>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

B 195

bartman77

Użytkownik
Nie mogę się zgodzić z powyższymi propozycjami. Jak dla mnie faworytem spotkania jest Będzin. Wszyscy przytaczają ich bezbarwny mecz z Lubinem, ale już nikt nie pamięta o poprzedniej zażartej walce i porażce dopiero po tie-breaku z Zawierciem. Personalnie składy zdecydowanie wyrównane. Liderzy to kilerzy atakujący. Rozegranie na podobnym poziomie, Śródek z przewagą dla przyjezdnych, lecz przyjecie zdecydowanie dla gospodarzy. Ademar, Sobański >>>> Bucko, Łapszyński. Spotkanie w niesamowicie specyficznej sosnowieckiej hali. Mimo wszystko do tego oświetlenia przyzwyczajeni będą Będzinianie i powinno być to ich atutem. Spotkanie o punkty, a o honor. Nie oszukujmy się Nysa i tak w ogólnym rozrachunku nie przeskoczy Radomian. W mojej opinii zdecydowanie Będzin, chociaż przyznam szczerze liczyłem na kurs powyżej 3. Biorę jednak i ten 2,76 dostępny w Fortunie
Podzielam Twój Typ :) Będzin u Siebie zawsze był groźny :) Chłopaki mają o co grać, będą chcieć pokazać się z dobrej strony by zainteresować Swoją Osobą inne kluby. Faryna i Santana jeśli dziś zagrają Swoje to Nysa nie ma czego szukać. Szczególnie Santana z świetnym zasięgiem i zagrywka może dziś zrobić duża szkodę przyjmującym po drugiej stronie. Kalembka to najlepszy Srodkowy z obu drużyn :). Jeśli Sobański zagra również Swoje a słabszy mecz bedzie miał kiler Ben Tara to nie ma innej opcji niż Będzin.. Duże value na gospodarzy:)
Post automatycznie złączony:

Podzielam zdanie kolegi :)Jesli dziś Santana i Faryna zagrają Swoje to Nysa nie ma czego szukać :) Santana duży zasięg w ataku świetna zagrywka, Faryna to samo.. Duże value na gospodarzy, hala specyficza, na której gospodarze zawsze groźni. Do tego Chłopaki Będę chcieli się pokazac żeby nie grać w 1 lidze :) Powodzenia
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Na zakończenie niech pokażą ze maja jaka i biorę Będzin . Nysa jest słaba na wyjazdach, Będzin to walczaki mimo wszystko a ZwlaszcA u siebie. Stelmach to ich 7 zawodnik
 
K 0

Krawiec007

Użytkownik
Osobiście nie gram tego spotkania, ale co do Będzina mieli już cała mase spotkań żeby się pokazać i za bardzo im to nie wyszło.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Nie mogę się zgodzić z powyższymi propozycjami. Jak dla mnie faworytem spotkania jest Będzin. Wszyscy przytaczają ich bezbarwny mecz z Lubinem, ale już nikt nie pamięta o poprzedniej zażartej walce i porażce dopiero po tie-breaku z Zawierciem. Personalnie składy zdecydowanie wyrównane. Liderzy to kilerzy atakujący. Rozegranie na podobnym poziomie, Śródek z przewagą dla przyjezdnych, lecz przyjecie zdecydowanie dla gospodarzy. Ademar, Sobański >>>> Bucko, Łapszyński. Spotkanie w niesamowicie specyficznej sosnowieckiej hali. Mimo wszystko do tego oświetlenia przyzwyczajeni będą Będzinianie i powinno być to ich atutem. Spotkanie o punkty, a o honor. Nie oszukujmy się Nysa i tak w ogólnym rozrachunku nie przeskoczy Radomian. W mojej opinii zdecydowanie Będzin, chociaż przyznam szczerze liczyłem na kurs powyżej 3. Biorę jednak i ten 2,76 dostępny w Fortunie
Panowie, zgadzam się, ze Będzin wcale nie musi tego przegrać, ale Nysa nadal jest faworytem. I nie trzeba tu patrzec przez pryzmat ostatniego meczu, ale np. 16 kolejnych porażek MKS-u, w tym kilku po naprawdę fatalnych występach. Środek i przyjęcie porównywalne, nie można powiedzieć, ze duet Sobanski - Ademar jest lepszy, bo Rafał ma akurat najgorsze statystyki z całej czwórki. Ale na boga, Thiago Veloso to jeden z najgorszych rozgrywających w Plus Lidze i Komenda zjada go na śniadania, natomiast w ataku, z całym szacunkiem do Faryny, to jednak Ben Tara tez wyglada znacznie lepiej. W tej specyficznej hali Będzin dostawał lanie z Indykpolem i przegrywał gładko z Czarnymi, ja tutaj widzę inne ciekawe propozycje.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: poniżej 182.5 punktu
Kurs: 1.95, unibet
128 punktów

Linia na tyle wysoka, ze nawet przy 4 setach gra musiałaby być bardzo wyrównana. W tie-breaka raczej nie wierze, a przy takim pułapie nawet 4 sety mogą wyjść underowo. Obie drużyny, a w szczególności gospodarza, potrafią seryjnie tracić punkty i to może zadziałać na nasza korzyść.


MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Rafał Faryna poniżej 21.5 punktu
Kurs: 1.80, sts
17 punktów

Wysoka linia, a idąc za ciosem nie przewiduje zbyt dużej zdobyczy po stronie Bedzina. Jeżeli atak rozłoży nam się na kilku graczy to Rafał może mieć problem z przekroczeniem tej linii. Ostatnio w meczu tych ekip spora czesc piłek dostał Ademar Santana, który może i dzisiaj odciąży atakującego.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Bartosz Bućko poniżej 14.5 punktu
Kurs: 1.85, sts
12 punktów

Bartosz to nie jest typ gracza, który seryjnie będzie zdobywał 15+ punktów w meczu. Pierwsza opcja jest Ben Tara i jeśli jemu będzie szło, to do Bućki nie powędruje zbyt wiele piłek. Poza tym najsłabiej wyglada z całej linii przyjęcia i jeżeli gospodarze ukłują go zagrywką to może szybciej zakończyć swój udział w meczu.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Stal więcej bloków punktowych, remis = zwrot
Kurs: 1.80, iforbet
3 vs 7

Ciekawa propozycja od forbet, środkowi w obu ekipach nie nadążają, ale to u gości upatruje przewagę w tym elemencie, bo jest bardzo dobrze blokujący Komenda w jednej linii, a w drugiej Ben Tara o niebotycznym zasięgu. Z kolei w MKS-ie Veloso to brak bloku, a Faryna nie ma tego czucia w grze na siatce.

E: dziękuje, dobranoc :) czy ktoś będzie płakał po Będzinie? Należało im się już dużo wcześniej, jeden z najgorszych klubów w naszej lidze i na pewno niechlubny wynik w tym sezonie po sobie zostawiają. Czekam na drużyny, gdzie całe otoczenie żyje siatkówką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
B 195

bartman77

Użytkownik
Panowie, zgadzam się, ze Będzin wcale nie musi tego przegrać, ale Nysa nadal jest faworytem. I nie trzeba tu patrzec przez pryzmat ostatniego meczu, ale np. 16 kolejnych porażek MKS-u, w tym kilku po naprawdę fatalnych występach. Środek i przyjęcie porównywalne, nie można powiedzieć, ze duet Sobanski - Ademar jest lepszy, bo Rafał ma akurat najgorsze statystyki z całej czwórki. Ale na boga, Thiago Veloso to jeden z najgorszych rozgrywających w Plus Lidze i Komenda zjada go na śniadania, natomiast w ataku, z całym szacunkiem do Faryny, to jednak Ben Tara tez wyglada znacznie lepiej. W tej specyficznej hali Będzin dostawał lanie z Indykpolem i przegrywał gładko z Czarnymi, ja tutaj widzę inne ciekawe propozycje.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: poniżej 182.5 punktu
Kurs: 1.95, unibet


Linia na tyle wysoka, ze nawet przy 4 setach gra musiałaby być bardzo wyrównana. W tie-breaka raczej nie wierze, a przy takim pułapie nawet 4 sety mogą wyjść underowo. Obie drużyny, a w szczególności gospodarza, potrafią seryjnie tracić punkty i to może zadziałać na nasza korzyść.


MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Rafał Faryna poniżej 21.5 punktu
Kurs: 1.80, sts


Wysoka linia, a idąc za ciosem nie przewiduje zbyt dużej zdobyczy po stronie Bedzina. Jeżeli atak rozłoży nam się na kilku graczy to Rafał może mieć problem z przekroczeniem tej linii. Ostatnio w meczu tych ekip spora czesc piłek dostał Ademar Santana, który może i dzisiaj odciąży atakującego.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Bartosz Bućko poniżej 14.5 punktu
Kurs: 1.85, sts


Bartosz to nie jest typ gracza, który seryjnie będzie zdobywał 15+ punktów w meczu. Pierwsza opcja jest Ben Tara i jeśli jemu będzie szło, to do Bućki nie powędruje zbyt wiele piłek. Poza tym najsłabiej wyglada z całej linii przyjęcia i jeżeli gospodarze ukłują go zagrywką to może szybciej zakończyć swój udział w meczu.

MKS Będzin vs Stal Nysa
Typ: Stal więcej bloków punktowych, remis = zwrot
Kurs: 1.80, iforbet


Ciekawa propozycja od forbet, środkowi w obu ekipach nie nadążają, ale to u gości upatruje przewagę w tym elemencie, bo jest bardzo dobrze blokujący Komenda w jednej linii, a w drugiej Ben Tara o niebotycznym zasięgu. Z kolei w MKS-ie Veloso to brak bloku, a Faryna nie ma tego czucia w grze na siatce.



Gratuluję :) Chociaż nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale gdyby 1 set frajersko nie przegrany to bedzin by coś dziś powalczył, a tak to moim zdaniem w głowach to wtedy przegrali. Ich gra od 2 seta to dramat jakiś którego się nie dało oglądać.
Tak z ciekawości co myslisz o meczach Resovi Warty i Slepska? Mam już Swoje Typy i jestem ciekaw co sądzisz o Nich. Pozdrawiam
 
P 984

prolog

Użytkownik
orientuje się ktoś czy Szerszeń jutro może zagrać??
Nie zagra, w kilka dni nie da się zregenerować po problemach z mięśniami brzucha. Pewnie znowu zagra Buszek który ostatnio nie grzeszy formą. Przed meczem stawiałbym na Skrę, która przy kolejnej porażce zostanie w końcu zjedzona przez swoich kibiców. Jeśli każdy ze skry zagra na swoim poziomie, a za piechockego zagra Milczarek to wygrają 😆
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Gratuluję :) Chociaż nie wiem czy się ze mną zgodzisz ale gdyby 1 set frajersko nie przegrany to bedzin by coś dziś powalczył, a tak to moim zdaniem w głowach to wtedy przegrali. Ich gra od 2 seta to dramat jakiś którego się nie dało oglądać.
Tak z ciekawości co myslisz o meczach Resovi Warty i Slepska? Mam już Swoje Typy i jestem ciekaw co sądzisz o Nich. Pozdrawiam
Wychodze z założenia, ze nie ma co gdybać, bo to nie pierwszy tak frajersko przegrany set przez Będzin. Generalnie przegrywane końcówki/najważniejsze momenty to jest domena tych słabszych drużyn, a gdyby tego nie było to tabela wyglądałby zupełnie inaczej. Może taka Nysa walczyłaby o play-off’y jeśli byłaby wygrała te wszystkie tie-breaki zamiast polec w każdym? :)
Dzisiaj to może być wszystko tak naprawde, wiec raczej odpuszczę (chociaż bardziej skłaniam się w stronę Rzeszowa). Sprawdze tylko z ciekawości ofertę i może coś podam jak mi wpadnie w oko, ale małe szanse.
 
B 195

bartman77

Użytkownik
Wychodze z założenia, ze nie ma co gdybać, bo to nie pierwszy tak frajersko przegrany set przez Będzin. Generalnie przegrywane końcówki/najważniejsze momenty to jest domena tych słabszych drużyn, a gdyby tego nie było to tabela wyglądałby zupełnie inaczej. Może taka Nysa walczyłaby o play-off’y jeśli byłaby wygrała te wszystkie tie-breaki zamiast polec w każdym? :)
Dzisiaj to może być wszystko tak naprawde, wiec raczej odpuszczę (chociaż bardziej skłaniam się w stronę Rzeszowa). Sprawdze tylko z ciekawości ofertę i może coś podam jak mi wpadnie w oko, ale małe szanse.

To prawda gdyby chociaż połowę tiebreak Nysa wygrała to dziś walczyliby o 8...
Co do meczu Resovia Skra też byłem bardziej za Reska, natomiast jeśli dziś nie zagra Szerszeń to chyba pójdę raczej w kierunku Pszczół.. Buszek fajny zmiennik ale to wszystko, Cebul ostatnio faluje a w przyjęciu u Niego różnie bywa.
W Skrze największy problem to Piechocki, jesli Sovia dziś nie przycisnę zagrywka to wydaje mi się ze Skra dziś to wygra.. Sander coraz lepszy, i siła rażenia większą po ich stronie.. Jeśli jeszcze w końcu Śródek który jest mega mocny zagra na Swoim poziomie to resovia moze mieć problem.
Jutro i W Poniedziałek widzę odpowiednio Warte i Slepsk. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Asseco Resovia Rzeszów - SKRA Bełchatów

Mecz dość ważny dla obu drużyn bo tak naprawdę mogą powalczyć jeszcze o 3 miejsce w ligowej tabeli. Obie drużyny odpadły z Pucharu Polski, Bełchatów uległ 1:3 z Treflem Gdańsk natomiast Resovia przegrała 0:3 z ZAKSA.
Kadrowo obie drużyny wyglądają podobnie a ich wyniki są zdecydowanie poniżej ich poziomu siatkarskiego.
W pierwszym meczu to Resovia wygrała 3:2 w Bełchatowie i wydaje mi się, że dziś goście będą żadni rewanżu po niespodziewanej porażce w Pucharze Polski.
Dziś N. Szerszeń nie zagra więc pewnie zagra na przyjęciu Buszek a jego najlepsze lata są już dawno za nim.
Czeka nas mam nadzieję świetne i długie widowisko.

SKRA 2,08
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Asseco Resovia vs Skra Bełchatów
Typ: Skra więcej bloków punktowych, remis=zwrot
Kurs: 1.83 7 vs 3, tak się kończy granie na siłę żeby coś wrzucić w typy dnia..
Bukmacher
: forbet

Analiza:

Czesc Wszystkim!

Niestety tak będą te moje analizy wyglądać w tym miesiącu, nie jest to poziom, do którego przyzwyczaiłem, ale kilka czynników niestety uniemożliwia głębsze dywagacje na temat typów.

Trochę zdziwiły mnie kursy na ten typ, ale jeżeli tak forbet stawia sprawę to ja pobieram propozycje bez mrugnięcia okiem. Goście to jeden z najlepiej blokujących zespołów w lidze, ze średnia ponad 2 bloki na set, z kolei Resovia wyglada w tym elemencie bardzo słabo, mimo podreperowania statystyk w kilku ostatnich meczach.
Bukmacher sugeruje się zapewne pierwszym starciem tych drużyn, kiedy to w Bełchatowie znacznie więcej blokow punktowych nabiło przyjezdni, ale umówmy się - to był po prostu słaby mecz Skry i tylko cudem doprowadzili do przegranego tie-breaka, a byli od Resovii gorsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Dzisiaj liczę na nieco bardziej wyrównane zawody, a żeby powalczyć Skra musi pokazać swoją wyższość w grze na siatce, bo w tym sa od Asseco zdecydowanie lepsi. Jeżeli goście zagrają na swoim poziomie to na pewno efekt końcowy będzie lepszy niż w pierwszym pojedynku.
Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Patrząc jak ten mecz przebiegał rodzi się zasadniczo jedno pytanie - czy Skra zagrała przeciw trenerowi? Czy Mieszko dotrwa do play-off?
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel -1.5 seta @1.42 1xbet

Dziś Jastrzębski Węgiel może wywalczyć sobie 2 miejsce w tabeli i uważam że to zrobi dość łatwo.
Gra Czarnych Radom nie wygląda może tak fatalnie jak ich pozycja w tabeli (przedostatnie miejsce) ale brakuje tam chemii , waleczności i chyba chęci w niektórych zawodnikach, Konarski dwoi się i Troi ale to nic nie daje...

Jastrzębie o klasę lepiej w tym sezonie niż dzisiejszy gospodarz. W pucharze bez problemów przeszli Bydgoszcz , forma trzymana na odpowiednim poziomie, mieli 2-3 wpadki ale dziś myślę będzie mobilizacja na ten mecz aby w kolejnym odpocząć i dać pograć tym z akademii talentów JW. a samemu regenerować się na PP i playoff
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Kuszą te kursy na Trefla dzisiaj, chyba coś spróbujemy pograć.



Ślepsk Suwałki vs Trefl Gdańsk
Typ: poniżej 184.5 punktu
Kurs: 1.85, Unibet
No jak na złość Suwałki kiepściły na potęgę końcówki setów..

Ślepsk Suwałki vs Trefl Gdańsk
Typ: Trefl handi -4.5 punktu
Kurs: 1.90, Sts
kompletne pudło, Trefl komplikuje sobie sytuacje tą porażką

Ślepsk Suwałki vs Trefl Gdańsk
Typ: powyżej 10.5 asa w meczu
Kurs: 1.75, betclic

Ślepsk Suwałki vs Trefl Gdańsk
Typ: Karol Urbanowicz powyżej 6.5 punktu
Kurs: 1.75, Sts



Trefl dla mnie zdecydowanym faworytem i tez maja o co grać, bo 3. miejsce na wyciągnięcie ręki. Na pewno ten mecz potraktują poważnie i nie ma mowy o odpuszczaniu. Wysoka linia punktowa sprawia, ze nawet przy 4 setach jesteśmy dobrze zabezpieczeni.
Suwalki z kolei drugi najgorszy bilans meczów u siebie w lidze (słabszy tylko Będzin), a dodatkowo ostatnio same porażki. Słabo wyglądają w końcówce sezonu, lewe skrzydło nieskuteczne, środkowi bardzo przeciętni, Touaniga to żaden topowy rozgrywających, a Bołądź nie jest maszyną.
Stawiam tez na asy w meczu, bo oba zespoły ostatnio się bombardowały zagrywkami, a także na min. 7 punktów młodego środkowego, który wyglada ostatnio bardzo dobrze i może wygryźć Mordyla z szóstki.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Panowie, jakieś info o możliwych zmianach w składzie Jastrzębia na dzisiejszy mecz? Kursy poszybowały z okolic 1.10 na 1.50 i to zaczyna kusić. Niby gospodarze o nic nie grają, ale tez nie widzę powodów żeby odpuszczać zupełnie. Gardini w wywiadzie dosyć enigmatycznie wypowiada się o tym spotkaniu, z jednej strony wie, ze brakuje zgrania i chce to poprawić, a z drugiej mowi, ze zależy mu na dobrej formie fizycznej i rozgrzaniu wszystkich dostępnych graczy.
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
No to skoro się wypowiada jak sam mówisz enigmatycznie to sam sobie trochę odpowiedziałeś na pytanie, które sam zadałeś.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
No to skoro się wypowiada jak sam mówisz enigmatycznie to sam sobie trochę odpowiedziałeś na pytanie, które sam zadałeś.
Nie do końca, wywiad przedmeczowy to jedno, a kursy i faktyczny zestawienie meczowe to drugie. Od trenera, który niedawno przejął stery, nie oczekuję konkretnych wypowiedzi i zapewnień zwłaszcza w tak newralgicznym czasie przed play-off’ami. Z jego relacji nic nie wynika, wiec nie powinno mieć to istotnego przełożenia na ofertę bukmacherów, tymczasem zmiany w rozkładzie tego zdarzenia są znaczne i na czymś musza być oparte, zastanawiam się tylko na czym.
 
Do góry Bottom