>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2020/2021

U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Z tego co wiem to jest już pewne , że Mieszko Gogol po sezonie odejdzie ze Skry i przejmie ich Slobodan Kovac :
skra.jpg

Od jakiegoś miesiąca w Skrze pomaga Jacek Nawrocki. Mówi się, że to on nieoficjalnie prowadzi tę drużynę, A Mieszko jest bardziej figurantem.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Choćko zrobiłeś mi dzień. Duet Gogol&Nawrocki rozbawił mnie do łez.

Rzeszów dziś walczy o przewage własnego parkietu w cwiercfinale. W normalnych czasach byłby pewniakiem ale ze mamy czasy jakie mamy to wolę zagrać dzisiaj jednak kobiety
 
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Obecnie na Skrę 1,50 , na Będzin 2,40 . Wiecie co mi przyszło do głowy : Skra wygrywa mecz na boisku, ale dostaje walkowera. Wyobrażam sobie taki numer w którym na boisku są Petković . Sander i Milad, na blok wtedy wchodzi Mitic i jest ich czterech obcokrajowców na placu co będzie sprzeczne z regulaminem. W takiej sytuacji mamy walkowera dla drużyny przeciwnej.

Przypominam, że w przeszłości mieliśmy już taką sytuację ze Skrą:
https://sportowefakty.wp.pl/siatkow...arzenia-w-szczecinie-winna-nie-tylko-pge-skra

Dobrego poniedziałku i smacznej kawusi.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Aktualnie wg porównywarki www.beter.pl w 3 bukach w PL jest Będzin w ofercie. Kurs 2,65 wygląda wciąż dobrze, jeżeli wierzyć w teorie o wyborze przeciwników.


1615211515030.png
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
c1amak podkreśle to bo chyba nie wszyscy to ograniaja

Bełchatów musi jutro przegrać za 3 pkt jeżeli chce pozostać na szóstym miejscu. Wtedy mają z Verva po 45 pkt ale wygrali mniej spotkań

wiec jak juz grać Będzin to tylko i wyłącznie -1.5 seta
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
c1amak podkreśle to bo chyba nie wszyscy to ograniaja

Bełchatów musi jutro przegrać za 3 pkt jeżeli chce pozostać na szóstym miejscu. Wtedy mają z Verva po 45 pkt ale wygrali mniej spotkań

wiec jak juz grać Będzin to tylko i wyłącznie -1.5 seta
Jasne, wiem o co chodzi, ale jeżeli już ktoś oferuje coś to tylko zakłady na mecz. Bez dokładnych wyników czy handi setowych. Jak ktoś coś znajdzie to piszcie ;)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Bo buki tez o tym wiedzą. Może live będzie można pograć.

Co do setow to tez ważna informacja dla planujących dzisiaj inwestować w Rzeszów. Im 2 sety wystarcza i maja pewne 4 pewne miejsce
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: AZS Indykpol Olsztyn vs Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Kto więcej punktów - Robert Andringa vs Robert Taht? Robert Taht
Kurs: 1.80 mam pecha ostatnio do typów na zawodników, kolejny zwrot. Tym razem szanse po kontuzji dostał Szerszeń, Andringa za to zdobył tylko 8 punktów i Taht raczej bez problemu by go ograł (Szerszeń miał 12)
Bukmacher: betclic

Analiza:

Czesc Wszysktim!

Strasznie szkoda mojego ostatniego typu, trafiłem prawie wszystkie swoje single z weekendu, a do typów dnia wybrałem akurat ten spudlowany. Mowi się trudno, gra się dalej.

O samym meczu napisał już trochę kolega chamberlain w typie powyżej. W skrócie - Indykpol nie gra już o nic, a w mojej ocenie gospodarzy czeka prawdziwa rewolucja kadrowa po sezonie. Miało być pięknie, przyszło kilku ciekawych graczy i Castellani miał skompletować drużynę do walki w play-off’ach o półfinał. Tymczasem Indykpol na przestrzeni sezonu mocno rozczarował i to w wielu aspektach, a jednym z tych którzy zawiedli najbardziej jest właśnie Robert Andringa. Holender był wcześniej gwiazda tego zespołu i ciągnął grę, po przyjściu Schotta i Schulza jakby trochę przygasł. Nie pomogła mu na pewno kontuzja, ale mimo wszystko oczekiwać można było znacznie więcej po tym doświadczonym graczu. Brak pewności widać było idealnie w ostatnich meczach z GKS Katowice i Skrą Bełchatów, gdzie Andringa często się mylił, a później pod presją oddawał te grosze piłki za darmo.

Robert Taht wygląda z kolei coraz lepiej i walczy o miejsce w podstawowym składzie Resovii przed najważniejszymi meczami w sezonie. Wcale się nie zdziwię, jeżeli Szerszeń wróci tylko do kwadratu dla rezerwowych na decydujące starcia, bo pomimo słabszego startu Taht gra ostatnio świetnie.
Zestawiając obu graczy na korzyść Estończyka świadczy na pewno więcej punktów zdobytych na set oraz znacznie lepsza skuteczność w ataku. Do tego obaj gracze podejdą z zupełnie innym nastawieniem, Andringa może być niepewny swojej przyszłości, a Taht da z siebie wszystko żeby ugruntować swoją pozycje jako drugiego przyjmującego.

Liczę tez na to, ze to goście jako faworyt wygrają dzisiejsze starcie i zdobędą więcej punktów w meczu, co tym bardziej będzie na korzyść Tahta, a niekorzysc Andringi.

Powodzenia ;)

Dorzucę tez over:
Powyzej 179.5 punktu,
Kurs 1.90, etoto


Widziałem chyba wcześniej nawet niższa linie (176.5), tamta byłaby dalece bardziej satysfakcjonujaca, ale mimo wszystko spróbuje nawet ta aktualna. Olsztyn ostatnio nie przegrywał zazwyczaj do zera w setach, a nawet jak przegrywał to po takim meczu walki jak np 38:40 w drugim secie przeciwko Skrze. Jest szansa, ze obejrzymy te 4 sety, a wtedy linia może zostać pokryta. H2h tez raczej powyżej 3 setów.
 
Ostatnia edycja:
S 108

slawek-80

Użytkownik
Z tą Skrą są jakieś jaja. Przecież nawet drugi sklad Skry powinien sobie na luzie poradzić z Będzinem. Ale tu szykują się kombinacje. Dla chętnych bet365 oferuje 2.75 na Będzin, sam to zagrałem dla zabawy ale Skra będzie musieć się nieźle postarać aby przegrać ten mecz.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Przecież jak oni to przegrają to będzie żenada roku. Cały świat na to patrzy...przecież drugi skład to powinien spokojnie 3-0 brać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Przecież wiadomo ze nie będą grac podstawowym składem bo wtedy trafia na resovie i zakse. A tak to zagrają z treflem i Jastrzębskim
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Przecież wiadomo ze nie będą grac podstawowym składem bo wtedy trafia na resovie i zakse. A tak to zagrają z treflem i Jastrzębskim
Po co się dziś ośmieszać jak i tak mają z każdym z top4 w plecy ? Ja uważam że dziś Skra spokojnie wygrywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Do góry Bottom