>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Po co się dziś ośmieszać jak i tak mają z każdym z top4 w plecy ? Ja uważam że dziś Skra spokojnie wygrywa.
To jest nas dwóch, ale tak czy tak czekam do składów na żywo. Na razie wiadomo, że Sander nie zagra. Wygrana może im dać IV miejsce i przewagę własnego parkietu. Z Gdańskiem dostawali w tym sezonie. Nie mają podstaw, by czuć się na tyle mocni, by sobie wybierać przeciwnika. Zarówno z Gdańskiem, jak i z Rzeszowem będą problemy, a ewentualny jeden mecz więcej u siebie to mały handicap. Co do ZAKSY w 1/2 to trzeba najpierw tam awansować. Ten sezon i tak będzie spisany na straty czy odpadną w 1/4 czy w 1/2, a jak mierzą wyżej to ZAKSĘ i tak trzeba by było pokonać.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
To jest nas dwóch, ale tak czy tak czekam do składów na żywo. Na razie wiadomo, że Sander nie zagra. Wygrana może im dać IV miejsce i przewagę własnego parkietu. Z Gdańskiem dostawali w tym sezonie. Nie mają podstaw, by czuć się na tyle mocni, by sobie wybierać przeciwnika. Zarówno z Gdańskiem, jak i z Rzeszowem będą problemy, a ewentualny jeden mecz więcej u siebie to mały handicap. Co do ZAKSY w 1/2 to trzeba najpierw tam awansować. Ten sezon i tak będzie spisany na straty czy odpadną w 1/4 czy w 1/2, a jak mierzą wyżej to ZAKSĘ i tak trzeba by było pokonać.
Dokładnie tak!
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Bez przesady z tym osmieszaniem. Wyjdą po meczu do wywiadu, powiedzą ze robili trening siłowy na play-off i mieli ciężkie nogi i kazdy zrozumie priorytety.

Twoim tokiem rozumowania to i Verva się ośmieszyla wychodząc z Kwolkiem jako libero?

A i teoria ze Skra nie ma szans z nikim z top4 mnie śmieszy. Pamiętajmy że do tej pory grali w LM gdzie np Jastrzębie te rozgrywki odpuscilo. I jeżeli z kimś nie mają szans to chyba tylko z Zaksa. Później uważam ze jest 5 zespołów gdzie mnie żadne końcowe rozstrzygniecie nie zaskoczy.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dokładnie tak!
Jest nas nawet trzech ;) nie każdy kalkuluje, a już na pewno nie powinna tego robić Skra, raczej u nich można drżeć o awans do półfinału.
W skrócie - gra na Będzin przy kursach 10-16.00 była opłacana, teraz opłacalna staje się gra na under albo Bełchatów. Ja poczekam na te szóstki, bo jeżeli rezerwowy skład w Skrze ma oznaczać Mitić-Filipiak-Milczarek-Huber-Adamczyk-Sawicki-Katić to jest nadal na tyle mocna ekipa, ze powinna być zdecydowanym faworytem dzisiaj.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Korver - szanuje Twoje zdanie ale w tym sezonie przewaga własnego parkietu nie ma aż takiego znaczenia. Resovia wczoraj pokazała ze ma głęboko czy skończy 4 czy 5

A czy sezon Bełchatowa bedzie spisany na straty? Pomyślmy nad takim podsumowaniem

Ćwierćfinal Champions League i porażka w finale Plus Ligi z finalista Ligi Mistrzów.

Czy to brzmi tak źle? ;-)
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Bez przesady z tym osmieszaniem. Wyjdą po meczu do wywiadu, powiedzą ze robili trening siłowy na play-off i mieli ciężkie nogi i kazdy zrozumie priorytety.

Twoim tokiem rozumowania to i Verva się ośmieszyla wychodząc z Kwolkiem jako libero?

A i teoria ze Skra nie ma szans z nikim z top4 mnie śmieszy. Pamiętajmy że do tej pory grali w LM gdzie np Jastrzębie te rozgrywki odpuscilo. I jeżeli z kimś nie mają szans to chyba tylko z Zaksa. Później uważam ze jest 5 zespołów gdzie mnie żadne końcowe rozstrzygniecie nie zaskoczy.
No super, każdy leje ostatnio Będzin 3-0, w Będzinie totalnie nie ma mentalna, ale Skra sobie wychodzi na swojej hali i przegrywa 0-3... Bądź 1-3....Ty widzisz co piszesz ?
Post automatycznie złączony:

Bez przesady z tym osmieszaniem. Wyjdą po meczu do wywiadu, powiedzą ze robili trening siłowy na play-off i mieli ciężkie nogi i kazdy zrozumie priorytety.

Twoim tokiem rozumowania to i Verva się ośmieszyla wychodząc z Kwolkiem jako libero?

A i teoria ze Skra nie ma szans z nikim z top4 mnie śmieszy. Pamiętajmy że do tej pory grali w LM gdzie np Jastrzębie te rozgrywki odpuscilo. I jeżeli z kimś nie mają szans to chyba tylko z Zaksa. Później uważam ze jest 5 zespołów gdzie mnie żadne końcowe rozstrzygniecie nie zaskoczy.
Nie chodziło mi do końca że nie mają szans tylko że po prostu na dzień dzisiejszy każdy z top4 jest według mnie faworytem vs Skra. Trefl i JW to wcale nie dużo słabsza opcja niż Reska ZAKSA
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
To samo pisano o Vervie - ze nie mogą odpuszczac, że muszą nabrać pewności siebie, że po co kalkulowac. Po czym Anastasi pokazał że ma to gdzieś

Yannick - no odkrywcze to to nie jest ze muszą drzec o awans do cwiercfinalu.. cała 4 - Trefl, Verva, Resovia i Skra musi drzec bo zagra między sobą. Rzecz w tym zeby sobie ułatwić sprawę po pokonaniu pierwszej przeszkody. Anastasi to rozumiał, myślę że Skra podobnie

A Wy na sile staracie się wmówić ze Resovia jest łatwiejszym rywalem niż Trefl
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
JSW nic nie odpuściło, COVID ich pechowo dopadał, a zasady na ten sezon są niestety jakie są i walkowery poleciały. W PLS można było spotkania przekładać, w LM niestety już nie. Wawa z ZAKSĄ i tak by przegrała, więc dla mnie te porównanie zupełnie nietrafione. Oczywiście, biorę pod uwagę fakt iż przykładem Warszawy będą próbować się podłożyć, tu jednakże dużo trudniejsze zadanie. To nie piłka nożna, gdzie strzelisz samobója i skończy się sensacyjnie 0-1. Grając z takim rywalem jak Będzin trzeba by było bardzo się postarać, by wtopić i to jeszcze za 3pkt. Spójrz na ostatnie mecze Będzina, gdy już stracili szansę na utrzymanie. Tak czy tak, jak miałbym typować pre to Skra na miękko. Ale z inwestowaniem pieniędzy czekam do twardych dowodów. Można sobie dywagować, ale dopóki nie ma wiarygodnej informacji o składzie to my sobie możemy co najwyżej pogadać, co kogo śmieszy etc. A nie o to chodzi. Liczy się zarabianie pieniędzy, a nie kto ma rację.
Post automatycznie złączony:

To samo pisano o Vervie - ze nie mogą odpuszczac, że muszą nabrać pewności siebie, że po co kalkulowac. Po czym Anastasi pokazał że ma to gdzieś

Yannick - no odkrywcze to to nie jest ze muszą drzec o awans do cwiercfinalu.. cała 4 - Trefl, Verva, Resovia i Skra musi drzec bo zagra między sobą. Rzecz w tym zeby sobie ułatwić sprawę po pokonaniu pierwszej przeszkody. Anastasi to rozumiał, myślę że Skra podobnie

A Wy na sile staracie się wmówić ze Resovia jest łatwiejszym rywalem niż Trefl
Ja nie mówię, że Resovia jest łatwiejsza, ale układ, Resovia 2x u siebie (zakładam, że 0-2 nie dostaną) lub Gdańsk 2x na wyjeździe to w zasadzie wielkiej różnicy dla zespołu z wynikami i formą Skry z tego sezonu nie robi.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
To samo pisano o Vervie - ze nie mogą odpuszczac, że muszą nabrać pewności siebie, że po co kalkulowac. Po czym Anastasi pokazał że ma to gdzieś

Yannick - no odkrywcze to to nie jest ze muszą drzec o awans do cwiercfinalu.. cała 4 - Trefl, Verva, Resovia i Skra musi drzec bo zagra między sobą. Rzecz w tym zeby sobie ułatwić sprawę po pokonaniu pierwszej przeszkody. Anastasi to rozumiał, myślę że Skra podobnie

A Wy na sile staracie się wmówić ze Resovia jest łatwiejszym rywalem niż Trefl
Ty porównujesz wyjście do meczu vs ZAKSA a wyjście do meczu vs Będzin ? Haha
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jakoś niewielu chętnych widziałem przed meczem Zaksy do grania na KędzierzynIan. Napisze tak. Wiadomo było ze Verva odpuści. Było to tak klarowne, jeszcze z Anastasim na ławce. I taki dubelek Zaksa plus Będzin robi czlowiekowi wakacje

Kto kumaty ten wie dlaczego wczoraj rano kursy na Skre poszybowaly do 1.85 by ponownie spasc. Poszły kontry na Skre i to grubo to i kurs poleciał w dół.

Terqz pozostaje dywagowac co się stanie. Dla mnie mimo wszystko Będzin
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Jakoś niewielu chętnych widziałem przed meczem Zaksy do grania na KędzierzynIan. Napisze tak. Wiadomo było ze Verva odpuści. Było to tak klarowne, jeszcze z Anastasim na ławce. I taki dubelek Zaksa plus Będzin robi czlowiekowi wakacje

Kto kumaty ten wie dlaczego wczoraj rano kursy na Skre poszybowaly do 1.85 by ponownie spasc. Poszły kontry na Skre i to grubo to i kurs poleciał w dół.

Terqz pozostaje dywagowac co się stanie. Dla mnie mimo wszystko Będzin
Przecież ZAKSA wyszła prawie podstawowym składem, to jak tu Verwa miała wygrać ? Kursy na Warszawę spadały, bo wszyscy myśleli że to ZAKSA będzie odpoczywać...masz zły tok rozumowania.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie rozumiem Ciebie. Kursy na Zaksę od rana spadały. Ale jak już tak się czepiasz kursów to uważasz ze są dobrze wystawione? Czy może jednak buki widzą coś więcej niż Ty?
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Sluchajcie po co te dywagacje , widac ze mecz jest bardzo podejrzany i widac to jak Bukmacher pochowal w "kieszen" rozne opcje, kursy jakie byly sprawiedliwe to takie ktore zostaly otworzone na starcie u bukmacherow , kursy ktore sa teraz wystawione 1,60-2,10 to JUZ spekulacja , nikt nie podchodzi analitycznie do meczu tylko spekuluje co zrobi Belchatow i to tyle , tak jak napisal yannick_djalo yannick_djalo kto byl sprytny pogral sobie 10 i wyzej, teraz to juz tak nie jest tak oplacalne, jedni beda widziec value na Belchatow i inni beda twierdzic ze sie podlozy , sam zrobilem jednak cash-out, to teraz jest juz tylko przepychanka kto ma racje i tyle.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Nie rozumiem Ciebie. Kursy na Zaksę od rana spadały. Ale jak już tak się czepiasz kursów to uważasz ze są dobrze wystawione? Czy może jednak buki widzą coś więcej niż Ty?
Grałem grubo ZAKSĘ win, -1,5, 3-0 po zobaczeniu składów. Ale jaki to ma teraz sens? Mówimy o Bełchatowie. Zapytałem tylko o źródło. Bez informacji o nastawieniu personalnym Skry możemy sobie gadać co kto myśli, a wszystko zweryfikuje boisko. Jeżeli Skra wyjdzie chociażby w pół podstawowym składzie to nie widzę szans dla Będzina.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Nie rozumiem Ciebie. Kursy na Zaksę od rana spadały. Ale jak już tak się czepiasz kursów to uważasz ze są dobrze wystawione? Czy może jednak buki widzą coś więcej niż Ty?
Wiadomo że nie dokońca można wierzyć, ale przed chwilą Gogol powiedział zdanie 'jesteśmy sportowcami i wychodzimy po zwycięstwo, smieszy mnie że ludzie uważają że będziemy kalkulować, wyjdziemy innym składem niż zwykle, ale gramy o zwycięstwo'. Po meczu wszystko się wyjaśni.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jasne, wyluzujmy. Chodzi mi tylko o to ze pisanie ze bedzin dostaje od wszystkich po dupie jest jałowe. Wiesz to Ty, wiem to ja,wiedzą wszyscy. Ale nie byłoby kursów takich jakie są gdyby mecz był poza podejrzeniami
Post automatycznie złączony:

Panowie bo nie ma mnie jeszcze w domu. Co z meczem kobiet?
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom