>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
W sezonach: 2012/2013 i 2018/2019 Bełchatowianie przekonali się co to znaczy trafić mocnego rywala w ćwierćfinale i zniweczyć cały sezon. Kończyli wtedy poza czołową czwórką.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
I tak i nie. Bo ok, biorę na klatę ze bylem sfokusowany w ostatnich tygodniach. I popatrzmy

Kalisz - Legionovia - grana niespodzianka, zakładająca ze Legionovia celuje w Radomkę. Jak w masło @2.5

Kedzierzyn - gralem na zasadzie ze Warszawa chce 6 miejsca, kurs @2.93 gladziutko

Gdańsk - miał pilnować 3 miejsca, upilnowal bez problemu @1.45

Police - no one mnie wczoraj zawiodły, nie ukrywam i dalej tego do konca nie ogarniam po co Rzeszów wygrał

Będzin - pograny wcześniej, wczoraj do skontrowania , buki poglupialy

I dzisiaj Wrocław w hc, gdzie sama wygrana była po @2.5. No bajeczka, Budowlane 0-3 u siebie


Wiec jeżeli to ja jestem ten sfokusowany to dziękuję - bardzo mi z tym dobrze. Dzisiaj nie tłumaczyłem Wam ze Będzin to weźmie tylko ze argumenty o tym ze oni są słabi mogą nie mieć znaczenia. Skra zagrała fair, szacunek. Ale kiedyś Castellani tez zagrał fair i poległ. A Anastasi przywiózł złoto podkładając się po drodze

Aha. Żadnego typu nie wrzuciłem po meczu, żadnego kuponu nie pokazywałem gdy wynik był już znany. Zazwyczaj staram się wrzucić przynajmniej kilka godzin wczesnej. Między jednym a drugim piwem hahaha
Gratulacje trafień, niektóre naprawdę fajne, śledziłem wszystkie i pełne uznanie. Będzin jednak trochę naciągany, realnie kto miał pograć to zagrał przy kursach ok. 3.00 i wtopił praktycznie wszystko co wcześniej ugrales na plus.
Ja w tym czasie czytałem wszystko co pisaliście, nawet jak się nie zawsze zgadzałem to brałem wszystkie realne argumenty pod uwagę.Dzięki temu u mnie dwie ostatnie kolejki to bilans 3 wygrane i 2 zwroty - wszystko tez podane przynajmniej kilka godzin wcześniej ;) dla ścisłości nie liczę tutaj Skry, o której pisałem dopiero jakąś godzinę przed meczem.
Myśle, ze po prostu warto się otworzyć na dyskusje i dzięki temu można uzyskać jeszcze lepsze efekty. Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za zaangażowanie w dziale :)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ale oczywiście, warto dyskutować. Nigdy nie miałem z tym problemu, nawet się cieszę jak mamy różne zdania. Jest tu sporo osób zarówno na tym dziale jak i na innych i nigdy z nikim spiny nie miałem. Aż wreszcie wjezdza cały na biało "sportowiec który zaufał Gogolowi" i sieje zamieszanie. Przy okazji jakieś bzdetne wrzuty co chwila. A później się dziwić że znowu cisza w temacie zapada


P.s. dalej czekam na ten Rzeszów o którym zapomniałem
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
A ja komuś Rzeszów polecałem czy jednak czytanie ze zrozumieniem Cię serio przerasta?
Tu nawet nie chodzi o to czy to grałeś czy polecałeś, napisałeś tylko że potrzebują dwóch setów do 4 miejsca. Po prostu wychodziło ogólnie że będą celować w to 4 miejsce co się nie sprawdziło.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Panowie wybaczcie - ostatni post i już nie robie zamieszania ale ten typ juz mnie irytuje

Wczoraj 12:34 - mój post o tym ze w normalnych czasach Rzeszów walczyłby o przewage parkietu ale ja to odpuszczam

Post o 15:43 - informacja dla tych co chcą inwestowac w Rzeszów żeby uważali bo im 2 sety wystarcza

Bartez mnie poprawił i przeprosilem za pomylke przyznając ze faktycznie Rzeszów potrzebuje byle jakiej wygranej

Twój wniosek - gralem Rzeszow

Dzisiaj piszesz ze odpuszczasz mecz Skry po czym stwierdzasz przy 2-0 ze nie do końca miałeś na myśli ze odpuszczasz


Potem mówisz ze Warszawa nie miała prawa wygrać po czym stwierdzasz ze nawet jak tak napisałeś to nie miałeś tego na myśli bo w sporcie wszystko możliwe o czym ty jako sportowiec wiesz doskonale

Nie chce mi się juz Ciebie dalej punktowac. Szczerze zycze powodzenia. Ale proszę nie wchodź juz ze mną w dyskusję bo nie chce mi się czytać pierw zarzutów a potem ze w sumie nie to miałeś na mysli.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Panowie wybaczcie - ostatni post i już nie robie zamieszania ale ten typ juz mnie irytuje

Wczoraj 12:34 - mój post o tym ze w normalnych czasach Rzeszów walczyłby o przewage parkietu ale ja to odpuszczam

Post o 15:43 - informacja dla tych co chcą inwestowac w Rzeszów żeby uważali bo im 2 sety wystarcza

Bartez mnie poprawił i przeprosilem za pomylke przyznając ze faktycznie Rzeszów potrzebuje byle jakiej wygranej

Twój wniosek - gralem Rzeszow

Dzisiaj piszesz ze odpuszczasz mecz Skry po czym stwierdzasz przy 2-0 ze nie do końca miałeś na myśli ze odpuszczasz


Potem mówisz ze Warszawa nie miała prawa wygrać po czym stwierdzasz ze nawet jak tak napisałeś to nie miałeś tego na myśli bo w sporcie wszystko możliwe o czym ty jako sportowiec wiesz doskonale

Nie chce mi się juz Ciebie dalej punktowac. Szczerze zycze powodzenia. Ale proszę nie wchodź juz ze mną w dyskusję bo nie chce mi się czytać pierw zarzutów a potem ze w sumie nie to miałeś na mysli.
Idź na dwór, zaczerpnij trochę świeżego powietrza, bo i tak fenomenem w moich oczach nie będziesz co cały czas starasz się udowodnić.
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Panowie, przepraszam, ze wejdę w słowo, ale czytać się tego nie da. Poszła informacja, że SKRA może opuścić za którą poszły konkretne argumenty, bukmacherzy wyczuli co się swięci i mocno zbili kursy tak by było w miarę "bezpiecznie" w razie wygrania Będzina. Przyznaje sam poszedłem w kierunku MKSu jest wtopa i już, chociaż nadal uważam, że o wszystkim zadecydowal set numer 1. gdzie Będzin prowadził 23:21 i jakby nie dwa asy i wygrana SKRY różnie mogłoby się to potoczyć.

Widze, że niektórzy tak jak Pan oth, odlecieli w tym temacie totalnie, tak jakby poprzez wygrana belchatowian złapali Pana Boga za nogi, ludzie, przestańcie wylewać swoje żale w trakcie czy po meczu, jedni na tym meczu wygrali, drudzy przegrali i na tym temat powinien się zamknąć.

Wieczorek85, super wcześniejsze typy. Oby tak dalej.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Faktycznie może trochę przesadziłem, ale ja chciałem tylko i wyłącznie powiedzieć, że nie wierzę, że można się podkładać z Będzinem dla trochę lepszego układu w play-offach i nic więcej. Ogólnie jestem z okolic Będzina i wiem jak wygląda sytuacja w klubie, jak wygląda mentalność zawodników.

Przepraszam wszystkich za zaśmiecanie nie merytorycznymi wpisami. Jak da się to niech ktoś się tego pozbędzie.

Sorki Wieczorek85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
U 0

Usunięty użytkownik 172988

Gość
Ogólnie jestem z okolic Będzina i wiem jak wygląda sytuacja w klubie, jak wygląda mentalność zawodników.
Jakie są plany MKSu ? Planują szybki powrót do Plus Ligi ? Kilku odejdzie, wiadomo kto ? O kim się mówi ? Jak ten spadek wpłynie na finanse i funkcjonowanie klubu ? Doszły Cię jakieś słuchy w tym temacie ?
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Jakie są plany MKSu ? Planują szybki powrót do Plus Ligi ? Kilku odejdzie, wiadomo kto ? O kim się mówi ? Jak ten spadek wpłynie na finanse i funkcjonowanie klubu ? Doszły Cię jakieś słuchy w tym temacie ?
Mówi się dużo, robi się średnio. Jest system ratowania klubu ale co będzie to nie wiadomo. Faryna, Bednaruk podobno pewne, Ademar możliwe (Radom). Veloso też na pewno odchodzi. Ogólnie jest kiepsko.
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
W Bedzinie juz buduja solidna ekipe pod awans ale najmocniejsza kapela to Wroclaw, tam duzo kasy I zawodnicy z Plusligi.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarni Radom - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin
Kurs: 2.31
Bukmacher: etoto

Analiza:


Czesc Wszystkim! Na wstępie przepraszam za formę analizy i późną porę, pisane na kolanie z telefonu.

Ide dzisiaj w odwrotnym kierunku niż kolega barti, ale tak jakoś już wychodzi, ze zazwyczaj mamy kompletnie różne zapatrywanie na te same spotkania.

Cuprum co prawda zagra dzisiaj prawdopodobnie bez swojej największej, gwiazdy, ale rezerwowy Lorenc jest naprawde ciekawym grajkiem i może wnieść rowniez sporo jakości w ataku.
Nie zgodzę się rowniez, ze dla Cuprum sezon się skończył i nie ma już motywacji. Wręcz przeciwnie, motywacji jest bardzo dużo. Grają dwumecz z Radomiem przeplatany memorialem Jana Rutynskiego. Połączone jest to wszystko z obchodami 20-lecia klubu, wszyscy w drużynie podkreślają, ze te 2 tygodnie sa dla nich bardzo ważne i nie ma mowy o odpuszczaniu.
Cuprum jest tez w zecydowanie lepszych humorach niż Radom po fazie zasadniczej. Czarni sa po przegranym sezonie, w którym ledwo zdołali rzutem na taśmę w ogóle załapać się na ten dwumecz, pokonując głębokie rezerwy GKS/u Katowice po tie-breaku. Lubin po fatalnym początku w kolejnych meczach wyglądał już znacznie lepiej i do ostatniej chwili walczył o play-off’y.
Dwumecz z tego sezonu na korzyść Lubina, który wygrał 3:0 i przegrał 1:3, ale ta wyjazdowa porażka na własne życzenie i tam wynik powinien był wyglądać inaczej. Nie sadze, żeby w Radomiu udało się zbudować w kilka tygodni mega drużynę, która miałaby ogrywać Cuprum bezproblemowo. Tutaj raczej budowany jest skład na kolejny sezon, a ten uznany za zakończony bez względu na nadchodzący dwumecz.
Powodzenia ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Trefl Gdańsk - Verva Warszawa

Koniec sezonu zasadniczego i wielki sukces Gdańsk bo mało kto spodziewał się i typował, że zakończą sezon zasadniczy na 3 miejscu. Warszawa zakończyła sezon zasadniczy na 6 miejscu ale można powiedzieć, że miejsca 3-6 to bardzo mała różnica punktowa i w sumie tylko o 1 zwycięstwo więcej Gdańska.
Gdańsk we własnej hali wygrał aż 10 spotkań i tylko zaliczył 3 porażki w tym z ZAKSĄ 0:3, ze SKRĄ 1:3 i z Jastrzębskim 1:3 u siebie z Warszawą wygrali 3:2.
Warszawa na wyjazdach doznała 4 porażek i 9-krotnie wygrywała. Przegrywali tylko ze wspomnianym Gdańskiem 2:3, z ZAKSĄ 0:3 , ze SKRĄ 1:3 i z Olsztynem 2:3.
Z Warszawy jakiś czas temu pożegnał się atakujący J. Ziobrowski, który przed sezonem był pewniakiem do podstawowego składu.
Porównując oba zespoły i jeśli już mamy przymknąć oko na sezon zasadniczy - bo tak naprawdę ten sezon zaczyna się właśnie teraz!
To wydaje mi się, że przewaga jest jednak po stronie drużyny, która zajęła niższe miejsce - Warszawa.
Bardzo dużo zależeć będzie od przyjmujących Kwolka i Szalpuka - jeśli Oni będą w optymalnej formie to jednak widzę dużą przewagę Warszawy i może zakończyć się to już po 2 meczach.

Warszawa (A) 1,70

PGE SKRA Bełchatów - ASSECO Resovia Rzeszów

Po sezonie zasadniczym Bełchatów zakończyła na 4 miejsce natomiast Resovia na 5 pozycji. Obie te drużyny dzieliły zaledwie 2 punkty natomiast to Resovia wygrała o 2 mecze więcej.
W tym sezonie to Resovia 2-krotnie ogrywała rywali i u siebie i na wyjeździe.
Tutaj wydaje mi się, że już będzie najrówniejszy ćwierćfinał i ta przewaga własnej hali w przypadku 3 meczu Bełchatowa może być kluczowa mimo, że w tym sezonie Bełchatów u siebie nie grał dobrze.
Środek na pewno jest po stronie Bełchatowa, przyjęcie również, w ataku jednak ani Petković ani Filipiak nie mogą pokazać to na co ich tak naprawdę stać - może wszystko przed nimi?
Myślę, że jednak Bełchatów przejdzie dalej.

Bełchatów (A) 1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
ZAKSA K-K- Ślepsk Suwałki
Typ: 2 (+16,5)
Kurs: 1,72
Fortuna

Stawka 6/10

Dziś kolejny dzień Play Offów w Polskiej Plus Lidze, na pierwszy rzut biorę pojedynek wielkiej Zaksy, która oczywiście jest wielkim faworytem do zdobycia mistrzostwa, z zespołem z Suwałk, który w fazie zasadniczej zajął 8 miejsce. Zaksa ma ciężki tydzień bo ledwo co wrócili z Kazania po ciężkim 5- setowym pojedynku, gdzie potrafili w mega trudnych warunkach odwrócić losy meczu. Przegrywali 2-0 i w 3 secie 24-22, mimo potrafili wyrwać zwycięstwo zespołowi Zenitu. Już w środę czeka nas rewanż w Kędzierzynie, także dzisiejsze spotkanie jest swego rodzaju sparingiem przed rewanżem w tych jakże elitarnych rozgrywkach jakimi jest Liga Mistrzów. Dziś upatruję szansy dla gości, gdyż zespół godpodarzy na pewno odczuwa ciężar meczu w Kazaniu + podróż. Poza tym uważam że Grbić może dać nieco rotować składem mając z tyłu głowy środowy rewanż z Zenitem. Abstrahując od czynników fizyczny Ślepsk wcale nie jest łatwym rywalem, i Zaksa nie musi mieć spacerku. Zwróćmy uwagę na wyniki Ślepska w tym sezonie, gdzie przegrali np 0-3 z Jastrzębskim ale dwa sety na przewagi, 2 sety ugrane z Verwą, oba spotkania z Zaksą przegrane 3-0 (26-24, 25- 23, 25-19)i 3-1 (26-24, 26-24, 23-25, 25-23), także potrafią powalczyć. Uważam że dziś będzie to ciężki mecz dla Zaksy i jestem w stanie za drobne zaryzykować nawet wygrana gości.

Alternatywnie proponuję:
Ślepsk + 13,5 pkt @ 2,29 Fortuna 5/10
over 145,5 @ 1,83 Fortuna 6/10
Ślepsk + 2,5 seta @ 1,84 4/10
Slepsk +1,5 seta@ 3,80 2/10
Ślepsk wygra @ 9,28 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
R 3K

rocky18

Użytkownik
ZAKSA K-K- Ślepsk Suwałki
Typ: 2 (+16,5)
Kurs: 1,72
Fortuna

Stawka 6/10

Dziś kolejny dzień Play Offów w Polskiej Plus Lidze, na pierwszy rzut biorę pojedynek wielkiej Zaksy, która oczywiście jest wielkim faworytem do zdobycia mistrzostwa, z zespołem z Suwałk, który w fazie zasadniczej zajął 8 miejsce. Zaksa ma ciężki tydzień bo ledwo co wrócili z Kazania po ciężkim 5- setowym pojedynku, gdzie potrafili w mega trudnych warunkach odwrócić losy meczu. Przegrywali 2-0 i w 3 secie 24-22, mimo potrafili wyrwać zwycięstwo zespołowi Zenitu. Już w środę czeka nas rewanż w Kędzierzynie, także dzisiejsze spotkanie jest swego rodzaju sparingiem przed rewanżem w tych jakże elitarnych rozgrywkach jakimi jest Liga Mistrzów. Dziś upatruję szansy dla gości, gdyż zespół godpodarzy na pewno odczuwa ciężar meczu w Kazaniu + podróż. Poza tym uważam że Grbić może dać nieco rotować składem mając z tyłu głowy środowy rewanż z Zenitem. Abstrahując od czynników fizyczny Ślepsk wcale nie jest łatwym rywalem, i Zaksa nie musi mieć spacerku. Zwróćmy uwagę na wyniki Ślepska w tym sezonie, gdzie przegrali np 0-3 z Jastrzębskim ale dwa sety na przewagi, 2 sety ugrane z Verwą, oba spotkania z Zaksą przegrane 3-0 (26-24, 25- 23, 25-19)i 3-1 (26-24, 26-24, 23-25, 25-23), także potrafią powalczyć. Uważam że dziś będzie to ciężki mecz dla Zaksy i jestem w stanie za drobne zaryzykować nawet wygrana gości.

Alternatywnie proponuję:
Ślepsk + 13,5 pkt @ 2,29 Fortuna 5/10
over 145,5 @ 1,83 Fortuna 6/10
Ślepsk + 2,5 seta @ 1,84 4/10
Slepsk +1,5 seta@ 3,80 2/10
Ślepsk wygra @ 9,28 Pinnacle
Jak można rotować składem w PO? Zaksa wychodzi na parkiet po szybkie 3-0 i czeka na środę. Inaczej tego nie widzę.
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Jak można rotować składem w PO? Zaksa wychodzi na parkiet po szybkie 3-0 i czeka na środę. Inaczej tego nie widzę.
Ot tak, że opłacalność gry na Zakse przy tych kursach jest żadna, mniejsza o rotację. Które rozgrywki mają większą wagę wg. Ciebie i w których można odrobić nawet porażkę?
 
Do góry Bottom