>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

lazan 642

lazan

Użytkownik
Wszyscy widzieliśmy jak Skra przycisla w ostatnim meczu ligowym Zakse Kędzierzyn ale ZAKSA zdołała wyciągnąć ujj wie jak tą 2ga partie i wygrali 2:3
Poczekam te 5 min na skaldy jak gra Teylor to ładuje obrazu szmalec na Skrę a jak będzie to zobaczymy
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jeżeli mecz jest 50/50 a kursy nie sa tak samo wyrównane, tylko faworyzują którąś drużynę to chyba logiczne jest na kogo lepiej obstawić. Troche się spozniłem z tym komentarzem, bo trwa pierwszy set i aktualnie jest 9:9. Osobiście przez przedświąteczne zabieganie nic nie obstawiłem natomiast gdybym miał do wyboru JW po 1.60 czy Skre po 2.40 to albo obstawiłbym na Bełchatów albo w ogóle odpuścił. Mimo tych wszystkich okoliczności licze na ciekawe spotkanie!
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Czy wygra Węgiel?
Absolutnie nie! Brzmiała odpowiedź jakiegoś "typera" (dołączyłeś do zaszczytnego grona boleketikonek i szczypior skoki) . Problem forum i realnego życia to brak odpowiedzialności za słowo. Tak papier przyjmie wszystko. Jest tu naprawdę ledwo kilka osób które można brać na poważnie. Cała reszta to milczenie.
P. S. nie grałem tego spotkania!
Polska siatkówka w obstawianiu już od dłuższego czasu przypomina biathlon, nie warto nic grubiej.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już dzisiaj dwa prawdziwe hity w Polskiej Plus Lidze, szkoda tylko, że w takiej atmosferze a wszystko to przed pandemie i niestety drużyny nie są w tej formie w jakiej powinny być w dodatku bez kibiców no ale miejmy nadzieje, że drużyny nas nie zawiodą.

Jako pierwsi wyjdą siatkarze Vervy Warszawy vs ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Kursy na to spotkanie są bardzo niskie na gości bo to Oni są oczywiście faworytem grają najrówniej i prowadzą w ligowej tabeli z kompletem 14 zwycięstw. Warszawa ma bilans 8 zwycięstw i aż 6 porażek w tym ostatnia porażka z 2:3 u siebie z Jastrzębskim Węglem.
U siebie Warszawa ma bilans 4 zwycięstw i 4 porażek w tym ze wspomnianym Jastrzębskim 2:3, 0:3 z Zawiercie, 0:3 z Czarni Radom i 1:3 z Gdańsk. Wygrywali z 3 przeciętniakami 3:1 Katowice, 3:0 Będzin i 3:1 z Cuprum no i ważne zwycięstwo 3:1 z Bełchatowem.
Swoje ostatnie mecze obie drużyny rozegrały 8-10 dni temu więc czas na odpoczynek był po okresie gdzie grali praktycznie co 2-3 dni a nawet w lidze mistrzów codziennie przez 3 dni.
Kurs na ZAKSE 1,30 jest mało opłacalny już więcej płacą na to, że Warszawa ugra minimum 1 seta i na pewno mają na to spore szanse w końcu grają w tym zespole tacy siatkarze jak Szalpuk, Kwolek, Wrona, Nowakowski czy Wojtaszek. Z drugiej zaś strony Kochanowski, Smith, Kaczmarek, Śliwka, Semeniuk czy Toniutti.
Uważam, że znalazłem dość fajny typ z bardzo dobrym kursem mianowicie:

ZAKSA wygra i będzie powyżej 176,5 pkt 2,00 Betclic 1:3

Wieczorem zobaczymy równie ciekawe spotkanie pomiędzy ASSECO Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel
Kurs na ten mecz również mało opłacalny na gospodarzy 1,35...
Jastrzębski Węgiel na 13 spotkań ma aż 11 zwycięstw i tylko 2 porażki (obie porażki z ZAKSA) natomiast Resovia ma bilans 8 zwycięstw i 5 porażek.
Resovia u siebie gra bardzo dobrze 5 zwycięstw i tylko 1 porażka 1:3 ze Ślepsk Suwałki natomiast wygrywali 3:1 ze Stal Nysa, 3:1 z Olsztyn, 3:0 z Zawierciem, 3:0 z GKS Katowice i 3:0 z Czarni Radom. Czyli widać, że przeciwnicy nie byli z tej najwyższej półki może po za Zawierciem.
Bardzo dużym osłabieniem w ekipie gospodarzy jest strata 2óch przyjmujących N. Szerszenia i R. Taht w ich miejsce sprowadzili S. Parodi ale o tym, że ten siatkarz nie da spokoju na przyjęciu w dłuższym czasie pokazał poprzedni sezon gdzie przegrywał rywalizację w drużynie ZAKSy.
Jastrzębski Węgiel wygrał 2 ostatnie bardzo ważne spotkania 2krotnie 3:2 z Warszawą i Bełchatowem.
Tutaj również poszukałem i postanowiłem zagrać:

Jastrzębski wygra i będzie powyżej 179,5 pkt 2,10 Betclic 0:3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 195

bartman77

Użytkownik
Oj poleciałeś teraz grubo... Żeby nie było, że czepiam się wyboru, to przecież kwestia subiektywna, ale absolutnie nie zgodzę się co do analizy zawodników. Generalnie cała drużyna Zawiercia jest pod formą, ale poza tym skład na bardzo dobrym poziomie, zwłaszcza przyjmujący, bo takiej zwartej, wyrównanej czwórki na wysokim poziomie próżno szukać w innych ekipach.
Ten nazwany przez Ciebie pomyłką Orczyk pomimo mniej udanych ostatnich spotkań ma nadal lepsze statystyki w ataku i przyjęciu od tak wychwalanego Żalińskiego :) Dla mnie Piotrek jak wróci do swojej dyspozycji to poziom reprezentacyjny z takiej niedalekiej przeszłości (w niczym nie ustępuje Kwolkowi czy Szalpukowi), a Żaliński to solidny wyrobnik i tyle, chociaż te ostatnie mecze imponujące. Przypominam, że od początku sezonu na tej pozycji w Olsztynie był problem i długo Castellani szukał optymalnego rozwiązania w składzie. Concepcion i Teryomienko to mocny środek, zgoda, ale jak Andringa będzie musiał zmienić Żalińskiego to jeden ze środka też schodzi. Z drugiej strony Flavio bardzo mocny, a dopiero Niemiec wraca po kontuzji i sporo mu jeszcze brakuje.
Zestawienie Ferreira vs Muagututia średnio trafione, bo Portugalczyk miał w lidze przecież bardzo słaby start... Depowski solidny, a Halaba bardzo mocny, ale wracamy do punktu wyjścia - każdy pod formą.
Cavanna dziura w bloku, a 7 punktów jakoś ugrał do tej w tym elemencie ;) Wzrost 188 cm rozgrywającemu absolutnie nie przeszkadza, patrz np. Toniutti 183 cm.
W Zawierciu naprawdę ma kto grać, ale nagle wszyscy siedli, nawet Żurek, który na początku sezonu wszystko wyłapywał, a teraz bardzo rzadko daje jakość w obronie.


Kolego umiesz poprawić humor:) Zacznę od tego że mój typ kompletnie nie wszedł, tutaj pełna zgoda Zawiercie było zdecydowanie lepsze. Ale do rzeczy Orczyk Poziom Reprezentacyjny??Nigdy nie grał i przy obecnym poziomie na przyjęciu raczej już nie zagra.. Poziom Kwolka czy Szlapuka?:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Stary mówisz o Grajkach którzy grają od dawna regularnie w kadrze, Kwolo ma papiery żeby za kilka lat był jednym z najlepszych na świecie na Swojej pozycji, a ma dopiero 23 lata i wciąż się rozwija. Szalpuk choć nie jestem jego fanem gra już w kadrze od 2015 roku, a ma 25 lat.. Wychwalany Orczyk ostatnie 2 lata posiedział na ławce Sobie w Skrze, czy możesz mi przypomnieć jakiś jego wybitny mecz? Bo ja jakoś Sobie nie mogę przypomnieć ?wcześnie gra w przeciętnej lidze Belgijskiej..I najlepsze On ma już 27 lat, a do tej pory nic nie osiągnął, więc proszę zejdź na ziemię.:) Zaliśnki pełna zgoda solidny wyrobnik tutaj się zgadzam ale przynamniej solidny z bardzo dobrą zagrywką,a nie przeciętny siedzący na ławce ialbo grający bez szaleństwa.

Zwarta wyrównana na wysokim poziomie grupa przyjmujących?:p:D:D:D tutajzgadza się tylko zwarta ale napewno nie na wysokim..Garet Magatutija czy jak on się tak zwie, gość ma już 32 lata a więc sportowy prawie emeryt, zobazc Sobie gdzei On grał i co osiągnał??To że ma narodowość Usa to nie znaczy ż każdy jest Wilalem Pridyy:)..Najlepszym klubem w jakim grał to Calzdenia Werona..Także proszę..:)
Depowski fajny chłopak ale to jeszcze nie tez poziom, dotychczas ławeczka w Jastrzębiu i to by było na tyle..Może bedzie coś z niego ale na dzień dziesiejszy zwykły przyjmujący.
Jak już pisałem wcześniej Halaba to jedyny bardzo solidny grajek..
Zawiercie w tym roku z takim składem nie ma podjaazdu na nic więcej niż wejście do fazy play offf.Pozdro
 
B 195

bartman77

Użytkownik
Już dzisiaj dwa prawdziwe hity w Polskiej Plus Lidze, szkoda tylko, że w takiej atmosferze a wszystko to przed pandemie i niestety drużyny nie są w tej formie w jakiej powinny być w dodatku bez kibiców no ale miejmy nadzieje, że drużyny nas nie zawiodą.

Jako pierwsi wyjdą siatkarze Vervy Warszawy vs ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Kursy na to spotkanie są bardzo niskie na gości bo to Oni są oczywiście faworytem grają najrówniej i prowadzą w ligowej tabeli z kompletem 14 zwycięstw. Warszawa ma bilans 8 zwycięstw i aż 6 porażek w tym ostatnia porażka z 2:3 u siebie z Jastrzębskim Węglem.
U siebie Warszawa ma bilans 4 zwycięstw i 4 porażek w tym ze wspomnianym Jastrzębskim 2:3, 0:3 z Zawiercie, 0:3 z Czarni Radom i 1:3 z Gdańsk. Wygrywali z 3 przeciętniakami 3:1 Katowice, 3:0 Będzin i 3:1 z Cuprum no i ważne zwycięstwo 3:1 z Bełchatowem.
Swoje ostatnie mecze obie drużyny rozegrały 8-10 dni temu więc czas na odpoczynek był po okresie gdzie grali praktycznie co 2-3 dni a nawet w lidze mistrzów codziennie przez 3 dni.
Kurs na ZAKSE 1,30 jest mało opłacalny już więcej płacą na to, że Warszawa ugra minimum 1 seta i na pewno mają na to spore szanse w końcu grają w tym zespole tacy siatkarze jak Szalpuk, Kwolek, Wrona, Nowakowski czy Wojtaszek. Z drugiej zaś strony Kochanowski, Smith, Kaczmarek, Śliwka, Semeniuk czy Toniutti.
Uważam, że znalazłem dość fajny typ z bardzo dobrym kursem mianowicie:

ZAKSA wygra i będzie powyżej 176,5 pkt 2,00 Betclic

Wieczorem zobaczymy równie ciekawe spotkanie pomiędzy ASSECO Resovia Rzeszów vs Jastrzębski Węgiel
Kurs na ten mecz również mało opłacalny na gospodarzy 1,35...
Jastrzębski Węgiel na 13 spotkań ma aż 11 zwycięstw i tylko 2 porażki (obie porażki z ZAKSA) natomiast Resovia ma bilans 8 zwycięstw i 5 porażek.
Resovia u siebie gra bardzo dobrze 5 zwycięstw i tylko 1 porażka 1:3 ze Ślepsk Suwałki natomiast wygrywali 3:1 ze Stal Nysa, 3:1 z Olsztyn, 3:0 z Zawierciem, 3:0 z GKS Katowice i 3:0 z Czarni Radom. Czyli widać, że przeciwnicy nie byli z tej najwyższej półki może po za Zawierciem.
Bardzo dużym osłabieniem w ekipie gospodarzy jest strata 2óch przyjmujących N. Szerszenia i R. Taht w ich miejsce sprowadzili S. Parodi ale o tym, że ten siatkarz nie da spokoju na przyjęciu w dłuższym czasie pokazał poprzedni sezon gdzie przegrywał rywalizację w drużynie ZAKSy.
Jastrzębski Węgiel wygrał 2 ostatnie bardzo ważne spotkania 2krotnie 3:2 z Warszawą i Bełchatowem.
Tutaj również poszukałem i postanowiłem zagrać:

Jastrzębski wygra i będzie powyżej 179,5 pkt 2,10 Betclic

Typy w porządku, aczkowiek moim zdaniem Zaksa dziś 3:0.. Wawa ma jeden poważny problem to rozgrywający a raczej przy Benku po 2 stronie to wystwawiący Trynidat.. Gość narazie to wielka pomyłka, kolejny który myślał że podbije Naszą lige, a niestety nie będzie tak łatwo..Owszem to 1 sezon i chłop musi się zgrać z kolegami, ale naprawde w paru meczach jego zagrania były naprawdę słabe, i finezji tam nie ma kompetnie..Kto jak kto ale zaksa ma mega dobrą zagrywkę i jeśli odrzucą od siatki Wawe to nie ma opjic żeby wygrali choć 1 seta..
Szlapuk ostatnio gość gra targicznie, rażące błedy w przyjęciu, w ataku też Sobie nie radzi, zastępuje go Grobelny i gra naprawdę solidnie, ale to za mało na taki zespół jak Zaksa.
Atak to kolejny słąby punkt, 3 atakujących ale tak naprawdę żaden nie gra na wysokim poziomie, to niestetety za wysoka półka, ostatnio gra Superlak, nie wygląda to najgorzej, ale jak dostanie 3 czapy chłopa nie ma, nie jest to typ zawodnika który "wygra mecz"..
Co nie zmienia faktu że Wawa to napwde dobra drużyna i tym bardzeij Zaksa wyjdzie na 100% i nie ja widze tutaj ):3..

2 mecz , tutaj typuje 1:3..Resovia problem ma z atakującym , Butrym ma duży potencjał ale himeryczny, Cebul świetny grajek , ale jak druzynie nie idzie to też często wpada w dołek, brak 2 przyjmującego (buszek Parodi to ne ten poziom) rozegrananie tutaj Ok fabian daje rade, choc ja nie jestem jego fanem,.
Srodek dla mnie bardzo przeciętny (postawili na Tamenamaa ,dla mnie gość pomyłaka, ciekawy Jendryk i 2 przecietni Krulicki,Hain..).
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Kolego umiesz poprawić humor:) Zacznę od tego że mój typ kompletnie nie wszedł, tutaj pełna zgoda Zawiercie było zdecydowanie lepsze. Ale do rzeczy Orczyk Poziom Reprezentacyjny??Nigdy nie grał i przy obecnym poziomie na przyjęciu raczej już nie zagra.. Poziom Kwolka czy Szlapuka?:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:Stary mówisz o Grajkach którzy grają od dawna regularnie w kadrze, Kwolo ma papiery żeby za kilka lat był jednym z najlepszych na świecie na Swojej pozycji, a ma dopiero 23 lata i wciąż się rozwija. Szalpuk choć nie jestem jego fanem gra już w kadrze od 2015 roku, a ma 25 lat.. Wychwalany Orczyk ostatnie 2 lata posiedział na ławce Sobie w Skrze, czy możesz mi przypomnieć jakiś jego wybitny mecz? Bo ja jakoś Sobie nie mogę przypomnieć ?wcześnie gra w przeciętnej lidze Belgijskiej..I najlepsze On ma już 27 lat, a do tej pory nic nie osiągnął, więc proszę zejdź na ziemię.:) Zaliśnki pełna zgoda solidny wyrobnik tutaj się zgadzam ale przynamniej solidny z bardzo dobrą zagrywką,a nie przeciętny siedzący na ławce ialbo grający bez szaleństwa.

Zwarta wyrównana na wysokim poziomie grupa przyjmujących?:p:D:D:D tutajzgadza się tylko zwarta ale napewno nie na wysokim..Garet Magatutija czy jak on się tak zwie, gość ma już 32 lata a więc sportowy prawie emeryt, zobazc Sobie gdzei On grał i co osiągnał??To że ma narodowość Usa to nie znaczy ż każdy jest Wilalem Pridyy:)..Najlepszym klubem w jakim grał to Calzdenia Werona..Także proszę..:)
Depowski fajny chłopak ale to jeszcze nie tez poziom, dotychczas ławeczka w Jastrzębiu i to by było na tyle..Może bedzie coś z niego ale na dzień dziesiejszy zwykły przyjmujący.
Jak już pisałem wcześniej Halaba to jedyny bardzo solidny grajek..
Zawiercie w tym roku z takim składem nie ma podjaazdu na nic więcej niż wejście do fazy play offf.Pozdro
Mądry przeczytałby to co napisałem i przemyślał typ, który totalnie nie wszedł i nic z tej cudownej analizy nie sprawdziło się na parkiecie, a głupi wdaje się w mało merytoryczną dyskusję. Także tego, bez odbioru ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Siatkowka - PlusLiga
Godzina: 17;30
Spotkanie: Verva Warszawa vs Stal Nysa
Typ: Wassim Ben Tara więcej punktów niż Michał Superlak (remis = zwrot)
Kurs: 1.83 26 do 20
Bukmacher: iforbet

Analiza:

czesc wszystkim!
z góry przepraszam za formę, styl i treść, ale pisze chwile przed meczem i to z telefonu.

krotko - atakujący Stali Nysa jest dla gości ważniejszy niż dla gospodarzy ich atakujący, czyli Michał Superlak. W ostatnim meczu tych drużyn Tunezyjczyk zdobył aż 27 punktów, podczas gdy gracz Vervy zaledwie 13. Średnia punktów na mecz tez na korzyść Ben Tary i to aż o blisko 3 punkty na mecz.
Do tego dochodzi większa szansa na ew. zejście w trakcie meczu Superlaka niż Ben Tary po kilku gorszych akcjach, a do formy wraca Kwolek, będący coraz pewniejsza opcja w ataku Vervy.
Stawiam w tym bezpośrednim pojedynku zdecydowanie na zawodnika gości.
Powodzenia ;)

Dorzucam:
Verva vs Stal Nysa
Typ: Stal wygra przynajmniej 1 seta
Kurs: 1.85, etoto
i cyk, jedno już mamy :)

bardzo przyjemny kurs jak na taki typ, biorąc pod uwagę ostatnie mecze, czyli pewne zwycięstwo Nysy ze Skrą i tie-break w pojedynku bezpośrednim z Vervą

Verva vs Stal Nysa
Typ: Wassim Ben Tara powyżej 15.5 punktu
Kurs: 1.72, etoto
26 punktów

Co tu dużo pisać, podstawowa opcja w ataku przyjezdnych, ostatnio bardzo dobrze sobie radził z najlepszym blokiem w lidze, jaki ma Verva. Ciężar gry w ofensywie znowu powinien spoczywać na jego barkach, a ja liczę na to, że go udźwignie

Verva vs Stal Nysa
Typ: Kwolek powyżej 13.5 punktu
Kurs: 1.85, sts
18

Bartek wraca do lepszej dyspozycji i wygląda coraz lepiej w ataku i na zagrywce, co było do tej pory w obecnym sezonie jego bardzo słabą stroną. Szalpuk z kolei nadal bez szału, a Superlak to moim zdaniem przeciętniak, nie zdziwię się jak Kwolek będzie podstawową opcją dla rozgrywającego. Linia zdecydowanie do wzięcia.

E: dzisiaj żniwa, łącznie z SuperLega 5/5 w typowaniu, na live dołożyłem jeszcze dodatnie handi na Nyse i over punktowy po pierwszym secie, dzień petarda :) A Stal pisze historie, to chyba 8. tie-break w tym sezonie i wszystkie przegrane...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel vs GKS Katowice
Typ: Jastrzębski Węgiel -13.5 punktu
Kurs: 1,85 76:60, 16 punktów różnicy
Bukmacher:
betclic

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Po wczorajszym bardzo udanym dniu z siatkówką (5/5 w działach tematycznych) idę za ciosem i wybieram spotkanie PlusLigi zamiast hitowego starcia Milan - Juventus, które też mi chodziło po głowie :)

Jastrzębski to bezsprzecznie 2. siła PlusLigi, z bilansem 12-2 ustępują tylko ZAKSIE, z którą właśnie ponieśli jedyne dwie porażki w tym sezonie. Ostatnio udowodnili swoją siłę w starciu z mocnymi rywalami z Bełchatowa i Warszawy, w obu spotkaniach triumfując po tie-breakach. Największą wartością podopiecznych Luke'a Reynoldsa jest moim zdaniem świetnie zrównoważony skład - na każdej pozycji występują bardzo dobrzy gracze, mający ponadto solidnych zmienników. Weźmy np. rozgrywających, gdzie trener rotuje pomiędzy Lukasem Kampą, a Tervaporttim - każdy z nich spokojnie mógłbym znaleźć angaż w pierwszej szóstce większości drużyn PlusLigi, a tutaj jeden siedzi na ławce. Dalej, atakujący Al Hachdadi i Bucki, bardzo mocny duet, w przyjęciu trójka Fornal, Louati, Szymura - pierwszy debiutował już w reprezentacji Polski, a drugi 2 sezony temu był mocnym punktem ZAKSY. Na środku swoje dokładają Wiśniewski, Szalacha i Gładyr, ten ostatni bombarduje rywali swoimi zagrywkami i jest liderem klasyfikacji najlepiej serwujących.
To wszystko składa się również na doskonale poukładaną grę, gdzie nie ma wyraźnie słabszych punktów, bo w każdym elemencie, czy to zagrywce, przyjęciu, ataku, obronie lub bloku Jastrzębski wypada naprawdę imponująco. W wielu spotkaniach zdarzają im się ponadto bardzo dobre pojedyncze sety zakończone z kilkunastopunktową przewagą, na co liczę również dzisiaj.

GKS dość nieoczekiwanie (jak dla mnie) znajduje się obecnie na 6. miejscu w tabeli z bilansem 9-6. Ciężko to jednak brać za jakiś znaczący wyznacznik, bo nie grali ani razu z tymi najlepszymi - ZAKSĄ, Jastrzębskim, Treflem. Tak naprawdę trafiając na solidne zespoły dosyć wyraźnie przegrywali, mam tu na myśli starcie z Vervą, ostatni mecz ze Skrą i pierwszy mecz z Aluronem, kiedy Zawiercie było w formie. Nie przekonują mnie w swoich pojedynczych występach, a w wielu przypadkach dopisuje im szczęście, jak np. w pojedynku z Cuprum, gdzie Lubin ze stanu 24:22 oddał gościom 4 kolejne piłki... Personalnie niby solidnie, ale bardzo słabo wygląda atakujący Jarosz i zazwyczaj na lewym skrzydle również ktoś nie domaga i jest w trakcie meczu rotacja. Libero Watten też nie dorównuje Popiwczakowi umiejętnościami.

Podsumowując, Jastrzębski jest zdecydowanym faworytem i powinien zgarnąć komplet punktów, notując przy tym dużo lepszy bilans punktowy w setach.
Powodzenia ;)

Jastrzębski vs GKS Katowice
Typ: Adrian Buchowski poniżej 10.5 punktu
Kurs: 1.90, etoto
5 punktów

W uzupełnieniu analizy, to głównie Buchowski nie przekonuje w tym sezonie i jest zdecydowanie rzadziej wykorzystywany w ataku niż Kwasowski. Trener Słaby po kilku gorszych akcjach bez wahania wprowadza Szymańskiego, a ten zmiennik ma z kolei takie warunki fizyczne, że samymi parametrami potrafi zdobywać punkty seriami i zostaje na dłużej.

Jastrzębski vs GKS Katowice
Typ: Jakub Jarosz poniżej 13.5 punktu
Kurs: 1.85, etoto
15 punktów, tak czułem z tym Jaroszem, linia niska, a dostał mnóstwo piłek :/

Kiepsko wygląda Kuba w tym sezonie, monotematyczny w ataku, bez zmian tempa czy kierunku, nieregularny na zagrywce. Znaczy się regularny, konsekwentnie pudłuje z pola serwisowego :) Ostatnio zmienił go Musiał, który nie ma warunków na tę pozycję (194 cm i przeciętne osiągi), a mimo to zagrał dużo lepiej od doświadczonego Jarosza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +194
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dzisiaj trudny mecz do typowania, może się wydarzyć właściwie wszystko, raczej skłaniałbym się ku zwycięstwu przyjezdnych 1:3 lub 0:3, jednak odpuszczam jakieś mocniejsze granie. Poniżej dwie luźne propozycje:

MKS Będzin vs Asseco Resovia
Typ: drugi set do 10 - MKS Będzin
Kurs: 2.39, Betclic
no i siedzi, nie tylko w drugim, ale też w pierwszym 10 punktów pierwsi zdobyli gospodarze :)

Podopieczni Kuby Bednaruka zazwyczaj kiepsko rozpoczynają pierwsze sety, ale w już w drugich po rozgrzaniu się wyglądają znacznie lepiej już od startu. Problem pojawia się później, kiedy brakuje jednak jakości na dłuższym dystansie. Tutaj ciekawostka - w ostatnich 4 meczach u siebie, gdzie Będzin nie zdobył nawet punktu i wszystko przegrał, to zawsze w drugim secie jako pierwszy osiągał 10 punktów :)

MKS Będzin vs Asseco Resovia
Typ: poniżej 13.5 bloków punktowych w meczu
Kurs: 2.09, Betclic
15 bloków, jednak indolencja w ataku wzięła górę nad tragicznym blokiem

Spotykają się dwie zdecydowanie najgorzej blokujące drużyny w lidze, które bardzo mocno odstają w tym elemencie (ok. 17% gorzej od kolejnej w klasyfikacji ekipy). Tutaj spodziewam się raczej mało płynnej gry, a więcej szarpanej siatkówki, z błędami na zagrywce, autowymi atakami, nieudanymi obronami lub przyjęciami, ale niekoniecznie maestrii w stawianiu podwójnej czy potrójnej ściany przy siatce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Warszawa - AZS Olsztyn typ: AZS Olsztyn kurs @ 5.10 STS
Sobotnie spotkanie dwóch drużyn o zbliżonym potencjale przy obecnych brakach kadrowych. Podstawowy przyjmujący ekipy z Warszawy wykluczony z gry na kilka najbliższych spotkań. Trenerowi Anastasiemu do dyspozycji pozyskali Kwolek, Grobelny i Jan Fornal. Do tego dochodzi bardzo słaba gra rozgrywającego i brak zdecydowania co do postawienia na pierwszego atakującego. Jest ich w klubie 3, jednak żaden z nich nie spełnia postawionych oczekiwań. Do tego trzeba dodać slabą dyspozycję w spotkaniu z outsiderami z Nysy. Wymęczone zwycięstwo po 5 setach. Klub z Olsztyna również nie zachwyca swoją grą jednak przy obecnej sytuacji braku możliwości manewru u gospodarzy skłaniam się ku górze na gości, który zwycięstwa potrzebują jaka tlenu chcąc nadal liczyć się w walce o play-offy. Porównując personalnie oba składy widać względną równowagę. Przewaga gospodarzy na środku, przewagę gości w ataku, równowagę na rozegraniu i przyjęciu. Kurs spada, początkowo było ponad 6, aktualnie już lekko 5. Przed meczem pewnie 3.50. Trzeba spróbować. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
 
B 195

bartman77

Użytkownik
Warszawa - AZS Olsztyn typ: AZS Olsztyn kurs @ 5.10 STS
Sobotnie spotkanie dwóch drużyn o zbliżonym potencjale przy obecnych brakach kadrowych. Podstawowy przyjmujący ekipy z Warszawy wykluczony z gry na kilka najbliższych spotkań. Trenerowi Anastasiemu do dyspozycji pozyskali Kwolek, Grobelny i Jan Fornal. Do tego dochodzi bardzo słaba gra rozgrywającego i brak zdecydowania co do postawienia na pierwszego atakującego. Jest ich w klubie 3, jednak żaden z nich nie spełnia postawionych oczekiwań. Do tego trzeba dodać slabą dyspozycję w spotkaniu z outsiderami z Nysy. Wymęczone zwycięstwo po 5 setach. Klub z Olsztyna również nie zachwyca swoją grą jednak przy obecnej sytuacji braku możliwości manewru u gospodarzy skłaniam się ku górze na gości, który zwycięstwa potrzebują jaka tlenu chcąc nadal liczyć się w walce o play-offy. Porównując personalnie oba składy widać względną równowagę. Przewaga gospodarzy na środku, przewagę gości w ataku, równowagę na rozegraniu i przyjęciu. Kurs spada, początkowo było ponad 6, aktualnie już lekko 5. Przed meczem pewnie 3.50. Trzeba spróbować. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana




Z tym brakiem podstawowego przyjmującego a nazywa się On Artur Szalpuk to Cie trochę poniosło? Widziałes moze gre tego Pana w tym sezonie? Bo widać ze nie. Gość dramatycznie przyjmował szczególnie flota, w ataku nie wiele lepiej mu szlo. Bardo często zmieniany na plus przez Igora Grobelnego. Więc to żadne osłabienie. Jeśli chodzi o atak tutaj zgadzam się ze żaden z 3 na tej pozycji nie zachwyca aczkolwiek Superlak ma potencjał i na przykład z Zaksa zagrał naprawdę dobre zawody. Przewaga Olsztyna?? Tutaj znow Cie poniosło, Szulc oprócz jednego naprawdę fajnego sezonu w Treflu niczym się nie wyróżnia, w Resce grzal ławę, tutaj za chwilę tez tak będzie bo coraz śmielej zaczyna grać bardzo fajny chłopak z świetna lewa ręką Kapica. Do reszty pełna zgoda, Wawa w tym roku nie zachwyca a kurs 5zl warty ryzyka. Pozdrawiam
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Skra Bełchatów vs Trefl Gdańsk
Typ: Trefl powyżej 4.5 asów serwisowych
Kurs: 1.92 10 asów
Bukmacher:
Betclic

Analiza:

Cześć wszystkim!

Dzisiaj naprawdę sporo ciekawych typów w PlusLidze, a do tego tematu wybieram asy serwisowe gości.

To będzie miejmy nadzieję bardzo ciekawe spotkanie, pełne dodatkowych smaczków. Do Bełchatowa wraca w końcu Mariusz Wlazły, król tej hali, a swój epizod w Skrze miał też rozgrywający Trefla Marcin Janusz. Generalnie mógłbym tutaj pisać całe epopeje na temat tego spotkania, skupię się jednak na granym typie.

Przede wszystkim przyjęcie w Skrze nie jest na najwyższym poziomie, czyli ani Ebadippour ani Piechocki nie dają pewności w tym elemencie gry. Do składu wskoczył co prawda ostatnio Sander, ale po pierwsze nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji, a po drugie łatwo ustrzelić go float-em, co pokazał ostatnio Michał Ostrowski, środkowy Cerradu. A float-owców Trefl ma wybitnych, bo Crer i Mordyl potrafią ukłuć w ten sposób, co prawda wypadł Mika, ale dalej pozostają Reichert, Wlazły/Sasak, Lipiński i Janusz, którzy z kolei zazwyczaj serwują z wyskoku i wychodzi im to bardzo dobrze. Na tyle dobrze, że zajmują 3. miejsce pod względem asów serwisowych, ze średnią 1.56 na set. Liczę na podtrzymanie formy w tym elemencie i być może dłuższy mecz, przez co zobaczymy więcej okazji do serwowania.

Powodzenia ;)


Dodaję bez analizy:

Skra vs Trefl
Typ: Mordyl powyżej 6.5 punktu
Kurs: 1.78, betclic
2 punkty

Skra vs Trefl
Typ: Trefl więcej asów serwisowych (remis = zwrot)
Kurs: 2.65, iforbet
7 vs 10

Skra vs Trefl
Typ: Trefl +12.5 punktu
Kurs: 1.70, betclic
easy

E: ależ świetne meczycho w Bełchatowie! Kapitalne, mega się oglądało. Szkoda Bartka, który trochę poza gra dzisiaj, a te podwójne bloki dopisywane Lipinskiemu. Poza tym zarobek ładny, bo dołożyłem u siebie czysty win za grosze i za więcej dodatni handi setowy w stronę Trefla.
Odpuszczam mecz Vervy i poszukam czegoś na wieczór.
E 2: synek niestety nie pozwolił posiedzieć ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Panowie co myślicie Katowice urwą seta Zaksie?Na papierze Kędzierzyn bierze to szybko łatwo i przyjemnie, ale jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kolejny mecz grany za czołówką GKS nie dostanie do zera, prawo serii musi mieć swój koniec Kurs na to w uni przepyszny 2,45 lub over 3,5 seta 2,50...
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Panowie co myślicie Katowice urwą seta Zaksie?Na papierze Kędzierzyn bierze to szybko łatwo i przyjemnie, ale jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kolejny mecz grany za czołówką GKS nie dostanie do zera, prawo serii musi mieć swój koniec Kurs na to w uni przepyszny 2,45 lub over 3,5 seta 2,50...
moim zdaniem ciezko przewidziec odnosnie tego typu , bardziej prawdopodobne wg mnie jest wygrana Radomia @1,65 , grali msc temu i bylo 3-1 , patrzac na h2h to sporo razy bylo 3-1 wiec mozna dw pograc tez :)
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Panowie co myślicie Katowice urwą seta Zaksie?Na papierze Kędzierzyn bierze to szybko łatwo i przyjemnie, ale jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kolejny mecz grany za czołówką GKS nie dostanie do zera, prawo serii musi mieć swój koniec Kurs na to w uni przepyszny 2,45 lub over 3,5 seta 2,50...
Czy seta urwie ciężko powiedzieć, aczkolwiek kursy warte ryzyka, natomiast w mojej ocenie strasznie wysoka linia HC na to spotkanie, ja osobiście pobrałem Katowice +18,5 po 1,77 w Fortunie, gdyż Zaksa lubi grywać falami. Katowice na pewno stać na wyrównana walkę w 1-2 setach i nie sądzę aby przegrali aż 19 punktami.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
ZAKSA jak podciągnie portki i napnie poślady to będzie 3:0 bez zająknięcia. Katowice ostatnio w łeb 3:0 z Skrą i Jastrzębskim Węgiel, a teraz przyjdzie im się zmierzyć z jeszcze lepszą ekipą i to na ich parkiecie. Szaleńcy pograją seta GKS-y, a pod chorobę hazardową hc punktowy w stronę Katowic. W mojej ocenie lepiej nie ruszać tego meczu jak ktoś szanuje swoje pieniądze. Pease.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
ZAKSA jak podciągnie portki i napnie poślady to będzie 3:0 bez zająknięcia. Katowice ostatnio w łeb 3:0 z Skrą i Jastrzębskim Węgiel, a teraz przyjdzie im się zmierzyć z jeszcze lepszą ekipą i to na ich parkiecie. Szaleńcy pograją seta GKS-y, a pod chorobę hazardową hc punktowy w stronę Katowic. W mojej ocenie lepiej nie ruszać tego meczu jak ktoś szanuje swoje pieniądze. Pease.
Generalnie ciężki temat, przy takim kursie mimo wszystko spróbowałbym jakiegoś overu punktowego, bo Zakse stac na stratę seta, a Katowice tez nie dostawały w tych przegranych meczach do 10 w setach. Na pewno nieopłacalne przy takim kursie jest -2.5 seta dla Zaksy
 
Do góry Bottom