>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2020/2021

maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Czy ktoś ma info jak sytuacja kadrowa w Jastrzębiu? Ilu zawodników dzisiaj będzie do dyspozycji trenera? Teoretycznie powinno być szybkie 3-0, ale jeśli znowu do dyspozycji będzie tylko 8 zawodników, to niekoniecznie musi to tak wyglądać.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Zaksa - Trefl Gdańsk 1 handi pkt -14,5 kurs 2,81 co do punktu 25-17; 25-21; 25-22

Początkowo do jakiegoś dubla chciałem pograć na gości handi +17,5 po kursie 1,5 ale nic nie znalazłem godnego uwagi aby zagrać te handi w dublu.
Natomiast teraz widzę, że linie się znacząco pozmieniały i widzę w tym kursie value nawet z podatkiem otóż mamy linie -14,5 z kursem 2,8 gdzie u pozostałych kursy wystawione są po 1,9
Stawka 2,5/10
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie, a jak dzisiaj mecz Będzin - Olsztyn? Do tasiemca Olsztyn godny zaufania? Bedzin leja wszyscy więc...?
Będzin mimo wszystko u siebie nie gra jakoś fatalnie, na 10 spotkań mimo, że 9 przegrał to tylko w 3 meczach do 0. Potrafili wygrać seta z ZAKSA, Warszawa, Jastrzębskim, Gdańskiem, Zawierciem a Olsztyn na wyjeździe 5 porażek i tylko 2 zwycięstwa.
Nie mówię, że Olsztyn nie wygra lecz kurs moim zdaniem mało opłacalny.
 
P 91

piotras1990

Użytkownik
Hej, dzisiaj Verva gra z Jastrzębiem. Wydaje mi się, że będzie to wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Jastrzębie. Verva jest po trzech meczach w Lidze Mistrzów, podróżach etc, z kolei Jastrzębie zagrało niezły mecz (choć przegrany) z ZAKSĄ. Znalazłem fajny kurs, na ilość punktów, wydaje mi się, że spokojnie można zagrać na BETX, ilość punktów powyżej 182,5, po kursie 1,88 :) Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pinio1111 79,8K

pinio1111

Użytkownik
A ja dziś gram w kierunku Nysy. Na 7 meczów domowych, 5razy rozegrany tie break, raz ugrali seta i tylko z Zaksą porażka do zera. Uważam że ten zespół nie jest tak słaby jakby to wskazywały wyniki. Tam naprawdę ma kto grać, a do tego jeśli Filip zacznie grać na swoim normalnym poziomie, to mogą zrobić niejedną niespodziankę. Bełchatów, owszem mocny skład, ale zdarzaja się im wpadki, jak choćby przegrana z Cuprum u siebie 0:3. Sądzę że Stal będzie grała dziś o pierwsze zwycięstwo we własnej hali i nie wykluczam takiego scenariusza. Kurs na seta dla nich, w Fortunie to 1,96 i biorę go bez namysłu. Za dwa ugrane sety dostajemy już 4,2 i to za mniejszą stawkę zamierzam też pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
briko 11,9K

briko

Użytkownik
AZS Olsztyn - Zaksa Kedzierzyn-Koźle 1 handi pkt +18,5 oraz over pkt 135,5 1xbet/22bet
Wynik 0:3 25-27 ; 17-25 ; 16-25 paradoks dobry pierwszy set w wykonaniu AZS a i handi zabite i over o punkt

Zaksa w gazie, ale bardzo przyjemną linie mamy na Olsztyn, który lubi powalczyć z topowymi drużynami, a nie zdziwię się jak zdobędzie seta przy lekkim rozluźnieniu Zaksy jak będą prowadzić np. 2-0, albo źle wejdą w początkową fazę meczu linia 135,5 wydaje mi się zbyt zanizona, a handi pkt +18,5 również o 2-3 pkt i wydaje mi się, że fortuna tym razem wystawiła prawidłowo linie na poziomie +15,5. Dlatego zdecydowałem się zagrać handi pkt +18,5 na gospodarzy i over pkt 135,5

Stawka 3/10

Niewykluczone, że możemy mieć powtórkę wyniku z przed 2 miesięcy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Nic nie sugeruję, ale dzisiejszy kurs na MKS Będzin jest mooocno przesadzony. Kurs 5.50 bardzo solidny. Goście już z 10 porażkami pod rząd. Jednak w mojej opinii jeżeli obaj przyjmujący wspomogą w ataku Rafała Farynę to przyjdzie długo wyczekiwane przełamanie. Koło tego spotkania nie da się przejść obojętnie
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Nic nie sugeruję, ale dzisiejszy kurs na MKS Będzin jest mooocno przesadzony. Kurs 5.50 bardzo solidny. Goście już z 10 porażkami pod rząd. Jednak w mojej opinii jeżeli obaj przyjmujący wspomogą w ataku Rafała Farynę to przyjdzie długo wyczekiwane przełamanie. Koło tego spotkania nie da się przejść obojętnie
A jakie sa przeslanki w kierunku Bedzina ? Mecz na obcej hali , forma tragiczna , przeciwnik nie z najlepszych ale bardzo solidny.
Nie widze nic przesadzonego w tym kursie
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel bierze to dzisiaj?
Absolutnie nie. Wszyscy sugerują się słabą postawą Skry w Nysie i beznadziejnym występem Persa. Nikt zdaje się nie pamięta, że 4 dni wcześniej zmiażdżyli Olsztyn. Milad o ile dobrze pamiętam zagrał na skuteczności w ataku 70%, czyli na poziomie kosmicznym. Jastrzębianie ograli Verve jednak dopiero po tie-breaku. Z tego powodu może zabraknąć im sił w kluczowych momentach dzisiejszego meczu. Należy również pamiętać o tym, że gospodarze dopiero niedawno wrócili z kwarantanny i może przyjść dołek formy. Do tego lider zespołu w postaci Fornala nie wrócił do swojej dyspozycji. Liczę na powrót Skry na właściwe tory. Skład którym dysponują plasuje ich w czubie tabeli i najwyższa pora się tam wspinać. Liczę na wystawienie w pierwszej szóstce Hubera będącego w kosmicznej formie do pary z Bieńkiem. Razem powinni stanowić najlepszą parę środkowych w lidze. Skrzydła Petkovic, Sander, Ebadipour również robią zdecydowanie lepsze wrażenie niż Al Hachdadi, Szymura, Louati. Kurs 2.30 na gości z Bełchatowa jest świetną propozycją. Zdecydowanie polecam
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Absolutnie nie. Wszyscy sugerują się słabą postawą Skry w Nysie i beznadziejnym występem Persa. Nikt zdaje się nie pamięta, że 4 dni wcześniej zmiażdżyli Olsztyn. Milad o ile dobrze pamiętam zagrał na skuteczności w ataku 70%, czyli na poziomie kosmicznym. Jastrzębianie ograli Verve jednak dopiero po tie-breaku. Z tego powodu może zabraknąć im sił w kluczowych momentach dzisiejszego meczu. Należy również pamiętać o tym, że gospodarze dopiero niedawno wrócili z kwarantanny i może przyjść dołek formy. Do tego lider zespołu w postaci Fornala nie wrócił do swojej dyspozycji. Liczę na powrót Skry na właściwe tory. Skład którym dysponują plasuje ich w czubie tabeli i najwyższa pora się tam wspinać. Liczę na wystawienie w pierwszej szóstce Hubera będącego w kosmicznej formie do pary z Bieńkiem. Razem powinni stanowić najlepszą parę środkowych w lidze. Skrzydła Petkovic, Sander, Ebadipour również robią zdecydowanie lepsze wrażenie niż Al Hachdadi, Szymura, Louati. Kurs 2.30 na gości z Bełchatowa jest świetną propozycją. Zdecydowanie polecam
Nie no. Naprawdę porownujesz zwycięstwa nad Olsztynem i nad Verva? I jeszcze zwycięstwo nad Olsztynem jest dla Ciebie cenniejsze?

Jastrzębski po powrocie z kwarantanny wygląda bardzo dobrze. Jeżeli dla Ciebie Petkovic i Sander (który zagrał 2 mecze?) to lepsza para niż Hachdadi/Louati/Szymura,to absolutnie nie ma sensu prowadzić jakiejkolwiek dyskusji. Aktualnie kurs na Jastrzębski jest już nieopłacalny. Wyjściowe 1,75 było przepiękne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
lazan 642

lazan

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Skrę po 2.30 to nie porozumienie jakieś, okay 1.70 do 2.0 to były dobre kursy ale to chyba wszyscy bija na Jastrzębie i tak spadło.
W nocy poszlem za stówkę na przełamanie Clippers po 2.20 to za wygraną idę na przełamanie skry po 2.30.

Każda drużyna ma atuty i wady. Jednak Hachdadi to taki wybijoko, ładuje na siłę i jest to fenomenalne no ale grają dzisiaj przeciwko najlepszemu środku w całej lidze i tutaj lanie piłek siła × ramie może okazać się bardzo niekorzystna. W dodatku włączając się do rozmowy to osobiście sądzę że Skra ma lepszych przyjmujących : Iranczyk i Sander to czlowka siatkarska i czuje że po takiej porażce przyjdzie czas na rehabilitację
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Nie no. Naprawdę porownujesz zwycięstwa nad Olsztynem i nad Verva? I jeszcze zwycięstwo nad Olsztynem jest dla Ciebie cenniejsze?

Jastrzębski po powrocie z kwarantanny wygląda bardzo dobrze. Jeżeli dla Ciebie Petkovic i Sander (który zagrał 2 mecze?) to lepsza para niż Hachdadi/Louati/Szymura,to absolutnie nie ma sensu prowadzić jakiejkolwiek dyskusji. Aktualnie kurs na Jastrzębski jest już nieopłacalny. Wyjściowe 1,75 było przepiękne ;)

Dokładnie tak. Użytkownika czary-mary totalnie poniosło. Typowy typ życzeniowy poparty ....., no właśnie nie wiem czym poparty, bo argumentami bym tego nie nazwał. Stawianie wyżej wygranej z Olsztynem nad wygraną Jastrzębia z Vervą to niezłe science fiction.
Oczywiście, że zdarzyć się może wszystko, jak to w sporcie, ale jeśli ktoś opiera swój typ na porównaniu wygranych z Olsztynem i Vervą, wyżej ceniąc to pierwsze, no to nie ma o czym mówić.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
W żadnym wypadku nie było mowy o stawianiu Olsztyna ponad Vervą. Jednak gładkie ogranie Olsztyna nie jest wcale gorszym osiągnięciem od wymęczenia zwycięstwa z Warszawą, która była po 3 ciężkich meczach w LM. Dziś zdecydowane zwycięstwo podrażnionej Skry. Czas zdjąć klapki z oczu i dostrzec rzeczywistość. Zdecydowanie Skra. Kurs 2.50, znakomita okazja
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W żadnym wypadku nie było mowy o stawianiu Olsztyna ponad Vervą. Jednak gładkie ogranie Olsztyna nie jest wcale gorszym osiągnięciem od wymęczenia zwycięstwa z Warszawą, która była po 3 ciężkich meczach w LM. Dziś zdecydowane zwycięstwo podrażnionej Skry. Czas zdjąć klapki z oczu i dostrzec rzeczywistość. Zdecydowanie Skra. Kurs 2.50, znakomita okazja
Z calym szacunkiem ale juz wczoraj pisales o znakomitej okazji jaka byl Bedzin. Kursy jakie sa w obecnej chwili faktycznie bardziej kusza za graniem Skry , ale argumentacja ani troche nie trafia do mnie. Tak samo mozna napisac ze JSW jeszcze gladziej jechalo z Verva i przy 2:0 wkradlo sie niepotrzebne rozluznienie.
Sam subiektywnym okiem widze tutaj solidna siatkowke ze strony Jastrzebia z kopaniem mocno z zagrywki, a Skra dla mnie jest wielkim znakiem zapytania dlatego trzymam sie swojego zagranego wczoraj Jastrzebia po 1.75
 
B 195

bartman77

Użytkownik
Z calym szacunkiem ale juz wczoraj pisales o znakomitej okazji jaka byl Bedzin. Kursy jakie sa w obecnej chwili faktycznie bardziej kusza za graniem Skry , ale argumentacja ani troche nie trafia do mnie. Tak samo mozna napisac ze JSW jeszcze gladziej jechalo z Verva i przy 2:0 wkradlo sie niepotrzebne rozluznienie.
Sam subiektywnym okiem widze tutaj solidna siatkowke ze strony Jastrzebia z kopaniem mocno z zagrywki, a Skra dla mnie jest wielkim znakiem zapytania dlatego trzymam sie swojego zagranego wczoraj Jastrzebia po 1.75


W żadnym wypadku nie było mowy o stawianiu Olsztyna ponad Vervą. Jednak gładkie ogranie Olsztyna nie jest wcale gorszym osiągnięciem od wymęczenia zwycięstwa z Warszawą, która była po 3 ciężkich meczach w LM. Dziś zdecydowane zwycięstwo podrażnionej Skry. Czas zdjąć klapki z oczu i dostrzec rzeczywistość. Zdecydowanie Skra. Kurs 2.50, znakomita okazja

Człowieku o czym Ty mówisz i co Ty właściwie porownujesz? Pokonanie Olszyna ma być jakiś wyznacznikiem? 🙂😅 😅 Z całym szacunkiem ale to średniak naszej ligi, który moim zdaniem nawet nie wejdzie wejdzie do fazy pay off. Jastrzębie wymeczone zwycięstwo z Wawa, dla przypomnienia Twoja Skra ledwo wymeczyla 1 seta z tą drużyna. Ja też uważam że dziś jastrzebie będzie Góra, skra może to wygrać ale wybacz Twoje argumenty są mega kiepskie.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Będzin był luźną propozycją, co były z góry zaznaczone. Chyba nikt nie spodziewa się gładkiego zwycięstwa przy kursie ponad 5. Typ przytoczony do obserwacji. Dzisiaj sprawa jest zgoła odmienna. Wedlug mnie Skra nie straci więcej niż seta. Z innym nastawieniem wychodzi się na Nysę, a z innym na Jastrzębie. Przykład to pogrom zmotywowanej Zaksy w meczu z Gdanskiem, a Zaksy ledwo wygrywającej z outsiderem z Będzina. Skra dziś ruszy ofensywnie w górę tabeli
 
Do góry Bottom