>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2020/2021

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Skra vs Jastrzębski
Typ: Bartosz Filipiak poniżej 18.5 punktu
Kurs: 2.00, etoto
zwrot, tak czułem, bo tylko etoto wystawiło linie na Bartka, ale przynajmniej zero ryzyka

Po pierwsze nie wiadomo czy Bartek wyjdzie dzisiaj w pierwszej szóstce. Jeśli jednak wejdzie to czy po tej przerwie będzie w stanie zagrać całe spotkanie na pełnej intensywności? Moim zdaniem nie, a linia jest wystawiona na taki jego top topów.
Żeby nie być gołosłownym tylko 3 razy w tym sezonie ugrał 19+ punktów, w każdym z tych meczów dostał ponad 40 (!) piłek w ataku. Czy wracający dopiero do pełnej dyspozycji fizycznej po kontuzji Filipiak, czujący dodatkowo oddech Petkovicia na plecach znowu dostanie praktycznie co drugie rozegranie w ataku? Jak dla mnie bez szans.

Skra vs Jastrzębski
Typ: Milad Ebadipour poniżej 16.5 punktu
Kurs: 1.84, betclic
12 punktów

Linia bardzo kusząca, rzadko kiedy Irańczyk przekraczał ten próg, a teraz mamy Taylora Sandera jako pierwszą opcję na lewym skrzydle. Piłki tak się moim zdaniem dzisiaj rozłożą, że Milad nie dociągnie do 17 punktów.

Skra vs Jastrzębski
Typ: Punkty head-to-head Al Hachdadi vs Ebadipour? Al Hachdadi
Kurs: 1.75, betclic
szkoda, słabo wszedł w mecz atakujący, ale mimo to padł ofiara tragicznej gry Lukasa Kampy. Na podwójnej zmianie Tervaportti zjadł Kampę i obaj zmiennicy zostali do końca, Bucki dociągnął 14 punktów, wiec powyżej Milada ;)

Z tego aż żal nie skorzystać, w normalnych warunkach jeżeli Marokańczyk nic nie odwali i nie dostanie zmiany to powinien być liderem punktowym w całym meczu, nie mówiąc już o zestawieniu akurat z Miladem. Hachdadi potrafi punktować seryjnie, ostatnio trochę dołował, ale i jego czas wróci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Co sądziecie o +24.5 dla Suwałek z ZAKSĄ? Dla mnie to absolutny pewniak, ostatni ich mecz zamknął się różnica 12pkt, te handi jest ogromne a Suwałki to nie bobki. Dziwi mnie że nikt jeszcze o tym nie napisał, na fortunie najniższy handicap dodatni na ten mecz to 19.5 z kursem 2.20 a u każdego buka są tylko linie 17.5 z kursem 1.80, tak jak napisałem - dla mnie ogromne value a +24.5 z kursem 1.40 można bez zadnego problemu dodać do ako jako pewniak
kierunek dobry ale tylko z tego powodu że kalendarz napięty (liga,LM i PP na przełomie stycznia/lutego) dla ZAKS-y i na pewno będą rotować składem. Drugi aspekt to rekord wygranych meczy (osobiście nie sądzę by dziś seria wygranych została przerwana.....obawiam się że sovia to przerwie-robiła to już chyba dwa razy bez względu na formę, pozycję w tabeli) z tyłu głowy na pewno im siedzi że idą na rekord mimo że mówią głośno że ich to nie interesuje ;) Wielką nie wiadomą jest forma zespołu z Suwałk....ostatni raz grali przed swiętami stąd pewnie wysoka linia.....zespół w totalnym gazie z zespołem który sezon zaczyna po miesięcznej przerwie. Gdyby Suwałki były w rytmie meczowym HC -21.5 po kursie w okolicach 1.8 brał bym w ciemno....a linia 24.5 pkt dla Suwałk jak najbardziej do grania 1.42 do tasiemki
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Skra vs Jastrzębski
Typ: Bartosz Filipiak poniżej 18.5 punktu
Kurs: 2.00, etoto


Po pierwsze nie wiadomo czy Bartek wyjdzie dzisiaj w pierwszej szóstce.
Jeśli nie wyjdzie to od razu masz zwrot. W etoto w każdym sporcie gdzie jest zakład dotyczący występu pojedynczego zawodnika, ten musi wyjść w pierwszym składzie.

I jeszcze przeklęte ich regulamin.

"Zawodnik - zakłady specjalne
Wszystkie zakłady specjalne obejmujące poszczególnych zawodników takich zakładach jak SUMA PUNKTÓW oraz H2H będą rozliczane na podstawie łącznie zdobytej sumy punktów w meczu. Zawodnik musi wystąpić w meczu w podstawowym składzie, aby zakłady były ważne. W innym przypadku wszystkie stawki zostaną zwrócone."
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Jeśli nie wyjdzie to od razu masz zwrot. W etoto w każdym sporcie gdzie jest zakład dotyczący występu pojedynczego zawodnika, ten musi wyjść w pierwszym składzie.

I jeszcze przeklęte ich regulamin.

"Zawodnik - zakłady specjalne
Wszystkie zakłady specjalne obejmujące poszczególnych zawodników takich zakładach jak SUMA PUNKTÓW oraz H2H będą rozliczane na podstawie łącznie zdobytej sumy punktów w meczu. Zawodnik musi wystąpić w meczu w podstawowym składzie, aby zakłady były ważne. W innym przypadku wszystkie stawki zostaną zwrócone."
Wiem, trochę niefortunnie napisałem, chodziło mi o to, ze typ bez ryzyka. Dostaliśmy zwrot, a jakby wyszedł w pierwszym składzie to dawałem temu jakieś 90% szans :)
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Trefl Gdańsk -2.5pkt @2.14 1xbet

Drużyna z Gdańska trzyma przez dłuższy czas dużo lepszy poziom, zachwyty nad tym jak wygrali z PGE Skra są niezrozumiałe.. przecież Gdańsk wygrał z nimi bardziej przekonująco 3-1 gdzie statystyki w ataku były kosmiczne w 1 i 3 secie.

Porównując składy to także Trefl wygląda równiej na każdej pozycji. Dziś 3pkt wracają do Gdańska.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk Resovia 1,90 Typ na plus ale mecz godny oglądania. Długi prawdziwy spektakl. Oby więcej takich spotkań.

Dość długo czekałem na rozwój kursów w tym spotkaniu, najpierw zdecydowanym faworytem byli gospodarze potem kursy się mocno wyrównały - widać, że dużo osób gra na gości i na pewno jest to typ zrozumiały.
Ja jednak stawiam na gospodarzy po świetnym kursie.
Obie drużyny w ostatnich spotkaniach wygrały z Bełchatowem, Resovia 3:2 natomiast Gdańsk 3:1 - obie drużyny grały na wyjeździe.
Gdańsk wygrał u siebie z Resovią Rzeszów aż 3:0 i dziś jest okazja aby Rzeszów się zrewanżował.
Bardzo dobre spotkania rozgrywają ostatnio K. Butryn i K. Cebulji, środkowi także dokładają swoją "cegiełkę" i jeśli dziś 2gi przyjmujący utrzyma poziom to uważam, że gospodarze to biorą. Rozegranie także jest po stronie gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
GKS Katowice vs Verva Warszawa
Typ: 1x po dwóch setach
Kurs: 1.98, Unibet

GKS Katowice vs Verva Warszawa
Typ: powyżej 90.5 punktu po dwóch setach
Kurs: 1.79, Unibet
haha, parodia siatkówki w wykonaniu GKS-u w drugim secie. Nawet nie wiem jak to skomentować, wystarczyło 14 punktów do plusa, ale gospodarze mieli zgoła inne plany i ledwo wyszli z 9. Pierwszy set to 0 bloków Vervy, w drugim ugrali 10. Bez Szczurowskiego nie ma zmiany na przyjęciu, wszedł w drugim secie Stolc, który 4 razy przyjął na 3. metr, i zepsuł wszystkie 3 piłki w ataku. Paranoja :)

Tutaj nie będziemy moim zdaniem świadkami jednostronnego pojedynku, tak jak to widzą bukmacherzy. GKS potrafi powalczyć i jeżeli zagrają na swoim optymalnym poziomie to nie skończy się na szybkim 0:3.
Gospodarze mają ogromny problem z drużynami, które bardzo dobrze serwują i to właśnie z nimi rozgrywali do tej pory najsłabsze mecze. Jak wiadomo Verva jest jedną z najgorzej serwujących ekip, zatem przewaga w tym elemencie powinna być marginalna. Z drużynami nie wyróżniającymi się w polu serwisowym Katowice grać potrafią, u siebie ponadto z są póki co z bilansem 4-3.
 
Ostatnia edycja:
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Stal-Cuprum over 183.5 @1.83
Zaksa win @1.24


Dziś taki dubelek, nie lubie grać overów, ale w tym meczu to najbezpieczniejsza opcja i z dobrym kursem.
Nysa to typowy zespół własnego podwórka, uciułali już punkciki z dobrymi ekipami, więc minimum seta wygrają, a wydaje mi się, że już wynik 3:1 / 1:3 pokryje overka. Cuprum to też nie takie chłopcy do bicia, żeby Nysa ich szybko spakowała.
Obie drużyny zbliżone potencjałem bazują na dobrym rozgrywającym i świetnym atakującym (oba odkrycia sezonu), przyjmujących ciut wyżej cenie w Nysie, bo Łapa robi fenomenalną robotę, za to środkowi na plus dla Lubina.
To będzie mecz walki i nawet jak będą się zdarzały przestoje w secie to uważam , że u jednych i drugich i przy końcówkach seta wszystko będzie się wahało blisko remisu.
Drugi typ to typowe dobicie do dubelka. Zawiercie u siebie, ale znacznie spuściło z tonu, przyjmujący niby nazwiska dobre , ale na siatce słabo to wygląda, Żurek standardowo w przyjęciu mizernie, Malina obniżył loty po covidzie (Bociek to już widać nie ta fizyka).
Zaksa w gazie, ciężko ich ruszyć w przyjęciu, a jak piłka jest na siatce to Francuz się bawi, a dzis będzie miał jeszcze po drugiej stronie Cavanne to na skrzydłach będzie autostrada.
Mają napięty terminarz, ale nie odpuszczają, mecz blisko, więc dojazd krótki i nie wierzę w żadne rotacje w składzie (chyba że bedzie już po meczu jak to było w Radomiu).
Nigdy jeszcze Zawiercie u siebiue nie pokonało KK, więc hala odpowiada i dziś ta tendencja się utrzyma.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 389

mandragon99

Użytkownik
Ja bym odważniej poszedł w cuprum. Stali brakuje stabilizacji ostatni mecz z Olsztynem pokazał niemoc przyjmujących tylko Wassim trzymał poziom. Wg mnie pod presją grają dużo gorzej gdyż spinają się i za bardzo chcą, mecz z Jastrzębskim zagrali na luzie i przyjmujący zagrali na mega poziomie. Jak dziś będzie? Kolejny mecz pod presją dla Stali i jak przyjmujący nie dźwigną ciężaru może być krótkie 0:3. Cenię rozgrywającego Cuprum, dużo widzi, Ferens też ładnie się rozwinal, brakuje mi za to drugiego przyjmującego gdyż Penchev odstaje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Ja bym odważniej poszedł w cuprum. Stali brakuje stabilizacji ostatni mecz z Olsztynem pokazał niemoc przyjmujących tylko Wassim trzymał poziom. Wg mnie pod presją grają dużo gorzej gdyż spinają się i za bardzo chcą, mecz z Jastrzębskim zagrali na luzie i przyjmujący zagrali na mega poziomie. Jak dziś będzie? Kolejny mecz pod presją dla Stali i jak przyjmujący nie dźwigną ciężaru może być krótkie 0:3. Cenię rozgrywającego Cuprum, dużo widzi, Ferens też ładnie się rozwinal, brakuje mi za to drugiego przyjmującego gdyż Penchev odstaje.
Nie mówię, że Cuprum nie wygra, ale nie wierzę w szybki mecz.
Stal u siebie to trochę inny zespół niż na wyjazdach (a hala Urania to specyficzny klimat, tam zawsze jest zimno, szczególnie teraz :) ).
Nysa rozegrała u siebie 9 spotkań, może zwycięstw za wiele nie ma, ale tylko na inauguracje z Zaksą przegrała 0:3 we wrześniu i wygrana ze Skrą 3:0, a reszta to pojedynki 4 i 5 setowe z zespołami lepszymi, równymi i słabszymi od siebie :) .
Dobrze, że odszedł Bartman trochę atmosfera sie w Stali oczyściła (jeszcze ten Lemański, ale narazie nie gra).
Ogólnie ani jednym ani drugim nie ufam na tyle, żebym tu zakładał 3 sety.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Aluron Zawiercie vs ZAKSA
Typ: Aluron
Kurs: 4.70
Bukmacher: etoto

Analiza:

Cześć Wszystkim!

Typ być może mocno życzeniowy, ale mimo wszystko zaryzykuję i postawię na gospodarzy.

To już druga próba zagrania przeciwko niepokonanemu póki co Mistrzowi Polski, oby dzisiaj nastał ten dzień. Dalej twierdzę, że ZAKSA jest do pokonania, ale muszą zagrać dwa czynniki - po pierwsze lider musi mieć słabszy dzień, a po drugie przeciwnik bardzo dobry.
ZAKSĘ w słabych występach widzieliśmy przynajmniej kilka razy w tym sezonie, np. u siebie z Olsztynem, na wyjeździe z Będzinem albo ostatnio ze Ślepskiem, tylko zawsze przeciwnik grał po prostu na swoim standardowym poziomie i nic ponad to, więc zawsze czegoś brakowało i to w decydujących momentach. No bo umówmy się, ZAKSA zagrała bardzo słaby mecz z Suwałkami (dużo błędów i zagrań blok w ataku) goście nieoczekiwanie powalczyli, ale sami w statystykach wyglądali równie blado, ustępując np. w zagrywce.

Kto jak nie Aluron? W fazie zasadniczej to chyba już nikt. Po przerwie covidowej to nie jest niby tam sama drużyna, ale ja wciąż pamiętam ich z początku sezonu, kiedy byli bardzo mocną trzecią siłą w PlusLidze i ścierali przeciwników w pył. Czas działa teraz na ich korzyść i to pomimo braku gry od niemal miesiąca. Skład bardzo ciekawy, na środku Flavio i Niemiec, w przyjęciu mocna i wyrównana czwórka graczy, na libero Żurek. Dużo jakości i dużo możliwości, przy perfekcyjnym przyjęciu to jest moim zdaniem druga najlepsza drużna pod względem grania pierwszej akcji. Ciężko powiedzieć czego możemy się dzisiaj po nich spodziewać, ale jeżeli nawiążą formą do początku sezonu to zdecydowanie stać ich na sprawienie niespodzianki. Zwłaszcza jeśli ZAKSA zagra podobnie jak ze Ślepskiem.

Dla bardziej rozważnych polecam opcję dodatniego handicapu setów lub punktów.
Powodzenia ;)

Dorzucam:

Aluron vs ZAKSA
Typ: Aluron 11.5 punktu
Kurs: 1.95, betclic

Aluron vs ZAKSA
Typ: Flavio powyżej 7.5 punktu
niestety rozgrywający nie pomógł i kilka razy Flavio wpadł na środku na podwójny blok, ostatecznie 7
Kurs: 1.85, sts

E: szukałem jakiejś sportowej analogii i pomyślałem, ze mecze z Zaksa można porównać jak starcie boksera wagi lekkiej z przeciwnikiem z kategorii ciężkiej. Jak Twój rywal się chwieje i slania na nogach to musisz go trafić właśnie w tym momencie, bo później jak dojdzie do siebie to nie bedziesz miał już szansy. To pokazał np. 4. set, w którym z niewykorzystanej piłki na 6:6 zrobiło się 5:8, później oddana za darmo przechodząca piłka na złapanie kontaktu, z której to sytuacji znowu się zrobiło kilka punktów różnicy. W każdym razie dziwny mecz, Zaksa zagrała naprawde dobrze, Aluron dosyć przeciętnie, a mimo to w wielu momentach zbliżali się do przeciwnika i mogli ugrać trochę więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
CZARNI CERRAD RADOM - Verva Warszawa; typ: CZARNI CERRAD RADOM; kurs: 5,55 Fortuna

Typ warty grzechu. Kurs zdecydowanie przesadzony. Radom rozczarowanie sezonu. Stworzyli skład na top6 ligi, a są w ogonie. Po długo wyczekiwanym zwolnieniu trenera w końcu urodziła się wygrana bez straty seta. Co prawda z outsiderem z Będzina, ale zawsze to dobry prognostyk. Gospodarze po niemal dwutygodniowej przerwie przystąpią do tego pojedynku wypoczęci i mocno naładowani pozytywną energią. Warszawa natomiast w tym czasie rozegrała 2 zwycięskie 5 setówki. Najpierw w niedzielę z Suwałkami, następnie przedwczoraj z Resovią na wyjeździe. W obu spotkaniach orali jednym składem. Z gry wypadła dwójka przyjmujących Grobelny i Szalpuk. O ile ten drugi był w protokole meczowym w czwartkowym secie to nie zagrał ani krótkiej zmiany. Do gry zespoł świetny Kwolek i Jan Fornal. Zawodnik z głębokich rezerw, który nie wychodził z kwadratu rezerwowych, gdy dostępni do gry byli Szalpuk lub Grobelny. O ile poprzedni mecz mu wyszedł, tak w tym spotkaniu nie widzę gry Vervy z nim w składzie. Zmęczenie grania jednym składem, praktycznie bez żadnych rezerwowych może uwidocznić się na tle wypoczętym gospodarzy. Po stronie Radomia na pewno ma kto atakować. Konarski, B.Sander, Loh, Josifov to zawodnicy bardzo cenieni i uznani. Wszyscy zachodzą w głowę jak to się stało, że okupują 3 miejsce od końca.
Gra Vervy opiera się głównie na Kwolku i środkowych, którzy ciągnąć jak mogą ten zespół. Jeżeli dzisiaj nie dostaną pomocy od atakującego i drugiego przyjmującego mecz będzie na styku.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Tez myśle, ze nie będzie to łatwa przeprawa dla Vervy i można pokusić się o dodatnie handicapy w stronę Czarnych. Ja wybieram na ten mecz opcje overu:

Czarni vs Verva
Typ: powyżej 177.5 punktu
Kurs: 2.06, efortuna

Czarni vs Verva
Typ: Dawid Dryja powyżej 7.5 punktu
Kurs: 1.95, sts

Czarni vs Verva
Typ: Victor Yosifov powyżej 7.5 punktu
Kurs: 1.90, sts


Taka linia na over przy 4 setach zazwyczaj siedzi bez problemu, wiec biorę taki typ za spore value.
Do tego dwa dodatkowe overy na graczy żeby pójść za ciosem. Wiemy jakie problemy są w Radomiu, sa to przede wszystkim słabe skrzydła. Konarski na prawej pod forma od dłuższego czasu, na dwójkę Sander - Loh nie ma co liczyć od początku sezonu. Jeżeli Kedzierski ma zamiar ułatwić sobie życie i jakoś ciągnąć atak to na pewno potrzebuje jak najczęstszego korzystania ze środkowych. Obaj zawodnicy potrafią dobrze punktować w ataku, a dodatkowo dokładają tez zagrywkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
a co myślicie o meczu Cuprum Lubin ze Stalą Nysa?
Osobiście bez wahania pograłem na drużynę z Opolszczyzny przy kursie 3.65 w Etoto.
Spotykają się dwie ekipy z dołu tabeli. Może bukmacherzy sugerują się ostatnim meczem między tymi drużynami ale tamto spotkanie było dość wyrównane, nie licząc ostatniego seta. Przypomnę, że Lubinianie wygrali na wyjeździe 3:1.
Gospodarze co prawda wygrali ostatnio z Wartą Zawiercie ale nie możemy zapominać o meczu Stali z Jastrzębskim Węglem czyli obecnie drugą najlepszą drużyną w Polsce.
Według mnie te kursy są trochę przesadzone dlatego stawiam na uderdoga. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
a co myślicie o meczu Cuprum Lubin ze Stalą Nysa?
Osobiście bez wahania pograłem na drużynę z Opolszczyzny przy kursie 3.65 w Etoto.
Spotykają się dwie ekipy z dołu tabeli. Może bukmacherzy sugerują się ostatnim meczem między tymi drużynami ale tamto spotkanie było dość wyrównane, nie licząc ostatniego seta. Przypomnę, że Lubinianie wygrali na wyjeździe 3:1.
Gospodarze co prawda wygrali ostatnio z Wartą Zawiercie ale nie możemy zapominać o meczu Stali z Jastrzębskim Węglem czyli obecnie drugą najlepszą drużyną w Polsce.
Według mnie te kursy są trochę przesadzone dlatego stawiam na uderdoga. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
Ciezko powiedzieć czego można się tutaj spodziewać, niby gospodarze wyglądają ostatnio lepiej, ale kursy na Nyse zdecydowanie kuszące. Przy takim zestawieniu dodatni handicap punktowy lub serowy w stronę Nysy powinien być optymalny.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Na dzisiaj dobra opcją wydaje się być AZS Olsztyn. Olsztynianie na fali wznoszącej. W końcu zaczęli grać na miarę swoich możliwości, czyli na rzeczywista walka o Play offy. Fenomenalnie grają skrzydłowi. Andringa ostatnio w meczach z Jastrzębskim wskoczył na topowy poziom. Do tego Schulz, Zalinski, Schoot to gwarancja pewnego poziomu..Gdanszczanie osłabieni brakiem kapitana Mario Wlazłego. Do tego od dawna w kadrze brakuje kontuzjowanego Miki. Z tercetu podstawowych przyjmujących ostał się tylko Lipa rozgrywający póki co sezon zycia. Kursy spadają. Aktualnie Olsztyn można pobrać po 2.60 w STSie. Do 17 na pewno jeszcze spadną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:0 Bez żadnego problemu mecz 1 drużyny

Również wchodzę w stronę gospodarzy, Olsztyn potrafi zagrać bardzo dobre spotkanie ale również potrafi zagrać tak, że można się wstydzić. Są ekipą strasznie falującą. chociaż ostatnie 3 spotkania bardzo solidne.
Trefl Gdańsk uważam, że i tak grają powyżej swoich możliwości a ich 4 miejsce w tabeli jest sporą niespodzianką.
Dziś nie zagra M. Wlazły a wiadomo ile znaczy taki atakujący dla swojego zespołu, Olsztyn ma skład o wiele lepszy niż pokazuje to miejsce w ligowej tabeli.
Kurs jest dość wysoki dlatego można zaryzykować.

Olsztyn 2,60
Olsztyn +1,5 seta 1,70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja atakuje dzisiaj butryna+15.5. Jeżeli sovia chce powalczyć to butryn musi być w gazie. Fabian wie jak gra z takimi zespołami jak zaksa, myśle ze butryn będzie dostawać dużo piłek na pojedynczym bloku, ponieważ taktyka będzie zatrzymać cebula. Zobaczymy liczę na 4 sety w tym meczu i mocno eksplodowanego butryna.
do tego dokładam Gdańsk po 1.56 kursie. Nie wierze w ten zespół AZS. Ogladalem bardzo dużo meczy z nimi i schulz czajnik taki przy końcowych piłkach, ze szkoda gadać. To ze Wlazlego nie ma to nie oznacza, ze Sasak zagra słabo. Ostatnio grał bardzo bardzo dobrze, Janusz rozgrywa, Stępień wystawia i tu może być znacząca różnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom