>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Olsztyn - Czarni Radom
Czarni -1.5 @ 2.0 unibet
Czarni obnizyli nieco loty ale to dalej bardzo solidna ekipa. Sporo ostatnimi czasy niespodzianek w PLS ale w tym wypadku, typ wydaje sie oczywisty. Van den dries jak trzyma poziom to jakos to wyglada ale czesro potrafi sie zaciac. Przyjecie mocno tozbujane i do tego Woicki. Facet z tym wzrostem kompletnie mnie nie przekonuje i jest to dziura w bloku. Potrafi sypac w miare sensownie by w najwazniejszych momentach robic banalne bledy (mecz JSW gdzie mieli kilka meczowych).
Nie wiem co mecze ogladasz ale Van Dries nie gra od nowego roku z powodu kontuzji i najprawdopodobniej nie zagra w tym sezonie.????
:razz:
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Widać jak ogląda, nawet w statystyki po meczowe nie chciało mu się sprawdzać.
Radom gra słabo po nowym roku, Żaliński od dwóch meczów na szczęście wychodzi w podstawowym składzie bo Grobelnego nie dało się oglądać.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie wiem co mecze ogladasz ale Van Dries nie gra od nowego roku z powodu kontuzji i najprawdopodobniej nie zagra w tym sezonie.????

:razz:
Taaa co nie oznacza, że to on był pierwszym młotem i 60% piłek Woicki rzucał do niego. Ogładałem patologie w z JSW Olsztyna i w zupełności mi to wystarczy ;] Waliński to poziom 1ligi. ale możecie wbijać na olsztyn skoro uważacie.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Walinski poziom 1 ligi?? Ciężko mi nie skomentować takich bzdur. To najbardziej waleczny zawodnik Indyka i w ostatnich spotkaniach przy braku Bednorza bardzo dobrze grał.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Cofam te słowa o Grobelnym, pan Zębaty Żaliński własnie drugiego seta z rzędu przegrywa kolegom.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Bet365 oferuje typ na Resovię @1,05 lub Resovia -2,5 @1,61
Jakie buki mają lepszą ofertę i zapodają np. Resovia -1,5 za ok. @1,20 ?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Polska liga jest niebywala wrecz. Puchar polski kompletne totalne niespodzianki. Pozniej lotos ogrywa bedaca na fali skre. Jastrzebie dostaje lomot od reski 3-0 do 15 w setach i co ? Lotos gra z jsw i dostaje u siebie w nahwaznuejszym meczu sezonu 3-1...
Czy jest bardziej nieprzewidywalna luga na swiecie ?!
Wieczorem rozegrane zostana kolejne mecze tej kolejki i naprawde mam mieszane uczucia czy Resovia i Skra pewnie wygraja swoje mecze. Czy ktos ma jakies refleksje na temat wieczornych spotkan i tego co sie dzieje w pls ?
e: kolejna niespodzianka. Cuprum przegrywa z Kielcami.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
ZAKSA leje Jastrzębskiego w PP - gwałt totalny ZAKSA &gt;&gt; Jastrzębski
ZAKSA leje Lotos w PP - może nie gwałt, ale wyraźna dominacja ZAKSA &gt; Lotos
i ta ZAKSA przegrywa ze Skrą - trochę cudem ale mecz wyrównany ZAKSA = Skra
Skra leje Resovię w PP i w lidze. Skra &gt; Resovia
Skra dostaje baty w Gdańsku od Lotosu. Lotos &gt;&gt; Skra
Resovia niszczy Lotos u siebie Resovia &gt;&gt; Lotos
i na koniec perełka Jastrzębski gnoi Lotos na ich boisku Jastrzębski &gt;&gt; Lotos
Ktoś coś z tego rozumie poza tym że w większości przypadków wchodziły kursy ponad @3 ?
Ciężko to złożyć w jakieś sensowne równanie
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Każdy mecz dla Skry to być albo nie być. W czym tkwi problem? Dlaczego gubią punkty z zespołami których powinni wciagać nosem?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Lotos jak i Skra grały bardzo ważny mecz pucharowy w środku tygodnia, chyba nie wszyscy o tym pamiętają...
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Ta, szczególnie Lotos dla którego ligowy mecz był wazniejszy( w 4 secie z Zenitem grała sama rezerwa ). Tylko Zaksa prezentuje mega solidnie. Reszta druzyn 2-6 miejsca wyrównany poziom
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Ta, szczególnie Lotos dla którego ligowy mecz był wazniejszy( w 4 secie z Zenitem grała sama rezerwa ). Tylko Zaksa prezentuje mega solidnie. Reszta druzyn 2-6 miejsca wyrównany poziom
A znając życie, jak dojdzie do walki o złoto, to Zaksa przegra z kimś z trójki Resovia, Skra, Lotos.
 
I 32,8K

iti

Użytkownik
Każdy mecz dla Skry to być albo nie być. W czym tkwi problem? Dlaczego gubią punkty z zespołami których powinni wciagać nosem?
Moze w tym, ze nie gra Wlazly, Gromadowski jest po kontuzji i na ataku z Czestochowa gral...Lisinac? Dodatkowo pare dni wczesniej chorzy grali Conte, Marechal i Uriarte, wiec w kilka dni w 100% zdrowi tez na pewno nie byli.

Wytlumaczenia na gwalt JW w Gdansku nie ma.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kędzierzyn - Resovia
Resovia @ 3,0 bet365 ⛔ dopoki kowal bedzie w rzeszowie ta druzyna nic nie ugra !
Z dupy te kursy. Siła ZAKSY szybko została zweryfikowana w PP. Niby maszynka do wygrywania ale mnie to kompletnie nie przekonuje. Pierwszy mecz na podpromiu 3-1 dla Kozłów ale już tam było sporo walki. Resovia ostatnio w gazie w dobrej formie Kurek i Lukas. Wszystko zależeć będzie jak sobie przyjmą ale Zaksa spokojnie dryfuje po ten pierwszy plac. Resovia punkty potrzebne jak woda. Nie widze tej różnicy, żeby wrzucać takie kursy...
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
@patced zgodzę się z Tobą w 100%! ZAKSA na pewno nie odpuści tego spotkania ,wygrywają jak leci bo grają na jednym froncie chociaż wiadomo praktycznie każdy zespół już jest przystosowany do gry co 3-4 dni. Nie oszukujmy się, musiałby sie zdarzyc cud żeby ZAKSA nie zagrała w finałe PlusLigi chociaż ich gra nie powala na kolana. Resovia rok w rok łapie &#39;zadyszke&#39; na przełomie grudnia tylko że w tym roku inny system rozgrywek może się odbić na ich miejscu w tabeli. Powiem tak Tichy od lat na ławce a przychodzi do najważniejszych spotkań to pokazuje klase i myślę że końcówka sezonu która powoli sie zbliża będzie należec do niego. Dawno nie widziałem tak granej &#39;krótkiej&#39; na Podpromiu jak w meczu z Bydgoszczą. Kurek sobie troche odpoczą. Igła w końcu łapie formę ok. 48% perf. przyjęcia (to jest praktycznie co druga zagrywka w punkt) Jak Resovia podtrzyma przyjęcie to myśle że 3PKT pojadą do Rzeszowa.
h2h: ostatnich 6 spotkań w Kędzie
0:3
1:3
2:3
3:2
1:3
1:3
RESOVIA @ 3:0 BET365 !
 
kuczelo 6

kuczelo

Użytkownik
Plusliga 19 kolejka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Typ: Jastrzębski + 2,5 seta
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie, ze względu na zmieniony format rozgrywania krajowej ligi Jastrzębie ma o co walczyć w tym spotkaniu. Widziałem spotkanie pomiędzy Jastrzębiem a Lotosem (wygrane sety do 15,19,17) gospodarze prosili aby ten mecz się zakończył jak najszybciej. Odnośnie dzisiejszego starcia Skra tracąc punkt do ekipy z Rzeszowa będzie bardzo zmotywowana wiedząc, iż w tym roku o mistrzostwo grają tylko dwie pierwsze ekipy fazy zasadniczej, jednak Jastrzębie ma realne szanse na zepchnięcie Trefla z podium i tanio skóry nie sprzeda. Maciej Muzaj w tym sezonie wystrzelił z formą pod batutą świetnie spisującego się Masnego. Rozgrywający świetnie rozumie się z byłym zawodnikiem Skry, obrazują to tegoroczne statystyki. Moim skromnym zdaniem (obserwuję Pluslige dosyć długo) Antiga powinien bacznie się przyjrzeć temu grajkowi w kontekście powołań do kadry, wątpię aby prezentował się gorzej od naszego super gwiazdora Bartosza &quot;robię małpie miny po każdej akcji&quot; Kurka. Trochę odbiegłem od analizy meczu niemniej jednak, nie wierze w łatwą wygraną Skry w dzisiejszym spotkaniu, nastroje w ekipie gospodarzy bardzo dobre, na pewno stać ich na ugranie choćby seta. Szczerze polecam granie mojego typu, mecz niedługo się rozpocznie. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kaskar

Użytkownik
20 kolejka plus ligi
witam...
to moj pierwszy post na forum...
mecz kielce-radom siatkowka plus liga...dla mnie zdecydowanym faworytem sa goscie,ktorzy przyjada do kielc po pewnym zwyciestwie na outsiderem z bedzina. kielczanie natomiast przystapia do meczu mocno oslabieni brakiem swojego lidera mateusza bienka( jeszcze 2-3 tyg przerwy).mecz z trybun obejrzy takze kapitan slawomir jungiewicz ktory nabawil sie kontuzji w ostatnim meczu w warszawie.wg wstepnej diagnozy minimum 7 dni przerwy(lekko podkrecony staw skokowy).takze nie w pelni sil jest podstawowy przyjmujacy adrian buchowski,ktory prawdopodobnie bedzie w skladzie,ale jego zadaniem bedzie pomoc jedynie w defensywi(problemy z barkiem).
dla mnie pewna 2 kurs 1.3 unibet
jednak bardziej oplacalnya inwestycja bedzie kurs 1.6 unibet -1.5 radom oraz under 181,5 -1,7 unibet
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Jesli brak Slawka jest potwierdzony to Radom powinien wygrac nawet z handi. Chociaz w tym sezonie nie mozna byc niczego w pluslidze pewnym. Poziom slabiutki niespodzianek duzo a i do finalu nie ma drugiego chetnego....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom