>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Nie liczac
czyli pozostaje SKRA i LOTOS. Nie bierzesz pod uwage ze Zaksa nie musi grac na 100% bo miejsce w finale maja, Do konca ograja
będziny, kielce itp
i relaks.
Final to bedzie zupelnie co innegom, inne spotkania, inna waga. Zalecam powstrzymanie sie z osadami bo skonczy sie jak dzis z Modena w meczu o nic ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
zaksa z kim nie zagra w finale i tak zbierze bęcki.
Fakt faktem, że Skra, Resovia i Lotos zawodzą. Ale mają takie kadry, że jak złapią formę to mogą rozjechać każdego.
Wczoraj można było przewidzieć wygraną Skrę po kursie @3 i nauczony błędami w ostatnich meczów poszedłem w tę stronę i się opłaciło. Kolejne @1,40 w meczu na szczycie nie wchodzi. (Wcześniej Zaksa-Skra i dwa razy Resovia-Skra)
 
S 0

slawek_kk

Użytkownik
Śmieszne wypowiedzi na temat zaksy. Jak się nie znacie to nie wypowiadajcie. Nawet Świderski się wypowiadał ze Zaksa przygotowuje się na finał żeby być gotowym na te 5 meczy które mają się niby odbyć w 12 dni. Dlatego teraz ćwiczą mocniej i brakuje w meczach. Mają cięższe nogi co za tym idzie mniejsza skocznosc. Mają taka przewagę ze mogą sobie pozwolić na porażki. Ale nawet w obecnym okresie taka Skra miała wielki problem z wygraniem. Jak przyjdzie finał to Zaksa pokaże swoją moc
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Wiadomo, wczesniej wygrywali wszystko, a jak widac resovia skra i lotos mimo ze bardzo chca czesto gubia punkty gdzie tylko sie da, zaksa ich nie gubila i teraz mimo ze graja zawsze o pelna pule w podswiadomosci maja to ze i tak final maja praktycznie zapewniony. Zaksa w tym sezonie chyba mistrz
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Cuprum-Jastrzebski ⛔⛔⛔
+1,5 seta @2,00
#BET365

Nie no, takie kursy na Jastrzebski to przesada. Buki sie pewnie kieruja dwoma ostatnimi ligowymi meczami Lubina, ale dla mnie one nie maja zadnego znaczenia. Widze tu dwie wyrownane druzyny, lekkim faworytem gospodarze z racji wlasnego parkietu ( na ktorym zreszta spisuja sie dobrze ) ale nie az takim faworytem jak sugeruja nam wystawione kursy. JW to nie sa leszcze do skrojenia, zreszta PlusLiga juz nie raz pokazywala ze nie ma sie co sugerowac kursami.

e/ standardowo.. pech jak zawsze, bylo 26-28 dla JW w 3 secie ale poszedl challenge dla Lubina. No a potem to juz norma ;)
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Do tego dochodzą lutowe wyniki Lubina:
7 luty: Indykpol Olsztyn - Cuprum Lubin 3-1
13 luty: Cuprum Lubin - Będzin 3:2
20 luty: Effector Kielce - Cuprum Lubin 3:2
24 luty: Cuprum Lubin - Bielsko-Biała 1:3
Robert Täht (&quot;MVP z kwadratu&quot;) w meczu z Lotosem 17 ptk, z Resovią 18 ptk. Mecze życia. Wcześniej w 19 meczach zdobył tylko 10 ptk.
Do tego Pupart dołożył 10 i 11 ptk. ale mnie jakoś Estończycy nie przekonują.
Tutaj nawet można próbować win gości po kursie 3,00 ⛔
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Effector Kielce - Będzin 1 - 2.40 unibet ⛔

Kursy 2.40-1.50?? Chyba coś się pomyliło bukom.... Obydwie drużyny mają po 4 zwycięstwa w tym sezonie, natomiast po 3 zanotowały na swoich halach a tylko po 1 na wyjeździe. Już rok temu kurs na Kielczan był wyższy gdy mecz odbywał się w Kielcach i to Effector triumfował 3:2, tym razem myślę będzie podobnie, tym bardziej, że do pełnej dyspozycji wraca as kielczan, kadry narodowej i jeden z najlepszych środkowych świata Mateusz Bieniek, w dwóch poprzednich meczach już wchodził na pare piłek po kontuzji, pomóc w bloku i zagrywce, natomiast teraz ma dostać jeszcze więcej szans co tylko wzmocni i tak wysokie u mnie szanse Kielczan. Będzin może i ostatnio wygrał 2 mecze i jest w niezłej formie, lecz tym bardziej nie mają tak równej formy aby wygrać trzeci kolejny mecz bo to i rzadko ostatanio zdarza się i potentatom naszej ligi. Kursy w ogóle nie adekwatne co do proporcji. Kielczanie u siebie 3-7, więc statystycznie wygrywają 33% meczów a z kim mają wygrać jeszcze jak nie z ostatnim Będzinem? Będzin na wyjeździe 1-8 bilans, jedno zwycięstwo ze słabą ostatnio Politechniką i to po tie-breaku, kurs i mecz godny jak najbardziej zagrania!!

typ dnia: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-03-2016-piatek-130712.html#post5957219

już dwie reputki za niego dostalem zgadzajac sie z moimi przypuszczeniami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
Effector Kielce - Będzin 1 - 2.40 unibet

Kursy 2.40-1.50?? Chyba coś się pomyliło bukom.... Obydwie drużyny mają po 4 zwycięstwa w tym sezonie, natomiast po 3 zanotowały na swoich halach a tylko po 1 na wyjeździe. Już rok temu kurs na Kielczan był wyższy gdy mecz odbywał się w Kielcach i to Effector triumfował 3:2, tym razem myślę będzie podobnie, tym bardziej, że do pełnej dyspozycji wraca as kielczan, kadry narodowej i jeden z najlepszych środkowych świata Mateusz Bieniek, w dwóch poprzednich meczach już wchodził na pare piłek po kontuzji, pomóc w bloku i zagrywce, natomiast teraz ma dostać jeszcze więcej szans co tylko wzmocni i tak wysokie u mnie szanse Kielczan. Będzin może i ostatnio wygrał 2 mecze i jest w niezłej formie, lecz tym bardziej nie mają tak równej formy aby wygrać trzeci kolejny mecz bo to i rzadko ostatanio zdarza się i potentatom naszej ligi. Kursy w ogóle nie adekwatne co do proporcji. Kielczanie u siebie 3-7, więc statystycznie wygrywają 33% meczów a z kim mają wygrać jeszcze jak nie z ostatnim Będzinem? Będzin na wyjeździe 1-8 bilans, jedno zwycięstwo ze słabą ostatnio Politechniką i to po tie-breaku, kurs i mecz godny jak najbardziej zagrania!!

typ dnia: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-03-2016-piatek-130712.html#post5957219

już dwie reputki za niego dostalem zgadzajac sie z moimi przypuszczeniami ????

Zanim więcej osób tak ślepo weźmie typ może napiszemy, że również Jungiewicz i Buchowski maja kontuzje ? Bieniek i Jungiewicz mają zacząć w kwadracie dla rezerwowych i jeśli pograją to nie za dużo. Ostatni mecz Effectora słabiutko , ale co się dziwić jak nie mają kim grać zbytnio? Gdyby zespoły grały w swoich najlepszych możliwych składach to kurs na pewno byłby inny , a tak uważam że faworyzowanie Będzina nie jest jakimś nieporozumieniem.
Ważny mecz dla obu ekip , bo obu brakuje jednego zwycięstwa do spełnienia warunku 5 wygranych meczów w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Bieniek to juz w dwóch ostatnich meczach tak jak napisalem wchodzil na pare pilek, teraz najprawdopodobniej dostanie wiecej czasu na parkiecie, z olsztynem to fakt slabiuttko, ale zwaz na fakt ktory olsztyn jest w tabeli i jaki ma bilans u siebie (8 zwyciestw-2 porazki) a ktory w tabeli jest będzin i jaki bilans ma na wyjezdzie (1 zwyciestwo-8 porazek) pozdrawiam
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Bieniek to juz w dwóch ostatnich meczach tak jak napisalem wchodzil na pare pilek, teraz najprawdopodobniej dostanie wiecej czasu na parkiecie, z olsztynem to fakt slabiuttko, ale zwaz na fakt ktory olsztyn jest w tabeli i jaki ma bilans u siebie (8 zwyciestw-2 porazki) a ktory w tabeli jest będzin i jaki bilans ma na wyjezdzie (1 zwyciestwo-8 porazek) pozdrawiam
Wystarczy popatrzeć na miejsce z którego pochodzisz koło avatara i wszystko jasne. Naprawdę uważasz, że Kielce bez Jungiewicza, Buchowskiego i wracającym po kontuzji Bieńkiem są faworytem z Będzinem? Kursy moim zdaniem wystawione jak najbardziej poprawnie, to Będzin jest tutaj faworytem i jak zagra, jak w poprzednich 2-3 meczach to wygra.
A tak poza tym, wspominasz zwycięstwo Będzinu ze &quot;słabą ostatnio Politechniką&quot; a tydzień po tym meczu effector grał z tą słabą politechniką i dostał szybkie 3-0..
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Jastrzębie - ZAKSA , wynik po dwóch setach 0:2 1.83 ✅

Jastrzębski Węgiel podejmuje ekipę lidera rozgrywek Zaksy Kędzierzyn Koźle. Mówi się, że Zaksa ostatnio spuściła z tonu przegrywając dwa ostatnie mecze lecz ja się z tym nie zgodzę, wejście do finału mają już praktycznie zapewnione więc nie muszą się wykrwawiać jak inni, narażać na niepotrzebne kontuzje itp. Przegrali z chyba drugą a może i pierwszą Kadrowo Skrą 2-3 oraz w hali Berci w Gdańsku, gdzie chyba hala Lotosu z trenerem Anstazim jest najbardziej gorącym terenem w Polsce i natrudniej wywieźć z tamtąd jakieś punkty. Więc na dobrą sprawę każdy takie mecze móglby przegrać bo te dwie ekipy + Rzeszów walczą o jedno miejsce dające wejście do finału. A, że Zaksa potrafi grać z Jastrzębiem pokazała to już w tym sezonie dwukrotnie, oba mecze wygrywając w stosunku 3:0. Pierwszy u siebie w hali ligowy, sety do -20,-20 i -21. Oraz drugi w 1/4 Pucharu Polski, sety do -12, -17 i -15. Więc różnica klas można powiedzieć jest dość wyraźna, więc dlatego za dużo o Jastrzębiu też tutaj nie ma bo jeżeli Zaksa zagra na swoim poziomie, a potencjał w składzie ma do tego ogromny to powinno się również zakończyć na 0:3, ja wybrałem typ, iż po dwóch setach będzie widniał wynik 0-2 dla gości bo wiadomo jak to czasem bywa. Dwa zwycięstwa w pierwszych dwóch partiach dość pewne dekoncentrują zawodników troszkę w kolejnej partii, z cyklu, set wygra się sam. więc dla mnie po dwóch setach Zaksa będzie prowadzić 0-2, a mecz wygra 0-3, bądź 1-3 pozdrawiam!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plusliga
Spotkanie: Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska
Typ: DW 3:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet

Analiza:

W tym sezonie jak już podejmowałem się typowania meczów Lotosu to zawsze z powodzeniem. Liczę na to, że podobnie będzie również teraz.

Drużyna z Gdańska wraca do własnej hali po niemal dwutygodniowej przerwie. W tym czasie podopieczni Anastasiego przegrali 3:0 z Zenitem Kazań w lidze mistrzów oraz niespodziewanie z Cuprum Lubin w starciu ligowym również 3:0. Tym samym pożegnali się z Europejskimi Pucharami, i nie wykorzystali szansy na wskoczenie na drugie miejsce na krajowym podwórku. O ile porażka z najlepszą drużyną świata była do przewidzenia, o tyle ligowa wpadka mogła zostać potraktowana jako niespodzianka sporego kalibru. Ja jednak zrzucam ten kiepski występ na karb długich i męczących wojaży, najpierw do Kazania, a później z Kazania do Lubina. Morale po meczu z Zenitem także trochę podupadło - trener był tak zdegustowany grą swoich podopiecznych, że przez dłuższy czas odmawiał wpuszczenia na plac gry zmienników, aby wymusić na graczach więcej zaangażowania. W sobotę takiego scenariusza nie przewiduję. Podrażnione sportowe ambicje drużyny, która wszak walczy o mistrzostwo, połączone z powrotem na własną halę oraz dłuższym czasem na regenerację sprawiają, że subiektywnie stawiam gospodarzy w roli zdecydowanego faworyta.

Goście są bardzo ciekawą drużyną. W tym sezonie co prawda poza ścisłą czołówką, ale potrafią sprawić niespodziankę. Pokonali już m.in. Asseco Resovię, Cerrad Czarnych Radom oraz Jastrzębski Węgiel. Posiadają młodą, perspektywiczną kadrę wspartą umiejętnościami i doświadczeniem w postaciach Pawła Zagumnego oraz Guillaume Samici. Charyzmatyczny trener, który potrafi zmotywować i dać impuls swoim graczom to niewątpliwie wartość dodana.
Uważam jednak, że w sobotnim meczu to będzie za mało. Pięć dni temu AZS przegrał u siebie z Resovią 1:3, nie są zatem na fali wznoszącej, która mogłaby ich ponieść również w ten weekend. W starciu z piekielnie mocnym u siebie Lotosem nie daję im większych szans na urwanie w Gdańsku/Sopocie choćby jednego seta. Stawiam na łatwe zwycięstwo Trefla w stosunku 3:0. W piątek swoje 25. urodziny obchodził Miłosz Hebda, mam tylko nadzieję, że jego koledzy zamiast imprezować do białego rana zdecydowali się zachować wszystkie siły na mecz z AZS-em i okazałym zwycięstwem zrobić prezent solenizantowi.

Powodzenia ;)
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Zgadzam sie z typem na Lotos mimo iz nie przepadam za ta drużyna, niejednokrotnie podkreslalem ze jest to z top 4 plusligi najbardziej przereklamowana druzyna (moze w rzeczywistosci sie myle) Moze przekonuje mnie fakt ze co nie stawiam w ich meczach to zawsze na odwrót. W zeszlych playofach stawialem w meczu w Belchatowie na Skre oczywiscie przegrala. W tym sezonie stawialem na Zakse przegrala. Wiec postawilem jako klasyk po secie na Lotos z Jastrzebiem, przegrali. Dzis przyjezdza Warszawa. Z Guma i Samica w skladzie. Punkty pewnie zdobywal bedzie Michal Filip. Czy Warszawa moze sie postawic Lotosowi na finiszu fazy zasadniczej? Jak najbardziej moze, pokazal to caly sezon gdzie faworyci gubili punkty. Jednak teraz na kilka kolejek przed koncem kazda strata punktow moze slono kosztowac mimo iz Lotos ma zapas jednego meczu, tyle ze ten zapas zostal roztrwoniony tak naprawde z jastrzebskim i cuprumem w zeszlym tygodniu.
Jezeli Mika Troy Schwarz i reszta zagraja we wlasnej hali na wlasnym dobrym poziomie to geniusz Gumy nie powinien byc murem nie do przejscia. 3-0 raczej nie pogram bo nie lubie grac tego typu wynikow, wystarczy jeden przestoj i po secie.
Trefl powyzej 77,5 pkt 1.83 bet365 ⛔
Trefl DW 3-1 3.1 bet365
⛔
EDIT:
I ktoś jeszcze będzie toczyl ze mna dyskusje na argumenty ze LOTOS to przereklamowana druzyna, w ktorej odpada jeden i nie ma gry ?
BRAWO LOTOS!!!!
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
\Jednak teraz na kilka kolejek przed koncem kazda strata punktow moze slono kosztowac mimo iz Lotos ma zapas jednego meczu, tyle ze ten zapas zostal roztrwoniony tak naprawde z jastrzebskim i cuprumem w zeszlym tygodniu.

[/b]
nic nie zostało roztwonione chłopie bo jak dziś Lotos wygra mecz z Politechniką za 3 punkty i zaległy z Bielskiem za 3 punkty to wskakuje na drugie miejsce więc jak został roztwoniony?

PS. nie zapominaj, że to jednak Lotos wciąż jest najgorszy kadrowo a jednak dają radę bo na ławce mają Anastasiego
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
PS. nie zapominaj, że to jednak Lotos wciąż jest najgorszy kadrowo a jednak dają radę bo na ławce mają Anastasiego
Spoko Anastassi nie gra. A roztrwonione zostalo bo gdyby te dwa mecze wygrali to by teraz mieli relaks a tak smiem twierdzic ze to Skra/Resovia bedzie na II miejscu.
EDIT:
Anastasi pokazuje swoje niemoc trzymajac non stop Hebde ktory w najwazniejszych momentach dwóch setów lipe gral.
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
ale co niemoc? to co do mnie masz pretensje bo go trzyma? kazdy gubi punkty to chyba nie moja wina, napisalem to do tego ze ciagle sa w podobnym polozeniu punktorym co skra i resovia mimo gorszego skladu i nie tak wyrownanej 10-12 czy dwuntaski, anastazi ma z 7-8 zawodnikow ktorymi ciagle gra. a nie do tego ze oni ten mecz dzis spokojnie wygraja, bo jak widzisz ja na ten mecz nic nie pisalem i typu nie dawalem, co innego na Zakse ktora dość gładko siadla fajny kurs 1.83, a tobie po raz kolejny typ z siatkowi nie siada. no ale lepiej sie doczepiac do innych i pisać edithy, pozdro
 
wawo 7K

wawo

Użytkownik
ale co niemoc? to co do mnie masz pretensje bo go trzyma? kazdy gubi punkty to chyba nie moja wina, napisalem to do tego ze ciagle sa w podobnym polozeniu punktorym co skra i resovia mimo gorszego skladu i nie tak wyrownanej 10-12 czy dwuntaski, anastazi ma z 7-8 zawodnikow ktorymi ciagle gra. a nie do tego ze oni ten mecz dzis spokojnie wygraja, bo jak widzisz ja na ten mecz nic nie pisalem i typu nie dawalem, co innego na Zakse ktora dość gładko siadla fajny kurs 1.83, a tobie po raz kolejny typ z siatkowi nie siada. no ale lepiej sie doczepiac do innych i pisać edithy, pozdro
Hehhe o siatkówce to Ty masz małe pojecie ????
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
nie no Ty masz wielkie, stary przestań w końcu pierdolić bo nie tylko mnie już to irytuje, Ty niby taki wielki znawca siatkówki, podajesz kurs 1.10 robisz analizę opisujesz a typ potem nie wchodzi, jak ostatnio z Lube coś w lidze włoskiej, akurat o siatkówce wiem bardzo dużo i ogarnij się koleś, nie jesteś tu najmądrzejszy czego dowodem są wielokrotnie nie trafiane przez Ciebie typy
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
dziś tu w temacie nie weszły dwa + widziałem, że dałeś na Trefl live w II set w typach na żywo, ale nie to ja wiem mało o siatówke i małe pojęcie bo ja dałem jeden typ i wszedł, tego meczu nie ruszałem bo był gównem i tak się okazało, ale zakończmy na tym, że ty jesteś znawca bo trafiasz 70% typów kursów 1.10 a jak ruszysz większy kurs ok 1.5 i wiecej to nie wiem czy masz 30% skuteczności ???? pozdrawiam
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
Czy długo jeszcze tym temacie będzie zawiść?jad? i szyderstwo wobec siebie??
Normalnie żenua.... :roll:
Ogólnie trenjero Anastasi zaczyna w Lotosie robić te same wałki co pod koniec trenowania naszej kadry ;) I miło patrzeć moja Politechnika leje takie &quot;pajacowate&quot; ekipy bo Lotos to przereklamowany klub ;) I tą porażka mając jeszcze mecz z Radomiem i z Resą ..Lotos stracił wg mnie szanse na drugie miejsce.I dobrze bo czas na zmiane trenera
Pozdrawiam chętny do rzetelnej dyskusji Volley_Terror ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom