>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2015/2016

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn(-1,5) 2 @ 1.84 Unibet ⛔ 3 - 0, trafiłem dokładną ilość setów, ale nie w tą stronę ???? A tak poważnie, dla mnie taki wynik to duże zaskoczenie.
Będzin to najsłabsza drużyna w naszej lidze zarówno kadrowo, jak i pod względem zawodników. Z jednej strony fajnie, że grają Mateusz Piotrowski czy Jakub Peszko, którzy są w miarę młodymi zawodnikami. Mateusz uzupełniał się z Kamińskim. To dosyć równa para atakujących jednak to zwykli średniacy na ten moment. Viacheslav Batchkala dosyć ciekawy zawodnik, jednak bardzo nierówny. Mają nowego rozgrywającego Tylera Sandersa. Jak na możliwości Będzina to naprawdę niezły sypacz, jednak to też nie jest żaden wirtuoz. Ogólnie skład MKSu to głównie zawodnicy, którzy w poprzednich sezonach nie mieścili się w podstawowych składach swoich klubów w +lidze. Z drugiej strony mamy Olsztyn, który po bardzo dobrym okresie przygotowawczym zaliczył lekki falstart w lidze. Początek dosyć słaby, jednak ostatnio wygląda to już dużo lepiej. Kluczową postacią tej drużyny jest Bednorz, który gra bardzo równo, rzadko kiedy schodzi poniżej pewnego poziomu. Paweł Adamajtis na razie wygląda dosyć solidnie i tak naprawdę na razie nie widać dużej różnicy po kontuzji Brama van den Driesa. Moim zdaniem Olsztyn będzie głownie górować nad rywalem na środku. Koelewijn ostatnio w dobrej dyspozycji, widać że potrzebował czasu na aklimatyzację. Nie ukrywam, że dosyć sceptycznie byłem nastawiony do jego osoby, jednak ostatnie mecze pokazują, że wyrasta obok Bednorza na kluczową postać. Zniszczoł dosyć solidnie, dużo punktów dokłada blokiem Na pewno to dużo lepsza para niż w Będzinie, gdzie zresztą kapitanem jest Mariusz Gaca - były zawodnik AZSu, który jednak rzadko podrywał się z ławki rezerwowych. Woicki najlepsze lata ma już za sobą, jednak uważam, że to dalej bardzo solidny poziom, który uspokoił grę Olsztyna. Jedynym mankamentem jest pozycja drugiego przyjmującego gdzie niestety Stoilović nie zawsze spełnia oczekiwania. Chociaż ostatnio to i tak dużo lepiej wygląda niż na początku sezonu. Reasumując tak naprawdę nie widzę pozycji, na których Będzin miałby górować nad Olsztynem. Może Olsztyn nie ma przewagi na wszystkich pozycjach, jednak na żadnej nie jest gorszy. Patrząc na ostatnio zwyżkującą formę AZSu sądzę, że będzie tutaj gładkie zwycięstwo w 3 setach. Będzin raptem 2 zwycięstwa w lidze, ostatnio przerwał serię 12 meczów bez porażki, kiedy pokonał Politechnikę, jednak już kolejkę później Czarni mimo kryzysu pokazali im miejsce w szeregu wygrywając 3-0. MKS zbudował skład taki, na jaki pozwalał mu budżet, jednak widać, że odstaje od innych drużyn w tej lidze, nawet tych słabszych. Może uda im się wygrać 1 seta, jednak na więcej sądzę, że nie ma szans. Kurs naprawdę niezły, można również dorzucić czyste zwycięstwo na podbitkę kuponu, jeśli ktoś się boi handicapu.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Effector - Czarni
Czarni - 2,5 seta
kurs 1,75
Kielczanie dzisiaj bez Bieńka, Jungiewicza i Buchowskiego. To świetna okazja dla radomian, aby zgarnąć 3 punkty. Jak dla mnie szykuje się szybki mecz bez historii.
Polecam
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Śmieszne jest to, co się dziś wyprawia. Skra, Resovia, Olsztyn drugiego seta oddał z 19-19 na 25-19, Jastrzębski stanął prowadząc 21-20 i przegrał pierwszego seta 25-21. Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Nie lubię określenia &quot;sprzedawać&quot;, ale bardzo śmierdzą mi te przestoje.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
To jest po prostu sport. Wychodzi zmeczenie i tyle. Reprezentacja, LM, PP,Liga - czolowe druzyny maja w tym sezonie pod gorke i lapie ich zadyszka. A takie ogorki jak Lubin czy Bydgoszcz graja tylko Plus Lige praktycznie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Skra to akurat cierpi ze względu na plagę kontuzji. Tam każdemu coś dolega. Plus nieludzka ilość meczów od PP.
 
L 0

legia89

Użytkownik
LOTOS TREFL-ZAKSA
typ: 1
kurs: 2,9
Idę zdecydowanie w stronę gospodarzy, którzy weszli na właściwe tory i trudno dostrzec w ich grze poważniejsze braki. ZAKSA natomiast co prawda kapitalny sezon, chociaż w PP Skra pokazała, że jak odpowiednio wykorzysta się ich przestój w grze, to gra im się sypie. Wszystko zależy od Toniuttiego, który jest bez wątpienia najlepszym rozgrywającym w Plus Lidze. Jednakże ostatni mecz to nic specjalnego, to Resovia oddała za darmo tak wielką ilośc punktów, że nie miała szans poważniej zagrozić Kędzierzynowi w końcowym rozrachunku.
✅✅
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Popieram. W pinnacle do pobrania +1,5 po zacnym kursie 2,00 a win po 2,94. ✅✅
ZAKSA gra solidnie i tyle. Nie ma tam wielkiej siatkówki. Żerują na problemach innych drużyn. Resovia przepraszam ale przegrała z Cuprumem 3:0 wczoraj więc to jest najlepsze podsumowanie tego co tam się dzieje. W meczu z Zaksą jak zagrali jakiś w miarę solidny set to go wygrali. Potem była katastrofa. Lotos u siebie niezwykle groźny a i ja mam swoją teorię spiskową, że w tym układzie tabeli Zaksa chyba najchętniej zagrałaby o złoto z Lotosem. Daleko mi do teorii spiskowych ale może gdzieś w podświadomości mają takie myśli ? Wg. mnie kursy powinni być dużo bardziej wyrównane w tym spotkaniu.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Bądźcie obiektywni. Gdańsk wrócił na właściwe tory bo wygrał z Transferem 0:3 (21:25, 23:25, 23:25)? Jeszcze kolejkę wcześniej przegrali u siebie z JW którego Resovia dwa tygodnie temu na wyjeździe połknęła 0:3 do 15.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Z tą samą Łuczniczką wczoraj Skra dostała 0:3 chociaż szczerze przyznam, że spotkania nie widziałem i nie wiem czy chcę. Ta liga jest dziwna w tym sezonie przez te wszystkie zmiany i ilość spotkań.. Lotos ma wg. mnie wystarczająco dużo jakości by przeciwstawić się Zaksie, która też trzeba obiektywnie powiedzieć nie gra nadzwyczajnie. Gra solidną, równą siatkówkę i to na ekipy, które grają na kilku frontach i mające swoje problemy wystarcza.
Oczywiście Lotos musi zagrać na swoim poziomie by tutaj nawiązać walkę ale wg. mnie są do tego solidne podstawy to raz a dwa to rzecz o której pisałem. Wyjazdy to jednak trochę inna sprawa, drugi koniec Polski i pytanie czy Zaksa zechce sobie powybierać rywala na tyle na ile może. To jest sprawa kontrowersyjna ale wg. mnie najlepszym dla nich rywalem byłby Lotos.
Na pewno nie uważam by Zaksa miała podstawy by ją faworyzować w aż taki sposób. To nie jest dominator ligi.
Szczególnie ciekawie się robi bo wiemy że zarówno Skra jak i Sovia przegrały po 0:3 i raz Lotos wyjdzie pewnie naładowany(oby nie przesadzili) dwa Zaksa też to wie ;)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zgadzam się tu z chłopakami idącymi w kierunku Lotosu i 3 bety ode mnie.

Lotos Trefl Gdańsk - ZAKSA 1 3.00 1.5/10 bet365 ✅
Lotos +1.5 seta 2.00 1.5/10 bet365 ✅
Lotos 1 set/mecz 4.33 1/10 bet365 ✅
3-1

Tutaj taki home underdog mi pasuje mocno, bo 35% raczej Lotos ma spokojnie, a nawet w kierunku 40% bym szedł.
Skoro wygrali z nimi w Kędzierzynie, to czemu nie u siebie?
Poza tym czysto tabelowo. Zaksa ogromna przewaga i mogą już kombinowac i oszczedzać siły. Nie zdizwię się jak właśnie Lotos wybiorą sobie na finałowego rywala.
Mam nadzieję, że 1 set będzie dla gospodarzy, a wtedy stanie się to wszystko dobrym materiałem do ewentualnego tradingu live.

HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Warto chyba przypomnieć niedawny Puchar Polski
ZAKSA - Lotos 3-0 (25:23, 25:21, 25:17)
Z tego co kojarzę to była wyraźna przewaga ZAKSY
No, ale wczoraj niewiele brakowało by Częstochowa ograła Jastrzębskiego, tego Jastrzębskiego który zgwałcił LOTOS, ten LOTOS który z kolei zgwałcił Skrę, tę Skrę która wygrała Puchar Polski wygrywając z ZAKSą i która kilka dni później wygrała w Rzeszowie.
Buki kochają tę ligę ????
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
A jednak Gdańsk wykorzystał kompromitacje Skry i Resovii. Ma jeszcze zaległy mecz Bielskiem więc 3 pkt można dodatkowo dopisać
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Dodatkowo dopisac to mozna po meczu. Ostatnie wyniki pokazuja ze niczego przed meczem pewien byc nie mozesz. Przypominam ze tydzien temu Trefl przegrywa u siebie kompromitujaca z JSW. Takze radze sie powstrzymac. Dodatkowo Anastasi zapewne wierzy w zwyciestwo w Rosji i pojedzie wymeczyc pierwszy sklad co przelozy sie na sobotnia kolejke plus ligi ;]
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dodatkowo dopisac to mozna po meczu. Ostatnie wyniki pokazuja ze niczego przed meczem pewien byc nie mozesz. Przypominam ze tydzien temu Trefl przegrywa u siebie kompromitujaca z JSW. Takze radze sie powstrzymac. Dodatkowo Anastasi zapewne wierzy w zwyciestwo w Rosji i pojedzie wymeczyc pierwszy sklad co przelozy sie na sobotnia kolejke plus ligi ;]
Przynajmniej nie gadaj głupot bo już w pierwszym meczu bodajże od połowy 3 seta grały rezerwy.
Co do nieprzewidywalności to zgoda nie dopisywałbym 3 punktów Lotosowi bo przypominam co się wczoraj stało...
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Przynajmniej nie gadaj głupot bo już w pierwszym meczu bodajże od połowy 3 seta grały rezerwy.
Co do nieprzewidywalności to zgoda nie dopisywałbym 3 punktów Lotosowi bo przypominam co się wczoraj stało...
wymiana 2-3 zawodnikow to nie gra rezerwami. Wg mnie jak gosc mysli o II miejscu to powinien odpusisc ten mecz z Zenitem, pojechac tam konkretnymi rezerwami a podstawa powinna zostac w kraju i spokojnie trenowac. Takie loty i zmiany stref nie wplywaja dobrze na zawodnikow.
 
R 70

rafa90

Użytkownik
Witam wszystkich! To mój pierwszy typ na tym forum, dlatego proszę o wyrozumiałość ???? Ciekawe mecze przed nami. Dziś Cuprum gra z Lotosem. Lotos dość niespodziewanie ma duże szanse na awans do finału, dlatego jakakolwiek strata punktów przez nich może być nie do odrobienia ponieważ zostało mało czasu. Mimo to myślę, że wyjazd do Rosji pozostawi po sobie jakiś ślad. Cuprum u siebie gra dobrze, większość meczy wygrywa. Pokonał Resovię 3:0 i ok ktoś zaraz powie, że Rzeszów gra katastrofalnie z czym się zgadzam, ale to jednak mistrz Polski więc o czymś to świadczy.
Lotos natomiast ma mocno przemęczony skład i czasem są nie do powstrzymania a czasem grają straszny piach. Ostatni ich mecz na wyjeżdzie ze słabą Bydgoszczą wygrany co prawda 3:0 ale nie był to spacerek (w setach do 21,23 i 23). Mecz z Radomiem wygrany, ale 3:2. Ostatni mecz w lidze we własnej hali z Kędzierzynem bardzo solidny. Ja jednak uważam, że Kędzierzyn nie jest tak mocną drużyną jak mówi o tym tabela, jednak wykorzystuje problemy innych, grając przy tym niezłą siatkówkę.
Mecz na styku, lekka przewaga Gdańska, mimo to ich gra zupełnie mnie nie przekonuje.
Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz, trochę większe szanse daje lotosowi ale po tym kursie nie radziłbym grania w ich stronę.
Cuprum wygra 3.05 totomix
i moim zdaniem bardzo dobry typ do np. dubla Cuprum +10.5 1.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Ja jednak uważam, że Kędzierzyn nie jest tak mocną drużyną jak mówi o tym tabela, jednak wykorzystuje problemy innych, grając przy tym niezłą siatkówkę.
Nie wiem na jakiej podstawie tak uwazasz skoro maja top 3 sypacza europy Toniuttiego oraz Kevina Tillie, jednego z lepszych przyjmujacych. Ale wiekszosc siatkarskich januszy z polski jeszcze nie ogarnela tych dwoch nazwisk w europejskiej siatkowce, stad twierdzenie ze ZAKSA przereklamowana. Sklad uzupelniaja reprezentanci polski Zator, najlepszy polski libero, konar, bociek i buszek. Wspomniec trzeba o Deroo i Gladyrze. Jezeli to jest przreklamowany sklad to rzeczywiscie nadal trzeba wierzyc w potege przereklamowanej SKRY.
Jestem przekonany ze wspomniani reprezentanci francji odejda po sezonie bo klubu nie bedzie stac na ich utrzymanie. To swiatowa czołówka, ale co poniektorzy nie wiedza kto to.

PS: Z typem na CUPRUM jak najbardziej sie zgadzam. To LOTOS jest przereklamowanym zespolem.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
PS: Z typem na CUPRUM jak najbardziej sie zgadzam. To LOTOS jest przereklamowanym zespolem.
Lotos jest takim przereklamowanym zespołem, że mają największe szansę na grę w finale. Tydzień temu pokonał Zakse i to w bardzo dobrym stylu, nie wiem jakim ignorantem trzeba być, by napisać, że jest to przereklamowany zespół, bo co? Bo przegrał gładko z Kazaniem? Z nimi nikt nie ma większych szans.
Dzisiaj z tym Lubinem skończy się tak jak wczoraj z Bydgoszczą, która tydzień wcześniej ograła w Bełchatowie Skrę 3-0, by wczoraj dostać lanie u siebie od Jastrzębia 0-3. Moim zdaniem dzisiaj będzie to samo z Lubinem.
 
wawo 7,1K

wawo

Użytkownik
Lotos jest takim przereklamowanym zespołem, że mają największe szansę na grę w finale. Tydzień temu pokonał Zakse i to w bardzo dobrym stylu, nie wiem jakim ignorantem trzeba być, by napisać, że jest to przereklamowany zespół, bo co? Bo przegrał gładko z Kazaniem? Z nimi nikt nie ma większych szans.
Dzisiaj z tym Lubinem skończy się tak jak wczoraj z Bydgoszczą, która tydzień wcześniej ograła w Bełchatowie Skrę 3-0, by wczoraj dostać lanie u siebie od Jastrzębia 0-3. Moim zdaniem dzisiaj będzie to samo z Lubinem.
Akurat Zaksie to na reke grac w finale z LOTOSEM, bo potencjal maja najslabszy.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
zaksa z kim nie zagra w finale i tak zbierze bęcki. ta drużyna może sobie lać tych słabiaków ale w meczach z zespołami podobnej klasy wychodzi ich frajerstwo. wystrzelali się w początkowych meczach sezonu a teraz jest już tylko gorzej i nie zapowiada się na poprawę. granie ciągle tym samym składem, brak zmian odbije się im w meczach finałowych. wyraźnie widać że brak tam spokoju w kluczowych momentach setów. i tak było tydzień temu z lotosem i dziś ze skrą to samo. a trener wogole nie reaguje na to co dzieje się na boisku. przez 5 setów nie poprawia nic w grze swojego zespołu. jedyne zmiany to rejno pod siatke i bociek na zagrywke. tak jak pisałem wyżej zaksa może sobie ogrywać będziny, kielce itp ale w meczach z drużynami topowymi nie licząc pusovi wychodzi gorąca głowa niektórych zawodników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom