>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
flpman 292

flpman

Użytkownik
Dzisiaj Lotos już trenował na Podpromiu o 19:00, Resovia trenowała o 17:00, jeżeli Kowal powtórzy ustawienie z treningu to zaczną Drzyzga, Schops, Nowakowski, Dryja, Ivović, Penchev, Ignaczak. Na trening Lotosu nie zostałem to nie wiem czego się spodziewać...
 
S 0

slawek_kk

Użytkownik
Warto moim zdaniem także zwrócić uwagę na mecz Skry Bełchatów. Daje sobie uciąć rękę, że w meczu z Częstochową zagrają np. Brdjovic, Włodarczyk czy Muzaj - bo Częstochowa kozakiem nie jest - a Skra leci na tygodniu na hit Ligi Mistrzów do Włoch aby zmierzyć się z Lube.
Nie wiem czy bedzie tak ryzykowal...Bo nie moga sobie pozwolic na strate punktow. Pewnie bardzo im zalezy na zajeciu 1 miejsca aby uniknac Zaksy w playoff, bo wyglada na to, ze kto zajmie 2 miejsce ten trafi na Zakse, a na tym etapie gra sie do 2 zwyciestw wiec roznie bywa.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Nie wiem czy bedzie tak ryzykowal...Bo nie moga sobie pozwolic na strate punktow. Pewnie bardzo im zalezy na zajeciu 1 miejsca aby uniknac Zaksy w playoff, bo wyglada na to, ze kto zajmie 2 miejsce ten trafi na Zakse, a na tym etapie gra sie do 2 zwyciestw wiec roznie bywa.
O pierwszym miejscu i tak zdecyduje ostatni mecz rundy zasadniczej pomiędzy Resovią a Skrą, Resovia równie dobrze może dziś stracić punkty z Gdańskiem. A poza tym, nie rozumiem dlaczego każdy straszy wpadnieciem na Zakse? Rozumiem że gra jest do dwóch zwycięstw, ale mimo wszystko klasa sportowa pierwszej dwójki jest zbyt duża by w meczach gdzie zaczną decydować się losy sezonu, by przegrywać ze znacznie słabszymi rywalami, bo nie ukrywajmy że w tym sezonie Kędzierzyn jest groźny tylko z nazwy
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Bedzin - Warszawa typ 1 kurs 1.97 ⛔ Pinnacle Sport

Nie wiem co jest przyczyna wzrostu kursu na Bedzin, ale ogolnie Warszawa nic nie gra.

U siebie porazka z Olsztynem 0-3 z ktorym Bedzin pare dni temu wygral 3-0 gdzie Olsztyn totalnie nic nie pokazal.

Mecz Bedzin - Olsztyn pokazywal PSport beznadziejny mecz siatkarzy z Olsztyna, ktorzy 2-3 dni pozniej wygrali z Warszawa na wyjezdzie 3-0.

Dodatkowo Bedzin ma fajne kolorowe stroje ???? ktore odstraszaja rywali.

/// stara zasada sie sprawdzila po raz kolejny jesli kurs sie podnosi nie grac! ///
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Czarni (-2,5 seta) - AZS PW @ 2,36

Typ ryzykowny, ale myślę, że warto spróbować. Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego Radom 33 pkt, Warszawa 27 pkt, ratio setów wyraźnie dla Czarnych, w pierwszym meczu pewne zwycięstwo radomian, także 8 miejsce praktycznie zaklepane, dzisiaj wystarczy postawić tylko kropkę nad &quot;i&quot;. Czarni ostatnie 4 mecze bardzo dobre. Punkt ugrany na Podpromiu, potem 3-0 u siebie z Jastrzębskim, 0-3 ale po walce (mieli 24-21 w 1. secie i chyba 33-35 w końcu przegrali), bardzo pewne zwycięstwo w Olsztynie. Dobrze gra Kampa, Oivanen i MVP meczu z AZS Olsztyn - Wojtek Żaliński. Warszawa wreszcie wygrała w Będzinie, ale z tego co wiem, mecz stał na kiepskim poziomie. Radom to zdecydowanie mocniejszy team i powinien to dziś udowodnić szybkim zwycięstwem.
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
AZS Częstochowa +17.5 - Resovia 1.75 bet 365
To może zacznę analizę od opisu przyjezdnych. Więc Resovia zagrała w środę w Niemczech bardzo trudne spotkanie w ramach Ligi Mistrzów z zespołem VfB Friedrichshafen. Mecz zakończył się zwycięstwem polskiego zespołu w Tie-breaku.
Bardzo słaba gra Rzeszowian, szczególnie pełno niewymuszonych błędów w postaci popsutych zagrywek. Bardzo słabe spotkanie Fabiana Drzyzgi, który grał bardzo przewidywalnie i w ogóle nie grał środkiem. Piotr Nowakowski z przebłyskami dobrej, jak i koszmarnej gry. Resovia pomimo o wiele mocniejszego składu, grała mocno przeciętnie. Mieli szczęście ze trafili na najsłabszego rywala w tej fazie rozgrywek, w następnej rundzie trafią na rosyjski Nowosybirsk.
W Pluslidze zajmują drugie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym co Skra Bełchatów, do końca zostały dwie kolejki. Ważne jest, kto będzie liderem po rundzie zasadniczej, gdyż drużyna, która zajmie drugie miejsce zagra z Zaksą, która trafiła z formą. Byłem na meczu Resovi z Indykpolem grali koszmarnie, wiele błędów w przyjęciu, zagrywek, ataku. Nie ukrywam, że poszedłem na ten mecz z chęcią zobaczenia zawodników na mega wysokim poziomie lecz się rozczarowałem. Na wyjeździe tylko cztery mecze wygrali do zera, na początku sezonu z Kędzierzynem- Koźle, Politechniką Warszawską, oraz przed Nowym Rokiem z Będzinem oraz Jastrzębskim Węglem.
AZS Częstochowa po przyjściu nowego trenera Michała Bąkiewicza oraz przyjmującego Samicy, gra o wiele lepiej. Ze Skrą grali jak równy z równym ( w Skrze nie grali Facundo Conte, Karol Kłos) gdyby tylko kapitan AZS Janeczek miał lepszy dzień i polepszył skuteczność, która w tym meczu u niego wyniosła tylko 28%. Niespodzianką kilka kolejek temu można nazwać spotkanie z Gdańskiem, gdzie wygrali 0-3. AZS potrzebuje punktów bardziej niż Resovia, gdyż ich celem jest miejsce w pierwszej ósemce, które dzięki zmianom w Pluslidze będzie możliwe, jeśli nie przegoni ich zajmujący przedostatnie miejsce Effector Kielce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flpman 292

flpman

Użytkownik
Czarni (-2,5 seta) - AZS PW @ 2,36
Typ ryzykowny, ale myślę, że warto spróbować. Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego Radom 33 pkt, Warszawa 27 pkt, ratio setów wyraźnie dla Czarnych, w pierwszym meczu pewne zwycięstwo radomian, także 8 miejsce praktycznie zaklepane, dzisiaj wystarczy postawić tylko kropkę nad &quot;i&quot;. Czarni ostatnie 4 mecze bardzo dobre. Punkt ugrany na Podpromiu, potem 3-0 u siebie z Jastrzębskim, 0-3 ale po walce (mieli 24-21 w 1. secie i chyba 33-35 w końcu przegrali), bardzo pewne zwycięstwo w Olsztynie. Dobrze gra Kampa, Oivanen i MVP meczu z AZS Olsztyn - Wojtek Żaliński. Warszawa wreszcie wygrała w Będzinie, ale z tego co wiem, mecz stał na kiepskim poziomie. Radom to zdecydowanie mocniejszy team i powinien to dziś udowodnić szybkim zwycięstwem.
Kropka nad &quot;i&quot; już postawiona, Czarni przegrywając najbliższe dwa mecze 2x po 3:0 będą mieli stosunek setów 0.8077, a Polibuda wygrywając 2x po 3:0 równe 0.80, czyli mecz o pietruszkę, &quot;Wilki Bednaruka&quot; na pewno nie odpuszczą, a Czarni? Nie wiem, poczekałbym przynajmniej na wyjściowe szóstki, ale osobiście odradzam ten typ...
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Kropka nad &quot;i&quot; już postawiona, Czarni przegrywając najbliższe dwa mecze 2x po 3:0 będą mieli stosunek setów 0.8077, a Polibuda wygrywając 2x po 3:0 równe 0.80, czyli mecz o pietruszkę, &quot;Wilki Bednaruka&quot; na pewno nie odpuszczą, a Czarni? Nie wiem, poczekałbym przynajmniej na wyjściowe szóstki, ale osobiście odradzam ten typ...
Niby tak, ale to derby, podejrzewam że kwestia punktów i tabeli w tych meczach jest na dalszym planie, chodzi o prestiż.
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów

We środę Skra w wielkim stylu pokonała mistrza Włoch Cucine Lube Treia i jest o krok od awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. Perfekcyjnie zagrała cała drużyna. Statystyki pomeczowe robią wielkie wrażanie: blisko 70% skuteczność w ataku i 40% perfekcyjnego przyjęcia.
Rewanż już za tydzień i aby być pewnym udziału gry w kolejnej rundzie trzeba zdobyć 1pkt , czyli wygrać 2 sety. W międzyczasie trzeba udać się do Bielska Białej i rozegrać przedostatnią kolejkę PlusLigi. Mając na uwadze ważny mecz w Lidze Mistrzów zapewne wolne na spotkanie z BBTS dostaną Mariusz Wlazły, Facundo Conte oraz Feridnand Tille. W ich miejsce zagrają prawdopodobnie Maciej Muzaj, Wojciech Włodarczyk oraz młody prezes czyli Kacper Piechocki. Na pewno Skra straci troche na jakości i do tego trzeba doliczyć także zmęczenie podróżą z Włoch i tutaj upatruję szanse gospodarzy.
BBTS Bielsko-Biała powoli odbudowali swoją dyspozycję. Pokonali Trefl Gdańsk, AZS Częstochowa oraz Będzin. Ich dobrą passę powstrzymali dopiero zawodnicy Cuprum Lubin i to duża niespodzianka bo bez… Marcela Gromadowskiego :eek: Fluidy w drużynie są dobre o czym świadczą wypowiedzi zawodników oraz trenera. Grzegorz Pilarz (kapitan BBTS Bielsko-Biała): Gramy coraz lepiej, co nas bardzo cieszy.
Wracając już do jutrzejszego spotkania to bilety na to spotkanie zostały wyprzedane i doping powinien dodać gospodarzom animuszu. Kiedy zjawia się mistrz Polski to mobilizacja przeciwników jest ogromna. Często podkreślają to zawodnicy Skry w wywiadach. Dlatego ja pobieram handicap punktowy na gospodarzy. Ostatnie 3 wyjazdowe spotkania Skry z PlusLigi to 0-3 z Politechniką (stosunek punktów 57-75), 0-3 z Effectorem Kielce (66-80) oraz 1-3 z Treflem Gdańsk (91-95).
BBTS Bielsko-Biała (+18,5) @1.70 Bet365✅✅✅ 1-3(84-95)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bielsko- Bełchatów over 135,5pkt @1,85 Unibet✅


Skra na pewno zagra przynajmniej w pół rezerwowym skladzie chociaz wiemy jaka ta glebia skladu jest. Zapewne zobacyzmy Muzaja, Piechockiego, Wrone czy Wlodarczyka. Macerata czeka a juz tak latwo jak ostatnio nie bedzie. Skra ostatnio nawet ze slabymi rywalami jak wygrywa 3-0 to jednak nie sato jakies pogromy w setach do 15 czy 18. Wiadomo, ze Skra walczy z Resovia o 1 miejsce i kazdy set wazny jednak tutaj rozstrzygnie wszystko mecz w Rzeszowie bo watpie czy obydwie ekipy straca w ktoryms z meczow do konca 2 sety. Dzisiaj w zasadzie wystarczy ze dojdzie do jednego seta na przewagi albo cos wstylu 25-23 i juz taki overekwchodzi na 95%. W Bielsku mobilizacja,pelna hala ikto wie czy nawet nie urwią seta.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Gdansk -1,5 -Jastrzebski @ 2 ✅
Unibet


Nie wiem czy Jastrzebie uwaza juz LM za straconą czy nie. Niby z Perugią robili co mogli jednak odbijali sie od sciany jaką byl Jej atak. Fakt, ze pare glupich bledow mniej, inna decyzja sedziego przy wystawie Wojtaszka i mogo byc inaczej. Ale zostawmy to. Dzisiaj mecz o 3 miejsce. Po stronie Jastrzebia mamy techniczną gre ale Lotos to silniejszy atak, lepsze warunki fizyczne oraz więcej sił. Jastrzebie musi odczuwac mecz LM a przed nimi za chwile lot do Rzymu i rewanz. Jezeli chcą marzyc jeszcze o walce z Perugią to raczej dzisiejsza ewentualna bitwa z Gdanskiem i dlugi mecz, uniemożliwią to. Łasko na pewno jest podmęczony, Gierczynski rowniez. Młodzi to nie są i watpie czy dzisiaj zagrają na swoim wysokim poziomie a wtedy Jastrzebie raczej bez szans. Ostatnio dwie porazki z Resovia oaz Skrą i na pewno duza chęc przełamania po stronie Gdanska. Z Resovią spokojnie mogl byc tie break jednak Penchev miał armate w ręku. Ide w strone Gdanska,gdyz przekonuje mnie tutaj ich wieksza siła ognia, wlasna hala oraz zmeczenie Jastrzebia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
koral112 33

koral112

Użytkownik
Na ostatnią kolejke ????
Singiel :
Indykpol Olsztyn - AZS Częstochowa 2.6 Unibet 10/10
Dubel:
Resovia- Skra 1.68
Czarni Radom - Transfer Bydgoszcz 1.5
kurs 2.52 stawka 5/10
Analiza po południu.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Effector Kielce - MKS Banimex Bedzin 1.81 Betsson
Jak wiadomo jest to mecz ostatniej kolejki w rundzie zasadniczej Plus Ligi. Goście to ostatnia ekipa, która nie wypełniła jeszcze minimum postawionego przez włodarzy ligi, do tego aby móc się ubiegać o prawo startu w Plus Lidze na przyszły sezon. Do jego wypełnienia siatkarzą z Będzina brakuje 1 zwycięstwa. Jutro nadarzy się ku temu niepowtarzalna okazja. Dlaczego? Przyjdzie im się zmierzyć w mojej ocenie najsłabszym zespołem tej ligi czyli Effectorem Kielce, który dodatkowo wystąpi jutro osłabiony brakiem R. Penczewa. Co prawda ostatnio podopieczni Daszkiewicza odnieśli zwycięstwo w meczu z Olsztynem, ale było to dość szczęśliwe zwycięstwo. Banimex natomiast po bardzo dobrej grze uległ co prawda w Lublinie, ale zdołał zdobyć 1 punkt na bardzo trudnym terenie. Jeśli jutro podopieczni Santilliego na czele z Hebdą. Pawlińskim i Milczarkiem zagrają na podobnym poziomie jak przed tygodniem to o powodzenie tego typu jestem spokojny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Przyjdzie im się zmierzyć w mojej ocenie najsłabszym zespołem tej ligi czyli Effectorem Kielce, który dodatkowo wystąpi jutro osłabiony brakiem R. Penczewa.
ktory i tak pelni w druzynie role wiecznego rezerwowego, ktory nic nie wnosi swoja osoba.
Co prawda ostatnio podopieczni Daszkiewicza odnieśli zwycięstwo w meczu z Olsztynem, ale było to dość szczęśliwe zwycięstwo.
tiaa &#39;szczesliwe zwyciestwo&#39; pomijajac to ze przez pierwsze dwa sety grali z tym wynalazkiem &#39;machanonem&#39; na przyjeciu, po czym na 3rd seta daszkiewicz stwierdzil ze jednak chca cos w tym meczu ugrac i wrzucil staszewskiego do szostki, do tego zmienil krzyska ktory gral slabiutki mecz na jungiewicza (wykrecil 15/23 w ataku, robiac tylko 2 bledy) - to sie nazywa wlasnie szczesliwe zwyciestwo. zadne tam powiazanie przyczyna-skutek. &#39;szczesliwe zwyciestwo&#39;.

///smuteczek
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
ktory i tak pelni w druzynie role wiecznego rezerwowego, ktory nic nie wnosi swoja osoba.

tiaa &#39;szczesliwe zwyciestwo&#39; pomijajac to ze przez pierwsze dwa sety grali z tym wynalazkiem &#39;machanonem&#39; na przyjeciu, po czym na 3rd seta daszkiewicz stwierdzil ze jednak chca cos w tym meczu ugrac i wrzucil staszewskiego do szostki, do tego zmienil krzyska ktory gral slabiutki mecz na jungiewicza (wykrecil 15/23 w ataku, robiac tylko 2 bledy) - to sie nazywa wlasnie szczesliwe zwyciestwo. zadne tam powiazanie przyczyna-skutek. &#39;szczesliwe zwyciestwo&#39;.

///smuteczek
1. Sugerujesz, że Daszkiewicz celowo wystawił ten wynalazek? Skoro go wystawił w wyjściowym składzie to musiał uznać (sądzić?) przed meczem, że jest on w lepszej formie niż Staszewski.
2. Ja nigdzie nie napisałem, że Penczew to poważne osłabienie. Uznałem tylko, że to info godne uwagi, ze względu, jakie &quot;wynalazki&quot; ma w rezerwie Effector.
3. Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie zawsze gdy odwracasz wynik z 0:2 na 3:2 jest w tym odrobina szczęscia, a już tym bardziej w przypadku takiej ekipy jak Effectora, która przed tym meczem miała serię 7 kolejnych meczy choćby bez 1 punktu, nie wspominając już o zwycięstwie.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Jedyne dwa typy na Plus Ligę na ten weekend to wg mnie mecz Skry oraz Cuprum. W pierwszym przypadku gra o prestiż i nietrafienie na ZAKSĘ w I rundzie. Na chwile obecną Skra jest po prostu lepsza, Resovii nie pomoże nawet atut Podpromia. Drugi mecz to Cuprum, tutaj Marathon wystawił 3,30 to bardzo dużo zważywszy na problemy JSW. Masakra w Perugii nie wzięła się znikąd. Brak ławki, przemęczony Łasko, małe wsparcie ze skrzydeł dla Michała. Curpum gra o zwycięstwo w ostatnim meczu aby w play off trafić na... Jastrzębie i uniknięcie bardzo mocnego Gdańska (przy porażce Lubinian, Bydgoszcz wygrywa jutro z Radomiem, która gra o nic i przeskakuje w tabeli Lubinian). Gra warta świeczki, nawet jak do gry wróci Bartman to zmęczona i podstarzała ekipa JSW będzie potencjalnie łatwiejsza zaporą dla Lubinian niż Trefl. Do gry zachęca bardzo wysoki kurs 3,3 w Marathonie.
Skra (1.65 Unibet)
Cuprum (3,3 Marathon)
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Jastrzebie - Lubin typ : dokłdany wynik 1;3 lub czysta 2
Moim zdaniem duze prawdopodobieństwo ze mecz będzie wyglądał następująco. W pierwszym secie wyjdzie normalny skład. Jak wygra seta, wyjdą rezerwy by odpocząć przed playoff które już w środę. Jastrzębie zyskuje wtedy, wspomniany odpoczynek, i teoretycznie ciut słabszego rywala który do tego jest bliżej jastrzębia- krótsza podróż . Wygranie seta daje lepszy współczynnik setów i Jastrzębie zostanie na 4.
Trenerem jest Włoch, myślę ze takie analizowanie ma we krwi i moim zdaniem powinien tak zrobić w obliczu tego co ostatnio się dzieje.
edit.
nie policzyłem sobie ze przy wyniku 3;2 również Lubin bedzie rywalem Jastrzebia.. ale nic ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Resovia- Skra &quot;1,65
Unibet
No cóż perełka na koniec sezonu. Obie druzyny w topowej formie. Skra jest jednak tepółeczke wyżej. Wiecej zawodnikow co są &quot;osobistościami&quot; i potrafią ciągnąc gre. Macerate ograli bez chwili zastanowienia i wygladali na prawde mega pewnie. Najwiekszym atutem Skry jest moim zdaniem zagrywka. Praktycznie cała szóstka oprócz Kłosa dysponuje mocna zagrywką z wyskoku co zdarza sie na prawde rzadko. Wlazły, Conte,Marechal, Winiarski, Lisinac czy nawet Uriarte potrafią w kazdej chwili zaserwowaćponad 110 i walnąc asa badz pusćić trudną techniczną zagrywke. W Resovii tych zawodnikow jest jednak mniej. Spotyka sie dzisiaj mega solidność przeciwko wirtuozerii. Jezeli obie druzyny zagrają na swoj max to Skra to wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom