>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
A jak tam ze zdrowiem zawodników Skry? Bo słyszałem, że zmagają się z problemami zdrowotnymi - grypa żołądkowa podobno
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Resovia win ✅ 2,75 w sb
Piechocki na libero , gdyby nie Tille to by dostali z Maceratą 0-3 mega roznice zrobił a Piechocki niestety sredniak. W dodatku mecz z Włochami był bardzo wyczerpujący mimo wszystko , Reska ostatnio dobrze gra, żądna rewanzu oraz gra u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
PORUSZĘ TEMAT TERMINÓW w sezonie 2014/2015 na przykładzie PGE SKRY BEŁCHATÓW - biorąc za pewnik, że Bełchatowianie pokonają Sir Safety Perugie i awansują do F4 Ligi Mistrzów w Berlinie oraz ZAKSE Kędzierdzyn-Koźle w 1/4 oraz w finale czeka Resovia Rzeszów więc lecimy:

25.02 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs PGE Skra Bełchatów
28.02 PGE Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
*01.03 PGE Skra Bełchatów vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

04.03 Sir Safety Perugia - PGE Skra Bełchatów

07.03 PGE Skra Bełchatów - LOTOS/TRANSFER

11.03 PGE Skra Bełchatów - Sir Safety Perugia

14.03 PGE Skra Bełchatów - LOTOS/TRANSFER
18.03 LOTOS/TRANSFER - PGE Skra Bełchatów
* 21.03 LOTOS/TRANSFER - PGE Skra Bełchatów

28-29.03 F4 Ligi Mistrzów w Berlinie

* 01.04 PGE Skra Bełchatów - LOTOS/TRANSFER

13-16 DNI WOLNEGO

15.04 Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

18-19.04 F4 Pucharu Polski

25.04 Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
29.04 PGE Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów
* 02.04 PGE Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów
* 06.05 Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

Teraz kilka zdań ogółu i co mnie zaciekawiło. Do weekendu 28-29.03 gdzie odbywa się F4 Ligi Mistrzów w Berlinie Skra Bełchatów ma solidnych przeciwników - ale takich, których powinni łykać za pierwszym razem bo mają przewagę parkietu (jak z ZAKSĄ oraz LOTOS/TRANSFER) i po prostu większy potencjał. Dopiero szczyt formy będzie potrzebny właśnie z końcem marca na F4 LM w Berlinie by potem... jeżeli uda się uporać z LOTOS/TRANSFER w 3/4 spotkaniach (co powinno być okej) ... by potem - mieć 13-16 dni WOLNEGO od spotkań - aż do pierwszego meczu finałowego dnia 15.04 oraz F4 Pucharu Polski w weekend 18-19.04

Jakie macie zdanie na temat właśnie tych nastu dni wolnego przed FINAŁEM PLUSLIGI oraz F4 PUCHARU POLSKI? - Z jednej strony bardzo fajnie - bo ekipy w finale sporo odpoczną i przygotują formę na najważniejsze mecze w polskich rozgrywkach - z drugiej strony - mnie osobiście dziwi tak duża przerwa.

Dziwi mnie oczywiście jeszcze motyw rozgrywania spotkań w jednej hali w odstępie... kilku dni jak np. ma to miejsce w dniach 14.03 oraz 18.03 kiedy Skra gra u siebie dwa spotkania z LOTOS/TRANSFER.

Na koniec jeszcze wrzucę kilometry - bo się pochyliłem nad tym solidnie.
Bełchatów - Kędzierzyn-Koźle = 170 km
Bełchatów - Perugia = 1500 km [SAMOLOT]
Bełchatów - Gdańsk = 380 km
Bełchatów - Bydgoszcz = 280 km
Bełchatów - Berlin = 500 km [SAMOLOT]
Bełchatów - Puchar Polski = [?]
Bełchatów - Rzeszów = 380 km (autostradą przez Kraków)

Także tutaj nie ma tragedii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Czarni
Resovia -2,5 1.79 Pinnacle
✅
Fajny kurs choć już po delikatnym spadku.
Radom bardzo fajnie powalczył u siebie ale tam zawsze przeciwnikom gra się ciężko, specyfika hali, kibice itp.
Dobry mecz w sumie całej drużyny, choć tak patrząc na staty to libero Kowalski miał problemy, sporo asów, bloków i błędów.
Resovia u siebie a na wyjeździe to dwie różne drużyny, taki banał ale prawdziwy.
Trochę obawiam się tego, że Kowal może porotować składem jednak nie ma tego za bardzo w zwyczaju no i te rezerwy nie obniżają jakoś bardzo poziomu.
Myślę jednak, że wyjdzie swoją standardową 6 z Schopsem, Ivoviciem, Penczevem i Drzyzgą, więc nie oszukujmy się różnica w potencjale spora.
W tygodniu ważny mecz w Lidze Mistrzów to lepiej spiąć się dzisiaj mocniej i mieć z głowy.


JSW-Cuprum
Powyżej 178,5 1.7 bet365
✅
Super linia według mnie.
Po takim meczu jak ten w Lubinie ciężko mi sobie tutaj wyobrazić tylko 3 sety, 4 powinny wystarczyć do zrobienia linii.
W pierwszym meczu super zagrał Romać, a jeszcze ma rezerwy na zagrywce, która słabo mu leżała.
Bardzo podobała mi się gra przyjmujących Borovnjak, Pashytskyy jak zawsze dobrze choć i u niego rezerwy w bloku są, o dziwo podobała mi się gra Łomacza, ktory fajnie gubił blok.
Jastrzębski udowodnił, że nie ma lewego, Łasko robił co mógł, zagrał super mecz jednak nie miał w ogóle wsparcia, inna sprawa, że Masny chyba stracił trochę zaufanie do swoich przyjmujących.
Kursy na JSW śmiesznie niskie biorąc pod uwagę pierwszy mecz, pewnie wygrają ale myślę, że łatwo nie będzie, Cuprum jest w stanie powalczyć, forma jest, a 3-0 ich zwycięstwo też jakoś nie pasuje mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
JSW-Cuprum
Powyżej 179,5 1.7 bet365
✅
Idę tropem wczorajszym ale już ostrożniej ze stawką.
Wczoraj linia punkt niższa pokryta ze sporym zapasem.
Dobrze mecz zaczęło Cuprum ale trochę frajersko przegrali 2 seta i cały mecz.
Słabszy mecz tym razem Romacia, w 4 secie dobrą zmianę dał Gromadowski, więc jakieś zabezpieczenie jest.
Borovnjak i Trommel także troszkę słabiej w ataku.
JSW wczoraj znowu masa piłek do Łaski, skuteczność taka o.
Było dobre przyjęcie, Masny grał sporo środkiem, stara się omijać lewe jak tylko może.
Jastrzębie znowu przesadnie faworyzowane według mnie, fajnie wyciągnęli mecz ale jakoś nie wierzę w to, że Cuprum położy się dzisiaj, miałbym lekkie obawy o kondycję JSW, sporo tych meczów ostatnio grają, zajeżdżany jest Łasko, Gierczyński wiadomo wiekowy, na razie trzyma się ale zobaczymy ile wytrzyma, Quesque też jakoś mocny kondycyjnie nie jest. Lubin ma szerszą ławkę, są w stanie po raz kolejny powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kielce-Lubin
Lubin 1.44 WilliamHill
⛔
Jak dla mnie kurs świetny i trochę niezrozumiały, dałbym max 1.25, to chyba efekt 4 zwycięstw z rzędu Effectora.
Cuprum fajnie powalczyło z JSW, skład ok, szeroki i nawet z niezłą ławką.
Z Jastrzębskim po prostu zabrakło umiejętności ale w sumie było blisko.
Mają o co walczyć, ponieważ dla nich 5 miejsce to ciągle będzie sukces ogromny.
Kielce przeciętna drużyna z jednym wybijającym się mocno Bieńkiem, Jungiewiczem, który ma pół sezonu zmarnowanego i kilkoma przeciętnymi ale w sumie solidnymi zawodnikami jak Buchowski (nie zagra) czy Staszewski.
Jak dla mnie faworyt jest dość wyraźny, można spokojnie do jakiegoś dubla dokładać.
Z PLS najlepiej do dubla Bydgoszcz pasuje, najwyższy kurs w Unibecie (1.42 Cuprum + 1.35 Bydgoszcz, AKO 1.92).
Kurs świetny wręcz na Transfer, nie bardzo rozumiem.
Będzin to ciągle najsłabsza ekipa zasadniczego, nie zmieniają tego zwycięstwa z Bielskiem, za bardzo nie mają kim w takim meczu straszyć.
Transfer podobnie jak Lubin walczy o ciągle bardzo dobre miejsce, różnica kadrowa jest spora, jakoś ciężko wyobrazić mi sobie tutaj 3 zwycięstwo z rzędu Będzina.
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Effector Kielce - Cuprum Lubin
under 185.5 @ 1.85
William Hill


Witam. W piątek 6 marca odbędzie się mecz
siatkarskich play-offów. Poniższa analiza będzie
dotyczyć meczu pomiędzy Effectorem Kielce, a
Cuprumem Lubin. Te drużyny zmierzą się o
miejsca od 5 do 8. Faworytem w tym spotkaniu
jest oczywiście drużyna gości. Grali bardzo
dobrze, zabrakło im tylko trochę szczęścia, aby
awansować do najlepszej czwórki PlusLigi. W
pierwszym meczu play-offów pokonali
Jastrzębski Węgiel wynikiem 3:0. Następne dwa
spotkania niestety przegrali i, dlatego musieli
się pożegnać z grą o medale. Pomimo tego, że
nie udało im się wygrać to i tak &quot;łatwo skóry
nie sprzedali&quot;. W pierwszym spotkaniu na
wyjeździe ulegli gospodarzom 3:1, w drugim
zaś, aby ukazać zwycięzce potrzebny był tie-
break, w którym minimalnie gorsi okazali się
goście. Pomimo tego, że przegrali to i tak ta
drużyna w tym sezonie jest ogromną
niespodzianką. Nie możemy zapominać, że jest
to beniaminek i pierwszy sezon grają w Plus
Lidze. Jak na pierwszy ich występ to spisywali
się bardzo dobrze i potrafili wygrywać mecze z
najlepszymi. Ja typuje tutaj pewne zwycięstwo
dla gości. Wynik 0:3 lub 1:3 jest tutaj bardzo
prawdopodobny, a taka ilość setów daje
powodzenie mojemu zakładowi. Oczywiście w
przypadku wyniku 1:3 będą liczone punkty,
lecz gdy nie będzie żadnego seta powyżej 50
punktów to zakład będzie trafiony.
Pozdrawiam!
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra-Gdańsk
Gdańsk +2,5 1.95 bet365

Fajny kurs.
Skra po dość ciężkim meczu we Włoszech, mieli po drodze jakieś problemy, zepsuł im się autokar, spóźnili się na samolot, takie tam.
Mecz w Perugii słaby, od momentu meczów z Macerata trochę spuścili z tonu, zwycięstwa z KK niby spokojne ale styl średniawy. a w Perugii wyglądało to już bardzo słabo, bardzo duża liczba zagrywek zepsutych, spore problemy w przyjęciu i ogólnie niezorganizowane to wszystko było.
Mają prawo być zmęczeni i dobrze byłoby, żeby trochę pograli zmiennicy ale w sumie nie bardzo jest komu grać, Muzaj, Włodarczyk czy Brdjović to nie ten poziom, spodziewam się ewentualnie zmiany na środku i Wrony od początku.
Lotos bardzo fajnie poukładany przez Anastasiego, widać, że wyciska z tych zawodników maksimum a z niektórych jak na przykład Falaschi, Troy czy Gawryszewski nawet więcej.
Podobać się może ich szybka gra, fajnie to wszystko prowadzi Falaschi, choć miałem wątpliwości co do niego przed sezonem to jednak gra bardzo dobrze.
Wydaje mi się, że z zmęczoną Skrą będą w stanie powalczyć i ten jeden set jest w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Jak odpaliłem dziś ofertę to też zwróciłem uwagę na typ +2,5 seta na Gdańsk po 1.95 w całorocznym. Dokładnie to co napisał kolega powyżej, Skra po meczu z Maceratą nieco spuściła z tonu. Gdańsk to nie są jakieś ogórki żeby wystawiać takie kursy. Trefl jeśli będzie miał przyjęcie to może tutaj coś ugrać. Falaschi gra całkiem spoko, Troy bije bardzo mocno. Skra na pewno jest zmęczona i jakiś przestój powinien się jej przydarzyć, także co najmniej ten set dla gości powinien tu wpaść w miarę pewnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów-Lotos Trefl Gdańsk HP (0-14,5) ✅ 112-115 izzi :cool:
Zdarzenie 6991 typ 2 :] @1.70 Totomix (+12% w weekendy od 4 zdarzeń) ;)
Skoro już mowa o tym meczu, to ja zaproponuję hc punktowy w stronę gości. Wątpię aby SKRA zdemolowała Lotos wygrywając do 20 lub mniej w każdym secie. Nawet przy 3-0 typ ma duże prawdopodobieństwo powodzenia. Chłopaki wracali do Polski przez Łotwę, zmęczenie musi być w jakimś stopniu. Lotos powalczy na pewno, skład na Top4 obecnie (wyżej opisane). Liczę na wyrównane sety.
Wynik: 25-22 ; 30-32 ; 25-21 ; 22-25 ; 10-15
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 81

bartek_em

Użytkownik
Powyższe typy w strone Gdańska jak najbardziej słuszne. Moim zdaniem ze Gdańsk wygra seta czy pokryje linie 14 pkt jest na poziomie 90% ze wejdzie. Ja bym poszedł o krok i typował +1.5 seta Gdańsk kurs 3.5 milenium✅ a nawet dwa kroki dalej ze Gdańsk to wygra kurs 5 bet365✅ . Po piersze Skra zaczęła grać gorzej niż zwykle a po drugie mieli ciężki mecz w środe i cieżą podróż ( Nawalił im autobus a jeszcze wcześniej wracała cześć osób przez Szwajcarię druga przez Niemcy a trzecia przez Łotwe ???? ). Z tego co zrozumiałem dopiero w piątek siatkarze wylądowali w Bełchatowie. Dodatkowe zmęczenie spowodowane podrożą to dodatkowy plusik by spróbować zagrać na Gdańsk. Sądze ze Gdańsk musi szukać swoich szans w tym meczu i w tym następnym. Bo bedą po meczach w LM. Później Skra może być silniejsza.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Resovia-Jastrzębski
Powyżej 160,5 1.85 WilliamHill
ew +2,5 w pinnaclu✅
Resovia po meczu w Lidze Mistrzów, jest ogromna szansa na awans do FF, dobrze byłoby jej nie zaprzepaścić. Myślę, że Kowal trochę porotuje składem a nawet, jeśli wyjdą podstawą to raczej zagrają z nieco mniejszym zaangażowaniem, po prostu LM jest w tej chwili priorytetem.
Była długa podróż, dwa razy zmieniali strefy czasowe, więc może się to odbić w jakiś sposób na nich.
Poza tym Resovia lubi ciapowato seta przegrać z każdym rywalem.
Jastrzębie wiadomo personalnie dużo słabsze ale oni występy w pucharach mają już z głowy, poza tym 3 dni odpoczynku więcej.
Jeśli będą mieć dobre przyjęcie to ugrają seta, Masny jakoś to wtedy ogarnie wszystko, poza tym Łasko wydaje się być w niezłej formie ostatnio.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Gdańsk-Skra
Powyżej 181,5 1.8 bet365
✅
Nie lubię takich linii ale myślę, że są szansę na pokrycie, wystarczą 4 w miarę wyrównane sety.
Skra 4 mecz w ciągu 10 dni, w tym dwa skończone po tb, mają prawo być zmęczeni.
Mecz z Perugia choć wygrany to słaby w ich wykonaniu, Wlazły jakiś wypompowany, Conte podobnie, Uriarte strasznie niedokładny, jedynym pozytywem był Winiarski, który wygrał im ten mecz ale wątpię, żeby Falasca od razu postawił na niego w meczu ligowym.
Podobno jeszcze mieli problemy w czasie podróży i zepsuł im się autokar.
Lotos od tygodnia spokojnie przygotowuje się do tego meczu.
Świetna robota Anastasiego, u niego Gawryszewski wygląda nawet nie najgorzej.
W dobrej formie wydają się być Troy (kopie zagrywką) i Mika, czyli liderzy, solidnie wyglądają Grzyb i Gacek, do delikatnej poprawy Schwarz.
Na wyjeździe wygrali, u siebie myślę, że także nie są bez szans, siatkarsko wiadomo, że Skra jest lepsza ale Lotos jakoś im nie leży w tym sezonie, w 3 poprzednich meczach tego sezonu pokrywali linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dokładnie. Skra zatyrana jak dupa cwela - więc raczej w stronę Bełchatowian nie ma co stawiać szmalu - bo lepszą opcją moim zdaniem jest pogranie Resovii Rzeszów, która może i traci spory atut jakim jest Podpromie - ale są po prostu w lepszej formie niż Skra.
Lotos ma wszystko co daje mu szansę grać jak równy z równym z Mistrzem Polski. Ponad 10 tysięcy kibiców w Ergo Arenie, młotek Troy, mający zasięg Mika i techniczny Schwarz oraz rozgrywający Falaschi, którego po prostu nie widać podczas meczu bo nie popełnia błędów.
Skra musi sięgnąć po to co ma najlepsze i będzie musiała dać sporo z płuca i wątroby bo niestety o jakiejkolwiek świeżości nie może być mowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębie-Resovia
Resovia -1,5 2.0 bet365
✅
Resovia w super formie, nie ma mowy o zmęczeniu, w przeciwieństwie do Skry mieli 3 dni więcej na odpoczynek.
Nawet, jeśli Kowal zdecyduje się na jakieś rotacje, w co wątpię, to nie wpływają one jakoś znacząco na poziom gry.
W bardzo dobrej formie wszyscy skrzydłowi, cała trójka (Ivović, Penczev, Schops) robi na mnie ogromne wrażenie.
Dobrze prezentował się w meczach z Lokomotivem także Drzyzga i Nowakowski.
Jastrzębie z tym składem swoje już osiągnęło, z takimi problemami awans do 1/2 i tak jest sukcesem.
Ciągnie tą drużynę Łasko ale to już nie jest ten zawodnik co 3-4 lata temu, wiek niestety robi swoje, choć w miarę poziom trzyma.
Dobrze wyglądają też Masny i Pajenk.
Największym problemem jest para przyjmujących Gierczyński-Quesque, zwłaszcza Francuz słabiutko wygląda, atakuje anemicznie, z resztą szybko zaczął grać po dość poważnej kontuzji i może wychodzą powoli efekty tego, Gierczyński swoje lata już ma, nie gra źle ale dynamika już nie ta co kiedyś.
Właśnie na lewej stronie widzę największą przewagę Resovii, ciężko jest wygrać z takim rywalem jak Resovia mając tylko w ataku dobrze dysponowanego Łaskę i środkowych.
Podobno jest szansa, że w kadrze będzie Bartman ale nie wiem ile w tym prawdy, nawet jeśli byłby to po takiej przerwie nie liczyłbym na jakiś długi występ.
W tym sezonie 3 mecze, wszystkie dla Resovii, w pierwszym po tb (jeszcze z Bartmanem), kolejne dwa (już bez) 3-0 i 3-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra-Gdańsk
Gdańsk +2,5 1.72 Pinnacle
✅
Można też próbować linie, powyżej 169,5 bet365 albo 179,5 Betclick, 180,5 Betsson.
Pora w końcu na czymś utopić z PLS, stawka płaska.
Bełchatów już 5 mecz w ciągu dwóch tygodni.
W poprzednim meczu Skra wyglądała już trochę lepiej ale to nie jest jeszcze ich optymalna forma.
Nieźle wypadł Wlazły, Tille i Wrona, dobrą zmianę dał Włodarczyk ale nie wiem czy jest w stanie zagrać na takim poziomie przez cały mecz, Uriarte bez rewelacji ale już lepiej niż było.
Ciągle przeciętnie jak na swoje możliwości gra Conte, Marechal wręcz bardzo słabo, młody Piechocki wchodzi do obrony i nie radzi sobie według mnie.
Lotos u siebie słabiej na zagrywce.
Ciągle dobrze wyglądają Mika i Troy, podobała mi się także gra środkowych, Gacek i Falaschi na swoim poziomie.
Największym problemem jest brak formy Schwarza i brak odpowiedniego zmiennika.
Skra ciągle ma prawo być zmęczona, kolejny mecz w krótkim odstępie czasu, już za 10 dni FF LM, więc może nieco spokojniej zagrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Skra (-1,5) - Lotos 1.32
Lotos i tak juz duzo ugrał. W pierwszym meczu Skra troche zlekcewazyla Lotos a goscie to wykorzystali. Dziś sytuacja napewno sie nie powtorzy. Kolejny mecz dopiero albo juz w kwietniu od razu po FF LM, Skra nie moze sobie pozwolic na 1-2 i mecz o wszystko na wyjeździe. Jeśli zagraja na swoim dobrym poziomie to uwazam 3-0/3-1 dzis.

Kurs jak wroce do domu
EDIT:
sredni kurs raczej do mocniejszego uderzenia. Dlatego dodaje jako singla dokladny wynik meczu:
3:1 3.2
Betgun
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
edit: wiem irytujące może ... z miecha tamu każdy jarał się Skrą i zabijał lokaty na mistrzostwo Skrzatów i co ? Lotos to nie ogórki i Anastasi wie jak takiego Mikusia czy Troya oszlifować. Grzyb od zawsze dla mnie był mega kozakiem i nigdy nie mogłem pojąć dlaczego przez tyle sezonów siedział w Resce. Jeden z czołowych środkowych, który zagrywa z wyskoku eh... ja widząc nawet 4.6 w bah na Trefl śmiechłem, bo Skra w tej chwili gra na oparach. Nie mogą grać ciągle na mega poziomie + czuje, że dostali mocno po kościach na siłce. Być może szykowali się na F4 i mecze o majstra ? ????
Tak czy srak, jeśli Skra dzisiaj przegra to będą mieli pełne gacie wszyscy, którzy zabijali te pseudo lokaty i włodarze klubu. Spora zasługa Piechockiego bo nigdy nie zrozumie tego, że pozbyli się Zatorskiego i wjewalili się w przeciętnego Tille i limit obcokrajowców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom