>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
wawo 7K

wawo

Użytkownik
Napisze tak: Licze na to ze po tym co dzis Skra pokazala u siebie pomijajac chorobe Mariusza - nie awansuja za zadne skarby do finalu. Nie nalezy im sie.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
To się po prostu nie dzieje...wyleczyłem się już na wieki wieków amen z stawiania jakichkolwiek pieniędzy na ten skur.... sport jakim jest siatkówka. Pierwszy mecz dostali u siebie po tie-breaku potem sobie pojechali do Gdańska i gładko wygrali doprowadzając do remisu w stanie na 1:1 to mówię sobie dzisiaj,że tak klasowa ekipa jak SKRA nie powtórzy tego samego błędu z pierwszego meczu i dzisiaj u siebie przy pełnych trybunach ogra ekipę Trefla a oni co? sfrajerzyli się kompletnie dostając gładko 0:3 i dla mnie wielkimi frajerami będą Gdańszczanie jeśli u siebie nie zamkną tej chorej rywalizacji eh...oczywiście mój błąd żeby do takiego kuponu dołożyć win SKRY za 1,20 mega głupotę zrobiłem:-( Znając ten chory sport to teraz sobie SKRA pojedzie tam i wygra 0:3 lub 1:3. Przepraszam kibiców SKRY,że ale tym co dzisiaj odwalili to na ładną kasę mnie porobili szkoda słów...po prostu życzę tej pseudo ekipie jak najgorzej.
Nie rozumiem jak taka patologiczna ekipa zagra wśród najlepszej czwórki w Europie chyba już niestety NIGDY nie zrozumiem tego fenomenu tej dyscypliny sportu...
Głupia dokładka do kuponu i NIGDY więcej już grania na siatkę!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
F 263

fidelio

Użytkownik
To się po prostu nie dzieje...wyleczyłem się już na wieki wieków amen z stawiania jakichkolwiek pieniędzy na ten skur.... sport jakim jest siatkówka. Pierwszy mecz dostali u siebie po tie-breaku potem sobie pojechali do Gdańska i gładko wygrali doprowadzając do remisu w stanie na 1:1 to mówię sobie dzisiaj,że tak klasowa ekipa jak SKRA nie powtórzy tego samego błędu z pierwszego meczu i dzisiaj u siebie przy pełnych trybunach ogra ekipę Trefla a oni co? sfrajerzyli się kompletnie dostając gładko 0:3 i dla mnie wielkimi frajerami będą Gdańszczanie jeśli u siebie nie zamkną tej chorej rywalizacji eh...oczywiście mój błąd żeby do takiego kuponu dołożyć win SKRY za 1,20 mega głupotę zrobiłem:-( Znając ten chory sport to teraz sobie SKRA pojedzie tam i wygra 0:3 lub 1:3. Przepraszam kibiców SKRY,że ale tym co dzisiaj odwalili to na ładną kasę mnie porobili szkoda słów...po prostu życzę tej pseudo ekipie jak najgorzej.

Nie rozumiem jak taka patologiczna ekipa zagra wśród najlepszej czwórki w Europie chyba już niestety NIGDY nie zrozumiem tego fenomenu tej dyscypliny sportu...

Głupia dokładka do kuponu i NIGDY więcej już grania na siatkę!!!!!
Skąd się urwałeś gościu? Przecież przegrali niedawno z Lotosem, więc skąd to zdziwienie? Tajemnicą nie jest, że Wlazły przez ten maraton meczów niedoleczony i różnie może być z formą. Gdyby nie wejście Wniara w meczu z Perugią i głupota Atana to bardzo możliwe, że ten mecz też by przegrali. Conte ostatnio też problemy z formą, a to 3 kluczowych zawodników, którzy ciągną zespół. Wygrana Lotosu to niespodzianka, ale żadna sensacja.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie. Teraz Skra ma 10 dni spokoju. I na moje dalej są faworytem tej rywalizacji z Lotosem.
Jeszcze się NIC nie stało. Muszą odpocząć i powoli wracać do optymalnego zdrowia.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Panowie. Teraz Skra ma 10 dni spokoju. I na moje dalej są faworytem tej rywalizacji z Lotosem.

Jeszcze się NIC nie stało. Muszą odpocząć i powoli wracać do optymalnego zdrowia.
Zdecydowanie, ta przerwa ich ratuje, sporo czasu żeby się odbudować. Na pewno będą emocje i o to chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 1,8K

patced

Użytkownik
Zdecydowanie, ta przerwa ich ratuje, sporo czasu żeby się odbudować. Na pewno będą emocje i o to chodzi.
Trefl może sobie pluć w brodę, że nie mogą dobić Skierki sobota/niedziela. Również uważam, że Skra po tej przerwie odbuduje się ale czy wygra 2 mecze, szczerze wątpie ? To co Anastasi zrobił z ekipą Trefla to czapki z głów. Troy wczoraj, to grał na takiej skuteczności hoho... nie trawie tego gracza ale obecna forma wyborna. Mikuś profesor. Sypa nie robi błędów. W końcu Niemiec zagrał poprawnie no i środkowi a zwłaszcza Grzyb (wczoraj MVP). Jedyny polski środkowy, który potrafi bić jak Muser czy Apalikov ???? ???? ???? Brawo Trefl, szkoda przerwy ale będzie niespodzianka i padną wszystkie pseudo lokaty z przed miesiąca na majstra Skrzatów ;]
 
M 52

matek1456

Użytkownik
Szczerze mimo wszystko wątpie żeby Trefl przeszedł dalej.Wiadomo jak narazie są w znakomitej sytuacji, ale Skra ma teraz kilka dni odpoczynku i wróci zapewne Winiarski i awansują dalej ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja mmysle, ze warto bedzie ładowac na win Skry albo -1,5. Skra juz prawie miesiac gra na kryzysie i oparach ale to sie skonczy. Albo dopadł ich czysty kryzys albo zrobiono jakąs pompe na treningach ktora ma zaowocować na Final 4 i ew. finały ligi. Gdansk wygral 2 mecze ale to bardziej Skra je przegrała. Ostatni mecz to bylo chyba najgorsze spotkanie Bełchatowian od XXX miesięcy. Chyba warto obstawiac na Skre przed FInal 4 bo jezeli faktycznie powroca do swojej gry podczas turnieju w Berlinie to kursy poleca do ok 1,3

Resovia -2,5 seta 1,9
Unibet
Resovia wzglada bardzo dobrze a Jastrzebianom ewidentnie juz brakuje paliwa i ławki rezerwowych. W ataku wyglada to wszystko bardzo słabo. Rzeszów porafi zagrozic z kazej stron, Schops gra koncertowo podobnie jak i wszyscy przyjmujący . Dziisaj tylko kwestia czy bedzie 3-0 czy 3-1. Jastrzebie juz raczej nie wierzy,ze cos mozna zdziałać. Dla nich nawet dobrze teraz skonczyc juz te rywalizacje, nie tracić sił i zataknkowac paliwo przed meczami o 3 miejsce gdzie tak czy siak moim zdaniem zagrają z Gdanskiem, ktory po serii ze Skrą bedzie miec o wiele wiecej gry w nogach i rekach
 
anaruku88 102

anaruku88

Użytkownik
Transfer Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska

Dziś w hali Łuczniczka rewanżowe spotkanie, którego stawką będzie awans do już bezpośredniej walki o piąte miejsce w PlusLidze.AZS Politechnika Warszawska w pierwszym meczu, do którego doszło w Arenie Ursynów, przegrała z Transferem Bydgoszcz po bardzo zaciętym meczu 2:3. Świetnie w tym spotkaniu zaprezentował się Kuba Jarosz 25 pkt z czego 5 pkt dołożył zagrywką. Punkty zdobyte serwisem były niezwykle cenne bowiem to one okazały się kluczowym elementem i jak się okazało jedynym, w którym to drużyna Transferu miała przewagę.

W drużynie gospodarzy sporo mówi się o zmianach na ławce trenerskiej. Vital Heynen chce po sezonie odejść i poświecić swój czas rodzinie. Ma go zastąpić jak donosi PS Piotr Makowski. W Warszawie natomiast na kolejne 2 sezony zostaje charyzmatyczny i zarazem utalentowany trener Jakub Bednaruk, który podpisał nową umowę.
Inżynierowie w poprzedniej rundzie byli w podobnej sytuacji bowiem na rewanż z Czarnymi również jechali po porażce u siebie i udało im się odwrócić losy pojedynku. Dlaczego teraz ma nie być podobnie zwłaszcza, że już w tym sezonie wygrywali w Bydgoszczy. To młody zespół, który gra odważnie i z fantazją. Przy obecnej dyspozycji nie skreślałbym gości.
Transfer Bydgoszcz - AZS Politechnika powyżej 160,5 @1.72 Ónibet⛔ 3-0
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Gdańsk-Bełchatów
Powyżej 181,5 1.9 bet365
✅
Kolejny raz Skra trochę przeceniana, nie bardzo rozumiem dlaczego.
W FF słaba gra, wyglądało to nijak. Wlazły bez życia, Uriarte fatalny, strasznie niedokładny, Marechal bez formy, środkowi także bez szału, jako jedyny Conte nie dał plamy.
Coś w wywiadzie Wlazły opowiadał, że jest już zmęczony, w innym wywiadzie Wrona mówił o kiepskiej atmosferze w zespole.
Lotos od kilkunastu dni spokojnie przygotowuje się do meczu, wielkie ukłony dla Anastasiego, który świetnie ich poukładał.
Gdańsk w dobrej formie, z tak dysponyowanym rywalem ciężko mi sobie wyobrazić, żeby przegrali do zera.
Z kolei Skra jest pod ścianą, więc pomimo tego, że są w kiepskiej formie to według mnie batów nie zbiorą.
Presja po obu stronach, na super mecz nie liczyłbym ale są podstawy na 4 wyrównane sety.
Za pół próbuję jeszcze zwycięstwo Gdańska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Spotkanie: Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów✅3-2
Typ: Lotos Trefl Gdańsk
Kurs: 3,00
Godzina: 20:30
buk: Bet 365
Moim zdaniem będą to smutne święta dla dominatorów Polskiej Plus Ligi z Bełchatowa. Lotos prowadzi 2-1 i dziś gra o finał. Skra wyraźnie nie trafiła z formą . Tydzień temu dwie porażki w Berlinie i bardzo słaba gra podobnie jak w meczach z Lotosem. Winiarski kontuzjowany co bardzo pomieszało szyki Falasce ponieważ Marechal nie potrafi go zastąpić gra tragicznie. Jednak według mnie największy błąd to nadmierne eksploatowanie Mariusza Wlazłego po Mistrzostwach Świata co odbija się czkawką w tych meczach. Natomiast Lotos to drużyna głodna sukcesu z objawieniem Ligi według mnie Troyem bardzo dobrze gra Mika ,który po mistrzostwach stał się innym zawodnikiem uwierzył w siebie i moim zdaniem to teraz numer 1 Polskiej Siatkówki. Dobrze gra Schwarz druga młodość Grzyba co zauważył Antiga powołując doświadczonego zawodnika do kadry. Na ławce Anastasi ,ktory potrafił ze słabą Hiszpanią wygrać Mistrzostwio Europy pokonując w finale Rosjan na ich terenie. Moim zdaniem dziś za Lotosem przemawia świeżość, entuzjazm, lepszy trener, głód sukcesu natomiast za Skrą mimo wszystko szeroka kadra i większe indywidualne możliwości ja jednak dziś stawiam na zawodników z Wybrzeża.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Początek walki o medale

Skra-Jastrzębie
Jastrzębie +2,5 1.9 bet365
✅
Skra już przegrała ten sezon, teraz trzeba ratować co się da.
Forma przed przerwą była słaba, jeszcze coś tam powalczyli w ostatnim meczu z Lotosem ale przegrali i to się liczy, atmosfera w zespole raczej za ciekawa nie jest.
Jest kilka problemów, przede wszystkim słaba gra Uriarte, nierówna Wlazłego i Conte, brak Winiarskiego, wszedł na chwilę ale gość nie jest jeszcze zdrowy, sporo błędów po drodze zrobił Falasca.
Jastrzębie bez poważnej gry o prawie miesiąca, nie wiem czy to źle czy dobrze, jest szansa, że Bartman coś zagra ale nie liczyłbym na jakiś długi występ po takiej przerwie.
Sporo zależy od przyjęcia, przy dobrym dograniu Masny jest w stanie zrobić świetną robotę.
Przy tak nierównej formie jaką ostatnio widziałem set dla Jastrzębia jest w zasięgu.

Resovia-Lotos
Powyżej 179,5 1.8 bet365
⛔
Pierwszy mecz finałowy.
Nie wiem czy Resovia nie jest już po swoim szczycie formy, takie odnoszę delikatne wrażenie.
W tej przerwie było trochę zamieszania z kontraktami, ciągle nie wiadomo co Penczevem, Ivović odchodzi do Rosji najprawdopodobniej, grali 2 sparingi w tygodniu z Friedrischafen, wyniki średnie, zwycięstwo i porażka.
Poza tym presja dużo większa po ich stronie, są zdecydowanym faworytem i w zasadzie &quot;muszą&quot; wygrać.
Lotos swoje już zrobił, teraz mogą spokojnie pykać te finały.
Gra mega poukładana ale o tym już pisałem kilkukrotnie.
Jeden set jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Trochę wróżenie z fusów po tych przerwach, więc stawka zwłaszcza w meczu o brąz mocno rekreacyjna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 4

msq

Użytkownik
Jak myślicie, Gdańsk powalczy w Pluslidze? Czy puchar polski był tylko wpadką Resovii? Ja bardzo mocno liczyłem na Lotos w pierwszym meczu, ale się przejechałem. Mika baaardzo słabo i w przyjęciu i w ataku. Ale przede wszystkim negatywnie zaskoczył Troy ;/ Po tym ostatnim weekendzie grał bym coś w strone Gdańska, ale chyba tylko handicapy. Ten pierwszy mecz straszny niesmak zostawił. Jakieś +2,5? ewentualnie over 180? co myślicie? tak na świeżo po pp
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Akurat ktoś wystawi +2,5 i tak niską linię, z resztą już są kursy.
Pierwszy mecz to im zawalił Falaschi głównie, bo grał takie kasztany, że głowa mała.
 
M 4

msq

Użytkownik
Over 180,5 za 1,66 w Betsafe biorę chętnie. Nie wierzę w 3 setówkę. 4, ewetualnie 5 setów. A przy 4 setach już nie jest cięzko o pokrycie tej linii. Jeżeli Gdańsk dostanie 0:3 to nigdy więcej nic w ich stronę nie zagram. Obiecuję! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 81

bartek_em

Użytkownik
Gdańsk +1.5 seta - Rzeszów 1.8 bet365✅
oraz Gdańsk - Rzeszów 1 2.62 bet365⛔
I po raz kolejny widze Value po stronie Gdańska. kursy praktycznie jak na puchrze. Dla mnie to mecz gdzie są po 50% szans. W sumie co tutaj więcej pisać.. Gdańsk co mecz udowadnia ze jest to drużyna równorzędna dla Skry czy Resovii. A kursy nadal wysokie wiec należy to wykorzystać. U siebie gdańsk gra dużo lepiej jak pokazał puchar więc teraz też powinni powalczyć i minimum te 2 sety zrobią, choć moim zdaniem znowu wygrają 3;1. Trochę obawiałem się ze Resovia powinna zagrać lepeij bo wyciagnie wnioski itp itd.. ale widać u nich ze jadą z formą w duł.. wiadomo jakiś poziom trzymają ale mam wrażenie ze przed F4 byli w lepszej formie. Mecz w Rzeszowie trochę to przykrył bo Gdańsk zagrał bardzo przeciętnie.. Jastrzębie które jest teraz naprawdę słabe powinno być zdemolowane a oni jednak się troche postawili Rzeszowowi w każdym z ostatnich meczów.
Kolejny argument to przewaga psychologiczna. Gdańsk sobie udowodnił że Resovia jest w ich zasięgu i jeszcze bardziej uwierzy ze skoro mają puchar to dlaczego mają nie wygrać mistrzostwa. A Resovia widać pod presją i na pewno jest u nich nerwowo. Gdy tylko będzie wynik szedł na Gdańsk to większa niepewność w stornie Rzeszowa.. Zresztą.. tak jak to było widać na pucharze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębski-Skra
Powyżej 180,5 1.9 bet365
⛔
Fajna linia do zrobienia w 4 setach.
Skra ciągle z problemami, głównie na rozegraniu, w fatalnej formie jest Uriarte i przekłada się to na grę całego zespołu, Falasca w ogóle nie wierzy (tak to wygląda) w Brdjovicia, który jest słabym wystawiaczem ale choćby te jego wejścia w Pucharze były pozytywne, gra sztywno, wysokimi piłkami ale jakoś też nie szkodzi całej drużynie.
Jastrzębski powalczył ostatnio z Resovią, ich gra jest trochę ułomna ale wrócił Bartman, dał dobrą zmianę i widać, że jest potrzebny zespołowi, głównie w ataku, sam Łasko całego meczu nie jest w stanie pociągnąć a Bartman jest w stanie go odciążyć.
Krótko, Skra w obecnej formie nie wydaje mi się, żeby była w stanie wygrać w 3 setach, a JW chyba też nie jest aż tak mocne, żeby szybko odprawić Skre.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
To chyba najlepszy typ na jutrzejszy mecz. Również to gram. Początkowo myślałem nad +1.5 seta dla Jastrzebia. Skra jak i Jastrzębie w tym momencie grają bardzo niestabilną siatkówkę. Jastrzębie o mały włos a wygrało ten mecz wyjazdowy. Więc u siebie teoretycznie większe szanse na wygraną. Ale to takie domysły. Typ na 181 pkt chyba najpewniejszy, nikt tutaj nie wygra do zera przy takiej formie jaką prezentuje.. Nawet jeżeli rywal bedzie słabszy to drużyna &quot;lepsza&#39; w meczu sama odda przynajmniej seta po drodze. Osobiście typuje tutaj 3;2 dla Jastrzębia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom