>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2014/2015

Status
Zamknięty.
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Politechnika vs Skra
Typ: Politechnika +14,5
Kurs:1,90(Bet365)
.
Typ bardzo prawdopodobny i warty do lekkiego grania. Dodatkowo wczoraj odbyła się gala mistrzów sportu więc chłopaki ze Skry (Wlazły, Winiar, Kłos, Wrona) mogą być lekko zmęczeni po balu i nie być w najwyższej formie:mrgreen:
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Rowniez podpinam sie pod typ, gram bezpieczniejsza wersje, chlopaki dzisiaj powinni powalczyc dla publiki ????
Politechnika Warszawska vs Skra Belchatow. Punkty — zakłady z handicapem: Politechnika Warszawska (+18) Kurs: 1.66 marathon e: mogli sie bardziej postarac... ZWROT
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na najbliższą kolejkę dla mnie warte rozpatrzenia dwa zakłady:

Olsztyn +2.5 seta 2.00 Ónibet

Olsztyn po przyjściu Gardiniego na stanowisko trenera wygrał nieoczekiwanie z Resovią Rzeszów po bardzo dobrym meczu - nie było tak, że to Resova zagrała słabo. Fajnie wprowadził się w miejsce Cabrala (który jest efektowny, ale ogólnie mu się nie powodzi) młody Bednorz, Szymański typową średnią dla siebie utrzymuje a jest jeszcze opcja Adamajtisa także też nie najgorzej. Dobrowolski wybrany został rozgrywającym kolejki za ostatni mecz z Resovią, na środku Zniszczoł, Hain, Zajder.

Olsztyn ekipę ma naprawdę mocną jak na polskie warunki i powinni zakręcić się gdzieś w okolicach 6-7 miejsca. - Po przyjściu trenera Gardiniego i wygranej z Resovią u siebie powinni jak najbardziej ugrać seta z osłabionym mimo wszystko Jastrzębskim Węglem - bo wyleciał na kilka tygodni z powodu operacji łokcia ważny zawodnik jakim jest Zbigniew Bartman.


Bełchatów -2.5 seta 1.72 Ónibet

Można bać się tego, że w Czarnych na ataku przebił się wreszcie przed Bołądzia fiński atakujący Mikko Oivanen, który sprowadzany był do Radomia aby być liderem zespołu. Tak zresztą się stało - ale dopiero w pełnym wymiarze czasowych Mikko gra od kilku kolejek. Co do Czarnych - to jest to drużyna własnego podwórka, mają ten swój Kurnik na Narutowicza i ciężko się tam gra każdemu. W I rundzie ulegli PGE Skrze Bełchatów dopiero po TB grając naprawdę kapitalne spotkanie, ale teraz gramy w Bełchatowie z drużyną, która jak sami jej zawodnicy twierdzą - wraca na właściwe tory i z takimi drużynami jak Czarni Radom nie powinni się dłużej męczyć.

Niby jest najlepszy rozgrywający Mistrzostw Świata - Lukas Kampa, solidny atakujący jakim jest Mikko Oivanen, ale na przyjęciu Westphal, Żaliński, Wachnik czy środkowi Pliński, Grzechnik i Ratajczak to jednak już zawodnicy znacząco odstający od poziomu, który reprezentują siatkarze Skry Bełchatów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 221

heksan

Użytkownik
Resovia vs Politechnika
Typ: Politechnika +18,5 pkt⛔
Kurs:1,70(Bet365)
Jak dla mnie Rzeszów za mocno faworyzowany przez bukmacherów. Warszawa mimo, że przegrała ostatnio ze Skrą 3:0 to pokazała momentami dobrą siatkówkę. Chłopaki z Politechniki odważnie atakują, nie wstrzymują ręki( Sam Bednaruk mówił, że jak mają być zablokowani to tak, żeby blokującego zabolało). Oprócz tego operują ciekawą zagrywką, szczególnie Lemański zaprezentował bardzo ostrego i kąśliwego flota, który sprawiał więcej problemu niż zagrywki atakujące. Jeśli ograniczą liczbę czysto juniorskich błędów(typu dogrania środkowego spod siatki na 4 metr) to powinni z Resovią powalczyć. Rzeszów mnie nie przekonuje, to że są tak wysoko w tabeli świadczy dla mnie nie o ich mocy lecz o słabości innych drużyn. Mam nadzieję, że jutro Młode Wilki Bednaruka postawią się Rzeszowianom i będą walczyć o każdą piłkę. 18,5 pkt to na prawdę spory zapas a kurs całkiem ładny.

Dodatkowo myślę, że warto zagrać również✅ +16,5 pkt ✅Olsztynian z Jastrzębskim, Gystlik już chyba wszystko napisał odnośnie tego meczu więc nie będę powtarzał.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Na najbliższą kolejkę dla mnie warte rozpatrzenia dwa zakłady:

Olsztyn +2.5 seta 2.00 Ónibet


Po 1,95 pobrałem over 143,5 w bet365. Sądzę, że bardziej prawdopodobne jest 3-0 dla Jastrzębia z zaciętymi setami, niż 3-0 dla Olsztyna.​
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska​

Kursy jeszcze w sumie nie zareagowały - więc moim zdaniem jest value.
Jastrzębski Węgiel grał w czwartek w Bułgarii mecz Ligi Mistrzów - teraz przyjdzie im zagrać u siebie w niedzielę z Inżynierami z Warszawy. Mecz w czwartek i podróż to raz, dwa to raczej nieobecność atakującego Michała Łaski w niedzielnym meczu - w sobotę ma przejść badania kolana - ponieważ doznał jakiegoś urazu już w Bułgarii. Do tego nie ma oczywiście Zbigniewa Bartmana, więc skład można anonsować już w ciemno i zagra Masny z Malinowskim, Quesque z Gierczyńskim, środkowi którzy są akurat zdrowi oraz Wojtaszek na libero. Oraz kolejny motyw, że pola do popisu prze ewentualnych zmianach trener Piazza nie będzie miał żadnego. Nie ma atakującego i nie ma solidnego przyjmującego.
Kwestia tylko czy AZS PW się nie przestraszy szansy - jak na przykład w meczu z Cuprum Lubin, kiedy Miedziowi mieli problemy kadrowe. Są zdolni Filip, Szalpuk i Śliwka, monster Lemański i doświadczony rozgrywający Lipiński - młodzież teoretycznie wielkiego stresu nie ma - ale ma szanse na awans do play-off a nie walkę o utrzymanie (Czarni jadą do Rzeszowa - więc jest szansa na podgonienie punktem czy dwoma).
I w sumie to tyle - nie ma sensu broń Boże grać czegokolwiek w stronę Jastrzębskiego Węgla - tylko spróbować coś z tego:
AZS PW +18,5 po 1.65 Marathonbet
AZS PW +16,5 po 1.92 Marathonbet
over 135,5 po 1.50 Ónibet
AZS PW +2,5 seta po 2,20 Bet365.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik

AZS PW +18,5 po 1.65 Marathonbet
AZS PW +16,5 po 1.92 Marathonbet
over 135,5 po 1.50 Ónibet
AZS PW +2,5 seta po 2,20 Bet365.
Dodam tylko że w bet365 over punktowy jest podniesiony do 136.5 ale kurs mamy o niebo lepszy @1.75
+18.5 również lepszy @1.75
 
H 221

heksan

Użytkownik
Cuprum Lubin vs Lotos Trefl Gdańsk
Typ: Gdańsk
Kurs:1,90(Bet365)✅✅(1:3)
I jeszcze Gdańsk +1,5 seta(1,40 Bet365)✅
Gdańsk ostatnio ostry spadek formy. Dwa mecze pod rząd przegrane z bywalcami dolnych miejsc tabeli plus ligi chwały nie przynoszą, dodatkowo oba meczu grali u siebie. Teraz mecz wyjazdowy a w nogach jeszcze środowy pojedynek z Transferem(wygrany 3:1). To teraz można pytać dlaczego stawiam na Gdańsk.
Dlaczego? Po pierwsze to, że taka drużyna jak Cuprum jest w pierwszej szóstce ligi świadczy dla mnie o niskim poziomie naszych krajowych rozgrywek(pozdrawiam panów z polsatu, którzy twierdzą, że Plus liga dorównuje już Włoskiej). Niestety ale nasza liga nie jest tak dobra jak głosi propaganda Solorza. Ostatni mecz Lubina z Bydgoszczą tylko mnie w tym przekonaniu utwierdził. Takiej patologii w wykonaniu siatkarzy jak i sędziów(główny nie umie liczyć do 4) dawno nie widziałem. Moje oczy błagały o przełączenie tego pseudo widowiska choćby i na TV Trwam. W TVP sport nie raz oglądałem lepsze mecze panów z 1 ligi. Ostatecznie Cuprum ten mecz przegrało 3:1. W tej drużynie(po za dziwnym 2 setem) nie funkcjonowało nic. Przyjęcie zagrywki na fatalnym poziomie, w ataku bezradność(środkowi mający otwarte oba kierunki walą wprost przed siebie i dostają takie buty, że aż mi ich żal było). Po chwili Łomacz już nie miał komu wystawić piłki, zmiany też nic nie pomogły( Gromadowski chyba się nawet na chwilę pojawił ale nawet on ze swoim &quot;wielkim&quot; talentem nic nie poradził). Cuprum zagrało słabo już z Kielcami ale tamten mecz wygrali bo trafili na większych pusiaków niż oni sami.
Kończąc, Trefl na pewno jest drużyną lepszą pod każdym względem według mojej subiektywnej opinii( opinia w ogóle może być obiektywna?). Możliwe, że mecz z Bydgoszczą w końcu zawrócił ich na właściwe tory. No i dochodzi na pewno podrażniona ambicja za ostatni mecz z Lubinem(Gdańsk przegrał 0:3 u siebie) i chęć rewanżu. Jeżeli Gdańszczanie wyjdą na mecz skoncentrowani to zjedzą tych Lubinian po czym wyplują resztki. Bydgoszcz i Jastrzębski już są blisko Trefla w tabeli i Gdańsk musi zrobić wszystko żeby ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
chyba sobei poogladaj najpierw te &#39;lige wloska&#39; jak juz masz zamiar robic jakiekolwiek porownania. wlosi jeszcze 2-3 lata temu spokojnie pokonaliby kazda nasza druzyne, teraz nic z tego nie zostalo. teraz jedyna silą sa ruscy i im nikt nie mzoe podskoczyc.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Uwierz Tadzin, że oglądałem i napisałem, że według mnie Plus Liga nie dorównuje Włoskiej a to, że włoskie kluby są jeszcze gorsze od rosyjskich to już inna sprawa. Chodziło mi tylko o to, że komentatorzy polsatu(zwłaszcza Swędrowski i Drzyzga) zachwycali się poziomem naszej rodzimej ligi przyrównując ją właśnie do Włoskiej i twierdząc, że nasza jest lepsza. Ja uważam inaczej, że to nadal Włoska jest lepsza od naszej a potęgi rosyjskich klubów nie zakwestionowałem w żaden sposób. Jeżeli nie wyraziłem się w poprzednim poście dostatecznie jasno to żałuję. Z naszych klubów jedynie Skra w mojej opinii prezentuje jakikolwiek poziom. Patrząc na czołówkę ligi i widząc tam Trelf, Resovię, Transfer i Jastrzębski ze składami jakie mają obecnie to porównując te kluby z czołówką Serie A1 widzę przepaść, może nie jakąś wielką ale jednak.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Cuprum Lubin vs Lotos Trefl Gdańsk
Typ: Gdańsk
Kurs:1,90(Bet365)
I jeszcze Gdańsk +1,5 seta(1,40 Bet365)
Samego typu nie neguję, jak dla mnie to Gdańsk jest jednak faworytem ale dawno już widziałem tak naciąganą analizę pod typ.
Po pierwsze to, że taka drużyna jak Cuprum jest w pierwszej szóstce ligi świadczy dla mnie o niskim poziomie naszych krajowych rozgrywek
Przed sezonem Cuprum stawiane było w gronie drużynm walczących o miejsca 5-8 obok Gdańska, Olsztyna i Bydgoszczy, więc nie rozumiem zdziwienia.
Idąc tym tokiem rozumowania Gdańska nie powinno być w trójce.
pozdrawiam panów z polsatu, którzy twierdzą, że Plus liga dorównuje już Włoskiej). Niestety ale nasza liga nie jest tak dobra jak głosi propaganda Solorza.
Tego odniesienia już kompletnie nie poujmuję i nie wiem co ma wspólnego z typem.
Takiej patologii w wykonaniu siatkarzy jak i sędziów(główny nie umie liczyć do 4) dawno nie widziałem. Moje oczy błagały o przełączenie tego pseudo widowiska choćby i na TV Trwam. W TVP sport nie raz oglądałem lepsze mecze panów z 1 ligi.
Nikt Ci nie zabraniał przełączyć ani nie kazał oglądać;)

Ostatecznie Cuprum ten mecz przegrało 3:1. W tej drużynie(po za dziwnym 2 setem) nie funkcjonowało nic. Przyjęcie zagrywki na fatalnym poziomie
I tu się rozkręcasz, warto w tym miejscu byłoby wspomnieć o nieobecności Borovnjaka, który w porównaniu do zastępującego Łapszyńskiego przyjmuje dobrze i dużo więcej daje w ataku i na zagrywce, i który dzisiaj już jest w składzie.
(środkowi mający otwarte oba kierunki walą wprost przed siebie i dostają takie buty, że aż mi ich żal było).
Po tym zdaniu mam wrażenie, że był to jedyny mecz Cuprum, który widziałeś w tym sezonie.
Pashytskyy to w tej chwili absolutna czołówka środkowych w lidze, najlepiej blokujący w ogóle, jeden z lepiej serwujących (wśród środkowych chyba najlepiej), w ataku gra wręcz świetnie, w tym elemencie środkowi Gdańska mocno odstają.
Kadziewicz gra mniej, nie zawsze rozumiem dlaczego ale swoje robi, nieźle punktuje.
Grzyb i Gawryszewski są solidni i nic więcej, w bloku ok, w ataku sporadycznie.
Gromadowski chyba się nawet na chwilę pojawił ale nawet on ze swoim &quot;wielkim&quot; talentem nic nie poradził
To jest już absurdalne zdanie, Gromadowski wszedł w momencie, gdy wynik był rozstrzygnięty, dostał jedną arcytrudną piłkę w ataku, którą skończył.
Cuprum zagrało słabo już z Kielcami ale tamten mecz wygrali bo trafili na większych pusiaków niż oni sami.
Ponury żart, pierwszy set głupio przegrany, zdarza się, pozostałe pod kontrolą.
Kończąc, Trefl na pewno jest drużyną lepszą pod każdym względem według mojej subiektywnej opinii( opinia w ogóle może być obiektywna?).
Może być ale Twoja nie jest.
Możliwe, że mecz z Bydgoszczą w końcu zawrócił ich na właściwe tory
Porażka na trudnym terenie bez podstawowego zawodnika po serii 5 zwycięstw, no proszę Cię...
Jeżeli Gdańszczanie wyjdą na mecz skoncentrowani to zjedzą tych Lubinian po czym wyplują resztki.
Argument decydujący... Jeszcze raz powtarzam, nie neguję typu, nie atakuję Twojej osoby ale popracuj nad argumentacją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
H 221

heksan

Użytkownik
Dzięki wielkie Strasznik za konstruktywna krytykę, wezmę ją sobie do serca. Chciałem wyjaśnić jedynie to zdanie o środkowych. Ja nie porównywałem ich ze środkowymi z Trefla, nie oceniałem ich gry na przestrzeni całego sezonu. Odniosłem się jedynie do meczu z Bydgoszczą gdzie według mnie na prawdę środkowi zagrali słabo a Dawid Gunia czytał ich na siatce jak chciał.
Co do meczu Trefla z Transferem to nie pisałem o wartości sportowej tego zwycięstwa ale raczej o mentalnej. Awans do FF powinien być pozytywnym bodźcem i podnosić morale drużyny.
Ostatni argument nie miał być decydujący a miał mieć zabarwienie humorystyczne. Jak widać nie wyszło mi, no nic nie każdy jest urodzonym komikiem.
Jeszcze raz dzięki Ci Strasznik za pomocne uwagi. Leci reputa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Byłem dziś na meczu w Radomiu i muszę przyznać, że już dawno nie widziałem tak dobrze grających Czarnych. Jastrzębski Węgiel nie grał źle, powiem więcej, robili co mogli, ale byli zupełnie bezradni.
Radom był doskonale przygotowani taktycznie. Wiedzieli na kogo, gdzie i w jakim ustawieniu serwować, jak ustawiać się do bloku (Łasko był czapowany raz za razem, Gierczyński i Quesque to samo) i atakować (doskonały mecz Oivanena i Westphala). Super rozgrywał Kampa - sporo grał środkiem, mieszał szybkie piłki z kombinacyjnymi - środkowi JW byli totalnie pogubieni.
Czarni dobrze grali na zagrywce - mało psuli, jedynie Oivanen grał na 100% ryzyka, reszta albo ostry flot albo lekka kierunkowa.
Fajnie wyglądała gra na dwóch libero - Kamil Gutkowski dobrze sobie poradził - kilka piłek podbił, poza tym był dobrym duchem drużyny, mobilizował ekipę.
Atmosfera na trybunach jak zwykle bardzo głośna, Jastrzębie przyjechało swoją tradycyjną ekipą (większość znam już z twarzy ;p), ale przyzwyczajeni do wygrywania frustrowali się niezmiernie po kolejnych punktach dla Radomia i przestawali dopingować swoich ????. Czarni równy, dobry doping, choć bywało już lepiej. W końcówkach setów wsparcie całej hali.
Reasumując, punkt Czarnych zdobyty w Rzeszowie nie był przypadkiem, co udowodnili i dzisiaj. W środę kolejny mecz - z ZAKSĄ u siebie - polecam pobierać każde dodatnie handicapy na Radom, a i zaryzykować można granie czystej &quot;1&quot; po ładnym kursie. Śmiem twierdzić, że z tak dysponowaną ekipą Roberta Prygla nie wygrałaby dzisiaj nawet Skra. Jeśli zagrają z zupełnie miernym przecież Kędzierzynem choć 80% tego co dzisiaj, to o wynik można być spokojnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,8K

patced

Użytkownik
Będzie - Olsztyn
Bedzin 3 set @ 2,25 live bet365
Co prawda typ live ale warto. Olsztyn gra piach. Szymański na emeryturze. W 2 secie patałachy z Mazur miały 18-16 ale szybko zostali sprowadzeni na ziemie 19-25. Takie promo nie trafia sie dwa razy.
e: ✅ 25-18
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Bielsko-Będzin
Będzin 2.75 bet365
⛔
Było 3 ale nie zdążyłem, można też +1,5 próbować.
Według mnie kurs na gości jest za wysoki.
Będzin z nowym trenerem gra zdecydowanie lepiej, w 5 ostatnich meczach zdobyli 6 punktów, jak na ich możliwości kadrowe wynik bardzo dobry, dla porównania w poprzednich 17 zdobyli tylko 8.
Oglądałem ich dwa poprzednie mecze i o ile w Częstochowie zabrakło trochę szczęścia, za to wczoraj w meczu z Olsztynem wyglądało to wszystko na prawdę bardzo poprawnie.
Podobała mi się ich gra blok-obrona, bardzo dobry mecz Wardy, który wcześniej na boisko wchodził tylko zadaniowo, Santilli postawił na parę przyjmujących Żuk-Pawliński, na ławkę trafił Hebda, który ma fajny potencjał w ataku, jednak przyjmuje fatalnie.
Bardzo podobała mi się także gra Sarneckiego i Milczarka.
Bielsko dwa zwycięstwa z rzędu, zrobili niespodziankę w Gdańsku ale podobno Lotos był po cięższym treningu, z Częstochową także po tb, gdzie Bąkiewicz pobawił się w stratega i zaczął z Buczkiem w pierwszym.
Problemem jest trochę brak regularności w ich grze i kiepskie przyjęcie, co mnie trochę dziwi, ponieważ Dębiec i Kapelus raczej kojarzyli mi się z solidnością w tym elemencie.
Poprawił się trochę Gonzalez ale z kolei Ferens jakby delikatnie spuścił z tonu.
Podsumowując, na obecną chwilę Będzin według mnie lepsze przyjęcie, obrona i blok, Bielsko lepszy atak i zagrywka, spora przewaga gości na ławce trenerskiej, jak najbardziej są w stanie powalczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 7

daniel96

Użytkownik
Warszawska - Olsztyn
1.89
Tip: 1 (H/A)

Olsztyn w ostatnim meczu z beniaminkiem z Będzina zagrał totalną padakę, przyjęcie na poziomie dzieci z podstawówki w ataku też nie mają kim postraszyć. Natomiast młode wilki Bednaruka w meczu z Zaksą pokazały się z dobrej strony, pierwszy set był na styku przegrali dwoma punktami. Uważam ,że jutro pokażą wolę walki i pokonają słabiutki w tym sezonie Olsztyn.

Czarni Radom - Kedzierzyn-Kozle
1.73
Tip: 1 (H/A)

Radom w ostatnim spotkaniu z Jastrzębiem pokazał mega formę, Kędzierzyn wiadomo dręczony kontuzjami w ataku tylko Koy gra na przyzwoitym poziomie. Dlatego uważam ,że bo zaciętym boju mecz wygra drużyna gospodarzy.
Bielsko-Biala - Bedzin
1.83
Tip: 2 (AH -1.5 Sets)

Ostatnim spotkaniem jakie sobie wybrałem jest mecz ,w którym Bielsko podejmuję przed własną publicznością beniaminka. Drużyna, Piotra Gruszki przeciętnie spisuje się w lidze. Będzin ostatnio z miótł z parkietu Olsztyn i uważam ,że powalczy dziś i ugra co najmniej jeden punkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
H 221

heksan

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk vs Skra Bełchatów
Typ: Powyżej 180,5 pkt ✅✅✅
Kurs:1,95(Bet365)
Typ: Lotos +9,5 pkt✅✅✅
Kurs:1,70(Bet365)
Skra ostatni raz z poważniejszym przeciwnikiem grała w grudniu(Jastrzębski). Od tamtego spotkania mieli serię raczej łatwych meczów, z mało wymagającymi rywalami dlatego tyle zwycięstw pod rząd dziwić nie może. Ostatni mecz zagrali z Bydgoszczą, który wygrali gładko i bez problemów. Meczu nie widziałem ale po wyniku można wnioskować, że zawodnicy Skry mieli pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania. Skra w Polsce to marka, klasa sama w sobie i tak na prawdę wynik spotkania często zależy praktycznie tylko od ich postawy.
Lotos natomiast wydaje się, że wrócił na właściwe tory. W meczu z Cuprum zagrali dobrze, kilka razy popisując się efektywnymi akcjami( wystawa Gacka z wyskoku za linii 3 metra do Troya). Solidnie zagrali w polu zagrywki, potężne bomby Troya i kąśliwe floty Miki utrudniały przyjęcie Lubinianom. Falaschi rozgrywał na swoim poziomie posyłając bardzo szybkie piłki a kiedy zaczynał popełniać błędy to wchodził Stępień i uspakajał grę.
Skra jest faworytem tego meczu i to raczej nie podlega dyskusji. Jednakże uważam, że Trefl u siebie stawi czoła Bełchatowianom i zobaczymy ciekawy, wyrównany mecz. Spotkanie w Bełchatowie w pierwszej rundzie zakończyło się wygraną 3:2 dla Skry. W dzisiejszym meczu ponownie liczę na taką ilość setów, a wyniku 3:0 nie spodziewam się w żadną stronę.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Resovia - Lotos (+9,5) @1,85 betsafe ✅

Szykuje się zbyt wyrównane spotkanie, by linia była tak wysoka. Oglądając spotkania tych drużyn w środę, dobre wrażenie pozostawiła po sobie ekipa z Gdańska, gdyby nie ilość błędów w końcówkach drugiego i czwartego seta urwaliby punkt Skrze, do tego trzeba dodać, że gdańszczanom nic nie chciało wpadać, bełchatowianie kapitalnie grali w obronie. Natomiast Resovia w Bydgoszczy duża ilość błędów, nie kleiła się pierwsza akcja i grało się ciężko, różnicę zrobili na zagrywce. Co do dalszych typów over 3,5 seta @1,5 ✅wydaje się pewniakiem, biorąc pod uwagę że Resovia traciła u siebie ostatnio sety z słabiutkim Effectorem, po 5 setach wygrała z Radomiem, a jak już wcześniej wspomniałem szykuje się zbyt wyrównane spotkanie na jakiś pogrom.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Resovia - Lotos (+9,5) @1,85 betsafe
Także się składam to tego zakładu - ale sam wybrałbym mimo wszystko do zakładu over 178.5 1.70 Bet365 bo linia jest niska - a drużyny klasowe - więc bicia do 15 być nie powinno.

Oczywiście główny argument to mimo wszystko niezbyt wybitna forma drużyny z Rzeszowa - mimo, że wygrali w Bydgoszczy to zawodnicy podkreślali, że to jeszcze nie jest to i było to typowy mecz z wynikiem 3:1, gdzie wszystkie sety były kończone nerwowymi akcentami.

Można też powiedzieć o presji, bo jeżeli Resovia zgubi chociaż jeden punkt to w ostatnim meczu rundy Skrze wystarczy ugranie tylko 2 setów, żeby zająć na koniec 1 miejsce po fazie zasadniczej - także margines błędu Resovii wynosi tylko 1 set w meczu z Lotosem.

Lotos ma do pewnego momentu argumenty i jeżeli Resovii nie trafi się wybitny mecz - to mają szansę urwać punkty

Warto moim zdaniem także zwrócić uwagę na mecz Skry Bełchatów. Daje sobie uciąć rękę, że w meczu z Częstochową zagrają np. Brdjovic, Włodarczyk czy Muzaj - bo Częstochowa kozakiem nie jest - a Skra leci na tygodniu na hit Ligi Mistrzów do Włoch aby zmierzyć się z Lube.

Także tutaj linia w stylu +20.5 punktu 1.70 Bet365 w stronę akademików warta rozważenia w ciemno - lub można poczekać na relacje live i zobaczyć jakim rzeczywiście składem wyjdą podopieczni Miguela Falasci.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Wiadomo jak to jest z transportem w drużynie Lotosu? Jakim środkiem lokomocji podróżują oni na Podkarpacie? Ktoś wie coś na te temat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom