>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Kędzierzyn-Olsztyn
Powyżej 160,5 1.75 Sportingbet
⛔
Typowy mecz o nic, obie drużyny zostaną już na swoich miejscach i zagrają ze sobą w pierwszej fazie PO.
Spiny na wynik raczej nie będzie, bo i po co, można dać odpocząć niektórym zawodnikom, więc mogą przytrafić się przestoje w grze i seryjne straty punktów.
Kędzierzyn jakby ostatnio złapał formę, cztery zwycięstwa z rzędu, choć może to być trochę mylące, bo np. Radom gra w tej chwili fatalnie, Resovia w Kędzierzynie zagrała beznadziejnie, a poziom Częstochowy i Gdańska nie są najwyższe.
Pewnie znowu można spodziewać się trzech rozgrywających w kadrze i dłuższego występu Lewisa na parkiecie.
Nieźle ostatnio wgląda Kooy, który chyba w tej chwili gra na miarę możliwości, czyli jest groźny w ataku, ale strasznie słaby w przyjęciu.
Ogólnie odbiór zagrywki uznałbym za największy problem ZAKSy.
Podobnie wygląda ta sprawa w Olsztynie, w przyjęciu także są problemy, sporo roboty ma libero Żurek, ale daje radę.
Nieciekawie wygląda prawe skrzydło, Krzysiek nigdy nie był wybitnym zawodnikiem, ale ostatnio wygląda to strasznie kiepsko.
Na plus można im zapisać fajne rozegranie Dobrowolskiego, dobrą zagrywkę i ciekawie prezentującą się w tym sezonie parę środkowych.
Podsumowując, mecz może być dziwny, nie zdziwi mnie tutaj występ rezerwowych zawodników i szarpana gra z obu stron.
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
Pilne!
Dlaczego kursy na mecz Skra - Effector wzrosły u WSZYSTKICH buków internetowych z około 1.10-1.15 na AŻ około 1.50-1.60?
Wiadomo, dla Skry mecz o nic, a dla Effectora walka o play-offy, ale mimo wszystko Skra to Skra i w dodatku u siebie.
Na fortunie kurs na Skrę 1.27
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Pilne!
Dlaczego kursy na mecz Skra - Effector wzrosły u WSZYSTKICH buków internetowych z około 1.10-1.15 na AŻ około 1.50-1.60?
Wiadomo, dla Skry mecz o nic, a dla Effectora walka o play-offy, ale mimo wszystko Skra to Skra i w dodatku u siebie.
Na fortunie kurs na Skrę 1.27
Pewnie dlatego że nie będzie grał na pewno Wlazły , Wrona a za nich prawdopodobnie Maćkowiak i Muzaj jeśli wszystko ze zdrowiem ok , na rozegraniu pewnie Brdjović , do tego myślę że Włodarczyk , Tuia i pewnie Kłos bo kontuzjowany jest Pliński , wg mnie kurs 1,5 na Skrę jest value , kursy na Effector poleciały po kilku ,,polskich insiderów &quot; popisało na wszelkiej maści portalach , forach itp że Skra zagra rezerwami i młodzieżowcami , zapomnieli tylko dodać , że Effector nawet od tych zawodników jest słabszy , Skra gra u siebie i wątpię żeby to przegrali
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 310

slawek-80

Użytkownik
W meczu Skry śmierdzi mi przekrętem. W normalnym meczu nawet rezerwy Skry nie powinny mieć problemów z Kielecami u siebie, a tu z każdą minutą kurs na nich rośnie. Jeszcze trochę to na samo zwycięstwo będzie wyższy kurs na Skrę niż na Kielce.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Faktycznie Skra dzisiaj wyjdzie w rezerwowym składzie, ale zgadzam się z przedmówcą że nawet drugim garniturem Bełchatów ten mecz u siebie powinien wygrać. Nie zapominajmy że na ławce nie siedzą ogórki i każdy będzie chciał się pokazać z dobrej strony i udowodnić że jest wartościowym zmiennikiem. Moim zdaniem motywacja będzie podobna obu drużyn jednak ciśnienie nieporównywalnie większe po stronie Effectora. W Expekcie kurs na Skre 1.65 oO

Zdecydowałem się również postawić dzisiaj na Transfer. Grają arcyważny mecz z Treflem i mimo że goście muszą walczyć o pełną pule, (tylko wygrana za 3pkt daje im iluzoryczne szanse na playoff) to wszystkie atuty są po stronie drużyny z Bydgoszczy. Atut własnego parkietu, potencjał, kultura gry, trener. Pod względem kadrowym Transfer to 5-6 drużyna w Pluslidze, jeśli uporają się przestojami to są moim kandydatem do 5 miejsca na koniec sezonu.

Gram AKO Transfer 1.50✅ + Skra 1.65⛔ = 2,48

2 małe punkty :;/:...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dodam coś od siebie ???? Poszła plota, że nie zagra Wlazły zamiast niego na parkiecie pojawi się Muzaj. A ma info z wiarygodnego źrodła, że Mariusz zagra dzisiaj od samego początku ...

Czemu stawiam dzisiaj na Skrę:
- Zatorski mówił po przegranym meczu w Pucharze CEV, że potrzebują jak najszybciej spotkania żeby zapomnieć o porazce z Rosjanami tym bardziej, że już w weekend playoffy więc humory i morale wypada poprawić

- fajnie być niepokonanym zespołem na własnej hali, a mają ku temu spore szanse .

- przegrana sprawi, że raczej Brydzia nie awansuje więc tego na pewno nie zrobią dla zaprzyjaźnionego zespołowi ???? ⛔⛔

To sprawia, że każdy inny wynik niż wygrana Skry będzie sporą niespodziankę i polecam łamać kursy ????
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Najlepiej w tym meczu poczekać do samego rozpoczęcia spotkania i sprawdzić jakim składem wyjdzie Skra w tym meczu, ale tak jak już przedmówcy mówili nawet to wcale nie oznacza, że Skra przegra. Na pewno w tym momencie duże value na Skrę i warto to wykorzystać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce​

Był już trochę wyższy kurs na Skrę, ale teraz i tak jest dobry.
Skra o nic już nie walczy (jeżeli chodzi o pozycję w tabeli). Effector oczywiście ciągle ma szanse na awans do PO.
Sporo mówi się o tym, że Skra wystawi rezerwowy skład. Pewnie pojawią się zmiany, ale tak się składa, że Falasca ma dobrych zmienników. Oczywiście Brdjovic to nie Uriarte, ale już kilka razy pokazał, że coś tam potrafi. Conte ostatnio w gazie i w sumie nie zdziwię się jak zacznie od początku. Chociaż są jeszcze Tuia i Włodarczyk. Na pewno nie zagra Pliński, nie wiem jak z Wlazłym czy nie dostanie trochę odpoczynku.
Kielce personalnie wyglądają średnio. Dobry środek z Dryją (fajnie ostatnio gra) i Polańskim. Zespół ciągnie przede wszystkim atakujący Jungiewicz. Chociaż do optymalnej dyspozycji to trochę mu jednak brakuje. Największy problem chyba jednak z przyjmującymi. Poglajen jest solidnym zawodnikiem. Buchowski też gra przyzwoicie, ale do wysokiego poziomu to on pewnie nigdy nawet nie doskoczy. Na plus na pewno po ostatnich występach libero Kaczmarek, który wywalczył sobie miejsce na parkiecie kosztem Sufy.
Siatkarze Skry (Conte i Zatorski) sporo mówili o tym, że chcą jak najszybciej zapomnieć o porażce z Rosjanami. Sezon wchodzi w decydującą fazę i wydaje mi się, że Skra nie będzie chciała przegrać trzeciego spotkania z rzędu. Inna sprawa to to, że rezerwowi Skry (jeżeli Skra będzie grała rezerwami) wcale nie muszą być słabsi od zawodników Effectora. Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć jest to, że Transfer Bydgoszcz jest klubem partnerskim Skry. Więc nie sądzę, że wyjdą na parkiet z myślą o przegraniu. Nawet jeżeli wyjdą rezerwowi to pewnie zagrają normalnie i fair w stosunku do Bydgoszczy i Trefla.
Nawet rezerwowym składem to Skra jest faworytem.

Typ:

PGE Skra Bełchatów @ 1.60 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Później połączę posty.
Transfer Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk​

Równie ważne spotkanie dla układu tabeli, co Skra - Effector. Transfer obecnie na 9 pozycji z 23 punktami. Lotos zgromadził na swoim koncie 21 punktów. Zajmujący jak na razie 8 miejsce Effector ma 24 punkty.
Bydgoszcz zrobiła spore postępy u Heynena, ale i tak do ideału to sporo brakuje. Zdarzają im się dziwne przestoje. Czasami nie pomaga też Woicki, który przy słabszym przyjęciu zamiast uspokoić sytuację to zdarza mu się ją jeszcze pogorszyć. Dobrze w bloku spisują się środkowi Nowakowski i Jurkiewicz. Całkiem dobrze gra też leworęczny Clark (świetnie wygląda szybka gra Woickiego do tego zawodnika). Sporo we wszystkich defensywnych elementach robią libero Bonisławski i przyjmujący Muagututia. Waliński równo, ale mnie on nie przekonuje.
Lotos cały czas poniżej oczekiwań. Tej drużynie brakuje jakiegoś konkretnego stylu i przede wszystkim liderem. Kuba Jarosz takim liderem nie jest. Jest to kolejny sezon, w którym ciężko tak naprawdę powiedzieć czym charakteryzuje się Lotos. Skład naprawdę na papierze wygląda dobrze, tylko ciągle czegoś brakuje. Ostatnio dobrze spisywał się Łomacz i przede wszystkim Żaliński (chociaż mecz z Polibudą przeciętny w jego wykonaniu).
Wydaje się, że faworytem jest Bydgoszcz i według mnie to właśnie podopieczni Heynena wygrają to spotkanie. Inną sprawą jest to, że w takim spotkaniu sporą rolę będą odgrywać nerwy i emocje. Wielkie widowisko to pewnie nie będzie, obie drużyny pewnie będą trochę szarpać i wydaje mi się, że nie skończy się to wszystko w trzech setach.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.49 Pinnacle ✅
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów: Łukasz Pietrzak, Samuele Tuia, Karol Kłos, Facundo Conte, Maciej Muzaj, Nicolas Uriarte, Stephan Antiga, Wojciech Włodarczyk, Aleksa Brdjović, Jędrzej Maćkowiak Paweł Zatorski(L)
info za echodnia.pl
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Playoff startują i nikt nic nie pisze. JW powinno dziś gładkie 3:0 zrobić, Łasko wrócił do ataku i dobrze to wygląda, w przeciwieństwie do Radomia który gra żenade od paru kolejek i te gadki o bilansie z zasadniczego vs JW mozna se wsadzic..

transmisji nie ma?? niezle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Playoff startują i nikt nic nie pisze. JW powinno dziś gładkie 3:0 zrobić, Łasko wrócił do ataku i dobrze to wygląda, w przeciwieństwie do Radomia który gra żenade od paru kolejek i te gadki o bilansie z zasadniczego vs JW mozna se wsadzic..

transmisji nie ma?? niezle
Ostatnio transmitowali od cholery meczów o nic (np. Resovia-Radom), a wczorajszych meczów nie i z play offów też niewiele pokażą. Gdzie tu logika?
Co do meczu, to faktycznie patrząc na formę zespołów powinno być szybkie 3-0. Natomiast patrząc na statystyki już nie, bo JW u siebie rzadko wygrywa 3-0 w lidze, a z Radomiem wygrali 3-2 i przegrali 0-3 na wyjeździe.
 
peelen 9

peelen

Użytkownik
Panowie co sądzicie o dzisiejszych play-offach?
Jeśli chodzi o Jastrzębski to bez zastanowienia gram -2,5 @1,72 na Unibecie. Jednak mam problem jeśli chodzi o drugi mecz ZASKA vs Indykpol Olsztyn. Kusi kurs na under 160,5 @2,00 ale nie jestem do końca przekonany. Chyba pogram ZASKE -1,5 @1,30 ale słabiutki ten kurs. Jak myślicie? Chodzi mi głównie o ZASKę z AZSem.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Ja bym osobiście brał over punktowy.ZAKSA ostatnio rozbiła olsztyn ale to nie jest żadnen wyznacznik bo nic by nie zmieniła wygrana olsztyna albo jaka kolwiek zdobycz punktowa.Wystarczy że Olsztyn przegra 3-1 a overek pewnie już będzie pokryty ????
 
P 0

popejson

Użytkownik
Ja natomiast zastanawiam się nad postawieniem +2,5 na czarnych. Są w stanie wygrać jednego seta jeżeli będą grać jak wczoraj w 3 secie. Nie zapominajmy ze Czarni ugrali 2 sety 19 lutego. Czemu nie mieliby dzisiaj tego zrobić? Ja to skusze się na handicapa w setach +2.5 na Czarnych kurs 2.0 na unibecie.
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
@up niby trzeci set grali już na jakimś poziomie, ale i tak dali go sobie wyrwać. w dwóch pierwszych to mieli niewiele do powiedzenia. to są play offy, tutaj już nie ma co przywoływać statystyk z sezonu zasadniczego. mecze u siebie są bardzo ważne, Czarni wyraźnie pod formą, Jastrzębski przy swojej publiczności nie może odpuścić i myślę, że kursy wystawione prawidłowo, marne szanse są na seta przyjezdnych.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Ja natomiast zastanawiam się nad postawieniem +2,5 na czarnych. Są w stanie wygrać jednego seta jeżeli będą grać jak wczoraj w 3 secie. Nie zapominajmy ze Czarni ugrali 2 sety 19 lutego. Czemu nie mieliby dzisiaj tego zrobić? Ja to skusze się na handicapa w setach +2.5 na Czarnych kurs 2.0 na unibecie.
bo teraz sa playoffy? .. a wtedy mecz byl o bardzo mala stawke. na dodatek ostatnie 3 wystepy czarnych to żenada, na 9 ostatnich setów wiekszosc to pogromy do 15-20.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
NO NIE ???? polsat sport miazdzy, wczoraj nic nie puscil a dzis mecz gdzie z gory wiadomo wynik, zamiast ZAKSA - AZS gdzie w miare wyrównanie powinno byc
chyba ze ma ktos stream do KK?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra - Warszawa @ 3:0 (1.50) Pinnacle ⛔
Myślę, że kurs jest całkiem korzystny. Warszawa to nie jest żaden przeciwnik dla Skry. Polibuda zostanie tutaj błyskawicznie łyknięta, pytanie tylko, czy urwą jakiegoś seta, czy jednak nie. Moim zdaniem urwać cokolwiek będzie im naprawdę mega ciężko. Bełchatów nie traci setów z takimi rywalami, wyjątkiem ostatni mecz z Częstochową, ale tam wręcz nieprawdopodobnie zlekceważyli rywali w trzecim secie i w prezencie podarowali jedną partię.
Wynik ostatniego meczu obu drużyn tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że goście nie mają tutaj czego szukać. Przypomnę, że w Lutym obie drużyny grały w Warszawie i Bełchatów zlał rywali w stosunku 3:0 (18,17,16)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom