>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz​

Ważne spotkanie dla obu drużyn. Effector obecnie zajmuje 9 miejsce z 18 punktami, a Transfer zgromadził na swoim koncie 16 punktów, co daje 10 pozycję.
Effector strasznie faluje w tym sezonie i w sumie rzadko grają dwa spotkania z rzędu na wysokim poziomie. Wrócił do grania Poglajen i od razu zaczęło to lepiej wyglądać. Spory problem z pozycją atakującego. Jungiewicz ostatnio kilka spotkań rozegrał na bardzo słabej skuteczności, a Romanutti poza składem (nie wiem czy wróci do składu).
Transfer ostatnio zagrał tragiczne spotkanie, a i tak ugrał punkt w starciu z Polibudą. Beznadziejnie grał Woicki, który rozregulował wszystkich. Szkoda, że szansy nie dostał Salas, bo aż prosiło się o dłuższą zmianę. Sporo drużynie daje Muagututia. W ofensywie jest bardzo przeciętny, ale w defensywie, w przyjęciu naprawdę daje radę.
Transfer ma większy potencjał, po prostu. Effector u siebie spisuje się nieźle, ale to jest strasznie nierówna drużyna. W ofensywie mają trochę braków. Transfer po przyjściu Heynena złapał jakiś rytm, ale z drugiej strony ten ostatni mecz trochę daje do myślenia. Zwłaszcza, że to też były bardzo ważne punkty do ugrania.
Kurs na Bydgoszcz w sumie dobry (pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną Bydgoszczy 3:0), potencjał czysto sportowy też jest po ich stronie.
Typ:
Transfer Bydgoszcz @ 1.70 Pinnacle ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wkraczamy w decydującą fazę (3 kolejki do końca), więc trochę więcej typów. Kursy całkiem fajnie się prezentują, więc coś z tego próbować można.
Sporo czytania, jak się komuś nie chce to nie musi ;)

AZS Politechnika Warszawska - Lotos Trefl Gdańsk​

Politechnika obecnie na 7 pozycji z 24 punktami. Mają jeszcze minimalne szanse na awans na 6 pozycję, ale nie sądzę, żeby zdobyli komplet w spotkaniach z (Treflem u siebie, Effectorem na wyjeździe i BBTSem u siebie). Rywale oczywiście jak najbardziej w zasięgu, ale Polibuda faluje.
Trefl to jest naprawdę jeden wielki znak zapytania. Skład jak na warunki PlusLigi całkiem dobry (chociaż przydałby się jakiś porządny obcokrajowiec, np. na przyjęciu), ale już gra wcale nie taka dobra. Lotos ma jedno spotkanie więcej od zespołów, z którymi rywalizuje o awans do PO. Obecnie 9 pozycja i tyle samo punktów co 8 Transfer (w ostatniej kolejce Transfer podejmuje Lotos).
Politechnika gra trochę lepiej niż można było oczekiwać. Fajnie rozwija się Szalpuk, który dostaje sporo szans w wyjściowym składzie. Całkiem nieźli obcokrajowcy, czyli Gontariu, Zatko i obecnie rezerwowy Kolev. Gontariu na przestrzeni całego sezonu prezentuje się nieźle (ostatnie trzy spotkania słabe, dzisiejsze ze Skrą bardzo słabe). A przecież w odwodzie jest jeszcze Adamajtis. Zatko stara się grać bardzo szybko. Problem w tym, że Politechnika ma problemy w przyjęciu, zwłaszcza wtedy, kiedy gra Szalpuk. Środek przyzwoity, ale w porównaniu do reszty drużyn wcale tak dobrze to nie wygląda.
Lotos kolejny sezon poniżej oczekiwań. Ciężko w sumie stwierdzić czego tej drużynie brakuje. Wydawało się, że trener Panas może to wszystko poukłada, ale na razie tak nie jest. Wszyscy skrzydłowi grają przyzwoicie. Żaliński i Wierzbowski to solidna para. Liderem powinien być Jarosz i w sumie do niego można mieć trochę pretensji. Nawet w tym sezonie nie irytuje rozgrywający Łomacz, który nawet w miarę często uruchamia środek.
Dla Trefla bardzo ważne spotkanie. Tak jak pisałem, Warszawa może jeszcze podskoczyć na 6 pozycję, ale przynajmniej dla mnie jest to mało prawdopodobne. Politechnika u siebie, więc ma atut własnego parkietu. Może i podopieczni Bednaruka są faworytami, ale kurs według mnie zaniżony i nie warty gry. Potencjał czysto sportowy na porównywalnym poziomie, może nawet z przewagą Trefla.
Typ:
Lotos Trefl Gdańsk @ 2.65 Unibet ✅

Transfer Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn​

Transfer po ostatnim zwycięstwie z Effectorem wskoczył na 8 pozycję, ale walka o PO będzie bardzo zacięta do samego końca. Po spotkaniu z Olsztynem Bydgoszczan czeka jeszcze wyjazd do Częstochowy i mecz na własnym parkiecie z Lotosem.
Indykpol na 5 miejscu, ze stratą 4 punktów do czwartej ZAKSY. Olsztyn oprócz meczu wyjazdowego z Transferem spotka się jeszcze na wyjeździe z ZAKSĄ i na koniec podejmie ekipę Jastrzębskiego Węgla. Terminarz ciężki, ale szansa na 4 miejsce ciągle jest.
O Transferze pisałem ostatnio przy okazji spotkania z Kielcami. Ciężko w sumie ocenić Bydgoszczan po tym meczu. Wygrali w sumie pewnie, ale ich gra pozostawiała trochę do życzenia. Kiedy Muagututia (zwłaszcza Amerykanin) i Bonisławski są w stanie przytrzymać przyjęcie to ta gra nawet całkiem dobrze wygląda. Woicki trochę czasami przesadza, ale w sumie pasuje do stylu gry Bydgoszczy. Atakujący Clark w najwyższej formie na pewno nie jest, ale z szybkich piłek radzi sobie bardzo dobrze. Słabo to wygląda w polu serwisowym. Ostatnio większość (w pierwszym secie wszyscy, nawet Clark i Muagututia) zagrywała flotem i to niezbyt trudnym.
Olsztyn naprawdę może się podobać i trzeba tą drużynę chwalić. Stelmach stworzył kolektyw i widać chemię w tej drużynie. Akademicy nadal będą musieli sobie radzić bez Szymańskiego, więc na ataku zostaje Krzysiek. Mnie osobiście Krzysiek nie przekonuje. Kapitalne warunki fizyczne, mocne uderzenie, ale w tym wszystkim brakuje trochę myślenia. Fajnie rozgrywa Dobrowolski, gra sporo pajpa. Buszek i Bengolea bardzo dobrze się prezentują. Obaj wszechstronni, więc nawet w przyjęciu całkiem dobrze to wygląda. Warto również wspomnieć o środkowym Hainie. Trochę rezerw w ataku (może to być po części wina Dobrowolskiego, bo z Oivanenem na przestrzeni całego sezonu też to jakoś wybitnie nie wygląda), ale w bloku Piotrek spisuje się doskonale.
Olsztyn w dobrej dyspozycji, Transfer też gra całkiem nieźle. Na dzień dzisiejszy znacznie lepiej wygląda gra Olsztyna. Ciężko wskazać jakieś słabsze punkty i cały zespół naprawdę dobrze funkcjonuje. Gdyby był Szymański wszedłbym mocno w Olsztyn. Z racji tego, że Szymańskiego nie ma i grać będzie Krzysiek trochę ostrożniej.
Typ:
Indykpol AZS Olsztyn @ 1.72 Unibet ⛔

BBTS Bielsko-Biała - Effector Kielce​

BBTS okupuje ostatnią lokatę, 10 punktów i tylko 3 zwycięstwa w 19 spotkaniach. Szału nie ma i nie widać jakoś światełka w tunelu.
Effector na 10 pozycji, ale cały czas w kontakcie z zespołami, z którymi walczy o PO (traci punkt do Transfera i Trefla). Ważne spotkanie dla Kielczan, bo potem podejmują Warszawę (tutaj mogą coś urwać) i jadą do Bełchatowa (tutaj raczej nic nie urwą).
BBTS dla mnie nie zasługuje na PlusLigę. Całkiem przyzwoity poziom prezentuje leworęczny atakujący Jose Luis Gonzalez, ale to trochę za mało. Zresztą skuteczność w całym sezonie też jakoś wybitnie nie wygląda (39.8% skuteczność w ataku). Trzeba jednak usprawiedliwić Argentyńczyka, bo bardzo często sam musi ciągnąć ten wózek. Przeciętni przyjmujący Vlk i Błoński. Jest młody Bućko, ale to też jeszcze nie jest poziom PlusLigi. Ciężko wskazać jakiś pozytywny aspekt w tym zespole. Krebok jako trener też tym atutem nie jest.
Kielce w ostatnim meczu z Transferem słabiutko zagrały w polu serwisowym i potem był problem z zatrzymaniem Bydgoszczan na siatce. Zespół trzymają przede wszystkim Poglajen i Jungiewicz. Argentyńczyk gra naprawdę solidnie i widać, że jest ważnym ogniwem tego zespołu. Jungiewicz przed meczem z Transferem miał lekki dołek, ale ostatni mecz bardzo dobry w jego wykonaniu. Trochę więcej można by oczekiwać od Piotrka Lipińskiego. Ma fajnych środkowych (Dryja i Polański) i powinien ich częściej uruchamiać. Zwłaszcza, że na skrzydłach aż tak wielkiego potencjału nie ma. Doskonale ostatnio zagrał (zwłaszcza w obronie) libero Kaczmarek.
BBTS jest słaby i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. U siebie coś tam jeszcze walczą, więc Effector łatwej przeprawy mieć nie powinien. Kielczanie grają jednak o coś (cały czas maja szansę na PO) i jeżeli się zmotywują to powinni wygrać to spotkanie.
Typ:
Effector Kielce @ 1.72 Unibet ✅
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
ładowanie złamanego grosza na przebierancow z trefla ktorzy w tym sezonei udowodnili wielokrotnie swoja bezradnosc, nieudolnosc i bycie nieudacznikami, szczegolnie na wyjezdzie jest pomylka.
nawet nie chce mi sie tego argumentowac, ale jak patrze na ich wyniki to ich glowne osiagniecia to po 2 wygrane z czewa i bbtsem i to chyba wszystko.
ps
pisanie typow jak kursy wystawil jeden buk i to gdzie jest znakomity limit, jest bardzo madre, mozna rzucic po 20 zl zeby kurs zlecial
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz: Zaksa-Resovia
Typ: Resovia (-1,5 seta) ⛔
Kurs:2,2
Bukmacher:Unibet
Analiza: Przeglądając spotkania na środową kolejke Plusligi , dostrzegłem 2 fajne bety , mianowicie Olsztyn z Transferem , no i ten drugi który mam zamiar opisać. Zabierm sie za to spotkanie , ponieważ jest to mecz na szczycie , a jak wiadomo Resovia po kompromitacji w LM z Jastrzębskim Węglem , musi się odbić , a na kim jak nie na jednej z lepszych druzyn naszej ligi. Zespoł z Rzeszowa ma coś do udowodnienia , swoim fanom , ekspertom , a nawet samym sobie . Zespoł Asseco ma w swoich szeregach kilku fajnych zawodników , dobrze prezentuje sie ostatnio atakujący Schopes , który złapał zdecydowanie lepszą formę niz nominalnie pierwszy atakujący Konarski . Ale myśle ze największym plusem moze być powrót do składu Igły , co prawda nie jest powiedziane na 100 % czy wystapi on w tym szlagierze, ale na pewno pojechał razem z druzyną do Kędzierzyna-Kożla, a sam jego pobyt w szatni , na treningach dużo drużynie da. Rzeszowianie zajmują aktualnie 2 miejsce w tabeli , lecz mają jeden mecz mniej rozegrany od ekipy z Bełchatowa , mistrzowi Polski , po odpadnięciu z LM , nie pozostało nic innego jak skupienie sie w 100% na obronie tytułu. Przypomnę jeszcze ze zespół Andrzeja Kowala w ostatnim spotkaniu pokonal po 5 setach ekipe z Olsztyna, która równiez prezentuje sie bardzo dobrze, a zaryzykuje stwierdzenie ze na ten moment jest druzyną lepsza niz Zaksa. Więc teraz przejde własnie do ekipy z Kędzierzyna , drużyna troche sie rozsypała, w poprzednim sezonie świetnie grał Fonteles, Rouzier , których juz w klubie nie ma , zamiast nich do klubu dołączył mlody Bociek i Koyy , oraz Ferens. Zaksa gra słabo , odpadła w fazie grupowej LM , na polskich parkietach tez radzi sobie raczej średnio , dodatkowo w ostatnim czasie zespoł zmaga sie z kontuzjami kilku zawodników. Ekipa byłego reprezentanta Polski , Sebastiana Świderskiego , w ostatnich 5 kolejkach , zanotowała 3 wygrane i 2 porażki . Nie widze tu raczej innego rozstrzygnięcia niz wygrana ekipy Resovi , w stosunku 3:0 lub 3:1

_______________________________
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Transfer Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
Plus Liga
Godzina: 18:00


W środowy wieczór na parkiecie w Bydgoszczy zmierzą się z 8 i 5 miejsca w tabeli. Gospodarze z 19 punktami, taką samą ilość posiada Lotos, znajduję się na premiowanym miejscu, pozwalającym na grę w play offach. Jednak, aby to miejsce utrzymać, bydgoszczanie mają nie lada trudne zadanie. Przed własną publicznością muszą pokonać świetnie dysponowany w tym sezonie Indykpol. Tuż za plecami Transferu znajduję się ekipa z Gdańska i z Kielc. Do końca rundy zasadniczej zostały trzy kolejki. Każdy komplet punktów będzie bardzo ważny dla drużyny Heynena. W miniony piątek, bydgoszczanie odnieśli cenne zwycięstwo nad Effectorem. Po jutrzejszym spotkaniu pozostanie im tylko na drodze Częstochowa i Lotos.

Faworytem jednak tego meczu będą przyjezdni z Olsztyna. Olsztyn, który z 35 punktami ma już zapewniony awans do PO, przyjedzie w świetnej dyspozycji. W ostatniej kolejce, Akademicy ponieśli po świetnym meczu, porażkę z aktualnym jeszcze mistrzem Polski, Rzeszowem - 2:3. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha pokazali w tym meczu pazur oraz siłę jaką dysponują. Ambitnie walczyli w całym spotkaniu, zaważyły drobne błędy. Dobrą formę pokazał Bartosz Krzysiek, któremu jednak momentami brakuje zimnej głowy. Do pomocy włączył się również argentyńczyk Pablo Bengolea z Rafałem Buszkiem, którzy trzymali prym w przyjęciu. Gra prowadzona przez Dobrowolskiego może się podobać, często ryzykuje, na co pozwala mu Krzysiu Stelmach. W drużynie Olsztyna panuje świetna atmosfera, świetnie rozumieją się zapewne w szatni jak i na boisku.

W jutrzejszym spotkaniu w ekipie Transferu zabraknie Miłosza Zniszczoła i Yassera Portuondo. Olsztynanie przyjadą do Bydgoszczy bez Grzegorza Szymańskiego.
W ostatnim pojedynku, AZS przed własną publiką zwyciężył 3:0.

Typ, który chcę zaproponować, jest &#39;kozacki&#39;. Jednak odważnie w to wchodzę. Typem tym jest zwycięstwo Olsztyna przynajmniej 3:1. Indykpol lepiej zdecydowanie wygląda. Gra fajną, poukładaną siatkówkę, z Dobrowolskim na czele. Jestem przekonany, że ten typ jest do pokrycia. Nie chcę przekreślać całkowicie ambicji ekipy bygdowskiej, dlatego mogą urwać seta, ale czy im się to uda, przekonamy się już niebawem, czyli jutro wieczorem.

Typ: Handicap Setów: Indykpol AZS Olsztyn -1,5 @ 2.20 ⛔ / nie wiem jak to możliwe
Unibet
 
yvel 19

yvel

Użytkownik
PS podaje że nie zagra.
&quot;ZAKSA bez kontuzjowanego Jurija Gładyra i zawieszonego Grzegorza Boćka kontra mistrzowie Polski walczący o wygranie rundy zasadniczej z powracającym Krzysztofem Ignaczakiem.&quot;
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra (-2.5) - Częstochowa @ 1 (1.48) Pinnacle ⛔
Nie przepadam za graniem na DW 3:0, ale w tym wypadku po takim kursie wydaje się to być dobra propozycja. Skra po prostu nie traci setów z takimi zespołami i przekonujemy się o tym co chwila. W ostatnich dwóch wyjazdowych spotkaniach zmietli z powierzchni ziemi Bielsko i Warszawe, teraz wracają do Bełchatowa aby to samo zrobić z Częstochową i nie widzę żadnego argumentu, aby nie miało się tak stać. Czewa w tym sezonie wybitnie marna, nie mają czym urwać tego seta.
 
P 0

papasmerf96

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska vs Lotos Treft Gdańsk
Ciekawe spotkanie pod względem utrzymania się obu zepsołów w pierwszej ósemce tabeli. Lotos Trefl Gdańsk obecnie ma tyle samo punktów co Transfer i teoretycznie ma szanse na awans na 7 miejsce, jednak w praktyce wygląda to nieco gorzej. Ostatni ich mecz w fazie zasadnicznej z Transferem Bydgoszcz.
PW w ostatnich meczach grają bardzo dobrze, zwyżka formy przejawia się w grze zespołu. Artur Szalpuk 19-letni przyjmujący gra bardzo obiecująco. Wygrana z Rzeszowem 3-1 może wydawać się tylko przypadkiem.
Lotos to jedna wielka nie wiadoma. Jeśli lider zespołu Jakub Jarosz zagra na 110% swoich możliwość to mają szanse na wygraną. Trefl przegrał 5 ostatnich spotkań pod rząd.
Myślę, że AZS PW dzisiaj zdobędzie dzisiaj 3 punkty, a Lotos wróci do Gdańska bez zdobyczy punktowej.
AZS Politechnika Warszawska @ 1.67 - STS ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Częstochowa - Transfer Bydgoszcz​

Bardzo ważne spotkanie dla Transferu, które tak naprawdę już przed ostatnią kolejką może im zapewnić awans do PO.
Nie da się ukryć, że Heynen wykonał z tym zespołem świetną robotę. Widać postępy w ich grze. Styl gry, który narzucił Heynen ewidentnie pasuje Bydgoszczanom. Woicki rozgrywa szybko. Atakujący Clark, czy przyjmujący Muagututia i Waliński przy szybkich piłkach radzą sobie dobrze. Po raz kolejny podkreślę jak ważną rolę spełnia Muagututia. Amerykanin może nie jest aż tak widoczny i widowiskowy, ale odwala kawał dobrej roboty. Zwłaszcza w przyjęciu wygląda to bardzo dobrze. Zagrywkę Bydgoszcz ma przeciętną i tutaj są chyba największe rezerwy. Jak na razie Muagututia i Bonisławski trzymają przyjęcie. Częstochowa nie ma jakiejś wybitnej zagrywki, więc też powinno to dzisiaj dobrze wyglądać.
Częstochowa już nic w tym sezonie nie ugra. Nie da się ukryć, że skład jest przeciętny, ale jeszcze gorszy jest czasami brak zaangażowania, który widać u niektórych zawodników. Ostatnio nieźle gra Dawid Murek, któremu przynajmniej zależy. Hebda zawodzi, a powinien jednak w takiej drużynie jak Częstochowa coś prezentować. Przyzwoicie gra Kaczyński na ataku. Przyzwoity środek z Veselym i Kaźmierczakiem.
Bydgoszcz ma o co walczyć. Bardzo ważny mecz dla nich. Ostatnio dobrze zaprezentowali się z Olsztynem (Olsztyn tak naprawdę grał bez atakującego, ale to nadal Olsztyn) i zgarnęli komplet punktów. Według mnie 3 punkty dla gości.
Typ:
Transfer Bydgoszcz (-1.5 seta) @ 1.50 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kim jest Transfer by na wyjezdzie dawac na nich kurs 1,2 ? AZS zagrywkę ma + własna hala+h2h w tym sezonie a Transfer nadal jest cienki, poziom KIelc nie wyżej, jak AZS nie zagra przeciw działaczom jak z Jadarem to mogą wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kim jest Transfer by na wyjezdzie dawac na nich kurs 1,2 ? AZS zagrywkę ma + własna hala+h2h w tym sezonie a Transfer nadal jest cienki, poziom KIelc nie wyżej, jak AZS nie zagra przeciw działaczom jak z Jadarem to mogą wygrać
Wtedy w wyjściowym składzie Transfera byli: Portuondo i Wika na przyjęciu, Janeczek na ataku, Zniszczoł i Jurkiewicz na środku i Salas na rozegraniu.
Pięciu zawodników z tego składu na 99% nie znajdzie się w wyjściowym składzie. Woicki robi sporą różnicę w porównaniu do czytelnie grającego Salasa. Clark to jednak trochę inna półka niż Janeczek. Już nie mówię nawet o parze przyjmujących Portuondo-Wika. Muagututia wniósł dużo spokoju. Tak jak pisałem, mało efektowny, ale bardzo efektywny. Pomógł znacząco w tych elementach, w których Bydgoszcz miała na początku sezonu problem (przyjęcie, obrona).
Do tego dochodzi Heynen, który widać, że ma pomysł na ten zespół.
Sam byłem trochę sceptycznie nastawiony do ekipy z Bydgoszczy, ale widziałem ich trzy ostatnie spotkania i oprócz tego meczu z Polibudą (w którym i tak zapunktowali) to wyglądało to nieźle (w meczu z Kielcami) i bardzo dobrze (w meczu z Olsztynem).
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
4 tyg temu w meczu pucharowym, Czewa u siebei wygrala 3-1 z Bydgoszczą grajaca z:
Woicki, Jurkiewicz, Muagututia, Janeczek, Wieczorek, Waliński, Bonisławski (libero)
czyli gral Janeczek zamiast Clarka, brak Nowakowskiego mniej istotny wg mnie. w Czewie wtedy sypal Buczek na dodatek.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Olsztyn- Jastrzębski Węgiel
Typ:Jastrzębski Węgiel (-1,5) ✅✅✅
Kurs:1,72
Bukmacher:Unibet
Analiza: Po raz kolejny kieruje sie w strone ekipy Jastrzębskiego Węgla , jak do tej pory mnie oni nie zawiedli i tym razem będzie podobnie. Ekipa Bernardiego straciła w ostatniej kolejce 1 pt , wygrywajac z Czarnymi Radom 3:2 . Według mnie to tylko wypadek przy pracy i troche zlekceważenie rywala. Ekipa z Jastrzębia idzie jak burza , wygrała ostatnich 7 spotkań w pluslidze , do tego 2 wygrane z Resovia w LM . Dalej bardzo dobra forma Kubiaka i Gierczynskiego, bardzo dobry i przebojowy rozgrywający Masny i jeden z najlepiej atakujacyh świata Michał Łasko, to nie przypadek ze ta druzyna znajduje sie w finalem 4 Lm i nie jest wcale tam bez szans . Natomiast ekipa Olsztyna , w ostatniej kolejce dość gładko uległa Transferowi Bydgoszcz, co było niespodzianką i przyznam szczerze sam nie spodziewałem sie tak wysokiej porazki Olsztyna, widać ze ten zespol nie jest jeszcze dokładnie ułozony , zdarzają im sie bardzo dobre mecze , ale tez bardzo slabe . W meczu z Jastrzębiem , który gra teraz najlepsza siatkowke w Polskiej lidze są raczej na straconej pozycji i bardzo cięzko bedzie im urwać jakieś punkty ekipie z Jastrzębia. Dużo ludzi twierdzi ze Olsztyn jest bardzo mocny bo postawił sie Resovi , jednak zespoł z Rzeszowa nie gra tak dobrze jak sie mogło wydawać , pokazujac to w ostatniej kolejce i przegrywajac z Zaksą . Obstawiam jutro szybki mecz , ktory zakonczy sie w 3 setach . Dokładam do handicapu na Jastrzębie , under punktowy w meczu.

Olsztyn-Jastrzębie - under 188,5 pkt @ 1,72 ✅✅✅

_____________________
Pomogłem, Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel​

Krótko, bo nie mam czasu.
Olsztyn ostatnio słabo wypadł w Bydgoszczy z jednego powodu. Ten powód nazywa się Bartek Krzysiek. Szymańskiego oczywiście dzisiaj zabraknie i znowu może pojawić się problem z pozycją atakującego. Krzysiek czasami zagra dobry mecz, ale to jest typowy &quot;jeździec bez głowy&quot;. Nie wystarczyło to na Bydgoszcz, więc tym bardziej nie powinno wystarczyć na JW. Jest jeszcze Buszek (w meczu z Bydgoszczą coś tam próbował na ataku, ale słabo to wyglądało), czy Napiórkowski, ale nie jest to odpowiedni poziom.
Oprócz Szymańskiego nie zagra chyba również Hain, który w tym sezonie gra naprawdę świetnie (zwłaszcza w bloku).
JW trochę słabiej ostatnio zagrało z Czarnymi. Nie powiedziałbym, że jest to już obniżka formy. Pełny skład, dobra atmosfera. Czego chcieć więcej.
Olsztyn bez porządnego atakującego (Szymański) i środkowego w bardzo dobrej formie (Hain) ma według mnie małe szanse na urwanie punktów JW. Krzyśkowi oczywiście może trafić się &quot;dzień konia&quot;, ale według mnie warto lekko spróbować zwycięstwo JW 3:0. -1.5 seta znacznie bezpieczniejsze i również warte gry.
Typy:
Jastrzębski Węgiel 3:0 @ 3.20 MarathonBet ✅
Jastrzębski Węgiel (-1.5 seta) @ 1.79 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
profeta 79

profeta

Użytkownik
Raczej unikam grania handi setowego na gości w Plus Lidze. Zespoły z top 4 mają dużą przewagę nad resztą ligi kiedy są odpowiednio zmotywowane ciężko tym słabszym drużynom powalczyć o punkty w meczu. Aby tak się stało słabsze zespoły pokroju Olsztyna muszą być w optymalnej formie, do tego faworyci muszą mieć swój słabszy dzień. Olsztym ma problemy z kontuzjami nie zagrają dwaj podstawowi zawodnicy Szymański oraz Hain. Nie bez powodów od początku sezonu Stelmach stawiał na tych dwóch zawodników. Przede wszystkim obaj zapewniają stabilność i powtarzalność. Masny gra bardzo dużo środkiem. Czwórka środkowych dzięki Masnemu jest najlepszym zestawieniem w lidze jeśli chodzi o atak. Oba zespoły nie mogą być pewne swoich miejsc przed play- off. Nie ma mowy o odpuszczaniu tego meczu. Olsztyn ma za mało atutów aby w tym meczu urwać punkty JSW, W Olsztynie nie ma graczy na poziomie międzynarodowym. To są solidni (jedni bardziej inni mniej) rzemieślnicy i taka solidność wystarcza na mocny środek średniej ligi. Za postawę zespołu do tej pory należą się brawa. Węgiel to zespół będący obecnie w wysokiej formie. Najlepszy obecnie w lidze ? Nie widze powodów aby nie zagrać na pewne zwycięstwo gości typ Węgiel - 1,5 seta 1,72 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Effector Kielce - AZS Politechnika Warszawska


Dzisiaj o godzinie 18 dokończenie 21 czyli przedostatniej kolejki PLS. Spotkają się drużyny które są pod formą aktualnie ( chociaż akurat Effector to jest przez większość sezonu). Gracze z Kielc wciąż walczą o czołową 8 chociaż to zadanie wydaje się być małorealne w kontekście wyjazdu do Bełchatowa w następnej kolejce, gracze z Warszawy jeszcze teoretycznie nie są pewni awansu, ale są od tego dosłownie o krok ( wystarczy im punkt w dzisiejszym spotkaniu). Po obejrzeniu kilku ostatnich meczy obu drużyn wydaje mi się że ten mecz będzie wyrównany chociaż chaotyczny, z dużą ilością błędów. Nie odważyłbym się wytypować zwycięzcy, ale obie drużyny mają coś do udowodnienia swoim kibicom. Wynik 3:0 w którąkolwiek ze stron uważam za nieprawdopodobny. Gram dzisiaj
OVER 185,5 pkt 2,10 Bet365 7/10 ✅✅
i za drobne
over4,5 seta 3,10 Marathonbet 2/10 ⛔ (niewiele brakowało)


dodam jeszcze komentarz na temat sędziowania. Mamy najlepszych kibiców na świecie, czołową reprezentacje, świetną oprawę, wprowadziliśmy challenge a sędziowanie jest na tak niskim poziomie jak nigdzie. Przed challengem wielu byków nie było widać no bo i sędzia nie ma prawa wszystkiego widzieć, ale teraz mają kamery i... dalej nie potrafią z nich skorzystać????. 4 błędy drugiego sędziego w samym 4 secie przy challengu. To jest jakaś kpina. Przy czym ten 4 mógł zadecydować o zabraniu szansy awansu do playoff Effectorowi. Gość zarabia za kilka godzin tyle co spora część Polaków za miesiąc, wali byki i naraża na ogromne straty finansowe, takie że połowa z nas została by natychmiast wyrzucona z roboty a on pewnie dostanie ćwierć noty odjętej...
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Troche późno piszę jednak może komus przyda się analiza. Lud pobrał mocno Kielce sugerując się tym że gospodarze walczą jeszcze o udział w play-off. Zdaje się że inwestorzy przeoczyli jeden istotny fakt. Mianowicie to że Polibuda nie ma jeszcze pewnego udziału w play-offach, teoretycznie może się tak zdarzyć . Goście nie mają żadnego powodu aby odpuszczać ten mecz. Natomiast gospodarze są pod ścianą tylko zwycięstwo za 3 punkty przedłuży ich szanse na play-off. Nawet zwycięstwo nie pozwoli im wziąć sprawy w swoje ręce nadal będą musieli liczyć na korzystne dla siebie wyniki. Sportowo polibuda jest lepszym zespołem nie powodu aby faworyzować gospodarzy . gram win Politechniki 2.20 bet365
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel-AZS Częstochowa
Typ: AZS Częstochowa +17,5 punktów
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365

AZS Częstochowa to przedostatnia drużyna PlusLigi, która nie ma już szans na play-offy. Natomiast gospodarze-Jastrzębski Węgiel play-offy mają już zapewnione. Dzisiejszy mecz jest praktycznie o nic, więc liczę że możemy być świadkami małej sensacji i AZS Częstochowa nie dostanie szybkiego 3-0, a nawet jeśli to wyjdą z twarzą i trochę powalczą i mój typ wejdzie. Częstochowa potrafi nawet urwać jednego seta na wyjeździe takim potęgom jak Skra. Liczę, że dzisiejszy mecz będzie loterią, być może JW odpuści ten mecz. Początek o 18:00, transmisja na Polsat Sport (HD).

✅✅✅✅ Jestem wróżbitom :razz:
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Plus liga: Resovia Rzeszów- WKS Czarni Radom
Typ: Resovia Rzeszów poniżej 75,5 pkt
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365


✅✅✅✅✅ 75-38 pkt dla sovii, radom całkowicie odpuścił

W dzisiejszym meczu spotykają się obecni mistrzowie Polski- Resovia Rzeszów z beniaminkiem z Radomia. Spodziewam się szybkiego 3-0, ponieważ Resovia będzie zmotywowana, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Resovia jest drużyną, która najczęściej z całej ligi wygrywa 3-0, natomiast Czarni tylko raz przegrali 1-3, więc wątpię, żeby byli w stanie tak jak wczoraj AZS Częstochowa ugrać aż jednego seta. Dodatkowo uważam, że Czarni jedynie w pierwszym secie coś powalczą, natomiast pozostałe dwa sety całkowicie odpuszczą, więc polecam również: Pierwszy set WKS Czarni Radom +4,5 pkt @2,10 @bet365 ⛔25-12 dla sovii ????

Jeżeli skorzystałeś z mojego poprawnego typu, kliknij &quot;dzięki&quot;, to dla mnie motywacja do podawania jeszcze lepszych typów. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom