>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz:Skra Bełchatów - Politechnika Warszawa
Typ: Politechnika (+2.5 seta)
Kurs: 2 ,45
Bukmacher:Unibet
Godzina:15:00
Analiza: Rozpoczeły sie Play Offy , jak do tej pory wszyscy faworycie spokojnie wygrywają po 3:0 , pozą Skrą , która w pierwszym meczu z Akademikami wygrała 3:1 . Myśle z zespoł z Warszawy jest w stanie sprawić niespodziankę , może nie wygrywajac meczu ze Skrą , ale urwanie seta , czy dwóch jest w ich zasięgu. Wczoraj wyniki setów układały sie następująco 25:17 , 20:25 , 25:20 , 25:20 . Politechnika dysponuje dobrymi siatkarzami , Pawliński , Zatko , Nowak , mają dobrego młodego trenera , który potrafi ich zmotywować i też zdrowo opierniczyć. Natomiast Skra to klasa sama w sobie , kłopot bogactwa , Wlazły , Conte, Uriarte, Antiga , Wrona , Kłos i wielu inny klasowych zawodników. W rundzie zasadniczej Skra uplasowała sie na 2 miejscu , a Warszawa na 7 . To prawda ze rożnica miedzy pierwszą czwórką ( Resovia, Skra , Jastrzebie , Zaksa ) a drugą ( Olsztyn, Radom, Warszawa ,Efecttor) jest ogromna , ale jezeli ktoś z tej slabszej czwórki ma sprawić jakąs niespodzianke to wlasnie zespoł ze stolicy. Dlatego uważam ze dzisiaj znowu Politechnika urwie seta ekipe z Bełchatowa.
_________________________
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra-Politechnika
Skra (-2,5) 1.50 Pinnacle

Jakoś mam dzisiaj wrażenie, że Skra wygra już bez straty seta.
Ok, wczoraj dali sobie urwać seta, ale w pozostałych wygrywali bardzo pewnie. Fajnie, że Warszawa powalczyła, przynajmniej jeden mecz z jakąś historią.
Personalnie, wiadomo, różnica ogromna na każdej pozycji, zdecydowanie zagrywka, przyjęcie i gra w bloku także po stronie Bełchatowa.
Politechnika ma trochę problemów. Po pierwsze brak Szalpuka, wczoraj grał za niego Kaczorowski (słabo przyjmuje). Nie grał wczoraj za dużo Gontariu, w sumie nie wiem dlaczego, nie uważam go za dużo lepszego zawodnika od Adamajtisa, ale jest na pewno bardziej doświadczony.
Forma Politechniki w ostatnich tygodniach również nie zachwyca, swoje w tym sezonie osiągnęli, może nawet trochę ponad stan.
Jeśli Skra nie będzie robiła tylu błędów seriami co wczoraj to powinno być ok.

troszku sie spozniles z tym betem.
tak ze 30 minut
no ale przynajmneij sie odkryłeś.
Cały dzień byłem przekonany, że grają o 18.
Post w takim razie do usunięcia.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Może ktoś się pokusi o postawienie już teraz na zwycięzce PL 2013/2014? Czy nie ma śmiałych?
Oczywiście że można gdybać, ale jaki to ma sens?
Obecnie trwa PP i widać jak formy poszczególnych drużyn falują, może poza JSW. Kto wie co Kowal wymyśli w decydującej fazie PO, bo sklad maja najmocniejszy. ZAKSA rownież jakby łapała formę. Pewką jest ze Bełt po raz kolejny nie zdobędzie MP bo z taką grą to w finale jesli do niego dotrą nie mają szans wg mnie:razz:
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Może ktoś się pokusi o postawienie już teraz na zwycięzce PL 2013/2014? Czy nie ma śmiałych?
jaki jest sens mrozic bezsensownie pieniadze. chociaz taki bet to pewnie i tak do zagrania jedynie w pseudounibecie na limit 50 zl czy cos takiego
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Oczywiście że można gdybać, ale jaki to ma sens?
Obecnie trwa PP i widać jak formy poszczególnych drużyn falują, może poza JSW. Kto wie co Kowal wymyśli w decydującej fazie PO, bo sklad maja najmocniejszy. ZAKSA rownież jakby łapała formę. Pewką jest ze Bełt po raz kolejny nie zdobędzie MP bo z taką grą to w finale jesli do niego dotrą nie mają szans wg mnie:razz:
a niby z kim nie mają tych szans? z Resovią nie mają szans? czy może z Kędzierzynem? bo nie bardzo rozumiem.
Wczoraj przegrali przez głupotę, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego nie mieliby przez to mieć szans na wygranie MP.
Cała czwórka JW, Reska, Skra i ZAKSA to bardzo zbliżony do siebie poziom i każdy może być mistrzem. Ja tak, czy siak stawiałbym na Bełchatów
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
a niby z kim nie mają tych szans? z Resovią nie mają szans? czy może z Kędzierzynem? bo nie bardzo rozumiem.
Wczoraj przegrali przez głupotę, ale nie za bardzo rozumiem dlaczego nie mieliby przez to mieć szans na wygranie MP.
Cała czwórka JW, Reska, Skra i ZAKSA to bardzo zbliżony do siebie poziom i każdy może być mistrzem. Ja tak, czy siak stawiałbym na Bełchatów
no chociażby z Resovia bo na PO bedą gotowi , to samo ZAKSA grala slabo teraz złapali formę przed PO , JSW tez wyzej cenię od SKRY w tym sezonie. Reski tez bym w finale nie chciał bo nie zaslugują z takim składem powinni tę ligę wciągać nosem. Nikomu nie kibicuję wali mnie to kto bedzie MP ale napewno nie SKRA :cool:
 
firer 886

firer

Użytkownik
no chociażby z Resovia bo na PO bedą gotowi , to samo ZAKSA grala slabo teraz złapali formę przed PO , JSW tez wyzej cenię od SKRY w tym sezonie. Reski tez bym w finale nie chciał bo nie zaslugują z takim składem powinni tę ligę wciągać nosem. Nikomu nie kibicuję wali mnie to kto bedzie MP ale napewno nie SKRA :cool:
a czy ta Resovia ktora polegla w słabym stylu w LM nie miała być juz gotowa na Puchar Polski ? A jak widac jedyne co im się udało to skompromitować ????
W mojej opini jeżeli Antiga da radę jeszcze zagrać te pare meczy na poziomie, to Skra ma spore szanse na mistrzostwo , jednak narazie na dobrą grę Stefana się nie zanosi a z Tuia w składzie szanse na mistrzostwo są niewielkie
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Bialsko - Trefl under 178,5 pkt kurs: 1,85

Trefl powinien wygrać ten mecz albo 0:3 albo max 1:3 wiec tak wysoka linia jest dla mnie zaskoczeniem. Warto próbować taki kurs niż na Trefl za 1,28
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
chyba jedynie dla ciebie taka linia moze byc zaskoczeniem, dla mnie nie bedzie niczym dziwnym jak bystrzachy z gdanska potraca sety w bielsku bo dla nich nie ma rzeczy niemozliwych. choc ostatnio popisuja sie w mniejszym nakładzie, co nie znaczy ze nie mzoe sie szybko zmienic.
btw jaki ma sens wybor najnizszej linii i najgorszeo kursu ????
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - AZS Częstochowa over 168,5 pkt 1.75 (bet365) 18:00✅ 170 pkt, 3:1 (25:12, 25:22, 23:25, 25:13)
Specem od siatkówki nie jestem, ale zagłębiając się w historię spotkań obu drużyn i ich ostatnie mecze ten właśnie typ wpadł mi w oko. Linia ta została pokryta w ostatnich czterech meczach pomiędzy tymi drużynami. Zazwyczaj były to wyrównane spotkania, a obie ekipy wygrywały po dwa razy. Do overa wystarczą w zasadzie 4 sety bez większych pogromów, chociaż nawet w tych 4 ostatnich meczach zdarzały się sety do 13 to i tak linia ta bez większych problemów była pokrywana. Mimo porażki w pierwszym meczu u siebie Częstochowianie zapewniają dzisiaj walkę o zwycięstwo i przedłużenie dalszej rywalizacji. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, ale czy różnica klas między drużynami jest na tyle wysoka żeby ten mecz miał się skończyć w 3 setach, nie wydaje mi się. W pierwszym meczu Częstochowianie potrafili pokonać rywala do 13, ale też przegrać sety prowadząc 12:5 czy 16:11. Jeśli w ich grze nie będzie tyle przestojów co ostatnio to liczę na całkiem wyrównane spotkanie i co najmniej jednego wygranego przez nich seta co w efekcie powinno dać nam over 168,5 nawet z kilku punktowym zapasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 81

bartek_em

Użytkownik
Sprawdziłem z ciekawości czy są już kursy na mecze półfinałowe i okazało się ze już Marathonbet wystawił. No i się miło zaskoczyłem. Rozumiem ze gospodarze będą w roli faworyta z powodu własnej hali.. no ale kursy na JW(2.75) i Zakse(2.875)✅ dużo za wysokie moim zdaniem. I zamierzam to wykorzystać.

Co do meczu Jastrzębia ze Skrą. Moim zdaniem tutaj jest 50 na 50. A generalnie patrząc na awans do finału w mojej opinii Jastrzębie jest tutaj lekkim faworytem. Wiadomo, idzie ich ruszyć co pokazała Zaksa. Ale Skra też nie jest jakimś hegemonem jak to było pare lat temu. Porównując styl gry i indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników wychodzi dosyć podobnie. Moim zdaniem może zadecydować pozycja rozgrywającego. Uriante potrafi równie kombinacyjnie grać co Masny ale doświadczenie Masnego może dać przewagę. W sytuacjach skrajnie nerwowych Uriarte potrafi się posypać, a z ławki nie ma kto wejść. Ale to tylko takie moje głośne dumanie co tutaj może zaważyć. Moim zdaniem także Skra potrzebuje Antigi w swojej optymalnej formie i to w każdym meczu. By trzymać przyjęcie bądź dostawać czasem sytuacyjne piłki które sprytnie kończy. Zobaczymy czy podoła fizycznie. Więc skoro uważam że mecz jest 50 na 50 to kursy w strone JW. To jest „value”. Bezpieczną opcją jest +5.5 pkt dla Jastrzebia. Kurs 1.97. Odważniej czysto na Jastrzębie kurs 2.75. Ciekawe jeszcze jaki kurs zostanie wystawiony na +1.5 seta dla JW.

Co do meczu Resovi z Zaksą. Niby Resovia miała dużo czasu na poukładanie swojej gry. Rok temu pokazali się grając ciągle nieprzekonująco a na playoffy potrafili się zebrać. Moim zdaniem w tym roku może im się to nie udać. Co do rywalizacji z Zaksą. Zaksa jak pokazał puchar Polski podniosła się i pokazali że będą się liczyć tak jak było to rok temu. W końcu zaczęli grać na miarę potencjału. Bardzo dobra zagrywka, Skrzydła bardzo skuteczne. Szczególnie gra Koya robi wrażenie. Spokojnie można porównać go w takiej dyspozycji do Fontelesa. Zagumny gra znowu na najwyższym poziomie. Moim zdaniem Zaksa będzie bardzo niebezpieczna dla każdego, a grając z Resovią która jest pod wielką presją wyniku może mieć łatwiej psychicznie walcząc z pozycji „czarnego konia”. Wiadomo Resovia może odpalić i zacznie grać swoje, ale moim zdaniem wtedy właśnie będą równe mecze. Niby ławka to ich przewaga ale jak pokazuje dotąd ten sezon.. to raczej ich udręka. Zaksa ma papiery na walkę o złoto. Ten mecz to duża niewiadoma.. nie wiem czy można ocenić szanse 50 na 50 skoro nie wiadomo co czego można spodziewać się po Resovi. Moim zdaniem jak Zaksa będzie grać jak na pucharze spokojnie ma szanse wygrać ten mecz. Podobnie jak w pierwszej parze. Bezpieczna opcja na Zakse + 6.5 1.97 ✅odważniej czysta 2, kurs 2.875✅ marathonbet

edit.
bet365 na zakse daje nawet +7.5 pkt kurs 1.95✅ , na czystą 2 kurs 3✅ a na +1.5 seta 1.95✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 31

adambet

Użytkownik
Resovia- ZAKSA✅
typ: 2
kurs: 2,48
buk: Betgun

Dlaczego ZAKSA? Poza kursem, wyraźna zwyżka formy , konflikty wewnątrz drużyny zażegnane, Swider zaczyna być trenerem a nie kolegą, Dick Kooy gra na wysokim i co ważne równym poziomie, może nie na aż tak wysokim jak uwielbiany Lipe Fonteles ale na pewno transfer in plus dla ZAKSY, Guma znowu wygląda dobrze, Ruciak, który się obudził! Resovia zaś to jedna wielka niewiadoma na ten moment, w ostatnich tygodniach zespół ciągnął praktycznie sam Akhrem, atutów Rzeszowa w mojej opinii można upatrywać właśnie w osobie Białorusina no... i chyba najważniejsze Podpromie.. genialni kibice, którzy oczywiście uskrzydlą swych zawodników ale czy to wystarczy..wątpliwe.
Porównując ZAKSA ma dwóch ogranych atakujących, którzy obaj prezentowali dobry poziom podczas PP( Afera z AZS i absencja Boćkowi nie zaszkodziła), Resovia zaś w mojej opinii bardzo średniego Konarskiego i siedzącego głównie Schoepsa.
Najważniejszym dla mnie pytaniem jest to czy Kowal zdoła wskrzesić Resovie znowu na play-off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Mężczyzn, Plus Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Kożle
Typ: Aseco Resovia
Kurs: 1,40
bwin
Rozgrywki męskiej siatkówki w Polsce wchodzą w decydującą fazę. dzisiaj rozpoczną się pierwsze mecze półfinałowe play-off. W jednym z nich w hali Podpromie w Rzeszowie tamtejsza Aseco Resovia podejmie Zaksę Kędzierzyn Koźle. Mecz zapowiada się ciekawie. Moim zdaniem ciut większe szanse na sukces w tym dzisiejszym spotkaniu mają gospodarze. W lidze nie przegrali oni żadnego z rozgrywanych na swoim obiekcie spotkań. W listopadowym spotkaniu tych obydwu ekip górą była Resovia pokonując rywala trzy do zera ale zwrócić trzeba uwagę że wtedy Zaksa przeżywała kryzys. Podopieczni Andrzeja Kowala walczą o trzeci mistrzowski tytuł z rzędu i chcąc to osiągnąć muszą wygrać dwa spotkania w swojej hali. Przemawia za nimi fakt że mają szerszą ławkę od rywala. Na przyjęciu mają znakomitego Białorusina Olga Achrema. Reszta zawodników to też nie byle kto. Libero Krzysztof Ignaczak, rozgrywający Fabian Drzyzga i Chech Lukas Tichaczek. Ponadto Kosok, Nowakowski, Scvhoeps czy Konarski w niejednym zespole stanowili by o jego sile. Rywal z Kędzierzyna Koźle też poważnie podejdzie do tego spotkania. Poczatek sezonu mieli słaby ale wrócili już na odpowiednie tory. Mają też całkiem niezła kadrę. Rozgrywający Paweł Zagumny to nasz najlepszy zawodnik na tej pozycji. Do tego Holender Dick Kooy, Grzegorz Bociek oraz Gladyr, Wiśniewski i Moźdżonek. Zawodnicy ci napewno nie odpuszczą tej potyczki. Rzeszowianie chcąc myśleć o mistrzowskim tytule muszą wygrać te spotkanie i zapewne im się uda choć moim zdaniem nie przyjdzie im to łatwo.
Dodatkowe typy na te spotkanie:
over 182.5 @ kurs: 1,90
Resovia over 94,5 @ kurs: 1,80

bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Pierwszy mecz półfinałowy.
Forma obu drużyn na pewno jest lekką niewiadomą.
Resovia bez straty seta pokonała w ćwierćfinale Effector Kielce, ZAKSA również w trzech spotkaniach (z problemami w ostatnim meczu) rozprawiła się z Olsztynem.
Co do ZAKSY to na pewno może cieszyć powrót do dobrej dyspozycji Ruciaka. Gra Michała wygląda już dużo lepiej i od razu widać jak ważny dla tej drużyny jest Ruciak. Również Zagumny prezentował się ostatnio (przede wszystkim w PP) bardzo dobrze. Warto również wspomnieć o Kooyu. Holender na początku sezonu wydawał się trochę nieobecny, ale wyraźnie się rozkręcił i jest bardzo, bardzo ważnym zawodnikiem dla ZAKSY.
Resovia potrafi przygotować szczyt formy na PO, co oglądaliśmy w dwóch poprzednich sezonach. Nie da się ukryć, że Kowala może obronić tylko i wyłącznie MP. Inną sprawą jest to, czy takie prowadzenie drużyny (mocna, szeroka kadra) to dobry kierunek. Ale to już temat na inną dyskusję.
Wiadomo, że Resovia na Podpromiu jest mocna. Pierwszy mecz bardzo ważny. Obie drużyny chyba w najmocniejszych zestawieniach.
Dużo będzie zależało od ustawienia jakie zaproponuje Kowal. Nie rozumiem trochę sztywnego trzymania się tego, że to Konarski jest pierwszym atakującym. Schops jeżeli gra to gra dobrze albo bardzo dobrze. Co do Konarskiego to niestety według mnie wielkich szans na jego rozwój nie ma. Solidny ligowiec może z niego być, ale czy zawodnik do walki o najważniejsze trofea w kraju i w europejskich pucharach? Chyba nie.
ZAKSA powinna się postawić, ale według mnie faworytem jest Resovia i szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić porażkę Resovii na własnym parkiecie z ZAKSĄ.
Z racji tego, że to pierwsze spotkanie i w sumie od PP nie widziałem zarówno Resovii jak i ZAKSY to mniejsza stawka.

Typ:

Resovia Rzeszów @ 1.42 Unibet ⛔
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
W Unibet pojawiły się już kursy na jutrzejszy mecz Resovia-Zaksa i co mnie bardzo zaskoczyło są takie same jak na mecz dzisiejszy tj 1,50-2,4. Jak wiadomo Resovia będzie osłabiona brakiem Akhrema, a jak bez niego gra wyglądała to mieliśmy okazję zobaczyć dzisiaj, 2 bardzo gładko przegrane sety i nie spodziewam się jutro jakieś poprawy. Dlatego na jutro polecam:
Zaksa 2,40
Zaksa +1,5 seta 1,72

Na 100% kursy na Zaksę do jutra polecą w dół. Według mnie po stracie Akhrema kursy na mecz powinny oscylować w granicach 2,0-1,72 i to Zaksa powinna być faworytem do wygranej.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
2 bardzo gładko przegrane sety
To znaczy które? Bo nie bardzo kojarzę, czwarty i..? Piąty był wyrównany, chyba że skończyłeś oglądac przy stanie 8-13 dla Kędzierzyna. Ok, Akhrem jest bardzo ważny, ale dla mnie faworytem drugiego meczu ciągle jest Resovia (choć kurs jest trochę za niski), bo hala, bo mimo wszystko skład bardziej wyrównany, bo Ignaczak jest w genialnej formie, bo na kontrach grali chwilami kosmos. Dzisiaj ewidentnie pogubił się Kowal, kompletnie nie rozumiem zdjęcia Veresa, który grał bardzo solidnie i Schoepsa, który grał bardzo dobrze. Podciął sobie skrzydła stawiając na rozegranie Tichacka, moim zdaniem średnio trafiona decyzja, choć może jestem mądry po fakcie.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Na dzisiejszym meczu można było fajnie zarobić. Kursy wysokie. Na jutro z tego co widze juz tak fajnie nie jest. na Zakse 2.2 i tylko linia hendi +2.5( marathon). W meczu z gatunku 50 na 50 to już nie taka duża różnica w kursach. Strata Achrema to jest duza strata. Dzisiaj kończył na ok 60 %. Niby Resovia ma kim go zastąpić.Lecz trzeba tez pamiętać ze on gra jako Polak, czyli dawał miejsce obcokrajowcom. Dzisiaj był to Ticaczek, Schopes, Veres. Chcąc wprowadzić kogoś za Alka musiał Kowal kogoś z nich ściągnąć i wpuścić polaka. To też nieco utrudnia pole manewru. Jestem ciekaw jak jutro Rzeszów zagra.. oby dwie drużyny w sumie trochę falowały i jutro pewnie będzie podobnie. Przy takiej grze Zaksa już któryś raz pokazuje świetną dyspozycje psychiczną. Dla nich nie ma przegranych sytuacji. Ma kto zrobić serie na zagrywce. Wiem ze wynik po dwóch meczach 2;0 dla zaksy brzmi nieprawdopodobnie.. ale dlaczego nie? Skoro dzisiaj wygrali, to dlaczego nie mają tego zrobić jutro. Jutro powinni podejść na dużo większym luzie co daje im przewagę. Resovia jutro musi wygrać, inaczej jej szanse spadną niemal do zera. Mój ulubiony typ czyli dodatnie hendi na mniej docenianiego przez buki nie taki fajny.. tylko 2.5 pkt.. Trochę nie opłacalny. Znowu czysta 2 na Zakse to już nie ten rodzaj prawdopodobieństwa.. Można spróbować hendi +1.5 seta na Zakse, kurs pewnie w graniach 1.7 tez nie najgorszy. Mimo wszystko szukał bym i tym razem typów w stronę Zaksy.
edit. bet365 daje nie najgorszą linie hendi. +4.5 na Zakse kurs 1.95✅. Myślę ze powinno starczyć. +1.5 seta kurs 1.61✅ wiec moim zdaniem bardziej opłacalne hendi. Przy ew.porażce np. 3;1 są nadal szanse na powodzenie.
edit2. Dzisiaj są jeszcze dwa mecze. Olsztyn walczy z Kielcami na wyjeździe i Gdańsk u siebie z Bielskiem. To co przykuło moją uwage to dosyć wysoki kurs na seta dla Bielska. Gdańsk już bez Łomacza dogrywa końcówke sezonu. Patrząc też na nich to są spokojnie stracić seta. Dla Bielska każdy set to sukces. Może w jednym z nich Gonzalez pociągnie ???? . Na +2.5 seta kurs 1.9 ⛔bet365. Choć może lepiej zagrać powyżej 146 pkt ⛔które na upartego mogą się zmieścić w nawet 3 setach . kurs 1.9bet365. Kurs na Olsztyn na wyjeździe nawet nie najgorszy. 1.7✅. Myślę ze do dubla z Bielskiem za mniejszą stawkę warte ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ciężko coś ciekawego wybrać na dzisiejsze spotkanie pomiędzy Resovią a ZAKSĄ. Wczoraj dobra gra Resovii i koszmarna kontuzja Akhrema. Można mówić, że po zejściu Akhrema Resovia walczyła, momentami wyglądało to dobrze. Prawda jest jednak taka, że Akhrem to lider, kapitan, motor napędowy tego zespołu.
Na pewno skreślać Resovii nie można, zwłaszcza jeżeli wygrają dzisiejsze spotkanie, ale o awans do finału będzie bardzo ciężko.

Effector Kielce - Indykpol AZS Olsztyn​

Rywalizacja o miejsca 5-8. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami.
Olsztyn zaczyna na wyjeździe, a potem ma dwa mecze na własnym parkiecie.
Dla mnie wyraźnym faworytem tej rywalizacji jest Olsztyn. Jak to zazwyczaj u trenera Stelmacha wygląda zespół doskonale wygląda na początku sezonu, a potem w PO wygląda to zdecydowanie słabiej. Nie zmienia to jednak faktu, że Indykpol jest po prostu mocniejszy i gra zdecydowanie ciekawszą siatkówkę. W ostatnim meczu z ZAKSĄ dobrze prezentowali się Buszek i Bengolea, a to właśnie od tych zawodników najwięcej zależy po stronie Olsztyna.
Kielce to przede wszystkim liczenie na Jungiewicza, który ma dobre mecze, ale często przeplata je słabszymi. Poza Jungiewiczem brakuje w tej drużynie mocy ze skrzydeł. Poglajen, Buchowski czy Staszewski to ten najwyższy poziom (przynajmniej dla mnie nie jest). Młody Orczyk też jeszcze musi się sporo nauczyć, zwłaszcza w przyjęciu zagrywki. Dobra gra środkowych i Jungiewicza może nie wystarczyć.
Nie powinno to być spotkanie w jedną stronę, ale dla mnie faworytem jest Olsztyn. Po obu stronach z tego co widziałem optymalne składy.

Typ:
Indykpol AZS Olsztyn @ 1.70 Bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom