>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
A 31

adambet

Użytkownik
Mecz: Jastrzębski- Skra ✅
Typ: 2
Kurs: 2,12
buk: betgun

A ja pozwoliłem sobie postawić na Skre, trudno nie zgodzić się z opinią Dawida iż to typ podwyższonego ryzyka. Jednak Skra od pewnego momentu po prostu przekonuję mnie grą, wydaje mi się że w tak dobrej dyspozycji jak w ostatnich 2 meczach ten zespół jeszcze w tym sezonie nie był. Powoli z zimowego snu budzi się Wlazły, w meczach z wspomnianą Gubernią był bardzo nierówny, kluczowe piłki posyłał w aut, obecnie z kolei jego dyspozycja winduję w górę. Jastrzębski dla mnie jest pewną niewiadomą, charakaterologicznie to absolutnie zespół który może się pozbierać bardzo szybko. Ale.. Skra ma niesamowite parcie na zapewnienie sobie LM, więc dzisiaj motywacja będzie jak w banku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Znamy już pierwszego finalistę PlusLigi 2013/2014.
Skra Bełchatów jak najbardziej zasłużenie pokonała Jastrzębski Węgiel 3:0 w półfinałowej rywalizacji.
Co do Jastrzębskiego Węgla potwierdziły się dwie rzeczy, o których dosyć głośno się mówiło.
Pierwsza to Michał Masny. Nie mam wątpliwości co do tego, że jest to bardzo dobry rozgrywający. To dzięki Masnemu Jastrzębski w trakcie sezonu prezentował się kapitalnie i miał swój wyrazisty, niepowtarzalny styl. Sporo jednak mówiło się o tym, że Masny nie wytrzymuje w ważnych momentach i dzisiaj znowu było to widać.
Druga rzecz to po prostu to, że nie da się grać przez bardzo długi okres czasu na maximum swoich możliwości. Jastrzębski miał świetny okres gry, ale wtedy naprawdę grali może nawet powyżej własnych możliwości. To samo było z ZAKSĄ w poprzednim sezonie, to samo jest teraz z Jastrzębskim Węglem.
Skra Bełchatów (nie jestem ich fanem, ale trzeba być obiektywnym) ma wszystko, żeby w tym sezonie wrócić na tron w PlusLidze.
Przede wszystkim fizycznie wyglądają bardzo dobrze. Forma Conte zwyżkuje, a według mnie jeżeli Conte gra na miarę swoich możliwości to jest zdecydowanie najlepszym siatkarzem w PlusLidze. Wlazły również gra coraz pewniej, zwłaszcza mam tu na myśli trudniejsze piłki.
Może podobać się ich system gry. Uriarte rozgrywa strasznie szybko i ma do takiej gry idealnych partnerów. A przyjęcie taką grę umożliwia. Resovia (obecnie według mnie ma większe szanse na awans do finału) nie ma zagrywki na takim poziomie, żeby Skrę &quot;ruszyć&quot;. Oczywiście sporo zależy od dyspozycji dnia i zagrywki, ale akurat w tym elemencie Resovia ma chyba największe rezerwy.
Dzisiaj (i ogólnie w tej rywalizacji) Skra bardzo dobrze wyglądała w systemie blok-obrona. Dobrze czytali grę, sporo piłek podbijali.
Kolejna rzecz, która po prostu rzuca się w oczy to świetna atmosfera jaka panuje w Skrze. Oczywiście najpierw liczą się umiejętności czysto siatkarskie, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że taka dobra atmosfera może tylko i wyłącznie pomóc drużynie.

Teraz czekamy do czwartku na rywala Skry w finale PlusLigi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 31

adambet

Użytkownik
Z tego co się słyszy to Ruciak nie wyrobi sie z powrotem do pełni dyspozycji na rewanż do Rzeszowa. ZAKSA traci więc tak naprawdę najważniejszego zawodnika (zbilansowanego w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła), Daniel Lewis zapewnia co prawda odpowiednie przyjęcie ale jego atak to zupełnie inna kwestia. Wojtek Ferens (typ ofensywnego przyjmującego, z przeciętnym przyjęciem) jest zmiennikiem bardziej dla Dicka Kooya aniżeli Ruciaka.
Sytuacja ZAKSY wygląda na niezwykle ciężką, jeden zawodnik zburzył zaczynający solidnie wyglądać pałac. Na domiar złego dla ZAKSY, Andrzej Kowal w końcu się obudził i zobaczył ze Nikolay Penchev to niezwykle utalentowany zawodnik, co samo w sobie jest już przyznaniem się do błędu i ujmą dla tego trenera. Nawiasem mówiąc jestem fanem tego siatkarza od momentu jego pojawienia się w Kielcach.
Podsumowując będe niezwykle zaskoczony jeśli ZAKSA awansuję, czego im zresztą od siebie życzę bo Paweł Zagumny chyba zacznie wierzyć w mity o krążącej nad nim klątwie ;) a i Świdrowi się należy za pozostawione serducho na boisku i nieszczęśliwy koniec jego siatkarskiej kariery.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Polecam ofertę z marathonbet, Unibet, Bwin tam najczęściej znajdziesz tego typu zakłady średnio- długoteminowe. Poza tym PinnacleSports i Bet365 - tych 5 buków jeśli chodzi o siatkówkę powinny być najlepsze.

Teraz jak mecze są w trakcie to nie ma raczej takiej oferty. Przed 1/4 i 1/2 zazwyczaj trzeba szukać.
później do usunięcia ;)
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Mam pytanie gdzie będą pierwsze dwa mecze finałowe jeżeli teoretycznie Resovia awansuje, to pierwsze mecze w Rzeszowie bo zajeli w zasadniczej 1 miejsce?
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Mam pytanie gdzie będą pierwsze dwa mecze finałowe jeżeli teoretycznie Resovia awansuje, to pierwsze mecze w Rzeszowie bo zajeli w zasadniczej 1 miejsce?
Tak , jeśli Resovia awansuje to pierwsze dwa mecze będą na Podpromiu ze względu na wyższą lokatę w fazie zasadniczej Resovii.
 
zxw 0

zxw

Użytkownik
mam pytanie,czy jak juz bedzie wiadomo z kim skra bedzie grac w finale ,to nadal bedzie mozna obstawic zaklad kto zdobedzie mistrzostwo Polski ?
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
mam pytanie,czy jak juz bedzie wiadomo z kim skra bedzie grac w finale ,to nadal bedzie mozna obstawic zaklad kto zdobedzie mistrzostwo Polski ?
Jasne że tak tylko buki na chwilę obecną &quot;przyjeły&quot; że w finale zagra Sovia i np. w Betcity kurs na Skrę jest 1.8 jeśli ZAKSA wygrałaby 5 mecz w Rzeszowie uważam że kurs na Skre spadnie, skoro wisi zakład ZAKSA ZWYCIĘZCA (NIE ) po 1.1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle​


Przed nami decydująca batalia w drugim półfinałowym starciu Plus Ligi. Po 4 meczach stan rywalizacji wynosi 2:2 . W pierwszych dwóch meczach na Podpromiu wygrała dość niespodziewanie Zaksa. Wpływ na to miała zbilansowana, taktyczna gra wsparta dobrym serwisem w wykonaniu Zaksy i kontuzja Olga Akhrema,która ewidentnie podcięła skrzydła gospodarzom. Skuteczny w ataku Witczak i mocno serwujący Ruciak , oraz dezorientacja Kowala to można było wyczytać z 2 pierwszych spotkań. Obie drużyny pograły później w Kędzierzynie.Zaksa miała dokończyć rywalizację . W 3 spotkaniu prowadząc 2:0 w setach i bodajże 17:13 w 3 secie przegrała mecz co wydaje mi się było momentem przełomowym tej rywalizacji. Po tie-breaku wygrał Rzeszów , który podbudowany tym faktem dnia następnego zagrał jeszcze lepsze spotkanie. Zaksie wtedy zabrakło wiary , w dodatku kontuzje Gacka i Ruciaka . Mecze w Kędzierzynie były bardzo ważne dla Resovii . Kowal przestał trzymać się kurczowo pierwszego składu , dał szanse Penchevovi , umiejętnie rotował na rozegraniu i w ataku co dało efekt w postaci 2 zwycięstw.

Z tego co wiadomo w jutrzejszym spotkaniu na libero ponownie ma zagrać Ruciak kosztem Piotrka Gacka. To ogranicza pole działania gości . O ile Kooy jest w stanie wesprzeć Witczaka w zdobywaniu punktów tak Dan Lewis czy Wojtek Ferens to zgoła niższy poziom. Dan Lewis w meczach w Kędzierzynie nie mógł skończyć ataku i notorycznie psuł zagrywki. Resovia dysponuje długą ławką.Zaksa w przypadku problemów pierwszej szóstki stoi pod ścianą bo o ile Witczaka może zmienić Bociak, Pilarz Zagumnego tak na przyjęciu będzie problem.

Spodziewam się dobrej gry ze strony gospodarzy. Bedą serwować na Kooya i dążyć by piłki były w ataku posyłane także do Lewisa. Wysoki blok Rzeszowa powinien wielokrotnie zatrzymywać akcje Kędzierzynian.

W fazie zasadniczej Resovia u siebie była twierdzą , której nie zdobył nikt. Zaksie w Play offach to się udało jednak Rzeszów doszedł do siebie po stracie Alka. To Zaksa będzie bardziej cierpieć przez niedyspozycję Ruciaka i Gacka niż Asseco Akrema.

Według mnie Resovia wygra spotkanie na Podpromiu i dołączy do Skry w walce o Mistrzostwo Polski.

Typ:
Asseco Resovia Rzeszów -1,5 seta @ 1,75 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich...
Resovia-Zaksa over 183.5 @1.85 willhill ⛔ walka byla, ale nie tak zacieta...
Widze, ze dzial siatkarski ma sie bardzo dobrze... choc dzisiaj malo kto podaje typy w 2 spotkaniach na dzisiaj...
Rzeszow, po koszmarnej kontuzji Akrhema oddal pierwsze spotkanie i zabral mi pieniadze ????
pozniej wyszli spod noza i teraz moga i powinni wygrac u siebie, bo jak nie byc podbudowanym po zwyciestwach na terenie rywala i to jeszcze z wydawaloby sie przegranego seta i meczu.
Kursy @1.33 na gospodarzy to wg mnie malo, choc sa faworytami. Pamietac nalezy, iz mecze na Podpromiu czesto mialy zaciety przebieg i wg mnie tym razem bedzie podobnie.
Twierdza prawdopodobnie zostanie niezdobyta, ale wg mnie walka bedzie w kazdym z setow...
Co znawcy sadza o meczu Kielce-Radom?
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Chyba buków, podobnie jak wcześniej trochę poniosło z tymi kursami ok. 1,30 na Resovie. Szanse w tym meczu oceniam na 50/50 i tylko ze względu na własny parkiet i publiczność faworyzowałbym lekko gospodarzy i wystawił kursy w granicach 1,7-2,0. Najbardziej odpowiednie kursy były wystawione na pierwszy mecz kiedy Resovia grała w pełnym składzie czyli, 1,50-2,4. Gdyby nie kontuzja Akhrema Resovia zapewne wygrałaby ten mecz 3-1,
ale nie ma sensu już do tego wracać i gdybać. Na późniejsze mecze kursy były już przeszacowane i nie uwzględniały kontuzji Akhrema w 2 meczu czy zmęczenia Zaksy w 4 meczu (wystawienie kursów 1,30 na Zakse w 3 meczu też bylo absurdem). Zaksa zaprzepaściła ogromną szanse na zakończenie tej rywalizacji w 3 meczach i może powtórzyć się scenariusz z przed 3 lat w walce o brąz, jednak osobiście uważam że dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty i zagram w stronę handi +1,5 seta na Zakse w unibet po kursie 2,1.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Witam wszystkich...

Resovia-Zaksa over 183.5 @1.85 willhill

Twierdza prawdopodobnie zostanie niezdobyta, ale wg mnie walka bedzie w kazdym z setow...
Twierdza Rzeszów padła w 2 pierwszych meczach z ZAKSĄ więc o czym mowa? ZAKSA miała szansę spokojnie to wygrać u siebie. Teraz wracają do Rzeszowa osłabieni sportowo i mentalnie. Moim zdaniem nie wygrają tego, przespali doskonałą szansę.
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Resovia - Zaksa, Resovia -1,5 seta, typ 1 1.75 fortuna ✅ 3-1
Resovia bez Akhrema już ochłonęła z tą sytuacją, Ignaczak w formie.
Zaksa coraz większe problemy, bez Gacka, Możdzonek może nie być w pełnej dyspozycji, był w Rzeszowie w szpitalu to może być jakiś kłopot. Ruciak gdzie zagra ma być decyzja przed meczem ale lekarz twierdzi że nie wyleczy się barku w tydzień czasu. Pierwsze dwa mecze to 2-3, 2-3 gdy grał Gacek i Ruciak 6 i 3 asy a dziś najpewniej zagra na libero bo nie może atakować z kontuzją, Witczak i Kooy na atak to za mało. Dziś raczej nie będzie 4 tb na 5 spotkań, Resovia pociśnie zagrywką, większą siłą rażenia na zagrywce, obciązy przyjęciem atakujących Zaksy bez możliwości odpoczynku i wygra już zdecydowanie jak miało to miejsce w 4 meczu.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kursy na Resovię trochę pospadały i teraz według mnie nie opłaca się już ruszać tego spotkania.

Resovia wyraźnie otrząsnęła się już po stracie Akhrema. Po dwóch porażkach na Podpromiu jakoś nie chciało mi się wierzyć, że będą w stanie odrobić stratę na wyjeździe. Pokazali jednak charakter, wolę walki, trochę pomogły też problemy zdrowotne ZAKSY i jakoś poszło.

Ostro krytykowana wyrównana dwunastka tym razem się przydała i sporo w tych dwóch spotkaniach w Kędzierzynie dla Resovii zrobili zmiennicy. ZAKSA takiego komfortu nie ma.

Ciężko przewidzieć scenariusz na dzisiejsze spotkanie. Presja będzie po stronie Resovii. U siebie są mocni, ale jak pokazały te półfinały większą rolę w tej parze odgrywają emocje, kontuzje i przede wszystkim dyspozycja dnia.

Swoją drogą ciekawe jak zacznie to spotkanie Kowal. Veres na 3 spotkania zagrał tylko jedno bardzo dobre. Po pierwszym spotkaniu w Kędzierzynie (wygrane przez Resovię 3:2) Węgier był mocno krytykowany. Kiepsko wyglądał w ataku (26% skuteczność), ale zrobił mnóstwo dobrego w przyjęciu. Mam nadzieję, że rozpoczną w składzie z Veresem i Penchevem. Lotman jest doskonałym zmiennikiem. Oczywiście ma braki, w ataku nie jest wybitny, ale w bloku, w przyjęciu, w zagrywce i w obronie daje drużynie mnóstwo dobrego (wykonuje mnóstwo roboty, której na pierwszy rzut oka po prostu się nie zwraca uwagi).

Ciekawe też jak rozpocznie ZAKSA. Sporo mówiło się o problemach Ruciaka, Gacka i Możdżonka, ale wcale się nie zdziwię jak dzisiaj np. Ruciak zagra już normalnie na przyjęciu.

Faworytem jest Resovia, ale jakoś mocno bym tego nie grał (po takich kursach jakie są obecnie w ogóle bym nie grał). Według mnie awansują i coś czuję, że wygrają 3:0/3:1, ale ta seria półfinałowa jest dziwna.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Twierdza Rzeszów padła w 2 pierwszych meczach z ZAKSĄ więc o czym mowa? ZAKSA miała szansę spokojnie to wygrać u siebie. Teraz wracają do Rzeszowa osłabieni sportowo i mentalnie. Moim zdaniem nie wygrają tego, przespali doskonałą szansę.
Twierdza Rzeszow padla w 2 pierwszych meczach, po kontuzji Olega, ale jak widac maja szanse na odbudowanie sie.
Tak, Zaksa miala final na wyciagniecie reki, gdzie mogla dobic oslabiona Resovie, ale tego nie zrobila... Dzis oslabienia po stronie gosci i wydaje sie, ze gospodarze powinni to gladko wygrac. Dla mnie najbardziej prawdopodbne scenariusze to miazga 3-0 dla REsovii, lub zaciety mecz i 4 sety minimum. Z drugiej strony -7.5 punkty na gospodarzy wyglada dosc dobrze... Logika nakazuje grac na Resovie, a przeczucie mowi, ze moze byc zaciety mecz...
W takim ukladzie wezme jednak Resovia -7.5 punktu po @1.85 WillHill ⛔ 2 set do 17... szkoda...
trudno sobie wyobrazic, ze po takim powrocie gospodarze tego nie wygraja...
Zmieniam swoj typ, ktorego wczesniej nie pogralem. Jednak dyskusja na forum mam nadzieje, oplaci sie ????
powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom