>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
A 31

adambet

Użytkownik
Mecz: Kielce- Olsztyn✅
Typ: 2 (handi -1,5)
kurs: 2,26
buk: Betgun


Zgadzam się z Redwitzem, również ide w kierunku Olsztyna ale z dodatkowym handi, Olsztyn jak wiadomo nie od dziś żyje siatkówką, klub liczy na 5 miejsce, które umożliwi grę w Pucharach. Dawno nie widziałem w drużynie Olsztyna takiej motywacji, prezesi zapowiadają zwiększenie budżetu na przyszły sezon, drużyna bo słabych meczach z Kędzierzynem w mojej opinii powstanie z kolan. Effector to walczaki ale również zespół bardzo czuły na niedokładne przyjecie, Piotrek Lipinski to solidny rzemieślnik ale jak każdy rzemieślnik jest łatwy do odczytania. Atuty Olsztyna to przedewszystkim: wspomniana wyżej 2 Buszek, Bengolea ale niewątpliwie także środkowi Hain czy Fin Oivanen. Dodatkowo jak wspomniałem na nieszczęscie Kielczan, Olsztyn to drużyna o sporym potencjale w zagrywce.

Do tego jeszcze
Spotkanie: Resovia- Zaksa ✅
Typ: 2
kurs: 2,15
buk: betgun

Dzisiejszych szans ZAKSY upatruje w stracie Olka, ale prawde mówiąc nie widzę zastępcy dla Olka, Veres nierówny, spory talent Penchev stracił rok w Resovii przez Kowala zaś Lotman to Lotman, dobrze przyjmuje, przeciętnie atakuje, przydałby się wypożyczony do Olsztyna usposobiony ofensywnie Buszek. ZAKSA poczuła krew, za kulisami mówiono iż wygranie 1 meczu będzie sporym bonifikatem ale teraz gdy pojawia się szansa na wywiezienie z Rzeszowa 2 zwycięstw to nie sądzę aby starzy wyjadacze typu Guma, Rucek nie chcieli tego wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle typ 2 kurs 2.31 Pinnacle
✅2-3
Moim zdaniem dziś drugie zwycięstwo Zaksy. Drużyna dostała skrzydeł po wygraniu Pucharu Polski.Wspaniała forma Gumy ,którego skazał już na ławkę w kadrze Polski a wygląda , że znów będzie numerem 1. Świetna forma Koya i Ruciaka coraz lepiej gra Bociek. Resovia szeroka ławka jednak strata Akhrema moim zdaniem poważny problem. Według mnie dziś wygra Zaksa ,ktora trafiła z formą na play off i tworzy lepszą drużynę .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Miałem już odpuścić sobie dzisiejsze spotkanie, ale kursy wyglądają coraz lepiej.
Wiadomo jak było wczoraj. Resovia mogła i według mnie powinna nawet wygrać to spotkanie 3:0. Końcówka drugiego seta żałosna, w trzecim secie wysokie prowadzenie i niestety koszmarna kontuzja Akhrema.
ZAKSA ma długą serię zwycięstw. Tak jak pisałem wczoraj wskoczyli na wyższy poziom głównie za sprawą dobrej gry Ruciaka, Zagumnego i Kooya. Wczoraj Ruciak kapitalnie w polu serwisowym i w przyjęciu, ale w ataku znowu słabiej. Atakujący wczoraj przeciętnie.
Ciekawe jak dzisiaj zacznie Kowal. Wczoraj dobry mecz rozegrał Tichacek (sporo środkiem i to na wysokiej skuteczności), ale obecność Czecha powoduje, że musi grać Konarski. Wczoraj Dawid dobrze się zaprezentował, ale w obecnej sytuacji (brak Akhrema) według mnie lepszą opcją będzie para Drzyzga - Schops. Wczoraj zawiódł Veres i wydaje mi się, że dzisiaj bardzo dużo będzie zależało od jego postawy. Dobrą zmianę dał Lotman. Oczywiście w ataku wybitny nie jest, ale w polu serwisowym, w bloku, w przyjęciu i przede wszystkim w obronie daje zespołowi bardzo, bardzo dużo.
Trudny mecz przed Resovią. Brak Akhrema, porażka w pierwszym spotkaniu. Nie da się ukryć, że są pod ścianą. Przed wczorajszym meczem pisałem, że ciężko mi sobie wyobrazić porażkę Resovii. Dzisiejsza porażka przekreśla szanse Resovii na awans do półfinału. To jest oczywiście sport, ale dwa razy w Kędzierzynie wygrać raczej im się nie uda, zwłaszcza w takiej sytuacji.
Resovia ma szeroki skład. Oczywiście ciężko zastąpić Akhrema, lider, motor napędowy, dobrze sobie radzi na wysokich piłkach. Resovia jednak potrafi grać zespołowo i musi to dzisiaj zrobić.
Kurs satysfakcjonujący.

Typ:

Resovia Rzeszów @ 1.80 MarathonBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel typ 2 kurs 2.62 Bet 365⛔3-2
Dla mnie na obecną chwilę finał będzie rozgrywany pomiędzy Jastrzębiem i Mostostalem. Dlatego dziś stawiam na drużynę z Jastrzębia , która moim zdaniem prezentuje wyższą formę. Na rozegraniu świetny Masny nie rozumiem dlaczego jest pomijany w kadrze Słowacji. Łasko, Kubiak wiadomo klasowi zawodnicy. Na środku kłopot bogactwa chociaż pewnie zagrają z Pajenkiem kto drugi moim zdaniem każdy kto wejdzie zagra na wysokim poziomie. Skra natomiast u siebie nie do pokonania , ale gra i kadra moim zdaniem słabsza. Środek zdecydowanie gorszy . Rozegranie wybieram Masnego. Wlazły to dalej lider , ale Łasko nie gorszy. Moim zdaniem dziś wygra Jastrzębie zachęcam do grania.
 
A 31

adambet

Użytkownik
Skra Bełchatow - Jastrzebski Wegiel typ 1 kurs: 1,65 buk: betgun✅
Dzisiaj idę w stronę Bełchatowa, powod jest dla mnie dosyc prosty. Jastrzebski jest druzyna bardziej wrażliwą na przyjecie od Skry. Jeśli Skra a zwłaszcza M. Wlazly utrzyma zagrywkę na wczorajszym poziomie. W ostatnim meczu Skra dominowała na srodku (w ofensywie), myślę ze dziś będzie podobnie, współpraca Uriarte - Klos jest na wyjątkowo wysokim poziomie.
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Mężczyzn-Polska-Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel
Typ: Łącznie w meczu: powyżej 4,5 setów
Kurs: 2.875
Bukmacher: MarathonBet

Analiza: Historia lubi się powtarzać? Moim zdaniem tak i dzisiaj zobaczymy podobnie jak wczoraj 5 setów. Oba zespoły grają obecnie na podobnym poziomie. Jastrzębski Węgiel to trzecia drużyna Europy, Skra natomiast na europejskim podwórku tak dobrze już sobie nie radzi, ponieważ odpadła w Pucharze CEV z rosyjskim średniakiem- Gubiernija Niżny Nowogród. W naszej Plus Lidze mieliśmy w tym sezonie 3 półfinały, wszytskie kończyły się tie break&#39;iem. Nic dziwnego, obecnie wszystkie te cztery drużyny są na bardzo podobnym poziomie. Osobiście nie jestem w stanie przewidzieć zwycięzcy meczu, moim zdaniem to loteria, dlatego wszystko powinno wyjaśnić się w decydującym, piątym secie. Obie drużyny grają w pełnym składzie, więc nie widzę przeszkód.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel typ 2 kurs 2.25 Bet 365⛔3-0
Wczoraj Skrze udało sie wykorzystać przestoje Jastrzębia. Jednak dziś moim zdaniem wygra Jastrzębski Węgiel warunek to lepsza gra na środku rozczarował szczególnie Pajenk. Trochę zawiódł Kubiak. Największy mankament to przyjęcie zagrywki. Jednak wczoraj to Wlazly pociągnął w zasadzie gre Skry szczególnie na zagrywce w 4 i 5 secie. Według mnie dziś tak nie będzie i wygrają goście.


Ale baty nie było co zbierać ! Czyżby u Jastrzębian zjazd z formą się zaczynał?
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Pare słów o wczorajszym meczu. DO 3 seta wszystko wyglądało tak jak tego się spodziewałem. Troche dziwiły koszmarne błedy Jastrzębskiego w pierwszym secie( i można pogdybać, gdyby nie one mecz mógł by się szybko skończyć). W 4 secie Wlazły wkońcu zaczął trafiać i gra Jastrzębia sie posypała. Nawet już kiedy mieli przyjecie, stracili bardzo pewność siebie. Czesto w takich sytuacjach sprawdza się sformułowanie jak idzie to idzie jak nie idzie to nie idzie ???? . I tak to zaczeło wyglądać. W tie breaku przy zagrywce Kłosa Jastrzebie straciło az 5 pkt.. co jest niewytłumaczalne.ewidentnie się posypali. Można to nazwać syndromem Jastrzebia.. Rok temu z Zaksą było podobnie. W 2 meczu w Jastrzebiu też szło wszystko aż do czasu.. w 3 meczu, Jastrzębie wygrywało juz 2;0 , chwila kryzysu i wszystko pikuje w dół.. Coś im się to często przydarza.. Ale koniec dygresji. Co do dzisiejszego meczu. Jak tak spojrzeć na trzeźwo, to w jastrzębiu też ma kto postraszyć zagrywką. Wczoraj w asach było tylko 9 8 dla skry. Tyle ze skra większość asów notowała od 4 seta. Wczoraj też do końca środek nie funkcjonował w Jastrzębiu. Głownie błędy własne a jak nie błędy to blok Skry czytał grę i stosował wyblok. Mam nadzieje ze dzisiaj Bontje wyjdzie od początku, swoją drogą dziwi mnie notoryczny jego brak w pierwszym składzie. Dzisiaj spodziewam się podobnego meczu jak wczoraj, czyli jak bym miał typować to na sumę punktów , powyżej 185.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra Bełchatow - Jastrzebski Wegiel typ 1 kurs: 1,65 buk: betgun
Dzisiaj idę w stronę Bełchatowa, powod jest dla mnie dosyc prosty. Jastrzebski jest druzyna bardziej wrażliwą na przyjecie od Skry. Jeśli Skra a zwłaszcza M. Wlazly utrzyma zagrywkę na wczorajszym poziomie. W ostatnim meczu Skra dominowała na srodku (w ofensywie), myślę ze dziś będzie podobnie, współpraca Uriarte - Klos jest na wyjątkowo wysokim poziomie.
Zgadza się. W zasadzie to jedno zdanie może być całą analizą do rywalizacji obu drużyn.
Skra jeśli zagra na optymalnym poziomie (na jakim wczoraj zdecydowanie nie zagrała) to jest drużyną piekielnie ciężką do ruszenia zagrywką, oraz serwującą na świetnym poziomie. Kubiak jest bardzo wrażliwy na mocny serwis.
W zasadzie to czysto teoretycznie Skra ma przewagę w każdym elemencie gry i na każdej pozycji, nie są to różnice duże, ale moim zdaniem jednak są.
Myślę, że JW z Bełchatowa wyjadą z dwoma porażkami, ale tym razem już raczej aż dwóch setów nie urwą.
Skra (1.72) Pinnacle ✅ ostra bitka
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 81

bartek_em

Użytkownik
Kursy na Zakse z Resovią już są. I tym razem zostały przesadzone w stronę gospodarza. 1.44 na Zakse, 2.62 na Resovie w bet365. Mój ulubiony typ, czyli hendi w niedowartościowanego +6.5 pkt. kurs 1.9. Całkiem przyjemnie. Myślę ze powinno to spokojnie wejść. Co do samego meczu.. Gospodarze niewątpliwie są faworytem. Po dwóch wygranych wyjazdach , wydawało by się ze u siebie to już formalność.. Lecz Resovia myślę ,że będzie aż prze motywowana. Oni wierzą w 5 mecz.. w sumie co im pozostaje. Ostatni mecz mimo ze przegrany, pokazał ze Resovia ma powody aby jeszcze wierzyć. Veres w końcu zagrał dobry mecz.Pokazał ze może spokojnie zastąpić Alka. Tego brakowało w pierwszym meczu. Moim zdaniem mecz po raz kolejny będzie równy. Myślę ,że ten pierwszy mecz Rzeszów może wygrać. Wybieram bezpieczniejszą opcje +6.5 pkt na Rzeszów kurs 1.9 bet365 ✅
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów​


Przed nami trzecie półfinałowe starcie tych drużyn. Po dwóch pięciosetowych wygranych na Podpromiu Zaksa postawiła się w bardzo dobrej sytuacji i wystarczy jej jedno zwycięstwo u siebie by awansować do finału. Asseco straciło Akrema co jest niewątpliwie dużym osłabieniem.
Bukmacherzy wyraźnie sugerują nam , że to Zaksa powinna dziś zejść z parkietu jako zwycięzca. Osobiście uważam inaczej.

Zaksa zagrała bardzo inteligentną siatkówke w Rzeszowie. Dobre rozegranie i oczywiście skuteczny Dominik Witczak. Bardzo wiele zagrywką dał Ruciak. Resovia nie sprostała bardziej mentalnie niż siatkarsko. Akrem to prawdziwy lider na boisku i jego brak powoduje , że boiskowa odpowiedzialność będzie się nieco inaczej rozkładać. Rzeszów ma o tyle szczęście iż dysponuje długą ławką. W ataku Schops i Konarski , rozegranie Drzyzga,Tichacek . Na przyjęciu pewniakami do gry wydaje się być para Lotman - Veres jednak Penchev też jest w stanie sprostać wyzwaniu. Libero światowej klasy tak więc Resovia ma argumenty by odwrócić losy rywalizacji.

Dzisiaj to od Zaksy wymaga się zwycięstwa a nie od Resovii. Duża presja będzie na gospodarzach. Rzeszów jedzie walczyć , mieli tydzień by oswoić się bez Akrema i zobaczymy jak to będzie wyglądać. Kluczowe dla losów tego meczu będzie przyjęcie i zagrywka. Rzeszów musi wytrzymać w przyjęciu by myśleć o czymkolwiek. Nawet w przypadku lekkiego zachwiania w tym elemencie gry sami potrafią mocno serwować i przedewszystkim dysponują bardzo wysokim blokiem. Uważam , że środek siatki to przewaga po stronie Rzeszowa - ważne by był odpowiednio wykorzystywany.

Patrząc na grę obu drużyn to Zaksa preferuje bardziej techniczną siatkówkę gdzie dużych nacisk jest na taktykę. W Rzeszowie też tego nie brakuje jednak Asseco korzysta w dużej mierze z siły w ataku i zagrywki.

Według mnie problemem Kędzierzyna będzie dziś presja. Media już ich widzą w finale. Asseco dzisiaj będzie piekielnie zmobilizowane. Często w takich meczach gdzie drużyna ma komfort jednego meczu wkradają się elementy dekoncetracji i przestojów w grze.

Dyspozycja Dicka Kooya też będzie dziś ważna dla losów meczu. Gdyby Asseco wyłączyło go z gry w jakimś stopniu to Ruciak sam przyjęcia z atakiem nie udźwignie. Myślę na tym polega zadanie trenera Kowala by uzmysłowił swoim graczom iż Kooya trzeba odrzucić od siatki i mocno zaangażować go w przyjęcie co ograniczy pole manewru w ataku drużynie Świderskiego.

Wydaje mi się , że Zaksa dojdzie do tego finału , jednak wątpie by nastąpiło to już dziś.

Typ :
Asseco Resovia win @ 2,40 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A ja tak się zastanawiam, czy dobrą opcją było by granie na punktowy over. Z pięciu meczów pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie cztery kończyły się w tie breakach. Tylko w jednym było 3 do 0 (ale to też było na pograniczu 25-23, 25-23, 25-19 dla Aseco).

A drugą opcją jest dla mnie granie na czysty win Zaksy. Z tych 5 ostatnich spotkań między tymi drużynami 3 razy wygrała Zaksa (zresztą wszystko 5 setówki), Aseco wygrała na początku sezonu Super Puchar oraz wygrała w fazie zasadniczej pierwsze spotkanie w Rzeszowie. Oprócz tego brak Achrema oraz dobra dyspozycja Witczaka i Kooya skłaniają moje myśli bardziej ku Zaksie.

Więc za drobną stawkę:

Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów @ 1.50 WH⛔
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów over 185.5 @ 1.92 WH✅
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Według mnie problemem Kędzierzyna będzie dziś presja. Media już ich widzą w finale. Asseco dzisiaj będzie piekielnie zmobilizowane. Często w takich meczach gdzie drużyna ma komfort jednego meczu wkradają się elementy dekoncetracji i przestojów w grze.
Presja towarzyszy każdemu spotkaniu, ale według mnie właśnie dzisiaj to nie będzie taka wielka po stronie gospodarzy jak u gości, którzy muszą wygrać. Jeżeli już to w przypadku przegranej gospodarzy to w drugim spotkaniu, kiedy Zaksa będzie &quot;musiała&quot; już wygrać aby czasem nie wrócić do Rzeszowa pojawi się na pewno większa presja.
I choćby dlatego ja się skłaniam ku gospodarzom, Resovia bez Akhrema traci niesamowicie wiele, a Veres + Lotman/Panchev to będzie dzisiaj kluczowy argument czego goście przegrają to spotkanie. Jednak ja spokojnie dodam sobie tylko Zakse do dubla lub tripla jakiegoś, na singla taki mecz się kompletnie nie nadaje.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja na pewno nie zagrałbym tutaj na Kędzierzyn po 1.50, bo to czysta głupota. Ten mecz znowu będzie równy i pewnie znowu zobaczymy tutaj jakiegoś tb ✅ (????). Potencjałem te drużyny są bardzo porównywalne, obie mają swoje mocne i słabsze strony. W meczach w Rzeszowie doskonale dysponowany był Kooy, ale ten zawodnik jest mocno chimeryczny i wcale nie jest powiedziane, że i dziś będzie grał na poziomie, akurat jego łatwo można &quot;naruszyć&quot;. Tradycyjnie zadecyduje prawdopodobnie dyspozycja obu drużyn w zagrywce, bo to jest klucz praktycznie w każdym spotkaniu. Jestem ciekaw kto wyjdzie na ataku w drużynie Kowala, moim zdaniem powinien być to Konarski, bo Schops prezentuje się niezbyt ciekawie.
W każdym razie biore Rzeszów jako doga w tym meczu z uśmiechem na ustach, 2.53 to gruba przesada.
Resovia (2.53) Pinnacle ✅ zajebisty mecz :grin:
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pograli ładnie dzisiaj a jutro co będzie robiło różnicę? Jest Schops, Drzyzga, Lotman - jest ławka w Resovii. ZAKSA ławki nie ma, Ruciak w ataku jest zawodnikiem niegodnym poziomu półfinału PlusLigi, Kooy wygląda jakby wyorał całe zapadlisko podkarpackie - niby jest Guma i solidni środkowi ale w 3 meczu to środkowi z Rzeszowa zdobyli więcej punktów w ataku.
Zmęczenie fizyczne i mentalne w ZAKSIE poskutkuje, musi poskutkowac - mieli komfort przed tym meczem ale okoliczności trzeciego starcia półfinałowego spowodowały że przed sobotnią batalią takowego komfortu miec nie będą.
Krótko - bo nie trzeba długo myślec po tym co widzieliśmy dzisiaj. Kursy będą spadac z kolejnymi godzinami.
Resovia Rzeszów +1.5 seta ▶ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ruciak w ataku jest zawodnikiem niegodnym poziomu półfinału PlusLigi
Nie jestem pewien, ale Michał ma chyba jakieś problemy zdrowotne. Nie wierzę w to, że Zagumny, który jest inteligentnym zawodnikiem zupełnie rezygnuje z Ruciaka w ataku i posyła mu tylko TRZY piłki w trakcie pięciu setów.

Ostatnio wydawało się, że forma Michała zwyżkuje, ale teraz to już sam nie wiem co tam się dzieje.

Do tego nie wiem jak tam wygląda sytuacja pomiędzy Boćkiem a Świderskim. Sporo mówiło się, że nie mają najlepszych kontaktów.

Witczak wykonał dzisiaj 60 ataków. Grał dobrze, ale prosiło się też o jakąś chwilową zmianę. W końcówce Dominik oddychał już rękawami i wszyscy widzieli jak skończyły się trzy akcje z jego udziałem w końcówce piątego seta.

Wszyscy krytykują Kowala i wyrównaną dwunastkę. Jak widać w PO takie coś się przydaje. Nie wiem czy to wystarczy na awans do finału, może nie. Ale dzisiaj Resovię uratowały zmiany. Drzyzga pozytywnie, Penchev tak samo, Kosok wrócił do grania i nie zawiódł.

Po meczach w Rzeszowie odpuściłem typowanie w tej parze, ale według mnie szanse ciągle są 50%-50%.

Resovia ma charakter. Dzisiaj wyszarpała to zwycięstwo. Zobaczymy jak jutro będą wyglądać fizycznie, bo mecz o 14:45, a dzisiaj grali prawie 3 godziny. Trzeba jednak pamiętać o tym, że Resovia ma zmienników, którzy poziomu gry nie obniżą.

Czy ZAKSA ma takich zmienników? Tutaj już jest trochę gorzej.
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Zmęczenie fizyczne i mentalne w ZAKSIE poskutkuje, musi poskutkowac -
Tak samo myślałem przed meczem finałowym o Puchar Polski. Jak się skończyło każdy widział.. ???? Choć dzisiaj tak Witczaka zajeżdżali ze jutro jak nie wyjdzie Bociek od początku to wpuści go w trakcie. A on już taki pewny nie jest.
Choć wiadomo, Resovia teraz może wpuścić zmienników.. Ale czy oni pociągną.. nie wiem. Jakieś zmęczenie może wyjść w przypadku długiego meczu jak dziś ale myślę ze jedynie na samej końcówce. Co do typu też bym się skłaniał w stronę Rzeszowa.
 
E 12

elanowiec

Użytkownik
Pograli ładnie dzisiaj a jutro co będzie robiło różnicę? Jest Schops, Drzyzga, Lotman - jest ławka w Resovii. ZAKSA ławki nie ma, Ruciak w ataku jest zawodnikiem niegodnym poziomu półfinału PlusLigi, Kooy wygląda jakby wyorał całe zapadlisko podkarpackie - niby jest Guma i solidni środkowi ale w 3 meczu to środkowi z Rzeszowa zdobyli więcej punktów w ataku.

Zmęczenie fizyczne i mentalne w ZAKSIE poskutkuje, musi poskutkowac - mieli komfort przed tym meczem ale okoliczności trzeciego starcia półfinałowego spowodowały że przed sobotnią batalią takowego komfortu miec nie będą.

Krótko - bo nie trzeba długo myślec po tym co widzieliśmy dzisiaj. Kursy będą spadac z kolejnymi godzinami.

Resovia Rzeszów +1.5 seta ▶ 1.72 Unibet
Ogladalem mecz od 2 seta i nie zauważyłem aby Ruciak chociaż raz spróbowal zaserwować mocno. W ataku też nie dostawał piłek czyli można sądzić że ma jakąś kontuzję ręki.
 
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Ciekawe rzeczy się w tej rywalizacji dzieją.. W czwartek ostatni mecz i zapewne bez Gacka . Jeśli Ruciak poradzi sobie z tą kontuzja to w Rzeszowie zamieni się z Lewisem na pozycjach których grali dzisiaj , w ofensywie to lepsza opcja dla Kędzieżynian. Wczoraj Zaksa miała Mistrzów Polski na widelcu... Jak nic to przypomina sytuację z walki o brąz Resovia-Zaksa . W czwartek znając życie kursy pójdą w okolicach 1.50 - 2+
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jastrzębie (1.72) Marathonbet
Myślę, że to dobry bet na dzisiejsze spotkanie. Skra ma luźny wynik 2:0 w serii, dzisiejszy mecz mogą wygrać a mogą przegrać i w zasadzie nic wielkiego się nie stanie. Bełchatów jest wielką siłą, ale głównie u siebie, na wyjazdach w tym sezonie przegrali praktycznie wszystkie spotkania z czołowymi ekipami PlusLigi (do tego porażka z Novgorodem w pucharach). Jastrzębski również przyzwyczaił nas do tego, że jest raczej zespołem własnego parkietu. Kurs jest całkiem niezły, u innych buków ciężko znaleźć więcej niż 1.60. Czysto siatkarsko lepszym zespołem jest Skra i to ona awansuje do finału, ale myślę, że nie skończy się to na 3:0, bo Jastrzębski u siebie najzwyczajniej w świecie gra bardzo dobrą siatkówkę i jakiś mecz powinien urwać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom