>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Jastrzebie - Bełchatów 2.38 marthon
ewnetulanie Jastrzebie +4.5 pkt 1.952
Takiego kursu się spodziewałem i zamierzam to wykorzystać. Do takiego typu motywują mnie dwa proste czynniki. Jastrzębie u siebie gra znacznie lepiej a Skra na wyjazdach słabiej . Ostatnio są w wysokiej formie mimo braku Łaski w składzie. Co do Skry. U siebie grają bardzo dobrze, wygrywają z każdym. Lecz gdy jadą do drużyn z czołówki to już nie wygląda to tak różowo. Lanie w Rzeszowie ( nawet Urainte by im wtedy nie pomógł) i bardzo słabe mecze w Kędzierzynie czy Radomiu. Liczę ,że i tym razem będzie podobnie
no tak mecze przeciwko Czarnym czy Zaksie byly bardzo niedawno, ze 3 miesiace temu, czyli bardzo na czasie. skra byla wtedy bez contego, z wlalzym grajacym niesamowita patologie (w meczach vs czarni i zaksa jego skutecznosc byla ponizej 20%), na dodatek trzeba powiedziec ze uriarte zgrywal sie z teamem, wiec na pewno nie mialo to zadnego znaczenia. skra potrafi bardzo dobrze grac zarowno na wyjazdach jak i u siebie o czym swiadcza wlasnie wyniki.
Ostatnio typując w stronę Skry w meczu z Rzeszowem myślałem ze to przypadki przy pracy ale oni widać, ewidentnie na wyjazdach z dobrymi drużynami grają słabiej. W takim meczu gdzie na pierwszy rzut oka wydają się równe szanse, te czynniki moim zdaniem zaważą. Jak gdzieś znajdę to i spróbuje na Jastrzębie z -1.5 .
ta a to ze kopacz kartofli brdojovic nadaje sie wlasnie do kopania kartofli to maly szczegol. a co do rzeszowa to ta druzyna ma taki potencjal ze gdy podchodza do meczu na powaznie i nie sa myslami nie wiadomo gdzie to konczy sie wlasnie takim laniemm (szczegolnie gdy graja u siebie), na dodatek grali przeciwko swojemu najwiekszemu rywalowi na dodatek oslabionemu brakiem urairte, wiec mobilizacja byla na pewno spora. na dodatek rzeszow wyszedl w tym meczu teoretycznie druga szostka (teoretycznie bo obie szostki sa bardzo rowne). jak im brakuje checi gry i mysla o niebieskiech migdalach to odwalaja takei fuszerki jak mecz u siebie vs jw czy ostatnio wawa.
lasko moze wroci na ten mecz, moze nie wroci, zawsze byl to kon pociagowy tego zespolu, jesli na PO złoża paczke kubiak-marechal-lasko, w pelni zdrowa i w formie to mzoe byc arcyciekawie.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Spotaknie: Jastrzębski Węgile- Skra Bełchatów
Typ: over 188,5 pkt - 209 pk ✅✅✅
Bukmacher:Unibet
Kurs:1,85
Godzina:17 30
Analiza: Jutro odbędzie sie wiele spotkań w naszej Pluslidze , ale zdecydowanie spotaknie kolejki jest staracie Jastrzębia i Skry . Patrząc na ostatnie dokonania tych drużyn , nie mam wątpliwoścci ze ten mecz potrwa dłuzej niz tylko trzy szybkie sety , Jastrzębie awansowało juz do cwiercfinału ligi mistrzów , ogrywajac zespoł z Paryza bez straty seta w dwumeczu , natomias skra w pucharze CEV rozprawiła sie zespołem z Niemiec. W lidze sytuacja przedstawia sie następująco , Skra zajmuje 1 miejsce z 38 pkt , natomiast Jastrzębie plasuje sie na 4 pozycji z 29 pkt . Dwa zespoły ktorą są na fali , ktorych maja swietnych zawodników w swietnej formie , po stronie Bełchatów : Wlazły, Kłos czy znakomity Uriarte , natomiast w Jastrzębiu : Kubiak , Masny , Gierczyński czy Marshal. Wydaje mi sie ze meczy troche potrwa i moze skonczyc sie nawet w 5 setach Licze na wyrównane starcie i piękny mecz. Dziwią mnie tak wysokie kursy na zespoł z Jastrzębia , więc dla odważnych proponuje :

Jastrzębie - Skra : typ 1 @ 2,4 ✅✅✅
Jastrzębie - Skra : typ 1 (+1,5) @ 1,72 ✅✅✅
POWODZENIA
___________________________
POMOGŁEM: Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Spotkanie: BBTS Bielsko Biała - Delecta Bydgoszcz
Typ: Bielsko Biała
Kurs: 2,60
bet365
Dzisiaj w szesnastej kolejce siatkarskiej Plus Ligi BBTS Bielsko Biała podejmie na swoim parkiecie Delecte Bydgoszcz. Bukmacherzy faworyta tego spotkania upatrują w ekipie gości. Moim zdaniem wcale tak być nie musi. BBTS gra całkiem dobrze na własnej hali. Wygrał trzy z siedmiu rozgrywanych spotkań. Czarni Radom 3-2, AZS Częstochowa 3-0 i AZS Politechnika 3-1. Ostatni ich pojedynek z Jastrzębskim Węglem był bardzo zacięty i gospodarze ulegli dopiero w tibreku. Znakomitą partię w tym spotkaniu rozegrał argentyński atakujący Jose Luiz Gonzales który ugrał dwadzieścia dziewięć punktów. W ostatnim spotkaniu z Częstochową także był najlepszy w ekipie tym razem udało mu się ugrać dwadzieścia trzy oczka. Oprócz Argentyńczyka warto zwrócić też uwagę na Michała Błońskiego oraz słowackiego przyjmującego Martina Vlka. Ten tercet w dwóch ostatnich meczach ugrał w sumie dla zespołu sto pięć oczek. Rywale z Bydgoszczy w tabeli są o pozycje wyżej od BBTSu. Na wyjeździe jak dotąd wygrali dwukrotnie i to w dwóch ostatnich pojedynkach z Czarnymi Radom 3-0 oraz z Kędzierzynem-Koźle 3-2. W ostatniej kolejce ulegli na swoim parkiecie Jastrzębskiemu Węglowi 0-3. We wspomnianych zwycięskich pojedynkach nie było graczy którzy by, jak to miało miejsce w meczach BBTSu poprowadzili zespół do zwycięstwa. Moim zdaniem większe szanse na sukces mają dzisiaj gospodarze. Jeśl Gonzalez będzie w gazie to Bydgoski blok będzie miał spore problemy.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
A ja się z Tobą nie zgodzę Tadzin. Resovia ma taki potencjał, że każdy mecz będzie się kończył laniem na normalnym poziomie? Śmiechu warte... Nie powiesz mi chyba, że Resovia ma większy potencjał o Skry Bełchatów bo zwyczajnie się z Tobą nie zgodzę... Jedyne co mają to trochę szerszą ławkę. Skra pierwszą szóstkę ma bardzo mocną. Wlazły to najlepszy atakujący w Polsce i Konarskiemu jeszcze do niego sporo brakuje. Conte w normalnej formie też jest wysmienity. Do tego doświadczenie Antigi, czy coraz lepiej grający Włodarczyk a nawet Tuia. Środek też wygląda nieźle, a Uriarte sypie jak dla mnie na poziomie Drzyzgi, jest tylko trochę bardziej nierówny niż Polak. Dla mnie te drużyny mają porównywalny potencjał. Resovia gra wspaniałą siatkówkę na swoim parkiecie. To im trzeba przyznać. Na Podpromiu bardzo ciężko z nimi wygrać. Tyle. Co do typu na Jastrzębie to nie będę go negował. W tym meczu może paść każdy wynik i ja się nie podejmuję typowania. Jastrzębie u siebie potrafi się wznieść na piekielnie wysoki poziom i wygrać z każdym, ale niekoniecznie. Ja sobie więc odpuszczę.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
BBTS Bielsko Biała - Transfer Bydgoszcz​

Spotkanie drużyn, które zajmują odpowiednio 12 i 11 miejsce w tabeli. O ile pozycja BBTS-u większym zaskoczeniem nie jest to jednak Bydgoszcz po kilku wzmocnieniach w trakcie sezonu powinna powoli piąć się w górę.
BBTS to przede wszystkim leworęczny atakujący Jose Luiz Gonzalez. Dostaje mnóstwo piłek, zdobywa sporo punktów, ale jego skuteczność do najlepszych na pewno nie należy (mniej niż 40% skończonych ataków). Para przyjmujących Vlk-Błoński też nie należy do najgroźniejszych. Chociaż Błoński akurat rozgrywa całkiem przyzwoity sezon, bardzo fajnie radzi sobie przy szybszych piłkach. Środek siatki bez szału.
Transfer po przyjściu trenera Heynena zaczął grać trochę lepiej. Największym problemem jest chyba pozycja przyjmującego. Wika, Waliński czy Muagututia, który pojawił się w trakcie sezonu to nie są wybitni zawodnicy. Środek z Jurkiewiczem i Nowakowskim wygląda przyzwoicie, ale młody Nowakowski musi się jeszcze trochę nauczyć. Szkoda, że ciągle nie ma Miłosza Zniszczoła. Leworęczny atakujący Carson Clark na pewno jeszcze nie pokazał całego swojego potencjału.
Zapowiada się ciekawe spotkanie. Faworytem są dla mnie zawodnicy z Bydgoszczy, którzy po prostu mają większy, czysto sportowy potencjał. Sam Gonzalez wspierany przez Błońskiego raczej nie wystarczą, chociaż BBTS na pewno na własnym parkiecie powalczy.
Typ:
Transfer Bydgoszcz @ 1.45 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Moim zdaniem dziś warto pograć coś w stronę Politechniki w meczu z Zaksą. Widziałem ostatni mecz Zaksy ze Skrą dramat. Ta drużyna ma w tym roku problem o czym świadcza ostatnie porażki. Przegrać z Bydgoszcza iu siebie to niesamowite. Nie jestem wwywielkim znawca siatkowki ale drużyna bardzo słabo gra dlatego można spróbowac ku Politechnice podbudowanej sukcesem nad Resovią.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moim zdaniem dziś warto pograć coś w stronę Politechniki w meczu z Zaksą. Widziałem ostatni mecz Zaksy ze Skrą dramat. Ta drużyna ma w tym roku problem o czym świadcza ostatnie porażki. Przegrać z Bydgoszcza iu siebie to niesamowite. Nie jestem wwywielkim znawca siatkowki ale drużyna bardzo słabo gra dlatego można spróbowac ku Politechnice podbudowanej sukcesem nad Resovią.
Warszawa moim zdaniem limit wygranych z czubem tabeli juz na jakis czas wykorzystała. Rzadko sie zdarza aby drużyna z drugiej czesci tabeli dwa razy pod rzad pokonała kogos z czuba. tym bardziej ze teraz graja na wyjedzie. A to ze KK przegrało z Bydgoszcza zdarza sie w zeslym roku KK i Rzeszów przegrały u siebie mecze z AZS Czestochowa który w sezonie zasadniczym nie był w stanie wygrac z nikim innym. Taki sport ze czasem raz na sezon drużyny przegrywaja z kims z kim teoretycznie miały najmniejsze szanse na porażkę. Warszawa seta moze zgarnie ale pkt raczej z tego nie bedzie.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Moim zdaniem dziś warto pograć coś w stronę Politechniki w meczu z Zaksą. Widziałem ostatni mecz Zaksy ze Skrą dramat. Ta drużyna ma w tym roku problem o czym świadcza ostatnie porażki. Przegrać z Bydgoszcza iu siebie to niesamowite. Nie jestem wwywielkim znawca siatkowki ale drużyna bardzo słabo gra dlatego można spróbowac ku Politechnice podbudowanej sukcesem nad Resovią.
Na tle Skry każdy zespół może wypaść blado.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
A to ze KK przegrało z Bydgoszcza zdarza sie w zeslym roku KK i Rzeszów przegrały u siebie mecze z AZS Czestochowa który w sezonie zasadniczym nie był w stanie wygrac z nikim innym. Taki sport ze czasem raz na sezon drużyny przegrywaja z kims z kim teoretycznie miały najmniejsze szanse na porażkę.
Szanuję Twoją olbrzymią siatkarską wiedzę, ale nie mogę się zgodzić z takim podejściem. W przypadku Zaksy nie chodzi o gorszy mecz/wypadek przy pracy. Tutaj coś ewidentnie cały czas nie gra.
Widziałem w tym sezonie z 10 meczów Zaksy. Czy to w LM czy PL. Na samym początku twierdziłem, że może to efekt nowego trenera, może Świder jako że jest właściwie kumplem co poniektórych, a nie trenerem pełną gębą, nie przykręcił odpowiednio kurka. Od samego początku widziałem katastrofalne wręcz wystawy Gumy. Nie mogłem poznać tego zawodnika, ilość prostych błędów przytłaczająca. Libero pozostawię bez komentarza, bo Gacka nigdy nie lubiłem, ale w tym sezonie przechodził samego siebie. Pozostali, czy to Ruciak czy Wiśniewski też grali poniżej oczekiwań (o Możdżonku tego nie napiszę, bo po nim za wiele nie oczekuję).
I to wszystko niestety w miarę upływu sezonu się nie zmienia. Cały czas ta gra wygląda źle. Osobiście bardzo żałuję, bo choć Zaksie nie kibicuję, to na Świderskiego jako trenera liczyłem. Miejmy nadzieję, że to zwykłe pierwsze koty za płoty.
Co do samego dzisiejszego meczu, to widziałem ostatnio Politechnikę w meczu z Resovią. Poziom meczu tragiczny. Politechnika omal nie wypuściła zwycięstwa w konfrontacji z przeciwnikiem grającym nawet nie na pół, a na ćwiartkę gwizdka. Wydaje się jednak, że Zaksa tym razem powinna sobie poradzić. Ale w jej przypadku powinno chodzić nie tylko o wygrane, ale także o ich styl.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Szanuję Twoją olbrzymią siatkarską wiedzę, ale nie mogę się zgodzić z takim podejściem. W przypadku Zaksy nie chodzi o gorszy mecz/wypadek przy pracy. Tutaj coś ewidentnie cały czas nie gra.
Widziałem w tym sezonie z 10 meczów Zaksy. Czy to w LM czy PL. Na samym początku twierdziłem, że może to efekt nowego trenera, może Świder jako że jest właściwie kumplem co poniektórych, a nie trenerem pełną gębą, nie przykręcił odpowiednio kurka. Od samego początku widziałem katastrofalne wręcz wystawy Gumy. Nie mogłem poznać tego zawodnika, ilość prostych błędów przytłaczająca. Libero pozostawię bez komentarza, bo Gacka nigdy nie lubiłem, ale w tym sezonie przechodził samego siebie. Pozostali, czy to Ruciak czy Wiśniewski też grali poniżej oczekiwań (o Możdżonku tego nie napiszę, bo po nim za wiele nie oczekuję).
I to wszystko niestety w miarę upływu sezonu się nie zmienia. Cały czas ta gra wygląda źle. Osobiście bardzo żałuję, bo choć Zaksie nie kibicuję, to na Świderskiego jako trenera liczyłem. Miejmy nadzieję, że to zwykłe pierwsze koty za płoty.

Co do samego dzisiejszego meczu, to widziałem ostatnio Politechnikę w meczu z Resovią. Poziom meczu tragiczny. Politechnika omal nie wypuściła zwycięstwa w konfrontacji z przeciwnikiem grającym nawet nie na pół, a na ćwiartkę gwizdka. Wydaje się jednak, że Zaksa tym razem powinna sobie poradzić. Ale w jej przypadku powinno chodzić nie tylko o wygrane, ale także o ich styl.
Zgodze sie z tym ze nie graja najlepiej ale jakimś sposobem zajmują 3 miejsce w tabeli a to z niczego sie nie wzieło. Z Dogami punktów gubią nie wiele szczególnie u siebie. Dlatego dzisiaj wygrać powinni.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom​

Wczoraj skończyła się 18 kolejka, a już w weekend startuje 19 seria spotkań.
Częstochowa ma przede wszystkim problemy kadrowe. Wiadomo, że nie ma już Bąkiewicza (będzie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego), po kontuzji wraca Kozłowski. Dalej nie wiadomo jak sprawa wygląda z Marcinem Januszem, podobno jakaś kontuzja, ale podobno też niezbyt dobrze dogaduje się z trenerem Kardasem.
Obecnie AZS zajmuje przedostatnie miejsce i w sumie ciężko się spodziewać jakiegoś wystrzału formy z ich strony. Ciężko wskazać jakąś pozytywną postać w tym zespole. Fajnych kilka spotkań rozegrał Michał Kaczyński, ale ostatnio wygląda to znacznie gorzej (wczoraj chyba coś tam sobie nawet zrobił w rękę). Trochę szkoda, że Michał został przestawiony na pozycję atakującego. Liderem powinien być Miłosz Hebda, ale wiadomo jak to z nim jest. Ogólnie nie widać jakiegoś wielkiego zaangażowania w tej ekipie. A właśnie jak brakuje umiejętności to trzeba nadrabiać właśnie ambicją, zaangażowaniem.

Czarni falują, ale cały czas są całkiem wysoko (obecnie 6 pozycja). Największym atutem ekipy z Radomia jest na pewno gra na siatce. Bardzo wysoki zespół, do tego Neroj, który potrafi zaatakować z drugiej piłki (szkoda, że rozgrywa przeciętnie). Ostatnio bardzo dobrze spisuje się Bartłomiej Bołądź, ale i tak w podstawowym składzie zaczyna Kooistra. U Czarnych wszystko wygląda całkiem fajnie przy dobrym przyjęciu. Tylko, że z przyjęciem jest trochę problemów. W przyzwoitej formie są Wachnik (MVP meczu z Lotosem) i Westphal.

Częstochowa u siebie, ale nie jestem pewien czy będzie w stanie przeciwstawić się ekipie Czarnych. AZS jakoś zagrywką nie straszy, a jak nie odrzucą Radomia od siatki to nie widzę dla nich zbyt wielu szans.
Kurs nie zachwyca, Czarnym zdarzają się słabsze mecze, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć w zwycięstwo Akademików.
EDIT: Zabraknie również Michała Kamińskiego, z którym Częstochowa rozwiązała kontrakt.

Typ:
Cerrad Czarni Radom @ 1.42 Unibet ✅

Można spokojnie dorzucić do tego Olsztyn (1.12 Unibet) ✅. Kurs strasznie niski, ale zawsze coś. O BBTSie pisałem TUTAJ !.
Olsztyn przede wszystkim gra ciekawą siatkówkę. Atak rozkłada się na kilku zawodników i Dobrowolski wykorzystuje wszystkie strefy. Trochę można się przyczepić do gry środkiem, bo zwłaszcza z Oivanenem, który ma spore możliwości powinno to wyglądać lepiej. Warto zwrócić uwagę na dobrą grę pary przyjmujących Buszek - Bengolea.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Politechnika Warszawska- Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzebski Wegiel (-1,5) ✅
Kurs:1,72
Bukmacher:Unibet
Analiza: Drugi raz z rzędu zabieram sie za zespól Jastrzębskiego Węgla , po środowej wygranej z PGE Skrą Bełchatów , zespoł z Jastrzębia będzie jeszcze bardziej pewny siebie i nie wypuści punktów z zespołem ze stolicy .
Uważam ze nie ma co sugerować się wygraną 2 kolejki temu Politechniki z Resovią , wydaje mi sie ze byl to tylko wypadek przy pracy zespołu z Rzeszowa , co pokazał zespoł Kędzierzyna , ogrywając gładko w srodowym spotkaniu Warszawe 3:0.
Do zespołu Lorenzo Bernardiego wraca klasowy atakujący Michał Łasko co będzie dużym atutem tego zespołu. Jastrzebie zajmuje 4 miejsce w tabeli i nie może pozwolic sobie na starte punktów , jezeli ma jeszcze nadzieje na dogoninie zespołu z Kędzierzyna. Jak juz pisałem w poprzedniej analizie w niesamowitym gazie jest przyjmujący reprezentacji Polski Michał Kubiak , kończy wszystko , z każdej pozycji i jest nie do zatrzymania , co potwierdza nagroda MVP w meczu ze Skrą.
Natomiast Politechnika w 5 ostatnich spotkaniach , wygrała 3 i to wszystkia za 3 pkt , ogrywajac niespodziewanie Resovie , Częstochowa i Olsztyn , poległa natomiast Zaksie i Czarnym Radom. Najlepszym graczem AZS jest Adrian Gontariu atakujący grajacy 2 lata temu w Resovi. Moim zdaniem jednak ze na każdej pozycji zespol Jastrzębia ma graczy przynajmniej o klase lepszych niz Politechnika . Jednym słowem Warszawa nie ma argumentów żeby tak grajacemu zespołowi z Jastrzebią , postawić sie i zabrać chociaz 1 pkt. Obstawiam w tym meczu pogrom i przygotowywanie sie Jastrzębia do starcia w Lidze Mistrzów z Aseco Resovia .


AZS Częstochowa- Czarni Radom
Typ : Czarni Radom ( -1,5) ⛔
Bukmacher:Unibet
Kurs:1,85
Anliza: Hmm , w tym meczu widze tylko jednego faworyta i jest to oczywiscie zespol z Radomia.
Akademicy z Częstochowy zajmują dopiero 11 miejsce w tabeli i mają na swoim koncie tylko 13 pkt .
Dawid Murek oraz Miłosz Hebda sami zespołu nie pociągna , w Częstochowie bardzo duzo młodych graczy , zaczynających dopiero przygode z siatkowką jak libero Piechocki , Michał Kaczyński ,czy Mariusz Marcyniak. Po 16 kolejkach bilans AZS to 5 zwyciestw i aż 11 porażek , w tym tylko 2 wygrane u siebie . Natomiast Czarni Radom zajmują 6 miejsce i zdobyli 27 pkt . Patrząc na skład Czarnych nie maja oni w swoich szeregach wielki gwiazd, przestawiony z pozycji środkowego na atkującego Wytze Kooistra , czy Bartłomiej Neroj , to jedyne znnane nazwiska w tym zespole . Gram jednak w strone Cerradu Czarnych , ponieważ swietnie dogadują sie na boisku i tworzą swietną atmosfere na placu gry . Kurs jest zachęcający na zagranie -1,5 seta więc bez oporów gram i licze na pewne zwycięstwo.
Powodzenia..!
______________________________________
Pomogłem, Kliknij Dzięki
 
B 81

bartek_em

Użytkownik
Apropo meczu Warszawy z Jastrzebiem. Z boku tak to wygląda, że Jastrzębie już nie powinno tracić punktów jeśli chce dogonić Zaksę. Więc ten mecz na pewno będzie ważny dla Jastrzębian lecz ja odpuszczam typowanie go. Kieruje się tutaj przeczuciem. Jastrzębie ma arcyważny mecz już w środę, gdzie każdy wie, że jak chcą awansować muszą ograć Rzeszów i to za 3 pkt, 2 mogą nie wystarczyć. Może Bernardi oszczędzi np. Kubiaka ? Lepiej nie ryzykować przed takim meczem i może da mu odpocząć? Tak było w mecz z Bielskiem. Podobno był chory ale moim zdaniem po prostu chciał go oszczędzić przed LM. Gdyby to był ważny mecz na pewno by wtedy zagrał. Druga sprawa to bardzo prawdopodobne że da zagrać Łasce w pełnym wymiarze czasowym. Jak ma go wprowadzać po kontuzji to w takich meczach. Jednak zanim zacznie grać dobrze, dużo jeszcze minie i nie liczę ze w Warszawie zagra dobrze. Może też wyjdzie z założenia ze 3 dni na odpoczynek to sporo i wyjdą wszyscy na parkiet. Ja jednak tutaj bym się trochę bał. Poza tym Politechnika jest groźna. Jastrzębski u siebie ledwo wyciągnął mecz, broniąc piłkę meczową. Zresztą, w ogóle ostatnimi czasy Jastrzębie ma ciężkie przeprawy z Warszawą. Wygrać to pewnie wygrają ale trochę boję się ,że może być to bardzo ciężki mecz.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Lotos-Resovia, Lotos +2,5 1.72 Betsafe⛔ Wydaje mi się, że kurs jest dość zadowalający. Lotos gra co prawda bardzo nierówno i chyba nieco poniżej oczekiwań, ale akurat w tym meczu mogą powalczyć. Skład w miarę solidny, najbardziej według mnie brakuje równej formy Jarosza, który powinien być liderem drużyny. Fajna para środkowych, rozegranie Łomacza dość schematyczne. Para przyjmujacych Wierzbowski-Żaliński dobrze wygląda w ataku, ale obaj słabo przyjmują. Sporo pracy ma Rusek, ale jest to bardzo solidny zawodnik. Resovia w tygodniu ma mecz z Jastrzębiem, jest to dla nich niewątpliwie priorytet, druga taka szansa wejścia do FF może prędko się nie powtórzeć. Wobec tego Kowal najprawdopodobniej zdecyduje się na zmiany w składzie, więc pewnie zagra znowu Lotman, może Schoeps i Tichacek. Myślami mogą być już przy następnym meczu. Tutaj upatruję największej szansy Lotosu, poza tym być może będą grać z nieco mniejszym zaangażowaniem, z obawy przed jakąś kontuzją.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn​

Czarni na razie 6 miejsce z 29 punktami, Olsztyn jest na 5 pozycji i ma 31 punktów.
Olsztyn może się podobać. Dobrowolski naprawdę fajnie prowadzi grę. Wszystkie strefy są uruchamiane i nie jest to czytelne dla rywali. Buszek i Bengolea rozgrywają dobry sezon i idealnie pasuje im styl gry Dobrowolskiego. Na ataku Szymański albo Krzysiek i szczerze mówiąc to najmniej pewna pozycja w Indykpolu. Szymański już lepszy nie będzie, a Krzysiek ma potencjał tylko nie zawsze go wykorzystuje.
Czarni tak jak pisałem ostatnio. Bardzo wysoki zespół, mocny na siatce. Pojawiają się jednak pewne problemy. Kontuzjowani są podstawowi środkowi Kamiński i Pivovarci (obaj kontuzja barków), których zabrakło już w meczu z Częstochową. Chory jest podstawowy libero Kowalski i raczej nie zagra. Do tego dochodzą problemy z plecami Kooistry, który może będzie gotowy do grania, a może nie.
Czarni bez tych kilku zawodników wyglądają trochę słabiej. Grają u siebie i tu na pewno spory atut. Z drugiej strony Kamiński i Pivovarci naprawdę bardzo dobrze prezentowali się na środku siatki i ich brak będzie widoczny. Jeżeli nie zagra Kooistra to też może to trochę słabiej wyglądać na ataku. Bołądź ostatnio dawał świetne zmiany, ale jak dostał szansę na grę od początku to już tak dobrze nie było.
Kurs na Olsztyn bardzo fajny. Można lekko próbować.
Typ:
Indykpol AZS Olsztyn @ 2.40 Bet365 ✅
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Mecz:Transfer Bydgoszcz-Politechnika Warszawska
Typ:politechnika Warszawska ✅✅
Kurs:2,65
Bukmacher:Unibet
Analiza: Kursy na zespoł z Warszawy według mnie bardzo wysokie i aż żal na nich nie pograć . Co prawda w ostatnich 5 kolejkach i zespoł Politechniki jak i Bydgoszczy mają 3 porażki i 2 wygrane , Warszawa poległa z Zaksą , Jastrzębiem i zespołem Czarnych Radom , wygrywając z Resovia i Olsztynem , natomiast zespoł Transferu Bydgoszcz poległ ze Skrą , Resovią i Jastrzębskim czyli najlepszą trojką naszej ligi , ogrywajać zespoł Zaksy i Bielsko - Białej . Zespoł Akademików zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 22 pkt , natomiast Transfer jest na 10 z 15 pkt . Co prawda Bydgoszcz personalnie prezentuje sie dobrze: Clark , Woicki , Wika czy Jurkiewicz to dobrze znane nazwiska , grają rownież na swoim parkiecie gdzie zdobyli do tej pory 7 pkt , pokonując raczej słabszych przeciwników , Efector czy Bielsko Białą. Natomiast Warszawa gra ostatnia bardzo dobrą siatkówkę , swiadczy o tym wygrana z Resovia , czy bardzo wyrównany bój z JSW , warto przypomniec ze wynik 1 seta to 30:28 gdzie Warszawa miala kilka piłek setowych. W zespole ze stolicy wybija sie atakujący Gontariu , czy srodkowy Nowak , dobrze ostatnio gra również rozgrywajacy Juraj Zatko.Politechnike goni zespol z Gdańska i jeżeli Warszawiacy nie chcą spaść na 8 miejsce i grać z liderem po rundzie zasadniczej , musza takie spotkania jak z Bydgoszczą spokojnie wygrywać. Uważam ze Bydgoszcz raczej tego spotkania wygrać nie zdoła i zawodnicy z Warszawy wroca z wygraną do domu .
__________________________________________
Pomogłem , Kliknij Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
czy bardzo wyrównany bój z JSW , warto przypomniec ze wynik 1 seta to 30:28 gdzie Warszawa miala kilka piłek setowych.
jeden set na przewagi nie czyni meczu &quot;wyrownanym&quot;, szczegolnie gdy w nastepnym setach wawa nie miala nic do powiedzenia i dostala 0-3. na dodatek ten set nr1 jw zaczelo jakos z przewaga 10-2 i szybko te przewage roztrownilo. Oczywiscie Jw po Bydzi przejechalo sie jeszcze mocniej, w zadnym secie nie dajac im zludzen.
ps
wygrana z resovia nie swiadczy o wysokiej formie wawy, tak samo jak wygrana bydzi nad zaksa nie swiadczy o ich wysokiej formie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Transfer Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska​

Transmisja ze spotkania od godziny 18:00 w Polsacie Sport.
Obie drużyny walczą o prawo gry w PO. Politechnika jak na razie w lepszej sytuacji. 7 miejsce i 22 punkty to dorobek podopiecznych Kuby Bednaruka. Transfer obecnie na 10 pozycji z 15 punktami.
Transfer po przyjściu Heynena zaczął grać lepiej i przede wszystkim zaczął punktować. Nie ma oczywiście mowy o tym, żeby gra wyglądała tak jak w poprzednim sezonie, bo personalnie wygląda to znacznie słabiej. Fajnie wprowadzili się Clark i Muagututia, chociaż też strasznie faluje. Na pewno są jednak lepsi od zawodników, których zastępują.
Politechnika zaskoczyła w meczu z Resovią, ale było to spowodowane beznadziejną postawą zawodników z Rzeszowa. Kolejne spotkania pokazały w jakim miejscu są Akademicy z Warszawy. Może się podobać młody Szalpuk (będą z niego ludzie), solidnie prezentuje się Kolev, dobrze uzupełniają się Gontariu z Adamajtisem. Tylko trochę brakuje w tym wszystkim regularności.
Możemy się spodziewać dosyć szybkiej gry z obu stron. Woicki i Zatko potrafią rozgrywać bardzo szybko. Zwłaszcza Słowak może się podobać, bo widać w tym wszystkim jakąś myśl.
Bardzo ciężko tutaj wskazać faworyta. Nie spodziewam się wielkiego spotkania, ale powinno być tutaj mnóstwo walki. Zwycięstwo Politechniki znacznie przybliżyłoby ten zespół do PO. Transfer bardzo potrzebuje punktów. Obecnie do 8 miejsca (Lotos Trefl Gdańsk) traci 4 punkty, ale ma jeden mecz mniej rozegrany.
Najlepszą opcją wydaje się być Over 3.5 seta.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.46 Pinnacle ✅

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk​

Powoli tracę już wiarę w ekipę z Gdańska. Co roku skład jest coraz lepszy (nie jest to oczywiście skład wybitny, ale po takich zawodnikach można, a nawet powinno się oczekiwać lepszej gry), a Trefl jak grał słabo, tak dalej gra słabo.
Żaliński, Wierzbowski, Zajder, Gawryszewski, Łomacz, Jarosz, Rusek. Personalnie wygląda to naprawdę dobrze. Solidni ligowcy, którzy na jakimś tam poziomie grać potrafią. Najbardziej brakuje w tym wszystkim lidera. Takim powinien być Jarosz, ale on przynajmniej dla mnie nigdy takim zawodnikiem nie był. Nawet rozegranie Łomacza w tym sezonie jakieś takie lepsze się wydaje. Tylko wyników ciągle brak.
ZAKSA ostatnio też nie gra najlepiej. Sporo się mówi o konflikcie w zespole pomiędzy Zagumnym a trenerem Świderskim. Swoją drogą nie wiem czy Świderski nie został rzucony zbyt szybko na głęboką wodę, ale to temat na inną dyskusję. ZAKSA ma kilka problemów. Przede wszystkim Ruciak i Gacek. Grają w tym sezonie strasznie słabo. Zagumny też ma coraz więcej słabszych spotkań. Nie zawodzą na pewno Bociek i Kooy. Środek też gra przyzwoicie, ale w bloku wygląda to trochę słabiej.
Faworytem oczywiście jest ZAKSA, która dodatkowo gra na własnym parkiecie. Z drugiej strony patrząc na ich ostatnią dyspozycję i na to co się mówi o atmosferze w zespole myślę, że lekko można spróbować w stronę Trefla. O zwycięstwie nawet nie myślę, ale seta urwać powinni.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.80 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
N 336

nafciarz9

Użytkownik
Transfer Bydgoszcz – Politechnika Warszawska (+1,5seta) 1
Po nieciekawym początku sezonu w wykonaniu Transferu, w ostatnim czasie po przyjściu Woickiego, Clarka, Muagututiego i Heynena to już zupełnie inny zespół. Z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej i z obecną kadrą i potencjałem jest to dla mnie zespół na 5-6 miejsce w lidze a nie 10. Natomiast przed sezonem w zasadzie nikt nie spodziewał się, że Warszawianie będą tak wysoko w tabeli po 17 kolejce. Dla Bydgoszczan będzie to jeden z najważniejszych meczy w sezonie, który może zadecydować o tym czy Ci zagrają w tym roku w Play-ofach i jestem pewien, że Heynen ich do tego meczu odpowiednio przygotował. Jak dla mnie Bydgoszczanie dysponują silniejszym składem i będzie to dla nich mecz w zasadzie o Play-offy i uważam, że dzisiaj 3 pkt zostaną w Bydgoszczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom