>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
K 5

killkoss

Użytkownik
Sporo ludzi ,,wzieło sie ,, za Trefl i jest to zrozumiale ale trzeba pamiętac ze oba zespoly nie prezentuje kosmicznej siatkówki .Wiem ze sytuacja Azs-u nie jest ciekawa ale tak naprawde jesli w miare zafunkcjonuje gospodarzom zagrywka to ja nie widze wielkiej przepasci i chociaz potencjal jest po stroonie gosci róznie do według mnie sie moze potoczyc
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Skra Bełchatów - AZS Warszawa (+2,5) typ 2 kurs 3.0 Pinnacle ajc⛔
Zdecydowanym faworytem jest Skra i nie ma watpliwosci ze oni ten mecz powinny wygrac. Pytanie tylko czy Warszawa jest tak łatwym przeciwnikiem zeby wygrac gładko i przyjemnie 3-0? Moim zdaniem nie. Ostatnie 2 mecze tych drużyn kończyły się wynikami 3-2, fakt że Jacek Nawrocki w meczu u siebie rotował składem, jednak po pierwszym secie wystawił już normalny skład a i tak Politechnika byla w stanie wygrać kolejnego seta. Jak będzie teraz? Jeżeli Jacek Nawrocki wystawi optymalna 6 to typ mysle ze ma 50% szans powodzenia, a po kursie 3.0 nic tylko korzystac. A co do Politechniki mieli wpadki jezeli chodzi o lige, ale pokazywali rowniez ze potrafia grac, chociazby w Pucharze Challenge.
Nawet jeżeli Skra dziś wygra 3-0, to polecam powtorzenie tego typu jutro. W dwumeczu nie ugranie seta przez Warszawe powinno być niespodzianka, zwłaszcza gdy Nawrocki po prostu raczej składem w pewien sposob rotować będzie, i oczywiscie po kursie 3 szanse na plus sa spore
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
A skąd wnioskujesz, że jest w nich dużo uznaniowości? Na jakiej podstawie obalasz oficjalne informacje? Nie wiem, czy wiesz, ale rozmawialiśmy o Dawidzie Gunii, co mnie zawodnicy Trefla obchodzą. I tak, Gunia jest czołowym zagrywającym PLS, bo popełnia mało błędów. Taki Wlazły czy Grozer, których zapewne zaliczysz do elity, bo przecież grają w &quot;elitarnych&quot; klubach, mają tych błędów 5x więcej. W zagrywce nie chodzi o to, żeby upierdzielić asa 120 na godzinę, ale odrzucić rywala od siatki -&gt; Gunia zrobił to porównywalnie tyle razy, co Grozer czy Wlazły.
Porównywanie Gunii do Wlazłego czy Grozera to już chyba przesada. Mówisz o błędach. Oczywiście, że maja więcej bo serwują mocno i mozna powiedzieć, że kopią swoją zagrywką. Przy takich serwisach błędy są wliczone w ryzyko. Jakbyś zapytał kogoś z siatkarzy trefla czyjej zagrywki bardziej się boją ( Gunii, czy Wlazłego chyba odpowiedź byłaby jednoznaczna)
 
S 653

szpak007

Użytkownik
może porównanie trochę na wyrost ale kiedyś w wywiadzie Igła powiedział że zdecydowanie bardziej woli przyjmować zagrywkę Wlazłego niż flota Możdżonka. No ale Gunia to nie Możdżonek ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Idą tokiem rozumowania z dnia wczorajszego i dzisiaj można skleić niezłą, można by powiedzieć lokatę. Nie ma sensu rozpisywać się o składach wszystkich ekip, bo tutaj różnica klas jest nad wyraz widoczna. Wszystkie trzy zespoły &quot;faworytów&quot;, są niemal 2 razy mocniejsze. Siła rażenia dwa razy większa, więc i wyniki dość przewidywalne. Na dzisiaj proponuję zagrać takiego oto tripla:
Resovia - Częstochowa -1,5 Resovia 1,25
Zaksa - Fart Kielce -1,5 Zaksa 1,25
Skra - Warszawa -1,5 Skra 1,12
ako 1,75 betsafe ✅
W obecnej sytuacji każdy inny wynik będzie dość dużym zaskoczeniem. Każdy z tych trzech wielkich faworytów, myśli już o kolejnym rywalu i sprawa ćwierćfinału jest raczej oczywista.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Mnie zaciekawiło spotkanie w Bydgoszczy. Uważam, że gospodarze, którzy dali ostatnio odpocząć swoim niemal wszytskim podstawowym zawodnikom są faworytem dzisiejszego spotkania, chociaż kursy mówią co innego. Jeszczębianie heroicznie walczą o odzyskanie formy, bo ona po kontuzjach Łaski i Bartmana oraz dołku Kubiaka nie może powrócić. Jeśli te trzy główne armaty zawodzą, to cięzko jest nawiązać im walkę z innymi silnymi drużynami. Natomiast Delecta, to bardzo dobrze ułożony zespół z liderem Antigą i innymi solidnymi graczami, ktory dodatkowo u siebie jest bardzo mocny i moze tam napędzić strachu każdej drużynie. Uważam, że &quot;Galaretki&quot; dzisiaj wygrają, ale lepiej dmuchać na zimne i się zabezpieczyć.
TYP: Delecta (+1,5)
KURS: 1,5 ✅✅
BUK: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Przecież flot Guni nijak ma się do tego, który prezentuje Możdżonek. Wiemy wszyscy jaki ma zawodnik Skry. Natomiast Olsztyniak kieruje go idealnie na boki, tak, że ten spada prosto pod siatkę. Zawodnicy z Bełchatowa mieli nawet nie lada problem z przyjęciem tego. Zresztą, trudno go opisać, na żywo od razu zrozumiałoby się jak tą piłkę posyła.
Teraz na Olsztyn jest 2.30 i warto, bo wcześniej po 1.60 niezbyt.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska​


Nikt nie ma wątpliwości kto jest faworytem tej rywalizacji.

Warszawa w tym sezonie już dwukrotnie potrafiła walczyć ze Skrą (dwie porażki 2:3). Chodzi mi jednak o coś innego. Skra za tydzień ma zdecydowanie najważniejsze spotkanie w tym sezonie, czyli półfinał Ligi Mistrzów z Arkasem Izmir. Podopieczni Trenera Nawrockiego na pewno myślami są już przy tym meczu. Play offy są równie ważne, ale nie jestem pewien czy trener zdecyduje się desygnować do gry wszystkich swoich podstawowych zawodników. Trenowali ostatnio na pewno mocniej i może to być dzisiaj widoczne w starciu z Politechniką.

Politechnika źle zakończyła rundę zasadniczą, przegrywając z Treflem 0:3. Muszę jednak przyznać, że podróż do i z Kharkhova i długi, pięciosetowy mecz miało spore znaczenie. Zawodnicy ze stolicy mają oczywiście słabe punkty. Grają dobrze, kiedy &quot;siedzi&quot; im zagrywka. Nie ma zagrywki ? Zaczynają się spore kłopoty. Przyjęcie również nie jest ich mocnym punktem. Podopieczni Trenera Panasa potrafią walczyć z mocniejszymi zespołami. Nie mają niczego do stracenia i na terenie rywala na pewno zaryzykują. Nie spodziewam się pogromu.

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.72 Unibet ✅
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Ja jestem innego zdania .Nawet przy wyrównanej grze przy siatce w co osobiscie mam duze wątpliwosci element zagrywki Bełchatowianinom pozwoli w kazdym secie odskoczyc na kilka punktów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa​


Wczoraj się nie udało i Resovia straciła seta. Nie oglądałem meczu, ale może zabrakło koncentracji w 3 secie przy stanie 2:0 ?

Częstochowa wczoraj kiepsko spisywała się w ataku. Pozytywnie zaskoczył Michał Kamiński. Niezła skuteczność i sporo asów serwisowych.

Resovia bardzo skuteczna w ataku. Od kilku spotkań widać, że do optymalnej formy wraca Aleh Akhrem, który jest najważniejszym zawodnikiem w tym zespole.

Myślę, że więcej nie ma sensu pisać. Zdecydowanym faworytem jest Resovia. Wczoraj podopieczni Trenera Kowala stracili seta, ale dzisiaj powinni być skoncentrowani przez całe spotkanie i jeżeli zagrają swoją siatkówkę to skończy się szybkim spotkaniem.

Granie dzień po dniu nie jest najłatwiejsze. Resovia ma ten komfort, że dysponuje szeroką, wyrównaną kadrą i w razie słabszej dyspozycji któregoś z zawodników wchodzi kolejny. I wcale nie musi to oznaczać osłabienia zespołu. Jestem ciekawy czy Michał Kamiński po raz drugi zagra dobre spotkanie. Jeżeli zabraknie tego zawodnika to o wynik jestem spokojny.

EDIT: Dodam jeszcze to, że Częstochowa dzisiaj rozegra trzeci mecz w cztery dni, co na pewno nie jest łatwe.

Typ:
Resovia Rzeszów (-2.5 seta) @ 1.90 Unibet ⛔


EDIT: Tragedia...
 
firer 886

firer

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz vs Jastrzebski Wegiel
Widzę w tym meczu spore volue.Oczywiscie po stronie Delecty. Jastrzebianie grali ostatnio naprawde fatalnie czego potwierdzeniem byla ostatnia gladka porazka 3:0 z rezerwami Resovi. Oczywiscie mialo to swoje powody. Do gry po urazach wracali Bartman i Lasko i nie zaprezentowali nam pelni swoich mozliwosci. I teraz najwazniejsze pytanie czy tydzien treningu to wystarczająca ilość czasu by ci dwaj gracze w znaczący sposob poprawili swoją gre? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Bardzo słabo prezentował się rowniez Kubiak ktory mial ogromne problemy zeby skonczyc cokolwiek w ataku. Czyli wychodzi ze skrzydla JSW kompletnie bez formy. Zas calkiem odmienna sytuacja panuje w Bydgoszczy. Gre Delecty ciagnie przedewszystkim Antiga , ktory przezywa druga mlodosc i gra swietnie. W ataku dzielnie pomaga mu Konarski.Czasami zdarzaja mu sie jeszcze seryjne bledy ale ostatnim czasy gral naprawde solidnie.Drugim przyjmującym bedzie zapewne Antti Siltala. Bardzo dobrze pilki dzieli Masny. Przy dobrym przyjeciu z latwoscia gubi blok.Resumując potencjal wiekszy po stronie JSW jednak aktualna dyspozycja przemawia zdecydowanie za Delecta dlatego stawiam :
Delecta Bydgoszcz vs Jastrzebski Wegiel 2.05 @betsafe ✅
Delecta Bydgoszcz (-1.5 )vs Jastrzebski Wegiel 2.9 @Betsafe ✅
izzi money ???? ????
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka - PlusLiga
Spotkanie : Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzebski Wegiel SA
Typ : 1
Kurs : 2.0
Bukmacher : Expekt.com

Pierwszy mecz Play-Off pomiędzy Delectą Bydgoszcz a Jastrzębskim Węglem zapowiada się bardzo ciekawie. Rezultaty po rundzie zasadniczej są następujące:
Delecta - 4 miejsce JSW - 5 miejsce. Po zaciętym spotkaniu , nawet i prawdopodobnie 5 setowym upatruję wygraną Delecty, JSW w ostatnich spotkaniach gra naprawdę fatalnie. Niby do składu wrócił Bartman i Lasko ale nie zaprezentowali się jakoś wyróżniająco , wydaje mi się , że minie troche czasu zanim wrócą do pełnej formy. Aktualna dyspozycja Delecty zdecydowanie za nimi przemawia.

5 ostatnich spotkań Delecty:

07/03/12 Czestochowa - Delecta 3:1
24/02/12 Delecta - Resovia 3:2
18/02/12 ZAKSA - Delecta 3:2
15/02/12 Delecta - Skra 0:3
10/02/12 Delecta - Kielce 3:0

5 ostatnich spotkań Jastrzębskiego Węgla:

02/03/12 Resovia - Wegiel 3:0
26/02/12 Wegiel - ZAKSA 0:3
18/02/12 Skra - Wegiel 3:0
15/02/12 Wegiel - Kielce 2:3
11/02/12 Olsztyn - Wegiel 1:3

Historia Head to Head:

29/01/12 Wegiel - Delecta 2:3
25/10/11 Delecta - Wegiel 2:3
15/01/11 Wegiel - Delecta 1:3
13/11/10 Delecta - Wegiel 3:1

Z czterech spotkan w ostatnim czasie tych druzyn Delecta trzy razy wygrywała.

EDIT: (25:22) (25:18) (25:22) 3:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rywalizacja Delecty z Jastrzębskim Węglem powinna być zdecydowanie najciekawszą z wszystkich ćwierćfinałów. W tym momencie bardzo ciężko wskazać faworyta.

Delecta to na pewno największa (pozytywna) niespodzianka rundy zasadniczej. Mało kto spodziewał się, że ten zespół zajmie dobrą, 4 pozycję przed play offami. Spora w tym zasługa Trenera Makowskiego, który dostał ciekawych zawodników i udało mu się z nich wyciągnąć 100% potencjału.

Jastrzębski Węgiel na pewno jest lekkim rozczarowaniem rundy zasadniczej. Wiadomą rzeczą było, że zespół będzie potrzebował czasu, żeby się zgrać, ale KMŚ pokazały, że drużyna zmierza w dobrym kierunku. Niestety potem pojawiły się urazy czołowych zawodników, a pozostali (ich zmiennicy) nie prezentowali się po prostu dobrze, a tak być nie powinno. Problemem Jastrzębskiego Węgla w walce o czołowe lokaty (mierzą w MP) może być właśnie brak wartościowych zawodników w kwadracie dla rezerwowych.


Coś o Delekcie ;)

Liderem zespołu jest Stephane Antiga. Nie chodzi tutaj tylko o aspekt sportowy, ale również o doświadczenie i mentalność. Francuz wprowadza spokój w szeregach swojej drużyny. Stephane doskonałe spotkanie rozegrał ostatnio przeciwko Resovii, kiedy to atakował z 73% skutecznością.
Nie przepadam może za Michałem Dębcem, ale muszę przyznać, że wykonuje kawał dobrej roboty. Nie jest jakoś szczególnie mocny w przyjęciu, ale stara się odciążyć swoich kolegów, którzy biorą udział w ataku. Niby oczywista sprawa na pozycji libero, ale np. Krzysztof Ignaczak (Resovia) strasznie się w przyjęciu &quot;obija&quot;. Jeżeli chodzi o grę Michała w obronie to na pewno nie można mieć żadnych zastrzeżeń.
Spore postępy zrobił Andrzej Wrona. Wydaje mi się, że prezentuje się znacznie lepiej od swojego bardziej doświadczonego partnera ze środka siatki, Wojtka Jurkiewicza. Andrzej ma na swoim koncie najwięcej punktowych bloków w PlusLidze i dysponuje nawet ciekawym flotem.
Ciekawie wygląda rywalizacja w Bydgoszczy na pozycji przyjmującego. W optymalnej formie fizycznej pewniakiem do gry jest oczywiście Stephane Antiga. Kto obok doświadczonego Francuza ? Wszechstronny Wika czy raczej ofensywnie usposobiony Fin Antti Siltala ? Wszystko zależy od taktyki Trenera Makowskiego na dane spotkanie i od aktualnej formy tych zawodników. A trzeba pamiętać, że niedawno do gry wrócił Wojtek Gradowski, który może nie wskoczy do wyjściowego składu, ale zawsze może wspomóc drużynę w trudnych momentach.

Jeżeli chodzi o słabszą stronę Delecty to jest to według mnie współpraca Masnego ze środkowymi. Ilość piłek do przyjęcie, ale jakość już nie. Słowacki rozgrywający bardzo często gra za nisko czy to do Jurkiewicza czy do Wrony. To na pewno nie pomaga osiągnąć tym zawodnikom wysoką skuteczność w ataku. Trochę lepiej wygląda to przy Piotrku Lipińskim.
Czasami nie podoba mi się również rozkład ataku. Wiadomo, że najwięcej piłek otrzymuje atakujący Dawid Konarski, ale nie jest to zawodnik, który świetnie sobie radzi na równym, potrójnym bloku. Przy rozegranej piłce jest skuteczny, ale kiedy wystawa jest czytelna to zaczynają się problemy. A właśnie po słabszym przyjęciu bardzo często piłki wędrują do Dawida.


Coś o Jastrzębiu ;)

Największą i najgroźniejszą bronią Jastrzębskiego Węgla są skrzydłowi. Trójka Łasko, Bartman, Kubiak wygląda imponująco. Ostatnio jednak forma tych zawodników najlepsza nie była. Zacznę może od Kubiaka, który w tym sezonie klubowym gra po prostu słabo. Michał jest uważany za ofensywnego zawodnika, a ile w tym sezonie zagrał dobrych spotkań w ataku ? Zbyszek Bartman do momentu kontuzji grał doskonale i według mnie był najlepszym przyjmującym w PlusLidze. Nie podoba mi się jednak to co Zbyszek robi w polu serwisowym. Dysponuje potężną zagrywką, ale od jakiegoś czasu coś sobie ubzdurał i próbuje jakiejś dziwnie plasowanej zagrywki. Kolejną rzeczą, która mnie zdziwiła jest ilość punktowych bloków Zbyszka. Bartman w obecnym sezonie zanotował tylko 3 punkty w tym elemencie, co jest wynikiem beznadziejnym. Michał Łasko do momentu urazu również grał świetnie i razem z Bartmanem ciągnął grę w ataku. Reprezentant Włoch poczynił znaczne postępy i myślę, że można go spokojnie zaliczać do czołówki atakujących na świecie. Na dodatek jest leworęczny co jest sporym utrudnieniem dla blokujących rywali.
Paweł Rusek od wielu lat na solidnym, w sumie dobrym poziomie. Miewa czasami trochę problemów z przyjęciem na palce.

Środek siatki na pewno nie należy do najmocniejszych punktów. Najlepr=szy poziom prezentuje reprezentant USA Russel Holmes. Trochę zawodzi Holender Rob Bontje, który przyszedł z włoskiego Sisleya. Bartek Gawryszewski ma spore możliwości, ale chyba nie najlepiej u niego z psychiką. Poza tym zagrywka w jego wykonaniu jedynie może rozśmieszyć rywali. Łukasz Polański rzadko pojawia się na parkiecie w dłuższym wymiarze czasowym.

Nie podoba mi się zupełnie pozycja rozgrywającego. Czas na ocenę transferów przyjdzie po zakończeniu sezonu, ale nie sądzę, żeby moja ocena jakoś diametralnie się zmieniła. Nie wiem dlaczego Trener Bernardi zrezygnował z Łomacza. Grzesiek w Treflu może nie imponuje, ale gra na niezłym poziomie i trzeba pamiętać, że najłatwiejszego zadania na pewno nie ma. Rozumiem, że przydarzyła się niemiła sytuacja z Sintinim, ale czy nie było na rynku kogoś ciekawszego od Vinhedo czy Thorntona ? O Thorntonie w sumie nie ma już sensu pisać, bo w Jastrzębiu już go raczej nie zobaczymy. Vinhedo w PlusLidze zagrał według mnie tylko jedno bardzo dobre spotkanie (wygrane z ZAKSĄ). Oczywiście biorę pod uwagę te spotkania, które miałem okazję oglądać. Ciekawą opcją może być młody Portugalczyk Tiago Violas, ale Trener Bernardi wyraźnie chce stawiać na Brazylijczyka.

Problemem Jastrzębskiego Węgla jest brak wartościowych zmienników na skrzydłach. Wypada ktoś z trójki Łasko, Bartman, Kubiak i zaczynają się kłopoty. Luciano Bozko jest w Jastrzębiu chyba tylko dlatego, że posiada polskie obywatelstwo. Nieźle przyjmuje, ale w ataku wiele nie zdziała. Ashlei Nemer ma trudną, mocną zagrywkę i to chyba jego jedyny atut. Dysponuje sporą siłą, ale w ataku nic szczególnego jeszcze nie pokazał. Zmiennikiem Łasko jest młody Mateusz Malinowski, który w tym sezonie już dwukrotnie pokazał się z dobrej strony. Materiał na dobrego zawodnika, ale jeszcze brakuje mu ogrania i doświadczenia na tym poziomie.

Nie podoba mi się to co robi Trener Bernardi. Fajnie motywuje chłopaków, ale często wprowadza też nerwową atmosferę. Nie potrafi się pogodzić z decyzją po &quot;czelendżach&quot; i bardzo często myli się (i to wyraźnie) w ocenie sytuacji.

Ostatnio w Jastrzębiu na pewno nie było zbyt dobrej atmosfery. Play offy zbliżały się wielkimi krokami, a zespół zanotował cztery porażki z rzędu. Trzy ostatnie spotkania bez wygranego seta również nie napawają optymizmem. Wymowna była sytuacja z ostatniego meczu (z Resovią), kiedy to Kubiak &quot;wystartował&quot; (niesłusznie zresztą) z pretensjami do sędziego, za co otrzymał żółtą kartkę. Wydaje mi się, że był po prostu sfrustrowany postawą swoją i swoich kolegów.


Podsumowując uważam, że możemy być tutaj świadkami nawet pięciu spotkań. Bardzo ciężko wskazać faworyta tej rywalizacji. Patrząc na ostatnie poczynania obu drużyn skłaniałbym się w stronę ekipy z Bydgoszczy. Od ostatnich spotkań minęło jednak trochę czasu, więc ciężko stwierdzić jak to wszystko się dzisiaj potoczy.

Ostatecznie odpuszczam dzisiejszy mecz (chociaż miałem myśl, żeby zagrać w stronę Delecty) i postaram się &quot;zaatakować&quot; kolejne starcia.

Może mój króciutki tekst będzie dla kogoś pomocny ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Właśnie wróciłem z hali, i ogólnie JSW nie zasługuję na półfinał. Dzisiaj zagrali klęskę, nie znam się aż tak na siatkówce żeby wymienić wszystkie mankamenty w ich dzisiejszej grze. Na pewno Bartman i Łasko to nadal nie to samo. Obaj dostali nawet po czapie na pojedynczym bloku i to takie soczyste :cool: Bardzo dobrze Antiga, średnie ale nie najgorzej Wika. Zauroczyła mnie dzisiaj gra Konarskiego, to co gra ten chłopak to palce lizać. Bardzo pewne ataki. Co mnie zaszokowało, to bardzo łatwo Bydgoszczanie gubili blok gości. Dwa-trzy razy minimum Konarski atakował sobie na „czystej” siatce. Utkwił mi tez jeden moment, mianowicie strata punktu JSW po błędzie własnym. Chodzi mi o to gdy przy rozegraniu nie zrozumieli się i który z zawodników gości miał kończyć piłkę a nawet do niej nie wyskoczył(nie wiem kto to miał być ???? ). Nie wiem czego spodziewać się jutro o JSW ale to raczej już eksperci w dziale się wypowiedzą, ale po pierwszych 15 minutach byłem przekonany, ze JSW zbudował nie złą formę na play offy i dzisiaj może być to ciężki mecz dla gospodarzy, pomyliłem się.. od drugiej połowy pierwszego seta grał już tylko jeden zespół.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Zawsze drugi mecz to wieksza niepewnosc.Więcej napewno będzie zalezało od ,,galaretek,, To oni prowadzili caly mecz oprócz polowy 1 seta króry rzeczywiscie dawal ,,węglowym,, nadzieje na dobry wynik.Widac ze gospodarze są mocni i motywacja duzo większa i nie sądze by jutro goscie potrafili sie odbudowac tym bardziej ze dzis komunikacja po ich stronie była kompromitująca .Widac ze Delecta wie o co gra i jutro wydaje mi sie wynik moze sie zmienic o jednego seta .Bartman ,Lasko ,Kubiak,,,Vinhedo,,. bez formy nie mówiąc o pozostałych jak Bontje itd itd nie widze nikogo kto mógl by pociągnac ten zespół.Zgranie zdecydowanie po stronie gospodarzy i te 3 sety mimo grania praktycznie w jednym skladzie jescze nie powinno miec znaczenia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn Over 181,5 @ 1,85 Bet365 ⛔ 181 :-|
Mecz o miejsce 9 Plus Ligi. Stan rywalizacji 1-0 dla Olsztyna który wygrał pierwszy mecz, będąc z góry skreślanym 3-2. Mecz wielkim widowiskiem nie był masa błędów własnych. No ale obie drużyny są dość słabe i dlatego popełniają bardzo dużo niewymuszonych błędów. Bardzo wyraźnie faworyzowany Trefl ale moim zdaniem łatwo im nie będzie i wcale się nie zdziwię jak dzisiaj przegrają. Moim zdaniem żadna z drużyn nie wygra tego meczu 3-0. Więc przy graniu 4 setów ta linia powinna zostać przekroczona. Myślę że nie będzie setów do 15 w jedną czy drugą stronę bo drużyny są na podobnym poziomie i żadna raczej nie jest w stanie w takim stosunku wygrać. Trefl to głównie Oivanen od niego wszystko zależy jak na słabszy dzień drużyna w ataku nie istnieje. Parę przyjmujących tworzą Hietanen i Vdovin, obu zawodnikom brakuje regularności i to główna bolączka Trefla, przyjęcie raz jest dobre raz słabe. Hietanen powinien być głównym celem na zagrywce Olsztyna bo przyjmuje słabo, najgorzej z całego Trefla. Środkowi też nie dostają aż tak wiele piłek bo przy dość przeciętnym przyjęciu ciężko grać środkiem. Olsztyn gra więcej środkiem szczególnie gdy pod siatką jest Gunia wtedy Herman dość często korzysta z jego usług. W przyjęciu gra Paweł Siezieniewski i Wojciech Ferens. Paweł ma lepsze przyjęcie, Wojtek lepszy w ataku także się uzupełniają. Na ataku gra nadzieje polskiej siatkówki Bartosz Krzysiek, w pierwszym meczu zdobył aż 31 punktów zanotował aż 63% w ataku, rewelacyjny wynik. Jego problem to powtarzalność. Bo pamiętam jak bodajże debiutował z Zaksą i też zagrał rewelacyjnie, na podobnym poziomie jak ostatnio a później wyraźnie się podpalił i grać no najwyżej średnio. Reasumując uważam że oba zespoły są na podobnym poziomie i nie sądzę że któraś z drużyn wygra ten mecz 3-0 a tak jak wspomniałem już wcześniej przy graniu 4 setów over powinien wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
Trzecie spotkanie pierwszej fazy play-off, w której goście już w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 0-2. I wcale się nie zdziwię, jeżeli zakończy się ona na 0-3 i awansem Rzeszowskiej ekipy do półfinału. Może to zabrzmi głupio, ale obie drużyny mają inne cele na głowie, niż rywalizację na krajowym podwórku ze sobą. Mowa oczywiście o Europejskich Pucharach, gdzie obie drużyny czeka finałowa rozgrywka. Akademicy już 27. marca grają pierwszy mecz w finale Challenge Cup z Warszawską Politechniką, Rzeszów natomiast czeka na Dynamo Moskwa na Podpromiu już 28. marca. Obie drużyny, w szczególności Resovii, zależy na triumfie w rozgrywkach i z pewnością będą chcieli spotkanie z Częstochową po prostu &quot;odbębnić&quot;, by wrócic do domu i już gotować się na finał. Nie wspominając już o poziomie sportowym, gdzie Resovia mając szeroką ławkę i generalnie lepszy skład, dwukrotnie ograła medalików 1-3, co mogło się skończyć nawet 0-3, gdyby nie mały element rozprężenia. Niemniej jednak na podobny wynik liczę jutro.
Typy
Asseco Resovia Rzeszów
@1,25 Betsafe ✅ 3:1
Asseco Resovia Rzeszów -1,5 seta @1,55 Betsafe ✅ 3:1 ale 3:0 to oczywiście nie można było ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Warszawa - Skra
Co tu dużo mówić, Skra po wyczerpującym F4, tak wiec najprawdopodobniej i najsensowniej byłoby wystawić drugą szóstką co zapewne uczyni Nawrocki. Wawa z kolei 2 zwycięstwa z Rumunami i awans do finału Puchaaru Challenge. U siebie mimo wszystko Warszawa powinna byc ciut mocniejsza anizeli na wyjazadach przegranych po 0-3. Jak dla mnie set spokojnie w zasięgu Warszawiaków, druga szóstka Skry nie jest jakaś arcymocna.
Warszawa+2,5 1.88 pinnacle cały czas spada⛔
końcówka 3. seta ????dla wawy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów​


Warszawa ma przed sobą finał Challenge Cup, w którym zmierzy się z Częstochową. Na pewno ten puchar jest priorytetem dla Politechniki, ale zawodnicy i Trener Panas zapowiadają, że chcą sprawić niespodziankę i przedłużyć rywalizację.

Skra w weekend rozegrała dwa ciężkie spotkania: z Arkasem i z Zenitem. Po meczu były żal, płacz i rozpacz. Upragnione zwycięstwo w LM było bardzo blisko i podopiecznym Trenera Nawrockiego ciężko będzie tak szybko zapomnieć o tym finale.

Myślę, że o potencjale sportowym i poszczególnych zawodnikach nie ma sensu się rozpisywać. Ciekawe kogo do gry desygnuje Trener Nawrocki. Wydaje mi się, że kilku zawodników może odpocząć.

Warszawa w rundzie zasadniczej potrafiła walczyć z teoretycznie mocniejszymi rywalami jak równy z równym.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska (+2.5 seta) @ 1.65 Betsafe ⛔


Indykpol AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk​


Trzecie starcie w walce o 9 miejsce w PlusLidze. Jak na razie dwukrotnie wygrywali gospodarze. W pierwszym spotkaniu Olsztyn pokonał Trefla 3:2, a w drugim meczu ekipa z Trójmiasta okazała się lepsza wygrywając 3:1. Czas na przełamanie.

Mocne i słabe strony Olsztyna:
Słabością na pewno jest brak wartościowych zmienników. Przede wszystkim brakuje zawodników na przyjęciu. Siezieniewski i Ferens muszą grać całe spotkanie (krótkich zmian Mariańskiego nie liczę), nawet jak prezentują się słabiej.
Kolejnym problemem jest brak regularności. O sile Indykpolu świadczą młodzi Ferens i Krzysiek. Potrafią zagrać świetne spotkanie, ale potrafią również zawieść.

Mocną stroną jest współpraca rozgrywających z Dawidem Gunią. Dawid jest często uruchamiany na środku (znacznie częściej od Gacy) i notuje zazwyczaj wysoką skuteczność.
Olsztyn lepiej spisuje się przed własną publicznością. Mecz jest jednak rozgrywany w środę, więc nie sądzę, żeby trybuny były zapełnione.


Mocne i słabe strony Gdańska:
Słabszą stroną w Treflu jest brak stabilizacji u przyjmujących. Vdovin, Wołosz i Hietanen według mnie są przeciętni i nie gwarantują po prostu równej, dobrej formy. Vdovin gra dobrze, Hietanen słabo. I na odwrót.
Kolejnym słabszym punktem jest przyjęcie libero Kaczmarka. Młody zawodnik świetnie radzi sobie w obronie, ale w przyjęciu popełnia sporo błędów.

Najmocniejszą stroną jest para Grzesiek Łomacz - Mikko Oivanen. Na początku ich współpraca nie wyglądała najlepiej, ale z czasem zaczęło to jakoś wyglądać. Grzesiek nie zapomniał jak się rozgrywa, potrafia uruchamiać środkowych (robi to w sumie rzadko, bo ma słabe przyjęcie). W najważniejszych momentach większość pilek kieruje jednak do Finów. Mikko Oivanen to bardzo dobry i solidny zawodnik. Rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu.

Olsztyn strasznie słabo spisuje się w bloku. W przeciwieństwie do ekipy z Trójmiasta, która w tym elemencie spisuje się bardzo dobrze.

Wydaje mi się, że lepiej taktycznie poukładany jest Trefl. W związku z problemami kadrowymi Olsztyna (ciągną się już dosyć długo) potencjał również jest po stronie Trefla. Zobaczymy czy będą w stanie swoje atuty przenieść na parkiet.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk @ 1.72 Unibet ✅
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Spotkania pomiędzy JW vs Delectą są najbardziej wyrównae i emocjonujące w pierwszej rudznie PO w Pluslidze. Uważam, ze dzisiaj będzie nie inaczej i w sumie kazdy wynik jest mozliwy. W rywalizacji pomiędzy tymi zespołami mamy remis 1-1. W ostatnim spotkaniu obu team&#39;ów lepiej wypadł Jastrzębski, który w koncu zagrał na przyzwoitym poziomie(szczególnie Michal Łasko) i chyba wychodzi na prostą. Uważam jednak, że wypoczynek podziałal dużo lepiej na Delecte, ktora moze sprawić dzisiaj niespodzianke i kolejny raz w tym sezonie zagrać na nosie gwiazdom z Jastrzębia. U gości panuje doskonala atmosfera i chemia w druzynie, co widać i słychać podczas meczów czy wywiadów. U gospodarzy jest dużo większa presja i często zawodnicy sie spalają, jak cos nie idzie po ich myśli, ponieważ są przez wiekszośc fachowców typowani do walki o medal, co nie zawsze dobrze na nich oddzialowuje...

TYP: Delecta (+1,5)
KURS: 1,85 ✅✅
BUK: Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom