>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
K 1

kleszczu92

Użytkownik
bo banalne stwierdzenie, mecz meczowi nie równy nie obowiązuje nas w tej dyskusji?
Obowiązuje tylko gdyby Zaksa grała w optymalnym składzie mysle ze mecz wygladal by zdecydowanie inaczej. Resovia takich problemow nie miala, a się meczyła
Poza tym Zaksa grała u siebie, a Reska na wyjeździe.
Mimo kontuzji powiadasz utrzymali 2 pozycje, ja bym stawiał bardziej na to, że pomógł im w tym świetny początek sezonu, wręcz kosmiczny. Potem było coraz średniej.
Tak wspaniały początek, który pewnie by się utrzymał gdyby nie ciągłe kontuzje . W optymalnym składzie pokazali ze potrafia grać, chociażby wygrywając z Tretino czy w lidze ze Skra
 
vde 119

vde

Użytkownik
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz (przełożony)
termin będzie wyznaczony 5.03.2012
źródło: azsczestochowa.pl
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Czestochowa - Bydgoszcz
Typ: Bydgoszcz
Kurs: 2,20
Bet365
Analiza: Tabela prawie jasna. A no prawie zostal nam ostatni mecz, w którym zmierzą się Akademicy z Częstochowy z Bydgoską Delectą. AZS Częstochowa ma jeszcze szanse awansu o 1 pozycję w górę, Delecta już nie. Jednak trener Bydgoskiej Delekty po meczu Resovi wyraźnie powiedział, że nie ma zamiaru odpuszczać tego meczu i da pograć aktualnie najlepszym zawodnikom. Potencjałem Czestochowa odstaje wyraźnie, na papierze dużo słabsi. Po stronie Delecty Wika, który nie tak dawno grał w AZS-sie na pewno będzie chciał się pokazać swojej starej publiczności. Czewa walczy o awans jednak czy mają o co ? Jeśli jutro wygrają w PO zagrają z uważam lepiej dysponowaną na tą chwile Resovią. Jeśli polegną zagrają z Zaksą, która jak wiemy ma swoje problemy. Czy jutro więc zobaczymy czysty mecz ? Jestem przekonany, że tak i Delecta udowodni swoją wyższość.
W związku z żałobą narodową mecz zostaje przełożony ... także musimy poczekać na rozstrzygnięcia ;)
 
K 32

kefol

Użytkownik
Ja bym chciał tylko podkreślić, iż fakt przełożenia meczu jeszcze bardziej promuje w nim win Czewy. Teraz to jestem przekonany, że Bydgoszcz ten mecz odpuści, a poza tym będą w ciągłym treningu bez taryfy ulgowej, a świeżość będzie miała przyjść na pierwszy mecz PO. Co do Częstochowy to wydaje mi się, że o wiele bardziej leży im Rzeszów, niż KK.
A tak naprawdę wszystko rozstrzygnie się po pierwszym secie ???? czuje, że jeśli Czewa wygra pierwszego to Bydzia już na bank odpuści, aby jak najszybciej wrócić na Łuczniczkę i przygotować się na JSW.
 
vde 119

vde

Użytkownik
@kefol
100% prawdy, i podpisuję się pod tym, tylko że teraz kursy opadły drastycznie (z 2,30 na 1,6) a tym którym się udało duży kurs złapać, dostali pewnie zwroty. Ja miałem w Betclic na Częstochowę, warunek że nie będzie zwrotu to taki że w 48h po pierwotnym terminie wznowią mecz, i co ? wznowią po 49h o 19:00. Jak pech to pech;] ew. można brać -1,5 też może wejść ale teraz chodzi po 2,00 kurs a w piątek był po 4,00 ;]
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przeczytałem całą dyskusję na temat meczu Częstochowa - Bydgoszcz i żałuję że straciłem tyle czasu. Niektórzy zachowują się tak jakby już był znany wynik czyt. 3-0 dla Częstochowy. Nie wiem dlaczego tak sądzą, bo jeśli Delecta nie zlekceważy rywala i zagra swoje to tu będzie 3-0 dla Delecty. Według mnie jeśli chcecie kalkulować to Częstochowie nie opłaca się jutro wygrywać, oczywiście patrząca na aspekty czysto sportowe. Po jeśli wygrają to w PO czeka na nich Resovia, która pokazała w ostatnim mecz z JSW że nawet grając rezerwami mogą grać świetną siatkówkę, nawet lepszą niż by grali pierwszym składem. Zaksa, przetrzebiona Zaksa jest łatwiejszym rywalem.
@vde ja rozumiem jesteś z Częstochowy to kibicujesz tej drużynie ale w swojej analizie nie napisałeś ani słowa o tym że Delecta jest przynajmniej o klasę lepsza niż AZS. Post który dałeś przed chwilą wskazuje że znasz już wynik tego meczu, obyś się nie przejechał. Już nie chodzi o to czy ja trafię czy nie ale chcę zobaczyć Wasze posty jeśli Częstochowa przegra ten mecz. Bo po niektóry postach wyczuwam że ten typ traktujecie jako lokatę w stronę Czewy. Najlepiej grajcie 3-0 dla Czewy, po @4 jeszcze pewnie stoi.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Przeczytałem całą dyskusję na temat meczu Częstochowa - Bydgoszcz i żałuję że straciłem tyle czasu. Niektórzy zachowują się tak jakby już był znany wynik czyt. 3-0 dla Częstochowy. Nie wiem dlaczego tak sądzą, bo jeśli Delecta nie zlekceważy rywala i zagra swoje to tu będzie 3-0 dla Delecty. Według mnie jeśli chcecie kalkulować to Częstochowie nie opłaca się jutro wygrywać, oczywiście patrząca na aspekty czysto sportowe. Po jeśli wygrają to w PO czeka na nich Resovia, która pokazała w ostatnim mecz z JSW że nawet grając rezerwami mogą grać świetną siatkówkę, nawet lepszą niż by grali pierwszym składem. Zaksa, przetrzebiona Zaksa jest łatwiejszym rywalem.
Ta część chyba najbardziej skierowana do mnie to odpowiem. Ja tylko bronię kursu 2.3, po którym zagrałem ten mecz. Teraz jest już 1.5 i chyba bym się nie skusił, a już na pewno nie za jakąś większą stawkę. Tak samo z -1,5, który kupiłem po 3.9. To była mega okazja, a że Ty się pośpieszyłeś i zagrałeś Delectę po 1.7 a teraz mamy nawet do 2.4. Gdyby mecz został rozegrany to ja już mógłbym całkiem ładnie zarobić na kontrze, oczywiście że nie jest to jakiś ogromny pewniak ale taki po kursi 2.3 nie mógł być. Jednak było to ogromne value w okolicznościach, których opisałem.
Tak w ogóle to widzę, że aby ktoś się tu liczył z opinią to trzeba być moderatorem albo Bóg wie kim. Nie chciałem tego pisać ale muszę. Jestem w trakcie tworzenia pamiętnika typera coś jak Scotratez (czy jakoś tak) prowadzi w tenisie. I tutaj was zaskoczę - typy z siatkówki dają mi zysk 67,64j i yeld koło 45% - kto nie wierzy niech sprawdzi. http://forum.bukmacherskie.com/f15/pamietnik-siatkarski-73131.html#post2741968
 
firer 886

firer

Użytkownik
Według mnie jeśli chcecie kalkulować to Częstochowie nie opłaca się jutro wygrywać, oczywiście patrząca na aspekty czysto sportowe. Po jeśli wygrają to w PO czeka na nich Resovia, która pokazała w ostatnim mecz z JSW że nawet grając rezerwami mogą grać świetną siatkówkę, nawet lepszą niż by grali pierwszym składem. Zaksa, przetrzebiona Zaksa jest łatwiejszym rywalem.
Trudno mi sie z tym nie zgodzic i to wlasnie ten fakt sprawia ze dla mnie faworytem tego meczu rowniez jest Delecta.
Tak w ogóle to widzę, że aby ktoś się tu liczył z opinią to trzeba być moderatorem albo Bóg wie kim. Nie chciałem tego pisać ale muszę.
Oj mylisz sie. Jak dla mnie Dawid przedstawil argument ktory bardziej mnie przekonuje niz np stwierdzenia ze czewa wygra bo przyjdzie pelna hala kibicow itp

Pozatym to po co stawiac kase, na takie mecze grane wlasciwie o nic? Dla mnie to marnotrawienie kasy w czystej postaci.Jak dla mnie ten mecz to typowy no-bet. Lepiej sobie poczekac do srody i wybrac cos z wloskiej A1 a tam ciekawych betow nigdy nie brakuje
 
K 32

kefol

Użytkownik
Oj mylisz sie. Jak dla mnie Dawid przedstawil argument ktory bardziej mnie przekonuje niz np stwierdzenia ze czewa wygra bo przyjdzie pelna hala kibicow itp
Nic o kibicach nie wspominałem. Delecta pewnie najchętniej oddałaby walkowera w tym meczu gdyby mogła ???? ale tak jak mówię ja tu w tej dyskusji bronię mojego kursu po 2.3 i 3.9. Teraz to i tak już w sumie nieważne bo zakład cofnęli ale uważam, że granie po 1.7 na Delectę to ogromne ryzyko utraty pieniędzy. Jak już wcześniej wspomniałem teraz tego meczu już nie ruszam, ewentualnie coś postawie za jakąś stówkę, bo więcej ryzykować po 1.5 się nie opłaca, a co zagra Delecta będąca w treningu to wielka niewiadoma. Jednak chyba jakaś drużyna ostatnio nawet przegrała z outsiderem z tego samego powodu.. KK?
A i tak wiadomość, którą ktoś napisał na pewnym znanym forum, że Bydgoszcz wróciła do siebie i wysyła na mecz podobno gołą 7 lub 8! i to same rezerwy..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak w ogóle to widzę, że aby ktoś się tu liczył z opinią to trzeba być moderatorem albo Bóg wie kim. Nie chciałem tego pisać ale muszę. Jestem w trakcie tworzenia pamiętnika typera coś jak Scotratez (czy jakoś tak) prowadzi w tenisie. I tutaj was zaskoczę - typy z siatkówki dają mi zysk 67,64j i yeld koło 45% - kto nie wierzy niech sprawdzi. Pozdrawiam
Nie wiem dlaczego mnie atakujesz i wypominasz w dyskusji rangę jako posiadam na forum. Ja w Twoją stronę nie napisałem żadnego krytycznego posta. Przedstawiłem tylko swoją opinię o meczu teraz i w czwartek kiedy podałem typ na Delectę nie znając innych wyników. Co do wyników życzę powodzenia, spojrzę za kilka miesięcy ja będziesz miał już podanych przynajmniej 100 typów.
Pozatym to po co stawiac kase, na takie mecze grane wlasciwie o nic? Dla mnie to marnotrawienie kasy w czystej postaci.Jak dla mnie ten mecz to typowy no-bet. Lepiej sobie poczekac do srody i wybrac cos z wloskiej A1 a tam ciekawych betow nigdy nie brakuje
Już zagrane dawno temu. Ale i tak nie będę na tym meczu stratny, Unibet wyznaczył jako nową datę 7.03 więc nie ma żadnej wzmianki o zwrocie jednak w regulaminie jest wyraźna adnotacja jeśli mecz nie odbędzie się w ciągu 48 godzin od ustalonego terminu mamy rozliczenie po kursie 1. A mecz odbędzie się po 49 godzinach także jak Delecta wygra będę siedział cicho jak przegra smaruję meila o zwrot ;)
A i tak wiadomość, którą ktoś napisał na pewnym znanym forum, że Bydgoszcz wróciła do siebie i wysyła na mecz podobno gołą 7 lub 8! i to same rezerwy..
Jakieś potwierdzenie tej wiadomości, ale oficjalne, inne forumki mnie nie interesują. Bo oficjalna strona Delecty nic o takich okolicznościach nie mówi, strona AZS-u też nie.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Jutro Delecta nie rzuci sie na Częstochowe.Byc moze zobaczymy próbe wariantów przed najwaznieszymi meczami które przed nią.Na chłopski rozum ktory trener będzie ryzykował utrate któregos z czołowych zawodników?Nie mówie ze rezerwowi są łatwi do ogrania ale wiem jak sie gra mecz o nic tym bardziej jesli drugiej druzynie motywacji braknąc nie moze.Koncentracja od początku do konca i spora motywacja to czynniki które powinny przyblizyc Azs do zwyciestwa chociaz tą druzyne staram sie omijac z daleka jutro powinna zrobic swoje.
 
S 26

spawacz

Użytkownik
Czestochowa byla pewniekiem do moment zakonczenia meczu w Gdansku. W momencie gdy Warszawa przegrala 3 set na przewagi i w konsekwencji mecz typ na jutzrejszy mecz moze byc tylko jeden - Delecta win. Jak kazdy wie Bydgoszczy ten mecz totalnie wisi ale jakis sklad musi na boisko wyjsc a akurat w tym sezonie siedzi tam na lawce kilku niezlych zawodnikow, ale nie o Bydgoszcz sie tu rozchodzi. Chodzi przede wszystkim o AZS i wydaje sie oczywistym ze czestochowscy zawodnicy ze sztabem szkoleniowym musieliby upasc na leb zeby chciec wygrac ten mecz. Maja swiezo w pamieci jak zostali doslownie zmieceni z parketu przez Rzeszow sama zagrywka, wiec palic sie do gry z nimi za bardzo nie maja. Nikt o zdrowych zmyslach przy obecnej formie Zaksy i Resovii nie wybierze sobie Rzeszowa za przeciwnika. Z Asseco Czewa nie ma zadnych szans, z Kedzierzyn moze obecnie powalczyc, tym bardziej ze to swieta wojna, na Czestochowie nie ciazy juz zadna presja a na meczach z Kedzierzynem bedzie komplet publicznosci i dobry doping. I jak slysze Pakosza, ktory probuje mydlic oczy twierdzac ze z Rzeszowem wygrali w tym sezonie 1 mecz i ze w takim razie to moglby byc lepszy przeciwnik dla AZS, to tym bardziej sklaniam sie ku temu ze sternik czestochowskiego klubu juz teraz szykuje alibi na wypadek jakby ktos zarzucil mu ze celowo ulegli Bydgoszczy. Bydgoszcz w pinnacle po chorym 2.7 na chwile obecna biore z pocalowaniem reki, nawet gdyby Delecta wyslala na ten mecz gołą 7, bo to nie oni beda chcieli ten mecz przegracw moim przekonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

majorczyk

Użytkownik
Bydgoszcz bez - Dębca, Wrony, Antigi, Masnego, Konarskiego i Jurkiewicza. AZS wyjdzie bez Wiśni.
To tak informacyjnie. Darujcie pytania skąd? po co? dlaczego? ???? . Kto będzie chciał skorzysta. Bo mecz w większości buków odblokowany z kursem 1,5.
AZS musi z prostej przyczyny. Wyprzedzając Farta będzie w meczach o 5-8 miał atut własnej hali.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Dodam cos od siebie i Proszę o komentarz. Granie Czewy po takim kursem dla mnie zupełnie nie opłacalne. Value zdecydowanie po stronie gości, którzy ławkę mają także silną. Najbardziej mnie meczy jednak to, że w wypadku wygranej Czewa zajmie 6 miejsce. Nie łudzę się, że przejdą oni w pierwszej fazie ŻAKSę, czy tym bardziej Reskę. Nie widzę tutaj szansy w żadnym z przeciwników. Problem co będzie potem. Jesli Czewa odpadnie to w meczach 5-8 zajmując 6 miejsce będzie miała przywilej grania większej ilości spotkań z 7 zespołem. A więc większa szansa na zajęcie minimum 6 miejsca i walka puchary.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Dodam cos od siebie i Proszę o komentarz. Granie Czewy po takim kursem dla mnie zupełnie nie opłacalne. Value zdecydowanie po stronie gości, którzy ławkę mają także silną. Najbardziej mnie meczy jednak to, że w wypadku wygranej Czewa zajmie 6 miejsce. Nie łudzę się, że przejdą oni w pierwszej fazie ŻAKSę, czy tym bardziej Reskę. Nie widzę tutaj szansy w żadnym z przeciwników. Problem co będzie potem. Jesli Czewa odpadnie to w meczach 5-8 zajmując 6 miejsce będzie miała przywilej grania większej ilości spotkań z 7 zespołem. A więc większa szansa na zajęcie minimum 6 miejsca i walka puchary.
Aby grac w pucharach (a dokladniej challenge cup) trzeba zajac minimum 5. miejsce.

Na dodatek wg mnie Czewa nie powinna byc zainteresowana gra w pucharach bo to kosztuje kupe kasy .. (chyba ze dzieki temu znajda jakichs sponsorow to ok).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Na dodatek wg mnie Czewa nie powinna byc zainteresowana gra w pucharach bo to kosztuje kupe kasy .. (chyba ze dzieki temu znajda jakichs sponsorow to ok).
W Warszawie i Częstochowie wielkich budżetów nie ma. Problemy finansowe są, ale jak widać po obecnym sezonie te zespoły nie odpuściły w Challenge Cup i śmiem twierdzić, że będziemy świadkami polskiego finału w tych rozgrywkach.

A wystarczyło w którejś z początkowych rund wystawić juniorów i mieliby &quot;problem&quot; z głowy.
 
vde 119

vde

Użytkownik
No i po meczu AZS - Delecta. Na boisku nie pojawił się Wika czy też Antiga (obu chyba nie było nawet na hali) Gdyby nie dziwna sytuacja z 2. seta z Janeczkiem to raczej skończyłoby się 3:0, ale trzeba powiedzieć że Delecta coś tam próbowała grać, po prostu bez Wiki i Antiga są słabsi, a AZS zagrał nawet ciekawą siatkówkę, od końcówki drugiego do końca meczu osłabieni brakiem właśnie Janeczka.
Słabo widzę Delectę z Jastrzębskim po tym meczu. No chyba że obecność Wiki i S.Antiga pociągnie radykalnie ich grę.
PS: Janeczek chyba doznał kontuzji stawu skokowego czy coś takiego, trudno powiedzieć czy ściągnięcie jego było asekuracją przed Play-Off, bo aż tak bardzo nie cierpiał, choć stopę miał usztywnioną.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Słabo widzę Delectę z Jastrzębskim po tym meczu.
???????????? Słucham :?:
Przecież z pierwszego składu grał tylko jeden zawodnik Michał Dębiec libero.
Meczu nie można było nigdzie obejrzeć także żadnych wniosków nie można wyciągnąć. Zresztą jak Delecta sięga po głębokie rezerwy bo tu nawet nie grali pierwsi rezerwowi to co tu można analizować. Patrząc w suche statystyki to Delecta grając 3 składem w niczym nie ustępowała pierwszej drużynie AZS-u. Także powstrzymałby się z huraoptymizmem na temat gry Częstochowian bo w PO zostaną sprowadzeni na ziemię. Tak wstydem jest strata jednego seta z takim składem Delecty (jeśli jest tak jak piszesz czyli jakiś błąd Janeczka ale to zawsze jest strata seta).
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dokładnie tutaj grały nawet bardzo głębokie rezerwy 4 i 5 opcja w przyjęciu 3 i 4 na środku 2 w ataku i 2 na rozegraniu. Szczerze mówiąc gdybym wiedział że wyjdą takimi grajkami to grał bym śmiało na Win Czewy grubo. Pewnie gdyby buki też wiedział więcej na ten temat to kurs oscylował by w okolicach 1.2. W poniedziałek spodziewałem się że zmieni się rozgrywający, jeden przyjmujący i jeden środkowy. Cóż na środę trener dał wolne po całości ...
Co do stwierdzenia &quot;Słabo widzę Delectę z Jastrzębskim po tym meczu.&quot;
Bez żartów bo głębokie rezerwy to co innego niż pierwsze szóstka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom