>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
vde 119

vde

Użytkownik
Tak się składa, że widziałem mecz, wiem że Delecta przyjechała w ósemkę, ale nikt z drużyny w zasadzie nie prezentował poziomu, który wymaga komentarza. Po prostu słabo, a jak rezerwy Delecty się tak prezentują, to trudno wymagać by wygrali z JSW rywalizację w PlayOff, jak u nich gra tylko 1szy skład na wysokim poziomie. Cerven nic nie grał podobnie jak &quot;objawienie&quot; Owczarz.
Nie sugerujcie się wynikiem, drugi set był przegrany bo przy stanie 23:22 i piłce w górze na 24 dla AZS upadł Janeczek pod siatką i mimo, że w zasadzie nie było bloku, to zawodnicy nie kończyli ataku a sędzia nie powtórzył akcji, a potem znosili Janeczka, dekoncentracja i się samo już potoczyło.
Jedna rzecz mnie zastanawia; tak jechaliście że moje argumenty są słabe i naciągane i leję wodę, a jakby przeanalizować to ponad połowa się sprawdziła, nie wiem dlaczego tak ślepo wierzyliście w Makowskiego, który nie jest idiotą jak wspominałem... Moglibyście już zejść z tego tonu przeciwko moim poglądom bo to już zabawne się robi, co nie napiszę to wyśmiewacie, napinacie się a jak pokazuje rzeczywistość, pochopnie i niepotrzebnie... Poniżej Janeczek po zejściu z boiska, ciężko powiedzieć, czy wróci na PlayOff.
Na Puchar Challenge na 90% nie, więc bierzcie to pod uwagę jeśli obstawiacie Challenge Cup


[URL='http://imageshack.us/photo/my-images/851/janeczekkontuzjavsdelec.jpg/']imageshack.us/photo/my-images/851/janeczekkontuzjavsdelec.jpg/
[/URL]
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 32

kefol

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Olsztyn - Gdańsk? Grają o frytki, ja wystawił bym kursy równe, więc 2.41 na Betsafe na Trefla wydaje się być małym value. Wydaje mi się, że obie drużyny zagrają na kompletnym luzie, a potencjał w chwili obecnej Trefl ma dużo wyższy, co także mnie trochę przekonuje żeby zainwestować w nich jakąś drobną sumę. Za 1/10 można spróbować? Czekam na wasze opinie bo może o czymś nie wiem ????
PS. Niby władze Plus Ligii mają się bliżej przyjrzeć drużynie, która zajmie ostatnie miejsce w lidzie. Trefl finansowo jest czysty (wypłaty dostają, co prawda z miesięcznym opóźnieniem ale teraz już zawsze ta wypłata jest), nie wiem jak tam w Olsztynie to wygląda.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Trefl finansowo jest czysty (wypłaty dostają, co prawda z miesięcznym opóźnieniem ale teraz już zawsze ta wypłata jest), nie wiem jak tam w Olsztynie to wygląda.
Olsztyn ma trochę problemów finansowych. Przede wszystkim sponsorem nie jest już PZU tylko Indykpol.

Odeszli Yudin (Otwarcie mówił, że &quot;nie ma siana, nie ma grania&quot;.) i Kadziewicz. Słyszałem, że może również odejść Wojciech Winnik, ale to raczej z innego powodu. Do końca sezonu zostało już nie wiele, więc Wojtek chyba skończy sezon w Indykpolu.

Dla mnie faworytem tej rywalizacji jest Trefl, ale o tym jutro ;)
 
K 32

kefol

Użytkownik
AZS Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
Tak jak już pisałem wystawiłbym tutaj równe kursy. Co prawda od wczoraj trochę się one zrównały ale nadal jest value na Trefla. Tak jak pisałem wyżej Trefl ma o wiele większy potencjał, a grając na luzie na pewno jest go łatwiej pokazać. Pewnie będzie wyrównany mecz, jednak uważam, że zwycięsko wyjdą z niego gdańszczanie.
Moje typy:
Trefl - 2.3 (1/10) Betsafe⛔
Trefl (-1,5 seta) - 3.5 (0.5/10) Betsafe⛔
Jakby ktoś chciał obstawić to lepiej hurry up bo pewnie do meczu kursy będą już po równo, np. Unibet już daje nam 1.72 - 2.0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
Jakby ktoś chciał obstawić to lepiej hurry up bo pewnie do meczu kursy będą już po równo, np. Unibet już daje nam 1.72 - 2.0.
Kolego Kefol typ bardzo dobry ,ale czy nie lepiej było poczekać na wystawienie kursów przez jeszcze kilku bukmacherów? Niestety takie wpisy psują rynek, przez co sam musiałem pograć już teraz, a betsafe ,wiadomo ma psie limity... przez co i kurs szybko leci
Przez takie coś zarobi garstka osób ,a bukmacherzy typu bet365 wystawią kursy ~1,7 i niestety ale prawie nikt z tego forum value w stone Trefla już nie złapie.
Reasumując typ świetny ,ale warto było chwile jeszcze poczekać i zagrałoby go o wiele więcej ludzi z forum po fajnym kursie ;)
Pewnie nie uwierzysz ale buki też czasem czytają różne forum ;) Pozdro
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - Tytan AZS Częstochowa​


Faworytem tej rywalizacji jest oczywiście ekipa z Rzeszowa. Resovia ma ogromny potencjał i przede wszystkim szeroką, wyrównaną kadrę.

Tytan ma wąską kadrę i nie ma tam zbyt wielu wartościowych zmienników. Dodatkowo w Rzeszowie zabraknie atakującego Bartosza Janeczka, który jest liderem tego zespołu.

Częstochowa ma dosyć trudną zagrywkę i czasami tym elementem potrafią zaskoczyć rywala. Fajnie przy dobrym przyjęciu rozgrywa Fabian Drzyzga, ale przy źle dogranej piłce zaczynają się kłopoty. Murek i Gierczyński najlepsze lata mają za sobą i często podopiecznym Trenera Kardosa brakuje siły na skrzydłach.

Resovia to jeden z lepiej zagrywających (a może i najlepiej) zespołów w PlusLidze. Mam nadzieję, że Trener Kowal będzie desygnował do gry zawodników, którzy są aktualnie w najlepszej dyspozycji, a nie tych, którzy mają najwyższe kontrakty.

Resovia na własnym parkiecie gra bardzo dobrze. Częstochowa z Janeczkiem mogła spróbować podjąć walkę. Wydaje mi się, że bez swojego lidera zbyt wiele nie zdziałają. Michał Kamiński ma świetne warunki fizyczne, ale brakuje mu ogrania i doświadczenia.

Typ:
Resovia Rzeszów (-2.5 seta) @ 1.72 Unibet ⛔
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja przyjmuje zasadę, że nie piszę nic w dziale o kolarstwie bo kompletnie nic nie wiem. Uwierzcie, dobrze z nią wychodzę.
Tak jak pisałem wyżej Trefl ma o wiele większy potencjał, a grając na luzie na pewno jest go łatwiej pokazać.
Widać tylko Halinka z kiepskich potrafi się doprosić swego, po powiedzeniu &quot;Boże, widzisz a nie grzmisz&quot;
Byłem i w Gdańsku (choć ten mecz leciał na PS) i oczywiście w Uranii. Trefl to bardzo prościutki zespół, bazujący wyłącznie na Oivanen&#39;ie. Hietanen od czasu do czasu go wspomoże i to wszystko. Jeśli to ma być potencjał to sorry, o czym my gadamy.
Potencjał i to duży to ma Olsztyn. Tylko z takim kretynem na ławce jakim jest Totolo, nic nie osiągniemy. Połowa przyszłości AZS-u jest marnowana na rezerwie. Gra na luzie? My nie raz pokazywaliśmy ze tylko wyluzowani potrafimy coś ugrać. Było to widać w każdym meczu, ale przytoczę ze Skrą. Po laniu w pierwszym secie, na drugi wyszliśmy normalnie, bez mega koncentracji, byleby pograć dla kibiców i dla samych siebie. Przyjęcie siedziało bardzo dobrze, nie nadziewaliśmy się na potrójne bloki, za to sami posyłaliśmy mega czapy Kurkowi. Kapitalnie umieszczony flot Guni, Krzysiek z prędkością nie jednego Kurka właśnie czy też Mariusza.
Wszystko zaczęło się z powrotem w trzecim. Ostra motywacja na przerwie, pospinali się od pierwszej piłki i byle &quot;coś&quot; ich raz za razem rozwalało w defensywie, a w ataku co chwilę nadziewaliśmy się na blok. Więc proszę, jeśli się nie wie co napisać, lepiej podać suchy typ...
Odeszli Yudin (Otwarcie mówił, że &quot;nie ma siana, nie ma grania&quot;.)
Przed meczem z Warszawą, Yudin, kiedy kontuzjowany przyszedł do Uranii podszedł do drugiego sektora (do nas, klubu kibica), gdy cała hala była jeszcze pusta, rozgrzewki też jeszcze nie trwała. Zapytała go wtedy jedna dziewczyna jakie ma plany co do nas, odpowiedział, że najprawdopodobniej odejdzie, bo nie oczekiwał takiego poziomu gry, a w sprawach innych klub jest dla niego odpowiedni. Zapytany po raz drugi, tu cytuje: powodem nie są finanse? Jasno odpowiedział ze nie w tym rzecz.
Kadziewicz odszedł bo dostawał mało szans, a szkoda, bo z GH tworzyli takie akcje na krótkie ze duet Falasca-Możdżonek nie jest dużo lepszy.
AZS nie ma sporo problemów jeśli biega o kasę, po przejęciu przez Indykpol niczego nie ubyło, a przybyły nawet konkursy dla dzieci przychodzących na ich &quot;własny&quot; sektor i fajne nagrody w przerwie technicznej. Nie ucierpiały na tym na pewno pensje graczy.
value na Trefla było (jest?) ale bez hura podpalania się. To mecz o mniej niż nawet pietruszkę, dlatego grający na pełnym luzie Olsztyn to inna ekipa, oj inna.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Kapitalnie umieszczony flot Guni, Krzysiek z prędkością nie jednego Kurka właśnie czy też Mariusza.
Chyba żartujesz? Widzisz jakikolwiek atut tego drewniaka? Jak mu jakiś tam flot wyszedł to na 99% przypadkiem, pewnie chciał byle jak przebić i zeszła mu z ręki. Palcami to pewnie bokser butterbean lepiej gra niż on. Wydaje mi się, że za bardzo kierujesz się lokalnym patriotyzmem w tym przypadku. Totolo to moim zdaniem całkiem niezły trener, zawodnicy Olsztyna z tego co wiem go chwalą więc nie wiem czy to akurat taki największy problem.
Gdyby Ciebie jakiś kibic zapytał czemu chcesz odejśc to byś walnął bez zastanawienia &quot;dla kasy&quot;? To, że jakiejś tam dziewczynie coś powiedział to nic nie znaczy.
Mecz dwóch słabiutkich druzyn, ze stawką nie ma co szaleć ale jakieś tam value chyba jednak po stronie Trefla jest.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zastanawiałem się nad typem Reska -2,5 ale skoro ogarną to handi to równie dobrze w tym meczu jest w stanie wejść inny typ a mianowicie under 135,5 pkt. Czewa w ostatnim meczu odniosła zwycięstwo z głębokimi rezerwami Delecty a mimo to nie zachwyciła swoją grą z trzecim kapeluszem bydgoszczan. Murek i Gierczyński to już nie Ci sami zawodnicy , z roku na rok coraz więcej przestojów w grze i mniej powera. Do tego dochodzi brak Janeczka. Pod presją Drzyzga nie gra tak pewnie a na pewno ciężko będzie dzisiaj o dokładne przyjęcie w ekipie AZS. Jeśli zagrywka zaskoczy powinniśmy oglądać bardzo krótkie widowisko. Resovii nie trzeba przedstawiać, mam nadzieje że Kowal nie będzie kombinował tylko pośle najlepszych do boju.
Resovia - AZS Czewa
under 135,5 2,4 Unibet ⛔jak zwykle syndrom 3 seta;/
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
A czytałeś kiedyś, żeby zawodnik określił trenera kompletnym osłem? To samo można powiedzieć.
Piszę co widzę i wcale mu się palce nie poślizgnęły, spokojna Twoja głowa ;) On w każdym meczu jest atutem na zagrywce (mniejsza, że tylko na zagrywce) ale jednak. Świetnie kieruje.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa Under 160,5 @ 1,70 Betsafe ⛔ 181 standardzik jeśli chodzi o Resovie
Każdy inny wynik niż 3-0 będzie sporym zaskoczeniem. Częstochowa nie ma żadnych atutów by ugrać chociaż seta z Resovią. Dwa dni temu Czewa grała z 3 garniturem Delecty i wcale łatwo nie wygrali, stracili seta co jest ogromną porażką, patrząc czym zagrała Delecta. Do tego grali pierwszym składem i mogą czuć spore zmęczenie. Do tego ze składu wypadł Janeczek który skręcił kostkę, a jest on najlepszym zawodnikiem tej drużyny. Za niego zagra Kamiński który potencjał ma ale to nie jest to. Przyjmujący Murek i Gireczyński grają słabo w tym sezonie, szczególnie w przyjęciu. Resovia w tym elemencie wygląda nieźle i mogą dość mocno odrzucić od siatki Fabiana Drzyzgę, ten będzie musiał grać wysokie świeczki a na takich zagraniach nie ma kto kończyć w Częstochowie. Resovia raczej nie odpuści tego spotkania wyjedzie pierwszy skład i zmiecie AZS. Jeśli jednak wyjdzie trochę rezerwowy skład to też o wynik się nie obawiam bo Reska w ostatnim meczu pokazała jaki ma potencjał na ławce.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Ja przyjmuje zasadę, że nie piszę nic w dziale o kolarstwie bo kompletnie nic nie wiem. Uwierzcie, dobrze z nią wychodzę.
Nie wiem jak Ciebie, bo rzadko widuje tutaj Twoje typy ale mnie bronią wyniki: http://forum.bukmacherskie.com/f15/pamietnik-siatkarski-73131.html
Byłem i w Gdańsku (choć ten mecz leciał na PS) i oczywiście w Uranii. Trefl to bardzo prościutki zespół, bazujący wyłącznie na Oivanen&#39;ie. Hietanen od czasu do czasu go wspomoże i to wszystko. Jeśli to ma być potencjał to sorry, o czym my gadamy. Potencjał i to duży to ma Olsztyn. Tylko z takim kretynem na ławce jakim jest Totolo, nic nie osiągniemy. Połowa przyszłości AZS-u jest marnowana na rezerwie.
Szanowny Kuchciku pisząc, że mają potencjał chodzi mi o tu i teraz, a konkretniej o jutrzejszy mecz. Nie obchodzi mnie, że jakiś młodzik siedzi na ławce w Olsztynie i może za 2-3 lata o nim usłyszę. Mnie obchodzi potencjał ludzi, którzy jutro zagrają. Oivanen to zawodnik, który ma potencjał wyższy niż cały Olsztyn w obecnym składzie razem wzięty i on sam może im ten mecz wygrać. Ostatnio też Wdowin pokazuje się z bardzo dobrej strony. Trefl ma kim postraszyć w ataku, a Olsztyn? Tam brakuje takie armaty, która czasami zamknie oczy i uderzy z sytuacyjnej, bo tak atak ich kuleje strasznie.
value na Trefla było (jest?) ale bez hura podpalania się. To mecz o mniej niż nawet pietruszkę, dlatego grający na pełnym luzie Olsztyn to inna ekipa, oj inna.
No to teraz spójrz jaką dałem stawkę.. Ja nie mówię, że Trefl ten mecz wygra na bank, ale jak widzę na nich 2.3 to biorę to z pocałowaniem ręki.
PS. Wypominasz mi, że jeśli Oivanen plus Hietanen nie mają potencjału to w takim razie kto go ma w Olsztynie?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
I tak 14 razy w fazie zasadniczej było tych przypadków? Weź czasem statystyki poczytaj chłopie albo lepiej - człowieka w akcji zobacz, bo aż oczy bolą.
http://stats.plusliga.pl/Ranking_Serve_weighted_average.aspx
Z tych statystyk wynika, że Trefl ma w składzie dwóch zawodników z trzech najlepiej serwujących w lidze. Gdańsk czy Olsztyn z czołowymi ekipami (czyli tymi dobrze przyjmującymi) tak dużo setów nie pograły, to raz(stąd biorą się tak dobre staty zawodników tych drużyn). Dwa, pewne statystyki to jest np. procentowa skuteczność rzutów w kosza, w tych statach jest bardzo dużo uznaniowości. Gunia to dla mnie bardzo słaby zawodnik, może zagrywke ma nieco lepszą niż inne elementy ale bez przesady, nie jest to czołowy zagrywający ligi jak wynika z tych statów.

W akcji go nieraz widziałem, chociażby niedawno jak się nawet komentatorzy Polsatu z niego podśmiewali.

Edit: Na takiej podstawie, że np. w kosza masz rzut trafiony albo nietrafiony a tutaj masz &quot;dobrą zagrywkę&quot;, &quot;złą zagrywkę&quot;, &quot;pół punktu&quot;, nie będe tłumaczył co znaczy słowo uznaniowość. Nie znaczy to oczywiście od razu, że są niewiarygodne ale znaczy, że nie należy ich traktować jak niepodważalnej świetości. Zawodnicy Trefla są akurat istotni w tym kontekście bo wywołują potrzebę refleksji na tymi statami.

Dzięki, że mi wytłumaczyłeś na o co chodzi w zagrywce. Ratem się okazało, że zawodnicy najsłabszych ekip mają najlepszą zagrywkę, co z tego, że naklepali te staty głównie w meczach między sobą.

Edit: W tym pierwszym poście to tak pół zartem było, tak słabej jak tam napisałem to rzeczywiście nie ma ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
A skąd wnioskujesz, że jest w nich dużo uznaniowości? Na jakiej podstawie obalasz oficjalne informacje? Nie wiem, czy wiesz, ale rozmawialiśmy o Dawidzie Gunii, co mnie zawodnicy Trefla obchodzą. I tak, Gunia jest czołowym zagrywającym PLS, bo popełnia mało błędów. Taki Wlazły czy Grozer, których zapewne zaliczysz do elity, bo przecież grają w &quot;elitarnych&quot; klubach, mają tych błędów 5x więcej. W zagrywce nie chodzi o to, żeby upierdzielić asa 120 na godzinę, ale odrzucić rywala od siatki -&gt; Gunia zrobił to porównywalnie tyle razy, co Grozer czy Wlazły.
edit
W akcji go nieraz widziałem, chociażby niedawno jak się nawet komentatorzy Polsatu z niego podśmiewali.
To co dopiero powiesz o Czarnowskim. ????
Dzięki, że mi wytłumaczyłeś na o co chodzi w zagrywce. Ratem się okazało, że zawodnicy najsłabszych ekip mają najlepszą zagrywkę, co z tego, że naklepali te staty głównie w meczach między sobą.
Na pewno nie mają jej tak miernej, jak można było wywnioskować z Twojej pierwszej wypowiedzi o Dawidzie. I o to mi przede wszystkim w tym chodziło. ;) Już wiele osób się przejechało na tym, że Olsztyn to takie miernoty, że w ogóle do trzeciej ligi się nawet nie nadają.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Kefol
w gwoli wyjaśnienia :!:
źle to ująłem może, bo chodziło mi o to, że nie warto zbytnio wchodzić w coś gdzie ma się mniej pojęcia, a to, naprawdę bez urazy zauważyłem w opinii o jutrzejszym meczu. To ze ogarniasz siatkę to wiem, bo byłem dwukrotnie w Twoim temacie.
Olsztyn znam od a do z, a ze zmuszają mnie bym był i znał drużyny z dołu tabeli (czy też pospolitych średniaków) to mogę lekko grzeszyć wiedzą na ich temat. Bo sama góra naszej PLS jest mi mniej znana.
Co do potencjału - nie miałem na myśli ze mamy fajnych młodzików na ławce, czy super Krzyśka w pierwszej ekipie. Mówię o... m.in. 30 letnim Krzysiu Stelmachu. Jego rozegranie jest perfekcyjne. Do tego kontuzjowany Ananiev, a tego zawodnika nikomu nie trzeba przedstawiać. Niestety póki trenerem będzie ten skończony idiota, dalej będziemy grać z tą kaleką Hernanem, który ośmiesza cały AZS.
Co do Oivanena mylisz się ze zjada cały Olsztyn, ale udowodniłbym Ci to dopiero wtedy kiedy stery przejąłby mądry trener, bo tak, z tym w.... ..... taktykiem nic nie zrobimy.
pozdro i powodzenia ;) aczkolwiek z tym powodzeniem - jutro go nie życzę zbytnio :p
 
K 32

kefol

Użytkownik
Mówię o... m.in. 30 letnim Krzysiu Stelmachu. Jego rozegranie jest perfekcyjne. Do tego kontuzjowany Ananiev, a tego zawodnika nikomu nie trzeba przedstawiać.
Ty chyba mnie kompletnie nie zrozumiałeś. Olsztyn z Ananievem i Yudinem to byłaby zupełnie inna drużyna. To dwie strzelby, które miały trzymać atak a teraz jest kaplica. Jednak co do Stelmacha to się kompletnie nie zgodzę. Środkowi lubią z nim grać, bo dzwoni do nich przed rozegraniem. To nawet nie trzeba być wybitnym żeby widzieć, że jak spuści piłkę na cyce to za plecy już nie rzuci. Nadal nie dostałem odpowiedzi, który z zawodników Olsztyna potencjałem mógłby pociągnąć grę drużyny - co do Grubego to kompletnie się nie zgadzam, a poza tym on może wejdzie na kilka piłek. Musisz się pogodzić, że w Olsztynie źle się dzieje, nie jest to jednak wina trenera, bo naprawdę w mojej opinii to już Nysa ma lepszy skład w obecnej chwili.
źle to ująłem może, bo chodziło mi o to, że nie warto zbytnio wchodzić w coś gdzie ma się mniej pojęcia, a to, naprawdę bez urazy zauważyłem w opinii o jutrzejszym meczu. To ze ogarniasz siatkę to wiem, bo byłem dwukrotnie w Twoim temacie.
Uwierz mi, że o Treflu to wiem więcej od Ciebie i jestem w pełni świadom tego co piszę i wmawiając mi, że mam mniej pojęcia o jutrzejszym meczu mam prawo czuć urazę. Co więcej teraz tak wydaje mi się, że to jednak Treflowi będzie bardziej zależało na tym 9 miejscu, w końcu Olsztyn może wszystko zwalić na kontuzje swoich dwóch największych gwiazd, a Trefl ostatniego miejsca nie będzie miał jak wytłumaczyć.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nadal nie dostałem odpowiedzi, który z zawodników Olsztyna potencjałem mógłby pociągnąć grę drużyny
Powiedz mi, jak obecnie pod nieobecność Ananieva ma ciągnąć ekipę m.in. Krzysiek czy Siezieniewski jak nie ma rozegrania? Hernan to kompletne nieporozumienie, serwis w PLS kobiet jest dwukrotnie bardziej efektywny, ale mniejsza o ten serwis. On nic nie potrafi, nie rozumie się z atakującymi, nie zgubi bloku, nie kiwnie, szkoda gadać.
Jak Stelmach wchodzi przykładowo na 5 akcji to przy 5 akcjach kiedy przyjmujemy min. 4 to pewne punkty dla nas. I tutaj nie jestem w niego ślepo zapatrzony jakby co, bo to się widzi.
Wybacz, ale sam atakujący sobie nie przyjmie, nie wystawi i nie skończy.
Wiem ze w Olsztynie obecnie jest bieda i o ekipie z dawnych lat możemy pomarzyć, lecz wiara (czasami ślepa?) to podstawa
 
K 32

kefol

Użytkownik
Powiedz mi, jak obecnie pod nieobecność Ananieva ma ciągnąć ekipę m.in. Krzysiek czy Siezieniewski jak nie ma rozegrania? Hernan to kompletne nieporozumienie, serwis w PLS kobiet jest dwukrotnie bardziej efektywny, ale mniejsza o ten serwis. On nic nie potrafi, nie rozumie się z atakującymi, nie zgubi bloku, nie kiwnie, szkoda gadać.
Jak Stelmach wchodzi przykładowo na 5 akcji to przy 5 akcjach kiedy przyjmujemy min. 4 to pewne punkty dla nas. I tutaj nie jestem w niego ślepo zapatrzony jakby co, bo to się widzi.
Wybacz, ale sam atakujący sobie nie przyjmie, nie wystawi i nie skończy.
Wiem ze w Olsztynie obecnie jest bieda i o ekipie z dawnych lat możemy pomarzyć, lecz wiara (czasami ślepa?) to podstawa
Ja jednego nie rozumiem. Wiem, że kibicujesz Olsztynowi, ale teraz to już się pogubiłem i nie wiem na kogo w tym meczu stawiasz? Trener do dupy, rozgrywający do dupy, a i tak uważasz, że Olsztyn wygra, a ja nie mam pojęcia o meczu i sypiesz teksty typu &quot;Boże widzisz a nie grzmisz&quot;. Stelmach niby zawodnik z potencjałem, a on pewnie będzie sypał kawały w kwadracie. To kim oni mają wg Ciebie ten mecz wygrać skoro zawodnik z potencjałem będzie stał w kwadracie? Wydaje mi się, że w pierwszym poście Cię trochę poniosło. Uderz się w pierś, przyznaj mi rację i życie toczy się dalej ???? No ofens.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja jednego nie rozumiem. Wiem, że kibicujesz Olsztynowi, ale teraz to już się pogubiłem i nie wiem na kogo w tym meczu stawiasz? Trener do dupy, rozgrywający do dupy, a i tak uważasz, że ja nie mam pojęcia o meczu i sypiesz teksty typu &quot;Boże widzisz a nie grzmisz&quot;. Stelmach niby zawodnik z potencjałem, a on pewnie będzie sypał kawały w kwadracie. To kim oni mają wg Ciebie ten mecz wygrać skoro zawodnik z potencjałem będzie stał w kwadracie? Wydaje mi się, że w pierwszym poście Cię trochę poniosło. Uderz się w pierś, przyznaj mi rację i życie toczy się dalej ???? No ofens.
Ja stawiam na wiarę, bo realnie to wszystko praktycznie do dupy w dzisiejszym Olsztynie ????

a to co podkreśliłem - czyja to wina, jak nie Totolo? Taktyk jak z koziej.... trąba ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom