>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Jastrzębie - Delekta
Nie rozumiem dlaczego bukmacherzy uparcie faworyzują bardzo dobrze spisujących się bydgoszczan, kursy cały czas zachecają do gry na Galaretki, którzy są czarnym koniem sezonu, a połączęnie młodości z doświadczeniem okazało się strzałem w dziesiątkę. Wczoraj z ogromnych tarapatów wykaraskał się Jastrzębski, dziś liczę że Bydgoszcz przedłuży rywalizację i wygra. Co za tym przemawia? Cały czas zecydowanie słabsza postawa Bartmana, Kubiak też miewa humory.
Najkrócej mówiać kurs jest za wysoki i to mocno, dla mnie spore value dlatego piszę tutaj.
Delekta+1,5 2.09⛔
Delekta 3.14⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz Over 178,5 @ 1,85 Bet365 ✅ 182
Bardzo przyjemny typ i bardzo przyjemny kurs. We wczorajszym meczu górą był JSW wygrywając 3-2 wyciągając wynik z 0-2. Po raz kolejny sprawdziło się siatkarskie porzekadło &quot;kto nie wygrywa 3-0 przegrywa 2-3&quot; w drugim meczu w Bydgoszczy mieliśmy podobną sytuację przy prowadzeniu Delecty 2-0 przegrali na własne życzenie 3-2. Ale to już historia. Nie sądzę że dzisiejsze spotkanie któraś z drużyn wygra 3-0. Każda z drużyn ma ogromną motywację na sukces, JSW wygrywając zapewni sobie awans do półfinału, jeśli wygra Delecta czeka nas podróż do Bydgoszczy na 5 decydujące starcie. Sety pomiędzy tymi drużynami zawsze są wyrównane. Także ten over powinien wejść przy graniu 4 setów. Wczoraj zawodnicy ugrali aż 226 punktów. A patrząc tylko na 4 sety obie drużyny ugrały 196 punktów i prawdę mówiąc liczę dzisiaj na podobny rezultat. Ciężko wskazać tu faworyta, JSW jak na razie na sprezentowanie dwa zwycięstwa przez podopiecznych Piotra Makowskiego. Jak może być dwa razy taka sytuacja że prowadząc 2-0 przegrywa się 3-2. Co do formy zawodników to widać że w Jastrzębiu znowu na wysokich obrotach zaczynają grać skrzydłowi, Lasko, Bartman i Kubiak. Do tego umiejętna gra środkiem. Są mocni i tego odebrać im nie można. Bydgoszcz bazuje głównie na dwóch zawodnikach są to Stefan Antiga i Dawid Konarski. Dziwię się że w przyjęciu z Francuzem nie gra Siltala a gra Wika. W przyjęciu na podobnym poziomie ale w ataku Fin w decydujących momentach jest pewniejszy. Reasumując obie drużyny mają potencjał także liczę na wyrównaną walkę przynajmniej w 4 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
LOTOS Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
Krótko i na temat.
Już dzisiaj oba zespoły mogą zakończyć sezon, a żeby tak się stało Trefl musi u siebie wygrać i ja liczę na to, że tak będzie. W ostatnim meczu Gdańsk rozbił Olsztyn 3-0 i pokazują, że są w lepszej dyspozycji niż akademicy. W ostatnim meczu nie zagrał Gunia, ale czy tak na prawdę byłby w stanie pomóc zespołowi i wydrzeć zwycięstwo Treflowi? Raczej nie..
Kurs może i niski na Trefl, ale moim zdaniem dzisiaj zakończy się rywalizacja o 9 miejsce w Plus lidze.
Typy:
Lotos Trefl Gdańsk --- 1,25 ✅
Lotos Trefl Gdańsk - 1,5 seta --- 1,5 ✅
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Jak dla mnie cieżko nazwać sety wygrane w stosunkach do 23 &quot;rozbiciem&quot; + dla mnei taki kurs czyli 1.2 na trefl to spory żart. Potencjałem różnicy między drużynami zbytniej nie ma, w tej chwili chyba tylko takie cechy jak motywacja i wola walki będą mieć największe znaczenie, Trefl na pewno będzie chciał zakończyć rywalizację, no ale że buki wskazują na 3-0 dla nich to przesada potworna. Dla mnie becik tego dnia to:
Olsztyn+2 1.84 pinnacle⛔
wrrr co to za seria.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Jeśli można mówić o tym, że któraś drużyna leży drugiej to niewątpliwie JSW leży graczom z Bełchatowa. Wystarczy przypomnieć finałowy mecz PP. Skra w mojej opinii w bardzo dobrej formie i każdy inny wynik niż 3:0 dla Skry będzie dla mnie małą niespodzianką. &quot;Gwiazdy&quot; z Jastrzębia szybko tracą blask gdy drużynie nie idzie. To by było na tyle ????
Typy:
Skra (-1,5 seta) - 1.3 (10/10) Betsafe
Skra (-2,5 seta) - 2.1 (1/10) Betsafe
Skra (-12,5 pkt) - 1.85 (2/10) Betsafe
Under 135,5 pkt. - 3.55 (0.5/10) Betsafe
Zaksa KK - Resovia Rzeszów
Wydaje mi się, że Resovia ostatnio w lepszej formie i mimo wszystko większe pracie na wynik niż w KK. W tym starciu sam będę kibicować Resovii, gdyż jestem przekonany, że jeśli wystartują w LM to na podpromiu zawitają znane nazwiska.
Typy:
Resovia - 2.55 (2/10) Bwin✅
Over 185,5 pkt. - 1.9 (1/10) Betsafe⛔
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (1 m.)
Pierwsze półfinałowe starcie znacznie bardziej wyrównanej pary, niż PGE Skry i Jastrzębskiego Węgla i trudno jest tu wskazać, kto będzie finalistą. Jednak w pierwszym meczu wydaje mi się, że to gospodarze będą mieli dość sporą przewagę nad przeciwnikiem. Otóż w niedzielę ekipa z Rzeszowa biła się jeszcze o Puchar CEV i w dalekiej Moskwie rozegrała aż 5 setów, niestety na nic się to nie zdało, gdyż trofeum zgarnęła ekipa z Moskwy. Na dodatek przeszli bardzo męczącą podróż, bo z Moskwy jednak kawałek jest. ;) Zaksa natomiast nie grała meczu od... dnia wagarowicza. ???? Dlatego myślę, że powinni przy Resoviakach tryskać wręcz energią. Na dodatek gospodarze we własnej hali są bardzo mocni (przegrali tylko ze Skrą). Dlatego też pobieram kurs na gospodarzy, który nawet jest wart uwagi. ;)
Typy
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
@1,55 Milenium ⛔ 0:3 jednak rytm meczowy zrobił swoje...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Resovia Rzeszów 1 @ 1,55 Bet365 ⛔ 0-3
Zgadzam się odnośnie typu na Zaksę. Dla mnie są o wiele lepszą drużyną niż Resovia. W obu drużynach wystąpią najmocniejsze składy (znaczy się w Zaksie nie zagrać środkowy Gladyr ale są Czarnowski i Kaźmierczak) i to mnie skłania do grania na podopiecznych Stelmacha. W 4 kolejce oba zespoły spotkały się w pełnych zestawieniach i Zaksa wygrała dość spokojnie i luźno 3-0. Taki sam wynik widzę jutro. Zaksa ostatnio odpoczywała ostatni mecz rozegrali niespełna miesiąc temu, teraz się przygotowywali do najważniejszych spotkań sezonu i podejrzewam że będą znakomicie przygotowani i nawiążą walkę w finale ze Skrą. W meczach ćwierćfinałowych Zaksa grał z Fartem Kielce, w tamtych spotkaniach dobrze grali skrzydłowi, Rouzier, Samik i Ruciak. Środek jeszcze nie funkcjonował tak jak należy ale i tak było dobrze. Przyjęcie na w miarę niezłym poziomie. Jednak od ostatniego meczu sporo minęło także dyspozycja zawodników jest trochę zagadką, nie to co w przypadku Resovii. Rzeszowianie mierzyli się w finale Pucharu CEV z Dynamem Moskwa, oba mecze przegrali 3-2 szczerze mówiąc niczym nadzwyczajnym się nie wyróżniali. Rewanżowe spotkanie oglądałem trochę z doskoku i z tego co udało mi się zobaczyć nie zachwycali. Ogólnie mnie ta drużyna dopóki będzie grał Tichacek nie będzie przekonywała. Jak wiadomo Grozer miewa nie raz słabsze momenty, w meczach z Dynamem raz kończył raz nie procent w ataku też nie miał za duży. Widać że formę i to niezłą złapał Akhrem i to on będzie sporym atutem gości. Również Nowakowski wygląda bardzo dobrze, dostaje dość dużo piłek i gra na wysokim procencie. Reasumując własna hala będzie sporym atutem Zaksy i myślę że w pierwszym spotkaniu spokojnie wygrają, Reska może czuć zmęczenie po dwóch ciężkich meczach z Ruskimi, także kurs na wygraną Zaksy bardzo przyzwoity i pobieram.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Widzę że pobieracie te Zaksę, a wg mnie jest inny typ nie dość że kurs o wiele lepszy to wg mnie zdarzenie zdecydowanie pewniejsze.
Warszawa-Delekta
Faworyt tej pary może być tylko jeden i jest nim rzecz jasna Delekta. Kurs jaki dali bukmacherzy to według mnie nieporozumienie, hala w przypadku Delekty i Polibudy nie stanowi zbyt dużej różnicy co choćby potwierdza Challenge Cup w przypadku Polibudy, czy Po z JAstrzębiem w przypadku Delekty. Fakty są takie że aktualnie Delekta jest zdecydowanie bardziej poukładaną drużyną, sam uważam Warszawę za zwyczajnie słabą, ogromna ilość błędów własnych w każdym meczu to ich wizytówka. Delekta tak naprawdę powinna ograć JW i tylko Michał Łasko a raczej jego genialna gra uratowała Jastrzębian. Na dodatek Warszawa bez Wojtaszka heh. Jak dla mnie ten mecz będzie się rozgrywał na zasadzie czy PW ugra chociaż seta.
Delekta 1.667 pinancle✅
Jak dla mnie ten mecz będzie się rozgrywał na zasadzie czy PW ugra chociaż seta.
no i nie ugrali seta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Siatkarze z Rzeszowa dopiero w poniedziałek wrócili z Moskwy z finału Pucharu CEV, który niestety przegrali. - W Rzeszowie byliśmy około 14. A dziś rano już wyjechaliśmy na mecze z Zaksą - mówi środkowy Asseco Resovii Wojciech Grzyb. Rzeszowianie mieli więc jedynie czas na przepakowanie bagażu. - Nie było kiedy trenować, ale tak to jest w końcówce sezonu - zauważa Grzyb.
Także chłopaki ogólnie w rozjazdach i myślę, że to właśnie w pierwszym meczu Zaksa ma większe szanse na łatwiejsze zwycięstwo aniżeli w spotkaniu nr 2.
Pietrzyk poinformował, że wszyscy zawodnicy Zaksy - poza kontuzjowanym Jurijem Gładyrem - są zdrowi i do dyspozycji trenera. &quot;Nastroje w drużynie są bojowe&quot; - zapewnił.
Czyli mamy Zagumnego z Antkiem, Samica i Rucy oraz Kaźmierczak i Czarnowski - Warda na środku, Witczak na ataku, Popelka i Kapelus na przyjęciu oraz Pilarz na setterze.

Obie drużyny znają się na wylot i niestety dla jednej z nich tragedią będzie odpadnięcie już w tej części PO. - Może większą dla Resovii, która ma miec jeszcze większy budżet w przyszłym sezonie, więc...​

Stelmach może jest młody stażem, ale potrafi chłopaków dobrze zmotywowac a i wszelkie zagrania taktyczne powinny byc dopracowane w najmniejszym detalu. - A w ostatnich spotkaniach Resovia... No nie zmieniła bardzo swojej gry, trochę odciążyli Grozera - fajnie Tichaczkowi układa się z Nowakowskim, ale Grzyb to lekkie nieporozumienie - gdzie jest Grzesiek Kosok?​

Dubel: Zaksa Kędzierzyn Koźle &amp; Delecta Bydgoszcz uważam za bardzo dobrą opcję.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz​


Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji jest ekipa z Bydgoszczy.

Politechnika ma za sobą piękną przygodę w Challenge Cup, która niestety happy endem zakończyła się dla drużyny z Częstochowy. Największą zaletą podopiecznych Trenera Panasa jest waleczność i determinacja. Wadą są na pewno seryjnie popełniane błędy i trochę &quot;gorące&quot; głowy niektórych zawodników. W jutrzejszym spotkaniu zabraknie Damiana Wojtaszka. Libero Politechniki doznał kontuzji w &quot;złotym secie&quot; finałowego spotkania Challenge Cup. Siatkarze z Warszawy mają spore problemy w przyjęciu i wobec braku Wojtaszka jutro może być w tym elemencie jeszcze ciężej.

Delecta zrobiła na mnie spore wrażenie w tym sezonie i trzeba przyznać, że przy odrobinie szczęścia to ten zespół mógł grać w półfinale PlusLigi, a nie Jastrzębski Węgiel. Trener Makowski stworzył ciekawy zespół, w którym na końcowy sukces pracują wszyscy zawodnicy. Wydaje mi się, że najmocniejszą stroną Bydgoszczan jest przede wszystkim równy, solidny poziom, ktory prezentują. Warto zwracać uwagę na środkowego Andrzeja Wronę, który poczynił naprawdę spore postępy. Jakoś szczególnie nie przepadam za libero Michałem Dębcem, ale muszę przyznać, że wykonuje kawał dobrej roboty.

Politechnika może jeszcze rozpamiętywać porażkę w Challenge Cup. Bolesną porażkę, bo przecież w &quot;złotym secie&quot; podopieczni Trenera Panasa prowadzili 6:0, a przy stanie 13:11 zostali oszukani przez sędziego. Według mnie Delecta wygra to spotkanie swoją cierpliwą postawą. Politechnika gra głównie na emocjach, falami. Delecta jest zespołem bardzo solidnym i sądzę, że jutro wykorzystają wszystkie słabości swoich rywali.

Zagrałem tylko handicap punktowy, ale po kursie 1.50 można jeszcze grać na zwycięstwo (chociaż były oczywiście wyższe).

Typy:
Delecta Bydgoszcz (-4.5 pkt.) @ 1.75 Betsafe ✅
Delecta Bydgoszcz @ 1.50 Unibet ✅


ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów​


Krótko, bo czasu brak.

Zespoły według mnie prezentują zbliżony potencjał. Resovia to na pewno zespół, który dysponuja sporą siłą w ataku. ZAKSA ma bardzo dobrze wyszkolonych technicznie zawodników. I oczywiście bardzo inteligentnego rozgrywającego.

Dzisiaj możemy zobaczyć odpowiedź na pytanie: Czy lepiej być w rytmie meczowym (Resovia), czy lepiej odpoczywać i spokojnie przygotowywać się do najważniejszych spotkań ?

Resovia według mnie jest &quot;w gazie&quot;. Sporo osób (na przykład Forum Resovii) krytykuje Resovię za finał CEV Cup. Według mnie podopieczni Trenera Kowala pokazali się z dobrej strony i przede wszystkim w rewanżu pokazali charakter. Poza tym Dynamo to europejska czołówka, więc porażka z tym zespołem na pewno wstydu nie przyniosła. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy być świadkami &quot;złotego seta&quot;.

Kurs na Resovię wysoki i warto spróbować. Jutro najprawdopodobniej powtórzę te typy.

Typy:
Resovia Rzeszów (+1.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
Resovia Rzeszów @ 2.55 Bwin ✅

Może potem napiszę coś o drugim półfinale ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typy:
Resovia Rzeszów (+1.5 seta) @ 1.72 Unibet
Resovia Rzeszów @ 2.55 Bwin
Ty chyba nie potrafisz inaczej :razz: ;) . Prawda jest taka , że po dwóch piekielnie ciężkich meczach z Rosjanami i po długiej podróży , po braku czasu na treningi... Resovia jest dziś skazana na pożarcie. Jak dla mnie to Rzeszów nie będzie miał na tyle dużo pary , aby dziś znów walczyć na bardzo wysokim poziomie i łatwo polegnie. Zaksa jest bardzo głodna gry , dawno nic nie grali , mają mnóstwo sił i dziś przejadą się pewnie z łatwością po gościach. Jak Grozer nie zagra jakiegoś kosmicznego meczu to Rsovia nie ma czym straszyć Zaksy.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Na razie wygląda to zgoła odwrotnie, zobaczę po pierwszych punktach 2 seta ale chyba ostro pójdzie w stronę Resovi. Bo to co wyprawiają dziś zawodnicy ZAKSY w obronie i na bloku eh..... Może ze dwie kontry skończyli punktem.

//EDIT no i poszło przy stanie 1:3 na zwycięstwo Resovii w 2 secie po kursie 1.45.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Ostatni raz zaglądam do tego tematu ????.
Niestety obstawiłem ZAKSĘ przed analizą Redwitza ???? .
ZAKSA nie ma żadnego argumentu by postraszyć Reskę, szybki awans RESKI będzie.
Pozdrawiam. ????
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Ostatni raz zaglądam do tego tematu ????.
Niestety obstawiłem ZAKSĘ przed analizą Redwitza ???? .
ZAKSA nie ma żadnego argumentu by postraszyć Reskę, szybki awans RESKI będzie.

Pozdrawiam. ????
Spokojnie jeden mecz jeszcze nie oznacza że Zaksa tak gładko odpadnie, dzis to prawda dostaja straszne baty i bylo na Reskę value (wiem ze latwo mowic po meczu, jednakze wczesniej pisalem ze jestem zdziwiony pobieraniem Zaksy).

Zobaczymy kursy na następny mecz :p
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja na pewno jutro odpuszczam ten mecz, skupię się na livie. Bo ZAKSA może jutro być już w rytmie meczowym i skreślanie i stawianie z góry że przegra tak jak dziś może okazać się błędem.

Dla mnie najgorzej wygląda porównanie pary Igła-Gacek. Igła bronił takie piłki że aż miło. Gacek sporo nie dokładności, dokładajac do tego beznadziejne serwisy, brak gry na siatce to nie można meczu wygrać.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
No nieźle zbłaźniła się Zaksa . Para przyjmujących : dwa eunuchy które nie potrafią mocno przyłożyć nawet na pojedynczym bloku , Rouzier słabiutki mecz , jednak nie wiem po ch** Stelmach wprowadził za niego Witczaka , przecież ten człowiek to zero , wiadomo było , że nie zagra nic . Z taką grą jak dzisiaj to Zaksa miałaby problem , żeby z Olsztynem wgrać. Żenada jednym słowem.
Ja czekam i czekam i doczekać się nie mogę kiedy w koncu przestaniesz kogos przed meczem skazywac na pożarcie, tudzież nie pisać stwierdzeń &quot;są bez szans&quot; etc.
Co do Resovii było wiadome że są w bardzo dobrym &quot;toku meczowym&quot; przeciwko naprawdę świentemu zespołowi minimalnie przegrali dwukrotnei 2-3, a taka Zaksa w śnie zimowym sobie grała ze słabszymi (Farty nie Farty). Zaksa zagrała marniutko, jednak sądzę że stać ich na więcej, aczkolwiek dzis zwyczajnie pospuszczali głowy i dali się rozwalić.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ja na pewno jutro odpuszczam ten mecz, skupię się na livie. Bo ZAKSA może jutro być już w rytmie meczowym i skreślanie i stawianie z góry że przegra tak jak dziś może okazać się błędem.
Za dużo nasłuchałeś się komentatorów z Polsatu. Oni byli tak stronniczy, że mnie za przeproszeniem &quot;szlak&quot; trafiał. Szukanie rytmu meczowego po jednym meczu, też jest śmieszne. Zaksa nie zagrała nic, a kto choć troche kumaty pograł dzisiaj Resovie (2,75 b365 sam grałem). Po meczu można pisać i pisać ale to Resovia jest 2 siłą ligi, czy się to komuś podoba czy nie. Od tej fazy zależy też dużo, np. to czy w Rzeszowie zobaczymy wielkie nazwiska.. Jeśli Resovia zagra w LM (a zagra jeśli pokona Zakse, bo Skra już ma zapewniony udział.), to w Rzeszowie siatkówka na wysokim poziomie zostanie. Zaksa miała raptem 2 tygodnie przerwy (niespełna), a zagrali jak dzieci we mgle. Słabo w przyjęciu i w ataku. Wszystko to co miało być mocną stroną Zaksy, stało się mocną stroną Resovi. Po tak zaciętych meczach z Dynamem, można się tego było spodziewać ale nie mam zamiaru kontynuować tutaj wywodów, bo ile ludzi tyle opinii i zaraz znajdzie się, 100 obrońców Mostostalu. Od kilku dobrych sezonów śledzę poczynania swojego klubu i wpajam tu i nie tylko, że stać ich na wyniki jednak potrzeba czasu i zgrania, którego co sezon brakuje ! Rywalizacja trwa na ten moment jednak, to Resovia zasługuje na finał, pokazywali to niejednokrotnie w spotkaniach ze Skrą, gdzie brakowało postawienia kropki nad i. A pokonanie w tym sezonie, takich tuz jak Fenerbahce z Ivanem tylko pokazuje jakim potencjałem dysponuje Sovia.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Za dużo nasłuchałeś się komentatorów z Polsatu. Oni byli tak stronniczy, że mnie za przeproszeniem &quot;szlak&quot; trafiał. Szukanie rytmu meczowego po jednym meczu, też jest śmieszne. Zaksa nie zagrała nic, a kto choć troche kumaty pograł dzisiaj Resovie (2,75 b365 sam grałem). Po meczu można pisać i pisać ale to Resovia jest 2 siłą ligi, czy się to komuś podoba czy nie. Od tej fazy zależy też dużo, np. to czy w Rzeszowie zobaczymy wielkie nazwiska.. Jeśli Resovia zagra w LM (a zagra jeśli pokona Zakse, bo Skra już ma zapewniony udział.), to w Rzeszowie siatkówka na wysokim poziomie zostanie. Zaksa miała raptem 2 tygodnie przerwy (niespełna), a zagrali jak dzieci we mgle. Słabo w przyjęciu i w ataku. Wszystko to co miało być mocną stroną Zaksy, stało się mocną stroną Resovi. Po tak zaciętych meczach z Dynamem, można się tego było spodziewać ale nie mam zamiaru kontynuować tutaj wywodów, bo ile ludzi tyle opinii i zaraz znajdzie się, 100 obrońców Mostostalu. Od kilku dobrych sezonów śledzę poczynania swojego klubu i wpajam tu i nie tylko, że stać ich na wyniki jednak potrzeba czasu i zgrania, którego co sezon brakuje ! Rywalizacja trwa na ten moment jednak, to Resovia zasługuje na finał, pokazywali to niejednokrotnie w spotkaniach ze Skrą, gdzie brakowało postawienia kropki nad i. A pokonanie w tym sezonie, takich tuz jak Fenerbahce z Ivanem tylko pokazuje jakim potencjałem dysponuje Sovia.
ja na pewno nie będę zakładał że jutro Resovia wygra znowu 3:0. Po tym co powiedział prezes ZAKS&#39;y będą to mocne rozmowy i owijania w bawełnę nie będzie. Także ZAKSA jutro możne mieć podwojoną jak i nie potrojoną motywację, bo głowy mogą polecieć. Kursy na Resovie pewnie jutro będą mizernie wyglądały, więc ja na pewno się nie skusze na ten mecz. Co do rytmu meczowego to pamiętaj że drugi mecz zazwyczaj jest całkiem innym spotkaniem, i drużyna którą ma problem z wejściem w pierwszy mecz potrafi na drugi dzień rozegrać całkiem inny mecz.
Wole zagrać Skre -1,5 + Delecta i być spokojniejszym (chyba) ????
 
firer 886

firer

Użytkownik
Dzisiejszy mecz byl naprawde slaby. Z tego co mowili komentatorzy to bylo ok 40 popsutych zagrywek przez 3 sety. To co szczególnie rzucało się w oczy to bezradność Rouziera , praktycznie wszystko słał po autach. Ogolnie to w ataku cala Zaksa zagrala slabiutku.
Kluczem do takiego wyniku było dobre przyjecie po stronie Resovi bo jak wiemy to ich najwiekszy mankament. Swietny wystep Achrema ,konczyl sporo pilek + do tego solidnie Lotman z Grozerem. Tichacek dobrze dzielił piły było sporo grania środkiem.
Moim zdaniem to Reska nie zagrala jakos nadzwyczajnie dobrze , po prostu Zaksa zagrala tak slabo i nie widze wiekszej szansy zeby jutro bylo lepiej
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Skwituje to jeszcze tak. Resovia grala dziś na &quot;trybie oszczędnym&quot;, a rozjechali Zakse jak tir osobówke a reszte dopiszcie sobie sami....
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom