>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
W Skrze to ona faktycznie siedzi, i to chyba ma dość wygodnie na tej ławce. Trener Kowal natomiast w drugiej części sezonu już chętniej sięga po rezerwowych. Takim przełomowych meczem było chyba starcie z Fenerbahce Stambuł w Pucharze CEV, gdzie omal nie ograli ich na wyjeździe.
Poza tym piszesz o meczach o najwyższą stawkę - a ile to ich było? Zdefiniuj mi pojęcie &quot;najwyższa stawka&quot;, bo jak dla mnie to właśnie dziś jest mecz o najwyższą stawkę. Ewentualnie ten dwumecz z Dynamem Moskwa można by jeszcze tak nazwać, ale więcej ich nie widzę. I akurat Bojić kiedy wszedł na boisko za Achrema, którego złapały skurcze, spisał się dobrze, choć początek meczu wtedy był w jego wykonaniu fatalny i musiał ratować sytuację Lotman. Rotacja następuje głównie między nimi, bowiem dobrze się uzupełniają.

Naturalnie, że tak, to tylko taki przypis w ramach ciekawostki, jednak coś on obrazuje - przyjezdni rzucają wszystko na Skrę, by od razu ją ugryźć w pierwszym meczu i już dwukrotnie się to udało.
Gdybym wymienić jego dobre z tych które grali z rywalami z górnej półki to wymienił bym właśnie te z Fener. Jakie jeszcze miałem namyśli ligowy wyjazdowy ze Skrą w którym pojawiał się tylko na krótkich zmianach i na 2 przyjęcia dwa razy przyjmował w trybuny. Spotkanie w połifnale PP też do tych ważniejszych się zalicza. No i te dwa z Dynamem jak wspomniałeś zmienił Alka ale czy była to dobra zmiana chyba nie zbyt bo o ile dobrze pamiętam to jego bardzo słabe przyjęcia przyczyniły się w końcówce TB do roztrwonienia przewagi i przegrania spotkania... Z tego co pamiętam w pierwszym secie też przyjmował fatalnie... aczkolwiek mogę się mylić.
Co do tej ciekawostki. Nie warto się czymś takim sugerować bo każdy finał jest inny w każdym finale spotykają się zupełnie inne zespoły w innych składach, formach itp itd
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Pierwszy mecz finału PlusLigi. Jak co roku Bełchatów w finale i jest zdecydowanym faworytem. Przeciwnikiem Skry będzie Resovia Rzeszów, która grała naprawdę dobrze w meczach półfinałowych z Zaksą. Świetnie grał Grozer i to on będzie najważniejszym punktem Reski we wszystkich meczach wielkiego finału. Jeśli on zawiedzie, jest w obwodzie Rumun Gontariu, ale i tak pewnie trener Kowal w takim meczu nie dałby mu szansy, pewnie zobaczymy go tylko na zagrywce. Reska ma olbrzymi + w postaci Krzyśka Ignaczaka. Igła to prawdziwy duch drużyny, osoba, która potrafi zmobilizować cały zespół, gdy nie idzie i na boisku żyje całym sobą, a taki zawodnik to prawdziwy skarb. Nowakowski z Grzybem to bardzo dobra para środkowych i rozgrywający bardzo często korzysta z ich usług. Tichacek jest jak dla mnie zbyt słabym rozgrywającym i tutaj pole manewru ma zarząd, który powinien się postarać w następnym sezonie ściągnąć lepszego zawodnika na tą pozycję. Para przyjmujących Aleh Akhrem + Paul Lotman nie zawsze pomaga swojemu atakującemu i często skupiają się jedynie na przyjęciu. Trener Kowal to według mnie najsłabszy punkt tego zespołu, ale to temat na przerwę pomiędzy sezonami. W zespole Skry atakującym jest również bombardier - Mariusz Wlazły. I to pojedynek byłego niestety reprezentanta Polski z Niemcem Grozerem będzie elektryzujący. Wlazły ma świetny zasięg i potężny atak, a ponadto umie też obić ręce rywali. Mariusz świetnie rozumie się z Falascą, który posyła mu bardzo szybkie piłki. Możdżonek + Pliński to według mnie dwójka najlepszych środkowych w Polsce i mam nadzieję, że to właśnie Daniel będzie tworzył parę z Marcinem na igrzyskach olimpijskich. Słabszym punktem jest na pewno zagrywka u Daniela, ale zawsze może za niego wskoczyć na serwis Paweł Woicki, który zagrywa świetnie pod względem taktycznym. W obwodzie jest jeszcze młodziutki Kłos, który jak dostanie szanse, to w 100% ją wykorzystuje. Wiele osób narzeka na Falascę, że jest zbyt słabym rozgrywającym, również uważam podobnie, ale na pewno za Hiszpanem przemawia zgranie z partnerami. Para przyjmujących wielokrotnych Mistrzów Polski to również bomba. Winiarski, który świetnie przyjmuję i finezyjnie atakuje. Jego wachlarz w ataku jest tak wielki, że ze źle wystawionej piłki jest wstanie zrobić wszystko, a Winiar uwielbia takie sytuacje. Kurek według wielu ekspertów to już jeden z najlepszych zawodników świata, a w przyszłości ma być najlepszy. Jego niesamowity zasięg, siła i również przegląd pola to jego największy atut. Słabiej u Bartka jest z przyjęciem, ale i tak biją się o niego rosyjskie kluby, które najprawdopodobniej ściągną Kurka do siebie za olbrzymią kasę. Nie można też zapomnieć o Pawle Zatorskim, który jako jedyny nie jest wielka gwiazdą, a wykonuje w zespole Skry tytaniczną pracę. Trener Nawrocki świetnie zna zespół, jest z nim od wielu lat, więc o jego decyzję jestem spokojny. To Skra jest faworytem tego finału i wszyscy już przypisują zespołowi z Bełchatowa kolejny tytuł. Ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Dziś szczerze mówiąc wątpię by Resovia była w stanie wygrać, a co dopiero doprowadzić do tie-breaka. Skra będzie bardzo zmotywowana i pierwszy mecz chcą rozstrzygnąć bardzo szybko na swoją korzyść. Zapowiada się wielkie widowisko i serdecznie zapraszam wszystkich przed telewizory. Na pewno nikt nie pożałuje i mam nadzieję, że każde spotkanie dostarczy nam wiele emocji i pojedynek między Skrą a Resovią będzie godny finału. Powodzenia!
:siata: Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów ▶ Skra -1,5 [1,60]
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Para przyjmujących wielokrotnych Mistrzów Polski to również bomba. Winiarski, który świetnie przyjmuję i finezyjnie atakuje. Jego wachlarz w ataku jest tak wielki, że ze źle wystawionej piłki jest wstanie zrobić wszystko, a Winiar uwielbia takie sytuacje.
Człowieku trochę dzisiaj popiłem i moja wypowiedź może przez to być mało wiarygodna ale musiałem na te twoje zdania zareagować. Otóż to Michał Winiarski ma taki bogaty wachlarz zagrań w ataku że ręce opadają. Oczywiście przy dobrym przyjęciu i fajnej wystawie jest w stanie skończyć atak, natomiast przy trudniejszej piłce w ataku Winiar nie ma pojęcia jak się zachować. Jego patologiczne kiwki za blok, notorycznie podbijane przez przeciwników aż porażają...
Dziękuję dobranoc.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W Pinnacle już widzę kursy na dzisiejsze spotkanie Skry z Resovią. 1,37 na &quot;1&quot; po tym co wczoraj pokazali to jakiś żart. Chociaż ciężko mi uwierzyć, że dziś też mogą przegrać to kurs nie wart ryzyka. Najbardziej skłaniałbym się do over 3,5 seta. Chociaż i tu kurs nie zachwyca... 1,51 to wątpię, że dziś padnie 3-0 lub 0-3.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
żart? Nie wiem czego oczekiwałeś, ale dzisiaj Skra wygrywa szybko 3:0, max. 3:1, dlatego warto skorzystać. Właśnie to, że wczoraj tak źle zagrali sprawia, że dzisiaj na pewno tak źle znowu nie zagrają. Z kolei szanse, że Resovi zagrywka znowu tak będzie siedziała też są niewielkie..
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
A na jakiej podstawie tak stwierdzasz??? Wczoraj przegrali to dziś na pewno wygrają. I skąd taka pewność, że Resovii zagrywka nie będzie siedziała. Wczoraj pokazali, że potrafią wygrać ze Skrą i dziś z pewnością będą chcieli to potwierdzić. Nie twierdzę, że Skra nie wygra, ale typowania nie podejmuje się. Pozdrawiam i powodzenia życzę.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wiesz co oglądam trochę już trochę sportu, w których rozgrywają się serie w play-offach i wiem po prostu, że jak faworyt pierwszy mecz u siebie przegra, to w drugim wychodzi tak zmotywowany, że rozwala rywala w pył. Ten z kolei jest już usatysfakcjonowany przywiezieniem 1 zwycięstwa z wyjazdu i podchodzi na luzie do 2 spotkania.
Dodatkowo znamy realia polskiej ligi. Skra to mega doświadczony zespół i ma w sobie coś takiego co pokazała chociażby w półfinałach z Jastrzębskim. Tamci mogą dobrze grać przez 4,5 seta, ale na koniec i tak wygra Skra. Nawrocki z zawodnikami wyciągną wnioski i dzisiaj zagrają zupełnie inny mecz. Jak pisałem wcześniej, też mało prawdopodobne, żeby pod względem serwisu Reska znowu tak kapitalnie zagrała. Jestem pewien niepodważalnego zwycięstwa Skry ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Kurs jak dla mnie na Skrę dzisiaj też jest śmieszny po tym co wczoraj pokazali kijem bym tego nie ruszył. Co prawda dzisiaj powinni zagrać lepiej. Ale Resovia pokazała wczoraj że ma czym powalczyć ze Skrą. Przede wszystkim dodali sobie siły mentalnej i wiary we własne umiejętności. Bo przez 1 i 2/3 seta grali jakby bez przekonania i wiary w zwycięstwo. Dzisiaj nie zdziwie się jeśli Resovia wygra po raz drugi ale tak jak wczoraj wolę to spotkanie odpuścić bo z jednej strony kurs na Skrę to jakiś żart. A z drugiej kurs na Resovie jest warty ryzyka ale oni pokazywali już w tym sezonie jak ich gra potrafi falować....
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów (2 m.)
O ile wynik wczorajszego meczu wcale nie musi być zaskoczeniem, o tyle styl i jego rozmiar może dać do myślenia. Bo trzeba się zastanowić, czym tak naprawdę Resovia pokonała Skrę? A no zagrywką, więc indywidualną umiejętnością każdego z zawodników. Goście w tym elemencie spisali się wprost wyśmienicie, a słynny już znak drogowy Uwaga Grozer 125 km/h nie ma racji bytu, bowiem wczoraj strzelił 128. ???? Dzisiejszy mecz rozegra się głównie w sferze mentalnej - Skra będzie chciała wyrównać stan rywalizacji, by do Rzeszowa nie jechać ze stryczkiem w postaci 2-0. W grze nie ma wbrew pozorom za wiele do poprawy, bowiem trzeba tylko piłkę utrzymać w grze, a kiedy się da, dograć na wyskok do Falaski, a ten już swoje zrobi. W drugi tak słaby mecz Kurka i Wlazłego to ja nie wierzę, za dużo wygrali, by dziś dali sobie spuścić taki łomot. I najważniejsze na koniec - playoffów nie gra się ładnie, lecz skutecznie.
Typy
PGE Skra Bełchatów
@1,25 Betsafe ⛔ 1:3
PGE Skra Bełchatów -1,5 seta @1,55 Betsafe ⛔ chybam pijany był ???? 1:3
 
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
wiesz co oglądam trochę już trochę sportu, w których rozgrywają się serie w play-offach i wiem po prostu, że jak faworyt pierwszy mecz u siebie przegra, to w drugim wychodzi tak zmotywowany, że rozwala rywala w pył. Ten z kolei jest już usatysfakcjonowany przywiezieniem 1 zwycięstwa z wyjazdu i podchodzi na luzie do 2 spotkania.
Dodatkowo znamy realia polskiej ligi. Skra to mega doświadczony zespół i ma w sobie coś takiego co pokazała chociażby w półfinałach z Jastrzębskim. Tamci mogą dobrze grać przez 4,5 seta, ale na koniec i tak wygra Skra. Nawrocki z zawodnikami wyciągną wnioski i dzisiaj zagrają zupełnie inny mecz. Jak pisałem wcześniej, też mało prawdopodobne, żeby pod względem serwisu Reska znowu tak kapitalnie zagrała. Jestem pewien niepodważalnego zwycięstwa Skry ????
Zgadzam się w zupełności. Ile to już widzieliśmy takich serii gdzie po pierwszym przegranym meczu na drugi dzień faworyt, można powiedzieć z nożykiem na gardle, &quot;spinał poślady&quot; i wyrównywał stan serii w przekonującym stylu? Gdyby były gdzieś takie staty takich drugich meczów po przegranym pierwszym meczu to jestem przekonany ze 80% to wygrane podrażnionych faworytów. I bardzo do mnie przemawia ta psychologiczna prawda, że Skra wyjdzie na ten 2 mecz &quot;naładowana jak kabanosy&quot; jak to mawiał trener Łazarek ???? a Reska po zainkasowaniu 1 zwycięstwa na wyjeździe poczuje się - nawet podświadomie - że plan wykonali z nawiązką i nie będzie już takiej motywacji.
Co do czysto sportowych aspektów to o tak wysokim wyniku zadecydowała tylko i wyłącznie mega forma 4 zawodników na zagrywce. Rzadko się się to zdarza, żeby pół składu regularnie zaliczało serie punktowe na swojej zagrywce. Grozer, Lotman, Achrem przy udziale jeszcze Tichacka po prostu rozwalili przyjmujących Skry i śmiem twierdzić, że przy takich zagrywkach, przy takiej jej regularności, przy takich ich seriach pod rząd zdobytych punktów bezpośrednio albo pośrednio blokiem, to wczoraj każdy zespół by przegrał z Resovią. Przecież nawet beznadziejne rozegranie Tichacka nie miało dzięki temu znaczenia bo przewaga była już zbyt duża. Wątpię, żeby drugi raz z rzędu przytrafił się taki dzień konia na zagrywce tak wielu zawodnikom Resovii, za to nie wykluczone że Skra coś pokaże w tym elemencie bo zagrywać to tam ma kto.
Ale zgadzam się, że kurs na Skrę jest za niski, dlatego wybieram kurs z Totomixa, na to że Skra wygra 1seta i wygra cały mecz @1.55. Bo jeśli ma wygrać to muszą wyjść od razu zmotywowani od pierwszej piłki 1 seta i go po prostu wygrać, a potem dokończyć dzieła na pełnej koncentracji.
Skra Bełchatów 1set/mecz @1.55 Totomix ⛔ gratulacje dla Reski
Biorąc pod uwagę moje powyższe wypociny skusiłem się jeszcze na ciekawy typ i jeszcze ciekawszy kurs w STS-ie.
Skra - Resovia (wynik po 2 setach) 1 @2.25 STS ⛔
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Skra Bełchatów -1,5 - Resovia Rzeszów 1 @ 1,595 Pinnacle 1-3 jak można przegrać z takimi cieniasami ?
Nie wiem co myślałeś pisząc coś takiego? To że jesteś moderatorem myślałeś że nikt ci nie zwróci uwagii?
To że jesteś Kibicem Skry to nie znaczy że po żenującej porażce możesz jechać na inne drużyny. A pisząc takie rzeczy to błaźnisz się ty i tą twoją Skrę jeszcze gorzej. Bo jeśli wg ciebie Resovia to cieniasy która rozwaliła bez dwóch zdać Skrę to Skra kim jest? No właśnie. Od początku gdy przeczytałem twoją analizę typu Resovia nie ma nic do powiedzienia uśmiałem się po pachy he.To jest Finał i Resovia nie znalazła się w nim przypadkowo.Nie grają zbyt dobrze ale grają na poziomie za to Skra w tym sezonie także nic wielkiego nie pokazywała dla mnie Finał trochę żenujący to Fakt ale wygra go A S S E C O - R E S O V I A - R Z E S Z Ó W
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów -1,5 - Resovia Rzeszów 1 @1,709 Pinnacle
Wczorajszy wynik to wypadek przy pracy. To bardziej Skra go przegrała niż Resovia wygrała. W pierwszym secie Rzeszowianie zostali zmiażdżeni przez Bełchatowian i gdyby w drugim secie Skra nie pozwoliła grać Resovii to byłoby 3-0. Tak jak Jacek Nawrocki powiedział że w drugim secie popełnili kilka głupich błędów wkradło się zażenowanie, Resovia złapała wiatr w żagle i pofarcili i wygrali. Mecz życia zagrał Lotman i on już dzisiaj tego nie powtórzy. Grozer nie zachwyca w ataku i to trzeba wykorzystać. Zdecydowanie lepiej na zagrywce wygląda Rzeszów, szczególnie Akchrem który serwuje nie dość że silnie to powtarzalnie. Skra przede wszystkim nie może popełniać tyle błędów własnych. Wątpię że znowu tak słabo zagra duet Kurek-Wlazły. Dzisiaj widzę szybkie 3-0.
 
R 16

rskull

Użytkownik
Zgadzam sie zupełnie z Ljuboją.
Mam nadzieje, że Kurek odejdzie do jakiegoś dobrego zespołu żeby się rozwijać bo tu już wiele więcej sie nie nauczy. Skra powinna przegrać, niby niezła ława a grę ciągną Wlazły i Kurek. Może następnym razem pomyślą na transferami. Kto mając 3 dobrych środkowych sprowadza czwartego to samo tyczy sie przyjmujących.
Lubie obie drużyny ale czas potrząsnąć panami kierującymi Skrą.

A co do typu over 183,5 kursik 1,8 fortuna
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a kogo oni mają ściągać? Są w tej ciężkiej sytuacji, że osiągnęli taki poziom, że żeby się wzmocnić, to muszą ściągać naprawdę te największe gwiazdy, a nie stać nas jeszcze na nie. Chcieli rok temu De Cecco, ale wybrał Monzę. Może w tym roku się uda..
Trzymania Kooistry na trybunach nie rozumiem. Dobry środkowy, ze świetnym atakiem i serwisem, ale Nawrocki sentymentalnie przy Plińskim, Możdżonku, który gra ostatnio fatalnie i młodym Kłosie..
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
dawid.400 na pewno przesadził z &quot;cieniasami&quot;, ale to nie powód, żeby nazywać go kibicem Skry Bełchatów. Najważniejsze, że dawid.400 podał wczoraj typ z analizą, podał dzisiaj, A Ty ljuboja nic konkretnego nie napisałeś.

Zdarzenie: Bełchatów - Resovia⛔(1:3)
Typ: Bełchatów-1,5seta

Kurs: 1,60
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bwin, Bet365 ;
Tobet , Pinnacle 1,65
Data spotkania: 18.04.2012 godz. 18:00
Dziwią mnie wypowiedzi, że kurs na Bełchatów jest bardzo niski. To są najważniejsze mecze w sezonie, bardzo dobre drużyny i tutaj nie będzie za dużego value na żadną ze stron, szczególnie na Bełchatów w trudnej sytuacji.
Wczorajszy mecz standard w siatkówce. Pierwszy set łatwo wygrany przez Bełchatów, w drugim prowadzenie, ale końcówka przegrana. Dwa kolejne łatwo przegrane. Dzisiaj jest mecz o mistrzostwo dla Bełchatowa. Stan rywalizacji 0:2 byłby dla Bełchatowa bardzo niebezpieczny. Resovia u siebie jest mocna, tam zagrywka może być na bardzo wysokim poziomie, podobnie atak. Resovia na wyjeździe jest dużo słabsza. Wczoraj świetnie serwowali, ale takie mecze na wyjeździe rzadko się zdarzają. Dla mnie Bełchatów jest dużo mocniejszy jako drużyna, bardziej doświadczony w ważnych meczach. Zawodnicy gości indywidualnie prezentują się dobrze, ale to według mnie nie jest zespół tak regularny, że zdobyć MP. Dla mnie Resovia będzie mogła zdobyć MP, dopiero gdy po sezonie utrzyma trzon drużyny i powalczy w fazie zasadniczej o pierwsze miejsce ze Skrą. Według mnie Skra wygra 3:0 lub 3:1.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zaksa JW (nie JSW, bo JSW to Jastrzębska Spółka Węglowa ;)) tu chodzi mi po głowie jaki over, ale Kędzierzynianie ostatnio grają bardzo nierówno, częściej źle, ale też takich nazwisk jak Rouzier czy Zagumny nie można lekceważyć, dlatego chyba odpuszczę ten mecz. Bądź co bądź jednak, chyba nie powinni przegrać drugiego spotkania u siebie..
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Stan rywalizacji 0:2 byłby dla Bełchatowa bardzo niebezpieczny. Resovia u siebie jest mocna, tam zagrywka może być na bardzo wysokim poziomie, podobnie atak. Resovia na wyjeździe jest dużo słabsza. Wczoraj świetnie serwowali, ale takie mecze na wyjeździe rzadko się zdarzają. Dla mnie Bełchatów jest dużo mocniejszy jako drużyna, bardziej doświadczony w ważnych meczach. Zawodnicy gości indywidualnie prezentują się dobrze, ale to według mnie nie jest zespół tak regularny, że zdobyć MP. Dla mnie Resovia będzie mogła zdobyć MP, dopiero gdy po sezonie utrzyma trzon drużyny i powalczy w fazie zasadniczej o pierwsze miejsce ze Skrą. Według mnie Skra wygra 3:0 lub 3:1.
A ja nie zgodzę się z tym że Resovia to drużyna własnej hali, nie zgodzę się z tym całkowicie. O Resovii można było mówić że na wyjazadch jest słaba ale jakieś 2 miesiące temu. Na wyjeździe przeciwko Dinamo, Zaksie i wczoraj przeciwko Bełchatowowi udowodnili że teraz nie robi im rożnicy gra na wyjeździe czy w domu. Ostatnie mecze (szczególnie ten wczorajszy) pokazały że to juz nie ta sama Resovia, ja po pierwszym secie spisałem ich juz na straty, widzac ze Skra kompletnie bez zagrywki pokonała Rzeszow do 17. Jak bardzo sie myliłem! Resovia pokazała ogromną siłę na zagrywce, Tichachek nie sypał masowo do Grozera, któremu nie szło dobrze i mecz skonczyl sie jak skonczyl. Zagrywka Skry była fatalna i tragiczna, przyjecie w 3. i 4. secie oraz końcówce 2. ustawiło praktycznie wynik. Resovia gra od dawna bardzo równo i solidnie poza 2. meczem w KK, który powinni a nawet musieli wygrac (przypuszczam ze zmeczenie jednak dało o sobei znac).
Skra &quot;musi&quot; dzis wygrac to prawda, ja równiez uwazam ze musza wygrac i wygraja, jednakze siła Resovi jest bardzo duza co udowodnil wczorajszy mecz, Wlazly z sytuacyjnych piłek nie istnieje, Kurek i Winiar rowniez wczoraj nie istnieli w takich sytuacjach.
Wniosek? Albo Skra od 3 lat specjalnie przegrywa 1. mecz finałowy by ktos na tym skorzystał, albo im sie nie chce grac i biora sie do roboty, albo w koncu trafili na kogos kto jest w stanie im bardzo mocno zagrozic. Jesli wstrzelą sie z zagrywka to bedzie bardzo ciekawie.
over 3,5 sets 1.541 pinnacle✅
Trochę zmienię temat, ale akurat wielu użytkowników czyta, to niektórzy może zrozumieją poważniejsze sprawy.

Tadzin ostatnio mocno brałeś udział dyskusji w dziale Administracja o Vipach i Twój typ pokazuje dlaczego te wszystkie rankingi, statystyki nie mają kompletnie sensu. W internecie jeden bukmacher oferuje over 3,5seta. Jest to Pinnacle z limitem 300zł. Można zagrać kilkakrotnie ten limit a po każdym razie spada mocno kurs. Nie ma już poważniejszych typów, które są oferowane przez przynajmniej kilkunastu bukmacherów, żeby napisać o nich coś ciekawszego? Jak Twoje 1,55 może konkurować z 1,60 na Skrę-1,5seta(chodzi mi o limity, ofertę, powagę typu)?

Wieczorem usunę post, ale mam nadzieję, że niektórzy zrozumieją, że sztuczne statystyki to nic dobrego.
Na to limit jest 450 nie 300 wiec mimo wszytsko mala roznica to jest, po drugie w pinnacle na siatke sa limity rzedu 1200/1300 na A1 2300 około. Limity te w porownaniu do betsafe to i tak sporo tam to juz jest żenada, bwin to gówniany buk, czyli zostaje nam unibet/bet365. Tam oferta na siatke marna i tak naprawde wychodzi na to ze buki w swych ofertach zlewaja na siatke co moja winą nie jest.
Skoro over 3,5 sie nie podoba to proponuję:
over180,5 1.85 bet365⛔180 ???? fajny 4ty set
Też wygląda super i kurs o wiele lepszy (jakie tam są limity nie wiem uprzedzając pytanie).
A co do &quot;rankingów&quot; to już widzę te dziesiątki graczy operujących tysiącami, którzy nei mogą zagrać typu bo są limity... Na tym forum tylko Sałata i Filpr2 mieli takie przebicie ze inni ludzie grali te typy.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
dawid.400 na pewno przesadził z &quot;cieniasami&quot;, ale to nie powód, żeby nazywać go kibicem Skry Bełchatów. Najważniejsze, że dawid.400 podał wczoraj typ z analizą, podał dzisiaj, A Ty ljuboja nic konkretnego nie napisałeś.

Zdarzenie: Bełchatów - Resovia
Typ: Bełchatów-1,5seta

Kurs: 1,60
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Bwin, Bet365 ;
Tobet , Pinnacle 1,65
Data spotkania: 18.04.2012 godz. 18:00
Dziwią mnie wypowiedzi, że kurs na Bełchatów jest bardzo niski. To są najważniejsze mecze w sezonie, bardzo dobre drużyny i tutaj nie będzie za dużego value na żadną ze stron, szczególnie na Bełchatów w trudnej sytuacji.
Wczorajszy mecz standard w siatkówce. Pierwszy set łatwo wygrany przez Bełchatów, w drugim prowadzenie, ale końcówka przegrana. Dwa kolejne łatwo przegrane. Dzisiaj jest mecz o mistrzostwo dla Bełchatowa. Stan rywalizacji 0:2 byłby dla Bełchatowa bardzo niebezpieczny. Resovia u siebie jest mocna, tam zagrywka może być na bardzo wysokim poziomie, podobnie atak. Resovia na wyjeździe jest dużo słabsza. Wczoraj świetnie serwowali, ale takie mecze na wyjeździe rzadko się zdarzają. Dla mnie Bełchatów jest dużo mocniejszy jako drużyna, bardziej doświadczony w ważnych meczach. Zawodnicy gości indywidualnie prezentują się dobrze, ale to według mnie nie jest zespół tak regularny, że zdobyć MP. Dla mnie Resovia będzie mogła zdobyć MP, dopiero gdy po sezonie utrzyma trzon drużyny i powalczy w fazie zasadniczej o pierwsze miejsce ze Skrą. Według mnie Skra wygra 3:0 lub 3:1.
Wiadomo Moderator moderatora będzie bronił ale dobrze wiesz że napisał to nie na miejscu ja mu także nic takiego nie napisałem tylko zwróciłem uwagę by szanował także inne drużyny od tego własnie się zaczynają spinki w komentarzach.Jeśli napisał tak nie będąc kibicem Skry? To jeszcze gorzej bo inny powód to wpadka u buka.Co i tak nie usprawiedliwia do tego by tak mógł pisać.
A co ja mam do jego Analiz? Tylko trochę napisał to sporadycznie iż Resovia nie ma nic do powiedzenia A tu jednak Mały psikus.Tu także trzeba uważać co się pisze w analizach bo kupa ludzi stawia opierając się na analizach z tego forum a do tego Napisała to osoba z rangą Moderator
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wiadomo Moderator moderatora będzie bronił ale dobrze wiesz że napisał to nie na miejscu ja mu także nic takiego nie napisałem tylko zwróciłem uwagę by szanował także inne drużyny od tego własnie się zaczynają spinki w komentarzach.Jeśli napisał tak nie będąc kibicem Skry? To jeszcze gorzej bo inny powód to wpadka u buka.Co i tak nie usprawiedliwia do tego by tak mógł pisać.
A co ja mam do jego Analiz? Tylko trochę napisał to sporadycznie iż Resovia nie ma nic do powiedzenia A tu jednak Mały psikus.Tu także trzeba uważać co się pisze w analizach bo kupa ludzi stawia opierając się na analizach z tego forum a do tego Napisała to osoba z rangą Moderator
Liczę na tak aktywne postowanie z Twojej strony, jednak merytoryczne przy okazji każdego meczu. Przyznaję się do błędu, niepotrzebnie to napisałem. Jednak nikt nikogo tu nie musi bronić.
Co do drugiej części to ???? Kim niby ja jestem że mam być nieomylny. Mam swoje zdanie i staram się je przedstawić przy okazji spotkania. A to czy jestem moderatorem czy nie nie ma tu żadnego wpływu. Każdy ma swój rozum i wie co powinien zagrać.
Najlepsze jest to że tu próbujesz mi coś wyrzucić a z drugiego konta klikasz mi reputację :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom