>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wreszcie Filip się zgadzamy ;) to chyba pierwsze takie posty :razz:
Dawid a tak z ciekawości - postawiłbyś teraz na zwycięstwo Delecty ???? ?
Jeśli byśmy popatrzyli na aspekty czysto sportowe to tak. Bo potencjał, ostatnia gra, forma, niemal wszystko przemawia za Delectą. Trener Makowski przed dzisiejszym meczem Resovia-JSW prosiłby nie było żadnych przekrętów i podkładania spotkania przez Resovię. Jak się okazało, błędne było myślenie co niektórych że JSW wygra to spotkanie. Mam nadzieję że teraz trener Delecty nie będzie goło słowny i jego drużyna zagra również na 100%. Oczywiście może być taka sytuacja że Delecta grając pierwszym składem przegra ale widać kiedy mecz jest oddany kompletnie bez walki a kiedy drużyna spina się na każdą akcję. Żadnej oficjalnej informacji o składzie nie ma, także Antiga i Konarski chyba zbyt wcześnie odesłani przez Ciebie do kwadratu rezerwowych.
Jeśli nie będzie żadnego olewania i podkładania to Delecta wygra ten mecz dość szybko może nawet 3-0.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Mam nadzieję że teraz trener Delecty nie będzie goło słowny i jego drużyna zagra również na 100%.
Zgadza się, jednak Resovia nie wyszła w najmocniejszym składzie i podejrzewam, że Delecta też nie wyjdzie. Mogę nawet założyć się o czteropak do jednego piwa, że Antiga nie zagra w pierwszym składzie. Co do tych 100% to potencjał rezerwowych Resovii na pewno o wiele większy niż bydgoszczan i szybciej niż 3:0 dla Delecty widziałbym tu 3:0 dla medalików - w końcu ręka Boga ich strzeże i nie pozwoli zagrać w PO z Pszczołami.
 
vde 119

vde

Użytkownik

5-03-2012
godzina 18:00
Częstochowa - Hala Polonia
Transmisja :

Sytuacja Bydgoszczy:
- Po meczu Resovia - Jastrzębie wszystko jest jasne w sprawie Bydgoszczy. Nie podskoczą, ani nie spadną w tabeli. Do fazy Play-Off przystąpią z 4. pozycji.
Sytuacja AZS Częstochowa:
- Pewne jest, że będą w ósemce czyli mają zagwarantowany udział w Play-Off.
- Mogą zająć miejsce z przedziału 6-8
- Jeśli Fart Kielce nie pokona na wyjeździe Skry Bełchatów, los częstochowian leży w ich rękach.
WNIOSKI:
-
Tylko AZS Częstochowa ma w interesie wygrać ten mecz
- Porażka w meczu z Bydgoszczą w zasadzie nie daje częstochowianom żadnych szans na awans do Finałowej Czwórki
- Ze względu na słabe wyniki i dość specyficzny charakter drużyny, AZS nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek odpuszczenie meczu, gdyż zależy im na frekwencji czyt. wpływów z biletów z Play-Off. Każdy inny wynik niż zwycięstwo, może bardzo negatywnie odbić się na finansach klubu.
- Hala Polonia jest dla AZS-u Częstochowa jest jak świątynia, jeśli jakiś cud to tylko tutaj (wygrana z Jastrzębiem 3:0 na inaugurację Hali Polonia w tym sezonie, w ostatnich sezonach nawet Skra, jeden raz poległa co wydawało się przed meczem czystą abstrakcją)
- Bydgoszcz nie ma motywacji, jakiejkolwiek by grać na 100% a nawet 80% 4.czy 5. setów, w momencie gdy AZS będzie walczył z pełną determinacją o trzy punkty by nie spotkać się w Play-Off ze Skrą lub Kędzierzynem co daje minimalne szanse na cud; tj. wejście do Finałowej Czwórki PlusLigi 11/12
- Co do punktu wyżej; jeśli już jakoś będzie można bydgoszczan zmusić do walki na 100% to jakąś premią, ale tutaj rodzi się pytanie - Czy z ciast i budyniów jest tak duży interes, że stać na finansowanie motywacji w meczu o (zostając przy kulinariach) pietruszkę ?
- Czy trener Bydgoszczy jest idiotą i puści w treningu przed Play-Off najmocniejszy skład, by zwiększyć ryzyko kontuzji? Akurat w historycznych dziejach klubu gdy mają szansę na medal i udział w Pucharze CEV ?
- Zgadnijcie gdzie grali w przeszłości i cieszyli się z największego progresu w karierze zawodnicy Bydgoszczy tacy jak: Andrzej WRONA, Marcin WIKA, Wojciech GRADOWSKI, Wojciech JURKIEWICZ... Tak, w AZS Częstochowa. Wobec tego czy w meczu, który jest na wyjeździe, w sezonie ogromnego sukcesu jakim jest TOP 4 przed Play-Off dla Bydgoszczy Ci zawodnicy mają taką psychikę by w Hali Polonia (proszę mi wierzyć, oni dużo zawdzięczają AZS-owi, najlepsze chwile w ich karierze prawdopodobnie to AZS i Hala Polonia) wbijać punkty na 100% z zimną krwią i ryzykować kontuzje, które uniemożliwią im udział w historycznym Play-Off z tak wysokiego miejsca w barwach bydgoskiej &quot;Delecty&quot; ?
- Dość dziwna hala starego typu, premiująca przyzwyczajonych do niej gospodarzy dzięki swej specyfice. Pewnie nie będzie zapełniona w 100% (myślę, że około 70%), ale wierni i prawdziwi kibice, którzy realnie wpływają na doping zjawią się na hali i będą robić po raz kolejny wszystko by gospodarze wygrali mecz.
Czy da się stworzyć lepszą analizę do meczu siatkówki przemawiającą za danym typem?
05.03.2012 18:00
AZS Częstochowa - Bydgoszcz
typ: AZS Częstochowa
kurs: 2,30 @ Betclic / Analiza i historia innych kursów
Stawka: ALL IN
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zgadza się, jednak Resovia nie wyszła w najmocniejszym składzie i podejrzewam, że Delecta też nie wyjdzie. Mogę nawet założyć się o czteropak do jednego piwa, że Antiga nie zagra w pierwszym składzie. Co do tych 100% to potencjał rezerwowych Resovii na pewno o wiele większy niż bydgoszczan i szybciej niż 3:0 dla Delecty widziałbym tu 3:0 dla medalików - w końcu ręka Boga ich strzeże i nie pozwoli zagrać w PO z Pszczołami.
Tylko Delecta też ma mocną ławkę rezerwowych, może nie tak mocną jak Resovia ale wygląda to bardzo ciekawie. Na rozegraniu zagra Masny albo Lipiński i obojętnie który by nie zagrał, gra nie będzie źle prowadzona. Na ataku zamiast Konarskiego może zagrać Łukasz Owczarz, młody ambitny zawodnik. Pamiętasz kto wyciągną Delectę w meczu z Politechniką Warszawską? Tak to był Owczarz który był dość skuteczny w ataku i demolował zagrywką rywali. Przyjęcie: Wika, Siltala, Antiga. Myślę że pierwsza dwójka wyjdzie w pierwszym składzie, chociaż nie zdziwię się nawet jak Francuz zagra. Środek to najsłabszy punkt zespołu? nie koniecznie, Worna gra nieźle, nie wiem co z Jurkiewiczem, ale Cerven aż tak źle nie gra. Chyba że Makowski zrobi ze swoich słów wielkie g.. o nieodpuszczaniu spotkań i wyjdzie z Gradowskim czy Walińskim. Niech Bóg w to się nie miesza bo AZS gra słabo w tym roku i niech dostanie łomot od Skry za to olewanie całego sezonu ;).
ps. czyli masz 1,25 na to że Antiga nie zagra w poniedziałek, no to jest w takim razie vajułe że zagra ;):razz:
 
R 16

rskull

Użytkownik
Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Czewa wpadnie na kogoś z trójki to wiadomo, chyba nie wierza, że mogą wygrać 3 mecze obojętnie z kim, czy to będzie Reska, Zaksa czy Skra, po postu nie mają ławki na to. Moim zdaniem pogodzili się, że powalczą o lokaty 5-8.
Gdyby serio myśleli o takiej możlliwości toby odpuścili moim zdaniem challange cup
A o to terminy PLS
I RUNDA: termin 1 08 - 11.03.2012 dwa mecze na wyjezdzie
Chalange cup
13/03/2012 To: 14/03/2012 u siebie z Prefaxis MENEN
From: 17/03/2012 To: 18/03/2012 na wyjezdzie
termin 2 21 i ew. 22.03.2012 przy wyniku 2:1 w meczach
termin 3 25.03.2012 przy wyniku 2:2 w meczach
Niezły maraton im się zapowiada i moim zdaniem sie pogodzili,że nie przejda dalej.
Ale zobaczymy wszystko zweryfikuje boisko. Zobaczymy co jutro sie będzie działo.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - Fart Kielce​


Skra ma zapewnione pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej, więc wcale nie musi się dzisiaj przemęczać. Trzeba pamiętać również o tym, że podopieczni Trenera Nawrockiego w tygodniu rozegrali dwa pięciosetowe pojedynki z Belluno i Modeną. Poza tym Bełchatowianie na pewno przygotowują się już pod kątem udziału w Final Four Ligi Mistrzów, więc mogą być w trakcie cięższego treningu.

Fart od jakiegoś czasu gra już coraz lepiej. Trener Wagner w końcu postawił na rozgrywającego Michała Kozłowskiego i była to doskonała decyzja, bo Pujol po prostu rozczarowywał. Najmocniejszym punktem jest Francuz Xavier Kapfer. Gra solidnie i przede wszystkim wykorzystuje swoją dynamikę i spory potencjał w ofensywie. Na środku siatki nie ma wybitnych nazwisk, ale para Kamiński - Zniszczoł sporo może zdziałać w ataku.

Fart ma w swojej grze sporo przestojów, ale nie sądzę, żeby Skra rzuciła się dzisiaj na Kielczan. Może podopieczni Trenera Nawrockiego będą chcieli potrenować jakieś rozwiązania taktyczne ? Ciężko powiedzieć. Fart pewnie będzie chciał w play offach ominąć Skrę, więc powinni zagrać na 100%.

Typy:
Fart Kielce (+2.5 seta) @ 2.40 Betsafe ✅
Over 135.5 pkt @ 1.55 Betsafe ✅


Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska​


Gdańszczanie mają jeszcze szanse na 9 miejsce w tabeli, które pozwoli w rywalizacji o 9 miejsce na więcej spotkań na własnym parkiecie. Trefl w tym sezonie nie zachwycał. Oivanen, Hietanen, Augustyn i Łomacz jakoś się jeszcze prezentują, ale pozostali zawodnicy są po prostu przeciętni. Największym problemem Trefla jest przyjęcie. Matti Hietanen nie jest wybitny w tym elemencie, ale przyjmuje nie najgorzej. Maciek Wołosz to solidny zawodnik, ale można go pocelować. Dmitro Vdovin ? Wolałbym się nie wypowiadać na jego temat. Najpewniejszym zawodnikiem jest Mikko Oivanen, ale on ciągle musi atakować na równym podwójnym, potrójnym bloku co wcale nie jest łatwe. Grzesiek Łomacz prezentuje się nieźle, ale myślę, że można było od niego oczekiwać trochę więcej.

Zawodnicy Politechniki mogą być troszkę zmęczeni. Ostatnio długa, męcząca podróż do Kharkhova. Mocnym punktem ekipy z Warszawy jest ofensywa. Dużo potrafią zdziałać zagrywką, ale czasami popełniają w tym elemencie zbyt dużo błędów i nie potrafią tego zatrzymać. Fajnie prezentuje się para przyjmujących Wierzbowski - Żaliński. Krzysiek Wierzbowski jest dla mnie jednym z odkryć tego sezonu. Odkrycie to może za duże słowo, bo Krzysiek od jakiegoś czasu jest w PlusLidze, ale chyba po raz pierwszy na dłużej zagościł w podstawowym składzie i spisuje się dobrze. Do składu wrócił Patrick Steuerwald, który na pewno jest lepszy od Gorzkiewicza.

Największym atutem Politechniki jest zagrywka, ale często giną od własnej broni. Żaliński nie jest mistrzem w przyjęciu i ma sporo problemów w tym elemencie. Trefl nie ma jakiejś nadzwyczajnie trudnej zagrywki, więc jeżeli Politechnika utrzyma dokładne przyjęcie to powinni kontrolować to spotkanie. Nowak i Kreek powinni mieć przewagę nad parą środkowych Trefla i Steuerwald musi to wykorzystać.

Czy zmęczenie Politechniki będzie miało znaczenie ?
Ciężko powiedzieć. Zacznę może od tego, że zawodnicy Politechniki nie grają dla pieniędzy. Wiedzą doskonale, że ten sezon może być dla niektórych z nich przełomowym i dobrymi występami w PlusLidze i Challenge Cup mogą się wypromować. Zawodnicy z Warszawy mogą imponować swoją determinacją i walką do ostatniej piłki. Zostawiają serducho na parkiecie i chwała im za to. Podróż do i z Kharkhova na pewno była męcząca, ale po takim zwycięstwie na pewno czuli się doskonale. Podoba mi się praca jaką wykonuje Trener Panas. Widać, że dobrze rozumie się z chłopakami i potrafi ich odpowiednio zmotywować i wyciągnać z nich 100% potencjału. Nie wiem czy znam lepszego, polskiego trenera w siatkówce.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.35 Betsafe ⛔
AZS Politechnika Warszawska (-1.5 seta) @ 1.65 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Co do meczu Czestochowa - Delecta, przyznam, że nie wiadomo już w co tu wierzyć. Rzeczywiście na pierwszy rzut oka (jeśli Fart nie wygra ze Skrą), Częstochowa w przypadku wygranej za 3 pkt wskoczy na 6 miejsce. Istotnie, Delecta nie ma już o co grać po wczorajszym meczu JSW-Resovia. Jednakże, w piątkowym PS prezes Delecty Bydgoszcz jednoznacznie zapewnił, że nie będzie z ich strony żadnego kalkulowania czy odpuszczania meczu z Częstochową. Osobiście zastanawiam się co z tym meczem zrobić, bowiem na pierwszy rzut oka wygląda to na zwycięstwo Częstochowy (z racji prezentowanych wyżej argumentów), jednakże, może Delecta zupełnie nie odpuści tego meczu i powalczy ambitnie o wygraną. Chyba ciężko stwierdzić ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik

5-03-2012
godzina 18:00
Częstochowa - Hala Polonia
Transmisja :

Sytuacja Bydgoszczy:
- Po meczu Resovia - Jastrzębie wszystko jest jasne w sprawie Bydgoszczy. Nie podskoczą, ani nie spadną w tabeli. Do fazy Play-Off przystąpią z 4. pozycji.
Sytuacja AZS Częstochowa:
- Pewne jest, że będą w ósemce czyli mają zagwarantowany udział w Play-Off.
- Mogą zająć miejsce z przedziału 6-8
- Jeśli Fart Kielce nie pokona na wyjeździe Skry Bełchatów, los częstochowian leży w ich rękach.
WNIOSKI:
-
Tylko AZS Częstochowa ma w interesie wygrać ten mecz
- Porażka w meczu z Bydgoszczą w zasadzie nie daje częstochowianom żadnych szans na awans do Finałowej Czwórki
- Ze względu na słabe wyniki i dość specyficzny charakter drużyny, AZS nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek odpuszczenie meczu, gdyż zależy im na frekwencji czyt. wpływów z biletów z Play-Off. Każdy inny wynik niż zwycięstwo, może bardzo negatywnie odbić się na finansach klubu.
- Hala Polonia jest dla AZS-u Częstochowa jest jak świątynia, jeśli jakiś cud to tylko tutaj (wygrana z Jastrzębiem 3:0 na inaugurację Hali Polonia w tym sezonie, w ostatnich sezonach nawet Skra, jeden raz poległa co wydawało się przed meczem czystą abstrakcją)
- Bydgoszcz nie ma motywacji, jakiejkolwiek by grać na 100% a nawet 80% 4.czy 5. setów, w momencie gdy AZS będzie walczył z pełną determinacją o trzy punkty by nie spotkać się w Play-Off ze Skrą lub Kędzierzynem co daje minimalne szanse na cud; tj. wejście do Finałowej Czwórki PlusLigi 11/12
- Co do punktu wyżej; jeśli już jakoś będzie można bydgoszczan zmusić do walki na 100% to jakąś premią, ale tutaj rodzi się pytanie - Czy z ciast i budyniów jest tak duży interes, że stać na finansowanie motywacji w meczu o (zostając przy kulinariach) pietruszkę ?
- Czy trener Bydgoszczy jest idiotą i puści w treningu przed Play-Off najmocniejszy skład, by zwiększyć ryzyko kontuzji? Akurat w historycznych dziejach klubu gdy mają szansę na medal i udział w Pucharze CEV ?
- Zgadnijcie gdzie grali w przeszłości i cieszyli się z największego progresu w karierze zawodnicy Bydgoszczy tacy jak: Andrzej WRONA, Marcin WIKA, Wojciech GRADOWSKI, Wojciech JURKIEWICZ... Tak, w AZS Częstochowa. Wobec tego czy w meczu, który jest na wyjeździe, w sezonie ogromnego sukcesu jakim jest TOP 4 przed Play-Off dla Bydgoszczy Ci zawodnicy mają taką psychikę by w Hali Polonia (proszę mi wierzyć, oni dużo zawdzięczają AZS-owi, najlepsze chwile w ich karierze prawdopodobnie to AZS i Hala Polonia) wbijać punkty na 100% z zimną krwią i ryzykować kontuzje, które uniemożliwią im udział w historycznym Play-Off z tak wysokiego miejsca w barwach bydgoskiej &quot;Delecty&quot; ?
- Dość dziwna hala starego typu, premiująca przyzwyczajonych do niej gospodarzy dzięki swej specyfice. Pewnie nie będzie zapełniona w 100% (myślę, że około 70%), ale wierni i prawdziwi kibice, którzy realnie wpływają na doping zjawią się na hali i będą robić po raz kolejny wszystko by gospodarze wygrali mecz.
Czy da się stworzyć lepszą analizę do meczu siatkówki przemawiającą za danym typem?
05.03.2012 18:00
AZS Częstochowa - Bydgoszcz
typ: AZS Częstochowa
kurs: 2,30 @ Betclic / Analiza i historia innych kursów
Stawka: ALL IN
Jak Ty w takich meczach dajesz stawkę all in to szybko pójdziesz z torbami.
Pisanie że AZS nie może sobie odpuścić tego meczu to jedno ale nawiązywanie przy tym do wpływów z biletów to spora nutka fantazji z Twojej strony.
Hala Polonia może i owszem jest dla AZS-u jak to nazwałeś świątynią ale jeżeli nawiązujesz do meczu z JSW to zwrócił byś uwagę że to był pierwszy mecz sezonu i grali oni wtedy piach straszny. Nawiązywanie do bardzo dawnej wygranej ze Skrą to już jest totalna abstrakcja jak dla mnie. Jednocześnie wspominasz że przed meczem ten wynik wydawał się abstrakcją dziwne. Bo o ile pamięć mnie nie myli był to okres w którym Skra miała spore problemy z atakującymi jeden był kontuzjowany a Wlazły świeżo po kontuzji był kompletnie bez formy. Do tego Winiarski też był kontuzjowany itd ....
Bydgoszcz nie ma motywacji. Resovia też wczoraj niby nie miała motywacji a JSW motywacje miało ogromną i każdy wie jak ten mecz się skończył. Tutaj róznica jest jeszcze jedna zasadnicza między Resoviom a Bydgoszczą. Bydgoszcz w tym sezonie gra całą drużyną walczą od pierwszej do ostatniej piłki nie odpuszczając nawet na moment potrafią utrzymać koncentracje nawet jak przeciwnik gra bardzo dobrą siatkówkę. A jak bywało z Resoviom każdy zorientowany w temacie powinien wiedzieć. Więc czy trener Delecty będzie ryzykował zepsucie tej mentalności w drużynie którą tak fajnie budował przez cały sezon. Moim zdaniem na pewno nie. Być może kogoś w tym meczu oszczędzi. Jest to prawdopodobne ale na pewno będzie swoich zawodników motywował do zwycięstwa tak jak robił to przed każdym innym meczem.
Pisanie o premiach od budyniów to dla mnie kolejna abstrakcja wziętą z kosmosu nie wiem po co w ogóle pisać takie rzeczy.
To że Delecta ma wielu zawodników którzy grali wcześniej dla AZS-u to wg. mnie też niewątpliwie plus dla Delecty bo znaczy to że znają tą halę doskonale i nie powinna ona im przeszkadzać. Wg. Ciebie (tak wywnioskowałem) Byli zawodniczy Częstochowy gdy wyjdą na boisko pomyślą sobie o Jezu tyle im zawdzięczamy to dzisiaj im damy i zamiast normalnych ataków będą robić asekuracyjne ataki. Gdzie w tym sens i logika ?
Czy da się napisać lepszą analizę ? Z pewnością się da bo ja czytając ją miałem nieodparte wrażenie że lałeś wodę ostro.
Dla mnie osobiscie ten mecz jest no betem w tym momencie. Bo czewa musi ale może ich nie być stać na zwycięstwo w tym meczu. Bydgoszcz nie musi i ich trener może komuś dać częściowo odpocząć ale jak w tym sezonie już można było zauważyć to Delecta ma dość fajną ławkę rezerwowych i niejednokrotnie zawodnik wchodzący z ławki przyczyniał się do zwycięstwa Delecty w meczu. Ja jestem dość mocno przekonany o tym że bez względu kto w Bydgoszczy będzie odpoczywał to zawodnicy będący na boisku dadzą z siebie wszystko aby ten mecz wygrać. Bo trener Makowski na pewno nie będzie chciał zepsuć dobrej mentalności którą ta drużyna zdobyła w trakcie sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Hala Polonia może i owszem jest dla AZS-u jak to nazwałeś świątynią ale jeżeli nawiązujesz do meczu z JSW to zwrócił byś uwagę że to był pierwszy mecz sezonu i grali oni wtedy piach straszny. Nawiązywanie do bardzo dawnej wygranej ze Skrą to już jest totalna abstrakcja jak dla mnie. Jednocześnie wspominasz że przed meczem ten wynik wydawał się abstrakcją dziwne. Bo o ile pamięć mnie nie myli był to okres w którym Skra miała spore problemy z atakującymi jeden był kontuzjowany a Wlazły świeżo po kontuzji był kompletnie bez formy. Do tego Winiarski też był kontuzjowany itd ....
O ile mnie pamięć nie myli to wtedy był taka sytuacja że Skra grała ustawieniem z 3 przyjmującymi tj. Kurek, Bąkiewicz, Antiga i całkiem nieźle sobie radzili (Wlazly, Winiarski, Novotny kontuzjowani), na dodatek dzień wcześniej Skra miała ważne spotkanie w LM na wyjeździe bodajże z Rosealare (?), tak więc tam grali wieczorem, następnie w nocy powrót do Polski, jako taki sen i jedziemy do Czewy na mecz, no to się nie mogło dobrze skończyć. W sezonie tym miała miejsce druga taka sytuacja tyle że było to nieco wcześniej, mianowicie Skra grała LM dzień przed meczem ligowym, by w tym ligowym spotkaniu ulec u siebie z Politechniką Warszawską (kurs na Polibude był 27 ???? ).
Nie dodając miliona słówna temat meczu Czewa-Delekta, ujmę to tak co będzie miało i tak ten sam wydźwięk:
A ta stawka ALL IN faktycznie zabawna, mecz na all in wybrany najgorszy z najgorszych tak pokrótce.
PS
Mity o tym cudzie można wsadzić między... coś tam.
 
vde 119

vde

Użytkownik
filip_r2 napisał:
]Pisanie że AZS nie może sobie odpuścić tego meczu to jedno ale nawiązywanie przy tym do wpływów z biletów to spora nutka fantazji z Twojej strony.
Chyba nie rozumiesz z jakimi problemami borykają się takie kluby jak AZS. Każda porażka przeradza się w coraz to większe pustki na trybunach. Jako dobry człowiek, poinformuję Cię, że wpływy z biletów są jednym z ważniejszych dochodów klubu sportowego.
filip_r2 napisał:
Bydgoszcz nie ma motywacji. Resovia też wczoraj niby nie miała motywacji a JSW motywacje miało ogromną i każdy wie jak ten mecz się skończył.
Z tej Twojej zajadłości, by nie przyznać mi racji, nie zauważyłeś, że Resovia była.. gospodarzem. Gdyby odpuścili totalnie mecz, to kibice raczej nie byliby zadowoleni, nieprawdaż? Bydgoszcz gra na wyjeździe i jak już wspominałem, w tak fantastycznym sezonie, nie muszą w tym meczu narażać się na kontuzję, bo nawet 3:0 kibice im wybaczą tym bardziej na wyjeździe.
filip_r2 napisał:
Więc czy trener Delecty będzie ryzykował zepsucie tej mentalności w drużynie którą tak fajnie budował przez cały sezon.
Tak, masz rację, trener będzie przed fazą play-off ryzykował cały kręgosłup drużyny, bez którego nie mają szans na TOP4 bo najważniejsza jest mentalność i team spirit, który pewnie sam wykonuje ataki, gra w obronie i zdobywa punkty lepiej niż Michał Łasko w swojej optymalnej formie :?
Pisanie o premiach od budyniów to dla mnie kolejna abstrakcja wziętą z kosmosu nie wiem po co w ogóle pisać takie rzeczy.
Wyraźnie pisałem, że nie mogą liczyć na dodatkową kasę z tytułu wygranej tego meczu, a Twoją interpretację moich słów nie skomentuję z szacunku dla Twoich nauczycieli języka polskiego, którzy w tym momencie pewnie by się zawstydzili, widząc twoje czytanie ze zrozumieniem ;)
To że Delecta ma wielu zawodników którzy grali wcześniej dla AZS-u to wg. mnie też niewątpliwie plus dla Delecty bo znaczy to że znają tą halę doskonale i nie powinna ona im przeszkadzać. Wg. Ciebie (tak wywnioskowałem) Byli zawodniczy Częstochowy gdy wyjdą na boisko pomyślą sobie o Jezu tyle im zawdzięczamy to dzisiaj im damy i zamiast normalnych ataków będą robić asekuracyjne ataki. Gdzie w tym sens i logika ?
Nie upraszczaj, to bardziej skomplikowane, doskonale wiesz o co mi chodzi, ale cóż, widać że za wszelką cenę chcesz mnie wypunktować ????
Czy da się napisać lepszą analizę ? Z pewnością się da bo ja czytając ją miałem nieodparte wrażenie że lałeś wodę ostro.
Tak, w międzyczasie robiłem pranie :grin:
Dla mnie osobiscie ten mecz jest no betem w tym momencie.
Szanuję, każdy inny pogląd, inny sposób myślenia. Oczywistym jest to, że ilu ludzi tyle opinii. Ja wyraziłem swoje zdanie, troszkę przykrym jest to, że jak ktoś napisze coś odważnie to zaraz jest wyśmiewany, i opluwany, mimo, że argumentacja jest naprawdę mocna i tak naprawdę, nie złamałeś więcej niż jeden z dziewięciu moich argumentów.
PS: idziesz na mecz? Ja już w czwartek zakupiłem bilet by patrzeć jak będą pracować na moje pieniądze ;) Pozdrawiam.

Edit: Tak, o meczu z Knack doskonale wiedziałem, jednak Skrę i AZS dzieliła wtedy przepaść, jak ktoś oglądał to wie, że AZS zagrał fenomenalne spotkanie. Proszę, nie róbcie ze mnie kogoś, kto nie wie o czym pisze, pisząc z pamięci o tym meczu, oczywistym jest to, że wiedziałem w jakich okolicznościach spotkały się te drużyny.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik


Szanuję, każdy inny pogląd, inny sposób myślenia. Oczywistym jest to, że ilu ludzi tyle opinii. Ja wyraziłem swoje zdanie, troszkę przykrym jest to, że jak ktoś napisze coś odważnie to zaraz jest wyśmiewany, i opluwany, mimo, że argumentacja jest naprawdę mocna i tak naprawdę, nie złamałeś więcej niż jeden z dziewięciu moich argumentów.
PS: idziesz na mecz? Ja już w czwartek zakupiłem bilet by patrzeć jak będą pracować na moje pieniądze ;) Pozdrawiam.

Edit: Tak, o meczu z Knack doskonale wiedziałem, jednak Skrę i AZS dzieliła wtedy przepaść, jak ktoś oglądał to wie, że AZS zagrał fenomenalne spotkanie. Proszę, nie róbcie ze mnie kogoś, kto nie wie o czym pisze, pisząc z pamięci o tym meczu, oczywistym jest to, że wiedziałem w jakich okolicznościach spotkały się te drużyny.

Nie rób z siebie jakiejś ofiary, bo tu trwa normalna dyskusja, a ty piszesz tak jakby cie szykanowano za nie wiadomo co...(pathetic)
Widzę że masz jakies dziwne wyobrażenie o Czewie, co do tego że wtedy między Czewą a Skra była jakaś przepaść nie zgodzę się kompletnie, pokonać zmęczoną Skrę każdy potrafi, jak już mówiłem dokonała tego Politehcnika Warszawska w tym samym seoznie. Trochę pogrzebałem i miało to miejsce 5 grudnia, a 2 grudnia Skra przegrała w LM z Cai Teruel na wyjeździe w stosunku 2-3.
http://stats.plusliga.pl/MatchStatistics.aspx?MatchID=269 Skra-Wawa
http://www.cev.lu/Competition-Area/MatchPage.aspx?mID=14&amp;amp;ID=2 Teruel-Skra
Jeśli mówisz że między Czewą a Skrą była taka przepaść, to co można powiedzieć o przepaści między Skra a Wawą, która to Wawa miała na swoim koncie ledwo 3 punkty (była to 8. kolejka PLS), a bęcki dostawała i to po 0-3 od takich zespołów jak Wieluń czy Olsztyn?
Dla porównania Czewa 13 pkt i udało im się pokonać na wyjeździe Reskę 3-2, Skrę 3-0 (wiadomo o czym mowa), i w 8. kolejce pokonali Zaksę?
Ja nie widzę tu jakiejś ogromnej przepaści, na penwo w tym sezonie taka przzepaść jest zdeycdowanie większa, w tamtym sezonie AZS mi imponował grali bardzo fajnie, nie poddawali się, teraz (nie będę odkrywczy ma to miejsce od początku sezonu) z tą drużyną stało się coś niedobrego, to chyba coś z ich glowami, albo za duży nacisk ze strony własnie lkibiców na sukcesy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vde 119

vde

Użytkownik
Co do meczu AZS Częstochowa - Bydgoszcz... Bukmacherzy po kilkunastu godzinach od wystawienia kursów, w roli faworyta widzą AZS, to oczywiście nie zapewnia sukcesu, ale skala z jaką szybkością w ostatnich godzinach spadają kursy na Częstochowę jest zjawiskowa. Teraz to już nawet nie opłaca się stawiać na AZS, kto nie pobrał, to może liczyć na co najwyżej kurs 1,90 i to u tych słabszych firm. Ciągle istnieje surebet, jak ktoś chce zarobić na chociażby piwo może sobie postawić i nic nie straci :grin:
Ale teraz panowie, macie wysoki kurs na Bydgoszcz, czyż nie o tym marzyliście ? Skoro jesteście tacy pewni, że nie odpuszczą to śmiało, są w końcu lepsi ???? Powodzenia ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Co do meczu AZS Częstochowa - Bydgoszcz... Bukmacherzy po kilkunastu godzinach od wystawienia kursów, w roli faworyta widzą AZS, to oczywiście nie zapewnia sukcesu, ale skala z jaką szybkością w ostatnich godzinach spadają kursy na Częstochowę jest zjawiskowa. Teraz to już nawet nie opłaca się stawiać na AZS, kto nie pobrał, to może liczyć na co najwyżej kurs 1,90 i to u tych słabszych firm. Ciągle istnieje surebet, jak ktoś chce zarobić na chociażby piwo może sobie postawić i nic nie straci :grin:
Ale teraz panowie, macie wysoki kurs na Bydgoszcz, czyż nie o tym marzyliście ? Skoro jesteście tacy pewni, że nie odpuszczą to śmiało, są w końcu lepsi ???? Powodzenia ;)
Kolego teraz to błysnąłeś inteligencją. Zwracałeś mi uwagę że Ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem... Być może nie do konca znasz znaczenie słów &quot;No bet&quot;
Teraz mamy taki wysoki kurs na Bydgoszcz ? I co z tego geniuszu ? Ja taki jak i Tadzin. Napisaliśmy że ten mecz jest dla nas &quot;No betem&quot;. Więc czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chciałeś zabłysnąć a wyszło odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vde 119

vde

Użytkownik
Zabłysnąć to może AZS w poniedziałek i na tym mi najbardziej zależy. Gdzie jest jakieś zdanie, że stawiacie na Bydgoszcz? Jak przejrzysz cały temat, to zauważysz dwóch typerów którzy opowiadali się za Bydgoszczą, która nie odpuści i zagra na 100%. Nie stawiaj się w centrum bo nie wszystko co ktoś pisze kierowane jest do Ciebie. ????
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Zabłysnąć to może AZS w poniedziałek i na tym mi najbardziej zależy. Gdzie jest jakieś zdanie, że stawiacie na Bydgoszcz? Jak przejrzysz cały temat, to zauważysz dwóch typerów którzy opowiadali się za Bydgoszczą, która nie odpuści i zagra na 100%. Nie stawiaj się w centrum bo nie wszystko co ktoś pisze kierowane jest do Ciebie. ????
Dobry Jezu a nasz panei daj nam wieczne spoczywanie..
tak to nie jest odpowiednie miejsca na takie pieśni, tak samo jak FORUM BUKMACHERSKIE nie jest miejscem gdzie ludzie dzielą się swoimi marzeniami, nadziejami czy też pragnieniami. Otóż jest to miejsce gdzie podaje się typy i je analizuje, nie pisze się także jak zachowują się kursy bo to żaden livescore nie jest.
Ja tam w dziale widzę jednego dawida400, który typ ten napisał przed meczem Jastrzębia, czyli ciut na ślepo bo wtedy jeszcze nie było wiadome czy Delekta będzie grać o punkty czy o nic. Teraz jest to wiadome i dużo osób stwierdziło że Delekta ten mecz odpuści i zaczęło grać Czewe, co zaowocowało korektą kursów.
Prościej się nie da ????
Tak więc jak już wcześniej wspomniałem, na gorzkie żale to chyba bardziej do kościoła, pomodlić się o wygraną Częstochowy, aniżeli tutaj.
Tutaj takie wpisy nie mają żadnej wartości. Dziękuuję!
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Vde
Masz typowy przejaw lokalnego patryiotyzmu. I praktycznie Twoje wszystkie argumenty są czysto patriotyczne. W dodatku z uporem maniaka piszesz że Bydgoszcz będzie się oszczędzała. O czym Ja np w swoim poście też wspomniałem. Jednocześnie piszesz o tym oszczędzaniu jakbyś myślał że Delecta wyjdzie na ten mecz juniorskim składem lub jak wyjdzie ktoś z pierwszego składu to wyjdzie na boisko zagipsowany żeby tylko coś mu się nie stało. Wiadomo nie będą wyciągać piłki z trybun ale wszystko inne będzie się odbywało w sposób normalny. Chyba że wg Ciebie będą atakować na 50% siły ? Żeby nie ryzykować kontuzji ?

Edit: Tak, o meczu z Knack doskonale wiedziałem, jednak Skrę i AZS dzieliła wtedy przepaść, jak ktoś oglądał to wie, że AZS zagrał fenomenalne spotkanie. Proszę, nie róbcie ze mnie kogoś, kto nie wie o czym pisze, pisząc z pamięci o tym meczu, oczywistym jest to, że wiedziałem w jakich okolicznościach spotkały się te drużyny.

Zastanów się 10 razy nad tym co napisałeś. Po co w ogóle wspominasz o meczu który był ponad 2 lata temu ? Co to ma do rzeczy ?
Ja uważam że AZS może ten mecz wygrać ale tylko i wyłącznie dzięki swojej dobrej grze. Bo Bydgoszcz im na pewno nic nie odda za darmo.
Czy AZS stać na dobry mecz tego nie wiem dlatego ten mecz jest dla mnie no betem.
Teraz jest jeszcze taka druga sprawa. A mianowicie AZS może sobie wybrać z kim chce zmierzyć się w PO. Jeżeli chcą grać z Zaksą mogą ten mecz przegrać jeżeli chcą grać z Rzeszowem muszą wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja też nie wiem skąd ten mega zachwyt nad typem na Częstochowę.
Delecta nie gra już o nic, okej - a o co gra Tytan?
Bo ja osobiście nie mam pojęcia. Jeśli przegrają grają z KK, jeśli wygrają zagrają z Asseco. Z dwojga złego lepszy Kędzierzyn, który jest ostatnio trapiony przez urazy i ogółem Zaksa jakaś mega regularna nie jest.
A wpadki im się zdarzają (Olsztyn dwukrotnie 3-1 - love ???? ) i na to może liczyć Murek i s-ka.
Tak naprawdę śmiem twierdzić, że gdyby nie musiały grać to by w ogóle jutro tego meczu nie było. A że to nie jest tenis, a siatka - zagrać muszą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Ja też nie wiem skąd ten mega zachwyt nad typem na Częstochowę.

Delecta nie gra już o nic, okej - a o co gra Tytan?

Bo ja osobiście nie mam pojęcia. Jeśli przegrają grają z KK, jeśli wygrają zagrają z Asseco. Z dwojga złego lepszy Kędzierzyn, który jest ostatnio trapiony przez urazy i ogółem Zaksa jakaś mega regularna nie jest.

A wpadki im się zdarzają (Olsztyn dwukrotnie 3-1 - love ???? ) i na to może liczyć Murek i s-ka.

Tak naprawdę śmiem twierdzić, że gdyby nie musiały grać to by w ogóle jutro tego meczu nie było. A że to nie jest tenis, a siatka - zagrać muszą.
Dlaczego Zaksa przegrała wczoraj z Olsztynem? Bo grali o nic i przygotowuja sie juz do play off, grali zawodnicy ktorzy wracaja po kontuzjach i trudno zeby zagrali na 100%. Do tego
&quot;W ramach 18. kolejki PlusLigi AZS Olsztyn pokonał kędzierzynian 3:1. - Mamy za sobą tydzień, w którym ostro pracowaliśmy na siłowni i przez nie było dzisiaj w naszej grze lekkości - przyznał w rozmowie ze Strefą Siatkówki Serhiy Kapelus.&quot;&quot;
Fakt pierwszy mecz to moze i byla wpadka, ale do wczorajszego raczej nie podeszli na powaznie. A Resovia jest bardziej regularna? Oslabiona Zaksa potrafila wygrac z Delecta, Resovia juz sobie nie poradzila. Do tego utrzymac 2 miejsce tracac polowe skladu raczej swiadczy o jej regularnosci
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
bo banalne stwierdzenie, mecz meczowi nie równy nie obowiązuje nas w tej dyskusji?
Poza tym Zaksa grała u siebie, a Reska na wyjeździe.
Mimo kontuzji powiadasz utrzymali 2 pozycje, ja bym stawiał bardziej na to, że pomógł im w tym świetny początek sezonu, wręcz kosmiczny. Potem było coraz średniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom