>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Temat rzeka panowie nie ma co dyskutować. Moim zdaniem Zaksa jest lepsza niż Resovia, ale może tylko moim. Szkoda że nie ma w najbliższym czasie meczu pomiędzy tymi zespołami to byśmy się przekonali kto wygląda lepiej. ;)
Gdybyś napisał że w optymalnym składzie Zaksa jest być może troszeczkę lepsza to bym się zgodził. Ale z osłabieniami z jakimi ostatnio zmaga się Zaksa + straszny dołek Samiki + przeciętna gra Rouziera to od której strony bym o tym nie myślał to nie wymyślę w jaki sposób Zaksa mogła by być lepsza

Z tym że Resovia jest na równi z JSW gdy oba zespoły są w optymalnych składach też się nie zgodzę. Resovia co prawda też do tej pory z Tichackiem wyglądała rożnie. Ale JSW z rozgrywającymi jakich ma to moim zdaniem pudła w tym sezonie nie zaliczy. Tichacka stać na dużo dużo więcej niż pokazał do tej pory. Viniedho pewnego poziomu nie przeskoczy.
Ale każdy ma swoje zdanie.
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Temat rzeka panowie nie ma co dyskutować.
Reska z Tichackiem jest na równi z JSW w pełnym składzie. A Misiek i Zbychu już będą gotowi na mecz z Zaksą także czeka nas ciekawe spotkanie, jeśli zagrają oczywiście.


A tutaj to ja sie nie zgodze bo Resovi co do JSW nie ma co porywnowywac, jak dla mnie zdecydowanie na plus Resovia, ktora mozna porywnywac raczej bardziej do Zaksy
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Single @ 1,53 ✅
Volleyball Poland Men - 18:00
Bydgoszcz-Resovia Over 3,5s
Po prostu nie widzę w tym meczu innego rozwiązania. Faworytem jest Resovia, ale kłaść ją po 1,3 to nie jest chyba najlepszy pomysł. Handi wg mnie także nie pewne. Głęboko wierzę w to, ze gospodarze podejmą dzisiaj walkę i będzie ich stać tutaj na sprawienie niespodzianki i zdobycie punktu. Składów chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Obie drużyny z czołówki Plus Ligi więc każdemu są doskonale znane. Co prawda dzisiaj zabraknie u gospodarzy Jurkiewicza, który jest kapitanem Delecty. Wobec tego ze względu na limit obcokrajowców najpewniej na boisku zobaczymy Marcina Wikę, który będzie wspierał Antigę. Czy jest to jednak jakaś strata to nie byłbym tego pewien. ekipa z Bydgoszczy jest zespołem wyrównanym. Resovia co prawda od paru meczy jest w gazie jednak dziś trafia na przeciwnika lepszego od Trefla, Czewy, czy Warszawy. Nie wydaje mi się, żeby Rzeszowianie wygrali te spotkanie w trzech setach. Jeśli w ogóle je wygrają ponieważ porażka także tutaj mnie jakoś szczególnie nie zdziwi. Bydgoszcz-Resovia
3-2

 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To jak dalej uważacie Resovię za drugą siłę Plus Ligi :razz:;)
Jak drużyna robi 27 błędów własnych to nie można liczyć na wygraną. Tak jak pisałem Resovia z Tichackiem nic nie osiągnie. Dlaczego przy tak dobrym przyjęciu Nowakowski atakuje tylko 7 razy w 5 setach? Groozer przeciętnie w ataku, zagrywka siedziała ale co z tego jak po drugiej stronie jest Stefan Antiga który zdemolował Resovię i zasłużenie zdobył MVP. Czemu na przyjęciu wychodzi słaby Lotman to wie tylko trener Kowal. Bojic który jest w mega gazie zaczyna z ławki. Akhrem bardzo dobrze i tylko jego można pochwalić z Reski no i Igłę za przyjęcie. Dobra zmiana na środku atakującego Owczarza, dwa asy w ważnych momentach do tego 3 na 3 skończone ataki.
Resovia jest słaba, za słaba by zdobyć nawet medal w tym roku. Takie jest moje zdanie i nie tylko. Bo JSW oraz ZAKSA w pełnych składach powinny spokojnie ograć Rzeszowian. A Skra to tylko dla nich marzenia. ;)
edit: bez spinki, wyrażam tylko własną, obiektywną opinię ????
Nie widziałem tego wcześniej także dopiero teraz odpiszę :wink:
Tichacka stać na dużo dużo więcej niż pokazał do tej pory. Viniedho pewnego poziomu nie przeskoczy.
Mamy różne gusta widać ???? po po raz kolejny się nie zgadzam. Gra Vinhedo o wiele bardziej mi się podoba niż Tichacka. Wiadomo Vinhedo wirtuozem nie jest ale swoje robi dobrze gra środkiem z Bjonte czy Holmsem. Bardzo dobrze wygląda gra z leworęcznymi atakującymi. Czy gra Misiek czy Malinowski piłki są solidne i dokładne, jeden mankament to gra z przyjmującymi nie jest najgorsza ale można ją zdecydowanie poprawić. Pajpa też potrafi zagrać także moim zdaniem ze swoich zadań wywiązuje się dobrze. Tichacek jest słaby i zdania o nim nie zmienię. Już kiedyś pisałem że jak mu inni zawodnicy nie skończą 2-3 ataków to wali na oślep do Grozera i wszyscy wiemy jak się to przeważnie kończy. No chyba że Niemiec jest w takim gazichu że &quot;wszystko&quot; kończy, ale i tak w końcu dostanie czapę. Gra mało środkiem mając taki potencjał i często dobre przyjęcie. Tichacka stać na więcej ale czy jest w stanie grać lepiej? moim zdaniem nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
To jak dalej uważacie Resovię za drugą siłę Plus Ligi :razz:;)
Jak drużyna robi 27 błędów własnych to nie można liczyć na wygraną. Tak jak pisałem Resovia z Tichackiem nic nie osiągnie. Dlaczego przy tak dobrym przyjęciu Nowakowski atakuje tylko 7 razy w 5 setach? Groozer przeciętnie w ataku, zagrywka siedziała ale co z tego jak po drugiej stronie jest Stefan Antiga który zdemolował Resovię i zasłużenie zdobył MVP. Czemu na przyjęciu wychodzi słaby Lotman to wie tylko trener Kowal. Bojic który jest w mega gazie zaczyna z ławki. Akhrem bardzo dobrze i tylko jego można pochwalić z Reski no i Igłę za przyjęcie. Dobra zmiana na środku atakującego Owczarza, dwa asy w ważnych momentach do tego 3 na 3 skończone ataki.
Resovia jest słaba, za słaba by zdobyć nawet medal w tym roku. Takie jest moje zdanie i nie tylko. Bo JSW oraz ZAKSA w pełnych składach powinny spokojnie ograć Rzeszowian. A Skra to tylko dla nich marzenia. ;)
edit: bez spinki, wyrażam tylko własną, obiektywną opinię ????
Daj spokoj nawet DW trafiłeś.
Jak drużyna w pewnym momencie zaczyna popełniać podwórkowe błędy (to co zrobili w 3. secie to po prostu majstersztyk) no to z czym do ludzi.
Rozumiem 5 asów serwisowych, rozumiem 5 kapitalnych obron, czy 5 kapitalnych kontr, ale 5 DEBILNYCH i banalnych błędów pod rząd no to jak drużyna od 4 lat jest budowana na MP (haha), a takie błędy się pojawiają, to powtarzam z czym do ludzi ? ?
W skrócie mowiąc, jedna rzecz nie wyjdzie im po mysli i wszyscy mają mokro bez względu na to kto popełnił błąd, to pada przyjęcie rozegranie zagrywka atak ogólnie wszytsko.
Resovii życzę powodzenie w walce z Fartem Kielce.
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
To jak dalej uważacie Resovię za drugą siłę Plus Ligi :razz:;)
Jak drużyna robi 27 błędów własnych to nie można liczyć na wygraną. Tak jak pisałem Resovia z Tichackiem nic nie osiągnie. Dlaczego przy tak dobrym przyjęciu Nowakowski atakuje tylko 7 razy w 5 setach? Groozer przeciętnie w ataku, zagrywka siedziała ale co z tego jak po drugiej stronie jest Stefan Antiga który zdemolował Resovię i zasłużenie zdobył MVP. Czemu na przyjęciu wychodzi słaby Lotman to wie tylko trener Kowal. Bojic który jest w mega gazie zaczyna z ławki. Akhrem bardzo dobrze i tylko jego można pochwalić z Reski no i Igłę za przyjęcie. Dobra zmiana na środku atakującego Owczarza, dwa asy w ważnych momentach do tego 3 na 3 skończone ataki.
Resovia jest słaba, za słaba by zdobyć nawet medal w tym roku. Takie jest moje zdanie i nie tylko. Bo JSW oraz ZAKSA w pełnych składach powinny spokojnie ograć Rzeszowian. A Skra to tylko dla nich marzenia. ;)
edit: bez spinki, wyrażam tylko własną, obiektywną opinię ????
W 100% się zgadzam, zagrali kilka dobrych meczy ostatnio, ale nie wiem dlaczego na tym forum prawie każdy podnieca się Resovią i w każdej analizie ją faworyzuje. Dla mnie co najwyżej 5 siła Plus Ligi.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Cóż, większość uzna Resovię za drugą siłę PLS, bo ma po prostu największą siłę ognia w ataku, nie licząc Skry. Ale należy pamiętać, że meczów atakiem się nie wygrywa i dzisiaj boleśnie się o tym przekonali. Bo przecież zanim dojdzie do ataku, trzeba sobie przyjąć zagrywkę, a Resovia klasowych przyjmujących to nie ma, niestety. Poziom ostatnio trzyma tylko Bojić i Igła, no ale skoro Bojić nie gra tylko lebioda Lotman (aż dziwne, że jest z USA i nie jest &quot;wyrzeźbiony&quot; jak choćby Anderson o_O ), to czego tu szukać? Samego Akhrema można jeszcze pokryć, tylko trzeba mieć kim. ???? Potem po przyjęciu jest rozegranie, a Tichacek albo do hali nie mógł się przyzwyczaić, albo dalej nie jest w formie i gra padakę, jaką nigdy nie grał. Z meczu na mecz mam coraz gorsze zdanie o Czechu, bo przecież w Friedrischafen czy w reprezentacji Czech prezentował się bardzo dobrze.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Z tym Tichackiem jest ciekawa kwestia. Sam się zastanawiam czy ten zawodnik tak zgubił formę czy może trener Kowal narzuca mu jakąś swoją genialną taktykę opierającą się tylko i wyłącznie na grze skrzydłami.
Druga sprawa Resovia przez cały sezon stara się udowadniać że nie potrafi utrzymać koncentracji podczas meczu. Było to też trochę widać w meczu z Warszawą który grali na pół gwizdka z tym że tam do zwycięstwa potrzebowali bardzo niewiele.
Dzisiaj znowu jakaś patologia w 3 secie Run 12-2 to jakieś nieporozumienie żeby taka drużyna robiła takie cuda. Widać było że z każdym kolejnym punktem odrobionym przez Delecte cały zespół był coraz bardziej ugotowany. Gdzieś mentalnie ten zespół nie potrafi sobie poradzić z wieloma sytuacjami. Bo stać ich na grę 2 razy lepszą od Delecty ale no jak widać.
Moim zdaniem nie ma co dłużej trzymać na stanowisku trenerskim Andrzej Kowala bo nie potrafi wykrzesać nawet połowy potencjału z tej drużyny. Z drugiej strony trochę za późno już na zmianę trenera. Ale osoba trenera jest dla mnie największym nie wypałem w tej drużynie.
Może powinni po tym sezonie zapolować na Rumuna Moculescu &lt;lol2&gt; ????
Rozumiem 5 asów serwisowych, rozumiem 5 kapitalnych obron, czy 5 kapitalnych kontr, ale 5 DEBILNYCH i banalnych błędów pod rząd no to jak drużyna od 4 lat jest budowana na MP (haha), a takie błędy się pojawiają, to powtarzam z czym do ludzi ? ?
Zgadzam się w 100% to była jakaś siatkarska katastrofa. Tak frajersko oddawać punkty. Sytuacja nie do przyjęcia.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cóż, większość uzna Resovię za drugą siłę PLS, bo ma po prostu największą siłę ognia w ataku, nie licząc Skry. Ale należy pamiętać, że meczów atakiem się nie wygrywa i dzisiaj boleśnie się o tym przekonali. Bo przecież zanim dojdzie do ataku, trzeba sobie przyjąć zagrywkę, a Resovia klasowych przyjmujących to nie ma, niestety. Poziom ostatnio trzyma tylko Bojić i Igła, no ale skoro Bojić nie gra tylko lebioda Lotman (aż dziwne, że jest z USA i nie jest &quot;wyrzeźbiony&quot; jak choćby Anderson o_O ), to czego tu szukać? Samego Akhrema można jeszcze pokryć, tylko trzeba mieć kim. ???? Potem po przyjęciu jest rozegranie, a Tichacek albo do hali nie mógł się przyzwyczaić, albo dalej nie jest w formie i gra padakę, jaką nigdy nie grał. Z meczu na mecz mam coraz gorsze zdanie o Czechu, bo przecież w Friedrischafen czy w reprezentacji Czech prezentował się bardzo dobrze.
Chyba żartujesz , kto tam jest tą siłą ognia? Grozer... i co dalej? gdyby taki JSW grał cały sezon bez kontuzji to Resovia nie ma z nim najmniejszych szans , Łasko to gość klase wyżej od Grozera. Para przyjmujących o klase lepsza , Lotman i Akhrem przy Kubiaku i Bartmanie to cieniaki. Rozgrywający Tichacek to pomyłka , gość jest żałosny po prostu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chyba żartujesz , kto tam jest tą siłą ognia? Grozer... i co dalej? gdyby taki JSW grał cały sezon bez kontuzji to Resovia nie ma z nim najmniejszych szans , Łasko to gość klase wyżej od Grozera. Para przyjmujących o klase lepsza , Lotman i Akhrem przy Kubiaku i Bartmanie to cieniaki. Rozgrywający Tichacek to pomyłka , gość jest żałosny po prostu.
Akhrem przy Kubiaku i Bartmanie to cienias ? Nie no widzę, że znów zaczynasz swoje mongolskie teorie. Albo Łasko klasę wyżej od Grozera ? Człowieku Ty masz klapy na oczach ? Łasko to jest drewniak, a Grozer nie dość, że armata w ręce to jeszcze potrafi kiwnąć itp. Dla mnie Niemiec lepszy od Włocha, ale to już moje zdanie i oczywiście jestem świadom DawidBarca, że zawsze Ty masz rację dlatego nie ma sensu się kłócić.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Bartman to rozumiem bo nie dość, że jest mocnym punktem pod względem sportowym to także pod psychicznym. Potrafi on jak nikt poderwać zespół. A Kubiak? Hmmm potencjał spory, ale pewien poziom nie do przeskoczenia. Zdecydowanie lepiej w reprezentacji niż w JSW. A to, że Reska nie miałaby szansy z JSW to szczerze wątpię. Jedyne co w tym momencie potrzebują to rozgrywającego, który będzie wykorzystywał potencjał na środku.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Akhrem przy Kubiaku i Bartmanie to cienias ? Nie no widzę, że znów zaczynasz swoje mongolskie teorie. Albo Łasko klasę wyżej od Grozera ? Człowieku Ty masz klapy na oczach ? Łasko to jest drewniak, a Grozer nie dość, że armata w ręce to jeszcze potrafi kiwnąć itp. Dla mnie Niemiec lepszy od Włocha, ale to już moje zdanie i oczywiście jestem świadom DawidBarca, że zawsze Ty masz rację dlatego nie ma sensu się kłócić.
???? , Łasko to Ty chyba tylko w teleexspresie widziałeś , nie jesteś chyba świadom co oznacza słowo &quot;drewniak&quot; , Łasko pod względem technicznym to jeden z najlepszych atakujących świata . Skuteczność Michała w ataku to 51.5 % , Grozera to 47,8 % , efektywność ataku (zdobyty punkt bezpośrednio atakiem/strata punktu z ataku (atak w siatkę lub aut) ) to u Grozera 0,39 % , u Łaski 0,45 % . Poza tym nie pisałem tylko o Akhremie , a o parze przyjmujących , jak pewnie wiesz na pare składa się dwóch zawodników a Lotman to kompletne nieporozumienie . Bartman to jeden z najlepiej atakujących zawodników z przyjęcia w całej lidze , jego skuteczność to aż 58,2 % , skuteczność Akhrema to 48,8 %. . Wracając jeszcze do Łaski , to pod względem skuteczności najlepszy atakujący ligi , jego % skończonego ataku jest wyższy nawet od Wlazłego. Te staty dobitnie pokazują że nie masz zielonego pojęcia o sporcie na którego temat starasz się wypowiadać , piszesz chyba tylko po to aby pisać. Zajmij się lepiej NBA , czy w czym tam jesteś mocny , zostaw siatkówkę w spokoju.
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
A co myslicie o dzisiejszych meczach? Ja bym sie sklanial zdecydowanie na Warszawe nie liczac dwoch ostatnich meczy w lidze graja na prawde dobrze(chociazby mecz z Resovia gdyby 2 set zakonczyl sie inaczej moglo byc roznie) i raczej na Zakse niz JSW( wiadomo ze nie zagra Bartman, i Michal raczej tez)a co do Zaksy to jedynie beda straty na srodku ale jak ostatnie mecze pokazaly Witczak potrafi grac i na srodku (wysoka skutecznosc w ataku)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
???? , Łasko to Ty chyba tylko w teleexspresie widziałeś , nie jesteś chyba świadom co oznacza słowo &quot;drewniak&quot; , Łasko pod względem technicznym to jeden z najlepszych atakujących świata . Skuteczność Michała w ataku to 51.5 % , Grozera to 47,8 % , efektywność ataku (zdobyty punkt bezpośrednio atakiem/strata punktu z ataku (atak w siatkę lub aut) ) to u Grozera 0,39 % , u Łaski 0,45 % . Poza tym nie pisałem tylko o Akhremie , a o parze przyjmujących , jak pewnie wiesz na pare składa się dwóch zawodników a Lotman to kompletne nieporozumienie . Bartman to jeden z najlepiej atakujących zawodników z przyjęcia w całej lidze , jego skuteczność to aż 58,2 % , skuteczność Akhrema to 48,8 %. . Wracając jeszcze do Łaski , to pod względem skuteczności najlepszy atakujący ligi , jego % skończonego ataku jest wyższy nawet od Wlazłego. Te staty dobitnie pokazują że nie masz zielonego pojęcia o sporcie na którego temat starasz się wypowiadać , piszesz chyba tylko po to aby pisać. Zajmij się lepiej NBA , czy w czym tam jesteś mocny , zostaw siatkówkę w spokoju.
Nauczył byś się trochę szacunku do innych wypowiadających się na forum bo zachowujesz się jakbyś był omnibusem w temacie siatkarskim.
Statystyki statystykami ale są jeszcze inne czynniki. Grozer na pewno ma dużo lepszą zagrywkę od Łaski. Grozer ma alternatywe na rezerwie w postaci Gontariu. Co do Bartmana i Kubiaka. Bartman początek sezonu miał dobry później gdzieś przygasł delikatnie następnie kontuzja ... Kubiak cały sezon ma przeciętny gra raz średnio innymi razy słabo. Nie ma żadnej dobrej alternatywy na ławce. A Akrem i Bojić (bo to jest dla mnie teraz podstawowa para przyjmujących) grywają różnie Bojicia nie ma co oceniać bo nie grał w tym sezonie na tyle na ile grali inni przyjmujący. Ale jak już był na boisku to prawie zawsze wypadał bardzo pozytywnie. Akrem gra solidnie i raczej poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Prócz tego w Resovi zawsze jest alternatywa na ławce jest Mika jest Lotman którzy zawsze mogą dać dobrą zmianę. W Jastrzębskim Węglu tego nie ma. Na środku siatki też na pewno dużo większy potencjał ma Resovia w dodatku czy to Kosok czy Nowakowski mają wartościowego zmiennika w postaci Grzyba. Na rozegraniu te zespoły wypadają podobnie z tą równicą że Tichacka stać na dużo, dużo więcej a Viniedho tego co dotąd pokazał już raczej nie przeskoczy.
Biorąc pod uwagę w/w fakty uważam że Resovia w ataku ma większy potencjał od JSW. Być może to się jeszcze w pełni i uwidoczniło ale w PO będziemy się mogli przekonać o tym którą drużyna jest zespołem lepszym. O ile los skojarzy te dwa zespoły bo JSW może odpaść już w pierwszej rundzie PO z Bydgoszczą. A Resovia może przejść Zaksę i grać w finale ze Skrą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jastrzebski Wegiel - ZAKSA Kedzierzyn Kozle Over 3,5 @ 1,467 Pinnacle ⛔ 0-3 JSW ????????????
Hit 17 kolejki Plus Ligi. Faworytem niby Jastrzębski. Do drużyny wraca Michał Lasko i Zbyszek Bartman. Czy zagrają wszystko zależy od trenera Bernardiego. Dlatego też granie w tym meczu 1 lub 2 mija się z celem. JSW potrzebuje punktów by wskoczyć na 4 miejsce przed PO by mieć atut własnego boiska w fazie play off. JSW grą ostatnio nie zachwyca, ale nie sądzę że łatwo ten mecz odpuszczą, nawet jeśli będzie grał Bożko za Bartmana, i Mailnowski z Lasko. Zaksa nadal ma spore problemy, znowu muszą sobie radzić bez środkowych. Do składu wraca jednak Samica który miał anginę i nie grał z Delectą, ale w jakiej będzie dyspozycji tego nikt nie wie. Zaksa z kolei potrzebuje punktów by spokojnie usadowić się na 3 miejscu. Wątpię że któraś z drużyn wygra ten mecz 3-0. Patrząc na grę lepsza jest Zaksa, hala przemawia za JSW, osłabienia raczej większe po stronie ZAKSY. Także nie ma opcji na szybkie 3-0 w którąś ze stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa​

W pierwszym spotkaniu tych drużyn Częstochowa prowadziła 2:0 i 24:19 (?), a jednak podopieczni Trenera Panasa wyrwali im zwycięstwo.

Oba zespoły rywalizowały w ciągu tygodnia w Challenge Cup. Warszawa pokonała mocny zespół z Kharkova, który występuje w rosyjskiej Superlidze, a Częstochowa wygrała z równie solidną ekipą Rennes. Nie ma jednak mowy o odpuszczaniu spotkania ligowego i skupieniu się na rewanżach.

Myślę, że warto wspomnieć o miejscu rozgrywania dzisiejszego spotkania. Ursynów i Torwar są zajęte i mecz odbędzie się w Legionowie.

Częstochowa na wyjeździe to zdecydowanie słabsza ekipa. Dysponują trudną zagrywką. Mocnym punktem Częstochowy może być rozkład ataku przy dobrym przyjęciu. Problemem czasami jest słabszy atak ze skrzydeł.

Warszawa ma bardzo mocną zagrywkę. Kiedy nie idzie im w tym elemencie mają troszkę problemów. Być może do składu wróci Steuerwald, ale raczej nie zagra. Gorzkiewicz pokazuje się z dobrej strony.

Częstochowa będzie chciała się zrewanżować za frajerską porażkę z pierwszej rundy. Trener Panas doskonale potrafi motywować zawodników i wyciąga z tej drużyny 100% potencjału. Politechnika i Tytan mogą być myślami w Kharkovie i Rennes, ale nikt tutaj nie odpuści. W tym sezonie bardziej podoba mi się gra Politechniki i myślę, że mają tutaj szansę nawet na komplet punktów. Obie drużyny mają szansę na 6 lokatę w tabeli.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.75 Betsafe ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lotman to kompletne nieporozumienie
Skoro zadałeś sobie tyle trudu i tak dokładnie przejrzałeś statystyki ataku to mogłeś również zajrzeć w statystyki przyjęcia. Tak samo ważny element u przyjmujących jak atak ;)

Paul Lotman ma najwyższy % perfekcyjnego przyjęcia i zajmuje 2 miejsce (za Michałem Ruciakiem) w &quot;PRZYJĘCIE - Średnia ważona&quot;.

Lotman ze swoich zadań wywiązuje się według mnie dobrze. Dogrywa dokładnie i to od Tichacka (Dobrowolskiego) zależy czy będzie w stanie wykorzystać potencjał całego zespołu. Mało środka ? Przyjęcie jest dobre, a rozkład ataku to tylko i wyłącznie zasługa rozgrywającego.

Paul słabiej spisuje się w ataku, ale było wiadomo, że pierwszą opcją nie będzie. Uważam, że rozgrywający nie potrafią wykorzystać jego możliwości. Nie twierdzę, że powinni do niego posyłać tyle piłek do co Grozera, ale przy dobrym przyjęciu powinni grać do Lotmana szybką piłkę do lewego. Amerykanin na pojedynczym bloku sobie poradzi. Znacznie gorzej jest z wysokiej piłki.

Akrem i Bojić (bo to jest dla mnie teraz podstawowa para przyjmujących)
Dla mnie taka para przyjmujących w Resovii na dłuższą metę nie pociągnie. Akhrem w optymalnej formie jest kluczową postacią tej drużyny. Bojić ma spory potencjał w ofensywie. Zarówno Aleh jak i Marko słabiej radzą sobie w przyjęciu. Paul gwarantuje dobre przyjęcie, a od tego w siatkówce wszystko się zaczyna.

Kilka tygodni temu w bardzo dobrej dyspozycji był Bojić i wtedy fajnie wygladała para Bojić - Lotman i Dobrowolski na rozegraniu.

Łasko pod względem technicznym to jeden z najlepszych atakujących świata
Ciężko coś takiego stwierdzić. Według mnie Grozer, Łasko, Rouzier i Wlazły to świetni zawodnicy i o tym kto jest lepszy decyduje tak naprawdę dyspozycja dnia. Każdy ma swoje atuty i w sumie powinniśmy się cieszyć, że tacy zawodnicy chcą występować w PlusLidze i możemy ich oglądać.

Michał Łasko w ostatnim czasie zrobił olbrzymie postępy i muszę przyznać, ze taki skok jakościowy w wieku 30 lat zdarza się bardzo rzadko.
Jeszcze jakiś czas temu nie potrafił wykorzystywać swojego największego atutu jakim jest lewa ręka i większość piłek bił po prostu do skosu. Obecnie potrafi uderzać we wszystkich kierunkach i robi to strasznie precyzyjnie.

Bardzo dobry sezon reprezentacyjny. Ciągnął grę Włochów w Lidze Światowej, w Mistrzostwach Europy i w Pucharze Świata. Również w PlusLidze spisywał się doskonale i był główną armatą i niestety bark troszkę przeciążony.
 
P 46

probet-65708

Użytkownik
Według mnie Grozer, Łasko, Rouzier i Wlazły to świetni zawodnicy i o tym kto jest lepszy decyduje tak naprawdę dyspozycja dnia.
Oj nie nie, bo co z tego, że Grozer w jednym dniu będzie wszystko kończył jak w następnym będzie bił po autach albo w blok? tak się mistrzostwa nie zdobędzie, a taki Wlazły i Lasko jak są w formie to gwarantują równy poziom, jedynie raz na jakiś czas zdarzy im się słabszy mecz, ale tak jak każdemu. A taki Grozer jest strasznie chimeryczny i to wszystko wyjdzie w play-off.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Paul Lotman ma najwyższy % perfekcyjnego przyjęcia i zajmuje 2 miejsce (za Michałem Ruciakiem) w &quot;PRZYJĘCIE - Średnia ważona&quot;.
No żart ci się udał, te statystyki przyjęcia to są wyliczane chyba na podstawie rozpołodu kirślików kalifornijskich z lat 1911-1912, chyba że faktycznie prawdą jest że w choćby w ostatnim meczu Resovia miała o wiele lepsze przyjęcie w 2. i 3. secie aniżeli w 1. ???? .
Dla mnie statystyki przyjęcia to jedna wielka kpina, zwyczajnie ktoś sobie robi jaja ze wszystkich którzy na nie patrzą, bo w rzeczywistości mają niewiele wspólnego z prawdą.
Wiadomym jest że Winiarski jest zdecydowanie najlepszym przyjmującym w PLS, a statystyki sobie, Lotman w statystykach może byc i najlepszym przyjmującym swiata, ale co z tego jak dalej będzie zwyklym słabiakiem.
 
dobosz 0

dobosz

Użytkownik
Tadzin, na jakiej podstawie uważasz, że Winiarski jest najlepszym przyjmującym w +L?
Własnych obserwacji - NIEZALEŻNEGO EKSPERTA?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom