>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
Co do jego absencji nie ma pewnosci.
Jeśli chodzi Patricka Steuerwalda to jego absencja jest potwierdzona, natomiast co do Grzegorza Szymańskiego decyzja będzie podjęta bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkania.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Mam takie pytanko. Pogral ktos z was wczoraj under 160 punktow w meczu Reski z Polibuda na bet365? Jesli tak to czy anulowali te zaklady czy nie? Bo sami zrobili sobie jakby surbeta . Under byl po 1.85 czyli te 3-0 dla Reski. A to ze Polibuda wygra seta stalo po 3.2. Surbetem tego nazwac oczywiscie nie mozna bo istnieje mozliwosc ze beda dlugo sety jednak w obecnej formie druzyn jest to raczej wątpliwe rozwiązanie. Chcialem zagrac wlasnie takie 2 zaklady jednak po ostatnich doswiadczeniach kiedy to anulowali zaklady wstrzymalem sie z graniem.
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
panowie nie wydaje se wam ze kurs na farta jest dzis smieszny?! okolice 1,1 !
wystarczy spojrzec na suma pkt over 175,5 w millenium placa 1,8 tak wiec ze nie bedzie 3-0 lub 0-3. warto zaryzykowac!!co mywslicie???
 
W 5

wojci

Użytkownik
też się nad tym zastanawiam ;) nie znam się dobrze na siatkówce, ale z tego co widziałem, to Fart bez rewelacji, takie jest moje zdanie oczywiście. Myślę, że nie będzie problemem, żeby Olsztyn ugrał tego jednego seta!
Pozdrawiam
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
też uważam, że kursy na Fart są przesadzone (Unibet 1,07). Bez jaj, kursy jakby to był klub z czołówki. Zastanawiam się w tym meczu nad Olsztyn +2,5 po kursie 2 i over135,5 pkt po 1,5. Kursy Unibet.
Poczekam jeszcze na zdanie jakiegoś znawcy ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
panowie nie wydaje se wam ze kurs na farta jest dzis smieszny?! okolice 1,1 !
wystarczy spojrzec na suma pkt over 175,5 w millenium placa 1,8 tak wiec ze nie bedzie 3-0 lub 0-3. warto zaryzykowac!!co mywslicie???
To nie patrz może w jakimś bublowatym milenium. Bo w Bet365 masz 1.85 na Over 150.5.
Co do samego meczu dla mnie to jest czysta loteria może fart wygra 3-0 a może będzie się bardziej męczył i wygra 3-1 lub 3-2 nie zdziwie się jak w jakiś cudowny sposób Olsztyn się odrodzi i wygra to spotkanie 2-3 1-3. Kurs na Farta jest śmieszny. Chodź AZS dostaje ostatnio lanie od wszystkich jak leci nawet od ostatniego Gdańska to nie jest tutaj z góry skazany na ostre bicie. Bo stać ich na pewno na ugranie choćby seta. Tylko tutaj nasuwa się takie pytanie: Czy im się jeszcze chcę grać ? Po ostatnich meczach mam mylne co do tego odczucia. Tutaj dochodzi jeszcze fakt że Olsztyn już w mojej opinii nie ma szans na Top 8. Bo 5 pkt straty i w perspektywie mecze ze Zaksą i Skrą. Więc każdy przy zdrowych zmysłach powinien już skazać ich na grę o miejsca 9-10.
Jak widać zdania jakiegoś zdecydowanego na temat wyniku tego spotkania nie mam. Sam go nie stawiam bo szkoda mi inwestować $ w coś gdzie dwa scenariusze są tak samo możliwe.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Zdecydowanie lepsze od wszystkich powyższych pozycji to Olsztyn+2,5 2.13 pinnacle, w overze obie strony muszą ugrać po secie (żeby mieć święty spokój że wejdzie, bo mogą być 3 bardzo równe sety i over 150 ale baaardzo w to watpie) i kurs jest niższy.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Moim zdaniem warto postawić dzisiaj na Kielce -2,5 seta po kursie 1,66 na Bwin.
Farciarze muszą to wygrać za 3 pkt, ponieważ walczą jeszcze o miejsce 6 badź 7, aby uniknać grania w 1 rundzie PO ze Skrą, z ktora spotkają sie jeszcze w ostatniej kolejce rundy zasadniczej i tam o punktach nie mają raczej co marzyć...
Dlatego to spotkanie jest takie ważne dla gospodarzy, gdyż w razie wygranej spychają Politechnike Warszawa na 8 miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Fart Kielce - Indykpol AZS UWM Olsztyn
Rzadko grywam typy z PLSu z uwagi na nieobliczalność niektórych drużyn (częściej w negatywnym tego słowa znaczeniu), jednak przy tym meczu może być spora loteria, a buki najwyraźniej chcą nas zrobić w bambuko. Otóż według nich Fart w tym spotkaniu jest ewidentnym faworytem i powinien wygrać to spotkanie z miażdżącą przewagą. Niestety (albo może i stety!) Fart nie spełnia pokładanych w nim nadziei, pomimo dość rozsądnie zbudowanego zespołu (dobre nazwiska, jak Pujol, Nillson, Kapfer) gra pozostawiała wiele do życzenia. Podobnie było z ekipą z Olsztyna (Yudin, Hernan, Ananiev), tyle że tutaj problem tkwi gdzie indziej - plaga kontuzji pokrzyżowała plany na zawojowanie w lidze. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, Tomaso Totolo zmuszony do sięgnięcia po młodych, naszych zdolnych chłopców, próbuje wyciągać z nich ile się da. I o dziwo całkiem mu to wychodzi (urwanie seta JSW, Gdańskowi). Fart owszem, walczy o wyższe miejsce przed Playoffami, jednak 3 punkty także daje się za zwycięstwo 3:1, a na ugranie seta ewidentnie stać akademików. Obie drużyny grają nierówno, mają wiele problemów ze swoją grą, błędów pojawia się co nie miara, także w tym spotkaniu mogą się dziać cuda. Ja jednak w totalną dominację żadnej z drużyn nie wierzę i pobieram typy na przekór.
Typy
Over 135,5 pkt
@1,50 Unibet ✅ już 2-1 w setach, więc punktów starczy ???? 185 (3:1 w setach)
Indykpol AZS UWM Olsztyn +2,5 seta @2,00 Unibet ✅ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 32

kefol

Użytkownik
Fart Kielce - AZS Olsztyn
Olsztyn jak wspomniał Filip już właściwie o nic nie gra bo nie chce mi się wierzyć aby mogli urwać punkty ZAKSIE, a już tym bardziej Skrze, która zapewne w następnej kolejce po zwycięstwie nad AZSem zagwarantuje sobie pierwsze miejsce przed PO. Druga sprawa to ich forma - dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Jak wcześniej pisałem - Olsztyn to naprawdę miernoty, gdyż nawet Totolo znany z tego, że potrafi zmotywować zespół nic z nich nie może wyciągnąć.
Kielce w ostatniej kolejce sensacyjnie ograły JSW. Meczu nie widziałem i nie wiem na ile to dobra gra Farciarzy, a na ile to słaba gra Jastrzębian więc ciężko mi coś powiedzieć o formie Kielczan.
Tajemnicą nie jest, że Olsztyn systematycznie dostawał sety grubo ponad 7-8 punktami, uważam że podobnie będzie też i dzisiaj. Dlatego gram handicap punktowy -14,5 (wystarczy, że któryś z przyjmujących wpadnie w dołek to seta mogą wygrać nawet do 10-13). W mojej opinii trochę bezpieczniejszy niż 3:0 dla Farta, ponieważ wystarczy jakaś seria zagrywek AZSu lub przegrana końcówka przez Farta, a typ nie siada. Z drugiej strony może być i tak, że Kielce wygrają 3:0, a handicap 14,5 może nie wejść. Także spokojnie bez szaleństwa stawka 1/10.
Typy:
Fart Kielce -14,5 pkt - 1.85 (1/10) Betsafe⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 32

kefol

Użytkownik
Tomaso Totolo zmuszony do sięgnięcia po młodych, naszych zdolnych chłopców, próbuje wyciągać z nich ile się da. I o dziwo całkiem mu to wychodzi (urwanie seta JSW, Gdańskowi)
Skoro urwanie seta Gdańszczanom było &quot;wyciągnięciem z nich ile się da&quot; to o wynik dzisiejszego meczu jestem spokojny ????
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Było, bowiem podobnie jak dzisiaj, słabawy Trefl miał zmiażdżyć &quot;miernoty&quot; z Olsztyna. Wiadomo, że Olsztyn nagle nie wygra 0:3 z Fartem, jednak 3:0 też nie sądzę, by miał dostać, i to nokaut taki jak z Bydgoszczą. I bardzo proszę nie czytać wyrywkowo, bo już fakt o JSW przemilczałeś. ;)
 
K 32

kefol

Użytkownik
OK. Życzę nam aby było 3:1 (15,15,-23,15) i wszyscy będą zadowoleni ???? A te mecze, które wspomniałeś był meczami u siebie, a teraz zagramy w Kielcach co ma chyba jakieś znaczenie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Teams h2h (Łącznie z PlayOff)
Fart Kielce vs AZS UWM Olsztyn​


Typ:
Fart Kielce @ 1.45 Betsafe ✅
Teams h2h (Łącznie z PlayOff)
Fart Kielce vs Lotos Trefl Gdańsk​


Typ:
Fart Kielce @ 1.35 Betsafe ✅
Szybko, łatwo i przyjemnie. Trefl i Indykpol już bez żadnych szans na awans do Play Off. Kursy może nie były zbyt wysokie, ale zawsze to jakiś zysk ;)

Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów Over 3,5 @ 1,575 Pinnacle ✅ 3-2 Re re Resovia ????
Wczoraj wieczorem był kurs 1,65 ???? ale nie chciało mi się zagrać i myślałem że jeszcze kurs podejdzie do góry. 1,30 na Resovię w Bydgoszczy to jest śmiech na sali. Dla mnie żadnym zaskoczeniem nie będzie wygrana podopiecznych Piotra Makowskiego. Delecta przechodzi przez bardzo trudne mecze najpierw grali ze Skrą u siebie i przegrali 3-0. Później porażka 3-2 w Kędzierzynie. W meczu ze Skrą nie wyglądali źle gdyby wygrali pierwszy set (przegrany 34-32) wszystko byłoby możliwe, a tak zeszło z nich powietrze. Z Zaksą meczu nie wiedziałem, ale patrząc na statystyki i wyciągając wnioski z meczu ze Skrą Delecta z Resovią nie stoi na straconej pozycji. Widać że w niezłej dyspozycji jest Konarski, Antiga też nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Para środkowych wygląda nieźle ale zdecydowanie lepiej im się gra z Lipińskim a nie z Masnym. Michał Dębiec ma trochę problemów ale jakiś tam poziom trzyma. Resovia z Tichackiem (a to on będzie pewnie dzisiaj grał) mnie nie przekonuje. Mając taki potencjał na środku, bardzo mało piłek gra w tą strefę. Tylko skrzydła i głownie Groozer. Ostatnie mecze Resovii wygrane 3-1 z Gdańskiem, oraz 3-0 z Częstochową i Warszawą. Jednak Bydgoszcz to zupełnie inny poziom zdecydowanie wyższy. Według mnie żadna z drużyn nie wygra tego meczu 3-0. Typuję 3-2 dla Bydgoszczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 5

killkoss

Użytkownik
Nie zgadzam sie z typym na zwyciestwo Delecty.Kontuzja Jurkiewicza plus nadmiar obcokrajowców nie bedzoe napewno wzmocnienieniem.Resownia jest w dobrym rytmie i Delecta moim zdaniem nie ma wystarczajacego potecjału zeby zatrzymac Resovie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie zgadzam sie z typym na zwyciestwo Delecty.Kontuzja Jurkiewicza plus nadmiar obcokrajowców nie bedzoe napewno wzmocnienieniem.Resownia jest w dobrym rytmie i Delecta moim zdaniem nie ma wystarczajacego potecjału zeby zatrzymac Resovie
Ja nie widzę postu który by wskazywał że ktoś gra na Delectę. Rzuciłem tylko mój suchy typ na dokładny wynik. O absencji Jurkiewicza dowiedziałem się przed chwilą od Redwitza. Jednak typ ewidentnie podtrzymuję. Nadmiar obcokrajowców nie powinien odegrać żadnej roli. Ktoś z trójki Antiga, Siltala, Masny musi iść na ławkę. Pewnie będzie to Fin który ma równo wartościowego zmiennika czyli Wikę, zresztą Marcin bardzo często wychodził w 1 składzie a Siltala na ławce także nowości nie ma. Masny jak będzie słabo sypał to zmieni go Lipiński i wtedy przy słabszej grze Wiki może grać Siltala. Wrona i Cerven to nie jest słaba para środkowych także sobie spokojnie poradzą. Resovia ostatnio wygrywa ale trzeba też zobaczyć z kim grała. Delecta ma potencjał ze Skrą potrafili walczyć, z Zaksą urwali dwa sety. A Zaksa i Skra są o wiele lepsze niż Resovia. Do tego własna hala. Szanse 50-50, nikt nie powinien 3-0 wygrać także nie żałuję że zagrałem typ na minimum 4 sety.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
A Zaksa i Skra są o wiele lepsze niż Resovia
TSOOOOOOOOOOOOOO?
Zaksa bez środka i bez Samika to nie wiem czy by 4. zdobyła.
Proszę nie wprowadzać innych w błąd.
Aktualnie jesli chodzi o formę i składy to mamy na 1. Skrę a na 2. Reskę później dziura... i mamy Bydzię/Jw/Zaksę a stan jest taki z racji braku srodka i Samika w Zaksie oraz braku Bartmana i Lasko w Jw.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
A Zaksa i Skra są o wiele lepsze niż Resovia. Do tego własna hala. Szanse 50-50, nikt nie powinien 3-0 wygrać także nie żałuję że zagrałem typ na minimum 4 sety.
Tutaj się nie zgodzę Zaksa która gra obecnie w składzie takim jakim gra. Nie jest na pewno drużyną lepszą od Resovi.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
TSOOOOOOOOOOOOOO?
Zaksa bez środka i bez Samika to nie wiem czy by 4. zdobyła.
Proszę nie wprowadzać innych w błąd.
Aktualnie jesli chodzi o formę i składy to mamy na 1. Skrę a na 2. Reskę później dziura... i mamy Bydzię/Jw/Zaksę a stan jest taki z racji braku srodka i Samika w Zaksie oraz braku Bartmana i Lasko w Jw.
Tutaj się nie zgodzę Zaksa która gra obecnie w składzie takim jakim gra. Nie jest na pewno drużyną lepszą od Resovi.
Temat rzeka panowie nie ma co dyskutować. Moim zdaniem Zaksa jest lepsza niż Resovia, ale może tylko moim. Szkoda że nie ma w najbliższym czasie meczu pomiędzy tymi zespołami to byśmy się przekonali kto wygląda lepiej. ;)
Reska z Tichackiem jest na równi z JSW w pełnym składzie. A Misiek i Zbychu już będą gotowi na mecz z Zaksą także czeka nas ciekawe spotkanie, jeśli zagrają oczywiście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom