>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
R 8

remigiush

Użytkownik
popieram to co napisal Tadzin,mam przyjemnosc a moze raczej nieprzyjemnosc ogladania od czasu do czasu na zywo reski,Kowal to jest najwieksze nieporozumienie klubu,patrzac wstecz wladza klubu jakos nie moze wstrzelic sie w trenera co pouklada i wzmocni zespol,od kilku lat brak rozegrania w 80% wpolpracujacego z atakujacymi,narazie sa to tylko kalectwa brak slow z czego to wynika bo wczesniej ci zawodnicy mieli bardzo pochlebne recenzje po przyjsciu do rzeszowa o 80% spadala ich skutecznosc,Lotman racja spoko koles ale czy on jest az tak potrzebny za takie pieniadze w resovii??? z podziwem patrze jak sklad, sztab trenerski montuja czy w jastrzebiu,zaksie(stelmach dla niego duzy szacunek czy nawet u akademikow czy w wa-wie czy czestochowie,jest taki u nas zawodnik Mika i wie ktos co z nim sie dzieje? Kowal chyba sam nie wie ale z drugiej co mozna od takiego Kowala wymagac,zawodnik kiepski trener nijaki
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Tadzin obejrzyj dokładnie mecze plusligi. Owszem Winiar jest klasą samą sobie i w ważnych meczach jest ikoną, ale w tym sezonie miał słabsze okresy gry, szczególnie po powrocie z Japonii i to zadecydowało o słabym procencie, a co do Lotmana to co z tego że jest dobry w przyjęciu? To niech na libero zagra bo w ataku gra wapno... Resce trochę brakuje skrzydeł i przede wszystkim solidnego trenera jak chcą na mistrza celować.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przy weekendzie mało czasu, także wszystko co chcę zagrać gram już teraz.

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1 @ 1,42 Unibet
✅ 3-0 easy nawet rezerwami szkoda że nie złapałem dzisiejszego kursu ok ~1,8
O Resovii sporo gorzkich słów już napisałem i wszystko to podtrzymuję. Gram na Rzeszowian tylko ze względu na słabość JSW. Widać że po powrocie po kontuzjach Lasko i Bartman muszą ewidentnie złapać rytm meczowy. Kubiak też ostatnio mnie nie przekonuje, niby w statystykach jest nieźle ale brakuje tego czegoś. JSW przegrał ostatnio z ZAKSĄ u siebie 3-0. To pokazuje w jakim miejscu jest obecnie ta drużyna, brakuje chyba świeżości i ogrania także w PO powinno być dobrze. Zresztą trener Bernardi mówił że nie ważne dla nich które miejsce będą mieli w rundzie zasadniczej. Bo aby zostać MP trzeba wszystko wygrywać, także taktykę zwycięstw chce zastosować w PO ;) Resovia, kochana Resovia, męczy się niesamowicie. Ostatnia porażka w Bydgoszczy 3-2 nie wystawia im najlepszej opinii. Nie chcę ciągle powtarzać tego samego, ale Resovia grając z Tichackiem sporo traci, mam nadzieję że trener Kowal w końcu zrozumie że Dobrowolski gra lepiej w ostatnim czasie. Od trzech spotkań bardzo równą wysoką formę prezentuje Alek Akhrem, chciałbym go zobaczyć w przyjęciu w duecie z Bojiciem. Tylko że obaj są ofensywni, a Igła sam przyjęcia nie utrzyma. Grozer co ma to kończy. JSW moim zdaniem tego spotkania nie wygra, chyba że katastrofę po raz kolejny zagra Resovia i wyciągnie rękę do swoich rywali.
Lotos Trefl Gdańsk - AZS Politechnika Warszawska 2 @ 1,42 Unibet ⛔ 3-0 ????

Zawodnicy z Warszawy to są goście, dzisiaj po męczarniach wywalczyli awans do półfinału pucharu CEV. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Wojtek Żaliński oraz Maciej Krzywiecki (który zastąpił Krzyśka Wierzbowskiego). Widać było że do optymalnej dyspozycji dochodzi Steuerwald. Dzisiaj nie grał Grzesiek Szymański którego zastąpił i to z całkiem dobrym skutkiem Mikołajczak. Politechnika gra bardzo ambitnie. Ostatnia wygrana w lidze 3-2 z Częstochową i wcześniejsze wyrównane i zacięte boje to tylko potwierdzają. Politechnika gra bardzo agresywnie na zagrywce co w mecz z Treflem który ma kiepskie przyjęcie będzie bardzo dużym atutem. Myślałem że po meczu w Olsztynie Trefl się przełamie i zacznie wygrywać, ale nic bardziej mylnego, grają przeciętnie nadal popełniając masę błędów własnych. Przestoje w niektórych ustawieniach przerażają, do tego ta silna zagrywka ze strony Politechniki może ich całkowicie wykończyć. Politechnika nadal gra o 6 miejsce w tabeli i jeśli wygrają za 3 punkty, wcale nie będzie to marzenie ściętej głowy. Bo Fart i Częstochowa mają bardzo trudne mecze.

Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz 2 @ 1,72 Unibet

Na koniec chyba najciekawsze spotkanie 18 ostatniej kolejki sezonu zasadniczego. Akademicy z Częstochowy zawodzą w tym sezonie. Wyraźnie mają problemy z mocniejszymi rywalami a na pewno do takich zalicza się Delecta. Ze słabymi idzie w miarę przyzwoicie. Oczekiwania przed sezonem na pewno były większe ale stojąc w miejscu kadrowo w siatkówce cofamy się do tyłu. Bardzo przeciętnie grają przyjmujący Murek i Gierczyński. Mają mecze kiedy idzie dobrze, ale jest wyraźnie za dużo słabych momentów, Janeczek bardzo chimeryczny, ale raczej solidny. Dobrze gra środkowy Wiśniewski i chyba na tym pochwały w stronę Jasnej Góry się kończą. Delecta rewelacja sezonu, 4 miejsce i jeśli wygrają choćby za 2 punkty będą pewni utrzymania tego miejsca. Trener Makowski wykrzesał wszystko co mógł z tej drużyny, drugą młodość przeżywa Stefan Antiga i to on jest liderem tego zespołu. Świetne przyjęcie, doskonała zagrywka, dobry atak, i co najważniejsze dobra gra w obronie. Dawid Konarski jeśli pierwsze piłki mu wejdą to później jest już z górki, ale jak początek słaby to męczy się i to bardzo. Ostatnio nie grał Jurkiewicz także nie wiem jak będzie teraz. Delecta ma więcej atutów i moim zdaniem wyra to spotkanie, tym bardziej że dzisiaj Częstochowianie grali w pucharze CEV 4 sety + złoty set. Być może wkradnie się zbyt dużo optymizmu i samozadowolenia, do tego podróż z meczu i być może jakieś zmęczenie. Także pobieram wygraną Delecty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
armor 12

armor

Użytkownik
Witam. Właśnie przeczytałem dzisiejszy Przegląd sportowy, w którym opisali mecz JSW z Resovia. JSW potrzebuje dziś wygrać i liczyć na porażkę Delecty aby zająć 4 miejsce ma im pomoc właśnie Resovia, a dlaczego? A to dlatego ze to są dwa zaprzyjaźnione kluby, Resovia już wyżej nie awansuje dlatego dziś gra w rezerwowym składzie. Kowal powiedział że w marcu mecze będą co 3dni dlatego dziś daje odpocząć swoim zawodnikom i zagra w wyjściowym składzie Tichacek-Gontariu-Mika-Akhrem-Kosok-Grzyb-Ignaczak, zaś JSW gra swoja pierwsza 6. Sam trener Delecty wypowiadał się ze ma nadzieje ze nie będzie oddawania meczu żeby walka była fair, wiec sam się obawia ze może dojść do lekkiego przekrętu.
Kurs ponad 3 na JSW jak najbardziej do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Pochwalam pracę Armora. Coś jest na rzeczy a ogólnie ostatnio wałki są często. Patrz Macerata 0:3 Cuneo czy wczorajszy mecz gdzie sędzie pomógł Turkom awansowac do Final Four. W PLS pamiętam też taką akcję, gdzie AZS Częstochowa oddał bez walki mecz z Pamapolem Wieluń - przez co grający wtedy w najwyższej klasie rozgrywkowej - Jadar Radom musiał walczyc o utrzymanie w barażach. Ale do rzeczy - odsyłam także do prasy lokalnej:
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120302/ASSECORESOVIA01/683054718
http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,11266816,Asseco_Resovia_w_oczekiwaniu_na_przeciwnika_w_play_off.html
Trzeba się będzie dobrze zaczaic - a może wpadnie jakiś prezent na początek weekendu.​
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
W pełni popieram szanownych kolegów Gystlika oraz armora. Najlepszą analizą są dwa artykuły powyżej. Najlepszym argumentem w moim mniemaniu jest wypowiedź trenera Resovi:
- Zobaczymy, w jakim zagramy składzie i jak się ten mecz ułoży. Ćwiczymy w komplecie, znajdujemy się w mikrocyklu przygotowawczym przed rundą play-off. Trenujemy nieco ciężej i zawodnicy będą to trochę odczuwać – mówi Andrzej Kowal, trener resoviaków.
Asseco Resovia Rzeszów - JSW 2 3,69 Pinnacle
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Witam. Właśnie przeczytałem dzisiejszy Przegląd sportowy, w którym opisali mecz JSW z Resovia. JSW potrzebuje dziś wygrać i liczyć na porażkę Delecty aby zająć 4 miejsce ma im pomoc właśnie Resovia, a dlaczego? A to dlatego ze to są dwa zaprzyjaźnione kluby, Resovia już wyżej nie awansuje dlatego dziś gra w rezerwowym składzie. Kowal powiedział że w marcu mecze będą co 3dni dlatego dziś daje odpocząć swoim zawodnikom i zagra w wyjściowym składzie Tichacek-Gontariu-Mika-Akhrem-Kosok-Grzyb-Ignaczak, zaś JSW gra swoja pierwsza 6. Sam trener Delecty wypowiadał się ze ma nadzieje ze nie będzie oddawania meczu żeby walka była fair, wiec sam się obawia ze może dojść do lekkiego przekrętu.
Kurs ponad 3 na JSW jak najbardziej do grania.
Jak dla mnie to taki sklad wcale nie oznacza tego ze reska bedzie grac &#39;gorzej&#39; niz zwykle, ba sadze ze dzieki temu ze nie beda graly &#39;gwiazdki&#39; to ich gra moze byc lepsza. Jw jest kompletnir bez formy lasko 30% bartman 20% tak wiec jesli rywalizavja bedzie na tle sportowym to reska i tak ma przewage, chyba ze reska sie podklada i juz no to wtedy jw win.
Na dodatek nawet jesli jw zgatnie 3pkt. To delekta przejedzie sie po slabiakach z czewy.
Apro po Gystlika, to Czewa ten prezent Wieluniowi sprawiła po pierwsze na wyjeździe, a po drugie nie było transmisji TV.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Rzeszów - JSW over 3.5 1.5 2/10
rzeszów dziś w trochę eksperymentalnym składzie i dlatego myślę że goście seta ugrać zdołają. Mówi się też o odpuszczeniu przez gospodarzy tego meczu, ale choćby nawet to sądzę że nie przegrają do zera. Nie odważe się zagrać na zwycięstwo którejś z tych drużyn, a 4 sety to jak dla mnie dosyć pewna opcja.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jaki eksperymentalny skład? Skąd takie informacje ?
Potrafisz czytać? to przeczytaj chociaż dwa posty wstecz ???? . Jeśli Reska wystawi tutaj rezerwy to na pewno nie po to aby uprzykrzyć życie JSW , kluby są zaprzyjaźnione , pierwszy o nic nie gra , więc wystawi rezerwy które dostaną gładko 3:1 , lub 3:0 . Radze grać to dopóki kurs nie poleci jeszcze niżej niż jest.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Tak czysto sportowo*:
Tichaczek 7:6 Vinhedo
Grozer 8:9 Łasko
Bojic/Akhrem 7:8 Bartman/Kubiak
Kosok/Nowakowski 9:8 Holmes/Bontje
Ignaczak 9:8 Rusek
Myślę, że w miarę obiektywna ocena i kurs na Resovie w granicach 1.35 był trochę oderwany od rzeczywistości. Ale, ale, ale...
Jak Łasko, Bartman i Kubiak dadzą z siebie 70-75% co myślę, że jest mimo wszystko do osiągnięcia to mogliby czysto sportowo nawiązac walkę z Resovią z Akhremem, Bojicem i Grozerem.
Bartman: jeżeli ZB9 nie wybuchnie jakąś sportową złością to traci połowę swojej wartości. Niestety jego fryzura odzwierciedla jego aktualną formę - tragedia. Ale kontuzja powinna byc wyleczona dobrze - sprzęt przyjechał z Włoch - nie wiem jak leczy się złamania kości bez wkładania nogi w gips - ogólnie unieruchomienia - no ale, widocznie powinien byc zdolny do wyczynowej pracy.
Łasko: hmm, ciekawe jakie ma chłopak plany na przyszły sezon. Przed sezonem miałabyc taka opcja, że on przychodzi do JW a jego dziewczyna - także siatkarka - chyba środkowa - pomyka do Bielska-Białej. Coś czuję, że raczej miejsca nie zagrzeje na przyszły sezon w JW. Ja na jego miejscu byłbym zawiedziony wynikami zespołu - zapewne o wiele lepiej wyglądałoby to z Sintinim. No cóż - szkoda.
I taka malutka spekulacja ode mnie. Łukasz Żygadło jest wolny. Więc jak ja to widzę? Bartman z Kubiakiem, Holmes z Bontje, Żygadło oraz miejsce na zagranicznego atakującego albo ogólnie na trzeciego obcokrajowca. Ale raczej klasowego atakującego w Polsce nie znajdziemy więc. Ziomek ma 33 lata, ciekawe jak ułoży sobie swoją siatkarską emeryturę - ale wydaje mi się, że Grodecki przystałby na wymagania Żygadły, który wiele by nie stracił względem włoskich płac - podpisując kontrakt z Jastrzębskim Węglem.
*Przy optymalnej formie każdego z zawodników.​
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Potrafisz czytać? to przeczytaj chociaż dwa posty wstecz ???? . Jeśli Reska wystawi tutaj rezerwy to na pewno nie po to aby uprzykrzyć życie JSW , kluby są zaprzyjaźnione , pierwszy o nic nie gra , więc wystawi rezerwy które dostaną gładko 3:1 , lub 3:0 . Radze grać to dopóki kurs nie poleci jeszcze niżej niż jest.
Potrafię czytać, jednak wg mnie określenie tego składu jako &quot;eksperymentalnego&quot; jest trochę przesadzone. Chyba lepiej szukać jakiegoś overa...Mika i Gontariu będą na pewno nieźle zmotywowani, więc z tym wieszczeniem gładkiego 3-0 bym się nie spieszył. Niezłe widowisko się zapowiada ????
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Potrafisz czytać? to przeczytaj chociaż dwa posty wstecz ???? . Jeśli Reska wystawi tutaj rezerwy to na pewno nie po to aby uprzykrzyć życie JSW , kluby są zaprzyjaźnione , pierwszy o nic nie gra , więc wystawi rezerwy które dostaną gładko 3:1 , lub 3:0 . Radze grać to dopóki kurs nie poleci jeszcze niżej niż jest.
Przepraszam ślepy nie jestem i nic tu takiego nie widzę. To, że ludzie piszą posty, że nie będzie tego, owego itd. to nic nie znaczy. No właśnie warto poczytać posty... Gystlik wstawił 2 linki na których są zapowiedzi meczu i jak tam widzę fakt jest Mika w składzie i nie ma Nowakowskiego, ale jest Grozer więc nie wiem kto tu coś wie więcej. Nowakowski to żadne osłabienie, Grzyb zdecydowanie najlepszy na środku, Kosok wraca do dyspozycji a Pit najlepiej niech odpocznie. Mika czy Lotman to praktycznie jedno i to samo z tym, że Mika to młody i swojak więc niech gra. Jeśli zagra Grozer który wg mnie jest dużo lepszy niż Rumun to Resovia niekoniecznie ma to spotkanie przegrać a mowa o odpuszczeniu też nie biorę do siebie. Przegrana w Jastrzębiu w 1 rundzie była bardzo dotkliwa a gra żenująca więc sądze, że bedą się chcieli zrewanżowac a to, że kibice się przyjaźnią to nie znaczy, że na boisku także będą sentymenty ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja bym nie liczył na to że zagra Grozer. Kowal może bez problemu tego zawodnika oszczędzić i moim zdaniem zrobi to bo nikt w klubie nie chce powtórki z ubiegłego sezonu kiedy przyszło grać półfinały o mistrzostwo Polski a Grozer wypadł ze składu ze względu na problemy zdrowotne. Tutaj trener Kowal może mu dać odpocząć i moim zdaniem z pewnością to zrobi. Co do Miki na przyjęciu dla mnie będzie to osłabienie bo Mika jest zawodnikiem bardzo flegmatycznym i mało żywiołowym. Co raczej mu nie pomaga na boisku gdy dostaje szanse od trenera.
Co do Bartmana i Łaski tydzień temu byli bez formy i grali bardzo słabo ale to nie oznacza że dzisiaj nie ulegnie to zmianie. Mieli tydzień treningu więcej i być może odzyskają w jakimś stopniu swoją skuteczność co oczywiście jest tylko hipotezą która może ale nie musi mieć miejsca w tym spotkaniu.
Resovia w wielu meczach ma problem z koncentracją. Dzisiaj dla nich mecz o pietruszkę i jeżeli ich stary grzech dzisiaj znowu wyjdzie na boisku to JSW będzie miało tutaj spore szansę na punkty. Z początku kurs na +1.5 był bardzo fajny (2.40) i można było zastanowić się na owym zakładem teraz kurs poniżej 1.70 i zakład stracił cały swój urok i nie jest warty ryzyka.
 
damian-p 39

damian-p

Użytkownik
Mecz trwa i nie powinienem tego pisać już teraz, ale .. JSW gra poniżej oczekiwań tak jak się spodziewałem. Osobiście grałem Resovie wczoraj po dosyć mizernym kursie (w porównaniu do tego jaki jest dziś). Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że niektórzy szukają niespodzianek na siłę. Filip dosyć dobrze przedstawił sytuację po jakich kursach &quot;warto&quot; grać Jastrzębie.
Potrafisz czytać? to przeczytaj chociaż dwa posty wstecz . Jeśli Reska wystawi tutaj rezerwy to na pewno nie po to aby uprzykrzyć życie JSW , kluby są zaprzyjaźnione , pierwszy o nic nie gra , więc wystawi rezerwy które dostaną gładko 3:1 , lub 3:0 . Radze grać to dopóki kurs nie poleci jeszcze niżej niż jest.
Kolego nic do Ciebie nie mam, ale Twoje &quot;analizy&quot; nadają się w większości do poprawy humoru. Nawet jeśli Pan Andrzej wypuściłby kompletne rezerwy to dlaczego mają odpuścić mecz ? Przecież każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony.
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
No cóż jest już po meczu. Cieszę się, że dziś pobrałem na Resovie 1,55 a można było zagrać -1.5 po 2,2 ale wolałem pewniejszy wariant. Jeśli chodzi o sam mecz to po prostu to co zaprezentowało JSW to jest totalna PADAKA. Dziś choćby zmiennicy Rzeszowian pokazali, że nie mają tylko 6 zawodników jak np. JSW tylko ma ich 12, pełna, bardzo mocna i wyrównana kadra. Dobry mecz Miki w ataku w przyjęciu jak zwykle nie najlepiej ale tragedii też nie było. Super mecz jak dla mnie Akhrema, Gontariu i o dziwo Tichacka który wreszcie zagrał tak jak od niego się oczekuje. Czyżby forma na play-offy przyszła w najlepszym momencie? Teraz coś o JSW - DRAMAT. Nie chciałbym nic więcej pisać ale coś napisze. Łasko nie ten sam jeszcze po kontuzji, Bartman słabe przyjęcie ale w ataku nieźle, Kubiak zagrywka świetna ale to co gość wyprawiał w ataku to jest jakaś żenada - 4/18 szału nie ma... Fakt, że Vinhedo nie rozpieszczał swoich kolegów ale atak czyli to co miało być siłą Jastrzębskiego znowu zawodzi. Kolejne co mi się rzuca w oczy to tylko 1 blok punktowy gości przy 8 gospodarzy. Asy po 9 głównie za sprawą Kubiaka (7). Mecz na bardzo średnim poziomie, Resovia przez 2 pierwsze sety kontrolowała mecz w 3 secie była nadzieja, że JSW wygra ale żółta kartka pomogła w przegraniu tej partii. Wracając do tej sytuacji to zdecydowanie ???? dla Kubiaka, piłka ewidentnie w boisku a Michał rzucił się na sędziego, przeklinał a racji nie miał i na końcu bicie brawo za :zoltakartka: razem z Bartmanem, emocje emocjami ale z nimi też radzić sobie trzeba tym bardziej na takim poziomie... :razz:
 
firer 886

firer

Użytkownik
PGE Skra Belchatów - Fart Kielce

Jest pare czynnikow ktore sklonily mnie by zagrac ten mecz.Pierwszy ale i najbardziej blachy: skoro Olsztynowi udalo urwac sie seta Skrze to dlaczego nie miala by sie udac ta sztuke mocniejszej druzynie jaką jest Fart? Po drugie Skra zafundowala sobie w trakcie tygodnia lot do Wloch. W tych Wloszech rozegrała dwa piecieosetowe pojedynki. Pierwszy przegrany 3-2 z Sisleyem a drugi wygrany 3-2 z Modena. Wyniki te wyglądaja bardo dobrze i nie ma tu co porownywac potencjalu wloskich druzyn z Fartem jednak sądze ze gracze Skry beda mieli prawo byc zmęczeni. Podroż i 10 pelnych setow powinna dac im w kosc.Po trzecie ciągle trwa zażarta walko o miejsca 6-8 i kazda z druzyn pewnie da z siebie wszystko by uniknąc na swojej drodze Skry juz w pierwszej rundzie. Sumując w Skrze pewnie bedzie duza rotacja skladem , Fart powinien byc na maxa zmotywowany by zdobyc jakies punkty w jutrzejszym spotkaniu, dlatego moj typ :
Fart Kielce (+2.5) 2.55 @ Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Niektórzy do niedawna stawiali JSW wyżej niż Resovie. Dzisiaj mieliśmy okazaje przekonać się kto ma więcej asów w rękawie. Resovia w częsciowo rezerwowym składzie nie dała żadnych szans zespołowi z Jastrzębia. Blok w drużynie gości nie istniał Tichacek robił w bambuko blokujących Jastrzębskiego praktycznie za każdym razem 1 punktowy blok w całym meczu mówi sam za siebie. Flustracja Bontje wieszającego się na siatce rozbrajająca. Brak recepty na świetnie grającego w ataku Gontariu brak recepty na cała resztę atakujących.
Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak równo grających pasiaków.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niektórzy do niedawna stawiali JSW wyżej niż Resovie. Dzisiaj mieliśmy okazaje przekonać się kto ma więcej asów w rękawie. Resovia w częsciowo rezerwowym składzie nie dała żadnych szans zespołowi z Jastrzębia. Blok w drużynie gości nie istniał Tichacek robił w bambuko blokujących Jastrzębskiego praktycznie za każdym razem 1 punktowy blok w całym meczu mówi sam za siebie. Flustracja Bontje wieszającego się na siatce rozbrajająca. Brak recepty na świetnie grającego w ataku Gontariu brak recepty na cała resztę atakujących.
Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak równo grających pasiaków.
To byłem ja ;) i posypuję głowę popiołem.
Jestem zaskoczony fatalną postawą Michała Lasko i Zbyszka Bartmana po kontuzjach. W meczu z ZAKSĄ fatalnie zresztą tak jak dzisiaj. Zresztą wszyscy zawodnicy JSW wpadli w jakiś dołek i jeśli szybko z niego nie wyjdą PO i cały sezon będą stracone. Kubiak zdecydowanie za dużo ostatnio grał i u niego szczególnie widać kryzys i małe wypalenie. Na zagrywce dzisiaj był rewelacyjny ale to nie priorytet u przyjmującego. Chociaż przyznasz że jeśli JSW będzie w optymalnej formie to przynajmniej może grać jak równy z równym z Resovią, a nawet ich pokonać. Dziwnie to zabrzmi ale Resovia z dzisiejszego meczu bardziej mi się podobała i grała o wiele lepiej niż z Grozerem i Nowakowskim. Wiemy jak gra Tichacek (dzisiaj dobre spotkanie) jak drużyna przegrywa i ma na parkiecie Grozera. Dzisiaj w 3 secie też przegrywali, ale wreszcie Czech używał mózgu i grał wszystkimi. To się podoba. No ale PO to inna sytuacja, presja i może być klapa ze strony Reski ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jasne gdyby wszyscy byli w JSW w optymalnej formie to mogli by z nimi grać jak równy z równym. Chociaż to też zależy od dyspozycji Resovi jaką by wtedy prezentowała. Pamiętam pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami gdzie atakujący JSW byli właśnie w bardzo dobrej formie i w dwóch pierwszych setach wygrali bezapelacyjnie później Resovia poprawiła swoją grę i nie wiele zabrakło do TB. Do czego zmierzam ? Zmierzam do tego że nie wiadomo jak by to wyglądało gdyby obie ekipy były w optymalnej formie. Bo w takowej jeszcze obie ekipy w tym sezonie się nie spotkały. Patrząc na to co pozostało to na pewno więcej powinna osiągnąć Resovia bo formę ma lepszą, ławkę szerszą a i drogę do finału mają zdecydowanie łatwiejszą.
Co do dzisiejszego meczu odniosłem takie samo wrażenie że bez Grozera, Nowakowskiego i Bojica/Lotmana ich gra z Tichackiem wyglądała bardzo fajnie. Odniosłem wrażenie że trener tak jak by dał mu trochę więcej wolnej ręki i wyglądało to na prawdę dobrze.
 
K 32

kefol

Użytkownik
AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz
Delecta nie ma już zbytnio o co grać i myślę, że Antiga i Konarski dostaną wolne, a tych dwóch zawodników to minimalnie 60% drużyny. Poza tym Delecta też w końcu musi przegrać z kimś z miejsc 6-10 (takie prawo serii). Co więcej gramy na bardzo specyficznej hali Polonia, na której gospodarze potrafią grać mecze o stawkę a ten niewątpliwie dla nich takim jest ponieważ jeśli wygrają za 3 pkt to prawdopodobnie zajmą 6 miejsce w tabeli. Jeśli tylko Czewa sobie dogra piłkę do siatki to o wynik meczu jestem spokojny, gdyż środek Delecty wygląda ostatnio bardzo słabo na tle całej drużyny.
Generalnie wierzę w drużynę Częstochowy i jestem pewny, że bez walki meczu nie oddadzą. Do poniedziałku jeszcze trochę czasu i Delecta może trochę pójść na siłownię, aby lepiej przygotować się na PO z JSW.
Typy:
Częstochowa - 2.3 (5/10) Betsafe✅
Częstochowa -1,5 seta - 3.9 (2/10) Betsafe✅
Częstochowa +5,5 pkt - 1.85 (2/10) Betsafe✅

Dawid a tak z ciekawości - postawiłbyś teraz na zwycięstwo Delecty ???? ?
Zakłady zostały wycofane ale typy były dobre. Szkoda, że mecz nie odbył się w normalnym terminie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom