>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Lotos Trefl Gdansk Tytan azs Czestochowa 2 kurs 1,633
Ostatnia wygrana lotosu z Olsztynem i urwanie seta Resovi wogole mnie nie przekonuja. Potencjał w zespole maja dosc spory ale nie potrafia tego wykorzystac co udowodnili juz we wczesniejszych meczach i mysle ze tak samo bedzie tym razem.
Nie przekonują?
Miejsce w 1. szóstce stracił w koncu Wdowin na rzecz o wiele lepszego Wołosza + po statystykach widzę żę Łomacz rzuca ogromną ilość piłek do środkowych. To na penwo pomaga w rozrzedzeniu bloku na Oivanenie. Na dodatek Wołosz w ataku swoje też dokłada, przeciwko Sovii i Olsztynowi miał grubo ponad 50% w ataku. Przeciwko Sovii gra była całkiem równa i ugranie jednego seta to całkiem sporo (co prawda Sovia nie grała w teoretycznie najsilniejszym składzie - wiekszość spotkania grał Gontariu itp).
Co do Czewy to ta drużyna nie potrafiła ugrać choćby seta ze &quot;słabszą&quot; Skrą, &quot; słabszą&quot; aktualnie Zaksą ( i to pomimo ogromnych przewag punktowych w .1 secie 8-4,2. seice 8-2 czy 3. seice 16-12 ). Z Reską zostali zgromieni. Drużyna jest słaba co najlepiej pokazał mecz w KK.
Jak dla mnie +1,5 na Trefl to ciekawy typ, na dodatek w przeszłości Trefl u siebie urywał punkty bądź wygrywał.

Co do Skry to nie dość że hc-2,5 to czasem loteria to dochodzi niewiadoma w postaci składu wyjściowego Skry i Jastrzębia. Logika podpowiada że Skra powinna się spiąć i wygrać spotkanie za 3 punkty by przy ewentualnej wygranej Zaksy, dalej liderować. Z drugiej strony słabszym składem mogą wyjśc w 1. secie bo utrata takowego nie kosztuje utraty żadnego punktu. W skrócie mówiąc jedna wielka loteria, przeciwko Resce Skra wyszła &quot;drugim&quot; składem i ogarnęła set bez problemu, w drugim przy problemach wyszli podstawowi gracze i i tak ogarnęli.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Trefl Gdańsk - AZS Częstochowa
Szczerze mówiąc myślałem, że kursy będą bardziej wyrównane ale dobre i to, co mamy teraz na Częstochowę w Betsafie czyli 1.65. Ten kurs to dla mnie nadal value. Wiem, że Trefl wygrał ostatnio w Olsztynie, ale Olsztyn to drużyna, która aktualnie (to tylko moja opinia) posiada skład na poziomie I ligowym. Nie będę się rozpisywał o składzie gdańszczan ponieważ wszyscy zainteresowani typem na pewno go znają.
Co do Częstochowy to dostali sromotne lanie od Rzeszowa. Meczu nie oglądałem, ale z pomeczowych relacji można wyczytać, że Pasy rozstrzelały AZS zagrywką (Trefl jako drużyna w mojej opinii zagrywa przeciętnie). Poza tym dla Częstochowy jest to bardzo ważny mecz przed rozstawieniem do PO. Jeśli nie chcą zająć 8 miejsca na koniec rundy zasadniczej muszą ten mecz wygrać za 3 punkty aby uniknąć Skry, a w szczególnie sprzyjających okolicznościach o 1/2 mogą zagrać z Bydgoszczą. Co więcej uważam, że Czewa to fajny ułożony zespół i jeśli tylko zagrają na swoim normalnym średnim poziomie to problemu z pokonaniem Trefla mieć nie powinni.
Typy:
AZS Częstochowa - 1.65 (2/10) Betsafe✅
AZS Częstochowa -3,5 pkt. - 1.85 (1/10) Betsafe✅
AZS Częstochowa -1,5 seta - 2.2 (0.5/10) Betsafe✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lotos Trefl Gdansk +1,5 - Tytan AZS Czestochowa 1 @ 1,833 Pinnacle ⛔ 1-3 18-13 w 4 secie :spokodfhgfh:
Jestem zaskoczony że tyle osób gra na Częstochowę. Przecież ich ostatnia forma daleka jest od optymalnej by nie powiedzieć tragiczna. Dawid Murek i Krzysiek Gierczyński czyli dwaj podstawowi przyjmujący strasznie się męczą w ataku. W przyjęciu też kokosów nie ma bo przyjmują co najwyżej przeciętnie. Bartosz Janeczek ostatnio tylko bije przed siebie gra tak słabo że żadnego spośród ostatnich 3 meczy nie skończył i zastępował go Michał Kamiński. Fabian Drzyzga też z tego co słyszałem gra przeciętnie, często daje piłki na podwójny blok i później przekłada się to na słabą skuteczność w ataku. Libero Adrian Stańczak raczej robi swoje ale też miewa słabsze momenty. Na pochwałę zasługuje tylko gra środkowych Łukasz Wiśniewski już od dłuższego czasu prezentuje się z niezłej strony, bardzo skuteczny w ataku dobrze gra blokiem. Wojtek Sobala wypada trochę gorzej ale też tragedii nie ma. Patrząc na kadrę zespołu z Częstochowy powinni być faworytem tego meczu ale według mnie nie są i kursy na AZS zdecydowanie zaniżone. Trefl swoją grę uzależnia od dyspozycji Miko Oivanena, jeśli Fin gra dobre spotkanie to Trefl walczy. Ostatnia wygrana w Olsztynie niewątpliwie podbudowała morale w drużynie Darka Luksa. Ostatnio bardzo krytycznie wypowiadałem się na temat tej drużyny zdania nie zmieniam, jednak muszę trochę łagodniej ich ocenić. Są przestoje w setach przy niektórych ustawieniach i to jest niewątpliwie problem Trefla. Jednak jeśli dobrze gra wspomniany Oivanen to problem ten powinien być rozwiązany. Matti Hietanen w ataku wygląda ok przyjęcie szału nie robi i gdyby poprawił ten element to byłby bardzo dobrym przyjmującym. Libero Bartek Kaczmarek od jakiegoś czasu pomimo słabszych meczów swojej drużyny nie schodzi poniżej pewnego poziomu, jest istotnym elementem drużyny, przyjęcie trzyma na niezłym poziomie, do tego należy dodać bardzo dobre decyzje i ustawianie się w obronie, także potrafi sporo piłek podbić. Parę przyjmujących z Hietanenem tworzy Wołosz i wygląda to nieźle. Dość dobrze przyjmuje, w ataku jest też nie najgorzej. Jest lepszym zawodnikiem niż Wdowin także dobrze że trener Luks postawił na Polaka a nie na Ukraińca. Na środku grają Waldemar Świrydowicz i Artur Augustyn obaj równi jak mają dzień to mogą być mocną stroną drużyny, Augustyn ma dobrą zagrywkę która sprawia spore problemy w przyjęciu. No i na koniec mózg zespołu Grzesiek Łomacz, dobry zawodnik potrafi zgubić blok, jeden problem u niego to to że się gotuje jak dwa, trzy ataki z rzędu któremuś z zawodników nie wyjdą. Tak poza tym jest ok, gra środkiem, nieźle rozrzuca na skrzydła. Reasumując uważam że Trefl jest nieznacznym faworytem tego meczu, ze względu na formę jaką obecnie prezentuje Częstochowa. Do tego ostatnia wygrana Trefla w Olsztynie, mam nadzieję że nie będzie jednorazowym wyskokiem. Jest potencjał w tej drużynie, jest kilku zawodników którzy coś znaczą i jeśli do nich dołączą Ci mniej utalentowani to mogą jutro ten mecz wygrać. Zagram jednak bezpieczną formę czyli +1,5 seta bo jeśli byłby TB to może być loteria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Co jak co ale zwyciestwo z Olsztynem to moim zdaniem zadnego wygrana w obliczu odejscia Yudina i kontuzji Ananieva. Czestochowa fakt ostatnio slabo ale w tym meczu zdecydowanie bardziej widze ich zwyciestwo. Sporo razy wczesniej stawialem na Trefl chocby ugranie seta np z Zaksa gdzie gral Witczak na srodku i bez Samici i dostali gladkie 3-0. Mysle ze max na co bedzie stac Trefl to urwanie seta, ale zobaczymy jutro ????
A co do meczu Skry fakt ze moga wyjsc w zupelnie rezerwowym skladzie albo wogole na ataku z Koistra, ale przy posiadaniu takich zmiennikow oraz przy ostatniej duzo slabszej grze Jastrzebian maja duze szanse na wygrana, do tego Jastrzebie nadal bez BArtmana i Michała
 
assassin84 119

assassin84

Użytkownik
A co do meczu Skry fakt ze moga wyjsc w zupelnie rezerwowym skladzie albo wogole na ataku z Koistra, ale przy posiadaniu takich zmiennikow oraz przy ostatniej duzo slabszej grze Jastrzebian maja duze szanse na wygrana, do tego Jastrzebie nadal bez BArtmana i Michała
Ja natomiast myślę, że nie zlekceważą JSW. Po meczu z Polibudą chyba wyciągnęli jakieś wnioski, stracili jeden punkt, a mogli nawet przegrać, mało brakowało.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Co jak co ale zwyciestwo z Olsztynem to moim zdaniem zadnego wygrana w obliczu odejscia Yudina i kontuzji Ananieva. Czestochowa fakt ostatnio slabo ale w tym meczu zdecydowanie bardziej widze ich zwyciestwo. Sporo razy wczesniej stawialem na Trefl chocby ugranie seta np z Zaksa gdzie gral Witczak na srodku i bez Samici i dostali gladkie 3-0. Mysle ze max na co bedzie stac Trefl to urwanie seta, ale zobaczymy jutro ????
A co do meczu Skry fakt ze moga wyjsc w zupelnie rezerwowym skladzie albo wogole na ataku z Koistra, ale przy posiadaniu takich zmiennikow oraz przy ostatniej duzo slabszej grze Jastrzebian maja duze szanse na wygrana, do tego Jastrzebie nadal bez BArtmana i Michała
Gdybyś podał jakieś argumenty za Częstochową bo byłoby fajne. Argument przeciwko Treflowi że wygrali z Olsztynem bo ten jest osłabiony do mnie nie trafia. Częstochowa to drużyna popełniająca chyba najwięcej błędów własnych, nie wiem gdzie to dokładnie sprawdzić, ale zawsze jak oglądam mecz Częstochowy to oni mają masę takich błędów i wydaje mi się że w tym rzemiośle przebijają nawet Gdańsk. Darek Luks zrezygnował z Serafina i to jest jak na razie świetne posunięcie. Piszesz że Czewa przegrała bo grała z mocnymi rywalami, no to trochę nie na miejscu bo Skra zagrała z nimi rezerwami, znaczy się bez Kurka i Wlazłego i ich rozgromili. Pomimo tego że w 2 secie mieli 21-18 i przegrali w 3 16-14 i też w czapkę. Ja nie będę zaskoczony jak komplet punktów jutro zostanie w Gdańsku. Piszesz również o tym że Gdańsk nie ugrał seta z Zaksą u siebie, zobacz co zrobiła z Częstochową Zaksa. Mecz meczowi nie równy. Ale daje do myślenia.
Co do Skry zbyt dużo niewiadomych, wszystko zależy od tego co zrobi Nawrocki jak wyjdzie pierwsza 6, to będzie łomot. Wtedy Under 130 punktów nawet do grania. Jeśli wyjdą rezerwy i Skra wygra 1 seta to będą tak długo grali aż przegrają seta albo będzie bardzo duża różnica. Jeśli Skra przegra 1 seta warto atakować na live bo wtedy wejdzie pierwszy skład i będzie demolka.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Także zwróciłem uwagę na mecz Skry vs Jastrzębie i zagranie go z handi -2,5 na Skre. Obecnie na bwin-ie kurs ten wynosi 1,95 ✅, więc warto to postawić. Ale najpierw trzeba dokładnie sprawdzić czy zagra Michał Łasko, chociaż pewnie i to niewiele zmieni...I jeszcze jedno...sprawdzić czy Skra wyjdzie pierwszą &quot;6&quot;(nie wliczając środka, bo tam jest 4 siatkarzy na równym poziomie). Dlatego najlepiej zaczekać do samego meczu i zobaczyć wyjściowe zestawienia ????


Pewne zwycięstwo Skry 3-0, mimo rotacji składu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 32

kefol

Użytkownik
Gdybyś podał jakieś argumenty za Częstochową bo byłoby fajne. Argument przeciwko Treflowi że wygrali z Olsztynem bo ten jest osłabiony do mnie nie trafia.
Mnie to lekko przekonuje ???? Olsztyn to drużyna, która teraz będzie dostawała od wszystkich po 3:0 w setach do 16 i 17. Trochę mnie to dziwi bo przecież Totolo za czasów panowania w Jastrzębiu był świetnym motywatorem, ale widocznie w AZS ma taką miernotę, że nic z nich nie da się wyciągnąć.
Nie mówię, że Częstochowa na pewno wygra mecz, dlatego też i stawkę dałem małą. Jednak tak naprawdę w tym meczu to Częstochowa ma o co grać. Trefl w meczu z Olsztynem pokazał, że nie są mega frajerami i na tym chyba poprzestaną.
Co do hali to też racja, grają na mniejszej zbliżonej do tej w Częstochowie, jednak na tym poziomie myślę, że nie ma to wielkiego znaczenia.

EDIT:
Skra Bełchatów (-1,5)
- Jastrzębski Węgiel - 1.3
Itas Trentino (-1,5) - Sisley Belluno - 1.25
Dorzucam taki dubel, który wygląda bardzo ciekawie. Wszyscy bukmacherzy już obniżyli kursy na Skrę a Tobet trochę przysnął. Stawka 5/10 AKO:1.625✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja osobiście zdanie mam podobne do większości co do meczu w Gdańsku. Czewa ostatnio gra słabo są bez formy i są po 3 porażkach 3-0. Grają teraz na wyjedzie i ostatnie wyniki na pewno nie są bez znaczenia bo wsparcia kibiców mieć nie będą. Trefl co prawda przez większą część sezonu gra piach straszny ale w ostatnich dwóch meczach zaprezentowali się dość dobrze. W meczu z Rzeszowem u siebie przegrali 3-1 ale w 1 i 2 secie potrafili toczyć równorzędną walkę do stanu 20-20 21-21 raz będąc punkt z tyłu raz z przodu. Co prawda Reska grała tam w częściowo rezerwowym składem ale rezerwy Resovii to i tak drużyna lepsza niż pierwsza szóstka w Czewie. Przed 3 dniami Gdańszczanie się przełamali i wygrali na wyjedzie ze słabym Olsztynem. Olsztyn w ostatnich tygodniach gra tragicznie ale Gdańsk wygrał ten mecz w dobrym stylu dzięki swojej dobrej grze więc nie myślę w tym przypadku że wygrali z nimi bo ostatnio każdy z nimi wygrywa. Dla Trefla jest to na pewno budujące zwycięstwo dzięki któremu coś może się ruszyć jeszcze ku lepszemu dla tej drużyny.
Dobrze pamiętam pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami wygrany przez Czewe 3-0. Gdańsk przegrał w tym spotkaniu pierwszego seta w którym prowadził już bodajże 15-23. Co było kluczowe dla losów całego meczu.
Co tutaj też jest istotne Czewa na wyjazdach gra bardzo słabo. Jak dotychczas bilans 2-5. Wygrali w dziwnym meczu z Rzeszowem 3-1 w którym to Resovia grała tragicznie. Wygrali też całkiem niedawno w Kielcach 3-1 w meczu w którym Czewa grała mizernie aczkolwiek Fart grał momentami takie dno że mizeria Częstochowska wystarczyła na zwycięstwo za 3 pkt.
Zważając na okoliczność to dla mnie prędzej Trefl wygra 2 sety niż Czewa za 3 pkt. Aczkolwiek nie brał by tego za mocny punkt w graniu. Ze względu na to że Trefl po 2 ostatnich dobrych meczach też zawsze może się okazać bublem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Under 135,5 @ 2,65 Unibet ⛔ 137 Kłos, Woicki :spokodfhgfh:

Jest już oficjalne potwierdzenie że w Bełchatowie nie zagra Michał Lasko i Zbyszek Bartman. Siła w ataku JSW na tym bardzo mocno ucierpi. Za Michała zagra 20-letni Mateusz Malinowski, za Zbycha zagra Luciano Bożko. Osłabienia ogromne, wystarczy spojrzeć ile na tych osłabieniach traci JSW, w meczu z Olsztynem wygrali bez nich 3-1 ale strasznie się męczyli, w meczu z mocniejszym Fartem przegrali 3-2. Skra to całkiem inny poziom. Kluczowa kwestia to jakim składem zagra Jacek Nawrocki, jeśli będzie to pierwsza szósta to spodziewam się pogromu. Wydaje mi się że Bartek Kurek dzisiaj zagra bo na łamach PS widniał jako gracz pierwszego składu a może oni coś wiedzą. Jeśli zagra np Cupković i Atansijevic to nie powinno być źle gorzej jak Jacek wyjdzie z Kooistrą na ataku. W finale Pucharu Polski Skra pokazała Jastrzębskiemu miejsce w szeregu, sety do 16, 20 i 19. Suma punktów to 130. Dzisiaj spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia a wystarczą mi do tego sety do 20 i wtedy under wchodzi. Fajny kurs, ryzyko jednak jest spore ale warto.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lotos Trefl Gdańsk - Tytan AZS Częstochowa​


Trefl ostatnio spisuje się lepiej niż na początku przygody z Trenerem Luksem. W spotkaniu z Resovią podjęli walkę i grali w sumie nieźle. Zwycięstwo z Olsztynem na pewno nie było zaskoczeniem, bo Olsztyn grając w takim zestawieniu jest po prostu słaby. Ostatnie spotkania pokazują, że do wysokiej formy wraca Mikko Oivanen. Cały czas uważam, że jest to bardzo dobry zawodnik i poradziłby sobie w znacznie lepszym zespole. W meczu z Indykpolem mógł się podobać rozkład ataku, który zaproponował Grzesiek Łomacz. Mnóstwo gry środkiem (Może środkowi nie zanotowali imponującej skuteczności, ale taka taktyka na pewno przyniosła efekty.). Trochę za mało piłek wędruje do Maćka Wołosza, który pokazuje, że jest zdecydowanie lepszy od Vdovina czy Serafina. Dobra decyzja trenera z postawieniem na tego zawodnika.

Fajna sytuacja miała miejsce w ostatnim meczu w Olsztynie. Po przegranej w 3 secie Trener Luks zabrał zawodników do szatni i odpowiednio ich &quot;zmotywował&quot;. Jak widać pomogło ;)

Częstochowa w tym sezonie jest po prostu słaba. Czasami mają przebłyski, ale uwidacznia się ich krótka ławka rezerwowych i przede wszystkim brak siły na skrzydłach. Bartek Janeczek robi postępy, ale czasami chyba brakuje mu wiary we własne umiejętności. Zwłaszcza w trudnych sytuacjach bardzo często bije przed siebie i najczęściej piłka wraca mu pod nogi. Para przyjmujących Gierczyński - Murek nikogo już raczej na kolana nie rzuci. Krzysiek Gierczyński ostatnio coraz częściej zmieniany przez Hebdę, który na pewno ptorzebuje dłuższego grania na poziomie PlusLigi. Dawid Murek cały czas stara się coś zdziałać, ale gry w ataku raczej nie pociągnie. Mocnym punktem może być środek, ale potrzebne jest dokładne przyjęcie, a właśnie ten element ostatnio strasznie zawiódł podopiecznych Trenera Kardosa.

Częstochowa to zespół, który gra dobrze wtedy, kiedy dobrze prezentuje się w polu serwisowym. Jeżeli &quot;nie siedzi&quot; im zagrywka to mają problemy z zatrzymaniem rywali. Trefl ostatnio na fali wznoszącej (?). Na play-offy szanse są minimalne, ale przy dobrym wietrze Gdańsk może jeszcze powalczyć. Wydaje mi się, że Trefl po prostu wygra to spotkanie. Częstochowa na wyjazdach radzi sobie znacznie słabije niż na własnym parkiecie. Asekuracyjnie jednak biorę +1.5 seta.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk (+1.5 seta) @ 1.72 Unibet ⛔
 
C 94

crock

Użytkownik
Lotos Trefl Gdańsk - Tytan AZS Częstochowa

Spotkanie fajnie opisane przez Redwitza.
Jak najbardziej popieram typ na Trefl. AZS słabo sobie poczyna ale właśnie jest ale, wg mnie znów kluczowe będzie przyjęcie Trefla i tutaj tak jak piszecie- również zgadzam się, że lepszą opcją jest Wołosz. Jednak jeżeli ustrzelą Częstochowianie zagrywką może być nieciekawie. Jednak po takim kursie w Pinnacle (2.56) pobieram z pewnością.
Typ: Lotos Trefl Gdańsk 2.56 Pinnacle ⛔ 1-3
w 4 secie Trefl prowadził 18-13...
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Gdybyś podał jakieś argumenty za Częstochową bo byłoby fajne. . Częstochowa to drużyna popełniająca chyba najwięcej błędów własnych, nie wiem gdzie to dokładnie sprawdzić, ale zawsze jak oglądam mecz Częstochowy to oni mają masę takich błędów i wydaje mi się że w tym rzemiośle przebijają nawet Gdańsk.
.
Nie zgodze sie z tym ze Czestochowa popelnia wiecej bledow niz Trefl, fakt popelnia ich sporo ale raczej ekipy z Gdanska nic nie przebije. Przykladem jest chociazby mecz z Zaksa gdzie prowadzac w pierwszym secie 18-14 jak sie nie myle przegrali bodajze do 22. Niestety to samo pokazali dzisiaj z Czestochowa w 4 secie. Co do Skry to chyba Nawrocki ma zbyt dobra lawke i kazdemu chce dac pograc, na szczescie udalo im sie nie stracic seta
 
K 32

kefol

Użytkownik
Co do meczu Trefla z AZSem to dziwią mnie wasze komentarze, że w 4 secie Trefl wygrywał 18-13, a nikt nie wspomina o 3 secie gdzie Częstochowa wygrywała bodajże 13-6. Trochę o wyróżniających się postaciach - po stronie Trefla na plus zdecydowanie Wdowin i Oivanen, którzy trzymali grę w ataku i ku memu zaskoczeniu Wdowin od 3 seta bardzo stabilnie w przyjęciu. Po stronie Czewy na pochwałę zasługują środkowi oraz w mojej opinii Drzyzga.
Teraz negatywy:
Niestety Kaczmarek to nieporozumienie na pozycji libero - zgoda obronę ma bardzo dobrą, jednak odbiór na poziomie II Ligii. Nie zaglądałem w statystyki jednak na żywo to w mojej ocenie przyjęcie perfekcyjne na poziomie 10%. Ambitnie próbowali mu dorównać Wołosz i Hietanen. Ten pierwszy grał taką kaszankę, że ciężko się na to patrzyło i został szybko zmieniony na bardzo dobrze grającego Wdowina. Środek i rozegranie u gdańszczan przeciętnie.
Teraz trochę o Częstochowie: Janeczek w mojej opinii bardzo słabo, ciągle nie mogę się nadziwić za co dostał MVP? Dzięki niemu w Gdańsku były 4 sety, a nie 3 - teraz tak myślę, że być może dostał MVP za podtrzymanie widowiska o jakieś 25 minut dłużej:p Słabiej w mojej opinii Gierczyński, szczególnie w przyjęciu dosyć nerwowo. Stańczak i Murek na swoim przeciętnym poziomie.
Generalnie mecz przez pierwsze dwa sety nudny jak flaki z olejem i przy stanie bodajże 13-6 w 3 secie myślałem, że taki będzie do końca, jednak końcówka trzeciej odsłony oraz czwarta trochę zrekompensowały kibicom ceny za bilety.
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Resovia Politechnika Warszawska (+2,5) kurs 2.8 Pinnacle ⛔ dobra gra tylko w 2 secie, zabrakowalo odwagi na zagrywce no i duzo bledow wlasnych
Nie mam zbyt dużo czasu na analize, ale co do tego meczu kurs warty ryzyka. Resovia ostatnio w formie dobry mecz z Czestochowa, stabilna forma i mysle ze ten mecz powinni wygrac. Jednak Warszawa pomimo ostatniej wtopy z Zaksa dobrze pokazała sie ze Skra(fakt ze Skra eksperymentowala ze skladem) ale Warszawa nie tylko w tym meczu pokazala klase. W tym meczu upatruje troche podobienstwa pomiedzy Zaksa i Delecta, dlatego wierze ze i Warszawa jest w stanie wygrac choc seta
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Politechnika dla mnie juz i tak sporo ugrała i dzisiaj cięzko mi sobie wyobrazic bez Steuerwalda by nawiązala walke .Resovia sie rozkręca i zaczyna powoli grac zgodnie z oczekiwaniem i przeciwników typu Politechnika powinna ogrywac juz w tej chwili bez większych problemów.Potencjał bez porównania .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Niestety Kaczmarek to nieporozumienie na pozycji libero - zgoda obronę ma bardzo dobrą, jednak odbiór na poziomie II Ligii. Nie zaglądałem w statystyki jednak na żywo to w mojej ocenie przyjęcie perfekcyjne na poziomie 10%.
Słuszne spostrzeżenia.
Wczorajszego meczu nie oglądałem, ale widziałem poprzednie spotkania i muszę przyznać, że Bartek Kaczmarek w przyjęciu jest po prostu słabiutki. W obronie spisuje się według mnie świetnie, ale ma mnóstwo problemów przy flotach.

Z ciekawości przejrzałem statystyki libero w PlusLidze i rzeczywiście Bartosz Kaczmarek % przyjęcia perfekcyjnego ma najniższy. Nie przywiązywałbym może do statystyk wielkiej wagi, ale widać to również gołym okiem.

1. Gacek, 31.02%
2. Ignaczak, 30.14%
3. Dębiec, 29.74%
4. Rusek, 29.41%
5. Wojtaszek, 29.30%
6. Stańczak, 28.38%
7. Zatorski, 26.55%
8. Żurek, 25.71%
9. Mierzejewski, 25.62%
10. Kaczmarek, 24.63%

Wydaje mi się jednak, że Trener Luks dobrze robi stawiając na Bartka Kaczmarka, a nie na Wojtka Serafina. Serafin jest doświadczonym zawodnikiem, ale najlepsze lata ma już za sobą i gra po prostu słabo. Serafin w tym sezonie ma bardzo niski % perfekcyjnego przyjęcia (21.70%). W przyszłym sezonie może warto zainwestować w kogoś lepszego na pozycji libero ? Kaczmarek jest jeszcze młody i może się poprawi, ale Trefl potrzebuje kogoś kto będzie gwarantował spokój w przyjęciu. Zwłaszcza, że przyjmujący w tym elemencie również nie brylują.
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Co do jego absencji nie ma pewnosci. Fakt ze nie jest to tej samej klasy druzyna co Resovia ale ostatnie spotkania pokazaly ze powalczyc zdecydowanie moga, a przynajmniej urwac choc jednego seta
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Co do jego absencji nie ma pewnosci. Fakt ze nie jest to tej samej klasy druzyna co Resovia ale ostatnie spotkania pokazaly ze powalczyc zdecydowanie moga, a przynajmniej urwac choc jednego seta
Jak nie ma jak jest. &quot;Jedno jest już przesądzone - Patrick na pewno na razie nie zagra. Mamy pewność co do tego, że jest tymczasowo wyłączony z powodu urazu z gry - trener postawił sprawę jasno.&quot; Steuerwald na pewno w dzisiejszym meczu nie zagra. Możliwy aczkolwiek nie pewny jest występ Szymańskiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom