>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Mieli już tyle szans z zespołami dużo słabszymi od Delecty na przerwanie swojej czarnej passy porażek, że teraz to nie mają na co liczyć w Bydgoszczy. Maksymalnie może seta ugrają jak Delecta się rozkojarzy. Fart ma o co walczyć, ale Delecta też walczy o jak najlepsze miejsce przed play-offami. Szczególnie, że kolejne mecze nie będą łatwe, bo grają ze Skrą, Zaksą, Resovią i Czewą. Wygrali na wyjeździe z JSW, u siebie rozgromili Olsztyn. Widzę tu podobny scenariusz w meczu z Fartem, który wg mnie obecnie gra trochę lepiej od Indykpolu.
Ostatnie mecze Farta to błędy na błędach, natomiast w Deleccie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Wszystkie elementy zarówno zagrywka, atak, przyjęcie, blok jak i kontra funkcjonują na wysokim poziomie. Szczególnie podobają mi się w ostatnich meczach ataki Anttii Siltali, który chyba jest wyróżniającym się zawodnikiem u bydgoszczan.
Delecta -1,5@1,30 (Betsafe)
Tak aktualnie Delekta jest zdecydowanie lepszą drużyną, jednakże nie wynika to z tego że ma większy potencjał bo ten jest porównywalny, a z tego że są drużyną z 500x lepszym trenerem i lepszą organizacją drużyny.
Ja Delekty po takim kursie wybitnie nie polecam, jak daja na czysta Delekte u siebie przeciwko Fartowi mniej, niz na win Resovii z Treflem to wiedz że coś się dzieje ????
Jak juz to lepiej sobie pograc Reskę -1,5 nie dośc ze kurs lepszy, to typ o niebo lepszy (co nie znaczy ze Delekta nie ogarnie tego hc, aczkolwiek po takim niskim kursie sie nie oplaca..).
@
O mamy Jungiewicza i Kozłowskiego i juz wiem ze hc w strone Farta jak najbardziej warto.

@
Bydzia 3-0, aczkolwiek dwa pierwsze sety poszly do 23 więc takiej lipy nei było, graty.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Rzadko gram takie kursy, ale myślę, że dzisiaj można to &quot;mocniej&quot; zagrać.

Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 1.25 Betsafe ✅
Jastrzębski Węgiel (-1.5 seta) @ 1.25 Betsafe ✅

Króciutko, bo nie ma nawet sensu się rozpisywać.

Resovia po zwycięstwie nad Fenerbahce na pewno nabierze pewności siebie. Ten zespół ma olbrzymi potencjał i przede wszystkim bardzo szeroką, mocną kadrę. W Gdańsku nie zagra Aleh Akhrem, ale to nie powinno być wielką stratą, bo ostatnio świetnie radzi sobie Marco Bojić.
Lotos po odejściu Trenera Rysia gra według mnie zdecydowanie gorzej. Za kadencji Trenera Luksa zespół nie wygrał nawet seta. Ostatnio z powodu złamanego żebra nie grał Matti Hietanen. Nie wiem czy dzisiaj wystąpi.

Olsztyn cały czas zmaga się ze sporą ilością kontuzji. Ostatnio zagrali tragicznie w meczu z Bydgoszczą gdzie zanotowali &quot;wybitne&quot; jak na męską siatkówkę rezultaty. W 3 setach Indykpol ugrał &quot;aż&quot; 38 punktów, a cały zespół atakował z &quot;rewelacyjną&quot; 25% skutecznością.
Jastrzębski cały czas bez Zbyszka Bartmana. Podopieczni Trenera Berardiego dysponują jednak zdecydowanie mocniejszą siłą na siatce i tutaj powinna się rozstrzygnąć rywalizacja. Ostatnio z Treflem trochę słabiej zagrał Michał Łasko, ale cały czas jest pewnym punktem w tej drużynie. A kogoś takiego brakuje po stronie Olsztyna.

56% lokata !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska​


Tak pisałem o Politechnice przed ostatnim, wygranym spotkaniem z Dynamem Krasnodar:
Politechnika czasami naprawdę zaskakuje. Obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli PlusLigi i jest to na pewno bardzo dobry wynik. Mocnym punktem podopiecznych Trenera Panasa jest zagrywka. Większość zawodników serwuje bardzo mocno z wyskoku. Ciekawie wygląda para przyjmujących Wierzbowski - Żaliński. Szczególnie może się podobać gra Krzyśka Wierzbowskiego, który chyba po raz pierwszy ma okazję na grę w dłuższym wymiarze w pierwszym składzie swojej ekipy. Myślę, że ciekawie rozgrywa Steuerwald, który potrafi wykorzystywać swoich środkowych. Po raz kolejny w wyjściowym składzie powinien rozpocząć środkowy Maciej Zajder, który wskoczył do składu i prezentuje się naprawdę świetnie. Słabszą stroną jest przyjęcie. Damian Wojtaszek spisuje się w tym elemencie bardzo dobrze, ale szczególnie Żaliński jest wrażliwy. Wojtek Żaliński jest ofensywnym przyjmującym i pewnie w jego kierunku będzie szło najwięcej zagrywek rywali. Trochę narzekałem na atakujących w tym zespole. Leworęczny Mikołajczak miewa spore wahania formy. Doświadczony Szymański najlepsze lata ma za sobą, ale w ważnych momentach potrafi pomóc swojemu zespołowi.
Myślę, że wielkie brawa należą się Trenerowi Panasowi, który nie jest w najłatwiejszej sytuacji. W klubie są problemy finansowe, zawodnicy wymawiają mieszkania i mieszkają po 2-3 w jednym. Trener Panas potrafi jednak zmotywować tych chłopaków i pokazują się oni z bardzo dobrej strony. Przed meczem z Krasnodarem zespół wyszedł na rozgrzewkę w odblaskowych kamizelkach z napisem &quot;S.O.S.&quot; na plecach. Zawodnicy wiedzą, że dobrą grą w tym sezonie mogą przyciągnąć sponsorów lub wypromować się do lepszych klubów.

O Skrze nie ma sensu nic pisać. Wszyscy doskonale znają zawodników z Bełchatowa i wiedzą, że jest to cholernie mocny przeciwnik.

Politechnika w tym sezonie tylko raz przegrała w stosunku 0:3 ! Trener Panas potrafi zmotywować swoich zawodników, którzy w tym sezonie urwali już po punkcie: Skrze, Jastrzębiu, Resovii czy równie mocnej w tym sezonie Delekcie. Warszawscy siatkarze słabiej radzą sobie na wyjazdach, ale będąc w bardzo dobrej dyspozycji nie powinni zostać zmiażdżeni przez Bełchatów. Tylko 2 z 9 ostatnich spotkań tych drużyn kończyły się w 3 setach.

Typ:
Over 135.5 pkt @ 1.55 Betsafe ✅


PS. Ratujmy AZS PW ! - Kto chce może się podpisać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Politechnika Warszawska +2,5 2 @ 2,47 Pinnacle ✅ 3-2
Zgadzam się z Redwitzem Politechnika jest w stanie urwać seta Bełchatowianom. W ostatnich meczach trener Nawrocki rotuje składem, ostatnio odpoczywali Kurek i Wlazły, dzisiaj pewnie przyjedzie kolej na następnych. Wygrana z Krasnodarem na pewno podniosła morale w drużynie. W dobrej dyspozycji jest Wierzbowski. Swoje dokłada Żaliński i Szymański. Skrzydła wyglądają na prawdę dobrze. Do tego nie zapominajmy że Steuerwald gra sporo środkiem, Nowak czy Kreek są bardzo skuteczni. Do tego cała Politechnika gra bardzo mocną zagrywką, co jest sporym atutem. Jeśli dzisiaj Nawrocki dałby odpocząć np Winiarskiemu :grin::razz: to była by bajka. Skra każdy wie jaki ma potencjał, jednak jeśli ktoś zafunduje im potężną zagrywkę i odrzuci od siatki, a Politechnika może to zrobić, to mogą mieć małe kłopoty. Skra jest zdecydowanym faworytem tego meczu jednak urwanie seta przez Politechnikę nie jest czymś nie osiągalnym. W tym roku Politechnika jeśli chodzi mecze z czołówką 3-0 przegrała tylko w Kędzierzynie. Pierwszy mecz ze Skrą przegrali 3-2. Z Jastrzębskim również 3-2, 3-2 również z Bydgoszczą prowadząc już 2-0. 3-2 również z Resovią. Potrafią walczyć, trener Panas to czołówka ligi, kiedyś był z nim wywiad i mówił że sporo dała mu współpraca z Andreą Anastasim, przez co poprawił w swojej drużynie element blok-obrona, i jeśli się przyjrzymy grze w tych elementach Politechnice to znajdziemy sporo podobieństw do Reprezentacji Polski. Rotacje jakie stosuje trener Nawrocki, kurs jaki jest na Politechnikę, obecna sytuacja w klubie i chęć pokazania się innym, być może przyszłym pracodawcą, skłania mnie do zagrania na przynajmniej jeden set dla Politechniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów -2,5 2 @ 2,10 Bet365 ⛔ 1-3
Dzisiaj rano pobrana Resovia po 2,1 teraz jest po ~2 ale i tak warto grać. Trefl to zdecydowanie najsłabsza drużyna Plus Ligi, nie zasługują by grać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po zmianie trenera Ryś-Luks myślałem że zaczną grać lepiej, a tu jest odwrotnie grają tak słabo że oczy bolą jak się ich ogląda, w każdym secie mają przynajmniej 2 przestoje gdzie tracą seryjnie po 4-5 punktów. Do pierwszej przerwy technicznej jest ok ale później zaczyna się dziać. Do tego niepewny jest występ Heitanena, niby w kadrze meczowej ma być ale czy będzie grał tego już nikt nie wie. Lotos od 5 spotkań nie ugrał nawet seta i nic nie wskazuje by dzisiaj się to zmieniło. Resovia po wygranej w Europejskich pucharach z Fenerbahce powinna dzisiaj spokojnie rozgromić 3-0 rywali z pomorza. Trener Kowal w końcu poszedł po rozum do głowy i daje grać Dobrowolskiemu zamiast nieudacznikowi Tichackowi, i co jest gorzej? jest o niebo lepiej przynajmniej grają wszystkim strefami a nie tylko, Grozer, Grozer, Grozer, środek, Grozer, Grozer, Lotman, Grozer, Grozer.... Do tego trzeba dołożyć że w formie jest Bojic który dzisiaj będzie tworzył parę przyjmujących z Lotmanem. Jeśli nie będzie żadnego lekceważenia to Resovia dzisiaj gromi 3-0 i wywozi komplet punktów z Gdańska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga - Polska
Spotkanie: AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów
Typ: Resovia Rzeszów
Kurs: 1.420
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Krótko i na temat, bo nie mam czasu. Reska bo paśmie porażek złapała głęboki świeży oddech i pokonała Fenerbahce Stambuł w Pucharze CEV, następnie w dosyc eksperymentalnym składzie wygrali także na Pomorzu z Treflem Gdańsk 3:1. - Moim zdaniem jest niewielka szansa aby po 15 kolejce poprawic swoją pozycję w tabeli, bo osłabiona i rozbita mentalnie Zaksa przyjeżdża na Torwar, gdzie ostatnio dzieją się cuda, Delecta będzie podejmowac na Łuczniczce Skrę Bełchatów, a Górnicy z Jastrzębia będą polowac na 3 punkty w spotkaniu z lepiej ostatnio grającym Fartem Kielce - potrzebne Rzeszowianom jest tylko zwycięstwo - koniecznie za 3 punkty. Dobra forma przemawia za Resovią, drugi motyw jest taki, że w pierwszej rundzie na Podpromiu przegrali sensacyjnie z AZSem 1:3 - wypadałoby się zrewanżowac - najlepiej w podobnym wymiarze. Po problemach z plecami do kadry ma wrócic Aleh Akhrem - ani mnie to grzeje ani mnie to chłodzi - bo lepiej ostatnio spisuje się para Bojic - Lotman. Ale ogólnie sytuacja Pasiaków uległa ostatnio znacznej poprawie.
Częstochowa wymęczyła Złotego Seta z Almerią i grają dalej w Pucharze Challenge, ale klasa Hiszpanów nie była wielce wysoka, więc nic nowego wyniki z Almerią przed spotkaniem z Resovią nie wnoszą. AZS wygrywa z zespołami podobnej klasy, zwycięstwa nad AZS Olsztyn czy Fartem Kielce - spoko. Ale spotkania z Zaksą, Skrą i Jastrzębiem kończyli szybciutko w trzech setach na plecy. I to ze Skrą, która grała Atanem, Cupko i Kłosem. A ostatni wynik z Zaksą dalej z Witczakiem, Kapelusem i tak przegrali 0:3 i to praktycznie nie z Zaską a z Antkiem Rouzierem, który w 3 sety wbił im w pomarańczowe 24 punkty. Cóż więcej.
Resovia teoretycznie powinna wygrac bez większych problemów, bez większych problemów - czyli bez takich jakie były w Gdańsku. Tam znowu zmiana składu - wrócił Tichaczek, na diagonalu zagrał Gontariu, a w przyjęciu Mika i Bojic. W środę już tak łatwo jak nad Bałtykiem nie będzie - więc Grozer, Lotman, Bojic - a co z rozgrywającym - to wie tylko Szanowny Pan Kowal - trener Resovii. Skoro Zaksa, Skra i JW nie pozostawiły Częstochowianom złudzeń kto o co w tym sezonie walczy - dlaczego nie miałaby zrobic tego Resovia? - Paradoksalnie wszystko zależy od psychiki siatkarzy z Częstochowy - Resoviakom raczej motywacji nie zabraknie, a co na to Matka Boska?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marko87 214

marko87

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawa-Żaksa Kędzierzyn Koźle 0-3 ✅
@ 1,67 Pinnacle
Jak wszystkim wiadomo goście w dalszym ciągu osłabieni. Po takim kursie jednak nie mogę nie zagrać na zespół po prostu lepszy. Co prawda gospodarze ostatnio graja zdecydowanie dużo lepiej niż na początku sezonu to dla mnie różnica klas tutaj jest znaczna. Ostatnio zespół Radka Panasa urwał punkt ekipie Skry, która w tym meczu nie wystawiła swoich największych ogniw. Żaksa natomiast została rozbita w Rzeszowie i ich przewaga nad reszta stawki topnieje. Jeśli dzisiaj nie sięgną po zwycięstwo Resovia oraz JSW najprawdopodobniej bardzo zbliżą się do zespołu Stelmacha. Mimo tych osłabień nadal ta drużyna ma spory potencjał.

AZS Olsztyn
-Trefl Gdańsk 1-3 ⛔
@ 1,72 Pinnacle
Goście już bez szans na walkę o fazę play off. AZS może jeszcze wyprzedzić Kielczan jednak nie sądzę aby do tego doszło. Jak wszyscy wiedzą ekipę z Olsztyna od początku sezonu dręczą kontuzję. Przede wszystkim widać brak solidnego przyjmującego jakim niewątpliwie był Ananiev. Oglądając ostatnie spotkanie gospodarzy z JSW widać było momentami ogromny chaos i mimo wygranej łatwo pierwszej partii AZS nie zdobył punktu w tej rywalizacji. Dziś jest okazja na punkty bo przyjeżdża jeszcze gorzej poukładana ekipa z Gdańska. O ile u siebie jeszcze potrafia podjąć oni walkę w jednym, czy dwóch setach to na wyjeździe nie idzie już zupełnie. Warto dodać, że na wyjazdach ekipa Trefla na siedem spotkań ugrała zaledwie jednego seta! Jak napisałem gopsodarze także bez szału jednak sądzę, że cień awansu do fazy play off raczej ich nie sparaliżuje i ograją ekipę z Gdańska.
JSW-Fart Kielce Over 160,5 210 ✅
@ 2 Bwin
Gra Kielczan w Bydgoszczy przez dwa sety mogła się podobać. Dwie partie przegrane do 23 pozostawiły dobre wrażenie. Trzecia odsłona to już totalna porażka. To, że Wagner posadził dwie największe gwiazdy zespołu na ławce, a więc Nilssona i Puyola dało w tym spotkaniu dobry efekt przynajmniej na początku. Zarówno Jungiewicz w ataku jak i Kozłowksi na rozegraniu zagrali przyzwoite zawody. Dla mnie Fart jest największą zagadka ligi. Momentami mam wrażenie, że graja przeciw trenerowi. Kto wie co by się działo gdyby Wagnera tam już nie było(patrz przykład Piacenza we Włoszech). Dalej uważam, że ta ekipa ma potencjał i z pewnością w tym meczu na jednego seta ja stać. Co do gospodarzy po kontuzji Bartmana JSW obniżył swoje loty. Widoczny jest brak Zibiego. Bozko to zdecydowanie nie ten kaliber. Patrząc na ich gre nie wygląda ona dobrze. Ciułają punkty jednak nie wygrywają swoich spotkań już tak pewnie. Ja spodziewam się tutaj minimum jednej partii dla gości. Zwycięstwo także mnie nie zdziwi. Jednak minimum 4 sety te spotkanie powinno trwać.
 
K 32

kefol

Użytkownik
AZS Indykpol Olsztyn - Lotos Trefl Gdańsk
Czyli tzw. mecz na szycie ???? W Olsztynie zrobił się szpital i nie za bardzo mają czym grać, bardzo źle wygląda sytuacja na przyjęciu gdzie praktycznie pozostali tylko Cipek i Ferens, którzy tuzami ani w przyjęciu ani w ataku nie są, a co jeśli któryś z nich dodatkowo złapie dołek? Hernan też w mojej opinii obniżył ostatnio loty, Winnik nigdy mnie nie przekonywał, a środkiem się meczu nie wygra? Ciężko znaleźć jakiś argument przemawiający za Olsztynem, jedynym może być fakt, że jeśli wygrają ten mecz to mają szansę powalczyć z Fartem o awans do PO.
Gdańsk też ostatnio nie zachwyca, jednak skład aktualnie mają o klasę lepszy od Olsztyna. Oivanen to zawodnik, który zapewnia względny spokój w ataku, przyjęcie też wygląda lepiej po stronie Trefla, przynajmniej z tej ofensywnej strony. Środek jak już pisałem Kadziu/Hain wygląda lepiej niż Kaczmarek/Augustyn, ale tutaj nie spodziewam się wielkiej przewagi z uwagi na to, iż obie drużyny mogą mieć problem z przyjęciem.
Forma obu drużyn jest daleko od ideału, ale mam wrażenie, że w Olsztynie jest bardzo słaby team spirit po tylu kontuzjach i już raczej pogodzili się z walką o pietruszkę (bo przecież mamy ligę zamkniętą i spadku nie ma), Trefl natomiast w mojej opinii ma coś do udowodnienia, musi pokazać, że potrafią wejść na parkiet i wygrać pewnie choć jeden mecz w sezonie z tak słabą drużyną jaką aktualnie jest Olsztyn.
Typy:
Trefl Gdańsk - 2.4 (5/10) Unibet✅
Trefl Gdańsk +1,5 - 1.65 (8/10) Betsafe✅
Trefl Gdańsk -1,5 - 3.5 (2/10) Betsafe✅
Analiza trochę chaotyczna, ale nie mam niestety ostatnio za wiele czasu. Chcę tylko dodać, że wydaję mi się, że czuje ten mecz i widzę tu dość łatwe zwycięstwo Trefla.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawa-Żaksa Kędzierzyn Koźle
@ 1,67 Pinnacle
Jak wszystkim wiadomo goście w dalszym ciągu osłabieni. Po takim kursie jednak nie mogę nie zagrać na zespół po prostu lepszy. Co prawda gospodarze ostatnio graja zdecydowanie dużo lepiej niż na początku sezonu to dla mnie różnica klas tutaj jest znaczna. Ostatnio zespół Radka Panasa urwał punkt ekipie Skry, która w tym meczu nie wystawiła swoich największych ogniw. Żaksa natomiast została rozbita w Rzeszowie i ich przewaga nad reszta stawki topnieje. Jeśli dzisiaj nie sięgną po zwycięstwo Resovia oraz JSW najprawdopodobniej bardzo zbliżą się do zespołu Stelmacha. Mimo tych osłabień nadal ta drużyna ma spory potencjał.

AZS Olsztyn
-Trefl Gdańsk
@ 1,72 Pinnacle
Goście już bez szans na walkę o fazę play off. AZS może jeszcze wyprzedzić Kielczan jednak nie sądzę aby do tego doszło. Jak wszyscy wiedzą ekipę z Olsztyna od początku sezonu dręczą kontuzję. Przede wszystkim widać brak solidnego przyjmującego jakim niewątpliwie był Ananiev. Oglądając ostatnie spotkanie gospodarzy z JSW widać było momentami ogromny chaos i mimo wygranej łatwo pierwszej partii AZS nie zdobył punktu w tej rywalizacji. Dziś jest okazja na punkty bo przyjeżdża jeszcze gorzej poukładana ekipa z Gdańska. O ile u siebie jeszcze potrafia podjąć oni walkę w jednym, czy dwóch setach to na wyjeździe nie idzie już zupełnie. Warto dodać, że na wyjazdach ekipa Trefla na siedem spotkań ugrała zaledwie jednego seta! Jak napisałem gopsodarze także bez szału jednak sądzę, że cień awansu do fazy play off raczej ich nie sparaliżuje i ograją ekipę z Gdańska.
Warszawa urwała punkt Skrze ale Skra bez swoich najlepszych graczy grała tylko przez niecałego pierwszego seta. Więc pisanie że był to cały mecz jest nie prawdą. Co więcej Warszawa w tamtym meczu grała bez swojego pierwszego rozgrywającego i bez pierwszego libero Wojtaszka. W dodatku na mecz wyszli prosto z autokaru. A mimo wszystko i tak pokazali się z bardzo dobrej strony.
Dzisiaj Politechnika gra we własnej hali prawdopodobnie już z pierwszym rozgrywającym i pierwszym libero. Zaksa ostatnio swoją grą nie powala gra przeciętnie. AZS PW we własnej hali w ostatnich 5 meczach zawsze jakieś pkt zdobywał a nie grali też z byle kim.
Dla mnie osobiście granie na Zakse w tym meczu jest bardzo ryzykowne ... Bo może i są faworytem ale nie znacznym.
Co do Olsztyna też nie był bym taki przekonany o ich zwycięstwie. Obie ekipy grają w ostatnim czasie dno totalne. Jedni i drudzy w ostatniej kolejce pokazali się z trochę lepszej strony. I jak dla mnie Olsztyn jedyny atut jaki ma po swojej stronie to własna hala i nic więcej. Zawodników z lepszym potencjałem sportowym ma na pewno Trefl a czy przełoży się to na wyniki ? Ciężko stwierdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 32

kefol

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów
Bydgoszcz ostatnio na fali, wygrane w dobrym stylu z JSW, Olsztynem i ostatnio Fartem. Bardzo dobra gra przyjmujących, a w szczególności Antigi oraz atakującego Konarskiego. Wydaje się, że może być wyrównany mecz jednak ja to widzę trochę inaczej. Bełchatowianie będą chcieli jak najszybciej zapewnić sobie pierwsze miejsce przed PO, aby móc wejść ostrzej na siłownię przed FF LM i poszukać szczytu formy na ten właśnie turniej. Drugą sprawą jest właśnie Antiga, kto jak nie gracze Skry mają znać jego zagrania? Myślę, że dosyć szybko wykluczą Stefana z gry i pewnie pokonają Budynie.
Typy:
Skra - 1.3 (10/10) Unibet✅
Skra -1,5 -1.6 (4/10) Unibet✅
Skra -2,5 - 2.75 (1/10) Betsafe✅
Skra -8,5 pkt - 1.85 (4/10) Betsafe✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

AZS Olsztyn
-Trefl Gdańsk
@ 1,72 Pinnacle

Goście już bez szans na walkę o fazę play off. AZS może jeszcze wyprzedzić Kielczan jednak nie sądzę aby do tego doszło. Jak wszyscy wiedzą ekipę z Olsztyna od początku sezonu dręczą kontuzję. Przede wszystkim widać brak solidnego przyjmującego jakim niewątpliwie był Ananiev. Oglądając ostatnie spotkanie gospodarzy z JSW widać było momentami ogromny chaos i mimo wygranej łatwo pierwszej partii AZS nie zdobył punktu w tej rywalizacji. Dziś jest okazja na punkty bo przyjeżdża jeszcze gorzej poukładana ekipa z Gdańska. O ile u siebie jeszcze potrafia podjąć oni walkę w jednym, czy dwóch setach to na wyjeździe nie idzie już zupełnie. Warto dodać, że na wyjazdach ekipa Trefla na siedem spotkań ugrała zaledwie jednego seta! Jak napisałem gopsodarze także bez szału jednak sądzę, że cień awansu do fazy play off raczej ich nie sparaliżuje i ograją ekipę z Gdańska.
Nie zgadzam się z tym typem , obie ekipy to absolutna patologia i poziom ligi podwórkowej , z tym że Gdańsk ma tam jeszcze jakieś nazwiska i tacy zawodnicy jak Oivanen są wstanie grać na Europejskim poziomie . Olsztyn to kompletny dramat , ostatnio regularnie dostają baty do 15-16 w setach i grają żenująco. Mecz pewnie będzie stał na słabiutkim poziomie , ale będzie wyrównany. Osobiście pograłem Trefl +1.5 seta po 1.80 , teraz jednak kursy oscylują w granicy 1.60.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj naprawdę króciutko, bo czasu brak.

AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Faworytem jest ZAKSA, ale Trener Stelmach caly czas ma problemy kadrowe. Na środku siatki powinni wystąpić Kaźmierczak i Witczak. W kiepskiej dyspozycji jest Francuz Guillaume Samica, który przed PP skręcił kostkę. Ciężar w ataku będzie spoczywał przede wszystkim na atakującym Rouzierze.

Politechnika od jakiegoś czasu gra naprawdę bardzo, bardzo dobrze. Wydaje mi się, że obecnie grają po prostu na maximum swoich możliwości. Dobrze prezentuje się para przyjmujących Wierzbowski - Żaliński. Mocną stroną zespołu jest na pewno serwis. Do składu powinni wrócić Wojtaszek i Steuerwald, których zabrakło w meczu ze Skrą.

Trener Panas i jego podopieczni na pewno zasługują na szacunek. Pomimo sporych problemów finansowych zespół cały czas walczy i sprawia sporo kłopotów teoretycznie lepszym drużynom.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska (+1.5 seta) @ 1.70 Betsafe ⛔


EDIT: Politechnika drugi raz w tym sezonie przegrywa 0:3 i drugi raz z ZAKSĄ. Ciekawe. Po serii dobrych spotkań tym razem podopieczni Trenera Panasa zagrali po prostu beznadziejnie.


Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów​


Akademicy z Częstochowy w tym sezonie spisują się zdecydowanie słabiej. Ostatnio kilka niezłych spotkań (przede wszystkim w europejskich pucharach), ale i tak czegoś w tej drużynie brakuje. Tytan gra dobrze tylko wtedy, kiedy dobrze spisuje się w polu serwisowym.

Resovia po zwycięstwie z Fenerbahce może nabrać wiatru w żagle. Ostatnio przeciętne spotkanie z Treflem, ale ekipa z Gdańska nie jest wymagającym rywalem. Dzisiaj Trener Kowal powinien zacząć z Dobrowolskim, Bojicem, Lotmanem, Grozerem, Grzybem, Nowakowskim i Ignaczakiem. Na dzień dzisiejszy jest to najlepsze zestawienie.

W Częstochowie gra się ciężko, ale Resovia jest w dobrej dyspozycji. Poza tym Resovia na pewno będzie chciała udowodnić, że porażka z Częstochową na własnym parkiecie to był wypadek przy prac. Ekipa z Rzeszowa powinna mieć sporą przewagę na siatce. Myślę, że to zadecyduje o wyniku dzisiejszego meczu. Resovia cały czas walczy o jak najlepsze miejsce przed play-offami (podobnie zresztą jak Częstochowa) i nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Typy:
Resovia Rzeszów @ 1.30 Unibet ✅
Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅


EDIT: Szybko, łatwo i przyjemnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dla tych co grają dziś na Skrę w meczu z Delectą może to być przydatna informacja:
Delecta i Skra podpisały deklarację o partnerstwie!

PGE Skra Bełchatów i Delecta Bydgoszcz podpisały deklarację o partnerstwie. Prezesi obu klubów uczynili to dziś na specjalnie ku temu zorganizowanej konferencji prasowej.


Dwa czołowe klubu siatkarskie PlusLigi – PGE Skra Bełchatów i Delecta Bydgoszcz – będą ściśle ze sobą współpracować . Deklarację o partnerstwie prezesi obu klubów podpisali podczas konferencji prasowej.

- „Zależy nam na tym, abyśmy wspólnie podejmowali inicjatywy w celu popularyzacji i podnoszenia wartości siatkówki. Jakiś czas temu identyczną umowę podpisaliśmy z władzami AZS Częstochowa i nasza współpraca jest bardzo owocna. Jestem przekonany, że współpraca z klubem z Bydgoszczy będzie równie dobra&quot; - powiedział prezes Skry Konrad Piechocki, który był inicjatorem porozumienia.

Współpraca obejmować będzie kilka aspektów funkcjonowania klubów sportowych. W deklaracji zapisano m.in. współpracę klubów w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, współdziałanie przy podnoszeniu umiejętności szczególnie utalentowanych siatkarzy, wymianę doświadczeń w zakresie kontaktów biznesowych i sponsoringowych, a także współdziałanie działów marketingu obu klubów.

- „Z wielką radością przyjęliśmy ofertę prezesa Piechockiego, by nasze kluby ze sobą ściśle współpracowały. Mam nadzieję, że dzięki temu nasza praca będzie jeszcze bardziej profesjonalna, co przełoży się na sukcesy nie tylko dwóch naszych klubów, ale także całej polskiej siatkówki&quot; - powiedział prezes klubu z Bydgoszczy Piotr Sieńko.


Może żeby potwierdzić dobrą współpracę dziś podział punktów i 5 setów?:cool:
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
ŻAKSA jednak bez problemowo wygrała. Over w Jastrzębiu i wygrana Farta tez jak pisałem mnie nie dziwią. Z Olsztynem zupełnie nie trafiłem. Gratki dla tych co grali na Trefl. Ogólnie udany dzień bo jeszcze SKRA z handi wpadła ????
Co do ligi to już znamy pierwszą ósemkę i czas zacząć czarować i szukać lepszego przeciwnika do PO.
 
K 32

kefol

Użytkownik
Marko tak patrzę w tabelę i jakoś nie widzę opcji aby ktoś mógł czarować. Resovia, JSW i Delecta będą się biły o 3 miejsce, aby w ewentualnym półfinale nie trafić na Skrę ale prawdopodobnie na KK. Zespoły z miejsc 6-8 tj. Czewa, Kielce i Polibuda też raczej żadnego meczu nie odpuszczą, gdyż żadna z tych drużyn w pierwszej rundzie PO nie będą chciały trafić na Skrę (a z pozostałymi zespołami na pewno stać te zespoły na niespodziankę). Osobiście stawiam, że ostatecznie to Warszawa zajmie 8 miejsce, ale to moja subiektywna ocena po spojrzeniu w kalendarz ???? A tak przewiduję rozkład przed PO (tak dla zabawy):
1.Skra 2.KK 3.Resovia 4.JSW 5.Delecta 6. Częstochowa 7. Kielce 8.Polibuda 9. Olsztyn 10. Trefl
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Ja bym się troche nie zgodzil. Raczej powinno byc tak ze o 2 miejsce bedą się biły KK z Resovia ale 4 w chwili obecnej raczej oddał bym dla Delecty. Częstochowa raczej tez nie wyprzedzi Warszawy jak dalej beda utrzymywac taka forme, no i mam nadzieje ze Fart w koncu cos zacznie pokazywac.
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Jastrzebian czeka teraz nie lada przeprawa, Skra, Zaksa i Resovia, nie oszukujmy się ale nawet z Michałem Łasko szanse na jakiekolwiek punkty są nikłe (jedynie z Zaksą jako tako to wygląda). A że Łasko ma cos z barkiem to watpie ze wyjdzie on grac w najblizszym czasie chyba ze bedzie w stanie (informacji zadnych konkretnych chyba nie ma). Bez Łaski JW nie zdobędzie raczej żadnego punktu i wtedy Delekta wskakuje na 4. miejsce, co byloby Skrze na rękę raczej.
Co do Farta powinni teraz zgarnąć 6 pkt, Wawa również cos powinna ugrać, chociaz te ich mecze z Czewą to jest zawsze wielka niewiadoma ????
 
K 32

kefol

Użytkownik
Wszystko fajnie ale Delecta też nie gra z ogórkami (Zaksa, Resovia i Czewa). A punkt straty już mają. Z resztą podałem tę kolejność tak z bomby nie zagłębiając się głęboko w szczegóły. Teraz czekam z niecierpliwością na kurs Trefla z Czewą i Farta z Olsztynem ???? Liczę tu na małe promo od buków...
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
oj ciężko będzie Jastrzębskiemu o top, oj cięzko... Bez Michasia i Bartmana prezentują sie tragicznie :razz: mecze przed niemi trudne, więc to będzie raczej walka o jakikolwiek punkt, niż o zwycięstwo :razz:
Delecta jak sie zepnie to da rade :razz: prezentują sie całkiem nieźle, ugrają min 2 pkt z Czewa, Zaksie przynajmniej 1 urwą i top 4 :razz:
 
K 1

kleszczu92

Użytkownik
Skra Bełchatów(-2,5) - Jastrzębski Węgiel 1 ✅ kurs: 2.280 Pinnacle zgodnie z planem
Myśle ze typ ryzykowny ale zdecydowanie ma prawo wejsc. Jastrzebski bez Bartmana I Michała nie radzi sobie najlepiej(wie ktos czy wroci na ten mecz)? Skra wraca na fotel lidera a przede wszystkim wróciła do formy do jakiej nas przyzwyczaila ???? Jeżeli Nawrocki nie bedzie eksperymentował ze składem mysle ze typ moze siasc lekko ????
Lotos Trefl Gdansk Tytan azs Czestochowa ✅ 2 kurs 1,633 uff moglo byc goraco
Ostatnia wygrana lotosu z Olsztynem i urwanie seta Resovi wogole mnie nie przekonuja. Potencjał w zespole maja dosc spory ale nie potrafia tego wykorzystac co udowodnili juz we wczesniejszych meczach i mysle ze tak samo bedzie tym razem.
Zaksa - Delecta Bydgoszcz Over 3,5 1.595 Pinnacle ✅ lajcik
Zaksa pomimo problemów w składzie pokazuje bardzo dobra i stabilna siatkowke. Do formy powoli wraca Samica bo kontuzji, dostepny bedzie rowniez Pawel jedyne problemy wystapia pewnie na srodku. Delecta w formie pomimo ostatniej przegranej o ktorej zadecydowal pierwszy set cos sie po po prostu zacielo, lecz wierze ze tym razem bedzie inaczej, a przede wszystkim bedzie ich stac choc na urwanie jednego seta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom