>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
ja również widzę dziś dość pewną wygraną Częstochowy, wcześniej brakowało im szczęścia, w meczu z Resovią pokazali dobrą siatkówkę i sądzę ze w spotkaniu z Gdańskiem są w stanie wygrać to dość gładko 3:1, kusi mnie nawet kurs na 3:0 (bodajże 2.95 w betsafe).
Cicho jest natomiast coś o meczu Resovii... Nastąpi dość wyraźne przełamanie po domowej porażce z Częstochową? handi -1.5 wyglada kusząco. Może ktoś powie swoje zdanie na temat tego spotkania?
Hehe z Resovią to jest podobnie jak z ZAKSĄ, teoretycznie powinni spokojnie ogarnać -1,5, aczkolwiek kurs na to jest beznadziejny i żałosny, mi bardziej odpowiada over 185,5 czy cos w okolicach, aczkolwiek z powodu meczy o wiele ciekawszych i na moje oko zdecydowanie pewniejszych, jest to klasyczny NO BET.
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmówcą.Na papierze zgodnie ze stawkami na Resovie,ale jak grają kazdy widzi.Sam mecz sie nie wygra.Słabe przyjęcie plus słabe serwy.Azs zagrał z Zaksa mizernie ale mógł spokojnie seta ugrac.Rzeszowianie na ta chwile nie mają na tyle dobrej formy by spokojnie zmiatavc tych słabszych nawet rywali.
Mam nadziej ze dzis Czestochowa pójdzie za ciosem i 3 punkty nie będą zagrozone bo są na fali wznoszącej i zdecydowanie potencjał po ich stronie,ale mimo wszystko Czewa potrafi zaskoczyc w obie strony.Innymi słowy dzis ze stawkami bym nie szalał
 
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: AZS Częstochowa(-1.5 seta) - Lotos Trefl Gdańsk✅
Data: 04.11.2011 godz.20.00
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu 7 kolejki Plus Ligi AZS Częstochowa podejmie beniaminka z Gdańska. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. W ostatnim meczu sprawili sporą niespodzianką, ogrywając na wyjeździe Resovię 3-1. Cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie. W szczególności z dobrej strony pokazali się Gierczyński i Wiśniewski. Jeśli zagrają na podobnym poziomie jak w meczu w Rzeszowie to powinni szybko wygrać to spotkanie. Zespół trefla dopiero w ostatnim spotkaniu zdobył pierwsze punkty ogrywając AZS Olsztyn. Jednak jakby nie kontuzja Ananiewa to niekoniecznie tak gładko ograliby Olsztynian. Jednak wydaje mi się, że sam Oivanen nie będzie w stanie się przeciwstawić drużynie gospodarzy. Dlatego stawiam na pewne zwycięstwo i 3pkt dla gospodarzy.

A oprócz tego to spróbowałbym
AZS Politechnika Warszawska(+2.5 seta) - Resovia 1 1.45✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tytan AZS Częstochowa - Lotos Trefl Gdańsk​


W poprzedniej kolejce obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze i zasłużenie zgarnęły w swoich spotkaniach komplet punktów. Częstochowa wykorzystała słabszy dzień Resovii, a Gdańsk przeciętną dyspozycję Olsztyna i kontuzję Ananieva.

Kadrowo trochę lepiej prezentuje się zespół Tytana. Parę przyjmujących tworzą doświadczeni Gierczyński i Murek. Szczególnie w ostatnim spotkaniu świetnie zaprezentował się Gierczyński. Również w dobrej dyspozycji jest środkowy Łukasz Wiśniewski. W meczu z Resovią przeciętnie wypadł atakujący Janeczek.

Po stronie Trefla kluczową postacią jest bardzo solidny atakujący Mikko Oivanen. Wydaje mi się, że Trener Ryś podjął przed spotkaniem z Olsztynem bardzo dobrą decyzję decydując się na młodego libero Kaczmarka zamiast Serafina, który po prostu grał słabo. Mam nadzieję, że dzisiaj Kaczmarek znowu otrzyma szansę. Liczę również na występ Wołosza, który powinien zastąpić słabo spisującego się Vdovina.

Faworytami są oczywiście Akademicy z Częstochowy. Po cichu liczę jednak na dobry występ zawodników z Gdańska. Atutem podopiecznych Trenera Kardosa będzie własny parkiet. Lotos ma solidny zespół. Nazwiska na środku może nie rzucają na kolana, ale Łomacz dosyć dobrze współpracuje z Augustynem i Świrydowiczem. Jeżeli Trener Ryś postawi na Kaczmarka i Wołosza to myśle, że powalczą w tym spotkaniu jak równy z równym.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk (+1.5 seta) @ 2.20 Unibet ⛔
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów - 1.5 2 @ 1,4 Milenium ⛔ (2-3) bez komentarza, dobry mecz Grozera i Bojicia
Under 180.5 pkt @ 1,8 Milenium (205 pkt.) ⛔ wszedł piękny Over a miał być piękny Under, gratuluje Warszawie walki i 1 pkt.
Lokalny patriotyzm nakazuje mi to zagrać, jak będzie zobaczymy ???? sądzę, że ostatnia porażka Resovii dała sporo do myślenia m.in. żeby nie lekceważyć żadnego przeciwnika. Steuerwald dobrze zna Grozera, Grozer dobrze zna Steuerwalda może to pomoże w czym kolwiek? Ciekawi mnie jeśli chodzi o Warszawe czy w wyjściowym składzie pojawi się Jakopin i jak poradzi sobie dborze grający Żaliński.
Ciekawi mnie czy Kowal postawi wreszcie na Bojicia? i czy w pierwszej &quot;6&quot; zagra słaby ostatnio Grozer. Gontariu wszedł w KK i z Cze-wą pokazując kawałek dobrej siatkówki, mocny ataków. Od meczu dzielą nas minuty ja liczę na Resovię, że odkują się za porażke która myśle że nie powinna się przydarzyć. Więc patrzmy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 23

kajzer

Użytkownik
Jastrzebski-Belchatow


Typ:2
Kurs:1.50



Po dłuższej przerwie znowu postanowiłem podać coś z siatkówki mężczyzn. Oczywiście zabrałem się za ligę polską w której to w ostatnim meczu 7 kolejki zmierzy się Jastrzębski Węgiel z Skrą Bełchatów. Mecz zapowiada się na bardzo ciekawy ponieważ obydwie ekipy mają w swoich składach naprawdę znakomitych siatkarzy tak więc wysoki poziom spotkania gwarantowany ale przejdzmy do rzeczy. Moim zdaniem faworytem tego spotkania będą goście, którzy to po nieco słabszym starcie sezonu znowu grają bardzo dobrze co najlepiej pokazują trzy ostatnie wygrane zaś Jastrzębski ma straszne wahania formy potrafią zagrać bardzo dobrze ale też przegrać z drużyną z dołu tabeli co najlepiej pokazał ostatni mecz przegrany 3:0 z Fartem Kielce. Jeżeli chodzi o tabelę to obie drużyny są dość blisko siebie nieco wyżej jest Skra, która plasuję się na 3 miejscu z 12 punktami zaś z jednym oczkiem mniej Jastrzębski Węgiel jest na 5 pozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 165

karol666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel(+4.5 pkt) - Skra Bełchatów✅ 84-97
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: Czas na ostatnie spotkanie Plus Ligi przed Pucharem Świata, w którym dojdzie do hitu. Jastrzębski Węgiel podejmie mistrza kraju Skrę Bełchatów. Ostatniej kolejki gospodarze nie mogą zaliczyć do udanych, ponieważ przegrali dość niespodziewanie z Fartem Kielce 1-3. Teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Na dodatek Jastrzębski ma spory problem z rozgrywającymi. W ostatnim meczu Vinhedo grał z kontuzją, a potem jego zmiennik Thornton po wejściu na boisko nie spisywał się najlepiej. Nie wiadomo czy Vinhedo będzie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Na dodatek Skra zaczyna powoli wracać do właściwego poziomu. W ostatniej kolejce nie dali szans zespołowi z Bydgoszczy, wygrywając 3-0. Według mnie powinni również dzisiaj zdobyć komplet punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Skra w tym roku niestety znów prawdopodobnie zdobędzie mistrza, choć tym razem walka będzie wyrównana. Jedyną drużyną która jest w stanie się im przeciwstawić jest Zaksa, potem jastrzębski i resovia, one jednak mają za dużo słabych punktów. Zaksa jednak nie ma zmienników i w tym problem. Natomiast skra ma Cupkovicia i Anastasijevica któzy godnie mogą zastąpić podstawowych graczy. Poza tym ta kadra nie ma słabego punktu, oprócz malutkiej słąbości jaką jest rozgrywający, ale jest to malutka słabość, o wiele większy problem ma z tym JW, gdzie potencjał skrzydeł (a jest ogromny) jest tłumiony przez średnie rozegranie Vinchedo, o odbijaczu Thortonie nie wspomnę ????
 
M 2

makss

Użytkownik
Wyniki meczy AZS Politechniki Warszawskiej i Tytanu AZS Częstochowa w przerwie rozgrywek:
AZS Politechnika Warszawska
AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia 3-1 (25:21, 27:25, 23:25, 25:20)
AZS Politechnika: Steuerwald 1, Mikołajczak 18, Żaliński 16, Jakopin 12, Kreek 9, Zajder 4 oraz Wojtaszek (libero), Nowak 1, Wierzbowski 1
Asseco Resovia: Tichacek, Grozer 19, Grzyb 9, Perłowski 4, Achrem 12, Bojić 4 oraz Głód (libero), Mika 11, Gontariu 3, Dobrowolski, Dryja.
MVP spotkania – Patrik Steuerwald

AZS Politechnika Warszawska - Fart Kielce 3-0 (29:27, 25:20, 25:20)
AZS Politechnika: Steuerwald 1, Szymański 19, Żaliński 9, Wierzbowski 7, Nowak 8, Zajder 6 oraz Wojtaszek (libero), Jakopin, Gorzkiewicz, Krzywiecki
Fart: Pujol, Król 13, Kapfer 13, Staszewski 8, Zniszczoł, Kamiński 4 oraz Żurek (libero), Kozłowski, Kokociński 5, Nilson 1
MVP spotkania - Grzegorz Szymański

Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 2:3 (18:25, 25:23, 27:25, 22:25, 10:15)
Tytan AZS Częstochowa: Kamiński (16), Kaczyński (13), Murek (11), Drzyzga (4), Hunek (11), Sobala (8), Stańczak (libero) oraz Oczko, Hebda (5), Janeczek (2).
AZS Politechnika Warszawska: Nowak (14), Gorzkiewicz (2), Krzywiecki (8), Zajder (18), Jakopin (16), Mikołajczak (15), Wojtaszek (libero) oraz Wierzbowski (7), Żaliński (5)

Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:23, 24:26, 25:21, 26:24).
Indykpol AZS Olsztyn: Stelmach, Krzysiek, Yudin, Ferens, Kadziewicz, Gunia, Mierzejewski (libero) oraz Mariański, Gaca.
AZS Politechnika Warszawska: Biernat, Szymański, Jakopin, Żaliński, Nowak, Zajder, Wojtaszek (libero) oraz Wierzbowski, Gorzkiewicz, Krzywiecki.

Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska 3:2 (16:25, 25:21, 21:25, 25:21, 16:14)
Delecta Bydgoszcz: Konarski, Lipiński, Cerven, Wrona, Wika, Gradowski, Dębięc (libero) Jurkiewicz, Waliński, Masny.
AZS Politechnika Warszawska: Zajder, Nowak, Żaliński, Wierzbowski, Szymański, Gorzkiewicz, Wojtaszek (libero) oraz Krzywiecki, Mikołajczak, Biernat

Tytan AZS Częstochowa
Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska 2:3 (18:25, 25:23, 27:25, 22:25, 10:15)
Tytan AZS Częstochowa: Kamiński (16), Kaczyński (13), Murek (11), Drzyzga (4), Hunek (11), Sobala (8), Stańczak (libero) oraz Oczko, Hebda (5), Janeczek (2).
AZS Politechnika Warszawska: Nowak (14), Gorzkiewicz (2), Krzywiecki (8), Zajder (18), Jakopin (16), Mikołajczak (15), Wojtaszek (libero) oraz Wierzbowski (7), Żaliński (5)

Tytan AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów 3:2 (23:25, 20:25, 25:13, 25:16, 15:12)
Tytan AZS Częstochowa: Gierczyński (13), Murek (8), Drzyzga (2), Janeczek (8), Hunek (12),Sobala (6) Stańczak (libero) oraz Kamiński (19), Oczko (4);
PGE Skra Bełchatów: Wlazły (21), Pliński (12), Kłos (8), Milczarek (11), Cupković (13), Falasca (1), Bąkiewicz (libero) oraz Cedzyński (2), Woicki, Bociek (1)

Tytan AZS Częstochowa - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:22, 28:26, 20:25, 14:25, 12:15)
Tytan AZS Częstochowa: Gierczyński (13), Kaczyński (10), Janeczek (9), Hunek (12), Sobala (4), Oczko (3), Stańczak (libero) oraz Drzyzga, Kamiński (12), Hebda (4).
Indykpol AZS Olsztyn: Stelmach (8), Ferens (20), Yudin (13), Gunia (12), Kadziewicz (5), Krzysiek (19) Mierzejewski (libero) oraz Gaca, Siezieniewski

Tytan AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz3:2 (16:25, 26:28, 25:22, 25:22, 15:9
Tytan AZS Częstochowa: Gierczyński (19), Murek (12), Drzyzga, Janeczek (17), Hunek (16), Sobala (10), Stańczak (libero) oraz Kamiński (1)
Delecta Bydgoszcz: Antiga (15), Masny (1), Waliński (11), Cerven (12), Wrona (12), Owczarz (13), Dębiec (libero) oraz Lipiński, Konarski (9),Gradowski, Wika (4).

Tytan AZS Częstochowa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:2 (25:18, 15:25, 25:27)
Tytan AZS Częstochowa: Kaczyński (7), Murek (6), Drzyzga (2), Janeczek (12), Hunek (9), Sobala (2), Stańczak (libero) oraz Oczko, Lewiński (6)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rouzier (3), Pilarz (1), Gladyr (2), Samica (14), Warda (10), Świderski, Gacek (libero) oraz Kapelus (7), Witczak (7), Kaźmierczak (2)

Nie mam czasu na pisanie czegos wiecej, arazie nie ma jeszcze kursów, ale według mnie jak najbardziej do grania handi na Politechnike lub jakiś over punktowy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Resovia - Delecta 4.87 Pinnacle
Tak na pierwszy rzut oka to dobry kurs na Delectę, która zagra w Rzeszowie. 4.87
wystawione przez buki na gości trzeba pobrać. Resovia jak jest w gazie to wygra z każdym, ale czasem się przydarzy taka porażka jak np ostatnio u siebie z Częstochową.
Po przerwie w Pluslidze zespoły powinny być przygotowane do ponownej rywalizacji i wydaje mi się, że będzie ciężko o jakąkolwiek niespodziankę w najbliższej kolejce, ale po takim kursie i bardzo pozytywnym wrażeniu jakie sprawia Delecta w tym sezonie po prostu żal nie spróbować.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Oglądaliście Czewe ? niewiarygodne ale prawdziwe , prowadzić 2-0 w setach i mieć w 3 secie 24-18 i przegrać to niewątpliwie duży wyczyn. Brawa dla Mikołajczaka który w tamtym momencie posłał 5 mocnych zagrywek i wszystkie trafił z dużą siłą.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel​


ZAKSA jak na razie zajmuje 1 lokatę i ma sporą przewagę nad pozostałymi zespołami. Podopieczni Trenera Stelmacha w 7 spotkaniach zdobyli komplet punktów i jest to swego rodzaju zaskoczenie. Kluczową postacią jest oczywiście znakomity rozgrywający Paweł Zagumny. Bardzo dobrze radzą sobie Francuzi Rouzier i Samica. Solidny poziom trzyma również Michał Ruciak. Powoli do składu powinien wracać Jurij Gladyr. Na razie największym atutem ZAKSY było zachowanie chłodnej głowy w końcówkach setów. Para Ruciak - Samica gwarantuje niezłe przyjęcie i wtedy Zagumny może korzystać ze swoich środkowych.

Jastrzębski Węgiel na pewno liczył na lepszy wynik na starcie tego sezonu. 5 miejsce w tabeli i aż 10 punktów straty do lidera. Jastrzębie ma przede wszystkim bardzo mocne skrzydła. Kubiak, Bartman i Łasko potrafią atakować z sytuacyjnych piłek. Jak na razie nie było większych problemów z przyjęciem pary Kubiak - Bartman, a wiele osób pewnie się tego spodziewało. Więcej problemów jest z pozycją rozgrywającego. Vinhedo to przyzwoity zawodnik, ale do klasy Falasci, Zagumnego czy Tichacka trochę mu jednak brakuje.

Na parkiecie powinniśmy zobaczyć kilku zawodników, którzy niedawno walczyli w Pucharze Świata. Dużo będzie zależało od Michała Łaski, który w Japonii prezentował się genialnie. Jeżeli nie będzie widać u tego zawodnika zmęczenia i po raz kolejny zagra na wysokim poziomie to podopieczni Trenera Bernardiego spokojnie mogą urwać punkty ZAKSIE. Według mnie kluczowe będzie przyjęcie ZAKSY. Jeżeli Ruciak, Gacek i Samica utrzymają przyjęcie na dobrym poziomie to poradzą sobie w ataku. Kiedy będą odrzuceni od siatki to nie będą już tak groźni, a Rouzier wszystkich piłek nie skończy.

Typy:
Jastrzębski Węgiel (+1.5 seta) @ 2.00 Unibet ✅
Jastrzębski Węgiel @ 2.95 Unibet ✅
 
M 2

makss

Użytkownik
Skra Belchatow - AZS UWM Olsztyn
Typ: AZS UWM Olsztyn +2,5 (2,75) ⛔
Stawka: średnia
Bukmacher: betsafe
Po takim kursie szkoda by było nie spróbować. Skra wiadomo nie może tracić punktów jeśli chcą dogonić ZAKS-e, lecz kilka kluczowych zawodników Bełchatowa wrocila niedawno z bardzo męczącego turnieju w Japoni, są to: Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Marcin Możdżonek, Paweł Zatorski oraz Serb Aleksandar Atanasijević, czyli podstawowi gracze. W przerwie Skra rozegrała tylko jeden sparing z Czewą przegrywajac go 3-2. Możliwe również ze trener da odpoczac dzisiaj Winiarskiemu, Kurowi i Możdżonkowi. Licze ze Nawrocki wystawi drugą szóstke.
Olsztyn natomiast dobrze przepracował przerwe w rozgrywkach PlusLigi. Wygrał niezle obsadzony turniej w Luboniu i dwa sparingi z Lotosem. Podstawowy przyjmujący Ananiev leczy jeszcze kontuzje, lecz na jego pozycji podczas sparingów dobrze prezentował sie Yudin i to on wystapi razem z tez bardzo dobrze spisujacym sie w przerwie Ferensem. Jako atakujacego zobaczymy Krzuśka, a Kadziewicz zagrac na środku.
Myśle że po nieudanym początku sezonu Olsztynianie przełamia sie dzisiaj i ugraja seta, a może nawet coś wiecej.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz​


Rzeszowianie jak na razie grają różnie. Dobre mecze przeplatają znacznie słabszymi. Nie wiadomo czy w dzisiejszym spotkaniu wystąpi Georg Grozer, który podobno jest chory. W zespole jest jednak leworęczny Gontariu, który już kilka razy pokazał, że jest dobrym zawodnikiem i spokojnie może brać ciężar gry w ataku na swoje barki. Zmęczeni po Pucharze Świata mogą być Nowakowski i Ignaczak.

Bydgoszczanie są jak na razie największym zaskoczeniem tego sezonu. Grają dobrze i znajdują się obecnie na 4 lokacie. Sporo do zespołu wnosi doświadczony Antiga. Nie przekonuje mnie Marcin Wika, który swoje najlepsze czasy ma chyba za sobą. Trener Makowski powinien częściej stawiać na parę Siltala - Antiga. Mocnym punktem jest atakujący Dawid Konarski, który w końcu ma szansę na granie w dłuższym wymiarze czasowym.

Zawodnicy i Trener Kowal na pewno pamiętają poprzednie spotkania z Delectą w Rzeszowie, które kończyły się zwycięstwem siatkarzy z Bydgoszczy. Jestem pewien, że dzisiaj od początku do końca zobaczymy skoncentrowanych zawodników z Resovii. Rzeszowianie mają szeroką i bardzo wyrównaną kadrę. Pomimo tego, że Delecta gra dobrze to zdecydowanym faworytem są gospodarze.

Typy:
Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 1.50 Betsafe ✅
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzębie (+7,5pkt) @ 1.85 ✅ ✅ ✅
w Kędzierzynie przewiduję wyrównany mecz, raczej dla ZAKSY ale po walce ze strony jastrzębian. +7,5 ma wielkie szanse powodzenia nawet przy 3-1 dla gospodarzy. W obu drużynach są zawodnicy którzy z pewnością odczuli trudy tournee po Japonii (m.in. Zagumny, Ruciak w ZAKSIE czy Kubiak, Bartman i Łasko w ekipie gości), co może mieć wpływ na wynik.
Bełchatów - Olsztyn (+18,5pkt) @ 1,85 ✅ ✅ ✅
Olsztyn ma całkiem przyzwoity skład, są na pewno dużo bardziej wypoczęci niż bełchatowianie, myślę, że batów nie zbiorą. 19 pkt w każdym z setów na pewno są w stanie ugrać.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lotos Trefl Gdańsk - Fart Kielce​


Farciarze mają w tym sezonie całkiem mocny skład i pewnie na koniec rundy zasadniczej spokojnie zajmą miejsce w środku tabeli. Kluczową postacią miał być Marcus Nilsson, ale szwedzki atakujący gra jak na razie średnio. Posiada świetne warunki fizyczne i ma naprawdę ogromny potencjał, ale w poprzednim sezonie w Piacenzie również nie spełniał pokładanych w nim nadziei. Para przyjmujących Buszek - Kapfer wygląda ciekawie. Rafał ma czasami problemy w przyjęciu, ale jest to na pewno solidny zawodnik. Xavier Kapfer ma świetną dynamikę w ataku. Kiedy nie idzie Nilssonowi to właśnie Francuz otrzymuje większość piłek. Rozgrywający Pierre Pujol to bardzo dobry zawodnik, ale jak na razie chyba nie pokazał wszystkiego co potrafi. Czasami zdarza mu się popełnić głupi błąd techniczny.

Trefl dopiero w 6 kolejce zdobył swoje pierwsze punkty. Podopieczni Trenera Rysia w swoim kolejnym spotkaniu mieli szansę na zdobycie punktów w Częstochowie. Sami do tej pory zastanawiają się pewnie w jaki sposob roztrwonili przewagę w 1 secie. Kluczowymi postaciami w zespole są Finowie. Mikko Oivanen to uznana marka i bardzo dobry, solidny zawodnik, który rzadko schodzi poniżej swojego poziomu. Matti Hietanen również nie zawodzi i gra nieźle. Według mnie powinien otrzymywać więcej piłek od Łomacza. Zagadką jest to czy po raz kolejny w wyjściowym składzie pojawi się Dmitro Vdovin, który ma olbrzymie problemy w przyjęciu i nie pokazuje niczego ciekawego w ataku. Mam nadzieję, że na pozycji libero wystąpi młody Kaczmarek, który może nie jest zawodnikiem z najwyższej piłki, ale na pewno lepiej stawiać na niego niż na Serafina, który już lepszy nie będzie.

Zawodnicy z Trefla muszą walczyć o punkty przede wszystkim na własnym parkiecie. Kompletu publiczności nie będzie, ale kilka tysięcy fanów da z siebie wszystko i na pewno będzie wspierać swoich siatkarzy. Mam nadzieję, że Trener Ryś postawi w tym spotkaniu na parę Wołosz - Hietanen, która gwarantuje niezłe przyjęcie i przede wszystkim ma spory potencjał w ataku. Jeżeli Gdańszczanie utrzymają solidne przyjęcie to jestem spokojny o postawę Grześka Łomacza, który nieźle współpracuje ze środkowymi i jest jednym z lepszych polskich rozgrywających. Potencjał Farciarzy jest wyższy od gospodarzy spotkania. Wydaje mi się jednak, że jak na razie nie grają tego co w takim zestawieniu mogą grać. Powinno to być wyrównane spotkanie i podejrzewam, że Trefl zdobędzie kolejne punkty.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk (+1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Teams h2h (Łącznie z PlayOff)
Fart Kielce vs AZS UWM Olsztyn​


Olsztyn ma spore problemy. Przed sezonem wydawało się, że zespół w końcu powalczy o coś więcej niż zajęcie miejsca w dolnej części tabeli. Skład wyglądał ciekawie, w trakcie sezonu dołączył też doświadczony i cały czas bardzo dobry środkowy Łukasz Kadziewicz. Niestety w spotkaniu z Treflem kontuzji doznał Metodi Ananiev. Bułgarski przyjmujący był do tej pory zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Akademików z Olsztyna i bardzo często brał ciężar gry w ataku na siebie. Trener Totolo ma teraz spory problem. Ostatnio próbował grać na przyjęciu z Yudinem i Ferensem, ale nie wiem czy to na dłuższą metę się sprawdzi. Igor Yudin według mnie jest typowym atakującym i grając właśnie na tej pozycji może dać swojemu zespołowi bardzo, bardzo dużo. Oczywiście jeżeli jest w optymalnej formie.

Fart solidnie wzmocnił się przed sezonem i jak na razie jeszcze nie grają na takim poziomie, na jakim mogą grać mając takich zawodników i taki potencjał. Bardzo dobrze wyglądają skrzydła z Nilssonem, Buszkiem i Kapferem, którzy sporo potrafią w ataku. Inną sprawą jest to, że leworęczny Szwed chyba jeszcze nie złapał optymalnej formy. W pierwszych spotkaniach nie najlepiej wyglądała współpraca Nilssona z Pujolem, ale teraz powinno być co raz lepiej. Uważam, że Buszek cały czas ma możliwości, żeby grać znacznie lepiej. Jedynym jego problemem jest chyba tylko psychika. Parę środkowych tworzą Kamiński i Zniszczoł i wygląda to nieźle. Według mnie libero Michał Żurek jest trochę słabszym punktem zespołu. Może i nie gra źle, ale przydałby się tam zdecydowanie lepszy zawodnik.

Według mnie Olsztyn nie ma większych szans, żeby zająć na koniec sezonu wyższe miejsce od Farciarzy. Akademicy z Olsztyna bez Ananieva sporo tracą na wartości. Fart Kielce powinien grać co raz lepiej i na koniec sezonu powinni zająć miejsce w środku tabeli.

Kurs średni, ale według mnie warto w to zainwestować ;)

Typ:
Fart Kielce @ 1.45 Betsafe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa 1 @ 1,42 Unibet ✅ 3-0 dobre i to :wink:
Zdecydowałem się zagrać jedno spotkanie z Plus Ligi mężczyzn. A mianowicie pojedynek pomiędzy Delectą Bydgoszcz a Tytanem Częstochowa. To druga kolejka po przerwie spowodowanej Pucharem Świata, w pierwszej siatkarze z Bydgoszczy ulegli co prawda Resovii w Rzeszowie 3-1 ale ich gra nie była zła. Fajnie grał Dawid Konarski, świetnie przyjęcie niestety trzymał tylko Antiga. A Resovia pocelowała zagrywką w Michała Dębca który łagodnie mówiąc nie miał najlepszego dnia i stąd wygrana gospodarzy. Trener Makowski ma do dyspozycji pełen skład, Bydgoszczanie posiadają bardzo mocną ławkę rezerwowych co jest bardzo istotnym elementem. Częstochowianie ośmieszyli się w ostatnim spotkaniu gdzie przy prowadzeniu 2-0 i 24-18 w 3 secie przegrali cały mecz 3-2 :!: Sytuacja niezbyt często spotykana ale taka właśnie jest drużyna prowadzona przez trenera Kardosa - nieobliczalna. Mogą grać rewelacyjnie do pewnego momentu a później grają taką tragedię że płakać się chce. W meczu ze wspomnianą Politechniką słabo zagrał Janeczek. A jeżeli jeden z trzech skrzydłowych tej drużyna zagra słabo to o zwycięstwie mogą pomarzyć. Ostatnio dobrze Murek i Gierczyński fajnie szóstą strefą kilkakrotnie pograli ale moim zdaniem nie mają odpowiedniej siły w ataku by pokonać dobrze wyglądającą drużynę z Bydgoszczy. Kurs na kolana nie powala ale mnie satysfakcjonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa​


Delecta świetnie rozpoczęła sezon, ale teraz już nie wygląda to tak kolorowo. Wydaje mi się, że podopiecznym Trenera Makowskiego brakuje mocnych skrzydłowych. Atakujący Konarski otrzymuje sporą ilość piłek i gra nieźle. Para przyjmujących Antiga - Wika mnie zupełnie nie przekonuje. Francuz nadal pokazuje się z dobrej strony, ale Marcin swoje najlepsze lata ma już chyba za sobą. Według mnie lepiej byłoby postawić na Siltalę obok Antigi.

Częstochowa po ostatniej kompromitującej porażce na pewno będzie chciała się zrehabilitować. Podopieczni Trenera Kardosa jeżeli wygrywają to wygrywają tym, że gra cały zespół. Liderem zespołu jest chyba Krzysiek Gierczyński. Troszkę słabiej prezentuje się Dawid Murek, ale w trudnych momentach można na niego liczyć. Obiecujący początek miał Bartosz Janeczek, ale ostatnich meczy na pewno nie może zaliczyć do udanych.

Delecta w spotkaniu z Resovią imponowała postawą w obronie. Szczególnie w tym elemencie mógł się podobać libero Michał Dębiec, który jednak zupełnie nie radził sobie w przyjęciu. Zawodnicy z Częstochowy średnio spisują się na wyjazdach. Trzeba jednak pamietać o tym, że Delecta to też nie jest zespól, który potrafi wykorzystać atut swojego parkietu. Oba zespoły są według mnie wyrównane. Lekkim faworytem jest zespół z Bydgoszczy, ale można spodziewać się zaciętego spotkania.

Początkowy kurs na ekipę z Bydgoszczy był jeszcze niezły. Obecne ~ 1.35 zupełnie się nie opłaca.

Typ:
Tytan AZS Częstochowa (+1.5 seta) @ 2.00 Unibet ⛔

Tragiczna postawa Częstochowy w 2 i 3 secie. Podopieczni Trenera Kardosa ewidentnie posypali się po przegranej 1 partii. Dodatkowo świetny mecz rozegrał Wika i dla mnie jest to naprawdę spore zaskoczenie. Chociaż na tle tak dysponowanej Częstochowy (w bloku i w obronie) nie było to żadne wyzwanie dla Marcina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Fart Kielce - PGE Skra Bełchatów​


Bełchatów w tygodniu zagrał ciężki i długi mecz z Volley Ljublaną i podejrzewam, że dzisiaj na parkiecie po raz kolejny pojawi się kilku rezerwowych zawodników. W spotkaniu z Olsztynem i ze wspomnianą Ljublaną nie zachwycił podstawowy atakujący Mariusz Wlazły. Bardzo dobre spokania notuje ostatnio środkowy Karol Kłos.

Farciarze w Gdańsku zaprezentowali się przeciętnie. Podopieczni Trenera Wagnera całkiem nieźle radzą sobie w przyjęciu, ale to zupełnie nie przekłada się na skuteczność w ataku. W starciu z Treflem liderem zespołu był Xavier Kapfer, bo po raz kolejny bardzo przeciętnie zagrał atakujący Marcus Nilsson. Szwed miał być jedną z gwiazd PlusLigi, ale na razie z jego grą jest różnie.

Fart ma dobry skład i myślę, że stać ich na urwanie seta. Jeżeli Trener Nawrocki po raz kolejny da odpocząć kilku zawodnikom szanse będą jeszcze większe. Spotkanie w Lidze Mistrzów pokazało, że Skra jeszcze nie jest w najwyższej formie.

Typ:
Fart Kielce (+2.5 seta) @ 1.72 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom