>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2011/2012

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk​


Podopieczni Trenera Piotra Makowskiego wygrali w swoim pierwszym spotkaniu z Politechniką. Sporym wzmocnieniem będzie Stephane Antiga. Francuz gwarantuje zawsze solidny poziom. Bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu, a ten element w poprzednim sezonie bardzo często zawodził. W podstawowym składzie powinien się również znaleźć Antti Siltala, który jest lepszym zawodnikiem od Marcina Wiki. Jak na razie na rozegraniu w Bydgoszczy występuje Piotr Lipiński, który zastępuje kontuzjowanego Michała Masnego. Warto przyglądać się Dawidowi Konarskiemu, który w koncu będzie mógł spędzać na parkiecie więcej czasu.

Trefl pozytywnie zaprezentował się w starciu z Bełchatowem. Widać, że zespół ma potencjał, ale ma również słabe strony. Największym problemem będzie przyjęcie. Vdovin i Serafin radzą sobie w tym elemencie słabiutko. Armatą zespołu z Gdańska będzie oczywiście Mikko Oivanen, który jest naprawdę świetnym atakującym. Jego rodak, który występuje na przyjęciu Matti Hietanen również prezentował się nieźle. Za rozegranie odpowiedzialny jest Grzesiek Łomacz i według mnie Jastrzębski Wegiel będzie żałować, że tak łatwo pozbył się dobrego zawodnika.

Delecta jest faworytem spotkania, ale Trefl pokazał już w pierwszym spotkaniu, że może rywalizować z mocniejszymi zespołami. Jeżeli utrzymają przyjęcie to spokojnie wygrają seta, a może i coś więcej.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk (+2.5 seta) @ 1.60 Betsafe ⛔


Fart Kielce - Resovia Rzeszów​


Zawodnicy z Kielc przed sezonem dokonali naprawdę solidnych wzmocnień. Pujol, Nilsson i Buszek będą w dużej mierze decydować o grze Farciarzy. W poprzednim spotkaniu dobrze zagrał środkowy Miłosz Zniszczoł. Widać, że ma spory potencjał. Szkoda, że oprócz Miłosza na tej pozycji nie ma tam znaczących nazwisk. Na przyjęciu podstawową parę tworzą ofensywni zawodnicy czyli Kapfer i Buszek. Przeciętnie w starciu z ZAKSĄ spisywał się rozgrywający Pierre Pujol. Popełnił sporo błędów technicznych. Właśnie te błędy w rozegraniu mogły być powodem tego, że Nilsson często zwalniał ręke w ataku.

Resovia w pierwszej kolejce zrobiła to co do niej należało. Podopieczni Trenera Andrzeja Kowala pewnie zwycieżyli w trzech setach, chociaż gra pozostawiała trochę do życzenia. Dużym wzmocnieniem powinno być przyjście do zesołu Piotrka Nowakowskiego. Potężny zasięg w ataku. Jego współpraca z Tichackiem wyglądała jak na razie nieźle. Widać, że Akhrem nie jest jeszcze w optymalnej formie, ale cieszy wysoki, równy poziom, który prezentuje drugi z przyjmujących, Paul Lotman. Nie wiadomo czy dzisiaj od początku wystąpi właśnie Paul, który miał jakieś problemy, ale chyba nie było to nic poważnego. MVP w spotkaniu z Olsztynem został Gyorgy Grozer, który bardzo dobrze rozumie się z Tichackiem i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Cieszy to, że dość regularnie posyłał na drugą stronę bardzo mocne zagrywki.

Nie powinno to być łatwe spotkanie dla Resovii. Fart pokazywał już, że ma fajną ekipę i może rywalizować z teoretycznie lepszymi zespołami. Nie przekonuje mnie tylko Trner Grzegorz Wagner. Być może dzisiaj szansę debiutu w PlusLidze otrzyma przyjmujący z Rzeszowa Marko Bojic. Myślę jednak, że komplet punktów jest jak najbardziej w zasięgu Resovii. Kluczem do zwycięstwa powinno byc powstrzymanie Marcusa Nilssona.

Typ:
Resovia Rzeszów (-1.5 seta) @ 1.60 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: Fart Kielce - Resovia Rzeszów (Zwycięzca 1 seta) 22-25
Typ: 2
Kurs: 1.42
Analiza: Kolejne spotkanie 2 kolejki Plus Ligi. Do Kielc przyjeżdżają zawodnicy z Rzeszowa. W pierwszej kolejce Fart zmierzył się z wicemistrzem kraju i przegrał 1-3. Natomiast Resovia zdecydowanie Olsztyn 3-0. Według mnie w tym sezonie Fart może nieźle namieszać w rozgrywkach. Dokonali ciekawych transferów, m. in. Buszek, Pujol i Nilsson. Ale rywalem zespołu z Kielc jest nie byle kto, tylko Resovia, która napewno będzie po raz kolejny próbować zdetronizować Skrę. Więc takie mecze powinna wygrywać gładko i przyjemnie. Rzeszowianie dokonali znaczących wzmocnień. Do klubu przyszedł, m.in. Piotr Nowakowski (podstawowy środkowy reprezentacji Polski) oraz Lukas Tichacek (rozgrywający reprezentacji Czech). Takie spotkania Resovia powinna wygrywać gładko. Więc sądzę, że rozpoczną od mocnego uderzenia i wygrają bezproblemowo pierwszego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
AZS Częstochowa - Fart Kielce 1.741 Pinnacle
Chciałbym poruszyc temat tego spotkania, bo kompletnie nie rozumiem tak znacznego wzrostu kursu na Akademików z Częstochowy (w Pinn z 1.36 na 1.74). Próbowałem oglądac ostatnie spotkanie pomiędzy Akademikami z Olsztyna i Częstochowy, ale niestety to spotkanie śmierdziało mi jakimś wałkiem, spotkanie akademickie - może jakieś podłożenie się Częstochowy? Nie wiem, w każdym bądź razie, wytrzymałem tylko do połowy drugiego seta i przekonany jakim wynikiem zakończy się to spotkanie zmieniłem kanał. Moim zdaniem podkładka Częstochowy, która w pewnym okresie grała bez Drzyzgi, Murka czy Janeczka... Natomiast Fart Kielce powalczył dzielnie z Resovią Rzeszów u siebie, jednak nie zdołał ugrac nawet seta. Nie wiem skąd wynika taki kurs na AZS, na ich oficjalnej stronie jest tylko wzmianka o absencji drugiego rozgrywającego - Jakuba Oczki, który doznał kontuzji kostki. Tak więc skład AZS na mecz z Fartem bez roszad w pierwszej szóstce. Natomiast w ekipie Farta, w ostatnim meczu rozgrywał Michał Kozłowski, który zastąpił Pierre&#39;a Pujola - który doznał kontuzji pleców i nie wiadomo czy zagra w meczu z Tytanem - miał kilka dni przerwy w treningach. Tak więc co spowodowało taki spadek kursu na Farciarzy? - Nie wiem, byc może ktoś może dostarczyc jakieś ciekawe informacje.
Składy drużyn:
AZS: Drzyzga, Sobala, Wiśniewski, Murek, Gierczyński, Janeczek, Stańczak
Fart: Kozłowski/Pujol, Zniszczoł, Kamiński, Buszek, Kapfer, Nillson, Żurek
- Moim zdaniem, jeżeli Częstochowa w hali Polonia, zagra to do czego nas przyzwyczaiła w każdym z ostatnich sezonów - w których przecież borykali się z tymi samymi kadrowymi problemami i odpływem wyróżniających się zawdoników - to drużyna Farta Kielce mimo aspiracji zdobycia pierwszych ligowych punktów w tym sezonie obejdzie się smakiem, a mecz powinien zakończyc się co najwyżej w czterech setach na korzysc Akademików, jeżeli w do gry niezdatny będzie Pujol, to w Fart w ogóle nie będzie miał czego szukac w meczu z dalej solidnym klubem z Częstochowy.​
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
- Moim zdaniem, jeżeli Częstochowa w hali Polonia, zagra to do czego nas przyzwyczaiła w każdym z ostatnich sezonów - w których przecież borykali się z tymi samymi kadrowymi problemami i odpływem wyróżniających się zawdoników - to drużyna Farta Kielce mimo aspiracji zdobycia pierwszych ligowych punktów w tym sezonie obejdzie się smakiem, a mecz powinien zakończyc się co najwyżej w czterech setach na korzysc Akademików, jeżeli w do gry niezdatny będzie Pujol, to w Fart w ogóle nie będzie miał czego szukac w meczu z dalej solidnym klubem z Częstochowy.​
Moim zdaniem Czestochoea nas do niczego nie przyzywyczila a to ze &quot;sie podlozyla&quot; jest mozliwe bo grali patologie, tym nie mnie skrzydła maja o klasę słabsze od Farciarzy, a Pujol mimo wszystko zagra tak myślę. 3-1 dla Farta.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Trefl Gdańsk⛔
Typ: poniżej 136.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza: Dzisiaj odbędzie się 3 kolejki Plus Ligi. ZAKSA podejmie u siebie beniaminka z Gdańska. Wydaje mi się, że w tej części sezonu ZAKSA jest w najlepszej formie z wszystkich drużyn. W ostatniej kolejce sprawili niespodziankę wygrywając na wyjeździe ze Skrą 3-0. W tamtym meczu trochę zawodnikom ZAKSY pomogli gospodarze, którzy popełnili sporo błędów własnych. W zespole ZAKSY od początku sezonu błyszczy atakujący Rouzier, który bardzo dobrze współpracuje z Pawłem Zagumnym. Do tego bardzo dobrze spisuje się Samica.Według mnie to powinno dzisiaj wystarczyć na Trefl Gdańsk. Sam Oivanen nie da rady przeciwstawić się gospodarzom. Mecz powinien się skończyć szybko w 3 setach. Bezpieczniejszą opcją jest zagranie ZAKSA(-2.5) po kursie 1.45.

Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn⛔
Typ: 1 (-1.5 seta)
Kurs: 2.70
Bukmacher: Tobet
Analiza: Kolejne spotkanie 3 kolejki Plus Ligi. Politechnika podejmie zawodników z Olsztyna. Kursy na to spotkanie są wyrównane. Wzmacniana Politechnika po 2 kolejkach dalej jest bez punktu. Na pewno jest to dla niech ważne spotkanie, w którym będą chcieli przełamać złą passę i sięgnąć po komplet punktów. Chociaż w meczu z Jastrzębskim przegrali 1-3 ale bardzo dobrze się zaprezentowali w tamtym spotkaniu. Natomiast Olsztyn sprawił małą niespodziankę ogrywając akademików z Częstochowy 3-0. Ale wydaje mi się, że Częstochowa oddała tamten mecz bez walki. Jeśli w dzisiejszym spotkaniu gospodarze zaprezentują się na podobnym poziomie jak w meczu z Jastrzębskim to powinni bez problemów sięgnąć po 3 punkty.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: Tytan AZS Częstochowa vs Fart Kielce
Typ: Tytan AZS Częstochowa @ 1.568
Pinnacle

Tytan po nieudanej wyprawie do Olsztyna gdzie przegrał 0-3 wraca do siebie. Postawiłem to spotkanie już w poniedziałek po kursie 1.568 bo myślałem, że kurs pójdzie w dół, a jest odwrotnie. Dlaczego? Tego właśnie nie wiem. W Częstochowie jakiś znacznych osłabień nie ma, jedynie Jakub Oczko, to skąd takie zachowanie kursu? No nic zostawmy to. AZS na pewno będzie chciał się zrehabilitować za drugą kolejkę. Nie będzie to jednak takie łatwe bo do &quot;Polonii&quot; przyjeżdża Fart Kielce. Nieobliczalni goście jak na razie mają na swoim koncie dwie porażki, lecz po zaciętych meczach. W pierwszym meczu przegrali 1-3 z świetnie dysponowaną w tym sezonie ZASKA, następnie ulegli Resovi 0-3. Co pokażą tym razem? Przekonamy się.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W Expekcie chyba śpią;)
Częstochowa over 3,5 seta @ 1,50 Expekt
O tym spotkaniu można poczytać powyżej, nie mniej jednak nie powinno być 3:0 dla nikogo. Osobiście obstawiałbym 3;1 dla Akademików.
Resovia over 3,5 @ 1.45 Expekt
Mecz na szczycie, Resovia zawsze miała kompleks Skry, jednak w ub. roku toczyła już z nimi wyrównane boje na Podpromiu. Póki co wygrała oba mecze bez straty seta z Olsztynem i w Kielcach.
Skra straciła seta w Gdańsku i uległa 0:3 Zaksie. W moim odczuciu Skra nie przegra 2.meczu z rzędu, ale jednak Resovia powinna powalczyć.
Jakby ktoś lubił sure bety to powyższe zakłady mają swoje &quot;odpowiedniki&quot; w Betsafe, a mianowicie under 160,5 pkt :
Częstochowa 1,5 - 4.00
Resovia 1,45 - 5,50
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 1 @ 2,07 Pinnacle ✅ 3-2
Pojedynek na szczycie Plus Ligi, na Podpromiu miejscowa Resovia gości Skrę Bełchatów. Typ dość ryzykowny, ale patrząc na grę Skry w dwóch ostatnich meczach to innego wyboru po prostu nie ma. Jeśli nie zagra Michał Winiarski a wszystko na to wskazuje, to Bełchatowianie nie utrzymają przyjęcia. Jestem o tym przekonany. W ciągu kilku dniu rewelacyjnej formy na pewno nie odzyska Paweł Zatorski, a para przyjmujących Kurek - Cupković to para ofensywnych skrzydłowych i z przyjęciem obaj mają spore problemy. Falasca też ostatnio nie zachwyca, gra nie jest płynna i każdy zastój drużyny Skry, Rzeszowianie wykorzystają. Jedynie Wlazły jest w dobrej dyspozycji, chociaż ostatni mecz z ZAKSĄ bardzo słaby. Chociaż z Treflem też zaliczył parę czap także chyba stwierdzenie że jest w dobrej dyspozycji to trochę na wyrost. Środkowi też nie zachwycają ostatnio i Skra ma spore problemy na początku sezonu. Natomiast Resovia bardzo dobrze weszła w sezon dwa wygrane po 3-0, oczywiście z dużo słabszymi rywalami, ale to ostatnie spotkanie podopieczni Andrzeja Kowala z Fartem Kielce zagrali bardzo dobrze. Dobrze układa się współpraca pomiędzy Grozerem a Tichackiem i to jest ich spory atut. Bardzo mocna para środkowych i ten rewelacyjny Igła. Nie wiem czy to prawda ale jakiegoś drobnego urazu na treningu nabawił się Alek Akrem, mam nadzieję że to nic poważnego i zagra on wraz z Lotmanem na przyjęciu. Może gdyby mecz odbył się za miesiąc to stawiałbym na Skrę ale w obecnej sytuacji Resovia wygląda zdecydowanie lepiej.

Tytan AZS Częstochowa - Fart Kielce
1 @ 1,741 Pinnacle ⛔ 0-3
Drugi typ na akademików z Częstochowy. Trochę jestem zdziwiony kursami na to spotkanie, ale to już nie mój problem. Oglądałem dwa mecze Częstochowian w tym sezonie i ciężko wysnuć jakieś wnioski. Pierwszy mecz z JW, rewelacyjny, ale za to drugi z Olsztynem nie wiem jak odbierać, Częstochowianie popełnili aż 24 błędy własne, czyli krótko mówiąc oddali jeden set za darmo rywalom. Fatalnie zagrał Janeczek, oraz para przyjmujących Gierczyński-Murek. W całym meczu przyjmujący nie skończyli żadnego ataku z szóstej strefy co jest ogromnym atutem tej drużyny. Fabian też w pewnym momencie się posypał i nie wiedział komu grać bo nikt mu nie kończył ataków no może poza Wiśniewskim. Fart przegrał ostatnio z Reską 3-0 nie grali źle ale w pewnych elementach wyraźnie odstawali od rywali. Dobrze na młotku wygląda Nilsson i to on jest chyba liderem tej drużyny. Przyjmujący też niczego sobie Kapfer z Buszkiem jak się ograją to będą jedną z lepszych par w PL. Jednak dzisiaj niepewny jest występ sypacza Pujola i jeśli naprawdę on nie zagra to Fart będzie miał bardzo ciężko. Hala Polonia to jest przyjemne miejsce do grania dla rywali, mam nadzieję że będzie znowu piekło, goście się zagotują, akademicy zwyciężą i zgarną komplet punktów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn​


Warszawa jak na razie bez punktów, ale prezentują się przyzwoicie. Na razie gra w ataku opiera się przede wszystkim na Grzegorzu Szymańskim, który na razie nie zawodzi. Słabo wygląda przyjęcie zespołu. Vid Jakopin popełnia sporo prostych błędów i jeszcze chyba nie pokazał wszystkich swoich możliwości. W spotkaniu z Jastrzębskim Węglem mogła się podobać gra Patricka Steuerwalda, ne którego spadła fala krytyki po pierwszym spotkaniu.

Olsztyn w starciu z Częstochową zgarnął komplet punktów i nie stracił nawet seta. Trzeba jednak przyznać, że podopieczni Trenera Totolo wcale nie zagrali rewelacyjnego spotkania. Przede wszystkim wygrali dzięki błędom Częstochowy i ich słabej postawie. Jak na razie fajnie prezentują się rozgrywający Guillermo Hernan i przyjmujący Metodi Ananiev. Pozytywnie zaskakuje również leworęczny atakujący Wojciech Winnik, który według mnie powinien dzisiaj rozpocząć spotkanie od początku.

Obie drużyny mają sporo problemów z przyjęciem. Wydaje mi się, że większy potencjał jest po stronie ekipy z Warszawy. Patrick Steuerwald przy dobrym dograniu musi jak najczęściej uruchamiać swoich środkowych, bo wydaje mi się, że na tej pozycji jest spora przewaga podopiecznych Trenera Panasa. Myślę, że dużo będzie zależało od Wojtka Żalińskiego, który ma spore możliwości, ale nie do końca potrafi je wykorzystać. Wojtek może odciążyć Szymańskiego w ataku. Powinno to być wyrównane spotkanie. Faworyta upatruję jednak w gospodarzach tego spotkania.

Typ:
AZS Politechnika Warszawska (+1.5 seta) @ 1.40 Betsafe ⛔


Tytan AZS Częstochowa - Fart Kielce​


Farciarze jak na razie grali z bardzo mocnymi rywalami i po tych spotkaniach zajmują przedostatnią pozycję. W ostatnim spotkaniu brakowało Pierra Pujola, który miał problem z plecami, ale mam nadzieję, że dzisiaj ponownie zobaczymy go na parkiecie. Zespół z Kielc ma bardzo mocne skrzydła. Nilsson może nie zanotował jak na razie fantastycznych występów, ale prezentuje się dobrze. Również Xavier Kapfer to mocny punkt w ataku. Troszkę zawodzi Rafał Buszek, który ma spory potencjał, ale gra troszkę nerwowo.

Częstochowa zagrała świetne spotkanie z Jastrzębskim Węglem, ale wtedy Jastrzębie grało bez Michała Kubiaka i widać było, że nie ma tam jeszcze zespołu. Po zwycięstwie przyszedł czas na porażkę i beznadziejny występ w Olsztynie. Para przyjmujących Gierczyński - Murek gwarantuje niezły poziom, ale w porównaniu do czołowych ekip trochę odstają. Wszyscy liczą pewnie na dobry występ Janeczka, który widać, że nabrał masy i z sezonu na sezon może grać lepiej.

Fart według mnie zdobędzie swoje pierwsze punkty. Na środku lekką przewagę mogą mieć Akademicy głównie za sprawą Łukasza Wiśniewskiego. Z drugiej strony Pierre Pujol (Oczywiście jeżeli zagra.) potrafi dobrze współpracować ze środkowymi. Spora przewaga Farciarzy na skrzydłach. Mam nadzieję, że wykorzystają swoje atuty. Największym atutem Częstochowy powinna być właśna hala i panująca na niej atmosfera.

Typ:
Fart Kielce (+1.5 seta) @ 1.65 Betsafe ✅
 
R 16

rskull

Użytkownik
No to za ciosem mam nadzieje że nikt tego nie skasuje jak w dziale plus liga kobiet pisalem że easy win Gwardi i nagle znikl moj post?? Ale do rzeczy
Resovia -Skra win 1,8 albo jak ktos lubi ostro dw 3-0 kurs 6 dw 3-1 kurs 4,2

Normalnie bym sie trzymał z dala od tego meczu ale według doniesień prasowych 3 przyjmujących ma większ bądz mniejsze problemy zdrowotne.

Mało który trener zazdrości aktualnego położenia Jackowi Nawrockiemu, który na Podkarpacie wybierze się ze świadomością kontuzji Bąkiewicza, Winiarskiego i Kurka, oraz nadwątlonego morale zespołu. Niczym wydają się przy tym oznaki przeciążenia kolan Paula Lotmana, czy stłuczona ręka Grzegorza Kosoka, których nie powinniśmy spodziewać się w środę na parkiecie.

Ręce opadaja to co się dzieje z winiarem co chwila kontuzja jak wrocił z Włoch.
Biedny Kurek musi być zmęczony serwuje blokuje przyjmuje atakuje i się jeszcze ludzie kurde go czepiaja jak ma gorszy dzien to jest młody chłopak a komentatorzy wymagają od niego cudów. Bez dobrego przyjęcia Grozer i Gontario ich wbija w parkiet i srodkowi skry nawet nie pomoga. Jakoś nie chce mi się wierzyć w super forme Cupkovica.
Michał Mika środkowym dopiero teraz zobaczyłem na mistrzostwach europy był przyjmującym. Mika 207 Nowakowski 205 niezły blok sie zapowiada bo chyba Kosok nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
No to za ciosem mam nadzieje że nikt tego nie skasuje jak w dziale plus liga kobiet pisalem że easy win Gwardi i nagle znikl moj post?? Ale do rzeczy
Resovia -Skra win 1,8 albo jak ktos lubi ostro dw 3-0 kurs 6 dw 3-1 kurs 4,2
Normalnie bym sie trzymał z dala od tego meczu ale według doniesień prasowych 3 przyjmujących ma większ bądz mniejsze problemy zdrowotne.
Mało który trener zazdrości aktualnego położenia Jackowi Nawrockiemu, który na Podkarpacie wybierze się ze świadomością kontuzji Bąkiewicza, Winiarskiego i Kurka, oraz nadwątlonego morale zespołu. Niczym wydają się przy tym oznaki przeciążenia kolan Paula Lotmana, czy stłuczona ręka Grzegorza Kosoka, których nie powinniśmy spodziewać się w środę na parkiecie.
Ręce opadaja to co się dzieje z winiarem co chwila kontuzja jak wrocił z Włoch.
Biedny Kurek musi być zmęczony serwuje blokuje przyjmuje atakuje i się jeszcze ludzie kurde go czepiaja jak ma gorszy dzien to jest młody chłopak a komentatorzy wymagają od niego cudów. Bez dobrego przyjęcia Grozer i Gontario ich wbija w parkiet i srodkowi skry nawet nie pomoga. Jakoś nie chce mi się wierzyć w super forme Cupkovica.
Michał Mika środkowym dopiero teraz zobaczyłem na mistrzostwach europy był przyjmującym. Mika 207 Nowakowski 205 niezły blok sie zapowiada bo chyba Kosok nie zagra.
Nie chce dogadywać ale tak właśnie wychodzi jak znasz oba zespoły, a raczej jak ich nie znasz... Przeczytałeś na stronie plus ligi nazwiska zawodników i tyle. Rzeczą oczywistą jest, że Mika jest przyjmującym, zarówno jak Kuba Peszko, to że pisze, że są oni środkowymi jest oczywiscie pomyłką. Jeżeli nie zagra Kosok to zastąpić go może Perłowski, ewentualnie jeszcze w obwodzie jest Grzyb lub Nożewski. Jak dla mnie to z tego meczy zwycięsko wyjdzie Reska. Własna hala i lepsza dyspozycja. Skra bez przyjęcia też nie istnieje w ataku więc nawet gdyby Wlazły był w najlepszej dyspozycji życia to im to nic nie da. Falasca rozgrywa wielką kaszane...na zmiane Woicki...Cupkovic to tylko petarda w łapie i zasięg ale gdzie przyjęcie??? Falasca nie pogra za duzo srodkiem a wydaje mi sie ze tylko w tym elemencie mają jakąś sporą przewage .
Typuje win RESKI po kursie 2,0 bet365
 
R 16

rskull

Użytkownik
Politechnika Warszawska - Olsztyn 2 kursik 1,85
W tamtym sezonie kibicowałem politechnice bo był jakiś pomyśł na gre no i jestem wielkim fanem Kubiaka. Jednak dziś będe kibicował Olsztynowi ktorego kiedyś byłem wielkim fanem do momentu eksperymentow ze składem, sprowadzanie nieznaych graczy z zachodu ????
Mam nadzieje, że z trenerem Totolo Tomasem zacznie sie od tego sezonu powolna odbudowa pozycji Olsztyna.
Politechnika w tym sezonie straciła cała siłę.Odeszli Kubiak, Bartman, Prygiel, Statsenko i sypacz Salas. Kto przyszedł Grzesiu Szymański( którego szaunje ),Patrick sypacz (podobno słabo prowadzi gre) i Jakopin. Z czym do ludzi? Delkta rozjechała ich 3-1 jednego seta oddała ale pozostałych miazga do 20 15 13
Olsztyn ciekawy trener, dobry stary sypacz Stelmach ( doskonały do bloku 200 cm szkoda tylko że mało gra ), Igor Yudin ciekawy atakujący( może odbuduje tu forme z Węgla) + drugi atakujący Winnik dobry występ ostatnio + duet środkowych Gunia Hanin ostanio razem 15 pkt zdobyli( stanowią ze swoimi warunkami sporą wartość) do tego Ananiev Mierzejewski Siezieniewski dabjący o przyjęcie.
Jak dla mnie na papierze Olsztyn o wiele lepszy, ale co bedzie to sie okaże.
 
prorok89 21

prorok89

Użytkownik
Politechnika Warszawska - Olsztyn 2 kursik 1,85
W tamtym sezonie kibicowałem politechnice bo był jakiś pomyśł na gre no i jestem wielkim fanem Kubiaka. Jednak dziś będe kibicował Olsztynowi ktorego kiedyś byłem wielkim fanem do momentu eksperymentow ze składem, sprowadzanie nieznaych graczy z zachodu ????
Mam nadzieje, że z trenerem Totolo Tomasem zacznie sie od tego sezonu powolna odbudowa pozycji Olsztyna.
Politechnika w tym sezonie straciła cała siłę.Odeszli Kubiak, Bartman, Prygiel, Statsenko i sypacz Salas. Kto przyszedł Grzesiu Szymański( którego szaunje ),Patrick sypacz (podobno słabo prowadzi gre) i Jakopin. Z czym do ludzi? Delkta rozjechała ich 3-1 jednego seta oddała ale pozostałych miazga do 20 15 13
Olsztyn ciekawy trener, dobry stary sypacz Stelmach ( doskonały do bloku 200 cm szkoda tylko że mało gra ), Igor Yudin ciekawy atakujący( może odbuduje tu forme z Węgla) + drugi atakujący Winnik dobry występ ostatnio + duet środkowych Gunia Hanin ostanio razem 15 pkt zdobyli( stanowią ze swoimi warunkami sporą wartość) do tego Ananiev Mierzejewski Siezieniewski dabjący o przyjęcie.
Jak dla mnie na papierze Olsztyn o wiele lepszy, ale co bedzie to sie okaże.
Z oficjalnej strony:
W olsztyńskiej ekipie zabraknie Igora Yudina, który w ostatnim meczu doznał urazu oraz Wojciecha Ferensa, który nadal zmaga się z mięśniem dwugłowym uda. Wszystko wskazuje na to, że do pełnych treningów zawodnicy powinni wrócić za 7-10 dni.
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Składy drużyn:
AZS:
Drzyzga, Sobala, Wiśniewski, Murek, Gierczyński, Janeczek, Stańczak
Fart:
Kozłowski/Pujol, Jungiewicz, Kamiński, Buszek, Kapfer, Nillson,
Nieźle Jungiewicz i Nilsson jednocześnie na parkiecie. Widzę tutaj, że troszkę małe pojęcie o siatkówce. Tak samo stwierdzenie o podłożeniu się Częstochowy dla Olsztyna jest tak głupie, że aż woła o pomstę do nieba. Czemu w pewnym momencie nie grali Drzyzga, Murek i Janeczek? Bo po prostu grali fatalnie. O ile jeszcze Drzyzga miał przebłyski to pozostała dwójka grała tragicznie. 31% w ataku Janeczka i 4 punkty oraz 29% Murka w ataku i 6 punktów to wynik bardzo dobry. Przeczuwam, że dzisiaj Fart może pokusić się o zwycięstwo, ale jeśli nie to raczej chociaż punkt powinien zdobyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Tak samo stwierdzenie o podłożeniu się Częstochowy dla Olsztyna jest tak głupie, że aż woła o pomstę do nieba.
Według mnie też się podłożyli i na moje oko to było widać dość mocno, z jednej strony to nie ma sensu z drugiej w tamtym sezonie w derbach AZSów juz takie cuda widzialem.
W ogole mecz Skry - Resovii będzie dziwny, najprawdopodbniej absencja Winiarskiego, Kurka, Bąkiewicza, Akhrema i kogo jeszcze??
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Michał Winiarski pojechał z drużyną do Rzeszowa, jednak decyzje czy będzie on w kadrze na spotkanie z Resovią trener Nawrocki ma podjąc tuż przed samym meczem. Jednak wydaje mi się mało prawdopodobne, aby Winiar zagrał na wysokim poziomie - jak podaje oficjalna strona Skry Bełchatów: &quot;Winiarski nie zagrał w sobotę przeciwko ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, ponieważ na jednym z treningów złamał palec. Siatkarz ma na ręku założony specjalny stabilizator, który pozwala mu prawie normalnie trenować.&quot; Bartek Kurek ma problem z kolanami - przeciążenia, nie ma się co dziwic - bo tak intensywnej grze Bartka w sezonie reprezentacyjnym.
Natomiast Lukas Tichaczek obiecał jakąś specjalną taktykę na spotkanie ze Skrą, z którą w swojej karierze pojedynkował się już wielokrotnie. Świetnie układa się jego współpraca z Grześkiem Grozerem oraz Piotrkiem Nowakowskim, więc doświadczony Czech nie powinien miec większego problemu ze skutecznym gubieniem bloku.
Kosok raczej nie zagra - potłukł sobie prawą dłoń (ciekawe w jakich okolicznościach?), ale o Alehu Akhremie nic mi nie wiadomo, możesz rozwinąc swoją wypowiedź Tadzin?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów​


Nie będę pisał o kadrach zespołów na to spotkanie, bo jest wiele znaków zapytania. Obie drużyny mogą być w tym meczu osłabione.

Wydaje mi się, że Resovia będzie na swoim parkiecie bardzo mocna. Para Tichacek - Grozer świetnie się rozumie i bardzo dobrze funkcjonuje. Poza tym Tichacek potrafi wykorzystywać atuty swoich kolegów i strasznie podobają mi się jego akcje z Nowakowskim.

Skra od początku sezonu nie zachwyca. Kiepsko prezentują się przede wszystkim Falasca i Zatorski. Wydaje mi się, że w meczu z ZAKSĄ byli po prostu bezradni i tak naprawdę nie wiedzieli co się dzieje. Poza tym w przegranym spotkaniu z ZAKSĄ nie widać było chemii. Wiem, że ciężko się przegrywa, ale w tym meczu każdy przegrywał sam. Nie było tam zespołu.

Skra ma na tyle mocny zespół, że ewentualne straty zawsze może szybko nadrobić. Resovia zawsze maksymalnie mobilizuje sie na mecze z Bełchatowem i dzisiaj będzie podobnie.

Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 6

siami

Użytkownik
Tak na gorąco po meczu &quot;Resovia - Skra&quot; chciałbym napisać kilka, kilkanaście zdań. Emocji co niemiara jedyne co to żałuje, że nie wybrałem się na Podpromie. Skra w zasadzie przegrała ten mecz jak w ubiegłym sezonie rywalizację z Zenitem Kazań, kiedy to Bartek w złotym secie &quot;wywalił&quot; piłkę w aut. W zasadzie dobrze, że Mariusz &quot;Skarpeta&quot; Wlazły nie zagra w reprezentacji (na własne życzenie zresztą...). Dostawał by on 50% piłek co nie było by zdrowe dla drużyny. Jeśli miałby drużynę rozwalać od środka już w szatni to dobrze się stało. W Resovi gdy brakło Alka trochę słabo na skrzydłach. Wiem, wiem mając do wyboru Lotmana, który przyjmował trzeba mu przyznać bardzo solidnie (szczególnie mocne serwisy Wlazłego), sam miałbym problem jak Andrzej czy postawić na ofensywnego Bojicia, czy zostawić jak jest. Na chwilę obecną skrzydła są jakie są. Oby z Alkiem rozkład ataku nie wyglądal Grozer, Grozer, Nowakowski, Grozer x3, Lotman. Kolejna sprawa kilka niedokładności Lukasa cóż z Jurkiem grali raptem 2 sezony temu więc ok mają czas, dopiero 3 kolejka ale to wymaga pracy. Nie rozumie co dzisiaj na boisku robił Perłowski. Mając do dyspozycji Grzyba, który w bloku niczego sobie (przy Perłowskim, z którego robili non stop wiatrak), a w ataku uważam, że zasięg dużo większy i siła, siła, siła... Perła bardzo słabo jedynie ten serwis go trzyma w tej szóstce pod nieobecność Kosoka, dzisiaj mało przy nim gry ale to są decyzje Kowala. Cały zespół Resovi wygląda nieźle, mocny serwis super przyjęcie (trzeba tutaj pochwalić Ignaczaka), jedyny mały minus te nieporozumienia w wystawie, które tłumacze sobie tym, że to początek sezonu, brak zgrania, no i rozkład ataku... Jako kibica troche drażni mnie tak mocna ławka rezerwowych. Szkoda mi tych chłopaków ale chcą walczyć na trzech frontach trzeba mieć mocną ławkę w razie (odpukać) kontuzji. Marko MVP ligi Greckiej a tak naprawdę nie miał okazji się zaprezentować na parkietach PL. Gontariu niesamowity potencjał, lewa ręka, cóż jest Grozer... Mika nadzieja naszej reprezentacji za 3-4 lata (super, że trafił do Resovi, gdzie bądź co bądź powinien pograć przy Alku. Lepsze to niż miałby się marnować w Skrze jak Kłos czy Bąkiewicz). Kolejny wielki przegrany moim zdaniem Wojtek Grzyb. Gość miał i ma naprawdę potencjał, trochę dziwnie się ta jego kariera potoczyła. Od pamiętnych występów w Olsztynie gdzie grał przy Zagumnym stanął w miejscu. Strasznie niewykorzystywany według mnie zawodnik. No i Maciek Dobrowolski ale on już wybrał taki żywot rezerwowego. Niejeden klub chciałby mieć tych wszystkich rezerwowych, a razem podejrzewam, że tworzyli by znaczną siłę w PlusLidze. Na końcu po obejrzeniu w zasadzie wszystkich ekip, największe wrażenie jeśli chodzi o siłę na skrzydłach robi Jastrzębie. Jak by nie patrzeć Łasko, Kubiak i Bartman łoma w ręce mają konkretnego i ofensywa Jastrzębskiego w tym sezonie będzie ogromna. Zapowiada się ciekawy sezon ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 165

karol666

Użytkownik
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (-1.5 seta) - Resovia Rzeszów 3-0✅
Typ: 1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Tobet
Analiza: Kolejna kolejka Plus Ligi. W najciekawszym spotkaniu 4 kolejki ZAKSA podejmie u siebie Resovię. Oba zespoły bardzo dobrze zaczęły ligę (ZAKSA 9pkt, Resovia 8pkt). Resovia do kolejnego pojedynku będzie przystępować bez Kosoka i Akhrema. To będzie pojedynek atakujących Rouzier - Grozer. Według mnie większe wsparcie w ataku będzie miał Rouzier. Samica i Ruciak powinni dołożyć sporą ilość punktów. Resovia ma nienajlepsze przyjęcię. W ostatnim spotkaniu ze Skrą Mika był mocno nękany silną zagrywką. Jeśli ZAKSA będzie w niego celować zagrywką, to powinni mieć ułatwione ustawianie bloku. A Grozer pod presją trójbloku też zacznie się mylić. Według mnie 3 punkty zostają dzisiaj w Kędzierzynie.

Edit: Typ wszedł. Ale spotkanie stało na dość niskim poziomie. Spodziewałem się ciekawszego meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom