>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
michi 3

michi

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Domex AZS Częstochowa
Po świątecznej przerwie PlusLiga rusza na nowo. W sobotę AZS UWM Olsztyn podejmie akademików z Częstochowy.
Dla mnie faworyt jest jeden, AZS Częstochowa.
Częstochowianie zajmują 5 miejsce z dorobkiem 17 pkt ale warto wspomnieć, że znajdujące sie przed nimi drużyny Delecty Jastrzębia i ZAKSy mają tylko punkt przewagi więc AZS nie bedzie chciał stracić kontaktu z czołówką.
Podopieczni trenera Wagnera dawno zapomnieli o sensacyjnej porażce z drugo ligowym Będzinem w Pucharze Polski i wczoraj pokonali w Pucharze CEV Montpellier Volley 3:1
Jest to dobra zaliczka przed rewanżowym meczem który zostanie rozegrany w Częstochowie
Warto wspomnieć, że zespół z pod jasnej góry zasilił fiński przyjmujący
Toni Kankaanpaa który w reprezentacji rozegrał 14 spotkań. Mam nadzieje, że Toni godnie zastąpi Dawida Murka, jak wiemy z doświadczenia Finowie w PlusLidze spisywali i spisują sie dobrze.
Akademicy z Olsztyna zajmują 7 miejsce w lidze z dorobkiem 8 pkt.
Celem zespołu na ten sezon jest utrzymanie się w lidze jak wiemy nie jest to ten sam klub co jeszcze rok temu.
Ostatnie dwa mecze w Pucharze Polski przegrali gładko 3:0 i 3:1 z Jastrzębskim Węglem. W drużynie nie panuje wesoła atmosfera, dwaj brazylijczycy którzy mieli być wzmocnieniem zespołu spisują sie poniżej oczekiwań. Nie ma zawodnika który mógłby pociągnać gre drużyny w trudnych chwilach. Rozgrywający Oczko wg mnie jest jednym z najgorszych sypaczy w lidze.
Pierwszy mecz na tych drużyn zakończył się zwycięstwem zawodników z pod jasnej góry 3:0
Typuje gładkie zwycięstwo Częstochowian, początek spotkania o godzinie 17:00 w hali w Olsztynie
Typ: AZS UWM Olsztyn (1,5) - Domex AZS Czestochowa (0) 2 kurs: 1.90
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Napewno o Grześku Kosoku nie moża powiedzieć że był to dla jadaru ważny zawodnik, bo taka prawda że ogólnie środkowi nie decydują o wygranych meczach, każdy środkowy umie uderzyć ze środka także to że Kosoka już nie ma w Radomiu nie jest żadnym argumentem przemawiającym na korzyść Resovii, ale sądze że Rzeszowianie spokojnie 3-0.
Ja też uważam że raczej ZAKSA wygra z Delectą, czekam na analizę tego meczu...
Oj pisałeś gdzieś, że grasz w siatkówkę, więc powinienneś znać się na rzeczy. Jednak piszesz totalne głupoty. Środkowy Bloku nie jest waznym zawodnikiem ? To od niego zazwyczaj zależy to jak danego dnia drużyna spisuje się na bloku ( bardzo ważny element siatkarskiego rzemiosła ). Taki zawodnik musi wygrywać pojedynki w ataku 1 na 1. Rozgrywający musi mieć komfort i w trudnych momentach to właśnie do środkowych wędruje sporo piłek. Do zadań środkowego należą także ściąganie bloku drużyny przeciwnej na siebie i odczytywanie zamiarów rozgrywającego. A od Grześka Kosoka to się odczep. Będzie znacznym wzmocnieniem drużyny Resovii. Przypomne ( obecnie 4 w rankingu Blokujących - a chyba tego przede wszystkim wymaga się od zawodnika grającego na tej pozycji ).
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobra panowie dośc tej polemiki która wnosi złą atmosferę w dziale. Kolejne tego typu posty wywołujące napinke nie mile widziane, szczególnie ostrzegam AlexDamiao który zgrywa cwaniaka. Pisz chłopie z sensem na temat meczów!

Politechnika Warszawa - Jastrzębski Węgiel Typ : under 185,5pkt @ 1,55 Betsafe ✅143pkt
Zdecydowałem się wybrac opcję under w tym meczu ponieważ Linia jest przystępna, JSW w LM wkońcu wygrał, morale z pewnością podskoczyło znacznie bo przeciez nie wygrali z byle kim znowu. Yudin w tym meczu pokazał że rzekoma kontuzja to tylko zasłona dymna. Warszawa mimo wszystko ma mało atutów przed tym meczem w moich oczach. Politechnike co najwyżej sądze stac na ugranie seta a i oto powinno byc ciężko. Buszek - Kapelus - Rybak to trio napędowe Warszawian. Kłos póki co w mojej ocenie nie zalicza dobrego sezonu.

Asseco Resovia - Jadar Radom Typ : Mikko Oivannen powyżej 13,5pkt @ 1,85 Betsafe ✅14pkt
Nietypowy zakład znalazłem w Betsafe. Do tej pory rzadko się z takowymi spotykałem. Fin to oczywiście obok Akhrema głowne rządło zespołu. Gdy go nie było z powodu kontuzji to każdy widzial jak grała Sovia. Dobrze w zagrywce. Przeciwko Jadarowi zdaję sobie sprawe że gra może byc bardziej urozmaicona, ale 14pkt to sądze że w zasięgu Fina w tym meczu. Chociaż kiedy Jadar by się postawił to jest szansa na dłuższe granie i wtedy od razu większa możliwośc że Fin więcej piłek w ataku dostanie. Redwitz i tak gra mu ich dużo. Średnio po 25 w meczu. Wspólpraca układa się dobrze. Mikko ma średnią 14,7 pkt na mecz. mówiąc statystycznie. ZObaczymy czy takie cudo ma prawo powodzenia ;)

W ogóle w Betsafe jeszcze kilka podobnych typów można znaleśc, ale akurat ten rzucił mi się w oczy.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - Domex AZS Czestochowa
@ 0-3 @
4.00 @
Betsafe
Niestety ten rok nie układa się jak na razie po mojej myśli. Mam spore problemy ze skutecznością i brakuje tej formy z grudnia, ale trzeba pomóc szczęściu i ciągle jej szukam. Na dzisiaj wpadł mi do głowy niezwykle ciekawy typ z meczu Plus Ligi Mężczyzn. W Olsztynie zostaną rozegrane akademickie derby między AZS Olsztyn, a AZS Częstochowa. U bukmacherów minimalnym faworytem są przyjezdni i kurs na nich mnie zaskoczył, bo moim zdaniem będzie to mecz bez większej historii, który pewnie wygrają przyjezdni. Kurs 4.00 na zwycięstwo bez straty seta to również kusząca opcja. Teraz trochę o samym meczu. Zaczną od gospodarzy. AZS zajmuje 7 pozycję w tabeli, ale w naszej lidze liczy się tak naprawdę tylko 6 zespołów, czyli Skra, Jastrzębski Węgiel, Resovia, Częstochowa, ZAKSA i Delecta, a pozostałe 4 drużyny walczą o utrzymanie. W tej chwili w najlepszej sytuacji w zespołach walczących o pozostanie w lidze jest AZS. Olsztynianie mają na swoim koncie zgromadzonych 8 punktów, ale ostatnia w tabeli warszawska Polibuda ma tylko 3 punkty mniej, więc podopieczni Mariusza Sordyla do ostatniej kolejki będą musieli walczyć o uniknięcie degradacji do niższej ligi. AZS sezon rozpoczął katastrofalnie, a w pierwszych kolejkach był to zespół, którego po prostu nie dało się oglądać. W pierwszych 3 kolejkach Olsztyn nie ugrał nawet seta, ale później AZS wygrał w 3 setach na wyjeździe w Warszawie i zaczął grać trochę lepiej. Wygrał następne starcie z Jadarem, ale później zdobył zaledwie 2 punkty. Przegrywał po 2:3 z Resovią i Jastrzębiem. Ostatnio Olsztynianie spisują się znowu bardzo słabo. Przegrali 0:3 ze Skrą, a w poprzedniej kolejce ZAKSA ograła ich w Olsztynie również 0:3. Ostatnio Olsztyn grał z Jastrzębskim Węglem w Pucharze Polski i w dwumeczu ugrał tylko 1 seta, a te spotkania potwierdziły słabą formę zespołu. Przyjezdni w lidze spisują się ostatnio bardzo dobrze. Po ciężkich bojach z Resovią, ZAKSĄ i Jastrzębskim Węglem i 5 setowych pojedynkach przyszły dwa świetne mecze. Najpierw pewna wygrana z Siatkarzem Wieluń, a następnie fenomenalny mecz ze Skrą Bełchatów. Czewa wygrała to spotkanie 3:0, a wszyscy siatkarze zagrali doskonale. Dwa dni później Częstochowianie dostali jednak poważny cios w plecy. Przegrali z zespołem z 2 ligi, MOS&#39;em Będzin w Pucharze Polski i przez tą sensacyjną porażkę pożegnali się z Pucharem Polski. Mieli więc dużo czasu na trenowanie i zbieranie sił do dzisiejszego pojedynku. W swoim pierwszym spotkaniu w tym roku Częstochowa grała w Cev Cup na wyjeździe z Montpellier Volley. Polski zespół zwyciężył na wyjeździe i w rewanżu musi ugrać 2 sety, żeby zapewnić sobie awans do kolejnej rundy. Znowu świetnie zagrał Janeczek (16 pkt), ale Wiśniewski (, Wierzbowski (9) oraz Mikołajczak (10) również dobrze się spisali. W Plus Lidze zadebiutować będzie mógł prawdopodobnie Fin Toni Kankaanpää, który został sprowadzony do Częstochowy za kontuzjowanego Dawida Murka. Toni prawie całą karierę spędził w lidze Fińskiej, ale grał również na Cyprze i w Estonii. Jego ostatnim zespołem było Korson Veto. 26 latek zagrał 14 razy w swojej reprezentacji. Moim zdaniem AZS Częstochowa okaże się zespołem o klasę lepszym w akademickich derbach i zwycięży z Olsztynem w 3 setach. Częstochowianie będą chcieli poprawić nastroje swoich kibiców po wpadce z Będzinem i po wygranej we Francji dołożą jeszcze pewne zwycięstwo w Plus Lidze.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Bydgoszcz - ZAKSA
Zawodnicy Delecty w PON uporali się z Wieluniem, czym potwierdzili, że lepiej gra im się na wyjazdach. Własna hala jakoś im nie służy. Podopieczni Stelmacha grali w tygodniu mecz w Belgradzie, pokazując dobrą formę. Pewna wygrana 3-0 nie powinna ich nadto zmęczyć. W kolejce inauguracyjnej sezonu ZAKSA we własnej hali uległa Bydgoszczy 2-3, liczę zatem na słodką zemstę. Kurs lekko zawyżony, wystawiłbym po równo.

ZAKSA @2,00 unibet/betsson 6/10

== ==
0-3 ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Z jednej strony żenująca postawa Bydgoszczy. Z drugiej kapitalna forma graczy Krzysztofa Stelmacha. Regularność w polu zagrywki Kuby Jarosza mnie przeraża.

Bydgoszcz udowadnia po raz kolejny, że u siebie nie potrafi wygrywać.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
dokładnie, Jarosz jak ma formę to seryjny morderca z zagrywki, a dzisiaj ją miał na pewno
Bydgoszcz miał pewien okres w Plus lidze który się dosyć szybko skończył, ZAKSA udowadnia ze jest potężna i się liczy w walce o najwyższe cele w +Lidze
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Myślę ze szybko Bydgoszcz straci to miejsce w tabeli które miała po 1 rundzie, niby maja gwiazdy anie klei im się ta gra. Richard Lambourne kompletnie bez formy, oby taka forme team Wspaniałego dotrzymał do półfinału z SOVIA ????
A co do Jarosza to ustanowił rekord 120km\h i as, co prawda było 122km\h ale aut
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Czy ktoś orientuje się jakim składem będzie Politechnika z ZAKsą grała? Bo ostatnio nie byo chyba Rybaka, Neroja i Kłosa.
Po poniższym under 135,5 raczej pójdzie z mojej strony. Podam jutro typy, może też analizy. Dzięki!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie było ich w składzie ponieważ Trener Panas uznał, że obecnie Maciejewicz, Bednaruk i Szulik prezentują się lepiej.

Aczkolwiek czy Ci zawodnicy będą na parkiecie czy nie, z tak grającą ZAKSĄ możliwe, że nie będzie co zbierać.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Jacy kolesie wgl. ????
Kosok RLZ.
Jeśli ktoś typuje gładką porażkę Olsztyna u siebie, niech lepiej zainteresuje się siatkówką albo spojrzy czasem na statystyki.

Olsztyn gra najpiękniejszą siatkówkę taktyczną w lidze.
Uważam tak, ponieważ nie mają nazwisk, a urwane punkty zespołom ze stawki nie są przypadkowe. Zarówno z Resovią, jak i z Jastrzębskim prowadzili 2:0, by przegrać 2:3. Brakuje ekipie Mariusza Sordyla ważnego czynnika do zwycięstw, ale na pewno nie umiejętności.

Kurs 1.38 zdecydowanie jest odpowiedni na ten mecz, typując faworyta jako Olsztyn.✅

Drugi typ opieram na dobrej formie któregoś z dwóch zespołów w pojedynku SKRA-SOVIA. Sądzę, że jedna z tych drużyn będzie zdecydowanie lepiej dysponowana, bądź, jak to nazywają, będzie miała lepszą dyspozycję dnia.

Typ: Mniej niż 188,5✅
Kurs: 1.85
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Olsztyn - Siatkarz zwyciezca pierwszego seta 1.60✅

Olsztyn dobrze prezentuje sie na początku spotkań, zwycięstwo z Resovią, Węglem, porażka z Zaksa do 22 pkt, zwycięstwo z Czestochową (nie biore pod uwage meczu pucharowych). Na mecz z Siatkarzem jest wielka mobilizacja w zespole ponieważ to bezpośredni rywale w walce o utrzymanie. Zarzad AZS Olsztyn tez robi co moze zeby pomoc - obniżył ceny biletów, ma byc komplet kibiców, wspierających swoja drużynę. Martwi mnie tylko kondycja, taktyka zespołu. Z historii meczy wynika, ze zespół z Olsztyna z początku gra dobrze, dopiero później ulega i walka robi sie wyrówna, dlatego decyduje sie na ten nietypowy zakład. Poza tym na poczatku meczu zespół gości gra zwykle trochę gorzej - musi przyzwyczaić sie do hali i atmosfery i na to również dzisiaj licze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Resovia Rzeszów - Skra Bełchatow
Typ : Skra @ 1,80
Betsafe ✅0:3​

Kolejna odslona siatarskiej wojny pomiędzy Resovią a Skrą. W Pucharze Polski górą Travica i jego podopieczni. Jednak dzsiiejszy mecz to już będzie zupełnie co innego. Skra wydaje się że wraca na właściwą droge. Przynajmniej jeżeli idzie o wyjściowy sklad. Mariusz Wlazly już czuje się bardzo pewnie w ataku. Do tego świetną forme prezentuje Antiga. To własnie ta dwójka w meczu LM z Radnickim poprowadziła Belchatowian do pewnej wygranej. Ostatnio nieco obniżył loty Bartek Kurek, ale ilośc meczów rozegranych przez tego zawodnika musiala w pewnym momencie odbic sie czkawką. W obwodzie jest najlepszy joker na świecie czyli Michal Bąkiewicz, ktory jak wcho to gra ze zdwojoną energią i potrafi natchnąc ducha w partnerach. Nawrocki wkońcu zauwazył że Wlazly lepiej prezentuje się od Novotnego. Czech jak grał w pierwszej szóstce to prezentowal się bardzo słabo. Mam nadzieje że Nawrocki nie zaskoczy sam siebie i znowu nie zdecyduje się na ten manewr z atakującym. Musi zagrac Wlazły. Po powrocie po kontuzji zdaje mi się że ustabilizowal on bardziej zagrywke. Dalej bije mocno, ale już nie popelnia tylu błędów co wcześniej.
Resovia grała z Paris Volley 5 setowy mecz. Nikt tam nie dostal chwili na odpoczynek od Ljubo. Grali najlepsi. A zaprezentowali się przeciętnie. Tlumaczą się że zabrakło koncentracji. Jeżeli zabraknie jej i dzisiaj to Skra wyjedzie z wygraną. Pałają oni dodatkowo rządzą rewanżu za ten cwiercfinał PP i odpadnięcie. Sądze że mobilizacja i mecz ich nie przerosnie i zobaczymy wielką Skre wkoncu!
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zaksa- Politechnika under 160.5 pkt 1.50✅

Zaksa jest w kapitalnej formie. Nawet rezerwowi, wchodząc na boisku w meczu pucharowym pokazali, ze Zaksa to mocny zespół i spokojnie dokończyli mecz wygrywając 3:0. Politechnika natomiast ma przebłyski dobrej gry, ale popełnia tyle błędów własnych i to czasem nie wymuszonych, ze az głowa boli. Niby słyszałem jakieś głosy, że zagraja i wygraja dla zmarłego niedawno byłego trenera, ale uważam ze zwyczajnie nie maja jak i czym wygrać seta a co dopiero meczu.

Jastrzebski - Jadar under 160.5 pkt 1.57✅

Jastrzebski pokazał sie z dobrej strony w meczu z Coprą. Może nie grali rewelacyjnie, ale solidnie i to wystarczyło na zwycięstwo. Taka sama solidność wystarczy dzis na Jadar na 3:0. Węgiel wraca do własnej hali, goście przyjeżdżają z kontuzjowanym Pryglem (nie wiadomo czy zagra) oraz z dwoma podstawowymi graczami narzekającymi na drobne urazy. Podobnie jak w meczu Zaksy powinni łatwo dziś zwyciężyć gospodarze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Reczywiście ZAKSA ostatnio gra wyśmienicie. Świetnie przede wszystkim na zagrywce. Jarosz w kapitalnej formie. Sammelvuo i Ruciak również. Środkowi swoje robią zarówno w bloku jak ataku. Masny może czasem wystawia niedokładnie, ale ZAKSA tworzy kolektyw. Obecnie grają bardzo pewnie i rowno.To jak zmiażdzyli Delecte pokazuje o ich sile. Warszawa coz z Jastrzębskim walczyla do pewnego momentu w setach. Panas także zaskoczyl troche składem. Niby Warszawa ma dobrych zawodników w składzie i kto wie czy nei zaskoczą i może jakiegoś seta urwią chociaż biorąc pod uwage obecna forme ZAKSY cieżko o to ich podejrzewac, ale mimo wszystko ja odpuszcze sobie ten mecz i ten typ;)

VS

:siata:AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz
Typ : Częstochowa @ 1.75
Betsafe⛔2:3​

O wiele ciekawszy wydaje się pojedynek w Częstochowie. Widziałem AZS w czwartkowym meczu w Pucharze CEV i pierwsze dwa sety to spacerek! Wierzbowski na zagrywce zrobił rzeź niewinątek. Wszedl przy stanie 4-5 a zszedl bodaj o ile mnie pamięc nie myli przy 16-5 ???? Potem przy 2-0 kilka zmian w składzie i nie udało się wygrac na własne życzenie. Wagner dokonał również kilku zmian w składize. Z relacji tekstowej wynika że po zapewnieniu awansu odpoczywali już Janeczek, Drzyzga i grali Kardos z Mikołajczakiem. Częstochowa ma klucz w postaci zagrywki aby rozbic Delecte. ZAKSA pokazała przed tygodniem że w przyjęciu Delecta gra tragicznie! Gruszka po ME jakos jakby zapomnial jak się przyjmuje. Sopko również hegemonem w tej dziedzinie nigdy nie był. Wspaniały czasem wprowadza Serafina i Pieczonke, ale to też nie daje efektów. Lambourne narazie slabo gra. Czewa jak przyciśnie w tym elemencie to wygra z Delectą. Nowakowski, Janeczek, Wierzbowski czy Łuka dysponują odpowiednią zagrywką na utrudnienie życia przyjmujacym z Bydgoszczy. Na tą chwile jestem za tym aby stawiac na Częstochowe ! W pierwszym meczu w tym sezonie Czewa wygrała na wyjeździe 3:2 z Delectą po fantastycznym meczu z obu stron.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zapominasz Robson o 1 ważnej rzeczy że Delecta po prostu gra bardzo słabo u siebie, o wiele lepiej im idzie na wyjazdach. Jakoś nie przekonuje mnie gra Czewy.
Jeżeli chodzi o mecz Resovi i Skry to bardzo chciałbym żeby wygrała Resovia, Mario Wlazły wraca do lepszej gry, ale to jeszcze nie jest to. FAlaska rozgrywał tragicznie z Radnickami, Kurek zmęczony. Migel Angel będzie zmuszony grać środkiem.
Resovia gra u siebie i juz raz pokazała skrze. Tym razem sądzę że Skra może ugrać 1 seta max.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zapominasz Robson o 1 ważnej rzeczy że Delecta po prostu gra bardzo słabo u siebie, o wiele lepiej im idzie na wyjazdach. Jakoś nie przekonuje mnie gra Czewy.
.
Ale co ma do tego czy sie gra u siebie czy na wyjazdach? Przecież w hali Polonia nie wmówisz mi że będą czuli się lepiej niż u siebie.
Porostu Delecta wygrywała na wyjazdach z maluczkimi Naszej ligi. Owszem udało im się na inauguracje wygrac z ZAKSĄ i potem w będącej w ogromnym kryzysie Resovią, ale teraz to Delecta gra tragicznie. Bez przyjęcia przeceież meczu nie wygrają. A Częstochowa powiem Ci że gra bardzo dobrze. Chłopacy walcza o każdą piłkę nawet beznadziejną w obronie. W meczu z Montpellier udawało im się wybraniac niemożliwe wręcz. Delecta to nie jest jeszcze zespół na medale moim zdaniem. Niby w skladzie kilka gwiazdek jak Gruszka i Woicki, ale nie widac chemii. Takiej jak chociazby w zespole Krzyśka Stelmacha.
Czewa wiem że bez Murka który dawał jej wiele, ale swoją szanse w pełni wykorzystuje Wierzbowski. To że Delecta lepiej gra na wyjazdach zupełnie do mnie nie pzremawia bo liczy się to jak zagra przeciwnik.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mecz Kolejki: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów do typowania sobie odpuszczę. Skra wreszcie gra na miarę swoich możliwości w ataku. Mariusz Wlazły bardzo pewnie kończy. Tak jak pisał Robson kapitalny mecz Antigi z Radnickami. Resovia według mnie drugiego tak słabego meczu jak z Francuzami już nie zagra. Nie wiem czy to był brak koncentracji czy poprostu słabszy dzień. Nie było widać chęci do gry.

Jednego jestem pewien. Na Podpromiu będzie kapitalna atmosfera, która może pomóc Resovii w bardzo ważnym meczu. Walczą o pierwsze zwycięstwo ze Skrą w Plus Lidze.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Zapominasz Robson o 1 ważnej rzeczy że Delecta po prostu gra bardzo słabo u siebie, o wiele lepiej im idzie na wyjazdach. Jakoś nie przekonuje mnie gra Czewy.
Niech nie łudzą zwycięstwa Delecty na wyjazdach np. gładkie 3:0 z Jadarem, gdyż każdy set tego spotkania był na żenującym, ale równym poziomie (coś ala Jadar vs Jadar ???? ). Delecta jest kompletnie bez formy, w przeciwieństwie do AZSu. Jak dla mnie to porażka Chemika, 3:1 lub 3:0.
Gorące propsy na undery, które podał Marnik, można nawet zaryzykować under 135,5 - dwa single.
Myślę, że Skra wróciła do bardzo dobrej (nie znakomitej) formy, takiej, która jest już raczej poza zasięgiem innych polskich drużyn - jeśli zagra na poziomie, wygra. Typ: Skra.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przed nami wielki hit ligi - zespołów, które pod każdym względem odstają od pozostałych drużyn - czy to finansowo, czy potencjałem siatkarskim. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco z kilku powodów - przede wszystkich Skra jedzie do Rzeszowa z ogromną rządzą rewanżu za niedawne porażki z Resovią w PP i tym samym odpadnięcie już w półfinale pierwszy raz od 7 lat. Resovia natomiast wreszcie przełamała niemoc ze Skrą i to zrobili w wielkim stylu, bo ukuli Skrę dodatkowo odpadnięciem z Pucharu Polski.
Przewagę psychiczną mają Rzeszowianie tym ostatnim dwumeczem w PP, ale tak jak wspomniałem wcześniej Skra ma ogromną chęć rewanżu.
Forma obu zespołów dla mnie jest obecnie wyrównana, Skra po słabszym okresie gry powoli zaczyna łapać formę, trener ma do dyspozycji więcej zawodników, którzy powoli wracają do formy po kontuzjach. Cieszy przede wszystkim coraz lepsza gra Mariusza Wlazłego, który dzisiaj może być największą przeszkoda dla Resovii.
Rzeszowianie natomiast w ostatnim czasie mieli znakomity okres, wyeliminowanie z PP Skry, zwycięstwa w Lidze Mistrzów i lidze, pokazują że forma jest bardzo dobra, jedynie ten obraz psuje porażka w środę w Lidze Mistrzów z francuską ekipą, ale można to zrozumieć bo Resovia awans już ma pewny i być może byli już myślami przy meczu ze Skrą.
Na pewno nie zabraknie emocji i siatkówki na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że zobaczymy wszystko to co najlepsze w tej dyscyplinie i tym meczem pokażą siatkarze jak dobra jest PlusLiga ????
Osobiście mój typ na Skrę.
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 1.85 Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom