>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Hmm... Jastrzębie zagrało koszmarnie w przyjęciu, aczkolwiek tak &quot;kopiących&quot; zagrywką zawodników Skry dawno nie widziałem. Kapitalne spotkanie rozegrał Stephane Antiga, który zasłużenie został wybrany zawodnikiem tego spotkania. Miguel zagrał dzisiaj inaczej niż zwykle. Od początku ustawił sobie grę, dosyć mocno eksploatował swoich środkowych co nie często mu się zdarza. Szkoda, szkoda, szkoda.

Hmm... Co do drugiego meczu to tak jak przewidywałem. Olsztyn pokonał Delectę 3:2. Kurs był zachęcający i mam nadzieje, że pomogliśmy w zdobyciu pieniędzy. Olsztyn coraz mocniejszy.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Delecta - Olsztyn 2:3
Mam wrażenie już od dłuższego czasu że po przyjściu do zespołu Lambourne jakość gry Delecty zamiast się poprawić, pogorszyła się. Coś jakby przestało trybić. Chyba działacze zastosowali nieświadomie znaną prawdę &quot; lepsze jest wrogiem dobrego&quot;. Waldek przeżywa ciężkie chwile , a miało być tak wspaniale.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przed sezonem chyba za bardzo rozdmuchano balon z aspiracjami Delecty. Skład już zaawansowany wiekowo i bez przyjęcia zbyt wiele zdziałac nie może. Ja już od jakiegoś czasu sceptycznie do nich jestem nastawiony. Meczu nie widzielismy, ale Olsztyn rzeczywiscie wraca do dobrej gry. Brawo dla nich!

Coś o meczu Skry? Widzialem tylko 3 i 4 set ale dominacja nie podlegała dyskusji. Wlazły niemal się nie myli na zagrywce. Jego serie robią na rywalach wielką dezaprobate. Dzisiaj dołączył do niego Kurek. Pobił również rekord i przebił chyba Wilfredo Leona z meczu LŚ na zagrywce. Uśmiałem się przy tej sytuacji razem z nim ;) Blok, atak nie bylo mocnych dzisiaj na Bełchatów. Już odjeżdzaja rywalom w tabeli. Obecnie 6pkt przewagi ale ZAKSA ma jeden mecz zaległy.
Można by gdybac o tym Pucharze Polski, ale w danym momencie to jednak Resovia z nimi wygrała więc nie ma co do tego wracac i porównywac że Skra by wygrala Finał, bo tam się nie znalazła... Taka kolej rzeczy. Teraz grają świetnie i miejmy nadzieje że na Final Four LM pokarzą że nie tylko organizacyjnie są najlepsi. Kiedy słysze glosy że Skra organizuje turniej bo ma chody to śmiac mi się chce. Ale to nie ten temat, tutaj o PLUS Lidze piszemy.

Jutro jeszcze mecz Wieluń - Resovia. Ciężko mi sobie wyobrazic porażke Rzeszowa. Raczej zapowiada się na 0:3. Ale jeszce się zastanowie czy cokolwiek obstawic w tym meczu. Dzisiaj nie zdążylem nic napisac przed meczami wiec nie będe komentował czy mi weszło czy nie.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Pamapol - Resovia (-1,5) 1.25 ✅

Resovia dobrze zaprezentowała sie w finale rozgrywanym tydzień temu. Forma i porządna dyspozycja nie opuszcza Ahrema i Oivanena. Pamapol zagrał tragicznie z Olsztynem, dzis zapewne zaprezentuje sie lepiej, ale wspomniana dwojka sama powinna wygrać z nimi mecz. Dodatkowo zawodnicy z Wielunia dostali ultimatum od zarzadu, że maja zacząć zdobywać pkt, słyszałem plotki o renegocjacji kontraktów. Pamapol powinien sie wiec sprezyc i zagrać dzis dobrze, własnie - powinien. Analizujać wyniki tej druzyny w tym sezonie, mozna zauwazyc, ze najlepiej jej sie gra z pozycji outsidera, bez zadnej presji - wtedy pokazuja ciekawa siatkówke. Dzis jednak bedzie inaczej, nacisk zarzadu na pewno wywoła presje na zawodnikach, ktora wg mnie zadziała przeciwko nim.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Pamapol - Resovia (-1,5) 1.25
Resovia dobrze zaprezentowała sie w finale rozgrywanym tydzień temu. Forma i porządna dyspozycja nie opuszcza Ahrema i Oivanena. Pamapol zagrał tragicznie z Olsztynem, dzis zapewne zaprezentuje sie lepiej, ale wspomniana dwojka sama powinna wygrać z nimi mecz. Dodatkowo zawodnicy z Wielunia dostali ultimatum od zarzadu, że maja zacząć zdobywać pkt, słyszałem plotki o renegocjacji kontraktów. Pamapol powinien sie wiec sprezyc i zagrać dzis dobrze, własnie - powinien. Analizujać wyniki tej druzyny w tym sezonie, mozna zauwazyc, ze najlepiej jej sie gra z pozycji outsidera, bez zadnej presji - wtedy pokazuja ciekawa siatkówke. Dzis jednak bedzie inaczej, nacisk zarzadu na pewno wywoła presje na zawodnikach, ktora wg mnie zadziała przeciwko nim.
;O
Resovia dobrze się zaprezentowała?
Oglądałeś ten mecz?
Wikę w 4. secie łapały skurcze!
Albo może widziałeś mecz Pamapolu z Olsztynem?
Może chociaż byś wiedział, o czym piszesz.
W drużynie Dacewicza nie grał podstawowy atakujący - Marcin Lubiejewski.
Poza tym jakiegoś przyjmującego nie było, nie znam dokładnie jeszcze tych zawodników. Na pewno Sovia jest faworytem, ale nie ze względu na te argumenty. Po prostu ma lepszych zawodników, Redwitz na siatce stwarza cuda a Akhrem wszystko kończy. Gładkie 3:0 i po meczu.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
;O
Resovia dobrze się zaprezentowała?
Oglądałeś ten mecz?
Wikę w 4. secie łapały skurcze!
Albo może widziałeś mecz Pamapolu z Olsztynem?
Może chociaż byś wiedział, o czym piszesz.
W drużynie Dacewicza nie grał podstawowy atakujący - Marcin Lubiejewski.
Poza tym jakiegoś przyjmującego nie było, nie znam dokładnie jeszcze tych zawodników. Na pewno Sovia jest faworytem, ale nie ze względu na te argumenty. Po prostu ma lepszych zawodników, Redwitz na siatce stwarza cuda a Akhrem wszystko kończy. Gładkie 3:0 i po meczu.
Po pierwsze zawsze można grzeczniej wyrazić swoje zdanie. Zarejestrowałes sie miesiac temu, a jedziesz mnie jakbys miał 4 letni staż, wyrobioną opinie super experta od siatkówki, a ja bym był nowym uzytkownikiem i napisał jakis kardynalny bład nie do wybaczenia.

Po drugie ogladałem oba wspomniane mecze, a nawet wszytskie 3 bo pisząc finał mam na mysli cała impreze, zreszta zgodnie z jej nazwa. Resovia rozegrała w mojej opini dwa dobre mecze, nie bardzo dobre, rewelacyjne, ale dwa dobre mecze. Wyrózniłem dwoch zawodników Resovi, którzy wg mnie trzymali ich gre, Wika zagrał srednio. Tak odbiegając od tematu co jego skurcze maja wspolnego z moja wypowiedzią?

Olsztyn - Pamampol. Napisałem ze Wielun zagrał słabo. Nie zgadzasz sie ze mna? Przecież ogladałes mecz, nie napisałem ani słowa o kontuzjach, bo wg mnie nie ma to wiekszego znaczenia. Zamiast Lubiejewskiego zagrał Sarnecki i tylko on potrafił zdobywać pkt był najlepszym zawodnikiem Pamapolu tego dnia. Ogolnie cały zespoł zaprezentował sie bardzo słabiutko, przegrali do 14, 21, i 18. Co w tej wypowiedzi jest nieprawda?

Szanuje zdanie innych, możesz twierdzić ze Resovia nic nie pokazała w Pucharze Polski to Twoja sprawa masz do tego prawo. Możesz tez twierdzić, że brak podstawowego atakującego daje prawo do porazki w zenujacym stylu - twoje prawo. Uważam, natomiast ze wiem o czym pisze i prosze o nie mieszanie mnie z błotem tylko dlatego, ze mam inne zdanie niż ekspert Maszot.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Dobra, przepraszam, że siatkówką interesuje się od momentu, w którym zarejestrowałem się na to forum. Oj, jak mi przykro, że podważyłem Twój autorytet.
&quot;Forma i porządna dyspozycja nie opuszcza Ahrema i Oivanena&quot;
Dwaj zawodnicy nie wygrywają meczu. Oivanen nie miał w PP tej skuteczności w PP, co w meczach ze Skrą, dlatego nie uważam, że był filarem drużyny. Akhrem nie wytrzymywał tego obciążenia, siła ataku tylko na nim spoczywała.
Do Aleha dołączyłbym Rafaela, na którego nie ma mocnych w polskiej lidze. Potrafił podciągnąć seta z Jastrzębskim, stosując w dobrym momencie kiwkę i skróty w polu serwisowym.
Na ten moment Oivanen trochę zwolnił.
&quot;Pamapol powinien sie wiec sprezyc i zagrać dzis dobrze, własnie - powinien. Analizujać wyniki tej druzyny w tym sezonie, mozna zauwazyc, ze najlepiej jej sie gra z pozycji outsidera, bez zadnej presji - wtedy pokazuja ciekawa siatkówke. Dzis jednak bedzie inaczej, nacisk zarzadu na pewno wywoła presje na zawodnikach, ktora wg mnie zadziała przeciwko nim.&quot;
Uważasz, że coś to zmienia? Ja nie. Bla bla.

&quot;Możesz tez twierdzić, że brak podstawowego atakującego daje prawo do porazki w zenujacym stylu - twoje prawo.&quot;
To nie jest drużyna z szeroką ławką rezerwowych. :grin:
Naprawdę nie doceniasz jeszcze Olsztyna.
&quot;Resovia dobrze zaprezentowała sie w finale rozgrywanym tydzień temu.&quot;( Odniosłem się do tego ])
&quot;Wikę w 4. secie łapały skurcze!&quot; - wiesz, oni nie grali turnieju, w którym gra się dzień po dniu 8 ciężkich meczów.

&quot;Dla Was to biznes,
dla nas całe życie&quot;
Troszkę jestem arogancki, wiem.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Psychologia na boisku odgrywa bardzo duze znaczenie, jesli sie ze mna nie zgadzasz to Twoja sprawa, ale zapytaj kogokolwiek czy inaczej gra sie pod presja, a inaczej na luzie. Grałeś kiedys w siatkówke?

Dla Twojej wiadomości doceniam Olsztyn. Grałem wtedy na nich z Pamapolem. Jak i na pw doradzałem gre +2,5 seta na nich z Delecta, oraz odradzałem granie handicapów na Delecte.

Dalej nie widze zwiazku skurczów Wiki z moja wypowiedzią. Nie powinien ich mieć zgadzam sie, ale jak sie to ma do mojej wypowiedzi. Powiedziałem tylko, ze Resovia grała dobrze. Oivanen nie grał super, nie miał skuteczności w ataku 90 %, ale grał dobrze.

Ps. O co chodzi z tym cytatem? Dla mnie siatkówka jest dyscyplina którą uprawiam, ogladam i zarabiam na niej, ale całym życiem na pewno nie jest.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
To fajnie.
Ja niestety nie gram w siatkówkę, nie oglądam i nie zarabiam na niej.

Cytat określa nas, azetesiaków. Bez sponsora daliśmy radę z galaretkami.

Nazywaj sobie, jak chcesz swoje analizy, ale psychologia na boisku była ostatnim czynnikiem decydującym o wyniku tego spotkania. Nie piszmy już o tym. Nudzi mnie to.

Robson // Skoro Cię to nudzi to wypadało nie odpisywac, bo naprawde niepotrzebna napinka się wytworzyła z tak na dorbą sprawe z niczego...
Pozdrawiam
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik

Kolejna kolejka przed nami. Będzie to moja pierwsza analiza, więc proszę bez zbyt agresywnego oceniania mnie. ???? Z czasem będzie coraz lepiej mam nadzieję.
Pierwszy mecz: Jastrzębski - Sovia.
Jastrzębski to zdobywca Pucharu Polski w tym roku. Pokazali, że potrafią wygrywać z dobrymi rywalami. Najpierw Zaksa, potem... Sovia. ???? Piękny pięciosetowy pojedynek stojący na wysokim poziomie. W ostatni weekend Węgiel grał na wyjeździe ze Skrą. Przegrany, choć to nie powód do wstydu. We własnej hali rzadko kto jest sprostać tej drużynie. Mała, ciasna hala jest halą, w której nie ma gdzie bronić, jak to mówią komentatorzy Polsatu Sport. I ja się z tym zgadzam. W tym sezonie wygrała tu tylko Skra 3:1. Mecze JSW u siebie wyglądają tak:
2009-10-10 Jastrzabski Wegiel - AZS Politechnika Warszawska 3-0
2009-10-24 Jastrzabski Wegiel - PGE Skra Belchatow 1-3
2009-11-04 Jastrzabski Wegiel - Pamapol Siatkarz Wielun 3-2
2009-11-07 Jastrzabski Wegiel - Kedzierzyn-Kozle 3-0
2009-12-05 Jastrzabski Wegiel - AZS Olsztyn 3-2
2009-12-12 Jastrzabski Wegiel - Delecta Bydgoszcz 3-0
2010-01-16 Jastrzabski Wegiel - Jadar Sport 3-0
Mecze z ZAKSĄ, czy Galaretkami pokazują, że siatkarze z Jastrzębia spinają się na najważniejsze mecze sezonu. A mecze Z Olsztynem, czy Pamapolem pokazują, że do drużyny weszło trochę rozluźnienie i że polska liga wyrównaną jest. ????
Drużyna z Rzeszowa. Dla mnie wielka niewiadoma. Raz potrafią przegrać u siebie z Delectę 0:3, a raz wygrać ze SKRĄ 3:0... Redtwiz i Akhrem mogą sprawić, że będą parą nie do zatrzymania na siatce. Ale to zależy od dnia. Resovia ma szeroki skład. Mają zmienników na każdą pozycję. Słaba dyspozycja jednego zawodnika i natychmiast Travica robi na to miejsce zmianę i gra wygląda lepiej. Myślę jednak, że to za mało na dobrze spisującą się u siebie drużynę z Jastrzębia. Mecze Rzeszowa na wyjeździe:
2009-10-11 Jadar Sport - SSA Rzeszow 0-3
2009-10-17 PGE Skra Belchatow - SSA Rzeszow 3-2
2009-11-04 Kedzierzyn-Kozle - SSA Rzeszow 3-0
2009-11-27 AZS Olsztyn - SSA Rzeszow 2-3
2009-12-18 AZS Politechnika Warszawska - SSA Rzeszow 0-3
2010-01-30 Pamapol Siatkarz Wielun - SSA Rzeszow 0-3
Bilans 4-2 wygląda nieźle. Przegrane z pretendentami do tytułu jednak mogą mieć duże znaczenie na walkę o mistrzostwo kraju.
Mój typ.
Jastrzębie 1.60
Bah
Drugi mecz: Czewa - Radom
Częstochowa w formie. Potrafili wygrać u siebie z Bełchatowem. ???? Jako nieliczna drużyna w tym sezonie. Walczyli z Delectą. Porażka 2:3. 4 pozycja w tabeli to dla mnie fantastyczne miejsce w tabeli dla AZSu. Dobra postawa w Europie mówi sama za siebie. W tym momencie drużyna z Jasnej Góry walczy o najwyższe cele w naszej lidze. Po zwycięstwie z mistrzem Polski siatkarze nabrali apetytu. Natomiast Jadar to dno tabeli. Drużyna walcząca o utrzymanie. Tylko dwa wygrane mecze w tym sezonie.
Mój typ.
Czewa -1,5 (Kursów na handi na razie nie ma)
Bet365
Reszta meczy pózniej. Czekam na Wasze opinie. To moja pierwsza analiza, więc proszę poprawcie mnie, jeżeli gdzieś popełniłem błąd w analizie. ???? ????
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Pierwszy typ jak dla mnie nie jest warty grania, JW może i jest minimalnym faworytem, ale kurs nie jest warty ryzyka.

Co do Czewy to typ jak najbardziej ok, ale musze cię rozczarować, na bet-at-home nie ma nigdy żadnych dodatkowych zakładów na siatkówke, więc handicapa sobie nie zagrasz.

Swoje typy opisze w tym temacie w piątek, lub sobote.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅✅
vs.


ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Skra Bełchatów​
typ: 2
kurs: 1,40


7 lutego o godzinie 14:45 dojdzie do bardzo ciekawego meczu w ramach 13 kolejki Plus Ligi siatkarzy. W hali Azoty gospodarze, ZAKSA Kędzierzyn Koźle, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli, podejmą lidera, Skrę Bełchatów. Skra po dołku i przegranej z AZS Częstochowa 0:3 i z warszawską Politechniką po tie-breaku wraca do wysokiej formy, o czym świadczą rezultaty (np. pokonanie znakomitego ostatnio Jastrzębia 3:1). Klub z Kędzierzyna grał wczoraj tj. 4 lutego w pucharze CEV ogrywając turecki zespół Arkas Izmir. Poza Michałem Ruciakiem, żaden z zawodników ZAKsy nie zachwycił:
Atak (skuteczność):
Jarosz - 33% (4/12)
Sammelvuo - 33% (3/9)
Gladyr - 43% (3/7)
Szczerbaniuk - 73% (8/11)
Martin - 65% (11/17)
Ruciak 78% (18/23)
Witczak - 37% (13/35).

Mało było też udanych bloków:
Jarosz, Gladyr - 3 punkty
Szczerbaniuk, Martin, Ruciak - 1 punkt

Po drugiej stronie wracający do zdrowia i formy Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek i Antiga, których trudno będzie powstrzymać. Na plus dla Kędzierzyna można zapisać bardzo dobre przyjęcie:
Sammelvuo - 67% pozytywnego przyjęcia, 33% perfekcyjnego przyjęcia.
Mierzejewski - 65% pozytywnego przyjęcia, 35% perfekcyjnego przyjęcia.
Martin - 68% pozytywnego przyjęcia, 32% perfekcyjnego przyjęcia.
Ruciak - 83% pozytywnego przyjęcia, 48% perfekcyjnego przyjęcia.

Myślę jednak, że to nie wystarczy na Skrę, która buduje formę na Final Four LM. W pierwszym meczu tych drużyn w fazie zasadniczej bełchatowska Skra wygrała u siebie 3:1. Podobnie będzie i w niedzielę. Transmisja w TV4 od godz. 14:45.


Po więcej zapraszam: http://forum.bukmacherskie.com/f35/nikkol-siatkowka-i-pilka-reczna-41151.html
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
⛔⛔⛔
vs.

AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska​

typ: Olsztyn -1,5 seta (więcej typów w moich kuponach)
kurs: 1,50

6 lutego o godzinie 17:00 w hali Urania w Olsztynie pan sędzia Dariusz Jasiński rozpocznie mecz w ramach 13 kolejki PlusLigi mężczyzn pomiędzy gospodarzami - AZS UWM Olsztyn a gośćmi Neckermannem AZS Politechniką Warszawską. W tabeli drużyna z Olsztyna zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 14 punktów, Politechnika jest ostatnia z 5 punktami (zanotowała dwa zwycięstwa po pięciosetowych pojedynkach - z Jadarem Radom i Skrą Bełchatów ???? ). Sytuacja warszawian nie jest ciekawa - jeszcze do niedawna mecz z takim rywalem jak Olsztyn byłby meczem za przysłowiowe sześć punktów, teraz jednak sytuacja się zmieniła. Zawodnicy z północy Polski ewidentnie złapali wiatr w żagle. Zawodnicy Mariusza Sordyla nareszcie wykorzystują potencjał, który w nich drzemie. Odizolowali się od trzech drużyn walczących o byt w PlusLidze (nie mamy oficjalnej informacji o rozszerzeniu rozgrywek, więc nikt raczej nie kalkuluje). Świadczą o tym ostatnie wyniki:
AZS UWM Olsztyn AZS Częstochowa 2:3
AZS UWM Olsztyn - Siatkarz Wieluń 3:0 (25:14, 25:21, 25:18 )
Delecta Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 2:3
Również indywidualne statystyki dowodzą obecności wysokiej formy u zawodników z Olsztyna, np. zdobycze punktowe w meczu z Delectą:
Gunia (10), Hargreaves (14), Siezieniewski (16), Józefacki (17).
Ten ostatni został wybrany MVP meczu.
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem 3:0 drużyny Mariusza Sordyla na parkiecie przeciwnika w bardzo trudnym okresie Olsztynian (przed tym meczem 3 porażki, w tym z Wieluniem, wszystkie po 3:0). Myślę, że w takiej formie drużyna Politechniki na wyjeździe nie jest w stanie zagrozić Olsztynowi. Ponadto mniemam, że nie ugra chociażby seta. Stąd polecam również typ: Olsztyn -2,5 seta po kursie 2,40.
Więcej typów znajdziecie tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f35/nikkol-siatkowka-i-pilka-reczna-41151.html
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Szczególnie mecze &quot;telewizyjne&quot; czyli Jastrzębski - Resovia i ZAKSA - Skra. Pierwszy mecz to swego rodzaju rewanż za Finał Pucharu Polski. Faworyta ciężko mi jest wskazac, a już kurs 1,50 na Jastrzębian nie odwzorowuje tego że to jest taki pewny typ. Rzeszowianie postawią wielki opór. Moim zdaniem nie ma co na siłę probowac cokolwiek grac w tym meczu. Chyba że jakiś over to już lepiej by wyglądało. Ja jednak nie podejmuje się tutaj wróżenia z fusów ;)
----------------------------
No i drugi pojedynek czyli ZAKSA - Skra. Bełchatowianie wkońcu złapali wiatr w żagle i grają bardzo dobrze. ZAKSA jednak tez poczyna sobie świetnie. Warto wiedziec że w tym meczu nie zagra Stephane Antiga. Właśnie przed momentem pojawił się komunikat w tej sprawie. O czym przeczytacie &lt;&lt;TUTAJ&gt;&gt;
Antga był w świetnej formie. Jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Michał Bąkiewicz, a moze rzucony na głęboką wode zostanie Michał Winiarski? Jeden mecz już rozegrał w LM, ale z ZAKSą to byłoby dla niego spore wyzwanie i czy jest na to przygotowany? Zapowiada się ciekawie pojedynek na zagrywce bo w mojej opinii zobaczymy dwa najlepiej zagrywające zespoły w PLUS Lidze. Jarosz kontra Wlazly, Kurek kontra Ruciak. Pojedynków powinno byc sporo. Czy warto tutaj coś stawiac ? ZAKSA już nie raz robiła psikusa Skzre w poprzednich latach. ZAKSA owszem gra w pucharach gdzie przebrnęła kolejną runde. Czy to może miec jakiekolwiek odbicie na postawe w lidze? Raczej nie sądze. Mam tylko nadzieje że nie skończy się na szybkich trzech setach.

-----------------
Akademickie derby w hali Urania. Olsztyn kontra Warszawa. Olsztyn udowadnia że jest dobrze dysponowany. Awans do play off coraz pewniejszy. Warszawa walczy o utrzymanie zacięcie. I dla nich to arcyważny mecz. Pora wkońcu punktowac! Bo widmo spadku zagląda w oczy coraz bardziej a jak z tym powiększeniem ligi będzie to nic pewnego nie wiemy. Kursowo to ciekawie wygląda typ że Warszawiacy ugraja minimum seta. Są w stanie tego dokonac. Kiedy miałem okazje ich widziec w meczu z Jastrzębskim to mimo porażki 0:3 nie zagrali źle.
Typ : Warszawa +2,5seta @ 1,65 Unibet ✅0:3


-----------------------
Częstochowa - Radom. Czewa walczy o jak najwyższe rozstawienie przed play off. Radom o utrzymanie. Walki nie zabraknie, ale typersko nie będe tutaj nic kombinował jednak.


Zachęcam do wspólnej analizy meczów;)
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Zaksa - Skra 1.42 ✅

Skra jest osłabiona brakiem Antigi, jak duża to strata biorąc pod uwage jego ostatnia forme chyba nikomu nie trzeba mowic. Skra jednak ma szeroką ławke rezerwowych. Miejsce Antigi zapewne zajmie Bąkiewicz, a być może i nawet szukający formy po kontuzji Winiarski. Osłabienie to jednak nie powinno diametralnie wpłyną na obraz gry w Kędzierzynie. Skra łapie powoli swój rytm, odzyskuje wysoką forme po kontuzjach i zmeczeniu. Nie bede pisał o statystykach Skry które sie poprawiają, każdy może sobie zajrzeć do nich i sam zobaczyć. Zaksa natomiast przeciwnie do Skry obniża swoj poziom gry, podstawowi zawodnicy - Jarosz i Sammelvuo zostali zmienieni po pierwszym secie meczu z Arkasem i to głownie dzieki dobrej grze zmienników Zaksa wygrała. Zaksa po kapitalnym okresie gry zalicza teraz naturalna znizke formy. Poza tym jesli Jarosz lub Witczak bedą ze Skra atakowali na poziomie mniejszym niż 40% to Zakse czeka naprawde ciężki mecz.

Olsztyn - Warszawa 1.30 ⛔

Olsztyn tak samo jak Skra znajduje sie na fali wznoszącej. Gra sie zazębia, nastroje w zespole są dobre, zawodnicy deklarują chęć podtrzymania passy zwycięstw, miasto przyznało klubowi dotacje. Atmosfera wokół zespołu jest pozytywna, nie ma wielkiego nacisku na wyniki, zawodnicy mogą spokojnie grać i wygrywać. Warszawa stoi natomiast pod scianą, jesli chce sie utrzymac musi zacząć wygrywać, szukać pkt gdzie tylko może. Tylko, że chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Gra zespołu wyglada słabo i nic nie wskazuje na jakąś gwałtowną poprawę.
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
mecz: KS Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia
typ: 2
kurs: 2,4
wynik: 1:3


Jutro kolejny hit naszej rodzimej PlusLigi. Jastrzębski Węgiel podejmuje we własnej hali zespół z Rzeszowa. Co prawda w meczu finałowym PP Rzeszowianie ulegli rywalom 2-3, ale JW tydzień temu zagrał już dużo słabszy, niż wtedy, mecz ze Skrą. Następną rzeczą, która przemawia za Sovią jest bilans wcześniejszych spotkań w lidze. W pierwszej rundzie ligi Rzeszów wygrał 3-0. Uważam, więc, że ten kurs jest warty ryzyka.


mecz: AZS UWM Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska
typ: (-1.5, 0) 1
kurs: 1,67
wynik: 0:4,5 (0:3)


W innym meczu tej kolejki ligowej AZS Olsztyn we własnej hali zmierzy się z Politechniką. Gospodarze już od pewnego czasu prezenyują dobrą forme i nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Odnośnie meczu Jastrzebskiego z Resovią:

Zgadzam sie z Robsonem. Mecz bardzo cięzki do wytypowania. Oba zespoły nie zagrały dobrze w poprzedniej kolejce. Asseco wygrało co prawda 3:0, ale w bardzo słabym stylu, odbiór i skutecznosc w ataku pozostawiały wiele do zyczenia. Jastrzębski miał cięzkiego rywala, ale mogł stawic wiekszy opor, jesli spojrzymy w statystyki widzimy rownież słaby odbiór i atak. Oba zespoły miały cały tydzień na przygotowanie sie do rywalizacji, na poprawe gry. Asseco pewnie bedzie chciało sie zrewanżować za porazke w finale, mamy więc dodatkowy smaczek. Nie wiedzieć czemu bukmacherzy bardzo faworyzują gospodarzy, 1.50 na nich to przesada, ale skoro takie kursy wystawiaja to wypada skorzystać i delikatnie zagrać na gości po kursie 2.4
 
asus2008 0

asus2008

Użytkownik
Odnośnie meczu Jastrzebskiego z Resovią:

Zgadzam sie z Robsonem. Mecz bardzo cięzki do wytypowania. Oba zespoły nie zagrały dobrze w poprzedniej kolejce. Asseco wygrało co prawda 3:0, ale w bardzo słabym stylu, odbiór i skutecznosc w ataku pozostawiały wiele do zyczenia. Jastrzębski miał cięzkiego rywala, ale mogł stawic wiekszy opor, jesli spojrzymy w statystyki widzimy rownież słaby odbiór i atak. Oba zespoły miały cały tydzień na przygotowanie sie do rywalizacji, na poprawe gry. Asseco pewnie bedzie chciało sie zrewanżować za porazke w finale, mamy więc dodatkowy smaczek. Nie wiedzieć czemu bukmacherzy bardzo faworyzują gospodarzy, 1.50 na nich to przesada, ale skoro takie kursy wystawiaja to wypada skorzystać i delikatnie zagrać na gości po kursie 2.4
Kursy na JW są zaniżone po PP. To samo stało się w lidze włoskiej. My się możemy z tego jedynie cieszyć i stawiać na Resovie.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Jak już mam czas to napisze jeszcze na temat ostatniego meczu:

Mecz Częstochowy z Jadarem nie wydaje mi sie wcale taki pewny, jak Kuba86 napisał wyżej. Jadar dawno nie grał pojedynku ligowego, nie wiadomo na co go stać. Trener Such specjalnie przygotowywał sie pod ten mecz. Zawodnicy spędzili wiecej czasu na siłowni, budując lepsza dynamike, podobno nawet ktoś zapłacił kare za zły sposób odżywiania się. Ćwiczyli dużo przyjęcie górnym sposobem - ma to być metoda na niebezpieczne floty Częstochowy. Poza tym Jadar musi zacząc zdobywać pkt, jesli chce sie utrzymać w lidze, determinacji zawodnikom na pewno nie zabraknie. Dodatkowo Czewa zagrała dobry mecz w pucharze, ale na pewno troche sił ich kosztował. Osobiście wydaje mi sie, że Częstochowa wygra ten mecz, ale co do rozmiaru tego zwycięstwa już nie byłbym taki pewien. Po tak długim czasie na trening i przygotowania Jadar powinien sie prezentować lepiej niż w meczu z Jastrzębskim, który przegrał 3:0, ale wcale źle nie grał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom