>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Kilka słów o dzisiejszych meczach.
Najciekawiej zapowiadający się pojedynek odbędzie się w Jastrzębim-Zdroju, gdzie miejscowi siatkarze Jastrzębskiego Węgla podejmą wicelidera - Delectą. Gospodarze ostatnimi czasy nie prezentują najlepszej formy - w lidze wymęczone zwycięstwa a w LM dotkliwe porażki jak np. w środę z Piacenzą. Delecta do spotkania przystępuje w bardzo dobrych nastrojach po przekonywującym zwycięstwie nad Resovią. Myślę, że gospodarze dzisiaj podejdą do tego meczu podwójnie zmobilizowani i będą chcieli pokazać przede wszystkim zdecydowanie lepszą grę. Delecta natomiast zrobi wszystko, aby wrócić do domu z choćby 1 punktem co pozwoli im obronić przed przerwą świąteczna pozycję wicelidera. Myślę, że będziemy światkami bardzo wyrównanego pojedynku, który być może nawet skończy się po pięciosetowym boju.
Delikatnie zagrałem sobie &quot;Marathon line&quot; ????

Over 205,5 pkt 2.60 Unibet

Jadar Radom - Skra Bełchatów (-1.5) 2 1.50 Unibet
Bełchatowianie po rozegraniu zaległego spotkania w czwartek z Olsztynem powrócili na fotel lidera i na pewno teraz łatwo nie będą chcieli oddać tego miejsca. Dwie porażki z Cai Teruel i Politechniką Warszawską sprawiły, że dosyć mocno zaczęto krytykować tą drużynę i to zdecydowanie podrażniło bełchatowskich siatkarzy co przełożyło się na wyniki - wygrana z Radnicki 3:0 i Olsztynem jednak zastrzeżenia do formy można mieć bardzo duże i nie grają jeszcze tego na co stać tą drużynę, ale po tym się poznaje najlepsze drużyny, gdy nie idzie to i tak potrafią pokonać rywala. Limit porażek Skry w tym roku się już skończył, dlatego nie wyobrażam sobie porażki z Jadarem. Wydaje mi się, że ten najgorsze chwile już przeszły i teraz z każdym meczem forma powinna być coraz lepsza. Obawiam się jedynie dyspozycji fizycznej bełchatowian, bo przecież będzie to 3 mecz w ciągu 4 dni a kilku zawodników nie wygląda najlepiej od strony fizycznej jak choćby Mariusz Wlazły. Bełchatowianie na pewno będą chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć ten pojedynek z jak najmniejszym nakładem sił, ponieważ w środku tygodnia czeka ich ciężki pojedynek z Knack Roeselare. Wygranie jednego seta to maksimum dla Jadaru w dzisiejszym meczu.
 
jedrula 35,1K

jedrula

Użytkownik
Olsztyn -Zaksa
Dzisiejszy mecz ,oczywiście ma wyrażnego faworyta,druzyne gości.
Ale czy, wygrają 3-0? Czy nie stać Olsztyna na wygranie seta?Już w meczu z Rzeszowem,pokazali że są w stanie nieżle namieszać w spotkaniach u siebie.
Wierzę ,że i dzis Olsztyn tego seta wygra,mało tego wygra pierwszego seta.
Stawiam na zwycięstwo ZAKSY w meczu,przy jednoczesnej porażce w pierwszym secie.
Opcję tę daje Paddypower @5.50

To Lose 1st Set &amp; Win Match @5.50 ZAKSA
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Olsztyn -ZAKSA

Mam nadzieję że Olsztyn po ostatnich zdobyczach punktowych ( wyłączając mecz ze Skrą) co wiązało się z widoczną poprawą jakości gry, w dzisiejszym meczu nawiąże wyrównaną walkę z faworyzowaną ZAKSĄ. Własna hala powinna również sprzyjać zespołowi gospodarzy.Teoretycznie na papierze każda pozycja to przewaga gości, ale jak wiadomo w ostatnich dwóch tygodniach ZAKSA rozegrała dwa mecze w pucharze CEV ( ostatni 10.12.09 ) co może w małym stopniu ale jednak wpłynąć na gorszą grę zespołu.Proponuję zagrać w unibet :
ponad 185,5 pkt - 2,00 (5/10)
Olsztyn +8,5pkt - 1,85 (7/10)
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: AZS UWM Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (+1,5/-1,5)✅(0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,72
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Unibet

Data spotkania: 14.12.2009 godz. 18:00

Spotkanie 9.kolejki polskiej ligi siatkówki mężczyzn. Według mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gości. Gospodarze po fatalnym starcie ligi zaczęli lepiej grać, w ostatnich meczach powalczyli z dobrymi drużynami: Jastrzębiem i Rzeszowem, ale w tych meczach rywale chyba ich zlekceważyli. Po pierwszych dwóch przegranych setach przeciwnicy Olsztyna i tak potrafili odnieść zwycięstwo. W ostatnim meczu Olsztyn już zdecydowanie przegrał z Bełchatowem. Według mnie Zaksa powinna przystąpić od początku bardzo skoncentrowana i kontrolować wynik. Zwycięstwo 0:3 lub 1:3 jest ważne dla Kędzierzyna ze względu na możliwy bezpośredni awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Spotkanie: AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: Dokładny wynik 1:3
Kurs: 3.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Plus Liga. Ciekawy mecz się szykuje w hali Urania gdzie miejscowy AZS Olsztyn podejmie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Teoretycznie wydaje się ten mecz nie ciekawy ponieważ gospodarze zajmują 7 miejsce tabeli z dorobkiem tylko 8 punktów a goscie 4 miejsce z 15 punktami na koncie. Jednak fakt że gospodarze po słabym początku sezonu w końcu się przełamali i grają coraz lepiej. Zaczęło się wszystko od 4 kolejki i wygranej na wyjeździe 0:3 nad Politechniką, następnie u siebie wygrana z Jadarem 3:1 by potem zaznać 3 porażek ale z Resovią u siebie 2:3 oraz Jastrzębiem na wyjeździe także 2:3 i w ostatni czwartek zaległy mecz ze Skrą na wyjeździe przegrany już pewnie 0:3. Zaksa w lidze spisuje się dobrze, ostatnio 2 wygrane na własnym parkiecie z Pamapolem 3:0 i AZS Częstochową 3:2 oraz w pucharze CEV wyeliminowanie rywala ze Słowenii gdyż wygrali dwumecz w tym u siebie również ostatnio pewnie 3:0. Jeżeli chodzi o składy zdecydowanie mocniejszy ma Zaksa, w końcu widać jakie miejsce w tabeli zajmują a jakie rywale. Atut własnego boiska jest po stronie gospodarzy i to mnie skłania do postawienia typu 1:3, bo jednak Olsztyn po dobrych meczach z Resovią i Jastrzębiem ma szansę urwać seta. Jednak na więcej bym nie liczył ponieważ Zaksa walczy również o Puchar Polski, znaczy się już w nim jest jednak chodzi o rozstawienie. Pierwsze 4 drużyny awansują bezpośrednio do ćwierćfinału i obecnie zajmuje Zaksa 4 miejsce z przewagą 1 pkt nad AZS i 2 pkt nad Resovią jednak obie te drużyny także mają po 1 meczu zaległym więc jeżeli chcą mieć pewną czwórkę muszą wygrać za 3 pkt a więc 0:3 lub 1:3 w innym wypadku rywale będą mogli ich wyprzedzić.
Długo się wahałem czy postawić 0:3 czy też 1:3, ale jednak przez to że Olsztyn gra u siebie oraz potrafił urwać po 2 sety Resovii i Jastrzębiu to w takim wypadku 1:3 będzie rozsądniejszym wynikiem. Polecam !!!
 
fabek 0

fabek

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -1.5
Kurs: 1.72
Buk: unibet

Zespół z Kędzierzyna ostatnio męczył się z Częstochową i wydaje mi się, że gdyby nie kontuzje Murka i Zatorskiego mogli by przegrać to spotkanie a tak zdołali ugrać za 2 pkt. Dziś ZAKSA jedzie do Olsztyna. W tym ostatnim meczu pierwszej rundy muszą wygrać to spotkanie za 3 pkt jeżeli chcą zakwalifikować się od razu do ćwierćfinału Pucharu Polski. Więc zespół na pewno będzie mocno zmobilizowany, aby właśnie to uczynić. Jeśli chodzi o kadrę to ZAKSA dysponuje dużo lepszymi zawodnikami. Bardzo dobre przyjęcie, zagrywka i atak też niczego sobie bo czasami nasz Jarosz szaleje na skrzydle ale nie ma co się dziwić jak Masny (rozgrywający) tak ładnie dzieli piłkami :p Olsztyn ostatnio polepszył swoją grę ale nie na tyle, żeby pokonać dziś ZAKSE, która ma na celu wygraną za 3 pkt.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik

Domex Tytan AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów @ 1/+2.5 @ 4.05/1.65 @ Betsson/Betsafe
J uż jutro o godzinie 20:30 w Hali Polonia w Częstochowie rozegrane zostanie niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie między Domexem Tytanem AZS Częstochową, a PGE Skrą Bełchatów. Teoretycznie to mistrzowie Polski są wyraźnym faworytem, ale ja stawiałbym w tym pojedynku na gospodarzy, a więcej argumentów postaram się przedstawić w mojej analizie i zachęcam wszystkich do czytania moich wypocin oraz grania na AZS.
Z acznę od moich faworytów, czyli zespołu z Pod Jasnej Góry. Akademicy zajmują w Plus Lidze piąte miejsce po ośmiu kolejkach i na swoim koncie mają 14 punktów, ale tylko trzy spotkania rozegrali u siebie i to jest ich atut, ponieważ większość zespołów z czołówki rozegrało więcej meczów we własnej hali. Częstochowianie mają jeden poważny problem, a jest to uraz Dawida Murka, który w meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle nabawił się urazu i Dawid przez dłuższy czas nie zagra, a dla AZS&#39;u to na pewno duża strata, ponieważ tak doświadczony i dobry zawodnik w trudnych sytuacjach był pewnym punktem zespołu, a większość piłek sytuacyjnych była grana właśnie na niego. AZS w tym sezonie z zespołami z czołówki grał cztery spotkania i dwa spotkania wygrał, a dokładnie tyle samo przegrał. Spotkania Częstochowy z najlepszymi zespołami w tym sezonie za każdym razem były wyrównane i rozstrzygane w pięciu setach, jak widać z różnym skutkiem dla AZS. Nie tylko Dawid Murek jest kontuzjowany, a trener Grzegorz Wagner nie będzie mógł jeszcze skorzystać z usług Krzysztofa Wierzbowskiego, ale do składu wrócili Zatorski i Gradowski, czyli mocne punkty zespołu. W poprzedniej kolejce Akademicy pokonali bardzo pewnie 3:0 siatkarzy z Wielunia i pokazali, że są w bardzo dobrej dyspozycji. W europejskich pucharach zespół z Pod Jasnej Góry radzi sobie bardzo dobrze i awansował do kolejnej rundy Cev Cup odprawiając Haching z Niemiec. Oba spotkania były wyrównane i do końcowego rozstrzygnięcia potrzebny był złoty set, w którym lepiej spisali się gracze z Częstochowy, ale od soboty nie grali żadnego spotkania i mogli spokojnie przygotowywać się do spotkania z mistrzem Polski.

S kra Bełchatów to zdecydowanie najlepszy zespół w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat, który kolekcjonuje kolejne tytuły na krajowym podwórku, a w rozgrywkach międzynarodowych również dobrze się spisuje, a w tym sezonie Skra dobrze pokazała się w Klubowych Mistrzostwach Świata, gdzie doszła do finału. Na papierze to zdecydowanie najlepszy zespół w lidze i w praktyce również tak jest, a udowadnia to tabela. Bełchatowianie mają rozegrane osiem spotkań czyli tyle samo co Częstochowa, a reszta drużyn ma o mecz więcej, ale liderem i tak jest zespół z Bełchatowa który ma trzy punkty przewagi nad Jastrzębskim Węglem. Skra przegrała jak na razie zaledwie jeden mecz z Warszawską Politechniką, ale w innych meczach mistrzowie Polski pokazywali klasę i ogrywali swoich przeciwników. Gdyby te spotkanie rozgrywane było normalnie w weekend, a Skra nie grałaby tak wielu meczów w ostatnich dniach to pewnie również stawiałbym na zespół z Bełchatowa, ale sytuacja jest inna. Skra po porażce z Politechniką wzięła się w garść i wygrywa mecz za meczem, ale w tym miesiącu mistrzowie Polski grali już pięć spotkań, dwa w Lidze Mistrzów i trzy w Plus Lidze Mężczyzn. Ostatnie cztery spotkania Skra wygrała 3:0, ale dzisiaj Bełchatowianie grali w Lidze Mistrzów z Roeselare z Belgii. Bełchatowska drużyna oczywiście wygrała ten mecz w trzech setach, ale było to dobre i wyrównane spotkanie, które na pewno mogło zmęczyć mistrzów Polski.
P odsumowując stawiam w tym spotkaniu na Częstochowę, która jest dużo bardziej wypoczęta i potrzebuje punktów, żeby zbliżyć się do czołowej czwórki. W pełnej hali Polonia swoich ulubieńców dopingować będzie świetna publiczność, która będzie dodatkowym zawodnikiem, a Skra w tym sezonie rozegrała naprawdę wiele ciężkich meczów, w tym miesiącu mistrzowie Polski grają naprawdę dużo. Rozgrywają mecze w Lidze Mistrzów, Plus Lidze oraz grali zaległy mecz z AZS&#39;em Olsztyn, a jutro będę również grali zaległe spotkanie z Częstochową. W dodatku Skra grała dzisiaj mecz w Bełchatowie, który skończył się niedawno i muszą jeszcze dojechać do Częstochowy, a na odpoczynek będą mieli bardzo mało czasu i to jest ogromna przewaga gospodarzy. Moim zdaniem po takim wspaniałym kursie naprawdę warto ten typ zagrać.
 
V 0

value

Użytkownik
Nie rozumiem tej masówki na wszystkich forach na AZS, który zagra jeszcze bez Murka. Czasem mam wrażenie, że ktoś coś gdzieś przeczyta i idzie ten sam typ i ta sama analiza. Jeżeli ktoś interesuje się siatkówką to wie jaki skład ma Skra i co z tego, że dziś grali? Na ME siatkarze grają co 2-3 dni na bardzo wysokim poziomie praktycznie jednym składem i dają radę, to w lidze z ogórkami mają sobie nie dać? Spojrzał ktoś na skład Skry? Tam można wystawić dwie równe &quot;6&quot;! Dwie! Dziś grała jedna, jutro nawet jak zagra druga to nie będzie czego zbierać po Częstochowie. Po to Skra kupuje najlepszych żeby być przygotowanym na właśnie taki scenariusz rozgrywek. Jak dla mnie Skra (-1,5) i under 185.5 to pewniaki na jutro. Gdzie AZS, kim? Nowakowskim? Tak jak Olsztyn miał coś ze Skrą ugrać, i co? 3:0 i to gładko! Czy Skra to amatorzy? Nie, to zespół który po to trenuje, żeby być przygotowanym na takie sytuacja, a gdzie nie spojrzę - to będę zmęczeni. Widać, że mało kto wyczynowo uprawia sport, o zmęczeniu to możemy mówić jak się sezon kończy, a nie w połowie rundy. Set to max na co będzie jutro stać AZS.
 
K 0

karmello

Użytkownik
Popieram value. Sam trenuje siatkówke i na dodatek jestem z Częstochowy. I rozmawiałem z zawodnikami którzy zdają sobie sprawe jak Skra gra ostatnio i w jakiej jest formie. Bez Murka tracimy conajmniej 50% wartości. Wierzba też nie zagra więc tylko 2 przyjmujących pozostaje. Radze sie tez nie sugerowac wygrana w sobote 3-0 z Wieluniem bo Pamapol jest naprawde bardzo słaby.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trener PGE Skry Jacek Nawrocki: &quot;To dla nas trudny okres. W ciągu ośmiu dni gramy pięć meczów. Staramy się więc rotować składem, ale są to mecze na styku i wszyscy muszą być gotowi do gry. Spodziewałem się, że dzisiaj wykorzystamy wszystkich zawodników. Nasi atakujący, Wlazły i Novotny mogli dzisiaj odpocząć, bo ich koledzy zagrali bardzo dobre spotkanie. Zmiana ustawienia miała też trochę zmylić rywala, którego chcieliśmy zaskoczyć na początku meczu&quot;.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Troche dzięki swoim przemyśleniom i analizom i Crystiano07 zagrałem dziś na Częstochowe. http://forum.bukmacherskie.com/f15/typy-by-redwitz-38493-4.html
Ogólnie ledwo zdążyłem postawić więc analizy nie było czasu napisać.

Dlaczego ?

Trzeba pamiętać, że zawodnicy Skry to jednak &quot;tylko&quot; ludzie. Nie są w stanie zagrać kilku meczy na bardzo wysokim poziomie w ciągu tak krótkiego czasu. Organizm potrzebuje troche więcej czasu na regeneracje niż 24 godziny. Poza tym gracze z Częstochowy bardzo dobrze spisują się we własnej hali, w której panuje niesamowita atmosfera. Gratuluje tym którzy postawili na Częstochowian.

Znakomitą partie rozegrał dzisiaj Fabian Drzyzga
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Brawo dla kolegi co mówił o &quot;ogórkach&quot; z Częstochowy. &quot;Znawca&quot; siatkówki.

Przechodząc do samego meczu kapitalny mecz akademików z Częstochowy. Zagrali świetny mecz. Wszyscy co do jednego. Nowakowski zagrał dzisiaj najsłabiej a zarazem był to jego najlepszy mecz w sezonie. W Skrze wyróżniał się Wlazły a później długo długo nikt. Cieszy mnie ten fakt bo jako kibic częstochowskiego AZSu długo czekałem na ten moment. Pieniądze to nie wszystko. Dzisiaj bylo to widac. Przed meczem myślałem, że albo będzie 5 setówka na naszą korzyśc albo gładkie 3-0 do tylu. Myliłem się i bardzo mnie to cieszy.

Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH znawców siatkówki.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ojj pachnie mi coś dzisiaj szybkim zwycięstwem Resoviaków 3:0. Przede wszystkim będą chcieli pokazać się wkońcu w Lidze z dobrej strony. Bo bilans 4 Zwycięstwa - 4 Porażki klubowi, który miał zdetronizować Skre chwały nie przynosi. 6 miejsce w tabeli również. Jeżeli siatkarze z Rzeszowa zagrają w pełni skoncentrowani to po zespole z Warszawy sie po prostu przejadą. Po kontuzji wreszcie kapitalnie gra Mikko, Aleh jest klasą samą w sobie. Do tego dochodzi naprawde znakomite rozegranie Redwitza, coraz lepiej grający Marcin Wika i Krzysiu Ignaczak, który zazwyczaj nie zawodzi.Widać również postępy w grze ostatnio krytykowanego Wojtka Grzyba, który znacząco podniósł stopień trudności swojej zagrywki. Obok niego wystąpi pewnie Łukasz Perłowski.

Ja osobiście zagram 3:0 dla Resovii
 
P 0

prytosan

Użytkownik
Mam nadzieję, że to prorocze słowa ... ???? . Postawa w LM jest dla mnie dużym zaskoczeniem na + biorąc pod uwagę fakt dyspozycji w meczach z Częstochową i Bydgoszczą. 3 pkt są dziś bardzo ważne tym bardziej, że czołówka ucieka. Z turkami dałem over 185 ... a co było wszyscy wiemy. Dziś bezpieczniejsze uważam jest under 185,5 po kursie 1,7 Unibet.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
O tak nikt raczej nie spodziewał się, że w LM po 3 kolejkach liderem będzie klub z Rzeszowa. Jedynie in minus jest to, że chłopaki z Rzeszowa musieli odbyć podróż z Turcji do Warszawy. Ale myśle, że fakt iż zajmują odległe miejsce w Tabeli podziała na nick motywująco. Teraz już stracić punktów poprostu nie mogą.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
O tak nikt raczej nie spodziewał się, że w LM po 3 kolejkach liderem będzie klub z Rzeszowa. Jedynie in minus jest to, że chłopaki z Rzeszowa musieli odbyć podróż z Turcji do Warszawy. Ale myśle, że fakt iż zajmują odległe miejsce w Tabeli podziała na nick motywująco. Teraz już stracić punktów poprostu nie mogą.
i podziałał wedle Twoich oczekiwań Reska z Politechniką 0-3 do przodu (-19, -24, -21), moje gratulacje ;), co do ligi mistrzów myślę, że ich passa skończy się wraz z fazą grupową i zaczną się powoli schody, aczkolwiek chciałabym, żeby ten stan pozytywnej euforii w drużynie Resovi trwał nadal..
 
adiasz 0

adiasz

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel
Resovia w poprzedniej kolejce sprowadziła już na Ziemię Politechnikę Warszawską, która po ciągłym rozdawaniu punktów od pierwszej kolejki nagle wygrała dwa razy z rzędu ze Skrą i Jadarem. Icha passa została przerwana i goście, tym bardziej nie powinni mieć kłopotów ze stołeczną drużyną.
Wygrana AZS z Bełchatowem była spowodowana gorszą formą Skry, zaś wygrana z Jadarem to nic wielkiego, gdyż był to zespół pokroju AZS, czego nie można powiedzieć o Jastrzębskim Węglu, który ma w tabeli o 13 oczek więcej i jest niewątpliwie faworytem.
Do zespołu z Jastrzębia Zdroju dołączył 31-letni czeski siatkarz Marek Nowotny mierzący 202cm wzrostu.
Typ: wygrana Jastrzębskiego Węgla -1,5 setów @ 1,5 w Unibet
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Jastrzębie szuka dobrej gry i całkiem ładnie im to wychodzi. Politechnika zaś dla mnie jest kompletnym dnem jeśli chodzi o formę, nie wiem co myśleć o tym meczu ze Skrą, nie widziałem go.
Obstawiam:
Jastrzębie -2,5 seta @2,10 Unibet
Resovia - Jadar
@Sovia -2,5 seta @1,45 Unibet
under 160,5 @1,50 Unibet
Jadar stracił bardzo ważnego gracza jakim był Grzesiek Kosok. Nowy estoński środkowy jest umiejętnościami porównywalny do pozostałych środkowycch kostki brukowej. Resovia zaś, podbudowana zwycięstwami w żadnym razie nie pozwoli Jadarowi ugrać chociażby seta, radomianie mogą szukać punktów, ale to nie jest ich priorytet. Nie ta waga.
Jeśli zdążę, to postaram się napisać analizę meczu Delecta - ZAKsa, dla mnie czysta 2.
[edit]: Po poniższym, nie będę po tobie jechał bo to bez sensu (no dobra, ma avatar związany z siatkówką a takie coś palnął ???? )- Kosok jest w czołówce blokujących, a mecz z Wieluniem właśnie on wygrał dla Jadaru - nie pamiętam teraz ale koło 12 punktowych bloków w czterosetowym spotkaniu!
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Napewno o Grześku Kosoku nie moża powiedzieć że był to dla jadaru ważny zawodnik, bo taka prawda że ogólnie środkowi nie decydują o wygranych meczach, każdy środkowy umie uderzyć ze środka także to że Kosoka już nie ma w Radomiu nie jest żadnym argumentem przemawiającym na korzyść Resovii, ale sądze że Rzeszowianie spokojnie 3-0.
Ja też uważam że raczej ZAKSA wygra z Delectą, czekam na analizę tego meczu...
 
P 0

pavlinho

Gość
Napewno o Grześku Kosoku nie moża powiedzieć że był to dla jadaru ważny zawodnik, bo taka prawda że ogólnie środkowi nie decydują o wygranych meczach, każdy środkowy umie uderzyć ze środka także to że Kosoka już nie ma w Radomiu nie jest żadnym argumentem przemawiającym na korzyść Resovii, ale sądze że Rzeszowianie spokojnie 3-0.
Ja też uważam że raczej ZAKSA wygra z Delectą, czekam na analizę tego meczu...
Środkowy nie jest tylko od atakowania z krótkiej. Od niego zależy dołączenie do bloku, wyczucie tempa ataku, musi rozpracować rozgrywającego więc nie pisz głupot że środkowi nie decydują o wygranych meczach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom