>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
nynek_92 0

nynek_92

Użytkownik
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel S.A. (pierwsze 2 sety)
Typ: 2 (23:25,22:25) ✅
Kurs: 3.25
Buk: Unibet

Analiza:

Dzisiaj odbedzie sie czwarte spotkanie w rywalizacji play-off pomiedzy miejscowa Delecta a goscmi z Jastrzebia.Po niespodziewanie szybkim i jednostronnym pojedynku w dniu wczorajszym wygrala Delecta 3:0,a stan pojedynku to 2:1 dla przyjezdnych.Czwarte spotkanie zapowiada sie rowniez interesujaca.Mimo porazki faworytem nadal sa goscie.Ogladajac mecz trudno bylo nie zauwazyc slabej dyspozycji Jastrzebia.Owszem Bydgoszczanie zagrali najlepsze spotkanie od kilkunastu spotkan,ale przyczynila sie do tego slaba gra gosci.
Co do statystyk trzeciego meczu w druzynie Bydgoskiej dobrze zaprezentowali sie Konarski,Gruszka,Pieczonka i Jurkiewicz.Natomiast wsrod przyjezdnych przyzwoicie zaprezentowali sie Abramow i Yudin,choc w przypadku tego drugiego wydaje sie ze to ponizej oczekiwan.Trzeba rowniez dodac ,iz bardzo dobra zmiane dal Slawomir pecherz,ktory zastapil nieradzacego sobie z przyjeciem zagrywki Hardiego.Nie sadze aby w drugim spotkaniu w Lucznicce ,gospodarze zagrali tak dobrze a goscie tak slabo.Co do skladow to sadze ze jutro mozemy zobaczyc od poczatku wspomnianego wyzej Pecherza co poprawiloby gre w przyjeciu.Licze tez na udany mecz Yudina,wczoraj sie nie popisal,moze mial slabszy dzien,nie wiadomo.Jesli Jastrzebski zagra jak w pierwszych dwoch meczach spokojnie powinien ograc druzyne gospoadarzy.Uwazam rowniez ze szybo zapomna o przegranym meczu numer 3 i szybko beda chcieli odskoczyc i pewnie awansowac do polfinalu .Prowadzenie po pierwszych dwoch setach jest mozliwe a kurs zachecajacy,wszystko zalezy od postawy zawodnik .Pozdrawiam nynek
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Typ: 2
Kurs: 1,671
Buk: PinnacleSports
Analiza: Czwarty mecz serii play-off. Po trzech pierwszych jest 2-1 dla Jastrzębia. Wczoraj pierwsze zwycięstwo odniosła Delecta. Myślę, że to wszystko na co stać zespól z Bydgoszczy. Zespół z Jastrzębia musiał się wczoraj poczuć troszkę rozluźniony po dwóch pierwszych zwycięstwach, ale dzisiaj motywacja będzie na pewno większa, gdyż nie będą chcieli dopuścić do ostatniego meczu. Porównując zawodników na poszczególnych pozycjach to wyżej cenię umiejętności Jastrzębian. Myślę, że dziś Abramow, Yudin i spółka zagrają lepsze spotkanie niż wczoraj. Na pewno oswoją się także z bydgoską halą. W sezonie zasadniczym wygrali tutaj 3:0 i było to zwycięstwo przekonujące. Liczę na zwycięstwo drużyny Jastrzębia. Jeśli zagrają tak jak w dwóch pierwszych meczach to powinno być dobrze.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
TYPY DNIA ;)

Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ: Delecta -1,5 seta
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsafe

-
Dzisiaj o godzinie 18 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpocznie się czwarty mecz w parze ćwierćfinałowej Plus Ligi siatkarzy. Stan rywalizacji to 2:1 dla Jastrzębskiego Węgla. Wczoraj niespodziewanie podopieczni Waldemara Wspaniałego zmiażdżyli JSW 3:0. Zawodnicy Delecty odbili się od dna i grają coraz lepszą siatkówkę. Igor Yudin nie zagrał dobrego spotkania co znacznie podcięło skrzydła podopiecznym Santilliego. Doskonałe spotkanie rozegrali nominalni zmiennicy Grześka Szymańska i Pawła Woickiego - Dawid Konarski i Piotr Lipiński. Szczególnie ten drugi prezentuje zaskakująco dobrą grę. Dobrze bronił libero Dębiec. Po wczorajszym znakomitym meczu w Hali Łuczniczki może zgromadzić się wielu kibiców (którzy mogli mieć dzisiaj skrócone godziny pracy itp.) Sądzę, że Delecta nie powiedziała ostatniego słowa i dojdzie do 5 pojedynku na lodowisku. Chemik jest dzisiaj w stanie wygrać, rozstrzygając rywalizację bez tie-breaka.

Więcej typów
tutaj

///oczywiście, że 2:1, literówka.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
TYPY DNIA ;)


Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ: Delecta -1,5 seta
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsafe


-

Dzisiaj o godzinie 18 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpocznie się czwarty mecz w parze ćwierćfinałowej Plus Ligi siatkarzy. Stan rywalizacji to 2:3 dla Jastrzębskiego Węgla. Wczoraj niespodziewanie podopieczni Waldemara Wspaniałego zmiażdżyli JSW 3:0. Zawodnicy Delecty odbili się od dna i grają coraz lepszą siatkówkę. Igor Yudin nie zagrał dobrego spotkania co znacznie podcięło skrzydła podopiecznym Santilliego. Doskonałe spotkanie rozegrali nominalni zmiennicy Grześka Szymańska i Pawła Woickiego - Dawid Konarski i Piotr Lipiński. Szczególnie ten drugi prezentuje zaskakująco dobrą grę. Dobrze bronił libero Dębiec. Po wczorajszym znakomitym meczu w Hali Łuczniczki może zgromadzić się wielu kibiców (którzy mogli mieć dzisiaj skrócone godziny pracy itp.) Sądzę, że Delecta nie powiedziała ostatniego słowa i dojdzie do 5 pojedynku na lodowisku. Chemik jest dzisiaj w stanie wygrać, rozstrzygając rywalizację bez tie-breaka.


Więcej typów
tutaj
z tego co wiem to w rywalizacji jest 2-1 dla JSW;)
nie wydaje mi się, że Jastrzębski zagra słabo drugi raz z rzędu, Yudin zagra na swoim poziomie i znowu będzie sypał punktami
Delecta bardzo by chciała wrócić na 5 mecz do Jastrzębia, ale do tego trzeba by powtórki, czyli b. dobry mecz zawodników z Bydgoszczy i słabej z Częstochowy
nie spodziewam się powtórki z rozrywki
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
TD. ;)
Delecta - Jastrzębski
typ: 1(-2,5)
kurs: 5.50
bukmacher: Betsafe
Już wczoraj pisałem na temat tego meczu, więc nie ma sensu kopiować poprzedniej wypowiedzi. Mogę tylko dodać, że nie można zbyt się jarać wczorajszym wynikiem. bo to nie znaczy, że dzisiaj będzie tak samo. Dlatego znowu gram asekuracyjnie +1,5 seta na gospodarzy po niższym kursie niż wczoraj. Jeśli niektórzy nie wiedzą to wczorajszy mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Delecty po bardzo dobrej grze w bloku i na zagrywce. Wczoraj Grzesiek Łomacz był często odrzucony od siatki, Yudin nie błyszczał, a 1 punkt na koncie Hardego mówi sam za siebie. Pavel Abramov wczoraj pokazał dwa swoje oblicza. W drugim secie przy stanie 24:23 dla bydgoszczan zaserwował asa, a przy stanie 25:24 dla Delecty został zablokowany i prawie cały trzeci set przesiedział na ławce. Zastąpił go Marek Novotny, który zaprezentował się z dobrej strony. Myślę, że wczoraj Jastrzębianie byli zbyt pewni siebie i nie spodziewali się tak dobrej gry ze strony Bydgoszczy. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

Dziś w przeciwieństwie do wczorajszego meczu przewiduję bardzo zaciętą walkę ze wskazaniem na JW.Dlaczego? Po pierwsze nie sądzę aby Pieczonka zagrał trzeci mecz z rzędu na bardzo dobrym poziomie czym pomoże trochę przeciwnikom. Po drugie mam nadzieję że JW dziś przystąpi do meczu o wiele bardziej skoncentrowany a tacy zawodnicy jak Yudin i Hardy wniosą do gry to czego się od nich oczekuje a czego wczoraj zabrakło.
Typy :
JW ( pewność typu 7/10 )
JW -3,5pkt. ( 5/10 )
over 185,5 ( 5/10 )
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Nom. Mamy podział 1-4 i 5-8. Obyło się bez niespodzianek.
Możemy już podebatować obiektywnie o zbliżających się meczach.
Moglibyśmy się wyzbyć żartów związanych ze stawianiem na Delectę i robienia w bambuko reszty forumowiczów.
Pary 1-4:
Bełchatów - Rzeszów
ZAKSA - JSW
Pary 5-8:
Olsztyn - Bydgoszcz
Częstochowa - Wieluń.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nom. Mamy podział 1-4 i 5-8. Obyło się bez niespodzianek.
Możemy już podebatować obiektywnie o zbliżających się meczach.
Moglibyśmy się wyzbyć żartów związanych ze stawianiem na Delectę i robienia w bambuko reszty forumowiczów.

Pary 1-4:
Bełchatów - Rzeszów
ZAKSA - JSW

Pary 5-8:
Olsztyn - Bydgoszcz
Częstochowa - Wieluń.

No zobaczymy Twoją minę jak Twój ukochany Olsztynek przegra z Delectą 3:0. Czy znowu będziesz taki mądry i może tym razem się pozbędziesz tego typu drwin i żartów...
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Przecież Olsztyn z Delecta nie ma najmniejszych szans w szczegolnosci po tym co Delecta pokazała w ostatnich meczach z Jw, wiec nie ma nad czym spekulowac.
Skra-Resovia
Skra bez dwoch zdan najlepsza druzyna w Plus Lidze, sadze ze Resovia nie ugra zadnego meczu, a mecze beda sie konczyc max 1 setem oddanym przez Skre. Skra po prostu w playoffach bawic sie nie bedzie.
ZAKSA-Jw
Ostatnimi czasy ZAKSA nie pokazuje praktycznie nic a mecze z Olsztynem mimo ze wygrywane 3-0 (procz 1 porazki) byly meczarnią. Statystyki Jarosza i Ruciaka po prostu porazaja niska skutecznoscia w ataku w przeciwienstwie do Yudina i Abramowa. Szans ZAKSIE zbyt duzych nie daje. Na dodatek Jastrzebianie kompletnei nie leza ZAKSIE co bylo widac w fazie zasadniczej gdzie na 3 mecze 3 zostaly przegrane(liczac PP).
Olsztyn-Delecta
Olsztyn gra dobra i solidna siatke lecz na Delecte ktora powrocila do formy to zdecydowanie nie wystarczy.
Czewa-Wielun
To chyba nie wymaga komentarza. Samo przyjecie Wielunian jest po prostu porazajace.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
No zobaczymy Twoją minę jak Twój ukochany Olsztynek przegra z Delectą 3:0. Czy znowu będziesz taki mądry i może tym razem się pozbędziesz tego typu drwin i żartów...
Wieluń - Czestochowa 2.00 - 1.72
Olsztyn - Bydgoszcz 2.00 - 1.72
ZAKSA - Jastrzebski 1.72 - 2.00
Skra - Resovia 1.15 - 4.75


Galaretki już osiągnęły główny cel, czyli się utrzymały. Olsztyn jak zwykle waleczny, przeciwnik do ogrania. Nie dziwią kursy. Kuba, nie żartuj tyle. :razz:
JSW zagrało z Delectą na 70% możliwości, angażując co jakiś czas niektórych zawodników do większego wysiłku i 1. skłaniałbym się ku ZAKSIE, bo są zespołem lepiej zgranym i Mierzejewski trzyma przyjęcie dość solidnie.
Wieluń - Częstochowa.
:-D
Chciałoby się, żeby Skra odpadła, ale zobaczymy, jak zaczną się układać mecze.
 
J 11

jaco69

Użytkownik

Jak dla mnie na pierwszy rzut oka to
Wieluń @ 2
Delecta @ 1.72
Jastrzębie @ 2
Skra @ 1.15
Wieluń powinien u siebie wygrać choć awans będzie ciężki poźniej dwa mecze w czewie.
Delecta chyba value .. coraz lepsza gra , olsztyn po jednym wygranym meczu wtopił wszystko 3;0 z zaksą choć czasami sety były zacięte to coraz lepszą delecte po 1.72 myślę ,że warto.Jastrzębie świetna forma .. nie wiem czy się odważe na samo win po kursie 2 ale jakiś handi może.No i skra u siebie nie powinna oddać ..
Ciekawi mnie czy pójdzie znowu masówka na czewe .. ja bym uważał ;-)
A jeśli miałbym zagrać to .. Wieluń set + Delecta + Skra @@ soczysty kurs w unibet 2.27✅✅✅✅
pozdro
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Wielun zdecydowanie odradzam .... Czewa a Wielun roznica klasy mimo ze darze ogromna sympatią druzyne z Wielunia
Obstawiam ,że będzie masówka czewa ;p
Tadzin odradza wieluń zgadzam się .. większych stawek w ten mecz nie ma co ładować ani w jedną ani w drugą stronę.Ale wieluń set do podbicja ako polecam ????
pozdro
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przecież Olsztyn z Delecta nie ma najmniejszych szans w szczegolnosci po tym co Delecta pokazała w ostatnich meczach z Jw, wiec nie ma nad czym spekulowac.

Skra-Resovia
Skra bez dwoch zdan najlepsza druzyna w Plus Lidze, sadze ze Resovia nie ugra zadnego meczu, a mecze beda sie konczyc max 1 setem oddanym przez Skre. Skra po prostu w playoffach bawic sie nie bedzie.

ZAKSA-Jw
Ostatnimi czasy ZAKSA nie pokazuje praktycznie nic a mecze z Olsztynem mimo ze wygrywane 3-0 (procz 1 porazki) byly meczarnią. Statystyki Jarosza i Ruciaka po prostu porazaja niska skutecznoscia w ataku w przeciwienstwie do Yudina i Abramowa. Szans ZAKSIE zbyt duzych nie daje. Na dodatek Jastrzebianie kompletnei nie leza ZAKSIE co bylo widac w fazie zasadniczej gdzie na 3 mecze 3 zostaly przegrane(liczac PP).

Olsztyn-Delecta
Olsztyn gra dobra i solidna siatke lecz na Delecte ktora powrocila do formy to zdecydowanie nie wystarczy.

Czewa-Wielun
To chyba nie wymaga komentarza. Samo przyjecie Wielunian jest po prostu porazajace.
Co do spotkań Częstochowy z Wieluniem to wydaje mi się, że Akademicy będą chcieli udowodnić swoim kibicom, że warto przychodzić na ich spotkania. Trener Wagner był zawiedziony postawą swoich podopiecznych. Mają co i komu udowadniać. Wielunianie na sto procent będą walczyć ambitnie do samego końca. Wydaje mi się, że jednak to Częstochowa, która w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosla jest poprostu lepsza ???? Personalnie równiez ma lepszy skład.

Olsztynowi większych szans w starciu z Delectą nie daje ;) Bydgoszczanie pokazali, że potrafią grać. Zabrakło trochę szczęścia. W pierwszych dwóch spotkaniach za dużo błędów Delecty ???? Olsztyn w pewnym momencie zaczął mi się podobać. Chłopcy maja potencjał. Trener Sordyl ma jakiś pomysł na tą drużynę i myśle, że maxymalnie jedno spotkanie ugra Olsztyn.

W pierwszym półfinale więcej szans daje Jastrzębskiemu, który ( tak jak wspomniałeś ) lubi grać z ZAKSĄ. W meczach z Delectą podopieczni Santiliego ( oprócz 3 spotkania ) pokazali bardzo dobrą siatkówkę ;) Yudin, Abramov i łomacz w kapitalnej formie. Hardy wczoraj nastukał troche punktów, ale grał według mnie znacznie poniżej swoich możliwości. Gra Czarnowskiego podoba mi się od początku sezonu. Świetnie w ataku i w bloku. Na zagrywce sporo blędów, ale nie wiem dlaczego tak czesto komentatorzy narzekają na jego zagrywkę. Technicznie może nie jest najlepsza ale z tym da się żyć. Podopieczni Stelmacha to przede wszystkim Jarosz i Ruciak, który ostatnio trochę zawodził. Masny jest mocnym punktem drużyny, często gubi blok ( w meczach z Jastrzębiem akurat czytali go jak książke ) i często korzysta z usług swoich środkowych. Gladyr kapitalnie spisuje sie w każdym z elementów. Podoba mi się gra Sammelvuo, który jest strasznie dynamicznym zawodnikiem. W tej parze mecze powinny być bardzo zacięte. Wedlug mnie to jastrzębski awansuje do kolejnej fazy, którą będzie wielki Finał ????

O meczach Skry z Resovią napisze cos dłuższego, ale to później ????

Wszyscy pamiętamy ostatni mecz Wielunia z Częstochową ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Sorry za jakość, ale chciałem napisać w TD, ale nie za bardzo mi dzisiaj idzie pisanie.
-

Siatkarz Wieluń - AZS Częstochowa
Typ: Częstochowa -1,5 seta​
Po świętach czas na wznowienie zmagań w Plus Lidze siatkarzy. Po ćwierćfinałach moją uwagę zwrócił mecz w klasyfikacji o miejsca 5-8 pomiędzy Siatkarzem Wieluń a AZS Częstochowa. Nie milkną głosy niezadowolenia na temat tzw. &quot;ustawionego meczu&quot;, który w konsekwencji dał wielunianom awans do play-offów, skazując na grę o utrzymanie Jadar Radom i Politechnikę Warszawską. Wtedy padł wynik 3:0, w który trudno uwierzyć w duchu sportowej walki. Wyraz niezadowolenia w różny sposób wyrażali kibice AZS-u. By odzyskać respekt i poważanie w oczach fanów, częstochowianie muszą pokazać wolę zwycięstwa i sporą determinacją, która cechowała ich w fazie zasadniczej. Jutro sytuacja będzie inna, młoda, miejmy nadzieję zdeterminowana drużyna Częstochowy pewnie odniesie zwycięstwo. Jest o co walczyć, bo 5 miejsce premiowane jest występem w europejskich pucharach. Częstochowa zagrała jeden dobry mecz w pojedynku ćwierćfinałowym przegrywając w Rzeszowie dopiero po tie-breaku. W pojedynku z tak silnym rywalem pokazała się z dosyć dobrej strony. Wieluń zaś zgodnie z oczekiwaniami przegrał 3 razy ze Skrą, nie urywając mistrzom Polski ani seta.
Sądzę, że sportowo drużyna spod Jasnej Góry jest o wiele silniejsza, co pokaże w jutrzejszym pojedynku. W fazie zasadniczej, oprócz wspomnianego, niechlubnego meczu, w Częstochowie padł wynik 3:0.

Więcej typów Tutaj
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Pamapol Siatkarz Wieluń - Domex Tytan AZS Częstochowa
Total Match Points. Sprint Line
Typ: Under 135.5
Kurs: 10,00

Set Czas Punkty Wynik
1 00:30 25:21 1:0
2 00:25 25:20 2:0
3 00:26 25:21 3:0
Łącznie 01:21 75:62 3:0

Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się na sumie 137 pktów, więc granica przebiegała dosyć blisko wytyczonej przeze mnie.
Drugim meczem rundy zasadniczej nie należy się sugerować, choć warto dodać, że Wieluń zakończył pojedynek na 126 punktach. ;)
Taki mój fix na ten weekend.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Wieluń - Częstochowa

Przed Nami pierwsze spotkanie między tymi drużynami. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi druzynami zwyciężył zespół z Wielunia. Była to jednak ostatnia kolejka i według mnie to spotkanie gracze z Czewy odpuścili. Więc nie biorę go pod uwagę.

Ogólnie w ciągu całego sezonu AZS potrafił sprawić wiele miłych niespodzianek ( zwycięstwo ze Skrą, czy zwycięstwo z Resovią na Podpromiu ). Potrafił również zaskawiać negatywnie ( porażka z Jadarem, czy chćby wspomniany ostatni mecz sezonu zasadniczego ). Trener Wagner ma do dyspozycji wielu młodych, zdolnych graczy. Ogromną rolę w zespole odgrywa duet Drzyzga - Janeczek. Najsłabszą formacją według mnie jest przyjęcie. Łuka, Gradowski, Wierzbowski i Kankaanpaa jakoś nie zachwycają. Szczególnie w końcówce sezonu. Dzisiaj powinni rozpocząć Łuka z Kankaanpą. Częstochowa potrafi i lubi grać środkiem. Nowakowski i Wiśniewski potrafią bić bardzo wysoko, dodatkowo świetnie grają w bloku. Wieluń od poczatku sezonu wydawał mi się najsłabszą ekipą w stawce. Kiepskie przyjęcie, atak nieprzekonujący. Pozytywnymi postaciami są na pewno Andrzej Stelmach, Maciej Zajder i Michał Błoński. Andrzej jest już doświadczonym graczem, ale ten atut w pełni wykorzystuje na boisku. Bardzo dobrze rozgrywa, sporo kombinacji. Ogólnie bardzo pozytywnie. Maciej Zajder jest według mnie odkryciem w zespole z Wielunia. Świetna zagrywka to jeden z jego głównych atutów. Na siatce również nie zawodzi. Michał pomimo nie zbyt dobrych warunków fizycznych potrafi ciągnąć grę swojej drużyny w ataku. Również dobrze zagrywa.

Wieluń swój plan na ten sezon wykonał w 100%. Zapewnili sobie spokojne utrzymanie. Oczywiście ambicja podpowiada, żeby walczyć o awans do Pucharów, jednak jakoś nie chce mi się wierzyć. Wydaje mi się, że mecz zakończy się w 2 podejściach. Częstochowa ma co udowadniać swoim kibicom. Ostatnie mecze sezonu były poprostu kiepskie w ich wykonaniu. Podopiecznym Wagnera zależy na awansie do Europejskich Pucharów i wydaje mi się, że są w stanie wyeliminować Wieluń a potem zmierzyć się w bezpośrednich starciach z Olsztynem bądź Bydgoszczą.

Typy:

Częstochowa 1.72 - Unibet
Częstochowa -1.5 seta 2.40 - Unibet
Under 188.5pkt. 1.72 - Unibet

Co do drugiego dzisiejszego spotkania pomiędzy Jadarem a Politechniką to troszkę później ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: Siatkarz Wieluń - AZS Częstochowa
Poprzedni mecz miedzy tymi drużynami był bardzo głośno komentowany. Dzisiejszy gospodarze potrzebowali wygranej aby zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Obie drużyny są w przyjaznych stosunkach, czasami wspólnie trenują. Być może wygrana Wielunian nie było wielką niespodzianka, ale rozmiar tej wygranej dał dużo do myślenia. Skończyło się 3-0.
Dzisiejszy mecz powinien zakończyć się tym samym wynikiem. Lecz z korzyścią dla Częstochowy. Siatkarz Wieluń wykonał swój plan, jakim było utrzymanie się w lidze. AZS musi odzyskać zaufanie u swoich kibiców oraz wywalczyć awans do pucharów. Więc powinno jak najszybciej pokonać siatkarzy z Wielunia.
Można szukać też &quot;fixa&quot;, ostatnio daliśmy Wam utrzymanie, a Wy nam dacie awans do kolejnej fazy. Zresztą Częstochowa jest lepsza i uważam, że powinno się skończyć na 3-0, ewentualnie 3-1 dla AZSu. Ja gram -1.5seta, ale myślę że śmiało można sie pokusić nawet o DW 3-0. A kurs na samo zwycięstwo również nadaje się do grania.
Propozycje:
▶ Częstochowa win @ 1.72 unibet 8/10 ✅
▶ Czestochowa -1.5seta @ 2.40 unibet 7/10 ✅

▶ Częstochowa -2.5seta @ 4.50 unibet 4/10 ⛔
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Można szukać też &quot;fixa&quot;, ostatnio daliśmy Wam utrzymanie, a Wy nam dacie awans do kolejnej fazy. Zresztą Częstochowa jest lepsza i uważam, że powinno się skończyć na 3-0, ewentualnie 3-1 dla AZSu. Ja gram -1.5seta, ale myślę że śmiało można sie pokusić nawet o DW 3-0. A kurs na samo zwycięstwo również nadaje się do grania.
Propozycje:
▶ Częstochowa win @ 1.72 unibet 8/10
▶ Czestochowa -1.5seta @ 2.40 unibet 7/10
▶ Częstochowa -2.5seta @ 4.50 unibet 4/10[/font]
Nie wydaje mi się, ażeby Częstochowa miała zdominować rywala w dzisiejszym meczu...a stawianie handi -2.5 seta jest raczej nie na miejscu...jak dla mnie- wygrana Wielunia. Można zagrać po kursie 2.10, jaki proponuje expekt, oczywiście za rozsądne pieniądze bez szaleństw. :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom