>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
T 17K

tadzin

Użytkownik
&quot;Tak jak wczesniej pisalem jedyne zwyciestwo SPORTOWE bez zmeczenia Skry i takich tam to porazka z Resovia 3-0. Aczkolwiek wtedy nie grali Wlazly, Winiarski z powodu kontuzji a Antiga mial ogromny (...)&quot;
To w końcu w &#39;sportowy&#39; sposób wygrali czy mieli fuksa?:&gt; bo tak powymieniałeś te czynniki jakby to był powód porażki, a braki kadrowe kwalifikują się do &quot;takich tam&quot; jak to ująłeś.
Od poczatku sezonu Skra grała bez Wlazłego i Winiara i chodzilo mi o porownanie tamtej sytuacji do aktualnej.
@Tadzin
&quot;Teraz gdy Skra ma zdrową całą czołową szóstkę żadna drużyna Plus Ligi nie jest w stanie im zagrozic. Rok temu gładko przejechali sie po kazdej druzynie Plus Ligi i to bez Winiarskiego, Kurka (ktory prawie caly czas grzal ławę) i Novotnego.&quot; - Nie jest w stanie im zagrozić ? To się dopiero okaże. Szczerze, to wydaje mi się, że do tego zespołu nie nadaje się Trener Nawrocki. Jest stanowczo zbyt miękki.
Nie wiem po prostu nie znam sie na trenerach, glownie analizuje grę poszczegolnych graczy takze nie wyraze swej opini na temat trenera Nawrockiego.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kursy na jutrzejsze spotkania są żenujące. Chyba, że zagram coś z meczu Radom - Warszawa ????

A w sobotę +1.5 seta na Delecte :p Ale to raczej dla zabawy, choć sądze, że Delecta może powalczyć i napsuć krwi podopiecznym Santiliego. Ostatnio pierwsze dwie partie Galaretki grały dobrze, ale w najważniejszych momentach brakowało zimnej krwi.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: Skra Bełchatów - Pamapol Siatkarz Wieluń
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 1,44
Bukmacher: Tobet

W piątek rozpoczynają się play-offy w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. W Bełchatowie o godz. 19:30 dojdzie do spotkania mistrza Polski i drugiej drużyny na świecie z beniaminkiem PlusLigi. Specem od siatkówki nie jestem, ale jeśli ktoś chociaż troche orientuje się w tym sporcie nie trudno mu wskazać faworyta. Jest nim oczywiście drużyna gospodarzy, która na każdej pozycji ma lepszych zawodników, najczęściej reprezentantów swoich krajów, w tym medalistów ostatnich Mistrzostw Europy. W tym sezonie Bełchatowianie zwyciężali 16 razy, przegrali za to dwa mecze z Częstochową i Warszawą, jednak te porażki nie wpłynęły na zdecydowane zwycięstwo w fazie zasadniczej. Siatkarze z Wielunia do ostatniej kolejki toczyli bój o awans do najlepszej ósemki i osiągnęli to po wygranej z Częstochową. W sumie udało im się zgromadzić w sezonie zasadniczym 5 zwycięstw. Znalezienie się w tej fazie dla Wielunia niewątpliwie jest sukcesem jednak większych szans na wygranie chociażby jednego meczu w rywalizacji ze Skrą się im nie daje. Dodam jeszcze, że na początku sezonu Wielunianom na własnym parkiecie udało się urwać seta Skrze. Rewanżowe spotkanie w Bełchatowie skończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Uważam, że jutro taki wynik jest najbardziej prawdopodobny i Mistrzowie Polski udanie zainaugurują rozgrywki play-off.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Resovia-AZS Częstochowa over 165.5
Play offy czas zacząć. Polsat sport transmituje dziś bodaj najciekawszy mecz pierwszej fazy play offów. Resovia z ambicjami pokonania SKRY w półfinale i na walkę o złoto, AZS z nadziejami na sprawienie niespodzianki. Pierwszy z meczów między tymi drużynami, wydaje mi się, będzie najtrudniejszy dla Rzeszowian, ponieważ nie mająca w zasadzie nic do stracenia młodzież z Częstochowy bez presji podejdzie do tego spotkania. W grę nie wchodzą już żadne domniemania o puszczanie meczów, jak w przypadku ostatniej kolejki, czysta, męska gra, w której, jestem przekonany, akademików stać na ugranie co najmniej seta. Zachęcam do dyskusji. Pozdro.:grin:
 
sower 0

sower

Użytkownik
W grę nie wchodzą już żadne domniemania o puszczanie meczów, jak w przypadku ostatniej kolejki, czysta, męska gra, w której, jestem przekonany, akademików stać na ugranie co najmniej seta. Zachęcam do dyskusji. Pozdro.:grin:
Jestem podobnego zdania. Dzisiaj mam nadzieję zobaczyć wyrównany mecz. Czewe na pewno stać będzie na ugranie seta, będą chcieli sie zrehabilitować kibicom za ostatni mecz. Akademicy dużo trenują i jeśli zagrywka będzie siedziała w dzisiejszym spotkaniu to zatrują trochę krwi Resovi. Rzeszowianie bez wątpienia faworyci spotkania i mecz muszą wygrać jednak nie weydaje mi się, żeby było to gładkie 3:0.

W Unibet kurs 2,0 na +2,5 setaAZS Częstochowa, myślę że jak najbardziej wart gry.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
hmm ktoś tu mówił że meczu z Jadarem Czewa nie oddała, ale kibice chyba tak nie myślą..
&quot;Na Podpromiu zabraknie kibiców AZS-u, którzy w ten sposób chcą wyrazić dezaprobatę z powodu postawy siatkarzy w ostatnim meczu.&quot;
ja już sam nie wiem co mam myśleć o Częstochowie i chyba ten mecz odpuszczę a wezmę typ na under 160,5 ZAKsa - Olsztyn i coś z meczu SKRA - Wieluń
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Spotkanie: Asseco Resovia - Domex Tytan AZS Częstochowa
Typ: +1,5 seta Domex Tytan AZS Częstoschowa
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rozgrywki Plus Ligi weszly w decydującą fazę. Zagraja ze soba wyzej wymienione druzyny, jak rowniez Skra z Wieluniem, Kędzierzyn z Olsztynem. Do analizy wybralem spotkanie z Rzeszowa w ktorym zdecydowanymi faworytami są gospodarze ale szczerze dla mnie kursy nie są adekwatne. Warto przypomniec, że oba zespoly spotkaly sie w tej samej fazie rok temu. Wtedy zwyciesko z tego pojedynku wyszli Rzeszowanie, dosc gładko jednak uwazam ze w tym roku nie bedzie juz tak rozowo.Media rozpisuja sie ze Akademicy są w dołku, moze byc w tym sporo racji, ale kiedys musi przejsc przelamanie. Dzis zdarza sie do tego okazja. Spotkanie z zeszlego sezonu byly bardzo emocjonujace o czym mowi trener Czestochowian Radosław Panas owczesny trener teamu spod Jansej Góry.: ,, Najbardziej szkoda mi moich chłopaków, bo przez cały sezon dają z siebie wszystko. Wiem, że nie mamy takich możliwości jak inne zespoły, budowane za wiele milionów. Pomimo tego od początku sezonu zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Play offy to za poważna sprawa by kilka decyzji niweczyło wszystko - narzekał po tamtym spotkaniu szkoleniowiec. Trzeci mecz, rozgrywany pod Jasną Górą, zakończył się również zwycięstwem Resovii, która pokonała gospodarzy 3:2, chociaż przegrywała w meczu już 0:2&quot;. Mozna byc pewnym ze Czestochowianie beda chcieli wreszcie cos dobrego zagrac, będą wlaczyli o każdą piłkę by odbudowac morale druzyny. Resovia zajmuje po rundzie zasadniczej 4 miejsce, natomiast Częstochowa 5 pozycje. Jednak roznica 11 punktow w tabeli jest ogromna. Zarowno Resovia jak i Domex mają wyjsc do meczu w najmocniejszym uderzeniu, wiec o zwyciestwie zadecyduje dyspozycja zawodnikow w danym dniu. Jezeli liderzy druzyn nie zawiodą mozemy sie spodziewac nie tak jednostronnego widowiska jakie zdaniem bukmacherow moze miec miejsce. Spotkanie zaczyna sie o 18, transmisja na Polsat Sport, zapraszam do oglądania-emocje gwarantowane
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Z racji tego, że kursy są raczej niskie zaryzykuje i za małe pieniążki zagram na zwycięsto Częstochowy z Resovią. Akademicy chcą napewno pokazać się z lepszej strony niż w meczu z Wieluniem. Mają do dyspozycji wszystkich zawodników co ostatnio rzadko sie zdarzało. Nadal wierzę w tych chłopców, bo potrafią bardzo, bardzo wiele.

Typ raczej zagrany po to, aby lepiej oglądało się spotkanie ;)
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Asseco Resovia - Domex Tytan AZS Częstochowa 3:0
Asseco gra bez ubytków kadrowych . Domex limit farta w tym sezonie już przekroczył w związku z tym widzę taki wynik a nie inny. Typ zagrany po to, aby lepiej oglądało się spotkanie oraz aby troszkę zarobić.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Mam nadzieję, że Skra nie zdobędzie ( chyba ) po raz szósty z rzędu Mistrzostwa Polski. Resovia jeżeli nie przegra półfinałów ze Skrą w głowach ma duże szanse na pokrzyżowanie planów Bełchatowskiej ekipie. I nie mówie tego tylko dlatego, że sympatyzuje z tą ekipą. Posiadają ogromny potencjał i jeszcze wszystkiego w tym sezonie nie pokazali. Pisałem już kiedyś, że Skra nie zdobędzie w tym sezonie żadnego tytułu i uważam tak nadal ????
Ja z kolei popieram zdanie Redwitza.
Trochę blon Skry jest nabuchany.
Uważam za pewne, że w PO któraś polska drużyna
zdoła znaleźć patent na Skrę.
Zawodnicy są zawodnikami i tylko kwestią czasu
staje się porażka.
Z kolei nie uważam, żeby Sovia dała radę na mistrza.
Fajno by było, bo mają dobrą organizację na boisku
i w miarę równy skład.
Pavlinho, odpuść sobie. Wieluń rozbity z Radomiem miałby pogonić Czewę. ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja z kolei popieram zdanie Redwitza.
Trochę blon Skry jest nabuchany.
Uważam za pewne, że w PO któraś polska drużyna
zdoła znaleźć patent na Skrę.
Zawodnicy są zawodnikami i tylko kwestią czasu
staje się porażka.
Z kolei nie uważam, żeby Sovia dała radę na mistrza.
Fajno by było, bo mają dobrą organizację na boisku
i w miarę równy skład.
Pavlinho, odpuść sobie. Wieluń rozbity z Radomiem miałby pogonić Czewę. ????
Wczoraj Reska zagrała bardzo dobre spotkanie. Aleh zagrał całkiem przyzwoicie. Tylko raz ściągnął piłkę w ataku :p Redwitz znakomicie rozrzucał piłki. Wyglądało to bardzo dobrze. A spodziewałem się trochę gorzego meczu ze strony Resovii. Częstochowa popełniałą zbyt dużo głupich błędów w przyjęciu. Nie wiem dlaczego Wierzbowski nie pojawił się za Gradowskiego. Janeczek bardzo fajne spotkanie.

Co do MP: Każda z drużyn ma takie same szanse. I sądze, że w tym sezonie poprostu Skra nie zdobędzie MP. Odpadnie z Resovią w półfinale ???? Wydaje mi się, że w finale przy jej ewentualnym awansie nikt nie będzie w stanie jej pokonać. A w półfinale ? Czemu nie :p
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jak masz takie zdanie to postaw sobie na swoja ukochana Resovie po kursie 7 czy 9 na MP i pozniej nie placz z powodu utraty salaty, bo takie spamowanie w 143 postach ze Resovia to i tamto juz stalo sie nudne. Napisales raz czy dwa OK wyraziles swoje zdanie i wystarczy...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie podniecajmy się tak tą Resovią. Miejsce w szyku pokazało im Trento, jak wiele brakuje jeszcze do włoskich drużyn. Nawet taka ósma po zasadniczym Verona zagrała świetne spotkanie w Trento, mimo że przegrała 0-3 ale podjęła walkę i z taką Resovią by sobie poradziła. Resovia w tym sezonie w LM miała więcej szczęścia w losowaniu niż umiejętności, bo prawda jest taka, że dużo lepsze zespoły odpadły z LM wcześniej. Prawdą jest również, że na każdej pozycji wolałbym zawodnika Skry, no może poza Redwitzem na rozegraniu, który wg mnie jest lepszy od Falasci, i dyskusyjna jest także pozycja Igły z Gackiem. Pozostałe pozycje plus ogromna szeroka kadra Skry, plus doświadczenie, plus organizacja gry zdecydowanie na korzyść Skry, która jest faworytem i cud by się musiał zdarzyć, żeby Resovia sobie z nimi poradziła w półfinale. Skra jest tak mocna, że Kurek na ławce siedzi bo wszechstronność Antigi i Winiarskiego dają tak dużo zespołowi, że Kurek nie wydaje się niezastąpiony. Nie dziwię się Nawrockiemu, ma kapitalny zespół do bronienia i gry blokiem. Francja pokazuje, że nie trzeba mieć młotów w ataku, żeby mecze wygrywać. Aczkolwiek jest to sport i wszystko się może zdarzyć.
Zajmijmy się jednak typowaniem a nie głupimi przepychankami kto jest lepszy. Boisko pokaże.
Typy na dzisiaj:
under 160,5 Skra - Wieluń 1.3 ✅
Skra 3-0 1.3 ✅
under 131.5 Skra - Wieluń 1.72 ✅
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
niespodzianki w rewanzach....prynajmniej wg mnie faworyci zawiedli .... jutro kolejny faworyt ale kurs zanizony i to baardzo na gospodarzy co nie zmienia faktu ze sa faworytami.....
ja zagram jastrzebski -1,5 lub mocniej under 202,5 pkt ale zaczekam jeszcze na opinie specow od siatki....heheh
co myslicie o tym meczu??
 
P 0

pavlinho

Gość
Pavlinho, odpuść sobie. Wieluń rozbity z Radomiem miałby pogonić Czewę. ????
Trochę dziwne przedstawienie sytuacji coś w stylu Wieluń wygrywa z Politechniką a Politechnika miałaby pogonić Skrę. No i pogoniła. :]
Popatrz co się dzieje w tym klubie, trzon składu był kontuzjowany lub po kontuzjach, ta drużyna gra kompletnie bez charakteru, Wagner sam nie wie co ma robić żeby ich jakoś zmotywować. Zanosi się najgorszy sezon AZS od wielu lat, ale jeżeli nie zostanie zmieniony zarząd to z AZS będzie zle. A wracając do meczu, może i AZS się podłożył i co z tego? :] Radom i Warszaffka też się sobie wzajemnie podkładali w poprzednich latach :]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
A wracając do meczu, może i AZS się podłożył i co z tego? :] Radom i Warszaffka też się sobie wzajemnie podkładali w poprzednich latach :]
Wszystkie drużyny, które odpuszczają spotkania zachowują się frajersko. Nigdy tego nie tolerowałem i nie będe tolerował.

Cóż Skra tak jak się spodziewałme z Wieluniem gładziutko prowadzi 2-0 (6:0). Wieluń nie pokazuje swojej kosmiczenj gry ze spotkania z Czewą a szkoda.

ZAKSA trochę niespodziewanie przegrała w drugim spotkaniu z Olsztynem. Szczerze to naprawdę się tego nie spodziewałem. Może jeszcze będzie ciekawie ????

Resovia podobnie jak Skra prowadzi 2-0. Sądze jednak, że Częstochowie uda się wygrać jedno spotkanie na własnym parkiecie ???? Wczorajsze spotkanie zakończyło się 3:0. Szkoda, bo mieliśmy okazje obejrzeć obie drużyny w akcji. Dzisiaj kiedy nie było transmisji, drużyny zafundowały pięciosetowy pojedynek :p

Jutro spotkanie Jastrzębskiego z Delectą. Kursy na zwycięstwo Jastrzębskiego są strasznie zaniżone. Nie uważam, że Delecta wyjdzie z tej rywalizacji zwycięsko, ale sądze, że na parkiecie Jastrzębskiego przynajmniej jedno spotkanie wygra ????
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jw - Delecta +2,5 @ 1,85✅

W PO Delecta ma rzekomo pokazac cos nowego chociaz wg mnie sa to bajki szyte grubymi nicmi. Trzeba jednak przyznac ze ostatnio w meczach z Jw czy Resovia mimo ze przegranych do 0 Delecta grała o wiele lepiej i to zwiastuje ugranie chocby seta.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
ja mysle ze mozna smialo grac na jastrzebski -1,5 seta .... delecta ostatnie mecze 6 porazek i 1 win...a jastrzebski odwrotnie prawie same win.....wiadomo kazdy powie ze top play off ze delecta odpuszczala lige ostatnio aby ominac skre ale i tak wg mnie gospodarze sa zdecydowanymi faworytami;;;
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Trochę dziwne przedstawienie sytuacji coś w stylu Wieluń wygrywa z Politechniką a Politechnika miałaby pogonić Skrę. No i pogoniła. :]
Popatrz co się dzieje w tym klubie, trzon składu był kontuzjowany lub po kontuzjach, ta drużyna gra kompletnie bez charakteru, Wagner sam nie wie co ma robić żeby ich jakoś zmotywować. Zanosi się najgorszy sezon AZS od wielu lat, ale jeżeli nie zostanie zmieniony zarząd to z AZS będzie zle. A wracając do meczu, może i AZS się podłożył i co z tego? :] Radom i Warszaffka też się sobie wzajemnie podkładali w poprzednich latach :]
Czewa bez charakteru - jaja jakies. Owszem chłopaki ostatnio trochę słabiej się spisują ale powiedziec o nich , że sa bez charakteru ... no comments. Drużyna która do ostatniej kolejki i meczu z Wieluniem , ugrywała przynajmniej seta bez względu na rywala. Żeś trafił kula w płot :grin: - właśnie Czewa to ekipa z jajami :grin:
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel-Delecta Bydgoszcz
typ: 2
5.25
Unibet
Analiza:
Dziś w drugim spotkaniu I rundy play off jastrzebski wegiel podejmie u siebie zespol delecty bydgoszcz . Zupelnie nie rozumiem , czemu zespol z Bydgoszczy jest skazywany na pozarcie w tym spotkaniu . Delecta przeciez w skladzie posiada reprezentantow polski : Piotra Gruszke , ktory zostal wybrany MVP mistrzostw Europy czy Pawla Woickiego . W szostce gra rowniez podstawowy przyjmujacy reprezentacji slowacji - martin sopko czy walczacy o kadre w polsce srodkowy- jurkiewicz . Bylbym w stanie pokusic sie nawet o stwierdzenie , ze ekipa z Bydgoszczy na papierze jest ekipa lepsza od Jastrzebskiego Wegla . Pierwsze spotkanie jednak jastrzebski wygral 3:1 . Jednak jesli dzis podopieczni Waldemara Wspanialego przegraja drugie spotkanie ich sytuacja w tej rywalizacji bedzie nie ciekawa . Przed sezonem jednak Bydgoszczanie celowali w medal . Ich plany , mimo slabszej koncowki fazy zasadniczej sie nie zmienily . Bydgoszcz przy odrobinie szczescia moze dzis nawet pokonac Jastrzebian . Kazdy z setow we wczorajszym spotkaniu byl bardzo wyrownany . To pokazuje ze oby dwie ekipy posiadaja podobny potencjal . Nie moglbym wiec nie skorzystac z prezentu od bukmacherow i nie skorzystac z tego atrakcyjnego kursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom