>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jw - Delecta over 182,5 @ 2,4 ✅ 184

Kurs jak na takie zdarzenie mysle bardzo dobry na dodatek szanse ze wejdzie sa bardzo duze co pokazal chocby ostatni mecz. Wtedy to sety byly bardzo zaciete i ogolnie suma punktowa raptem po 4 setach wyniosla az 194 pkt. Sadze ze w drugim meczu Delecta nie da sie zbic do zera i znow ugra chocby seta a nawet sklanialbym sie ku temu ze sa oni w stanie doprowadzic do tie breaka. Z racji tego ze buki strasznie zanizaja kursy na faworytow (kurs na Jw 1,05 to jakis zart) oplacalne jest granie overa po takim kursie, przynajmneij wg mnie. Sam zagram za srednia stawke.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zupelnie nie rozumiem , czemu zespol z Bydgoszczy jest skazywany na pozarcie w tym spotkaniu.
Odpowiedź brzmi zapewne : Waldemar Wspaniały i jego bez pomysłowe budowanie drużyny. Bydgoszcz po świetnym starcie teraz zupełnie wyhamowała. Gruszka i Woicki są cieniami samych siebie (Woicki już w Rzeszowie grał o wiele gorzej niż w Częstochowie). Szymański to tragedia o niebo lepszy Konarski, ale ciągle bardzo młody jak na filar drużyny. Bydgoszcz bardzo wrażliwa na zagrywkę. Wg statystyk Sopko kompletnie rozstrzelany w pierwszym meczu. Na dobrym poziomie środkowi, ale co oni mogą przy słabym przyjęciu. Łomacz o wiele lepszy od Woickiego / Lipińskiego. Yudin o klasę lepszy od Szymańskiego i na pewno nie gorszy od Konarskiego, który może się ugotować. Gruszka i Sopko są słabsi od Abramova (grał tylko w 2 setach) i Hardego. Ew. kontuzja Abramova i gra Novotnego nieco wyrównuje poziom, ale cały czas Gruszka, Sopko i Dębiec gorzej wyglądają w przyjęciu od Hardego, Novotnego i Ruska, a na siatce podobnie. Na środku chyba najrówniej, ale i tak Czarnowski przez cały sezon prezentuje się najlepiej z gromady środkowych w obu klubach. Zagrywka po stronie Jastrzębia w bloku w miarę równo.

Bydgoszcz musiała by zagrać coś ponad swój obecny poziom, żeby tu wygrać, bo raczej nie liczyłbym na załamanie formy Jastrzębskiego.

Zresztą Delecta od połowy grudnia ma tragiczne wyniki. 3:2 z Czestochowa, 3:1 z Radomiem i 9 porażek...
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Podobnie jak Radiomiak liczę w końcu na przełamanie Delecty, liczę na rozluźnienie graczy Węgla podobnie jak Zaksa po pierwszym meczu. W pierwszym meczu Węgiel wygrał głównie dzieki skuteczności na kontrach 29 -20 dla JSW, pozostałe statystyki w miarę podobne. Delecta poprawiła w miarę przyjęcie głownie dzięki libero a i Gruszka się poprawił. Po dzisiejszej porażce galaretek śmiało można powiedzieć, że JSW awansuje dalej. Spróbować po 6.2 można ja to biore i trzymam za nich kciuki ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
AZS Politechnika - Jadar Radom (+1.5 seta) @ 1,85 1:3 ⛔
Drużyna z Radomia zupełnie się posypała. Głównie za sprawą prezesa ze Skaryszewa, który chce koniecznie zrujnować siatkówkę w Radomiu i przenieść klub do Kielc oraz za sprawą trenera Sucha, który swoją genialną decyzją o wymianie Kosoka na Kreeka do Resovii spowodował utratę połowy wartości ekipy. Doszły do tego wyjazd Kocika do Kataru (???? Kupidura), kontuzje Maciończyka (ale to akurat nie osłabienie ;)) oraz alkoholowo-narkotykowe wybryki Hernandeza i wspomnianego wcześniej Estończyka. Czarę goryczy przepełniła Częstochowa, która w decydującym meczu w żenującym stylu podłożyła się w Wieluniu, w meczu z drużyną na której Radomianie zrobili 6 pkt.
Obecnie grę ciągnie jedynie nieśmiertelny Prygiel, ale to będzie za mało na chyba jednak silniejszą kadrowo drużynę z Warszawy (a jak nie, to i tak sędziowie pomogą, jak w pierwszym meczu play-out).
Szkoda, że Radom najpewniej opuści PlusLigę, bo to spowoduję odpływ z tego miasta całej masy młodych graczy (zawodników Czarnych, którzy dominują rozgrywki juniorskie w Polsce we wszystkich rocznikach).
po raz kolejny się sprawdza: &quot;Od 1976 miasto z wyrokiem&quot; ;/

p.s. jednak mój pesymizm okazał się bezpodstawny. Wszystko jeszcze możliwe.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
:siata:AZS CZĘSTOCHOWA - ASSECO RESOVIA
Typ : Częstochowa @ 2,55
Bet365 ⛔0:3​

Trzecie mecze fazy 1/4 finału play off przed Nami. Bardzo ciekawie powinno byc w Częstochowie. Akadamicy owszem przegrywają 0-2 w rywalizacji do 3 zwycięstw ale sądze że dzisiaj postawią podobny opór Resoviakom jak w drugim meczu obu zespołów. Przed rozpoczeciem play offów sadziłem że będą to wyrównane mecze. Póki co tylko drugi mecz takowy był. To spotkanie mozna nazwac pojedynkiem Oivanen - Janeczek. Do obu zawodników poszło w granicach 50% piłek do ataku. Obaj spisali się dobrze, Mikko 25pkt a Janeczek 29pkt. W zespole AZS bardzo wiele od Janeczka właśnie zalezy, jak jemu nie idzie to ciężko wykreowac lidera w ataku. Wtedy Drzyzga wiele gra środkiem. Determinajca w drugim meczu wlała nadzieje w zawodników z Czewy. Miejmy nadzieje że potwierdzą to dobrą grą na parkiecie w Hali Polonia. Buki wystawiły całkiem sympatyczne kursy na zwycięstwo AZS. @ 2,55 w Bet365 jest doprawdy kuszące i kto wie czy takiej opcji nie wybiore sam by zagrac taki typ. Szerokośc składu w ekipie Wagnera już jest wkońcu normalne. Jeżeli Janeczek zagra na takim poziomie jak we wcześniejszych meczach i do tego poziomu dostosują się jego partnerzy z zespołu to Czewa jest w stanie wygrac ten mecz. Ich marzeniem jest powrót do Rzeszowa na 5 mecz, ale nie ma co wybiegac za daleko w przyszłośc. Niech się porządnie skupią na tym meczu.

---------------------
:siata:SIATKARZ WIELUŃ - SKRA BEŁCHATÓW
Typ : Skra -2,5seta @ 1,55
Unibet ✅0:3​

Wydaje się że formalnośc czeka nas we Wieluniu. Przewidywałem 3-0 w serii i 9:0 w setach. Jak na razie mój scenariusz się sprawdza bo jest 2-0 i 6-0 w setach... Skra bez Bąkiewicza niestety. Nawrocki ma nadzieje że Bąku będzie w stanie pokazac się na Final Four LM w Łodzi chociaż w linii defensywnej. No ale po wyleczeniu kontuzji wrócił już Antiga więc jest dobrze. Winiarski gra już na maxa. Nie widze atutów po stronie Siatkarza Wieluń w tym meczu. Sądze że kolejne 3-0 dzisiaj będzie.

------------------------

Co do meczu o utrzymanie to niby Warszawa, ale różnie to już bywało w pojedynkach obu zespołów więc ja odpuszczam ich drugie starcie. Jeżeli Wawa pokaże dzsiaij dobrą gre i wygra to raczej się utrzymają, ale łatwego starcia dla nich nie przewiduje stąd typowanie handicapów dla mnie jest ryzykowne,ale powodzenia życze Phillips ;)
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

W pierwszych dwóch meczach play off rozgrywanych w Jastrzębiu 28 i 29 marca drużyną wygraną okazali się gospodarze. W obydwu spotkaniach padł wynik 3:1 ale zwłaszcza w drugim meczu był moment że JW mógł oddać inicjatywę i może w efekcie przegrać mecz. Tak się nie stało ale jak to się czasami powtarza powiedzenie&quot; co się odwlecze to nie uciecze&quot; będzie miało zastosowanie w meczu dzisiejszym.Już wcześniej pisałem o tym że Delecta po fatalnym okresie gry zaczyna powoli wychodzić z dołka.Brakuje im przełamania i być może takowe nastąpi dziś co na pewno uskrzydliłoby zespół i w efekcie pozwoliłoby odnosić kolejne zwycięstwa.To że Delecta ma potencjał do wygrywania meczy z takimi zespołami jak dzisiejszy bardzo wymagający przeciwnik nie mam wątpliwości.Liczę na pełną mobilizację bydgoskich zawodników i trochę na uśmiech siatkarskiego szczęścia a zwycięstwo może stać się faktem. JW z kolei po dwóch wygranych być może podświadomie lekko zlekceważy dzisiejszy mecz na co też liczę.
Typy:
Delecta 5/10
Delecta +1,5 set 10/10
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
odwazne typy ale a to 10/10 to dla mnie bez sensu jak mozna grac za taka stawke typ na druzyna ktora nie na ostatnie 10 meczy wygrala bodajze 1.....a ich rywal wygrał 8/10 z tego co pamietam.....bez sensu ....

jastrzebski jest zdecydowanie lepszy od chimerycznego zespolu delecty w ktorej to grze kazdy dopatruje sie jakis sympotomow lepszej gry - ok nie graja zle ale koncowki setow zawsze oddaja rywalom....

ja typuje 2 - 6/10

a co eksperci na to robson, akselek, redwitz, radek, filip ???
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Wg mnie po wynikach w JW powinien być wyrównany mecz, ale ... No właśnie jak podkreślił kolega wyżej Bydgoszcz w całym sezonie zdecydowanie lepiej prezentowała się na wyjeździe niż u siebie. Czytałem wywiad z Czarnowskim, który powiedział, że w jednym i w drugim spotkaniu za szybko uwierzyli, że będzie 3:0. Więc &quot;dobra&quot; gra Bydzi nie była zależna tylko od ich postawy. Po takich słowach nie wierzę, żeby tak klasowy zespół jak JW zlekceważył przeciwnika, który de facto do najsłabszych nie należy. Trzeba też pamiętać, że trener Santili nie pozwoli sobie na żadne odpuszczanie, a stosunkowo młodzi zawodnicy JW ( Czarnowski, Łomacz ) jak i Yudin, Hardy i Abramov muszą teraz się dobrze pokazywać w związku z powołaniami do kadry.
Jeżeli chodzi o czysto techniczne atuty to na każdej pozycji JW ma lepszych zawodników i przede wszystkim równiejszych i stabilniejszych, pamiętajmy też, że libero wielki mistrz olimpijski z Delecty został, delikatnie mówiąc zwolniony. Zawodnicy z JW mają ZDECYDOWANIE lepsze przyjęcie i stabilniejsze armaty w ataku. Wiekowi Gruszka czy Szymański to nie jest to samo co kilka lat temu czy nawet ost. Mistrzostwa Europy.
I jeszcze jedno proszę zwrócić uwagę, że hala w JW jest mała co premiuje zespoły grające mocną zagrywka i mocnym atakiem a takie są zarówno Delecta jak i JW, a hala w Bydgoszczy jest dużo większa i pozwala na większy margines błędu w zagrywce.
Ja osobiście nie przekreślam Delecty, ale nie zapędzałbym się z ich super grą, sam Waldemar W. powiedział, że 2 mecze w Jastrzębiu były najlepsze w sezonie i nie wierzę, żeby one się powtórzyły jeszcze raz albo dwa.
~Śmiało typuje JW.

Delecta Bydgoszcz - JW Jastrzębie - 2 1,55

Dodatkowo można też postawić dzisiaj ZAKSę i to śmiało nawet - 1.5 cały sezon gromili Olsztyn i ost mecz wg mnie czysty wypadek przy pracy. Zdecydowanie lepsi zawodnicy i już klasowy trener Stelmach. Tylko kurs mały na czystą 2 1,35
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Jw na pewno jedzie do Bydgoszczy z nastawieniem na jeden mecz i na pewno nic nie odpuszczą. Granie 10/10 na delecte +1,5 to ogromne ryzyko bo moze dojsc do sytuacji vide mecz Czewa-Resovia i gladkie 0-3 gdzie po prostu gospodarze stracili motywacje.
Co do ZAKSY to na kolejna porazke pozwolic sobie nie moze i na dodatek nic nie wskazuje na to by mieli ponownie przegrac. W sezonie mieli oni kilka wpadek ale byly one jednorazowe i nie ciagnely sie seriami. Sam zagrałem dubla:
Delecta - Jw @ 1,5 ⛔ 3-0 brawo Delecta / Jw naprawde slaboo
Olsztyn - ZAKSA @ 1,3✅ 0-3

Myslalem tez nad jakims ryzykownym handi niestety bwin nie wystawil jeszcze oferty ;/
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Olsztyn-Kedzierzyn
typ: -2,5 seta Kedzierzyn
3.50
Unibet
Analiza:
Dziś w trzecim spotkaniu I rundy play off azs olsztyn zagra na wlasnym parkiecie z zak sa kedzierzyn kozle . Dosyc nie oczekiwanie rozwinely sie spotkania w kedzierzynie . Pierwsze zgodnie z oczekiwaniami kedzierzyn wygral 3:0 . Drugie zas olsztynianie zwyciezyli po tie breaku , co bylo ogromna sensacja. Z olsztyna przed sezonem odeszlo kilku podstawowych zawodnikow stanowiacych o sile zespolu . Zespol mial problemy finansowe , nie bylo wiadomo czy przystapi do rozgrywek . A tymczasem zajal 7 miejsce po rundzie zasadniczej i wygral juz jedno spotkanie z kedzierzynem . Zak sa byla druga po rundzie zasadniczej i chyba nikt w niej nie myslal ze olsztyn moze wygrac z nimi choc jedno spotkanie . Kedzierzynianie to zespol wyraznie mocniejszy . podopieczni krzysztofa stelmacha napewno beda juz dzis na maxa skoncentrowani gdyz kazde nastepne potkeniecie moze ich drogo kosztowac.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Również nie jestem zwolennikiem stawiania na Delecte w dniu dzisiejszym. Jastrzębski jest o klase lepszy i tylko od ich gry zależec będzie czy już dzisiaj awansują czy jeszcze odwloką w czasie swój awans do półfinałow. W tej fazie są już Resovia i Skra. Mecz w Łuczniczce mimo wszystko odpuszcze sobie od typowania. Chociaż jak tak patrze na niego to kurs na Jastrzębian nie jest zły, ale moooże wkońcu Delecta zaskoczy... Jakiś margines błędu sobie zostawie stąd też odpuszcze ten mecz.

------------------------

:siata:AZS OLSZTYN - ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE
Typ : ZAKSA -1,5seta @ 1,85
Unibet ✅0:3​


Zdecydowanie lepszym typem na dzień dzisiejszy jest zwycięstwo ZAKSY. Po dwóch meczach w tej serii jest nieoczekiwane 1-1. Bardziej wyrównanego pojedynku spodziewałem się w parze Czestochowa - Resovia a tutaj niespodziewanie Olsztyn postawił ciężkie warunku ekipie Stelmacha. W drugim meczu o zwycięstwie Olsztyna przesądziła dobra gra Józefackiego. Czy tym razem także spisze się bardzo dobrze? Może i tak ale ZAKSA ma skład pełny i o wiele lepszy od akademików. Jak dla mnie to niespodzianki w tym pojedynku dzisiaj nie będzie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
I jeszcze jedno proszę zwrócić uwagę, że hala w JW jest mała co premiuje zespoły grające mocną zagrywka i mocnym atakiem a takie są zarówno Delecta jak i JW, a hala w Bydgoszczy jest dużo większa i pozwala na większy margines błędu w zagrywce.
W PlayOffach zawodnicy z Jastrzębia grają na &quot;lodowisku&quot;. Na tej hali występowali też w LM. Ta hala jest bardzo, bardzo duża ;)

W ostatnich dwóch spotkaniach zagrałem na zwycięstwo Delecty. Głównie z tego powodyu, że Expekt miał bardzo ubogą oferte, a kurs na Jastrzębski ( w obydwu spotkaniach ) wynosił tylko 1.12. Na Delecte 5.35. Oczywiście nie szalałem ze stawkami. Bardziej dla podniesienia emocji przy oglądaniu spotkania.

Dzisiaj kursy wyglądają następująco. Delecta 2.40 - Jastrzęsbki 1.50. Po dwóch spotkaniach możemy powiedzieć już dużo więcej. Delecta nadal nie zachwyca. Grzesiek Szymański i Martin Sopko są co tu dużo mówić w bardzo przeciętnej formie. Piotrek Gruszka w pierwszym spotkaniu jeszcze grał w miare dobrze. W drugim natomiast zawiódł strasznie. W obu spotkaniach Delecta świetnie grała w bloku. Jasną postacią można nazwać Stasia Piecznoke, który pokazał się z dobrej strony. Piotrek Lipiński również grał dobrze. Czasami może zbyt czytelnie, ale przede wszystkim dokładnie. Dobrze uruchamiał skutecznych środkowych. Jastrzębski zagrał dwa dobre spotkania. Igor Yudin jest w niesamowitej formie. Atakuje na ogromnym luzie. Widać, że jest bardzo pewny siebie. Uderza mocno, plasuje kiedy trzeba. Kapitalnie. Ostatnio Ireneusz Mazur powiedział, że ma zasięg 372cm, nie wiem czy to prawda ;) Grzesiek Łomacz rozgrywa kapitalnie. Idealnie wie kiedy przyspieszyć, a kiedy zwolnić grę. Obojętnie gdzie wystawi to i tak atak zakończony jest pozytywnie. Skrzydłowi w dobrej formie w ataku. Patryk Czarnowski nadal utrzymuje ten sam dobry, równy poziom. Poza tym jeszcze raz napiszę o &quot;pajpie&quot;, którego grają w ekspresowym tempie. Rzadko mylą się z tego elementu.

Jeżeli Delecta nie znajdzie sposobu na Igora może być ciężko. Przede wszystkim, że zawodnicy z Bydgoszczy według mnie mają problemy z psychiką co widać często w końcówkach setów, bądź spotkań.

Jeżeli zdąże przelać pieniądze na Unibet to napewno zagram -1.5 seta na Jastrzębski i win Jastrzębskiego Węgla ;) Dzisiaj może się chyba skończyć 3:0 ???? A szkoda :p
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Olsztyn-Kedzierzyn
typ: -2,5 seta Kedzierzyn
3.50
Unibet
Analiza:
Dziś w trzecim spotkaniu I rundy play off azs olsztyn zagra na wlasnym parkiecie z zak sa kedzierzyn kozle . Dosyc nie oczekiwanie rozwinely sie spotkania w kedzierzynie . Pierwsze zgodnie z oczekiwaniami kedzierzyn wygral 3:0 . Drugie zas olsztynianie zwyciezyli po tie breaku , co bylo ogromna sensacja. Z olsztyna przed sezonem odeszlo kilku podstawowych zawodnikow stanowiacych o sile zespolu . Zespol mial problemy finansowe , nie bylo wiadomo czy przystapi do rozgrywek . A tymczasem zajal 7 miejsce po rundzie zasadniczej i wygral juz jedno spotkanie z kedzierzynem . Zak sa byla druga po rundzie zasadniczej i chyba nikt w niej nie myslal ze olsztyn moze wygrac z nimi choc jedno spotkanie . Kedzierzynianie to zespol wyraznie mocniejszy . podopieczni krzysztofa stelmacha napewno beda juz dzis na maxa skoncentrowani gdyz kazde nastepne potkeniecie moze ich drogo kosztowac.

Ile razy można pisać w kółko to samo i to samo, o problemach finansowych z przed sezonu, o przebudowie składu. Jest koniec sezonu a w każdej analizie są te informacje. Nie zgadzam się, że i tym razem będzie 3:0. AZS na własnej hali ugra minimum seta choć chciałbym zobaczyć piąty mecz między tymi zespołami.

Robson.// to analiza typowo pod TD więc pisał takie banialuki ... :-|
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
ANALIZA Z TYPÓW DNIA ;)


Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
typ: DW 2-3
kurs: 4,25
Bukmacher: Gamebookers
-
Dzisiaj o godzinie 18 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy rozpocznie się trzeci mecz w parze ćwierćfinałowej Plus Ligi siatkarzy. Stan rywalizacji po dwóch meczach w Jastrzębiu to 0:2. W obu meczach tamtych meczach padł wynik 3:1 (odpowiednio w pierwszym 20,27, -24, 18 oraz w drugim 19, -21, 22,22). Zawodnicy Delecty odbili się od dna i grają coraz lepszą siatkówkę. Bydgoszczanie stoczyli dwa zacięte pojedynki i nie można ich jeszcze skreślać w walce o półfinał. Jeśli Jastrzębie zagra na 100% swoich możliwości, Chemik nie zdoła wygrać, gdyż na papierze podopieczni Santilliego są lepsi w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, lecz trudno zagrać w tak krótkim czasie 3 bardzo dobre mecze (dla przypomnienia Igor Yudin 74% skuteczności w ataku w drugim meczu i dwukrotnie wybrany MVP meczu :spokodfhgfh ???? . Mówi się, że Delecta gra słabiej we własnej hali niż na wyjeździe. Są to luźne dywagacje oparte na wynikach, które miały często inne podłoże niż atut własnej hali. Sądzę, że zobaczymy dziś dobre, pięciosetowe widowisko i zawodnikom JSW nie tak łatwo będzie o zwycięstwo, stąd typ na dokładny wynik 2:3.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Tak też przypuszczałem, że JW gra w Play-off ach na lodowisku ale nie miałem pewności. Dzięki za informację, przyda się w następnej rundzie. Ale to również potwierdza o ile jest lepszy JW skoro grając na hali na której grają okazjonalnie potrafią gładko wygrać.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel​

O godzinie 18 zostanie rozegrane 3 spotkanie między tymi drużynami. Być może będzie ono ostatnie. W poprzednich dwóch meczach play offów zwycięsko wychodziła drużyna Węgla dwa razy wygrywając 3:1. Jednak Delecta ostro walczyła i była blisko zdobycia co najmniej 2 setów w tych spotkaniach. W ostatnich 2 starciach obydwu ekip Delecta zdobyła więcej punktów blokiem niż w całym sezonie. Zagrywka o wiele lepiej funkcjonowała niż przedtem. Łomacz był momentami mocno odrzucony od siatki. Jest to również zasługa Waldka Wspaniałego, który wreszcie przejrzał na oczy i zdjął Sopko w 1 secie i wprowadził na boisko Stasia Pieczonkę, który rozegrał fantastyczny mecz. Świetna skuteczność Dawida Konarskiego oraz Grześka Szymańskiego. Z meczu na mecz Lipa coraz lepiej wystawia. Wie kiedy przyśpieszyć akcję, a kiedy zwolnić. Jak dzisiaj wszystkie elementy o których wspomniałem będą funkcjonowały to nie boję się o ugranie dwóch setów przed Bydgoszcz. Mając na uwadze, że może to być ostatni meczy Delecty w walce o medale, dzisiaj podobno ma być podobna frekwencja jak na meczu ze Skrą, gdzie kibice siadali na schodach. Wszyscy chyba wiedzą jak duża jest Łuczniczka. Oczywiście nie należy zapominać o formie Jastrzębian. Yudin ostatnio imponuje formą, ale w poniedziałek był również blokowany momentami jak inni siatkarze Węgla. Mocno wierzę w Delectę i liczę, że będzie 5 mecz na &quot;lodowisku&quot;.
Powodzenia !
;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
:siata:Michal Cerven Poniżej 3,5 bloków @ 1.80✅
:siata:Michał Ruciak Poniżej 14,5 punktów @ 1.85✅

W poprzednim poście napisałem, że Delecta zagrała ostatnio wspaniale w bloku. W poniedziałek Michal Cerven miał na swoim koncie 5 oczek zdobytych blokiem. Drugi taki mecz szybko się nie zdarza. Często w tym sezonie bywało, że jeżeli jeden mecz Słowak rozegrał świetnie, grał blokiem i skutecznie atakiem to w następnym spisywał się poniżej oczekiwań i czasami był zmieniany przez Tomasza Wieczorka. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie, ale nie odbije się to na postawie całej drużyny.
Drugi typ to indywidualny dorobek Michała Ruciaka. Poprzedni mecz Zaksy z Olsztynem miał miejsce w sobotę. Wtedy to Kędzierzynianie wygrali po pięciosetowym meczu 3:2. Mogłoby się wydawać, że skoro były rozgrywane pięć setów to powinien mieć na swoim koncie dużo punktów. Jednak Michał zdobył tylko 8 punktów. Warto dodać, że grał w każdym secie. Jak został zmieniony to tylko na podwyższenie bloku. Natomiast w 1 meczu play offów Zaksa wygrała 3:0 i to wtedy Michał był ogniwem drużyny zdobywając 14 oczek, ale nadal nie przekraczając granicy 15 punktów. Liczę na jego słabą dyspozycję w dniu dzisiejszym i szybką zmianę, bądź duża nieskuteczność.
Powodzenia !
;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: Bet 365
Analiza: Trzeci mecz serii play-off pomiędzy obiema drużynami. Dwa pierwsze wygrali Jastrzębianie. Drugie spotkanie można było określić jako w miarę wyrównane i w tym tkwi moja nadzieja w dzisiejsze zwycięstwo Delecty. Jest to mecz ostatniej szansy dla Bydgoszczan jeśli marzą o medalach Mistrzostw Polski. Jeśli chodzi o porównanie zawodników na poszczególnych pozycjach, to: rozegranie - troszkę wyżej cenię umiejętności Łomacza niż kogoś z dwójki Woicki, Lipinski; przyjęcie - tutaj rzeczywiście troszkę wyższe umiejętności po stronie Jastrzębian, atak na remis, środek też można ocenić mniej więcej na remis. Zatem wychodzi lekka przewaga Jastrzębian, ale jest jeszcze własna hala , która powinna przeważyć na korzyść Delecta. To zwycięstwo pozwoliłoby im wciąż marzyć o medalach Mistrzostwa Polski.
 
nynek_92 0

nynek_92

Użytkownik
Spotkanie: AZS UWM Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: under 160,5 pkt (139 )
Kurs: 2.95 ✅
Buk: Unibet

Analiza:

Przed nami trzecie spotkanie play-off,pomiedzy akademikami z Olsztyna a druzyna z Kedzierzyna.Po pierwszych dwoch meczach w Kedzierzynie jest remis.Teraz rywalizacja przenosi sie do Olsztyna.Ogladajac pierwsze mecze mozna stwierdzic ze byly one wyrownane.Pojedynek pierwszy zakonczyl sie wygrana 3:0 gospodarzy,drugi po zacietym meczu wygrali goscie 3:2.
Jednak moim zdaniem glownie przez zlekcewazenie ich przez gospoadarzy.Dzis kolejny mecz.Olsztynianie beda chcieli pokusic sie o niespodzianke i prowadzic w rywalizacji 2:1 i byc o krok od wyeliminowania faworytow dwumeczu.Moim skromnym zdaniem przyjezdni podejda do tego meczu mocno zdeterminowani.Wiedza jak wazny jest to mecz dla nich,nie bedzie mowy o odpuszczaniu.Przypomne mecz w fazie zasadniczej w Olsztynie.Wowczas ZAKSA rozbila AZS 3:0.Dlaczego nie mieliby tego powtorzyc?
Wczorajszy mecz zwiastowal nam duzo emocji,a jak sie skonczylo 3:0 dla Resovii,mecz w ktorym Domex nie istnial w zadnym z elementow siatkarskiego rzemiosla.Najgorzej radzili sobie z zagrywka,wiekszosc z nich ladowala w siatce.Dzis moze byc podobnie.Druzyna ZAKSY ma napewno lepszy sklad ,Ruciak i Sammelvuo w przyjeciu,na rozegraniu Masny,Mierzejewski na libero,Gladyr i Sczerbaniuk no i w ataku Jarosz.Jesli chodzi o rezerwowych nie odstepuja oni pierwszej szostce.W ostatnich meczach pokazali to wchodzac z lawki.Mam na mysli Kazmierczaka i Witczaka.Pierwszy z nich swoja flotem napsul krwi przyjmujacym,krotkie w jego wykonaiu tez niczego sobie.Drugiego zapamietal przede wszystkiem z jego atakow,gdzie niemilosiernie obijal blok przeciwnika.W zespole z Olsztyna na uwage zasluguje Winnik,Oczko oraz Gunia.Od ich postawy bedzie wiele zalezalo.Moim zdaniem padnie wynik 0:3,jednak ten typ podal juz radomiak.Tak wiec linia pkt jaka zaproponawel przy wyniku 0:3 musi wejsc.Pozdrawiam nynek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom