>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Szansa pomocy jest realna, ale mecz na pewno się nie skończy wynikiem 3:0 w stronę Wielunia. Siatkarzowi wystarczy jeden punkt, więc takim wynikiem mecz się skończy (tie-break). Częstochowa nie walczy już o nic, a przypominając sytuację z tamtego roku, też spuściła Radom do play-outów oddając mecz Delekcie (mogę się mylić, ale raczej nie ;)). Poza tym, AZS mierzy w 5 miejsce (wiadomo, zapowiedzi są walki o wyższe miejsca), więc najprawdopodobniej będzie grała z 8 drużyną po fazie zasadnicznej, i jeśli do tego dojdzie, to spotka się z Jadarem lub Siatkarzem, &quot;wybór&quot; należy do nich. Przypomnę, że Czewa uległa w Radomiu 1:3.
Częstochowa +2,5 seta
Częstochowa +1,5 seta
Tyle ode mnie, pozdrawiam ;)
Dla mnie istnieje szansa że Siatkarz wygra ten mecz czysto sportowo bo z Zaksą potrafili wygrac 2 sety z Jstrzebski tez ale tylko w przypadku meczu z Delectom potrafili utrzymac swoja dobra gre dłuzej niz przez dwa sety biorac pod uwage tylko mecze z zespolami z miejsc 1-5 ale patrzac na to przez pryzmat ostatnie pojedynku z Jadarem gdzie mogli sobie zrobic no stress przed ostatnio kolejka bo chyba wiadomo ze zawsze lepiej zrobic to wczesniej niz na ostatniom chwile dlatego mam wiele watpliwosci do tego co jutro zaprezentuja swoja gra w Czewie ma kto serwować Janczek, Łuka, Wiśniewski, Wierzbowski, Nowakowski (chodz ostatnio u niego slabiej w tym elemencie) . . . Drzyzga KArdos tez potrafia postraszyca a libero z Wielunia Kryś dla mnie przjmóje i broni conajmniej słąbo. Błoński który w ostatnim spotkaniu tak ratowal Wielunian moze zostac kilka razy ustrzelony i szybciej skoncy niz zacznie dobrze grac

Co za kim przemawia (jak dla mnie):
Zagrywka napewno bez dyskusyjnie czewa
Przyjecie jak wyzej Czewa solidnie Wielun czasem tragedia i komedia
Obrona bezdyskusyjnie czewa (Zatorski a Kryś to jak niebo a ziemia)
Blok:Moze na remis roznie z tym elementem w obu druzynach bywa
Skrzydła Czewa
Atakujacy Czewa
Śierodkowi moze na remis
Rozgrywajacy moze na remis moze lekko dla Wielunian zalezy kto bedzie rozgrywal w czewie
Ostatni mecz mimo porazek napewno lepiej zaprezentowala sie Czewa
Moblizacja:Wieluń chodz Akademicy napewno nie chcieli by zaliczyc 5 proazki z rzedu przed PO jak wypowiadaja sie wszyscy zawodnicy zwarzaja uwage na ten fakt
Rzekomy fakt mozliwosci podlozenia sie rywalowi napewno moblizuje dodatkowo Czestochowe

Nikkol pamietam ze przegrali ale czy to bylo podlozenie tak stwierdzil Jan Such ktory co roku chyba w ramach usprawiedliwienia niskiej pozycji swojej druzyny szuka wszedzie dziury w calym. Pamietam z Czestochowianie byli wtedy jakos po seri Tie breków czesto granych meczy i tam mogla lezec tez przyczyna. Za niedlugo wyjdzie ze Czewa jest tak przyjacielska ze wszystkim oddaje punkty. Moim zdaniem bukmacherzy podsycaja plotki kursami przed tym meczem a ludzie gdy to widza coraz bardziej w to wierza chodz i tak buki zaczely sie ogrniac kursy na AZS caly czas maleja i moze jutro spadnie na tyle ze bedzie to wygladalo to jak sie spodziewalem przed ich wystawieniem czyli okolo (1.5-1.6) - (2.2-2.4). Ciekawe jak to się skonczy duza nagonka na ten mecz a jak dla mnie wszystkie inne wyniki są równie prawdopodobne procz 3-0 3-1 0-3. Przekonamy sie jutro o 19 czy rzekome podkładki tak jak to mialo miejsce w meczu Centrostalu (podłozenie rzekome wynik 3-2 dla Bydgoszczy a skoczylo sie 2-3). Dla mnie szanse ze Czewa sie podlozy sa jak 1 do 1000 Kto jak kto ale oni &lt;mysli&gt; . . .
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Zak Sa Kedzierzyn-Azs Olsztyn
typ: +20,5 pkt olsztyn
1.75
Unibet
Analiza:
Dziś w spotkaniu ostatniej kolejki plusligi kedzierzyn kozle podejmie na wlasnym parkiecie azs olsztyn . Bukmacherzy dzis chyba troche przesadzili z kursami na to spotkanie . Olsztyn juz raczej nie zmieni swojej pozycji po rundzie zasadniczej i zostanie na 7 miejscu . kedzierzynianie natomiast maja szanse na zajecie drugiej pozycji przed play offami . Jesli Zak Sa zajmie 2 pozycje to naj prawdopodobniej zagra z olsztynem w pierwszej rundzie play off . Dlatego tez olsztynianie dzis napewno nie poloza sie przed zak sa na parkiecie i beda walczyc chocby o seta . W pierwszej rundzie , w olsztynie mimo wyniku 3:0 handicap punktowy przeze mnie proponowany wszedl by z nawiazka . Tamto spotkanie zakonczylo sie 3:0 dla Zak Sa , w setach do 23 , 21 i 17 . A wiec handicap wszedlby z nawiazka 6 punktow . Kedzierzynianie napewno dzis beda bardziej zdeterminowani do zwyciestwa , beda chcieli zajac 2 miejsce , a do tego potrzebne sa im 3 punkty . Kedzierzyn jesli nawet straci jednego seta moze utrzymac 2 lokate po tej kolejce . Olsztyn , urywajac ostatnio seta Jastrzebiu pokazal , ze mimo ze ma zapewnione 7 miejsce bedzie walczyl w spotkaniach bez wiekszego cisnienia . Takze dzisiaj oczekuje walki na 100% od podopiecznych mariusza sordyla .
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Może nie tyle co chodzi o plotki, że &quot;Czewa&quot; odpuści mecz bo ja nigdzie w internecie nie wyczytałem, że AZS odpuści, ale z reguły się już tak przyjęło że jak zespół nie ma o co walczyć tak jak teraz w ostatniej kolejce to już na pewno odpuści i dlatego buki wystawiają takie kursy. Dla mnie również kurs na Częstochowę to przesada i nie omieszkam odpuścić bo co jak co, ale jestem przekonany, że Częstochowianie jutro zagrają na tyle ile będzie ich stać bo mimo, że sytuacji w tabeli nie poprawią to wygrana przed play-offami ich może podbudować po tej serii porażek. Tak się składało, że Czewa grała ostatnio z czołowymi drużynami a więc była możliwość obejrzenia meczów w tv i mimo porażek może się wydawać, że są w kiepskiej formie, ale momentami ich gra naprawdę wyglądała dobrze, jedynie to co się najbardziej rzucało w oczy dla mnie to mimo wszystko brak doświadczenia i ogrania to było widoczne z takimi rywalami jak Resovia czy Jastrzebski. Teraz sytuacja jest zupełnie inna, bo AZS jest teoretycznie silniejszym zespołem i będą mogli zupełnie inaczej podjeść do tego meczu i to nie oni mają &quot;nóż na gardle&quot; tylko mogą sobie zagrać na luzie. Tak jak Filip powiedział nie wyobrażam sobie, żeby Wieluń wygrał tutaj 3:0 to byłoby zbyt podejrzane i znowu rozgorzałaby dyskusja, że Częstochowa rozdaje punkty. Udało mi się pobrać kurs na handicap +2.5, bo dla mnie pewność tego typu to 11/10 ale teraz już mocno spadło, chociaż osobiście polecam zagrać handicap +1.5 po 2.20 choćby w Unibet.

Siatkarz Wieluń - AZS Częstochowa +1.5 2.20 Unibet

Oraz mimo tak niskiego kursu +2.5 po 1.30

Początek kolejki dla mnie rozpoczęty znakomicie bo tak jak pisałem na poprzedniej stronie Zaksa rozprawiła się gładko z Olsztynem i miejmy nadzieję, że pozostałe typy również nie zawiodą ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Świetna dyskusja i co wazne merytoryczna i na wysokim poziomie. Mecz Wieluń - Czewa rozpisany już w najmniejszym detalu. Sam chciałbym dodac że również jestem zdania że nie ma mowy o żadnym podkładaniu się akademików. I co z tego że Wieluń potrzebuje pkt ? Tak jak filip napisał jeżeli ich przyjęcie będzie na takim poziomie jakw meczu z Jadarem to ja dla nich nie widze szans. Owszem może i ich hala nie pozwoli na rozpędzenie się w tym elemencie Czewie, ale przecież mają jeszcze floty Nowakowskiego. Filip wspomniał że Wieluń ma lepszy środek. Z tym akurat się nie mogę w ogóle zgodzic. Dla mnie to Czewa ma jeden z najlepszych środków w PLUS Lidze. Może i mlodzi gracze,ale z wielkim potencjałem. Do tego rozgrywający nie boi się grac bardzo wiele tym elementem. Na nieco ociężałego Nowaka to może byc woda na młyn. I właśnie najwazniejsze pytanie czy wszystkie urazy i choroby już zaleczone? Bo będąc w 9 i nie mając pola manewru w ataku czy na rozgeraniu ciężko się gra. Wiele wskazuje że Wagner będzie miał wszystkich do dyspozycji. Jak dla mnie buki przesadzają z kursami! Ok na gwałt pkt potrzebuje Wieluń, ale czy na to ich stac obecnie oto jest pytanie ? @3,20 na Czewe i @1,20 na Wielun? nasuwa się tylko -&gt; ???? Gdybym spojrzał na kursy nie wiedząc kto z kim gra pomyślałbym że to spotkanie chociażby ZAKSA - Częstochowa, ale to przecież Wieluń! Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami to dominacja Częstochowy i pewna wygrana 3:0. Po takich kursach to nie wypada nie zaryzykowac moim zdaniem i zagrac coś w strone AZS!

Typy : Częstochowa +1,5seta @ 2,20 Unibet ⛔3:0

--------------------


Drugim moim typem na tą kolejke jest wygrana Jastrzębskiego Węgla. Już też wspominaliście że muszą wygrac by nie zostac wyprzedzonym przez Resovie. Zawsze lepsze 3msc niż 4. Dzisiaj ZAKSA wygrała 3:0 więc już szans na 2msc szans nie ma. O Delectie swojego zdania nie zmienie. To drużyna bez jaj. Grająca dośc powiedizec żałośnie od pewnego momentu. Problemy w wielu elementach. Nawet to że przed tygodniem Wspanialy widzi pozytywy w ... przegranej 0:3 z Resovią wiele już mowi z czego tam się cieszą. Ja więc stawiam na Jastrzębski Węgiel ;)

Typ : Jastrzębski Węgiel @ 1,35 Unibet✅0:3
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ja myślę, że gra na Jastrzębie po tym kursie jest zbyt ryzykowne. Nie jestem do końca przekonany do gry Jastrzębian. Mobilizacja jest bardzo wysoka, ale czasami jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Delecta w ostatnim meczu fazy zasadniczej postara się zaprezentować z jak najlepszej strony. Z Resovią wynik był całkiem niezły, w każdym secie nawiązali walkę, zwłaszcza w 1 i 2, a przegrali końcówki, gdyż moim zdaniem po prostu je oddali zgodnie z wcześniejszymi rozkminami o ustawieniu przed PO.
Jeśli wszyscy zawodnicy JSW zagrają dobre spotkanie (w tym Paweł Abramov) o zwycięstwo nie powinno być większych problemów, ale myślę, że jeśli Delecta będzie chciała, jest w stanie urwać punkty. A może skusi się nawet na zwycięstwo, zobaczymy.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Skra-Jadar Radom
typ: +2.5 seta Radom
2.08
pinnacle
Analiza:
Jutro w spotkaniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej aktualny mistrz polski i lider rozgrywek w tym sezonie - skra belchatow podejmie na wlasnym obiekcie zespol jadaru radom . W normalnych okolicznosciach latwo byloby wskazac faworyta , bo jadar zajmuje aktualnie osme miejsce w ligowej tabeli , ale rzeczywistosc jest zupelnie inna . Jest to ostatnia przed play offami kolejka rundy zasadniczej . Skra juz na kilka kolejek wczesniej zapewnila sobie awans do play offow z pierwszego miejsca i nikt jej juz nie moze zagrozic . Jadar natomiast do konca walczy o utrzymanie sie w lidze . Aktualnie zajmuje gwarantujacego to miejsce osme , ale tuz za nim znajduja sie ekipy wielunia i warszawy , ktore moga przeskoczyc radomian w koncowym rozrachunku . Dlatego t a ostatnia kolejka bedzie bardzo emocjonujaca . Sklad skry w tym spotkaniu zapewne bedzie odbiegal od tego ktory wystepowal przez caly sezon , dlatego jadar bedzie mial szanse na nawiazanie walki ze skra , a moze nawet urwanie punktow . Jadar musi zdobyc jakies punkty w Belchatowie , gdyz jesli Wielun wygra z Czestochowa u siebie , przy zerowym dorobku Radomian , Jadar bedzie bil sie o utrzymanie . Dlatego radomianie na to spotkanie wyjda zapewne na 100% skoncentrowani i zdeterminowani . Radomianie udowodnili to ze skra grac potrafia . Wygrali przeciez spotkanie z belchatowianami w radomiu w ubieglym roku . Trener Skry zapewne bedzie oszczedzal podstawowych zawodnikow przed runda play off i final four ligi mistrzow , a wiec uwazam ze jadar jest w stanie nawiazac walke w jutrzejszym spotkaniu .
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Patrzac na wyrownana gre w ostatnim meczu Delecty z Resovia, sadze iz Delecta powinna a wrecz ugra co najmniej seta. Z tego wzgledu skusilbym sie na over 160,5 pkt. Nie bede sie rozpisywal ze faworytem jest JW i ze oni punktow potrzebuja bardzo bo to oczywiste i wszystko na ten temat zostalo juz powiedziane.

Delecta - JW over 160,5 @ 1,42⛔139
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Zwycięstwo Częstochowy po kursie w okolicach 2.95 to promocja. W mocno okrojonym składzie zawodnicy Trenera Wagnera potrafili urwać po secie ZAKSIE i Jastrzębiu. Wieluń ma przewage na środku ? W którym momencie ? Tak jak napisał Robson, pomimo tego, że są to młodzi zawodnicy, często prezentują bardzo dobry poziom. Świetnie grają w bloku i ataku, łapią wysoko piłkę. No i zagrywka Nowakowskiego ( ostatnio miał jakieś problemy z ręką ) i Wiśniewskiego sieje popłoch w szeregach drużyny przeciwnej. Fabian według mnie również prezentuje się znakomicie ( nie wiem czy już wystąpi ), świetnie rozkłada atak w drużynie i nie boi się gry ze środkowymi. Zauważyłem, że bardzo rzadko stosuje &quot;pipe&#39;a&quot;. Ostatnio Marek Kardos korzystał z tej opcji. Bartek Janeczek jak wejdzie dobrze w spotkanie może być nie do powstrzymania. Bardzo dynamiczny, twardo grający zawodnik. Jego zmiennik Paweł Mikołajczak ( leworęczny ) również może wnieść do zespołu bardzo dużo. Jednak jest strasznie nieregularny. Obaj dysponują mocną zagrywką z wyskoku. Na przyjęciu jeden z moich ulubionych graczy Piotrek Łuka. Zawodnik z charakterem, który rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu. GRa dobrze w każdym elemencie. Obok Piotrka wystąpi zapewne Krzysiek Wierzbowski, który świetnie się rozwija. Potrafi wziąść na siebie ciężar przyjęcia ( jeszcze popełnia w tym elemencie czasami głupie błędy ), dobrze zagrywa z wyskoku i całkiem dobrze radzi sobie w ataku. Gra bez żadnych kompleksów, zresztą jak cała drużyna z Częstochowy. Na libero Paweł Zatorski, który przede wszystkim znakomicie &quot;uwija&quot; się w obronie. Podbija mase trudnych piłek.

Co do gry Wielunia to nie za wiele mogę powiedzieć. Ostatnio przyjmowali żenująco, przez co Andrzej Stelmach nie mógł korzystać z usług środkowych. Na skrzydłach radzą sobie przyzwoicie szczególnie Błoński i Lubiejewski. Przyjęcie to ich ogromna bolączka i myśle, że dobrze dysponowani siatkarze Trenera Wagnera mogą to wykorzystać. Przy kiepskim przyjęciu zacznie funkcjonować bardzo groźny blok drużyny Częstochowy.

Chciałbym, aby to właśnie Wieluń opuścił PlusLigę. Jakoś nie moge się przekonać do tego zespołu. Jadar jeszcze zniosę, Warszawa z tych trzech drużyn ma największy potencjał. Pech chciał, że stracili Buszka w najważniejszym okresie ????

Sam zaryzykuję na zwycięstwo Częstochowy. Lubię tą drużynę za charakter, za wolę walki i przede wszystkim za to, że promują młodych, zdolnych siatkarzy. Ta drużyna ma przysłowiowe &quot;jaja&quot; i jutro powinna to pokazać ????

Zwyięstwo Częstochowy - 2.95 ????
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Delecta(+8,5 pkt) - JW | @ 1,85 unibet
W meczu rozgrywanym tydzień temu Delecta poległa z Asseco 0:3 różnicą 9 punktów. Dwa pierwsze sety przegrane na przewagi i dopiero w trzecim -5pkt. Moim zdaniem zauważalna jest mimo wszystko poprawa jakości gry Delecty.JW jest porównywalnym zespołem pod względem poziomu gry do Asseco a w związku z tym oczekuję iż Delecta zawalczy podobnie jak w poprzednim meczu i może nawet urwie JW seta lub dwa.Gdyby bydgoszczanie ugrali seta choćby różnicą 2 pkt. to handi z +8,5 pkt. rośnie do +10,5 pkt. i szansa na pokrycie go wzrasta.Myślę że to dość realny przebieg wydarzeń.Dodam że w meczu pierwszej rundy w Jastrzębiu Delecta przegrała 0:3 różnicą 10 pkt.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Z tym śierodkiem Czewy mialem na mysli ostatnie mecze kiedy Wiśnia nie grał a Nowakowski zmagał się z kontuzją dlatego porównałem ich na remis ???? bo jezeli patrzec na caly sezon to wieluń się chowa tagże w tym elemencie głeboko w ziemie ???? obaj Środkowi z Czewy świetnie zagrywają floty a Wieluń z tego co zauwazylem ma ogromne problemy z przyjmowanie takich zagrywek zreszta tych mocniejszych też. Reasumujac dyskusja bardzo ciekawa tak ajk Robson powiedzial ???? ) A oczekiwanie na wynik robi sie jeszcze goretsze Go go AZS ! ???? ;D ????
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Jeżeli Jastrzębski wygra to czy Resovia zagra na 100 %? Dochodzą słuchy o ciężkim treningu przed playoff oraz jakichś drobnych urazach graczy, kibice Resovii może coś wiedzą? Kurs 8.00 na Politechnikę wydaje się wartościowy w sytuacji gdy jedna z drużyn będzie miała o co grać, mam na myśli Polibudę, która ma teoretyczne szanse na wyższe miejsce jeszcze. Panowie co Wy na to?
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (handicap +2.5) 1 1.40 Unibet ⛔
Kurs na to zdarzenie niski, ale myślę że warto zagrać. Delecta po okresie bardzo słabej gry, powoli wraca do formy prezentując się z meczu na mecz coraz lepiej. Wynik 0:3 z Resovią może mówić co innego, ale naprawdę był to dobry mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Wspaniałego. Przez całe spotkanie Delecta toczyła bardzo równy bój z Resovią i minimum tutaj powinni wygrać seta, ale w końcówkach Resovia odjeżdżała. Dzisiaj zmierzą się z kolejnym silnym rywalem, który walczy już tylko o utrzymanie 3 miejsca, bo Zaksa wczorajszym zwycięstwem zapewniła sobie 2msc. i chce mi się wierzyć, że Delecta dzisiaj po raz kolejny nie zdoła ugrać seta u siebie. Jastrzębski Węgiel na pewno będzie chciał dzisiaj tutaj odnieść zwycięstwo i obronić 3 miejsce bo Resovia jest tuż za nimi, ale mam dziwne przeczucie, że Jastrzębski może w Bydgoszczy nie zdobyć całej puli. Zawodnik Delecty na pewno będzie zależało dzisiaj, aby zagrać dobry mecz przed play-off i sprawdzić swoją formę. Reasumując - jestem mocno przekonany, że Delecta ugra dzisiaj seta a po cichu typuję tie-break.

Co do Resovii to się powstrzymuję przed typowaniem tego meczu dopóki nie będzie znany wynik meczu Jastrzębskiego. Jeśli Jastrzębski wygra wtedy myślę, że można pomyśleć nad handicapem na Politechinkę ;)
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Dla wszytskich zainteresowanych AZS ostatnio trenował w końcu pełną dwunastką, co może dac większe pole do popisu trenera Wagnera. Zawodnicy wraz z trenerami wypowiadali się, że nie odpuszczą meczu Wieluniowi także na win można próbowac. Pozdrawiam
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Pamapol Siatkarz Wielun (1.5) - Domex AZS Czestochowa (0) 2 @ 5.50

Wieluń faworytem spotkania z akademikami z Częstochowy? Spowodowane jest to oczywiście tym, że to spotkanie będzie decydowało o awansie gospodarzy do fazy Play Off naszej ligi. Czewa powinna wygrać jeśli chce bez spoglądania na rywali zachować swoje wysokie, piąte miejsce w tabeli. Jednak sporo już zostało powiedziane o tym meczu i siatkarze z pod Jasnej Góry nie powinni tego meczu odpuścić. Sportowo wydają się być mocniejsi w praktycznie każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. W meczu z Jadarem przyjęcie Wielunia stało na tragicznym poziomie i dziś z taką grą w tym elemencie mogą mieć ciężko. O meczu zostało napisane już prawie wszystko (co oczywiście jest bardzo pomocne). Akademicy mieli ostatnio trochę pecha, przegrali 4 kolejne mecze, a w dodatku trapią ich kontuzje. Jednak jak zapowiadają najgorsze jest już za nimi i będą chcieli wejść w fazę Play Off w dobrych nastrojach, po wygranym ostatnim meczu rundy zasadniczej. Kurs 5.50 na ich zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch setów? Jestem skłonny zaryzykować!
__________________
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
tego jeszcze na tym forum chyba nie bylo...... wszyscy najwieksi eksperci tego dzialu graja ten sam typ....czewa +2,5 nie ma sie czemu dziwic ze kursy spadly z 1,6 na 1,2 nawet....a za naszymi ekspertami poszla z tym graniem masa ludzi....
a co ciekawe ten typ to nie jest typ wg bukow na faworyta meczu....
pomyslec co sie stanie jak tak bedzie 3-0......az sie boje...hehehe
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
Asseco Resovia-Politechnika Warszawska typ 2
kurs:5.85
buk: expekt
Jastrzębie wygrało i Resovia musi pogodzić się z 4 miejscem w tabeli, politechnika na przeciwległym biegunie, wciąż z nożem na gardle, powalczy o punkty z ogromnym zaangażowaniem...myślę, że przy odrobinie szczęścia i rozluźnienia w drużynie Resovii, otwiera się szansa dla Warszawian na pozostanie w plus lidze bez rozgrywania dodatkowego meczu...jeśli SKRA i CZewa zagrają na serio to Warszawianom otworzy się nie lada szansa na play off ???? a kurs niezły...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jednak chyba prognozy, że Delecta wraca do formy są błędne. Drugi mecz 0:3 i frajersko zmarnowane okazje w meczu. Rozumiem, że dla nich to mecz o nic, ale choćby dla kibiców mogliby zagrać przyzwoicie a miałem wrażenie że myślami byli gdzie indziej. Gruszka znakomite obrony dzisiaj, ale jego rola to przede wszystkim zdobywanie punktów a dzisiaj totalnie zawiódł. Nie potrafili przez cały set utrzymać równego poziomu gry i tak samo jak w meczu z Resovią rywale w końcówkach odjeżdżali a sytuacja z II seta całkiem mnie rozwaliła - prowadzenie Delcety 19:16 i strata 8 punktów pod rząd. I jeszcze jako ciekawostka - Delecta przez cały mecz w bloku zdobyła 1 punkt i to wszystko mówi...Już za tydzień ponownie się spotkają obie ekipy w play-off i nie daję żadnych szans Delecie.
A więc wszystko już jasne - Jastrzębski na umacnia się na miejscu 3 i teraz pytanie jak podejdą do meczu siatkarze rzeszowskiego klubu ?
Myślę, że można skusić się na over 160,5 pkt lub handicap +2.5 na Politechnikę.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
No i Czewa dostała 3-0. Kto by się spodziewał, że nie zdobędą ani jednego seta?
Muszę przyznać, że umoczyłem niezłą kasę przez nich, ale no cóż.
Z drugiej strony moim zdaniem podłożyli im się i to bardzo, bo 3-0, nawet w obliczu kontuzji. Inne mecze przegrywali 3-1(4 ostatnie) i to z lepszymi zespołami ZAKSA itd.
Dla mnie podłożony mecz.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Właśnie wróciłem z meczu WIELUŃ - CZĘSTOCHOWA ... brawo zasłużone 8 miejsce ????
To czym Czewa miała zniszczyć pamapol czyli zagrywka .. Było dokładnie inaczej to pamapol zniszczył zagrywką czewe szczególnie w drugim secie 25;12 ???? Sarnecki , Błoński i Zajder zagrywali KOSMOS dzisiaj.Zasłużone miejsce Pamapolu i końcówka sezonu to dobry okres gry beniaminka .. mecz z Jadarem był słabym i większość typerów sugerowało się tym meczem bo leciał w tv
Czewa nie istniała na parkiecie .. GRZEGORZ WAGNER w 2-3 SECIE UKLĘKNĄŁ Z CZERWONĄ TWARZĄ A KIBICE CZĘSTOCHOWY KTÓRZY BYLI TAK ŻYWIOŁOWY NA POCZĄTKU WYSZLI W POŁOWIE 3 SETA Z HALI ????

Przewaga w każdym elemencie ale głownie blok i zagrywka.
p.s Sarnecki mvp meczu .. bardzo skuteczny w kontrach.
POZDRAWIAM.WIWAT WIELUŃ
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie wierzę w czysto sportowe zwycięstwo Wielunia. Nie oszukujmy się, Wieluń nie zasługuje na miejsce w PlusLidze o czym często wspominałem ( Tabela mówi co innego, ale takie jest moje zdanie ). Widziałem spotkania Częstochowy z Resovią, ZAKSĄ, Jastrzębskim, Skrą i nie wierze w to, że zespół, który w żadnym elemencie nie posiada takiego potencjału jak wyżej wymienione drużyny sprawia ostre lanie podopiecznym Grzegorza Wagnera ! Drużyna, która ma olbrzymi problem z przyjęciem, dzisiaj gra cuda ?

Nie toleruję odpuszczania, pomagania rywalom, minimalizmu i braku jakichkolwiek ambicji. Ceniłem drużynę z Częstochowy właśnie za charakter, za wolę walki do końca. Gdzie rywalizacja zgodna z zasadami &quot;fair play&quot; ? Jak musi czuć się Radom ?

Teraz sam nie wiem co mam myśleć ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom