>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Plusliga mezczyzn
Jastrzebski Wegiel - Domex Czestochowa
typ: -3,5 pkt Jastrzebski (1 set)
1,9
Unibet
Analiza:
Jutro rozegrane zostanie spotkanie w ramach 16 kolejki plusligi . Jastrzebski Wegiel podejmie na wlasnym parkiecie Azs Czestochowa . Bedzie to bardzo wazne spotkanie , gdyz do konca rundy zasadniczej zostalo zaledwie 3 kolejki , wiec kazdy zespol bedzie sie staral zajac jak najlepsza pozycje przed playoffami . Aktualnie Jastrzebski zajmuje 3 miejsce i chcialby napewno conajmniej utrzymac to miejsce . Mlody zespol z Czestochowa spisuje sie bardzo dobrze i jest 5 w tym momencie , po pietach depcze im jednak zespol z Bydgoszczy . Jastrzebski w ostatnim spotkaniu pokazal ogromna klase . Po porazce w dwoch pierwszych setach w kedzierzynie zdolal sie podniesc i wygrac to spotkanie . Takie spotkania dodaja napewno wiary w siebie i dodaja pewnosci przed waznymi spotkaniami . Jastrzebski gra na bardzo specyficznej , malutkiej hali . Zespoly maja problem z przystosowaniem sie do kameralych warunkow i czesto nie moga odnalezc sie w pierwszych setach . Dlatego upatruje szansy na wejscie mojego typu . Czestochowa moze odrazu nie przyzwyczaic sie do warunkow hali . AZS posiada mloda kadre i chyba jeszcze nie tak dobra jaka maja Jastrzebianie . Oczywistym faworytem tego spotkania wydaja sie byc wiec Jastrzebianie .
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
-

Siatkarz Wieluń - Kędzierzyn-Koźle.

typ: ZAKSA -1,5 seta
kurs: 1,50​


Dziś o godzinie 18 w Hali Sportowej w Wieluniu sędzia pierwszy Tomasz Janik rozpocznie ważny mecz w ramach 16 kolejki Plus Ligi. Dla obu drużyn punkty są bardzo cenne - Pamapol walczy o wejście do play-offów (a ma świadomość, że czeka ich bardzo trudny mecz w Radomiu z Jadarem, który dzięki wygranej z Politechniką 3:1 traci już tylko punkt do Siatkarza) zaś Zaksa musi wygrywać teraz wszystkie mecze, by zakończyć fazę zasadniczą na bardzo korzystnym, 2 miejscu (depcze im po piętach Jastrzębski Węgiel, z którym ostatnio przegrali po tie-breaku).
Wieluń miał od czasu do czasu w poprzednich meczach przebłyski i nawiązywał walkę z najlepszymi, lecz nie ma co ukrywać, że zdecydowanym faworytem jest ekipa z Kędzierzyna-Koźle, mimo niewiadomej co do występu środkowego Wojciecha Kazimierczaka. Wątpię, by Zaksa pozwoliła sobie na podział punktów, dlatego typ -1,5 seta po kursie 1,50 uważam za bardzo fajny.

Więcej typów z Plus Ligi w moim temacie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie ma to jak ligowa siatkówka. Wczoraj Jadar wygrał z Warszawą. Dzisiaj dokończenie kolejki i cekawie zapowiadające się pod względem typerskim mecze nas czekają.

VS

JASTZRZĘBSKI WĘGIEL - AZS CZĘSTOCHOWA
Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,55
Unibet ✅191pkt​

Hitem kolejki jest mecz Jastrzębia z Częstochową. Buki wyraźnie faworyzują JSW wystawiajac na nich kurs zaledwie @1,20 co ni w ząb mi się nie opłaca pobierac nawet. Ten mecz to jak się mówi potocznie o 6pkt. Oba zespoły w czubie tabeli i walczą o jak najlepsze rozstawienie przed play off. Różnice są minimalne i kazda wygrana zbliża do celu. Pierwszy tegoroczny mecz obu zespołów kończył się w tie breaku. W TB ktory był bardzo dziwnym setem gdyż zakończył się wygraną Jastrzębian do 5! Czewa wtedy jakby zapomniała jak się gra w siatkówke. O kontuzji Dawida Murka wiadomo nie od dziś. Jego miejsce w tym meczu ma zając Fin Toni Kankaanpaa. Wagner ma zamiar własnie jego wystawic od poczatku w miejsce Krzyśka Wierzbowskiego i liczy że rywale nie mają go jeszce rozpisanego i od początku jego styl gry będzie zagadką dla Santillego. Drugi przyjmujący Łuka. No ale najwięcej zależec będize od gry Bartosza Janeczka. Miał on już w tym sezonie takie mecze gdzie nei wychodziło mu nic i cały zespół grał słabo. Fabian szukal gry środkiem i rozgrywał tam bardzo dużo lecz samym środkiem meczu nie da rady wygrac. I to własnie środkowi mogą byc dzisiaj kluczowym elementem moim zdaniem o ile skrzydłowi zagrają na wysokim poziomie oczywiście. Środek Czewa ma lepszy aniżeli Jastrzębski i trzeba szukac tutaj swojej szansy. Ciekaw jestem jak będzie z zagrywką w ich wykonaniu. Hala jak wiemy specyficzna ale jak od poczatku wejdą w rytm to może byc dobrze. Nie sądze by tutaj padlo 3-0 w którąkolwiek ze stron. Czewa urwała sety Skrze i Resovii, myślę że stac ich nawet na więcej w dniu dzisiejszym ;)
--------------------------------------

VS

SKRA BEŁCHATÓW - DELECTA BYDGOSZCZ
Typ : Skra -2,5seta @ 1,65
Unibet ⛔3:1​

O grze Delecty ostatnio pisano i mówiono wiele. Jednak nic w pozytywnym znaczeniu. Może jedynym pozytywem jest to że Michał Debiec wrócil na libero w miejsce Lambourne, którego wyrzucili z klubu w związku z aferą środkowego palca;) Owszem Delecta wygrała 3:1 z Jadarem ale z kim jak nie z Jadarem miała wygrac ? Taki mecz jest mało obiektywny by oceniac ich forme. Rotacja w składzie i rozpoczęcie z Konarskim i Pieczonką od początku na nic się zdało bo obaj bardzo szybko opuścili parkiet z powodu słabej gry a w ich miejsce weszli Gruszka i Szymański i to ich można uznac za ojców sukcesu w meczu z Jadarem.
Skra tydzień temu 3:1 w Olsztynie. Dzisiaj jak wiadomo bez Antigi który pauzuje już dłuższy czas. Ponadto raczej nie zagra Bąkiewicz z powodu problemów z kręgosłupem. Tak więc w przyjęciu duet Kurek - Winiarski to jest pewne. W ataku Wlazły który już gra na najwyższym poziomie. W gzre na środku nie ma porównania w obu zespolach. Możdzon i Pliński najlepsi w Polsce przeciwko Cervenowi i Jurkiewiczowi ? Ci drudzy to będzie jedynie tło. Ogólnie nie spodziewam się jakiegoś przebłysku Delecty w tym meczu. Widzę tutaj poprostu pewną wygraną 3:0 Skry. W pierwszym meczu w Łuczniczce tak właśnie było i Delecta wtedy nie miala nic do powiedzenia a i problemów w tym klubie takich nie było. Dodatkowo wtedy Skra byla na etapie dochodzenia do podstawowej formy. Teraz wzsystko jest niemal w idealnym stanie więc zdziwie się jeżeli rywale ugrają chociaż seta.

---------------------
VS

ASSECO RESOVIA - AZS OLSZTYN
Typ : Olsztyn +15,5pkt @ 1,85
Unibet✅94-79​

Resovia w meczu LM przeciwko Trentino grała tylko w 1 secie. Toczyli tam wyrównaną walke i przegrali na przewagi chociaz szansa na wygranie seta była spora. Potem wszystko prysło jak mydlana bańka i Resovia nie umiała nawiązac walki przegrywając dośc wyraźnie w 2 i 3 secie. Olsztyn jedzie na Podpromie z nadzieją na skuteczną rywalizacje bo Resovia jest do ogrania jak sądzą siatkarze z Olsztyna. Przeciwo Skrze ugrali seta i w małych punktach pzregrali 85-98. Myślę że dzisiaj pogromu raczej nie ma się co spodziewac. Rozważalem opcje na +2,5seta w strone Olsztyna, ale gdy zobaczyłem tak wysoką linie punktową to wole chyba zagrac na małe punkty która wchodzi nawet przy 3:0 dla Resovii. Warunek? Każdy z setów 25:20. Jest na to spora szansa. Myślę że Olsztyn posatwi większy opór i do końca będzie walczył. Oby tylko nie było jakiegoś rozprężenia w jednym z setow i zbyt dużej straty,ale jestem dobrej myśli ;)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Średnio mi się widzą jakieś dobre typy na tą kolejkę z Plus Ligi, ale najciekawszą propozycję jaką wybrałem jest to typ Robsona na over 160,5 pkt w meczu Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa. Jastrzębski Węgiel walczy o 2msc. przed play-offami z Zaksą, ale w mojej opinii nie wierzę, że Kędzierzyn-Koźle nie zdobędzie 6 punktów w ostatnich dwóch pojedynkach z Wieluniem i Olsztynem i odda drugą pozycję, dlatego moim zdaniem Jastrzębski Węgiel powinien myśleć o nie oddaniu 3 miejsca, bo Resovia również ma teoretycznie dwóch łatwiejszych rywali i do tego grają u siebie.
Częstochowianie lubią grać z rywalami teoretycznie silniejszymi i na wyjazdach ich gra paradoksalnie wygląda lepiej niż na własnym boisku, dlatego jestem przekonany, że dzisiaj postawią trudne warunki gospodarzom i nie skończy się tutaj na trzysetowym meczu. Częstochowianie nie mają nic do stracenia, dlatego wyjdą na większym luzie i powalczą o zwycięstwo.

Jastrzębski Węgiel - AZS Częstochowa over 160,5 pkt 1.70 Betsafe
✅
Jeśli znajdę czas to napiszę analizy do tych typów:
Asseco Resovia - AZS UWM Olsztyn (-2.5) 1 1.65 Unibet ⛔
Pamapol Siatkarz Wieluń - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (-1.5) 2 1.50 Unibet ⛔
 
M 0

mtx

Użytkownik
Spotkanie: PGE Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz
Typ: ponizej 130,5 pkt
Kurs: 3.5
Buk:Unibet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17 w Lodzi odbedzie sie mecz pomiedzy liderem a szosta druzyna plus ligi.
Zdecydowany faworyt tego spotkania to druzyna gospodarzy,jednak kurs 1.05 nikogo nie zacheca.Skupilem sie zatem na liczbe punktow w calym meczu.
W pierwszym meczu obu druzyn w Bydgoszczy gladko wygrala Skra,a liczba punktow w tym meczu to 132.Wowczas najlepsza druzyna Plus Ligi grala bez kontuzjowanego Mariusza Wlazlego.Dzis on zagra i jest to duze wzmocnienie w porownaniu z poprzednim meczem.Nie zagra co prawda S. Antiga lecz napewno godnie go zastapi Michal Winiarski ,ktory po kontuzji wraca do formy.Trzeba rowniez dodac iz Delecta nie jest w najlepszej dyspozycji.Wygrana w ostatniej kolejce z Jadarem trudno uznac za
sukces.Tym bardziej iz przed tym meczem druzyna z Bydgoszczy notowala serie porazek z druzynami z dolu tabeli.Tak wiec nie widze innej opcji jak gladkie zwyciestwo PGE
 
S 653

szpak007

Użytkownik
kurs bardzo fajny ale linia troche nisko ustawiona. Skra musiałaby wygrać wszystkie sety do 18. Owszem taka drużyna jak Skra może to spokojnie zrobić, ale maja troche problemów zdrowotnych. W meczu nie zagra Antiga, ale poza tym Bakiewicz narzeka na plecy, Winiar na łydkę i ostatnio grał chyba tylko w przyjęciu, pewnie że Wlazły i Kurek atak będą trzymać na poziomie, ale jakiś set może być na styku to znaczy powyżej 20 punktów dla Bydzi i wtedy będzie trudno przeskoczyć linię.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Kilka słów o Jadarze:
Może wróćmy do Hernandeza.
W artykule Jadar nie wzięto pod uwagę jego astmy.
Nie wiem, dlaczego przedawkował,
ale komisja lekarska długo rozważała jego zawieszenie.
Szkoda, że sport sportowi nierówny i astmatycy nie są równo traktowani.
Poza tą sprawą, sądzę, że Salas jest lepszy od Maciończyka.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Kilka słów o Jadarze:
Może wróćmy do Hernandeza.
W artykule Jadar nie wzięto pod uwagę jego astmy.
Nie wiem, dlaczego przedawkował,
ale komisja lekarska długo rozważała jego zawieszenie.
Szkoda, że sport sportowi nierówny i astmatycy nie są równo traktowani.
Poza tą sprawą, sądzę, że Salas jest lepszy od Maciończyka.
Tez mi szkoda Jadaru troszkę, ostatnio dużo się tam dzieje, walczą o utrzymanie ???? i życzę im powodzenia ???? ale przypadek Hernandeza , przedtem Krek ???? Ale ciesze się bardzo ze ostatnio pokazali walkę ???? i przed nami pasjonująca końcówka sezonu na dole w tabeli jak i o miejsca 2 3 4 ????
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Na unibecie znalazlem jak dla mnie kosmiczne kursy na SKRE ktore nie mam pojecia czym sa spowodowane a typy te przedstaiwaja sie nastepujaco:
SKRA-Wawa
typ SKRA @ 1.2✅ 3-1
SKRA -1,5 @ 1.5✅
punkty w 1. secie SKRA -3.5⛔ 24-26
SKRA -10.5 pkt @ 1.85✅ 99-84
under 185,5 pkt @ 1.85✅ 183
typy bardziej ryzykowne:
SKRA -2.5 @ 2.4⛔
under 160,5 @ 2.4⛔
under 135,5 @ 4⛔

Nie mam bladego pojecia czym te kursy sa podyktowane, grubo bym sie zdziwil gdyby Skra miala jakiekolwiek probelmy z zespolem Wawy ktory ostatnio nie potrafil sobie poradzic z Jadarem. Jak dla mnie te kursy to jakis prezent Wielkanocny bo nie wyobrazam sobie by Skra przygotowujac sie do FF dala ciala z tak beznadziejnym przeciwnikiem. Jesli ktos ma jakas wiedze prosze o oswiecenie skad takie olbrzymie kursy. z gory dziekuje

@edit
jednak Skra nie bawila sie w kroliczka wielkanocnego i buk nie mial racji odnosnie tych typow a wiec byloby moocno na plus (oczywiscie typy bardziej ryzykowne grane za symboliczne kwoty)
 
M 729

mariuszck

Użytkownik
Chodzi o to , że Skra może zrobić taki prezent wielkanocny Politechnice oddając im punkty.
Nie pierwszy nie ostatni raz ????

Wyjazd, 1 miejsce w zasadniczym pewne, obóz we Włoszech w tym tygodniu, a Polibuda punktów potrzebuje ????

Jak dla mnie to +1.5 seta na gospodarzy.
 
V 0

valuebet

Użytkownik
Na unibecie znalazlem jak dla mnie kosmiczne kursy na SKRE ktore nie mam pojecia czym sa spowodowane a typy te przedstaiwaja sie nastepujaco:
SKRA-Wawa
typ SKRA @ 1.2
SKRA -1,5 @ 1.5
punkty w 1. secie SKRA -3.5
SKRA -10.5 pkt @ 1.85
under 185,5 pkt @ 1.85
typy bardziej ryzykowne:
SKRA -2.5 @ 2.4
under 160,5 @ 2.4
under 135,5 @ 4

Nie mam bladego pojecia czym te kursy sa podyktowane, grubo bym sie zdziwil gdyby Skra miala jakiekolwiek probelmy z zespolem Wawy ktory ostatnio nie potrafil sobie poradzic z Jadarem. Jak dla mnie te kursy to jakis prezent Wielkanocny bo nie wyobrazam sobie by Skra przygotowujac sie do FF dala ciala z tak beznadziejnym przeciwnikiem. Jesli ktos ma jakas wiedze prosze o oswiecenie skad takie olbrzymie kursy. z gory dziekuje
Ten post pokazuje jaką przewagę ma buk nad graczem. Spoko, rozumiem, że można nie wiedzieć pewnych rzeczy, ale bardziej chodzi o fakt jak działa psychika graczy - widzisz SKRA i pytanie - skąd taki kurs? co jest? i grubo grasz, a tu się okazuje, że po obozie zagra II skład Skry, która może przegra drugi raz w tym sezonie z wawą i się okazuje, że to jednak buk miał rację dając takie kursy. W tej kolejce tylko Resovia AW! GL!
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Dzieki za odpowiedz aczkolwiek z checia bym sie dowiedzial dlaczgo drugi sklad Skry mialby przegrac oczywiscie nie biorac pod uwage rozdawania pkt za free. Przyjmujac ze Skra wystawi drugi sklad no to zapewne na rozegranie wszedlby Dobrowolski srodek bez zmian co najwyzej wchodzi Kolanek ale bardzo w to watpie. Przyjecie Bakiewicz o ile wyleczyl kontuzje + Winiarski/Kurek + atak Novotny i Gacek libero. No i tak patrze na ten sklad no i jakos nie widze zeby on mogl meic jakiekolwiek problemy w koncu II sklad SKry to tez sama czolowka( no poza Kolankiem). Wiec jesli nie bedzie zadnego rozdawania punktow to Skra tak czy siak ma ogromna przewage. Jesli sie myle prosze mnie oswiecic ^^
 
S 653

szpak007

Użytkownik
nie mylisz się, SKRA gdyby wystawiła dwie druzyny do rozgrywek, to pewnie obie znalazłyby się na podium. Gdyby ten mecz o czymś decydował dla SKRY to skończyło by się szybkim 0-3, ale SKRA ma już zapewnione pierwsze miejsce, są po ciężkim tygodniu we Włoszech, a poza tym w ostatnim czasie mecze między tymi druzynami są dziwnie zacięte. W minionym sezonie dwa TB dla SKRY, w tym sezonie jeden TB dla Polibudy. A patrząc na personalia to spora część zawodników Politechniki grało nie tak dawno w Bełchatowie. Ja omijam ten mecz szerokim łukiem ???? Ładne kursy widzę na druzyny walczące o miejsca 2,3,4 i chyba lepiej na tych meczach się skupić
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
Jesli juz idąc tym tokiem myslenia to Skra jeśli miala być juz przegrać to napewno nie w 3 setach dlatego dobrym rozwiązeniem w tym meczu bedzie over 160,5 po calkiem przyzwoitym kursie.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Szpak zwroc uwage ze tie break z Wawa w tym sezonie to był spowodowany meczem w Lidze Mistrzów z CAI Teruel granym bodajze dzien czy 2 wczesniej w Hiszpani. To samo bylo z Roselare gdzie Skra wygrała bez probelmu 3-0 by dzien pozniej przegrac w Plus Lidze z CZewa 0-3. A tu takiej sytuacji nie ma. Oczywiscie dla Skry mecz ten nei ma zadnego znaczenia w przeciwienstwie do Wawy, a wiec patrzac na ostatnie mecze Skry gdzie wygrywa w stosunku 3-1 sadze ze dobrym i racjonlanym typem jest Wawa +2,5 i biorac pod uwage wasze uwagi zagram jedynie ten typ:
Wawa +2,5 - Skra @ 1.5 ✅
i na tym koncze obstawianie tego &quot;dziwnego&quot; meczu ;]
 
S 653

szpak007

Użytkownik
dobrze pamiętam te mecze grane praktycznie dzień po dniu i TB z Warszawą. Piszesz że Skra nie ma teraz takiej sytuacji, a to do końca nie prawda. Przebywają obecnie we Włoszech na zgrupowaniu, dziś grają mecz z Modeną i jutro wracają do Polski, więc jeszcze gorzej, bo wtedy grali u siebie a teraz są (jak sądzę na ciężkim zgrupowaniu) we Włoszech. Ja od strony obstawiania zupełnie odpuszczam ten mecz w którym wszystko się może zdarzyć.
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
no ok tyle ze domyslam sie ze w z Modena bedzie grac I sklad ktory musi trenowac by przygotowac sie do FF, a jutro beda odpoczywac i nie beda grac tylko wyjdzie &quot;drugi sklad&quot;. Oczywiscie domyslam sie ze sama podroz tez jest meczaca jednak na pewno jest to mneijszy wysilek niz granie meczu. Skra zapewne potraktuje ten mecz jako trening i wynik nie bedzie ich zbytnio interesowac wiec typ dla wawy +2,5 jest raczej jak najbardziej na miejscu bo podane przeze mnie wczesniejsze zdarzenia napisalem nie jako moje typy lecz po to by dowiedziec sie od innych uzytkownikow na forum czemu sa one az takie wygorowane. Tak czy siak bardzo dziękuję za tak duzo odpowiedzi : )
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie ma się co oszukiwać, że Warszawa potrzebuje punktów i punkty dostanie, jak ktoś siedzi w polskiej siatkówce dłużej, to wie, że tak było i jest. Obojętnie jakim składem wyjdzie Bełchatów rozważę granie:
Politechnika +2,5 seta
Politechnika +1,5 seta
over 160,5
Z drugiej strony to PW potrzebuje 3 punktów, więc wcale bym się nie zdziwił gdyby padł wynik 3:0 lub 3:1.
A nawet jeśli Politechnika spadnie, to rozszerzą PlusLigę ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
-

Jadar Radom - Siatkarz Wieluń

typ: 1 @1,6 ✅
typ: 1 (-1,5 seta) @2,29 ✅ - mniejsza stawka​



Już dziś o godzinie 18 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza w Radomisędzia główny zainauguruje pojedynek gospodarzy Jadaru Radom z przyjezdnymi Pamapolem Siatkarzem Wieluń. Stawka meczu jest ogromna, wynik może przesądzić o tym, która drużyna będzie grała w play-offach, a która o utrzymanie. W zespole Jadaru zabraknie Sirianisa Hernandeza, który został wyrzucony z klubu po wykryciu w jego organizmie niedozwolonych substancji. Oznacza to, że trener Jan Such będzie miał praktycznie do wykorzystania 2 przyjmuących (Grzegorz Szumielewicz, umówmy się, nie prezentuje poziomu PlusLigi i wątpię, by wszedł na boisko z przyczyn rywalizacji sportowej, wcześniej z zespołu odszedł Marcin Kocik, co moim zdaniem było kolejnym błędem prezesa Kupidury - ale chodziło oczywiście o pieniądze :-|). Ponadto, Maciej Pawliński nie czuje się zbyt dobrze, tak jak w poprzednim spotkaniu będzie grał naszprycowany środkami przeciwbólowymi. Wojciech Żaliński, lepiej radzi sobie w ataku niż w przyjęciu. Podopieczni Jana Sucha apelują do innych drużyn o sportową rywalizację i &quot;brak rozdawania punktów&quot; (w poprzednim sezonie w taki właśnie sposób Jadar przegrał rywalizację o wejście do czołowej ósemki z Delectą Bydgoszcz). Ostatnio, Jadar wygrał bardzo ważny mecz u siebie z Politechniką Warszawską 3:1.
Siatkarz Wieluń ostatnio spisuje się bardzo dobrze (punktował w ostatnich meczach, w tym wygrał na wyjeździe z Politechniką po 5 setach). Nastroje w drużynie są dobre, gdyż ich byt jest w ich własnych rękach - fazę zasadniczą kończą meczem z AZS Częstochową, gdzie mogą liczyć na urwanie punktów. Myślę jednak, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Kluczem do tego będzie zagrywka, którą osatnio Jadar straszy rywali (a szczególnie Pawliński), a z którą słabiutko radzą sobie przyjmujący z Wielunia. W pierwszej rundzie, radomianie na wyjeździe pokonali Siatkarza 3:1, zaś w przedsezonowym Pucharze o Puchar Prezesa w Radomiu, dzisiejsi przyjezdni, grając w anjsilniejszym składzie, gładko ulegli Jadarowi 3:1. Ponadto, Kostka Brukowa o wiele lepiej spisuje się we własnej hali. To nie będzie łatwe zwycięstwo, lecz liczę, że gospodarze wygrają za 3 punkty.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Brawo Nikkol ???? Jadar zasłużenie wygrał dzisiaj za 3 punkty. A Wieluń rozczarował na całej lini. Kiepskie przyjęcie i Andrzej nie miał z czego rozgrywać. Zagrywką również zawodnicy z Wielunia zbyt wielu szkód nie wyrządzili. Jeżeli chodzi o poziom meczu to stał na średnim poziomie. Gra troche szarpana.

Dobre zawody rozegrał przede wszystkim Ardo Kreek. Po raz pierwszy podobała mi się jego gra. I wyróżniłbym Maćka Pawlińskiego, który z &quot;pipe&#39;a&quot; atakuje kapitalnie. Prędkości, które osiągała dzisiaj piłka po jego zagrywce również imponujące. Maikel Salas dzisiaj więcej wystawiał niż rozgrywał. Okazało się to skuteczne.

PS. Przy wystawie Maikela za każdym razem wydaje mi się, że jego palce mają za długi kontakt z piłką, ale to chyba tylko złudzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom