>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
1. W tym sezonie zespoły spadają w ramach aktualnego regulaminu.
2. Gruszka musi więcej gal odwiedzić, ale są jeszcze znawcy, którzy piszą, że Delecta ma lepszy zespół, zawodników i trenera. :razz: Niestety, Torres też nie wygra ligi.

1.Yyyy... ? Nie można iść na Siatkarskie Plusy? W końcu był MVP na ME w Turcji... Nie rozumiem Twojego komentarza. To było w ten sam dzień co był Mecz Gwiazd. Pełno zawodników, zawodniczek oraz trenerów tam było. Ma to coś wspólnego z formą?!

2.Nikt nie może mieć kryzysu? Myślałeś, że kupią super zawodników i będą wszystkich zmiatać po drodze? No to niestety się przeliczyłeś. ;) Każdy kiedyś ma kryzys. Może on przejdzie a może nie. Ale to nie powód, żeby kpić z tych co mówią, że Delecta ma lepszych zawodników i trenera.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
1.Yyyy... ? Nie można iść na Siatkarskie Plusy? W końcu był MVP na ME w Turcji... Nie rozumiem Twojego komentarza. To było w ten sam dzień co był Mecz Gwiazd. Pełno zawodników, zawodniczek oraz trenerów tam było. Ma to coś wspólnego z formą?!
2.Nikt nie może mieć kryzysu? Myślałeś, że kupią super zawodników i będą wszystkich zmiatać po drodze? No to niestety się przeliczyłeś. ;) Każdy kiedyś ma kryzys. Może on przejdzie a może nie. Ale to nie powód, żeby kpić z tych co mówią, że Delecta ma lepszych zawodników i trenera.
Wiesz... Czasem jest tak, że zawodnik wyrażając poświęcenie dla drużyny rezygnuje z przywdziewania laurów i pokazuje gest, że woli spędzić ten czas z drużyną. To nie jest jego pierwsza gala. Była jeszcze wcześniejsza, 11.01.10r., dzień przed przegranym meczem 3:0 z Jastrzębskim Węglem. Nie jest problemem odmowa imprezy i regeneracja. No chyba, że jest się takim gwiazdorem, że na poziomie PlusLigi może grać lekko podmęczony. No wybacz, ale na bydgoskiej gali była większość lekkoatletów, którzy mają indywidualne treningi i uważam, że zgranie z zespołem w tej dziedzinie ma wielki wpływ.
Każdy kiedyś ma kryzys? To wcześnie spotkał Delectę, bo już w pierwszej rundzie sezonu zasadniczego. ;) Nie płacz później, że Delecta spadnie z piątego miejsca na koniec tabeli( 7-8 ) i mierzy się z takim rywalem jak Skra.
Kpić będę dalej, bo ten zespół nie jest wart takich pieniędzy. A po co oni grają? Dla siebie? Tak sądzisz? Na pewno byłeś na meczu Delecty. Chciałbym zobaczyć Twoją minę po spotkaniu z Radomiem. To jak, jedziemy? ;D
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Wiesz... Czasem jest tak, że zawodnik wyrażając poświęcenie dla drużyny rezygnuje z przywdziewania laurów i pokazuje gest, że woli spędzić ten czas z drużyną. To nie jest jego pierwsza gala. Była jeszcze wcześniejsza, 11.01.10r., dzień przed przegranym meczem 3:0 z Jastrzębskim Węglem. Nie jest problemem odmowa imprezy i regeneracja. No chyba, że jest się takim gwiazdorem, że na poziomie PlusLigi może grać lekko podmęczony. No wybacz, ale na bydgoskiej gali była większość lekkoatletów, którzy mają indywidualne treningi i uważam, że zgranie z zespołem w tej dziedzinie ma wielki wpływ.
Nie przesadzaj już z tymi poświęceniami dla drużyny. Gruszka zasłużył sobie mistrzostwami Europy na nominacje w różnych plebiscytach. Skoro zasłużył to ma i prawo pojechać na taką gale. Nie od dziś jest też sportowcem i na pewno doskonale wie na co może sobie pozwolić (co wypić, zjeść, kiedy wrócić do hotelu) aby dalej pozostać w dobrej dyspozycji. Sportowiec to nie jest niewolnik, który ma być skoszarowany jak żołnierz i ma prawo tylko ćwiczyć. Polska to nie Kuba...
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Ok. Pójdę z nim na browarka przed meczem. To nic, że przegrają. W końcu nie jest niewolnikiem. Widzę, że mamy rozbieżne poglądy na profesjonalny sport.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Nie przesadzaj już z tymi poświęceniami dla drużyny. Gruszka zasłużył sobie mistrzostwami Europy na nominacje w różnych plebiscytach. Skoro zasłużył to ma i prawo pojechać na taką gale. Nie od dziś jest też sportowcem i na pewno doskonale wie na co może sobie pozwolić (co wypić, zjeść, kiedy wrócić do hotelu) aby dalej pozostać w dobrej dyspozycji. Sportowiec to nie jest niewolnik, który ma być skoszarowany jak żołnierz i ma prawo tylko ćwiczyć. Polska to nie Kuba...
Ok. Pójdę z nim na browarka przed meczem. To nic, że przegrają. W końcu nie jest niewolnikiem. Widzę, że mamy rozbieżne poglądy na profesjonalny sport.
Swoją dyskusje z Toba kończę w tym poście, ponieważ nauczyłem sie już, że Ty zawsze wiesz najlepiej i nic tego nie zmieni. Czytaj prosze moje wypowiedzi ze zrozumieniem. Widzisz pogrubiony fragment? Gruszka doskonale wie jak wpływa alkohol na organizm sportowca. Byłeś na gali? wiesz co pił, jadł, kiedy wyszedł? Nie wiesz tego. Nie masz najmniejszego pojęcia jak wpłyneło to na jego dyspozycje. Poza tym siatkarskie plusy były 13 lutego. Kolejny mecz Delekta grała 20 lutego. Więc jesli uważasz, że pojscie na gale tydzien przed meczem to zbrodnia to gratuluje wiedzy o ludzkim organizmie. Odnośnie piwa w dniu meczu to możesz sobie na nie iść z kolegami (o ile jesteś pełnoletni), a MVP Mistrzostw Europy to możesz co najwyżej podawać piłki na rozgrzewce przed meczem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie nie ma sensu się sprzeczac o takie rzeczy. Przecież każdy ma prawo do udzialu w takiej gali, a już szczególnie MVP ME czyli naszego wielkiego sukcesu pod które podłożyl spore podwaliny. Więc niby dlaczego mialby nie wziąc udziału ? To że Delecta gra tak a nie inaczej nie znaczy że nie może w niej brac udzialu... To jest profesjonalista i tego się trzymajmy.

VS

DELECTA BYDGOSZCZ - JADAR RADOM
Typ : Jadar +2,5seta @ 1,50
Unibet ✅3:1​

Dzisiaj jeden mecz Delecta - Jadar lepiej skupmy się na meczach aniżeli ocenianiu poszczególnych graczy jak się zachowują/zachowali. Bo powraca ciągle przypadek Lambourna, ktorego już nie zobaczymy w Bydgoszczy. Dzisiaj do Luczniczki przyjeżdza Jadar Radom. KIedy zobaczylem @1,20 na żalosną Delecte to się głośno zaśmialem ???? i pomyślalem co za człowiek wystawial takie kursy. Czy oni nie widza jak ta drużyna się prezentuje ? hehe. W zespole sporo zawirowań, o sytuacji Lambourna wie już każdy. Dzisiaj na libero powraca Michał Dębiec. Mówi się że dzisiaj Wspanialy ma wyjśc od początku z Konarskim w ataku i Pieczonka na przyjęciu. Do kwadratu dla rezerwowych mają pójśc Gruszka i Szymański. W dodatku jak &lt;&lt;TUTAJ&gt;&gt; słusznie zauwazył Pavlinho styl w jaki prowadzi Waldek zespół jest wręcz podwórkowy, widac że sobie nie radzi z tmy za dobrze. To co się ostatnio działo w klubie bez wątpienia zostaje w glowach. Może i Delecta wkońcu wygra, ale po kursie @1,20 na nich stawiac to paranoja, dlatego uwazam że Jadar stac nawet na zdobycie punktów w tym meczu, ale stawiam bezpieczniej że ugrają co najmniej jednego seta. Ostatnio z Olsztynem walczyli jak równy z równym więc niech nawet wygrają dzisiejszy mecz i pokażą miejsce w szyku Galaretkom!
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Skończmy tą żenującą dyskusję, wróćmy do zakładów.
Na dziś wypatrzyłem bardzo fajny typ.
✅ ✅ ✅

Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom

typ: Jadar Radom at least one set
kurs: 1,56 ✅

Jak wszyscy wiemy w Bydgoszczy źle się dzieje. Odejście Richarda Lambourna teoretycznie osłabia drużynę, a moim zdaniem i praktycznie. Atmosfera u Kisielków nie może być dobra, przez jeden środkowy palec nie wyrzuca się dobrego gracza, za którego wydało się kilka ładnych PLNów. Myślę, że gdyby to był jednorazowy wybryk, nie wyleciałby z klubu. Mówi się, że z kim jak z kim, ale z Radomiem Delecta musi wygrać, co ma być przełomem i odbudowaniem drużyny (ceny biletów na ta konfrontację wynoszą 5 zł, co ma zachęcić kibiców do przybycia i wspierania drużyny - ostatnio nastawienie sympatyków jest nieprzychylne zawodnikom). Szczerze w to wątpię, zwłaszcza iż Jadar zapowiada ostrą walkę (było nie było Politechnika i Wieluń, z którymi walczą o PO wygrali z Chemikiem).
Ostatnie wyniki Delecty są porażające (a zwłaszcza z Pamapolem do zera, ugrywając w ostatnim secie tylko 7 punktów :-|). Jadar natomiast zaczyna grać nieźle, zwłaszcza po zmianie taktyki przez Jana Sucha głównie w elemencie zagrywki. Jeśli radomianie zaskoczą w polu serwisowym Delectę (a zwłaszcza w pierwszym secie), mogą zdobyć punkty, a nawet wygrać cały mecz. Kluczem do tego będzie na pewno trzymanie wyniku i czekanie na nerwową końcówkę - a wtedy doskonale wiemy - Jadar będzie miał przewagę psychiczną.
W pierwszym meczu tych drużyn w Radomiu padł wynik 3:1, który nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Jadar mógł spokojnie wygrać każdy z setów (w każdym prowadził na drugiej przerwie technicznej), lecz gra w końcówkach się posypała. Sami zawodnicy ostatnio w wywiadach mówią, że nareszcie tworzą drużynę. Nawiązali ostatnio zaciętą walkę z Kędzierzynem, nie mieli szczęścia w pojedynku z Olsztynem, gdzie nim się punkty.
Sądzę, iż przy takich kursach (które są lekko dla mnie niezrozumiałe), ten typ jest najlepszą opcją na ten mecz. Skoro Politechnika wygrała 3:1, Wieluń wygrał 3:0, to dlaczego Jadar miałby nie ugrać chociażby seta? Mozna też zaryzykować granie Jadaru +1,5 seta lub czystej dwójki, jednak mnie zadowala kurs 1,50.
Później postaram się coś napisać o meczu Politechniki z Wieluniem, gdyż widzę tam zdecydowanego faworyta w postaci AZSu.
Errata:
Robson mnie wyprzedził ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Co do typu na +2.5 seta dla Jadaru absolutnie się zgadzam, więc nie ma sensu bym się po robson United xD i nikkol powtarzał. Osobiście gram handicap na +7.5 dla Jadaru. W spotkaniu rozegranym w Radomiu z Delectą przegrali jedynie jednym małym punktem (95:96). Do tego dochodzi fakt jaka atmosfera panuje obecnie w Delecie i, że Delecta nie potrafi grać na własnej hali w sześciu meczach zaledwie jedna wygrana. Delecta nie wygrała od trzech spotkań, zaś Jadar od pięciu, lecz mimo tej serii spotkań bez wygranej paradoksalnie twierdzę, że to Jadar jest bliższy osiągnięcia lepszego wyniku w tym spotkaniu.
Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom H(0.0 - 10.5) 2 @ 1.85 Unibet
 
P 0

pavlinho

Gość
No i Delecta się przełamuje a Michał Dębiec pokazał Fuckbourne&#39;owi jak się powinno przyjmować i bronić. Chyba wiadomo co było przyczyną gry Delecty ale nie mówię hop...przeciwnik słaby zobaczymy jak im pójdzie dalej.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dokładnie. Nie ma czym się podniecać. Zrobili to co do nich należało. Na pierwszy rzut okaz, patrząc tylko na statystyki można stwierdzić, że Radom nie miał dobrej zagrywki. Zerowy dorobek po stronie &quot;punktujących zagrywek&quot; i dobre przyjęcie Bydgoszczy ewidentnie na to wskazuje. Michał Dębiec w przyjęciu świetny występ ( 76% pozytywne, 57% bardzo dobre ). Delecta zdobyła 4 punkty bezpośrednio z zagrywki, ale przyjęci graczy z Radomia stało na bardzo dobrym poziomie ( 70% pozytywnego i 46% bardzo dobrego ). Bardzo dobry występ środkowych z Bydgoszczy. Wysoki procent skuteczności w ataku. Pozytywnie zaskoczyła para przyjmujących Piotrek i Martin. Dobrze zarówno a ataku jak i w przyjęciu ( nie często im się to zdarza ). Po stronie drużyny Trenera Sucha za jasne punkty można uznać Roberta Prygla i przede wszystkim Sirianisa Hernandeza. Robert zdobył 19 punktów przy skuteczności w ataku 44%, więc całkiem niezły wynik. Sirianis zdobył 17 punktów. Skuteczność w ataku wyniosła 59%, więc to bardzo dobry wynik. Zważywszy na to, że był częstym celem na przyjęciu ( 79% pozytywnego i 46% bardzo dobrego ).

Delecta zwyciężyła, ale zobaczymy jak zaprezentują się w kolejnych meczach. Jak dla mnie era Trenera Wspaniałego minęła. Ale oczywiście mogę się mylić.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
No i Delecta się przełamuje a Michał Dębiec pokazał Fuckbourne&#39;owi jak się powinno przyjmować i bronić. Chyba wiadomo co było przyczyną gry Delecty ale nie mówię hop...przeciwnik słaby zobaczymy jak im pójdzie dalej.
Delecta chciała stworzyć team gwiazd w krótkim czasie, a wiemy jak to zwykle wygląda...Zespół musi być zespołem. Ja nie wiem co tam się działo poza boiskiem, ale oglądając niejeden mecz tej ekipy zauważyłem, jakby brakowało im tak naprawdę tylko... motywacji. Także, jeśli chodzi o Lambourne&#39;a to nie sądze, żeby to była jedyna przyczyna takich, a nie innych wyników Bydgoszczan.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Widać, że Delecta wróciła na właściwy tor. Dębiec MVP.. Hmm? Chyba trochę przesadzone. Pewnie chcieli mu dodać otuchy. Grał bardzo dobrze, ale dla mnie to Gelu powinien dostać MVP. W pierwszym secie Waldek eksperymentował składem. Wyszedł Pieczonka i Sopko oraz Konarski. Pod koniec seta postawił na Gelu i Gruchę. W drugim secie oni pozostali na placu gry i to przyniosło pozytywne skutki. Z moich obserwacji i obliczeń Gruszka miał 8/13 w ataku. ???? Gelu 90% skuteczności. Radar Jadom grał świetny mecz do połowy drugiego seta. W tym momencie Prygiel był co chwile blokowany. Salas grał tylko do niego. Blok Delecty zaczynał funkcjonować. Nawet pojedynczy. Woicki błyszczał w tym elemencie. Dębiec obronił kilka wyśmienitych piłek. Delecta zagrał tak, jak powinna grać przez cały sezon. To nie chodzi o to, że mieli słabego przeciwnika. Po prostu zagrali świetny mecz. Piękne kombinacyjne akcje. Wygrany set do 16 pokazuje przewagę Delecty na finiszu. Cieszę się bardzo, że w końcu się przełamali ! ;)
PS. Najbardziej roześmiał mnie tekst jednego kibica po pierwszym secie:
&quot;Wy nawet z Gedanią przegracie !!&quot;
????
Oby tak dalej Delecta !! ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Nom. Piwko Piotrkowi pomogło. Nie spodziewałem się, że tak reaguje ludzki organizm na ten wspaniały napój.

Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębie DW 0:3⛔2:3
Kurs: 6.00

Skusiłem się na ten typ głównie z racji pucharowego meczu ZAKSY. W trakcie sezonu już Skra nauczyła nas, że po pięknym meczu z Roeselare na drugi dzień zmęczenie nie dało wiele pograć i sensacyjnie Bełt uległ Czewie. Im więcej setów z Piacenzą, tym więcej da mi pewności przed ligą.

AZS UWM Olsztyn - PGE Skra Bełchatów⛔1:3
Sets Handicap (2.5)

PGE Skra Bełchatów -2.5 1,72

Nie spodziewam się większej niespodzianki. Siła w zagrywce, pewne przyjęcie i siła ognia nie powinna sprawić większych problemów. Skra dla Olsztyna jest poza zasięgiem.


Neckermann AZS Politechnika Warszawska - Pamapol Siatkarz Wieluń⛔2:3
Typ: 1
Kurs: 1,42

Siatkarz rozpisany(wyjątek Delecta - wspaniale), Warszawa zmotywowana, wydaje się, bardziej. Ma argumenty w zagrywce i ostatnie mecze pokazują, że nie poddają się w batalii o utrzymanie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Domex Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów

Piszę to jako kibic Resovii Rzeszów ???? Osobiście gdybym miał to spotkanie &quot;typować&quot;, zagrał bym na Częstochowe.

Szczerze ? Obawiam się tego meczu. Zawodnicy Częstochowy w tym sezonie grają naprawdę bardzo dobrze. Dochodzi do tego atut własnej hali i spontanicznie reagujący kibice. Nie będe owijał w bawełne. Podoba mi się gra całej drużyny Częstochowy, która pomimo ich młodego wieku często jest bardzo dojrzała. Do tego dochodzi Trener Grzegorz Wagner, który widać, że potrafi &quot;ustawić&quot; tych zawodników. Co można napisać o atutach drużyny z Częstochowy. Przede wszystki zagrywka. Bartek Janeczek, Krzysiek Wierzbowski, Piotrek Łuka, Wojtek Gradowski i Paweł Mikołajczak dysponują mocną zagrywką z wyskoku. Piotrek często zmienia ją na flota. Fabian Drzyga ( czasami zagrywa mocniej z wyskoku ), Piotrek Nowakowski, Łukasz Wiśniewski i Andrzej Wrona dysponują flotami. Bardzo trudnymi zresztą. Kolejnym z atutów jest blok. Para środkowych bardzo dobrze spisuje się w tym elemencie. Dobrze pracują na nogach, dobrze czytają grę i szybko przemieszczają się do skrzydeł.

Co jeszcze można napisać o graczach z Częstochowy. Wojtek Gradowski i Piotrek Łuka nie imponują warunkami fizycznymi, ale to cholernie doświadczeni zawodnicy, którzy niejednokrotnie wykorzystują to na boisku. Myśle, że nie powinniśmy zagrywać w Krzyśka Wierzbowskiego ( jeżeli pojawi się na boisku ). Pokazał w tym sezonie niejednokrotnie, że na przyjęciu radzi sobie bardzo dobrze. W Pawła Zatorskiego raczej też się nie opłaca. Gdyby grał Wojtek Gradowski to jak najbardziej można próbować w niego, ale istnieje możliwość, że &quot;Wierzba&quot; wyjdzie w podstawowej szóstce. Fabian Drzyzga w tym sezonie udowadnia, że już niedługo może pukać do drzwi kadry Daniela Castellaniego. Bartek Janeczek z meczu na mecz nabiera co raz więcej doświadczenia. Ostatnio Skra przytrzymała go blokiem, ale wtedy pokazał się zmiennik. Leworęczny Paweł Mikołajczak również może dać się we znaki obronie rywali. Ławke Częstochowianie mają krótką. Fin Toni Kankaanpaa jeszcze się na dobrą sprawę nie pokazał, więc nie wiemy czego się po Nim spodziewać ( poza tym ostatnio był kontuzjowany ). Drugi rozgrywający, doświadczony Marek Kardos potrafi wnieść do gry sporo ożywienia i preferuje przede wszystkim szybkie rozegranie ( ostatni również kontuzjowany ). Andrzej Wrona jakoś do mnie nie przemawia. W żadnym elemencie się nie wyróżnia. Znacznie wyżej stoją Wiśniewski i Nowakowski. Jest jeszcze Wojtek Gradowski, który według mnie jutrzejszy mecz rozpocznie w kwadracie dla rezerwowych. Krzysiek Wierzbowski w każdym z elementów w meczu ze Skrą pokazał się z dobrej strony. Paweł Zatorski niejednokrotnie pokazał, że ma ogromny talent i śmiało może rywlaizować z najlepszymi libero w Polsce. Dobre przyjęcie i świetne obrony. Wielkim atutem tej drużyny jest waleczność, którą pokazują przede wszystkim na własnej hali. Przede wszystkim trudno wskazać słaby punkt w tej drużynie. Coś co pomogłoby naszym graczom w zwycięstwie. Może to być brak doświadczenia młodych Akademików, ale z drugiej strony pokazali już w kilku meczach, że potrafią ograć wyżej notowany zespół i to w kapitalny sposób. Coś co może ich zgubić to kilka piłek, które szybko wróci im pod nogi. Są młodzi i może im się zagotować w głowach. Często grają na &quot;emocjach&quot;, żywiołowo. Nie zawsze przynosi im to efekty, ale zauważyłem, że Trener Wagner ma a nich spory wpływ i w wielu przypadkach widać ogromne postępy w ich grze.

Co powinniśmy zaprezentować, żeby kontrolować przebieg spotkania ? Przede wszystkim mocną zagrywkę. Nawet najwięksi spece od przyjęcia zagrywki nie mają nic do powiedzenia kiedy piłka nadlatuje w ich stronę z prędkością 100 km/h. Odsunięcie zawodników z przeciwnej drużyny od siatki to najważniejsza rzecz w każdym ze spotkań. Szczerze ? Miałbym spory dylemat na kogo kierować zagrywkę. Tak jak pisałem wcześniej jeżeli na boisku nie pojawi się Wojtek Gradowski to wybór nie jest wcale taki łatwy. Szybkie przemieszczanie się do skrzydeł jest bardzo ważne. Fabian często gra do skrzydeł piłki szybkie, płaskie, blisko siatki. Fabian ( jak każdy rozgrywający ) będzie chciał już od początku spotkania uruchomić krótką. Bardzo ważnym faktem jest to, że dosyć rzadko gracze z Częstochowy stosują atak z szóstej strefy tak zwany pipe. W meczu ze Skrą ( z 5 Kolejki ) zawodnicy z Częstochowy bardzo często uderzali ze skrzydeł po prostej. Wybijając piłke przez gracza zewnętrznego na aut. Robili to bardzo skutecznie. Hmm... Mam nadzieje, że wyjdziemy jutro z nominalnym atakującym, czyli Pawłem Papke ( biorę pod uwagę kontuzje Mikko ). Mam nadzieje, że w kwadracie dla rezerwowych rozpocznie Marcin Wika, który co tu dużo mówić, obecnie nie jest w najwyższej dyspozycji. Wątpie w to, żeby Trener Travica posłał Marcina do kwadratu i wstawił Krzyśka, ale mam taką nadzieję. W dalszej części meczu możemy zastosować manewr z trzema przyjmującymi, ale czy taki manewr będzie potrzebny ? Czy może taki manewr zastosujemy od początku spotkania ? Przekonamy się jutro. O 18.00 Transmisja w Polsacie Sport.

Według mnie Częstochowa rozpocznie jutro mecz w składzie: Drzyzga, Janeczek, Nowakowski, Wiśniewski, Łuka, Wierzbowski, Zatorski ( Libero )
Według mnie Trener Travica powinien rozpocząć jutro w takim zestawieniu: Redwitz, Papke, Kosok, Grzyb, Akhrem, Gierczyński, Ignaczak ( Libero )

Osobiście uważam, odbiegając od tematu jutrzejszego meczu, że Domex Tytan AZS Częstochowa będzie &quot;Czarnym Koniem&quot; tego sezonu.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
⛔ ⛔ ⛔

Politechnika Warszawa - Siatkarz Wieluń
Jutro o godzinie 17.00 w hali Ursynów sędzia pierwszy Grzegorz Jacyna rozpocznie bardzo ciekawą rywalizację w ramach 15 kolejki PlusLigi pomiędzy Neckermannem AZS Politechniką Warszawską a Pamapolem Siatkarzem Wieluń. Mecz ten ma ogromną stawkę, gdyż obie drużyny walczą o ligowy byt. Przysłowiowe sześć punktów będą chciały zgarnąć obie drużyny.
Nie będę pisał nic o składach i siłach drużyn, gdyż byłaby to raczej subiektywna ocena. Myślę jednak, że Politechnika złapała dobry rytm grania (wygrana z Olsztynem na wyjeździe 3:0, potem u siebie z Delectą 3:1). Wykorzystują nareszcie potencjał drzemiący w tej drużynie. Ostatnio znakomicie prezentowali się w polu zagrywki, co może być bardzo ważną bronią przeciwko Wieluniowi.
&quot;Bardzo się cieszymy, że udało nam się wrócić do dobrej gry, a w zespole wreszcie widać zapał i dużą wolę walki, co skutkuje naszą dobrą postawą na boisku. Jesteśmy agresywni, pewni siebie i głodni zwycięstw. Zrobiliśmy naprawdę spory krok do przodu, pokazujemy na co nas stać nie tylko na treningach, ale też na boisku&quot; - mówi Radosław Rybak.
Trzeba oczywiście powiedzieć, że wygrana dzisiaj za 3 punkty praktycznie daje Politechnice miejsce w play-offach - nad Wieluniem mieliby 4 punkty przewagi, nad Jadarem 6 - przy lepszym stosunku setów. Na pewno warszawianie nie będą chcieli walczyć o 8 miejsce w fazie zasadniczej na trudnym radomskim terenie. Dlatego mobilizacja dzisiaj jest ogromna, i ten mecz rozegra się głównie w głowach.
Myślę, że Politechnika na dzisiejszy dzień jest zdecydowanie lepszą drużyną, i postarają się wygrać ten mecz w stosunku 3:0 lub 3:1. W pierwszym meczu tych drużyn Wieluń wygrał u siebie 3:0, ale to spotkanie to zupełnie inna historia.
Politechnika @1,44 ⛔
Politechnika -1,5 seta @1,85
⛔

errata: Po poniższym...
 
T 17,9K

tadzin

Użytkownik
Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie w 100 % zgodzić się z przedmówcami, gdyż to zespół Wielunia wygrywając do 0 z Delectą dokonał niezłego spustoszenia w szeregach Bydgoszczan co później wykorzystali Warszawiacy. Oczywiście wpierw to zespół z Olsztyna pokonał Delectę 3-2 ale jednak przysłowiowym gwoździem do trumny był Wieluń. W ostatniej kolejce grając u siebie, Wielunianie stawili duży opór graczom z Jatrzębia (wygrana Jastrzębia 3-1), która to drużyna aktualnie jest o niebo lepsza od Delecty czy Olsztyna pokonanego przez Warszawę 2 tygodnie temu. Oczywiście moja analiza może być błędna aczkolwiek nie liczyłbym na łatwy spacerek Warszawiaków. Jeśli miałbym obstawiać to wybrałbym Wieluń +1,5.
@edit
wawa 2-3 wielun
wieluń +1,5✅ : )
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zakłady na zwycięstwo w tym meczu jak dla mnie no bet, jedynie widzi mi się tutaj zakład na over 185,5 pkt po 1.80 który można pobrać w Unibet.
AZS z zespołami teoretycznie silniejszymi gra nieporównywalnie lepiej niż z rywalami niżej notowanymi i na potwierdzenie można podać takich przykładów wiele - zwycięstwo u siebie w tym sezonie ze Skrą 3:0 a z Jastrzębskim Węglem, Zaksą czy Resovią toczyli zacięte boje w których za każdym razem kończyły się po tie-breaku. Co ciekawe AZS w tym sezonie ograł Resovię na wyjeździe 3:2 a więc na pewno wyjdą na ten mecz pewni siebie i zmobilizowani aby po raz kolejny utrzeć nosa rywalom.
Resovia ma w środku tygodnia najważniejszy mecz w sezonie z Trentino o awans do F4 Ligi Mistrzów i na pewno są myślami już przy tym meczu. Wiadomo punkty w lidze są potrzebne aby zając jak najlepsze miejsce przed play-offami, ale szanse na 2msc. stracili według mojej opinii w ostatnim meczu z Zaksą, której ulegli 3:0 i tracą do nich już 5 pkt. Wiele zależeć będzie od Oivanena który doznał kontuzji w ostatnim meczu i nie do końca wiadomo czy dzisiaj zagra i w jakiej będzie dyspozycji a trzeba przyznać, że ten zawodnik bardzo dużo znaczy dla tej drużyny. Wynik w tym meczu jest dla mnie niewiadomą liczę jednak, że będzie to niezwykle zacięty mecz a gospodarze zwycięstwa łatwo nie oddadzą.
AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów over 185,5 pkt 1.80 Unibet ✅
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Kilka słów o dzisiejszym spotkaniu Akademików z Resovią ????
O zwycięstwie zadecydowało przede wszystkim doświadczenie i ogranie zawodników Resovii Rzeszów i przede wszystkim Oivanen, który dzisiaj był był nie do zatrzymania oraz trzeba pochwalić znakomitą postawę Krzysztofa Ignaczaka. Nie myślałem, że Częstochowianie wyjdą na ten mecz tacy spięci i chyba zbyt mało skoncentrowani bo błędów popełniali multum i to bardzo prostych.
I czas powiedzieć o tych, którzy najbardziej zawiedli, czyli sędziowie dla których za dzisiejszy mecz należy się ????. Błędy, jakich popełnili naprawdę można byłoby zliczyć sporo a te dotknięcie siatki przez Marcina Wikę, które zobaczyli wszyscy tylko nie sędziowie to już naprawdę należy się jakaś kara bo na takim poziomie to niedopuszczalne :?
Resovia zdobyła dzisiaj bardzo cenne punkty i odrobili trochę straty do czołówki, ale teraz przed nimi pojedynek sezonu i muszą poprawić grę bo to co dzisiaj zaprezentowali to naprawdę będzie ciężko pokonać tak klasowy zespół jak Trentino.
 
T 17,9K

tadzin

Użytkownik
Gdyby nie Oivanen to Resovia byłaby drużyną gdzieś na poziomie Delecty/Olsztyna (biorac pod uwage aktualna slaba skutecznosc Wiki i Akhrema) taka prawda. A co do meczu vs Trentino to z jednej strony kiedyś sam Oivanen wygrał z Brazylia (mecz z LM z tamtego roku gdzie grając u siebie Finlandia wygrała z Brazylią 3-2), lecz to są rozgrywki innej wagi i nie można ich porównywać do rozgrywek klubowych, wiec mysle iz sam Oivanen Trentino nie pokona. Patrząc z perspektywy ostatnich 2 ligowych meczy przeciwko ZAKSIE i Czewie od razu widać że bez Oivanena za duzo Resovia nie może, więc urwanie seta przeciwko Trentino we Wloszech bedzie duzym sukcesem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom