>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
maszot 16

maszot

Użytkownik
Gdyby nie Oivanen to Resovia byłaby drużyną gdzieś na poziomie Delecty/Olsztyna (biorac pod uwage aktualna slaba skutecznosc Wiki i Akhrema) taka prawda.
Sądzę, że przeciwko tym drużynom Papke dałby sobie radę.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Politechnika Warszawska - Siatkarz Wieluń 1 1.44 | (-1.5) 1 2.05 Pinnacle ⛔
Mecz przez wszystkich określany mianem o przysłowiowe &quot;6 punktów&quot; i w zupełności się trzeba z tym zgodzić, ponieważ wystarczy spojrzeć na tabelę - Politechnika zajmuje 8 miejsce (ostatnie premiowane awansem do play-off) a Wieluń 9msc. które skazuje ich na walkę o utrzymanie, ale różnica wynosi tylko 1 oczko, dlatego wynik dzisiejszego spotkania będzie miał bardzo duże znaczenie.
Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy przez większość sezonu grali bardzo słabo, ale po ostatnim meczu można przyznać, że nareszcie forma przyszła na najważniejszy moment. Dwa przekonujące zwycięstwa z Olsztynem i Delectą sprawiły, że &quot;Stołeczni&quot; odbili się od dna i teraz wracają do walki o miejsce premiowane grą w play-offach. Politechnika musi dzisiaj wygrać a najlepiej dla nich jeśli zgarną całą pulę, ponieważ trzeba przyznać otwarcie, że to przedostatnia szansa dla nich na punkty! Za tydzień mecz z Jadarem a następnie czekają ich dwa ostatnie pojedynki z Skrą i Resovią. Jestem przekonany, że Politechnika dzisiaj zaprezentuje się z równie dobrej formy jak w ostatnim meczu, bo widać że złapali rytm i grają znakomicie.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
✅ ✅ ✅
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel
typ: Jastrzębski +2,5 seta
kurs: 1,30
Nie ma sensu pisać głębokiej analizy, gdyż myślę, że kurs ten jest naprawdę dobry jak na to zdarzenie. Jastrzębski łatwo ograć się nie da, a moim zdaniem stoczy otwartą walkę o zwycięstwo, boję się jednak ryzykować czystej 2 lub +1,5 seta.
1. Zaksa ma teraz puchary - niewiadomą jest forma po wyjeździe.
2. Jastrzębie chce zdobyć punkty by zachować 3 miejsce lub powalczyć o 2.
3. Zaksie nie leży Jastrzębie (tak powiedział Krzysztof Stelmach) - w tym sezonie 3:0 dla JSW i wygrana w Pucharze Polski
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Myślę, że można nawet skusić się na handicap +1.5 po 1.85 na Jastrzębski Węgiel.
Zaksa przystępuje do tego pojedynku po srogim laniu od Piacenzy i na pewno mają jeszcze w głowach ten mecz. Jastrzębianie mogli spokojnie przygotować się do tego meczu, walczą wciąż o 2 miejsce, które jest bardzo cenne, ponieważ jak wiadomo wszyscy obawiają się trafić na Skrę w play-off a zespół z drugiego miejsca może trafić dopiero na bełchatowian w finale, dlatego jest o co walczyć.
Po wynikach również widać, że Jastrzębski Węgiel nie leży podopiecznym Krzysztofa Stelmacha - wygrana w Jastrzębim Zdroju pewnie 3:0 oraz w Pucharze Polski a więc psychicznie na pewno goście wyjdą pewniejsi siebie.
Przede wszystkim liczę, że obejrzymy tak znakomite widowisko jak podczas finału PP z udziałem tych drużyn i Jastrzębski Węgiel nie stoi na straconej pozycji ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Jadar Radom - AZS Politechnika Warszawa ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.40

Jest to mecz o być albo nie być dla Radomia. Moim zdaniem nie dysponuje składem, który mógłby wygrać z Politechniką. Trener Such rotuje składem i szuka optymalnego ustawienia i nie sądzę, by znalazł złoty środek do końca sezonu. Politechnika natomiast zaczyna grać dobrą siatkówkę. W tej drużynie młodzież coraz lepiej czuje się w Pluslidze i uważam, że zdołają pokonać Radom.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Małymi kroczkami zbliżamy się do decydujących rozstrzygnięc przed fazą Play Off. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostało juz tylko 3 kolejki. Potem to dopiero będą emocje. Obecnie fascynujemy się walką o rozstawienie przed play offami i walką o utrzymanie. Szczególnie ta druga rywalizacja wygląda bardzo ciekawie. Teoretycznie najnizej stoją szanse Jadaru, ale wszystko może się odmienic w tej kolejce bo wygrana za 3pkt z bezpośrednim rywalem czyli Warszawską Politechniką sprawi że realna pozostanie nawet ósemka! A wszystko dlatego że w następnej serii gier Jadar również u siebie podejmuje drugiego z bezpośrednich rywali do utrzymania czyli Wieluń. Gdyby się miało okazac że siatkarze z Radomia zdobędą 6pkt w tych meczach to powinni bez problemy awansowac do top8. Tylko czy są w stanie tego dokonac? Bez wątpienia bardzo ciężki będzie mecz z Warszawą która gra dobrze w ostatnim czasie. Gdyby Warszawiacy nie wygrali w tym meczu to stawiają siebie jakby pod ścianą bo dwa ostatnie mecze to starcia ze Skrą u siebie i wyjazd na Podpromie na mecz z Resovią. Wieluń w tej kolejce u siebie z ZAKSą. Potem mecz w Radomiu i na koniec u siebie z Częstochową. Kto okaże się zwycięzcą tej walki ? Sam jestem ciekaw ;)
Na czubie tabeli jasne jedynie pierwsze miejsce które zarezerwowane dla Skry. W tej kolejce Bełchatów powinien zdobyc łatwe punkty na Deleccie. Za plecami Skry walka wre w najlepsze. Meczem najciekawszym w tej kolejce jest Jastrzebski Węgiegl kontra Częstochowa. Wygrana jednych przyblizy to wyższej pozycji przed play off.

Takie moje pierwsze propozycje typów na daną kolejke to :
Jastrzębski - Częstochowa Typ : Over 160,5pkt @ 1,55 Unibet
Skra Belchatów - Delecta Typ : Skra -2,5seta @ 1,65 Unibet


Zachęcam do dyskusji ;)
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Podzielam zdanie co do twoich typow a sam dodalbym iz over wejdzie rowniez jesli chodzi o mecz Jadaru i Wawy, a takze jestem sklonny dodac iz wielun tez jest zdolny do urwania seta ZAKSIE jak to pokazal w meczu z Jastrzebiem. A wiec over 160,5 w tych przypadkach powinien wejsc. Jestem nawet sklonny dac na zwyciestwo Olsztynu z Resovia gdyz jak to w przeszlosci pokazala Skra czy ostanio ZAKSA, zmeczenie wynikacjace z meczow wyjazdowych ma ogromny wplyw na gre, aczkolwiek ten typ jest dosc &quot;fantastyczny&quot; wiec zagram bardzo mala stawka.
wiec typy wygladaja tak :
Wielun - ZAKSA over 160,5 @ 1,55 209 ✅
Jadar - Wawa over 185,5 @ 1,8 185 ⛔ żenada nc
resovia - Olsztyn +2,5 @ 2,1 3-1 ✅
nawet niezle 2/3 trafione :]
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jadar Radom - Neckermann AZS Politechnika Warszawska

Znączącym osłabieniem w drużynie Radka Panas będzie nieobecność Rafała Buszka, który w meczu z Delectą pokazał, że w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła prezentuje się doskonale. W meczu z Wieluniem nieobecność Rafała była kluczowa dla przebiegu spotkania. Kuba Radomski nie posiada ani takich umiejętności ani takiego doświadczenia jak Rafał ( choć też jest młodym zawodnikiem ). Radek Rybak i Serhiy Kapelus są to doświadczeni zawodnicy, którzy często wykorzystują spryt w akcjach ofensywnych. Kluczowa będzie postawa Bartka Neroja, który dysponuje dobrym atakiem z drugiej piłki i piekielnie mocną zagrywką. Chłopak ma olbrzymi potencjał, tylko niestety w trudnych momentach często podejmuje złe decyzje.

Jadar obecnie jest najsłabszą drużyną ( jeżeli chodzi o punkty ). Jednak nie skazywałbym drużyny Trenera Sucha na porażkę. Radom dysponuje dobrą zagrywką ( Prygiel, Pawliński, Hernandez ). Nie chodzi tu tylko o punktową zagrywkę, ale również o taką, która skutecznie uniemożliwia drużynie przeciwnej wyprowadzenie kombinacyjnego ataku. Maikel Salas potrafi skutecznie wykorzystywać atuty swoich partnerów. Trochę zbyt często gra do Roberta Prygla, który nadal potrafi zaimponować skutecznością, ale jednak swoje najlepsze lata ma już za sobą. W ostatnich spotkaniach Jadaru podobała mi się przede wszystkim postawa przyjmujących. Maciek i Sirianis bardzo dobrze spisują się w ataku. Grają bardzo skutecznie.

Jeżeli chodzi o zwycięstwo, to nie skłaniałbym się ku żadnej z drużyn. Over na ten mecz wydaje się być dobrym rozwiązaniem.
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Jadar Radom - AZS Politechnika Warszawa

Typ: 2
Kurs: 2.40


Jest to mecz o być albo nie być dla Radomia. Moim zdaniem nie dysponuje składem, który mógłby wygrać z Politechniką. Trener Such rotuje składem i szuka optymalnego ustawienia i nie sądzę, by znalazł złoty środek do końca sezonu. Politechnika natomiast zaczyna grać dobrą siatkówkę. W tej drużynie młodzież coraz lepiej czuje się w Pluslidze i uważam, że zdołają pokonać Radom.
Jesli chodzi o ten pojedynek to byłbym bardzo ostrożny i zupełnie nie patrzył na dyspozycję obu ekip, tylko na to jaki podział punktów byłby najkorzystniejszy dla nich.
Od dawna sobie pomagają i tradycja moze byc podtrzymana.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
-

Jadar Radom - Politechnika Warszawska​

Jak wcześniej powiedziałem, ten mecz może być kluczowy w losach walki o 8 miejsce i tak moim zdaniem będzie. Politechnika na pewno nie da łatwo się pokonać, myślę, że pojedynek ten zakończy się podziałem punktów. U akademików nie zagra Buszek, lecz w Jadarze problem jeszcze większy - brak Kubańczyka Sirianisa Hernandeza. Politechnika spokojnie sobie powinna poradzić z tym osłabieniem - mam nadzieję, że Neroj wykorzysta przewage na środku siatki, która niewątpliwie Polibuda ma, choć wszystko zależy od dobrego przyjęcia. Poza tym atmosfera w Radomiu znów jest daleka od ideału - nieoficjalnie mówi się, że już szykują się na baraże z Wieluniem. Padła tutaj wzmianka o tym, że drużyny te sobie &quot;pomagają&quot;. Nie ma to nic do rzeczy, w tej sytuacji obie drużyny mają nóż na gardle. W pierwszym meczu fazy zasadniczej Jadar przegrał po tie-breaku.
W związku z tym uważam, że te typy mają ogromne prawdopodobieństwo być trafione:
Politechnika +2,5 seta @1,25 ✅
Over 160,5 @1,30
✅
Typy bardziej ryzykowne:
Politechnika +1,5 seta @1,72 ⛔
Over 185,5 ⛔ - jeden punkt...
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeszcze zobaczę, ale może spróbuje zagrać na Warszawke ???? Wszystko zależy od tego jaki kurs wystawi Expekt ????
 
T 17K

tadzin

Użytkownik
Szczerze to jesli takie cuda dzieja sie w Jadarze i to wychodzi na jaw w najwazniejszym dla nich momnecie sezonu gdy beda walczyc o utrzymanie w lidze no to to na pewno bardzo zle wplynie na gre zespolu. Wawa na pewno przyjedzie bardzo zmotywowana i patrzac na to teraz typ wawa +1,5 jest naprawde dobry a nawet i czysta 2.
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Bardzo ciekawe mecze .. szczególnie u dołu tabeli jadar - warszawa.Jadar aby myśleć realnie o pierwszej 8 musi wygrać .. wawa też tego łatwo nie odda bo wieluń podgonił i wydaje Mi się ,że wieluń wypada tutaj najkorzystniej .. zaksa , jadar , czewa i w conajmniej dwóch spotkaniach może powalczyć o punkty jak nie urwie czegoś z zaksą .. dosyć dobry mecz z Jastrzębiem i ugrany set.
Warszawa gra z Jadarem następnie skra i resovia .. będzie ciężko.Jadar teoretycznie ma dwa mecze z bezpośrednimi rywalami wawą i wieluniem ale jako 3 jest skra .. i 4 oczka straty.

Moje typy to

Olsztyn +2.5 seta @2.1 ✅
Skra handi -1.5 @1.2 ✅
Warszawa +2.5 set @1.25 ✅
Warszawa +1.5 set @1.72 ⛔
Jastrzębie - czewa over 135.5 @ 1.25 ✅
Wieluń - zaksa over 135.5 @ 1.25
✅
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Padła tutaj wzmianka o tym, że drużyny te sobie &quot;pomagają&quot;. Nie ma to nic do rzeczy, w tej sytuacji obie drużyny mają nóż na gardle. W pierwszym meczu fazy zasadniczej Jadar przegrał po tie-breaku.
Własnie ze ma, pytanie tylko na jaki wynik sie dogadaja :grin:
Jeszcze tydzien temu skłaniałbym się ku 3-2 dla Jadaru , ale polibuda zawaliła mecz z Wieluniem i sytacja sie skomplikowala. Jak dla mnie no bet , chyba że bedzie info jakies ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Własnie ze ma, pytanie tylko na jaki wynik sie dogadaja :grin:
Jeszcze tydzien temu skłaniałbym się ku 3-2 dla Jadaru , ale polibuda zawaliła mecz z Wieluniem i sytacja sie skomplikowala. Jak dla mnie no bet , chyba że bedzie info jakies ;)
No to czekamy, skoro Buszek nie gra, to może nam napisze. ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Mecze Polibudy z Radomiem to był zawsze jeden wielki wał. Tak właśnie napisze jeszcze raz, W A Ł. Wystarczy spojrzeć na wyniki z sezonów 06/07, 07/08 w decydujących kolejkach. Obie drużyny sobie pomagały, jedna zapewniała drugiej utrzymanie itd. Ciekawe jak dogadają się dzisiaj. :] Edit: Ahh, zapomniałbym jeszcze o poprzednim sezonie ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Ludzie, jaki wał.
Miejsce w PO jest jedno, i żadne pomaganie nie wchodzi w grę, bo całe tto ustawiactwo może rozwalić Wieluń, który jest w stanie wygrać z Jadarem. Sytuacja w tym roku jest taka, że o pomocy nie ma mowy - i bardzo dobrze. Bez żadnego kombinowania myślę, że będzie tie=break.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Dokładnie. Wg mnie każdy będzie walczył do upadłego. Hernandez zawieszony, drugi rozgrywający słabszy. Myślę, że Warszawa powinna sobie z nimi poradzić i się nie zdziwię jak będzie tam 3:0. Prygiel się zablokuje w ataku i bez obrazy, ale tam już nie ma kto atakować. W meczu w Bydgoszczy tylko on tam grał na poziomie. W drugim secie stanął i efekty były proste - łatwo przegrane sety przez Radomian. Wniosek? Stawiam 3:1 dla Warszawy. Rybak walcz ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom