>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
Wczoraj potwierdziło się, że jeśli Rzeszów chce nawiązać walkę z Bełchatowem i sprawić niespodziankę, to musi zagrać na 100% w pełni wykorzystując swoją siłę. Taki banał, jednak tak trafny. Pierwszy set meczu, to bardzo dobra i szczęśliwa gra Resovii, wychodziło wszystko, od skutecznych ataków po obrony nogami:razz:. Skra stała i wyglądała tak, jakby ten set była partią treningową, nic nie grali. Punktem, w którym moim zdaniem już był w zasadzie przesądzony los spotkania na korzyść Bełchatowa, to kontuzja Akhrema. Białorusin to podpora rzeszowian, za niego wszedł na boisko Wika, który delikatnie mówiąc zagrał słabooo:-|. Skra bez rewelacji, jednak zaczęła grać swoje, świetne zawody Falasci plus skuteczność Wlazłego dało dobre rezultaty, reszta dodała coś od siebie i wynik 3-1. Ale trzeba zaznaczyć, że Bełchatów nie grał na swoim poziomie całkowicie. Przerwa dłuższa zrobiła swoje, sądzę że dziś Mistrz Polski zaprezentuje się już lepiej i pewniej. Cóż, a Rzeszów musi poradzić sobie bez Akhrema i myślę, iż ta luka przesądzi o ich porażce. Wika od dłuższego czasu formy nie miał, podejrzewam, że w jeden dzień się nie odrodzi. Hm, po głowie chodzi mi wynik 3-0 dla Bełchatowa po 2,06, na podbicie 1,35 na handi -1,5 nie jest złe.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Zgadzam sie calkowicie, jednakze trapi mnie jedno pytanie: Czy zagra dzis Aleh Akhrem? Bo od jego wystepu zalezy naprawde duuzo, w szczegolnosci ze Skra nie grala zbyt dobrze. Jesli ktos mialby jakies info na temat ewentualnego wystepu Akhrema w dzisiejszym meczu to bylbym bardzo wdzieczny.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Dobra juz sam znalazlem odpowiedz na moje pytanie. A odnosnie meczy typowal bede nastepujaco:
Skra - Resovia under 185,5 pkt @ 1,42 bwin ✅
Wczorajszy mecz pokazal ze Resovia mogla cos ugrac i pierwszy set zdecydowanie wygrala. Z kolei w nastepnych 3 setach Skra przelamala Resovie. Sety konczyly sie odpowiednio do 14, 19, 20, 19. Biorac pod uwage to ze Akhrem dzis na pewno nie zagra i w jego miejsce wejdzie Wika/Mika sadze ze Resovia nie ugra nawet seta, lecz wole zagrac asekuracyjnie i dac taki typ ktory spokojnie wejdzie w przypadku 4 setow.
ZAKSA - JW under 186,5 pkt @ 1,85 bwin ⛔ tie break ..znow pudelko
Co do tego meczu to mam rowniez podobne zdanie. Wczoraj ZAKSA znow pokazala ze nie potrafi sobie poradzic z Jatrzebianami pomimo to iz Yudin gral bardzo slabo, a Ambramov nie blyszczal. Ogolnie mecz stal na bardzo niskim poziomie. Sety konczyly sie do 26, 22, 20, 14, czyli po porazce JW w 1. secie, nastapilo przelamanie i sety byly dosc jednostronne ( no moze poza 2. setem gdzie z 21-19 dla ZAKSY zrobilo sie 21-24 ...). ZAKSa gra naprawde slabo jednak JW tez nie pokazuje niczego konkretnego. Podobny scenariusz typuje jesli chodzi o dzisiejsze spotkanie. Sadze ze w koncowkach jedna z druzyn bedzie miec duza przewage i nie dojdzie do gry na przewage.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wrzuce jednak to co napisałem w swoim temacie, chociaż cześc analizy do meczu Skry pochodzi z wczoraj bo nie miałem weny by pisac więcej ...
VS
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów
Typ : Poniżej 171,5pkt @ 1,85 Bet365⛔ 177pkt
Wczoraj Resovia nieoczekiwanie(?) rozgromiła Skre w 1 secie. Grali z pełnym zaangażowaniem. Widac było ducha walki i ogromną motywacje. Aż kostke skręcił(miejmy nadzieje że podkręcił lekko i szybko się wyleczy) Aleh Akhrem. Byc może to zacięło jakoś gre Resovii bo Wika nie radził sobie kompletnie. Oivananen także chimerycznie. Coś tam jeszcze Gierczyński zdobył ale ogólnie brak było takiego lidera jaki miała Skra. Mowa oczywiście o Wlazłym. No i przede wszystkim świetna dyspozycja i rozegranie Falasci. Dawno go w takiej formie nie widzialem. Skra szybkie wystawy na skryzdła. U nich zdecydowanie więcej graczy na równym poziomie i punktowali systematycznie. W Resovii tego nie było. Dzisiaj Rsovia wystapi bez Aleha co powoduje że na przyjęciu zobaczymy pare Gierczyński - Wika bo raczej Travica nie zdecyduje się postawic na Mikę, który jakby nie było wczoraj nawet całkiem dobrze przyjmował. http://www.plusliga.pl/news/id/2438/Kontuzja_nie_taka_grozna Odnośnik do informacji że uraz Białorusina nie jest tak groźny jak się spodziewano, ale dzisiaj go zabraknie.
Ogólem Skra powinna dzisiaj od samego poczatku przycisnąc i 3-0 jak najbardziej w zasiegu. Falasca i Wlazły w formie. Reszta wczoraj różnie grała ale potencjał jest tak spory że jeden słabszy dzień może byc wypadkiem a dzisiaj zobaczymy jeszcze lepsza Skre. Bo trzeba też pamiętac że za nimi była przerwa dośc długa bez meczów. Jako że mam środki w bet365 to gram tutaj ale Unibet ma lepszą opcje na under 160,5pkt i dali kurs @ 2,00.
Do tego dokładam typ na ZAKSe. Wczorjaszy mecz to same błędy niemal! Tragiczny poziom. Dzisiaj powinno byc lepiej bo gorzej chyba byc nie może hehe:razz: W sumie to ja bym się ku ZAKSie skłaniał bardziej. Może i nic nie pokazali wczoraj ale ja w nich wierze. W sumie to oba zespoły bez formy więc dzisiaj moze byc win ZAKSy i tak chyba postawie sobioe . Dwa razy z rzedu ekipa Stelmacha tak nie zagra :wink: Jarosz w sumie tak źle nie grał, a jak Masny bedzie lepiej gubił blok i na zagrywce tyle błędów nie będize to jestem optymistą;) i &quot;dostaje piany na ustach jak ktoś mówi o kompleksie braku wygranych ZAKSy z Jastrzębskim&quot; ????

:siata:Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów Typ : Poniżej 171,5pkt @ 1,85⛔177pkt
:siata:ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Jastrzębski Węgiel Typ : ZAKSA @ 1,85✅3:2
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
-
Skra Bełchatów - Sovia Rzeszów
Skra -2,5 seta @2,10

Dziś o godzinie 20:30 dojdzie do drugiego meczu półfinałowego w PlusLidze siatkarzy pomiędzy Skrą Bełchatów a Resovią Rzeszów. W pierwszym meczu (wczoraj) padł wynik 3:1, mimo, iż niespodziewanie pierwszą partię wygrali rzeszowianie, pozwalając mistrzom Polski zdobyć tylko 14 punktów! Kolejne trzy odsłony były zdecydowanie pod dyktando bełchatowian, wygrali je kolejno 25:19, 25:20, 25:20. Trzeba przyznać, że przebieg pierwszej partii był nietypowy, Resovii wychodziło wszystko zarówno w ataku jak i w obronie. Podłamani i zrezygnowani gracze Skry popełniali proste, szkolne błędy. Niestety niedługo po tym, Białorusin Alek Akhrem doznał kontuzji, która wydawała się poważna, ale an szczęście to nic wielkiego - jednak w dzisiejszym meczu się nie pojawi. Jest to ogromne osłabienie Sovii, gdyż zawodnik ten to ich bardzo ważne ogniwo. Na zmianę wszedł Marcin Wika, która zaprezentował się fatalnie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła kończąc mecz z dorobkiem 2 punktów, 10% skuteczności w ataku. Ljubo Travica szukał alternatywy i wprowadził na parkiet Mateusza Mikę, młodego, bardzo utalentowanego zawodnika, lecz nie jest to gracz, który mógłby pociągnąć ich grę. Sądzę, że Resovia nie zdoła ugrać dzisiaj ani jednego seta, gdyż przebieg spotkania wczorajszego pokazał, że Skra mimo, że nie zaprezentowała bardzo wysokiej formy, jest drużyną o wiele lepszą.

Więcej typów http://www.oddsportal.com/volleyball/poland/plusliga/belchatow-rzeszow-191493/#ahTUTAJ
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Resovia - Skra
Resovia po kontuzji Ahrema nie ma szans na zwyciestwo w meczu ze Skra. Bełchatowianie graja na tyle przyzwoicie, że sa w stanie spokojnie kontrolować spotkanie nawet na terenie rywala. Ciekawym typem jest tez handicap -1,5 seta.
Edit: Być moze jednak Ahrem dzis wystapi, nie zmienia to jednak w ogóle mojego typu.
Węgiel - Zaksa
Jastrzebie jak dla mnie prezentuje sie lepiej i to ono w przeciwieństwie do bukmacherów było dla mnie od poczatku faworytem tej pary. Zespoły znajdują sie w podobnej formie. Węgiel u siebie raczej nie zawodzi (co prawda nie gra na tej hali co w sezonie zasadniczym, ale i tak to lepiej im znana hala niż Zaksie). Ponadto wystarczy spojrzeć na historie spotkań obu zespołów, a łatwo mozna zauważyć, że Zaksa ewidentnie ma problemy z grą z Jastrzębskim.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
KS Jastrzębski Węgiel SA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Asseco Resova Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: KS Jastrzębski Węgiel SA (1 set winner) + PGE Skra Bełchatów
Kurs: @ 2.03 7/10 Expekt
Powoli robi się masówka na JW i PGE, z tą różnicą, że do Skry nie mam wielu wątpliwości jak do Resovi. Rzeszowianie nadal najprawdopodobniej bez Akhream, co jest dla nich dużym problemem, według mnie w nie najlepszej dyspozycji jest Oivanen, oglądałam oba mecze między tymi drużynami, i poza pierwszymi setami nie zrobił na mnie większego wrażenia, jakby brakowało mu pewności w ataku - ale to jest moja subiektywna opinia.. Skra będzie chciała wygrać ten mecz równie szybko jak poprzednie dwa i wracać do domu ze spokojną głową przed Ligą Mistrzów, która rusza już za tydzień. Myślę, że PGE wejdzie na boisko od pierwszego seta skoncentrowana maksymalnie i nie zdziwi mnie szybkie 3-0 dla podopiecznych Jacka Nawrockiego.
Co do meczu Węgla i Zaksy to mam mieszane uczucia.. Chodzi mi po głowie 3-1 dla Węgla ale z drugiej strony mam jakieś obawy.. Jak powiedział Marnik, Zaksa m ewidentne problemy z grą przeciwko Jastrzębskiemu, ich gra po prostu im za bardzo nie leży, myślę ze wiele w tym meczu będzie zależało od dyspozycji Abramova, Yudina, jeśli zagrają tak jak w ostatnim meczu to powinni wygrać a uważam, że zagrają lepiej, wybrałam pierwszego seta ze względu na własną halę, publiczność i chęć Jastrzębskiego Węgla na zdominowanie przeciwnika od początku, i tak samo jak Skra powinni wejść w mecz skupieni i z wysokiego &quot;C&quot;..
GL.
 
B 0

bergen66

Użytkownik
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art631,z-wiara-ze-jestesmy-w-stanie-doprowadzic-do-meczu-nr-5-.html
&quot;Mika w spotkaniu numer 2 zastępował kontuzjowanego Aleha Akhrema. Wszyscy go chwalili. Rzeczywiście, Mateusz zagrał dobrą partię. Niewykluczone, że ten utalentowany siatkarz wybiegnie na boisko również w piątek w pierwszej „szóstce”. Akhrem aż pali się do gry, ale skręcona noga w kostce wciąż jeszcze jest problemem. Zawodnik bierze zabiegi i nie wiadomo, czy trener Ljubo Travica zdecyduje się posłać w bój walecznego Białorusina, czy nie będzie ryzykował. Przekonamy się o tym dopiero przed samym meczem.&quot;
Więc jak dla mnie postawić live w zależnosci od pierwszej 6 Resovi.
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Skra i Jw sa faworytami i sadze iz nawet jesli Akhrem zagra to Skra powinna bez trudu sobie poradzic. Od siebie dorzuce pare wg mnie ciekawych typow.
Resovia - Skra -7,5 @ 1.85⛔
W obydwu meczach przeciwko Resovi Skra sety wygrywala z wyrazna przewaga punktowa dochodzaca do 6 punktow. Typ calkiem ciekawy pod warunkiem ze Skra nie zawali poraz trzeci pierwszego seta przegrywajac go w bardzo slabym stylu. Niby mowi sie do trzech razy sztuka i mam nadzieje ze tym razem Skra wyjdzie skoncentrowana i nie odwali takiej maniany jak u siebie.
Jw -6,5 - ZAKSA @ 1.85⛔totalna porazka ;//
W pierwszym meczu w Kedzierzynie JW zdecydowanie zdominowalo mecz po porazce w pierwszym secie. Zlozyla sie na to bardzo dobra gra w przyjeciu, wysoka skutecznosc w ataku skrzydel jak i srodka, oraz mala ilosc popelnianych bledow. W drugim meczu widac bylo 2 oblicza Jw. Pierwsze to bardzo dobre przyjecie, dzieki czemu Lomacz bardzo dobrze rozrzucal pilki i gubil blok, z kolei drugie oblicze to ogromna ilsoc popelnianych bledow serwisowych i z ataku przy slabiutkim przyjeciu kiedy to pocelowany kilka razy zostal Hardy i cala gra sie posypala. W drugim meczu Jw oddalo 37 punktow ZAKSIE co ewidetnie przyczynilo sie do ich porazki. Sadze iz w Jastrzebiu ich gra nie bedzie tak falowac i wyciagna wnioski z przegranego drugiego meczu. Po statystykach wyraznie widac iz jesli mocniejsza zagrywka zacznie wchodzic ZAKSIE to jesli Jw sie z nią upora to bedzie gladko zdobywac kolejne punkty, zas jesli nie dadza rady ich gra calkowicie sie rozleci. Jednakze czy Jarosz i Ruciak beda w stanie utrzymac mocna zagrywke przez az 3 sety i to drugi mecz pod rzad ? Sadze ze to wykluczone. Mysle ze przegrana Jw jest wpadką tak jak to mialo miejsce w przypadku porazki z Delectą w Bydgoszczy, wtedy to tez bledy ktorych bylo az 20 pograzyly Jw. 37 bledow na 5 setow oraz 20 na 3 sety mowia po prostu same za siebie. W przypadku poziomu ktory normalnie prezentuje Jw, sety rowniez wygrywane sa z duzym zapasem punktowym tak jak to ma miejsce w przypadku Skry.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
KS Jastrzębski Węgiel SA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Asseco Resova Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: KS Jastrzębski Węgiel SA (1 set winner) + PGE Skra Bełchatów ⛔
Kurs: @ 2.03 7/10 Expekt
Powoli robi się masówka na JW i PGE, z tą różnicą, że do Skry nie mam wielu wątpliwości jak do Resovi. Rzeszowianie nadal najprawdopodobniej bez Akhream, co jest dla nich dużym problemem, według mnie w nie najlepszej dyspozycji jest Oivanen, oglądałam oba mecze między tymi drużynami, i poza pierwszymi setami nie zrobił na mnie większego wrażenia, jakby brakowało mu pewności w ataku - ale to jest moja subiektywna opinia.. Skra będzie chciała wygrać ten mecz równie szybko jak poprzednie dwa i wracać do domu ze spokojną głową przed Ligą Mistrzów, która rusza już za tydzień. Myślę, że PGE wejdzie na boisko od pierwszego seta skoncentrowana maksymalnie i nie zdziwi mnie szybkie 3-0 dla podopiecznych Jacka Nawrockiego.
Co do meczu Węgla i Zaksy to mam mieszane uczucia.. Chodzi mi po głowie 3-1 dla Węgla ale z drugiej strony mam jakieś obawy.. Jak powiedział Marnik, Zaksa m ewidentne problemy z grą przeciwko Jastrzębskiemu, ich gra po prostu im za bardzo nie leży, myślę ze wiele w tym meczu będzie zależało od dyspozycji Abramova, Yudina, jeśli zagrają tak jak w ostatnim meczu to powinni wygrać a uważam, że zagrają lepiej, wybrałam pierwszego seta ze względu na własną halę, publiczność i chęć Jastrzębskiego Węgla na zdominowanie przeciwnika od początku, i tak samo jak Skra powinni wejść w mecz skupieni i z wysokiego &quot;C&quot;..
GL.
Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów (19-25; 25-22; 17-25; 25-20; 15-10) 3:2
KS Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle (25-15; 21-25; 25-20; 15-25; 13-15) 2:3
Co do Węgla i ZAKSy to nie jestem zdziwiona, typ na pierwszy set wszedł zgodnie z moimi przypuszczeniami, a reszta za bardzo mnie nie obchodziła, spodziewałam się 3-1, ale nie była do końca przekonana o wygranej Węgla..
Natomiast Skra popisała się, i to nie ma co... Jeśli oni z taka grą chcą wygrać Ligę Mistrzów to chyba skończą na 4 miejscu.. Po pierwsze primo, ultimo! Dlaczego Winiarski grał cały mecz ? Ewidentnie sobie nie mógł poradzić, to chyba jego najgorszy mecz odkąd pamiętam, zagrał fatalnie.. Kurek wchodził na zmiany na końcówkę seta, dlaczego nie zagrał od początku, albo nie dostał szansy wcześniej ? Uważam, że wtedy gra potoczyła by się zupełnie inaczej i przypuszczam, że skończyło by się na 4 setach. W moim mniemaniu, śmiało mogę obarczyć winą Michała Winiarskiego, dzięki to któremu skra przegrała w tak fantastyczny sposób w wielką Resovią.
Dzisiaj powtórka z rozrywki, Skra nie powinna się dać po raz drugi &quot;wydymać&quot; :
KS Jastrzębski Węgiel SA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Asseco Resova Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: KS Jastrzębski Węgiel SA (1 set winner) + PGE Skra Bełchatów
Kurs: @ 2.03 10/10 Unibet
oraz bezpieczniej :
KS Jastrzębski Węgiel SA - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Asseco Resova Rzeszów - PGE Skra Bełchatów
Typ: KS Jastrzębski Węgiel SA (+2,5 seta) + PGE Skra Bełchatów
Kurs: @ 1.69 10/10 Unibet
 
S 653

szpak007

Użytkownik
bardziej winą za porażkę obarczyłbym trenera niż samego Michała. Winiarowi mecz po prostu nie wyszedł i tyle, a Nawrocki to chyba jeden z gorszych trenerów w PLSie. A co do samej Skry to nieciekawie to wygląda w kontekście FF, w pierwszym terminie byłem przekonany o wygranej Skry z Dynamem, tak po tym co zobaczyłem w 3 meczach z Resovia to delikatnie mówiąc dramat i będzie niezwykle ciężko o wygraną.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

RESOVIA RZESZÓW - SKRA BEŁCHATÓW
Typ : Skra @ 1,35 Bet365✅0:3
Resovia wczoraj wygrała mecz ...błędami Skry. Niestety ale tak to wyglądało z mojej perspektywy gdy oglądałem to spotkanie. Owszem można było zachwycac się pojedynkiem libero czyli Igła vs Gacek. Szczególnie błędy rażące były na zagrywce. 22 zepsute serwy Skry przy ledwie 6 Reski. W zespole Resovii dobrze zagrał Mika, chociaż ja bardziej widziałbym na miejscu MVP wczorajszego starcia Igłe, ale nie ma co umniejszac dobrej postawy Mateusza w takim meczu. Udanie zastąpił Akhrema. Chimerycznośc po raz kolejny pokazał Oivanen. Jak to powiedział Drzyzga przy okazji bodaj meczu nr 2 w tej rywalizacji to Skra ma 7-8 zawodników klasy międzynarodowej a w zespole Resovii jest ich z 3-4. I z tym nie ma co polemizowac. Do tego grona można zaliczyc wg mnie Redwitza, Igłe, Oivanena i Akhrema którego nie ma i raczje nie zaryzykują jego zdrowia. Tak wczoraj przed meczem mówił Travica że nie ma sensu ryzykowac bo może się pogłębic i bedzie źle dla samego gracza w późniejszym czasie.
Skra musi zagrac swoje, i nie popełniac tyle błędów. Wiadomo że ryzykują na zagrywce, ale może warto oddac rywalowi lżejszą piłkę niech sam się pomyli, bo przecież skuteczność ich ataku wczoraj za dobrze nie wyglądała. Ledwo 35%. Jak dla mnie to Skra dzisiaj wygra. Kursy może nie zachwycające ale jestem o tym dosc mocno przekonany że Skra przypieczętuje awans do finału w dniu dzisiejszym;) Liczyłem że kursy bardziej powędrują w góre po ich wczorjaszej porazce w granice coś może 1,50... ale buki chyba mysla podobnie jak ja dając tak niskie współczynniki jak wczoraj.
--------------------
Co do Michała Winiarskiego to i owszem zagrał słaby mecz, ale dzisiaj idealna okazja do rehabilitacji więc wierze w Winiara;) Co do Nawrockiego to przyłączam się do opinii że ten trener nie pasuje do zespołu SKry. Chetnie ujrzałbym na tym stanowisku Krzyśka Stelmacha,ale karuzele trenerską póki co zostawmy w spokoju. Może się przecież okazac że Nawrocki wygra wiele więc nie ma co go krytykowac ale styl w jaki prowadzi zespół mi się nie podoba.
Również Travica mimo że wcozrja wygrał to wg mnie przez jego decyzje 1set został przegrany. Bo po co przy stanie 18-18 wpuszczał na parkiet Ilica i Papke?! Tego ni w ząb nie mogę pojąc... I to już któryś raz to zauważylem że przy remisowym stanie Ci dwaj gracze wchodzą i Resovia przegrywa seta... A Travica nadal swoje, rozumiem gdyby set był stracony ale ściągac Redwitza na rzecz Ilica to bardzo głupia decyzja. Ok poprawienie ustawienia ale chyba nie kosztem wykonania..
-----------------
Co do meczu Jastrzębskiego z ZAKSą to każdy ma inny przebieg. ALe sa to bardzo zacięte pojedynki. co do dzisiejszego meczu to wole odpuścic bo over może byc zagrożony przez zwycięstwa w setach dośc wysokie. Niby Jastrzębski, ale ZAKSA jak dobrze się ich zmotywuje co czyni Stelmach to potrafią zagrac dobrze i ambitnie. ;) to tak samo zgadzam się z opinią że ten trener nie pasuje do Skry... Widziałbym tam Krzyśka Stelmacha, ale karuzele trenerską zostawmy na późniejsze terminy bo teraz najwaznijesze mecze sezonu więc zobaczymy na co kogo stac;) A jeszcze zostając przy trenerach to wg mnie Travica wczoraj przegrał 1 seta. Był stan 18-18 a on zarządził podwójna zmiane i weszli Ilic z Papkinem tylko po co ?! To moim zdaniem zadecydowało o porażce w tej partii.
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
No cóż dzisiaj dojdzie do 4 spotkań w PF.
Jeżeli chodzi o mecz Asseco - SKRA, widzę tylko jedno wytłumaczenie tego wyniku, chyba za wcześnie uwierzyli, że przy małym nakładzie sił uda się przejść do Finału, każdy z graczy SKRY przed meczem mówił, że nie chcą grać 4 spotkania.
Nie rozumiem absolutnie składu SKRY, który gra na boisku. Winiarski ewidentnie gra albo za nazwisko, albo trener chce go wprowadzić do gry przed FF, bo to co Winiar wyrabia na boisku normalnie nikomu by nie pozwoliła na nim przebywać. W jednej akcji przyjęcie na 5 metr i atak w aut albo w blok. Bąkiewicz albo Kurek na pewno lepiej by się spisali, bo sam Kurek może super przyjęcie nie ma ale gorzej niż Winiar by nie przyjął a atak chyba ma lepszy póki co. Smutne jest to, że winiarski to jeden z moich najbardziej ulubionych zawodników, ale trzeba być obiektywnym i trzeba powiedzieć wprost po powrocie po kontuzji jedyne co mu &quot;siedzi&quot; to zagrywka. Chyba, że cała ławka jest w po postu tragicznej formie wtedy zrozumiem ten skład
Uważam, że dzisiaj już niespodzianki nie będzie bo SKRA powinna wygrywać nawet takie szlagiery 3:0. Gra Wlazłego, Antigi, wczoraj nawet Gacka i Plińskiego na pewno wystarczy na wygranie z Asseco, która jest osłabiona brakiem Białorusina. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników albo porównywalnych (libero i atakujący)
ASSECO Ressovia Rzeszów - SKRA Bełchatów - 2
kurs : 1,4
Co do drugiego spotkania to JSW zrobiło sobie problem mecz był na wyciągnięcie i była by okazja dzisiaj cieszyć się z gry w finale, ale teraz trzeba wygrać i dzisiaj i nast mecz na wyjeździe. ZAK SA na prawdę nie grała przez całe spotkanie nic wielkiego dopiero w TB pokazali równą dobrą grę, ale błędu takiego jak popełnił środkowy w TB JSW to na każdym poziomie jest niedopuszczalne. Trzeba też powiedzieć otwarcie, że TB lepszy był w wykonaniu JSW ale ZAKSA miała dużo szczęścia szczególnie przy atakach Samelvuo. Dzisiaj uważam, że JSW w końcu się obudzi i pokaże, że 2 poprzednie spotkania 5-cio setowe były przypadkiem. Wczoraj chyba tylko jeden set wyszedł chłopakom - pierwszy. Jeżeli zagrają chociaż tak jak w pierwszym albo nawet trzecim secie ZAK SA będzie musiała się nastawiać na 5 spotkanie.
JSW Jastrzębie - ZAK SA Kędzierzyn Koźle - 1
Kurs: 1,42
Co do kolejnego spotkania Play-Out uważam, że Warszawa znowu zaczyna grać tak jak potrafi najlepiej jak np w spotkaniu z Bydgoszczą pod koniec sezonu. Powrót Buszka na pewno wiele wnosi do gry Warszawiaków i wg mnie to oni pozostaną w siatkarskiej elicie, ale tak dla bezpieczeństwa typ
Jadar Radom - Politechnika Warszawa (+1,5) - 2
Kurs 1,6
Wychodzi dość dobry kurs AKO -3,18 do którego można dodać jeszcze spotkanie drużyny Kadziewicza - Bełgogradu - 1,6 i Dubkli Liberec 1,5 wtedy kurs 7,63 ????
Co do wypowiedzi Robsona to wydaje mi się, że wpuszczenie Ilicia I Pakina było klasyczną podwójną zmianą na podwyższenie bloku i utrzymanie rozgrywającego na placu. Dość często to wypalało, ale tj powiedział Robson tym razem przesądziło o 1 secie.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Robson ma rację, Resovia wygrała błędami skry. Ja dzisiaj łape hendi na skre po kursie 1.8. Nie powtórzy sie to co wczoraj. Tutaj nawiązując do postu kocura nie łapcie Biełgorodu, wczoraj przegrali z nowosybirskiem 2-3, a nowosybirsk ma pake: butko, pridi, david lee, kazakow... Ja łape hendi +1.5 seta na novosybirsk kurs 1.6
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
Sam skład nie gra ???? a Nowosybirsk już 2 razy przegrał 3:2 z Biełgorodem ???? więc może racja, że będzie + 1,5 dla Nowosybirska ale dalej trzymam stronę Kadziewicza ???? Alex a gdzie można znaleźć handi na ten mecz ? ale dość o rosyjskiej lidze w dziale Plus ligi ;p
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Powrót Buszka na pewno wiele wnosi do gry Warszawiaków i wg mnie to oni pozostaną w siatkarskiej elicie, ale tak dla bezpieczeństwa typ
Jadar Radom - Politechnika Warszawa (+1,5) - 2
Kurs 1,6
Buszek ostatni ligowy mecz rozegrał 20.02 z Delectą.Czy masz info i skąd że zagra dziś. Jeśli zagra to czy po 2 miesięcznej przerwie wniesie coś pozytywnego do gry Politechniki?
 
kocur100 23

kocur100

Użytkownik
a ost spotkaniu już był w składzie nie wyszedł ? 2 miesiące przerwy to nie jest aż tak dużo, trzeba dodać, że Buszek był wyróżniającym się zawodnikiem w Wawie a mecz z Jadarem nie jest jakimś meczem kosmicznego poziomu umiejętności. I to też nie jest tak, że zawodnik wracający nie trenował wcześniej spójrz np na świderskiego który po powrocie z kontuzji gra pierwsze skrzypce we Włoskiej lidze
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tradycyjnie dzisiaj gram na Resovie. Wczoraj Skra popełniła mnóstwo błędów. Szczególnie w zagrywce ryzyko się im po prostu nie opłaciło. 22 zepsute zagrywki przy tylko 6 Resovii !!! W pięciu setach to naprawdę genialny wynik.
Winiarski po powrocie do gry zagrał najsłabszy mecz. Mariusz zagrał dobre spotkanie. W ataku procent skuteczności przy takiej ilości piłek całkiem dobry.
Nawrocki powinien szybko zareagować i zmienić Wniarskiego. Przez 5 setów prezentował się po prostu przeciętnie. Ogólnie było mało gry środkiem. Jeżeli chodzi o Resovie to może i lepiej. Żenująca postawa środkowych we wczorajszym spotkaniu. Gdzie jest Grzyb, który kończył większość piłek ? Co się dzieje z Kosokiem ? Perła po kontuzji nie nadaje się do gry w pełnym wymiarze. O ile ma lepszy blok i lepszą zagrywkę od Wojtka i Grześka to w ataku nie poszaleje.

Jeżeli Resovia pójdzie za ciosem i będzie walczyć tak jak wczoraj to jestem spokojny o to spotkanie. Jeżeli Skra zagra lepiej ( na 99% zagrają lepiej ) to będzie bardzo ciężko. Wczoraj podobało mi się to czego brakowało w Bełchatowie. Tam przy stanie 5:3 wiedziałem, że set jest stracony. Brakowało woli walki, determinacji, wiary w zwycięstwo. Wczoraj na Podpromiu było inaczej. I o to mi chodziło. Chce w każdym spotkaniu oglądać Resovie, która pokazuje charakter. Im dłużej będzie trwać dzisiejsze spotkanie tym większe szanse dla Resovii.

Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale wczoraj wyraźnie było widać, że Skra kiedy przegrywa spuszcza głowy na dół, zaczynają się błędy w końcówkach. Nie spodziewałem się tego po Skrze.
Skra jak na razie nie wzniosła się na wyżyny swoich umiejętności. Potrafią dużo, dużo więcej. Są o klase ( co najmniej ) lepsi od Resovii. Jednak kiedy są emocje, walka o każda piłke, publiczność, która w genialny sposób dopinguje swoich siatkarzy to ta różnica się niweluje. Ważne, żeby Resovia nie przegrała spotkania w głowach.

Siatkówka jest grą błędów. kto popelni ich mniej ten wygrywa. Nie umniejszajmy Resovii. Zasłużyli wczoraj swoją grą na zwycięstwo.

Skra w poprzednich spotkaniach półfinałowych również popełniła dużo błędów na zagrywce. W drugim spotkaniu ryzyko się opłaciło. Wczoraj NIE !
Resovia w trzech spotkaniach popsuła dużo mniej zagrywek od Skry.

GRAJCIE ZNOWU GRUBO NA Skre I Jastrzębski !!!
Nie wykluczam zwycięstwa Skry, ale po takim kursie według mnie się nie opłaca. Jastrzębski również. Wczoraj dwie niespodzianki ( w przypadku ZAKSY może to za dużo powiedziane ? ) i dwa dobrze trafione przeze mnie spotkania.

Mecz Jastrzębia z ZAKSĄ odpuszczam. Jeżeli Kędzierzyn się rozkręci będzie trudny do powstrzymania.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
wiadomo ze każdy poważny typer wczoraj i dzisiaj złapałby na mecz ZAKSE, bo wiadomo że to są wyrównane zespoły i kursy jak dla mnie to po 1.80, więc kazdy poważny typer powinien łapać odchylenie powyżej 2, więc ta wczorajsza promocja 2.60 na ZAKSE to był fajny kurs do złapania. dzisiaj też jest 2.40 na nich, ale z 2 strony Węgiel nie powinien 2 razy przegrać u siebie, więc dzisiaj nie ruszam tego meczu.
 
T 0

tominho

Użytkownik
Zazwczyaj w kazdym sporcie jest tak ze mecz jest analizowany po porazce , wiec Skra dzis wyciagnie wnioski i jestem spokojny ze wygraja jak i Jastrzebie , w play off czy to w Nba czy w siatce czesto jest porazka a potem zupelnie inna druzyna i wygrywa wiec dzis wg mnie wczorajszy dubelek Skra i Jastrzebie powinno wygrac ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom