>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

D 5,6K

domino7

Użytkownik

Lwów - CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Typ: CERRAD ENEA CZARNI RADOM Kurs: 4.40 STS

Kursy wystawione na to spotkanie są kompletną abstrakcją. Szanse na zwycięstwo Czarnych Radom są zdecydowanie większe niż wynikałoby z szacunków bukmachera. Co prawda sytuacja Barkomu Każany Lwów w tabeli jest zdecydowanie lepsza od Radomia, ale możliwości obu zespołów są do siebie bardzo zbliżone. W mojej opinii to Czarni Radom dysponują lepszą kadrą. BBTS, czyli ich bezpośredni konkurent w walce o utrzymanie ugrał w tej kolejce jeden punkt, co tym bardziej powinno zmotywować Radom do osiągnięcia zwycięstwa. Spotkanie z Lwowem jest idealną okazją do przełamania fatalnej serii siedemnastu porażek pod rząd. Można by powiedzieć jak nie teraz, jak nie z Lwowem to kiedy i z kim.
Porównanie składów:
Atak:TUPCZII - SCHULZ
Rozegranie: YENIPAZAR - Nowak
Przyjęcie: Kvalen, Firkal - ŁUKASIK, FIRSZT, RUSIN
Środek: Shchurov, Smoliar - LEMAŃSKI, TAMMEMAA
Libero: Kanaiev - MASŁOWSKI


Porównując personalia zespołów wynika, że zespoły są na bardzo bliskim poziomie, w dodatku ze wskazaniem na Radom. Kursy wskazują na coś kompletnie innego. To oczywiście moja subiektywna opinia, odnośnie potencjału zespołów. W ostatnich spotkaniach Czarni Radom musieli sobie radzić bez swojego najlepszego gracza, przyjmującego Piotra Łukasika. Na szczęście w tak ważnym spotkaniu będzie mógł zagrać.
Kwestia motywacji również zdecydowanie powinna być po stronie gości żądnych przełamania. Natomiast Lwów już spokojnym utrzymaniem + bez szans na play-offy.
Siłą Radomia są również zawodnicy środka bloku. Lemański pomimo fatalnego sezonu Radomia to w tym sezonie gra na fantastycznych procentach w ataku. Do tego Estończyk Timo Tammemaa to również gwarancja solidności. Jeszcze sezon temu w pierwszym składzie Resovii walczył o medal Plus Ligi. Atakujący Damian Schulz to również bardzo mocny punkt zespołu. W obwodzie na ataku pozostaje w razie czego świetny serwismen Gąsior.
Podsumowując czynniki jak dla mnie faworytem spotkania są zawodnicy CERRAD ENEA CZARNI RADOM. Kurs 4.40 jest niewyobrażalnie zawyżony i chętnie go pobieram.


Kolegodo dziś uważałem Ciebie za świetnego fachowce w temacie Plusligi ale teraz to albo coś Ci się stało albo mam nadzieje ze pisałeś to przy %%.Wiele by to wyjaśniało :))
Zapytam na początek czy widziałeś w tym sezonie chociaż kilka spotkań tych Ogarosow z Radomia ..Dawno nie było tak żenujacej drużyny w Naszej lidze jaka jest Radom ..
Jako jedyni przegrali i to 2 razy z ta biedna drużyna z Bielska która w takim personalnie składzie miala by problem aby wygrywać w 1 lidze .
Jedynym argumentem ze Radom może jakims cudem wygrać ten mecz to przełamanie serii bo kiedys w koncu musza wygrać .

Twoje porównania personalne rozbawiły mnie jeszcze bardziej niż wpisy Dawida z miesiąc temu jakoś o sile i potencjale Skry :)
A teraz do rzeczy :) zacznę od hitu czyli :

Tupcci Szulc
Cytując klasyka „jeblem i dalej leżę „
A już poważnie to obraziłeś trochę Vasyla który rozgrywa swietny sezon w Naszej lidze prowadząc Barkom do kilku nieoczekiwanych zwycięstw i wielu nawet przegranych meczach grał świetne zawody i był prawdziwym liderem ..Można spojrzeć statystyki 1 i 2 miejsce w rankingu atakujących i punktujących :)
Pan Szulc to z całym szacunkiem do Damiana ale zwykły szary ligowiec z jednym naprawdę świetnym sezonem w Treflu:) W tym sezonie idealnie wpasował się w grę Radomia o gra totalna padake .Liczby nie kłamią :)

Rozegranie :)
Kolejna perełka :)
Młody zdolny Nowka który do tej pory był zmiennikiem Pawełka ,od kilku meczy dopiero jest podstawowym grajkiem:)Ale Stary naprawdę chyba nie widziałeś meczów Radomia ,Wiktor ma w każdym meczu jakiegoś bóbla , zle niedokładne pilki widać po prostu u niego jeszcze brak ogrania jako „1”..Fajny chłopak z dobra zagrywka ale to melodia przyszłości . Mirat naprawdę bardzo solidny sypacz z świetna zagrywka . Już mowi się ze kilka zespołów chce go ściągnąć do Siebie . Także tutaj znów przewaga i to ewidentna dla Barkomu .

srodek
Drewno 2.15 bodajże Lemanski..
W ataku zasięg niesamowity ale nie ma praktycznie meczu w którym nie popełnił by jakiegoś mega błędu w ataku w końcówce seta albo w jakims kluczowym momencie seta ..
W tym sezonie w koncu nauczył się zagrywać i wychodzi mu to naprawdę świetnie :)także solidny środkowy i tyle :)

Timmo gracz z dużym potencjałem ale to ostatni raz pokazywał w Resovi.. w tym sezonie przez jego większość cześć kompetnie nie grał ,albo problemy zdrowotne albo Spec Nawrocki nie widział go w podstawowym składzie .. ostatnio w koncu gra ale widać ze kompetnie bez formy

Barkom ..

Szczurów .
2 zawodnik w rankingu blokujących :)i tyle chyba wystarczy :)) Swoje robi w ataku i średnia zagrywka ..flot który jest bardzo fajny ale niestety robi przy tym dużo błędów .

smoliar
Bardzo doświadczony grajek który w Swoim
Cv ma kluby w których nigdy nie grali i nie będą grać leman i Tim
W każdym elemencie bardzo solidny atak blok zagrywka :)
Także dla mnie i mysle nie tylko dla mnie znów przewaga Barkomu.

Przyjęcie.

Zaczne może od „najlepszego „gracza jak to mówisz :)Jesli to jest najlepszy grajek to ja chyba ku… nie chce znać pozostałych :)😂
Stary mówisz o gosciu który nawet nie był liderem przyjęcia tylko o jednym z 4 którymi cały czas rotowal Nawrocki i teraz Pawełek :)Gość ma kapitalne warunki ale to straszne drewno :)Kiedys wielka nadzieja dziś grajek który nawet nie jest podstawowym pewnym zawodnikiem Radomia które ledwo utrzyma się w lidze :)Miał w tym sezonie tez jakieś problemy zdrowotne ale nie można tym tłumaczyć ze nie jest pewniakiem zawsze do podstawowego składu :)Bielsko ma np Swojego Jacka ktory po mimo tylu przegranych meczy potrafił być liderem i grajkiem bez którego kapelus nie wyobrażał sobie składu swojej drużyny :)Lukasik a nie Szulc takimi nie są :)
Jedyny mecz w którym Lukasik zagrał naprawdę dobre zawody i za to także zdobył MVP to sensacyjne zwycięstwo z Katowicami :)
Pozostałe mecze bardzo przeciętne:)
Szulc Rusin to zwykli ligowcy ,niscy ale z wielkim serduchem to gry :) przyjęcie przecietne nic więcej :)
Barkom

Kvalen Firkal
Tutaj nie ma aż takie przewagi ale dla są to lepsi zawodnicy od Radomskich kolegów :)Obaj lepsze warunki i dużo lepsza technika użytkowa

libero
Tutaj krótko przewaga Radomia ..
Reasumując personalnie i patrząc na formę
Barkom Radom 3:0
Maks 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +261
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Com napisał, napisałem. Narodzie jak macie życzenie to grajcie na Lwów po kursie 1.22, droga wolna... Ja zdecydowanie wolę Radom po kursie 4.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1120
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
ZAKSA nie istnieje bez Bednorza. Strasznie ten wynik wygląda. Warszawa domknie za trzy punkty raczej bez problemu
kaczmarek w ataku 20%, huber 15%, sliwka 30%, z czego kazdy wiecej w ataku oddal przeciwnikowi niz sam zdobyl (sam sliwka 7 atakow w aut jakis rekord ligi) tu i trzech bednorzów nic by nie zmienilo, pol druzyny w ogole nie gralo w siatkowke. skuapiaja sie na LM mecz we wtorek z zawierciem, choc zrobic tak odpust przeciwko wawce to ciezko pojac ze mozna grac takie farmazoniarstwo w ataku
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Skra Bełchatów -9.5 (2.24) fortuna

No próbujemy, kiedy jak nie teraz, jest wreszcie nowy szkoleniowiec i ta łysa pała nie będzie świeciła w kwadracie dla rezerwowych regularnie bo ten Banks to chyba dyscypliny pomylił może to trener od koszykówki :LOL: teraz włodarze klubu zatrudnili prawdziwego trenera i musi to dać jakikolwiek rezultat bo grają z drużyną która nie potrafiła wejść do 20stki z Resovią a Lubin ich lał aż się człowiek dziwi czy to nie kolejny team który powinien grać w tej pluslidze czyli ślepsk - jest Bieniek, zrobi pewnie z 10 puntków samym serwisem, Kooy już wrócił do rytmu meczowego, nie wiem co z Atanem czy zagra czy nie, ale Musiał na tych pojedynczych blokach jakoś tam kończy bo wyskok i siłe ma ogromną, tylko kierunków za cholere trzymać nie umie i technika u niego zerowa... w kazdym razie Kłos jeszcze na środku siatki i Łomacz na rozegranu to nie jest cyrkowa drużyna tylko taka która powinna taki ślepsk łapać w zęby, ale coś tutaj poszło nie tak. Niech Lanza sobie przypomni jak się przyjmuje piłkę i wszystko będzie okej z tym typem :LOL: grają z naprawde katastrofalną drużyną i muszą coś zaprezentować pod wodzą nowego trenera ;)
Post automatycznie złączony:

kaczmarek w ataku 20%, huber 15%, sliwka 30%, z czego kazdy wiecej w ataku oddal przeciwnikowi niz sam zdobyl (sam sliwka 7 atakow w aut jakis rekord ligi) tu i trzech bednorzów nic by nie zmienilo, pol druzyny w ogole nie gralo w siatkowke. skuapiaja sie na LM mecz we wtorek z zawierciem, choc zrobic tak odpust przeciwko wawce to ciezko pojac ze mozna grac takie farmazoniarstwo w ataku
ooo witam Pana to już prawie z 7 lat minęło... jak ten czas leci dajcie spokój a niedawno się z nim kłóciłem czy Włosi wystawią Zajcewa na ataku czy na przyjęciu hahaha :D jak z bicza strzelił czas poleciał a Tadzin dalej się odezwać potrafi ;)
Post automatycznie złączony:

Com napisał, napisałem. Narodzie jak macie życzenie to grajcie na Lwów po kursie 1.22, droga wolna... Ja zdecydowanie wolę Radom po kursie 4.40
Ja Ciebie w pełni rozumiem, kurs na Lwów jest po prostu za mały i tutaj nie ma co do tego wątpliwości, ale ich kadra jest po prostu lepsza od Radomia i każdy to wie, a że wpadają czasami w dołki i nie trzymają równej gry ja też pójdę w stronę gości których tak skurpulatnie opisałeś ale nie na zwycięstwo w meczu tylko delikatnie

+14.5 Radom (1.49) fortuna
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 34,1K

undertaker87

Użytkownik
Ja na ten mecz proponuje +176,5@ 1,8 STS

Po co się wykłócać kto tutaj wygra lepiej trzymać kciuki za zacięty mecz, który jak nie skończy się 3-0 to powinien pokryć taka linie punktowa pewnie.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Bardzo miło, że merytoryczna dyskusja jest traktowana na równi z wycieczkami personalnymi i również jest usuwana :) Nie dziwota, że forum jest w takim, a nie innym miejscu...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Która ta "merytoryczna" dyskusja jest usunięta? Ja bym powiedział, że nie dziwota, że forum jest na takim a nie na innym miejscu jeśli popatrzymy na co niektórych użytkowników, którzy nie wnoszą nic a wyśmiewają typy innych, śmieją się (oczywiście po meczu) i wyzywają.
Nie za bardzo rozumiem, jeśli mi coś nie pasuje to po prostu nie wchodzę, nie czytam i nie komentują i przede wszystkim nie obstawiam tego co mi nie pasuje a to, że ktoś ma inny pogląd do meczu to inna sprawa - zawsze można to napisać w merytoryczny sposób a nie wyzywanie i nie wyśmiewanie a tutaj widzę ostatnio 90% takich wpisów.
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Dzisiaj 128 urodziny obchodzi siatkówka, piękna, emocjonująca i trudna technicznie dyscyplina sportowa.

Typy na 24 kolejkę Plusligi:

Olsztyn - Resovia
4 set Tak 1,52 STS
Hcp -9,5 Olsztyn 1,85 STS
Olsztyn wygra 3,40 STS

Obie drużyny miały trochę dłuższą przerwę z powodu przełożonych meczy w poprzedniej kolejce - Olsztyn prawie 11 dni, więc Pająk miał czas żeby trochę zgrać się z drużyną. Na papierze faworytem jest Resovia, która ma faktycznie duży potencjał ofensywny, jednakże Olsztyn potrafi odrzucić od siatki zagrywka(Butryn, Averill, Karlitzek) i świetnie gra w systemie blok-obrona. W Rzeszowie 3 sety decydowały się w końcówkach, wtedy wygrała 3:1 Resovia.

Radom - Suwałki
4 set Tak 1,52 STS
Hcs Suwałki [-1,5] typ na Radom 2,20 STS
Wtopa duża mimo 1 seta na przewagi 25:27, Sanchez przewiozł dziś Radom, z przyjęcia pozytywnego ok 20% atak prawie pod 60% 🙈

Radom w ostatniej kolejce przełamał serię 17 porażek z rzędu w lidze. Na pewno trochę luzu złapią bo dzięki temu utrzymanie w lidze raczej pewne. Z kolei Slepsk nadal w grze o play-off, ostatnio cenna wygrana ze Skra, jednakże na wyjazdach cudów nie grają. Może Radom w końcu wygra na nowej hali? :)

Na ten moment tyle bo buki nie wystawiły pełnej oferty na pozostałe mecze...
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Olsztyn - Rzeszów 2 1,35 STS

Olsztyn w roli gospodarza spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Kontuzja podstawowego rozgrywającego zmusiła do ściągnięcia G. Pająka. Nie miał za dużo czasu na wkomponowanie się w nowy zespół. I to może okazać się sporym mankamentem olsztynian. Po drugiej stronie Resovia z olbrzymim potencjałem ofensywnym. Mecz może być wyrównany, ale daję Olsztynowi co najwyżej seta.
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A ja pojde w stronę under 17.5 Muzaja. DeFalco będzie dzielił i rządził do tego dojdą środki. Licze, ze Fabian dzisiaj nie porzuca piłek Muzajowi
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Radom - Suwałki (11,5) hdc 1 1,67 STS

Grający fatalny sezon zespół z Radomia ostatnio przełamał się i wygrał z Barkomem. Być może jest to zwiastun trochę lepszej formy. Suwałki na wyjazdach nie grają aż tak dobrze, więc myślę, że to handi zostanie pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jednak iforbet porządna firma. Zaliczyli mi jako wygrana. Powiedzcie mi jak to rozumiecie to zdarzenie .. na etoto „Projekt Warszawa wygra lub A. Szalpuk zdobędzie minimum 19 punktów” jeżeli dam, ze NIE, a szalpuk zdobędzie ponad 19 pkt to nie wejdzie zakład ??
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jednak iforbet porządna firma. Zaliczyli mi jako wygrana. Powiedzcie mi jak to rozumiecie to zdarzenie .. na etoto „Projekt Warszawa wygra lub A. Szalpuk zdobędzie minimum 19 punktów” jeżeli dam, ze NIE, a szalpuk zdobędzie ponad 19 pkt to nie wejdzie zakład ??
To jest tzw. alternatywa, wynik 0 to Twój zakład

• Alternatywa/disjunction - oznaczamy ją znakiem „∨” między dwoma zdaniami logicznymi i czytamy jako „lub” (ang. or). Jeśli zdanie logiczne „not all animals living in water are fishes” oznaczymy literą p, a zdanie logiczne „area of triangle equals side of triangle squared” oznaczymy literą q to zdanie p∨q będzie brzmiało: „not all animals living in water are fishes or area of triangle equals side of triangle squared”. Alternatywa jest fałszem tylko wtedy, gdy oba zdania 2 Tablica prawdy (ang. Truth table) dla koniunkcji (układ tabelaryczny przedstawiający czy zdanie wynikowe będzie prawdziwe we wszystkich możliwych kombinacjach zdań p i q) składowe są fałszem, gdy jedno lub oba zdania alternatywy będzie prawdą wówczas alternatywa jest prawdziwa, dlatego przykładowe zdanie powyżej jest prawdziwe mimo, że zdanie q jest fałszem. Alternatywę możemy nazwać odwrotnością koniunkcji, co wywnioskować można patrząc na tablice prawdy dla alternatywy:

1676105905839.png

https://www.staszic.edu.pl/wp-content/uploads/2020/07/logika_esej.pdf - to polecam każdemu kto ma wątpliwości w interpretacji zakładów oraz tym, którzy uważają, że matematyki nie używają.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
To jest tzw. alternatywa, wynik 0 to Twój zakład

• Alternatywa/disjunction - oznaczamy ją znakiem „∨” między dwoma zdaniami logicznymi i czytamy jako „lub” (ang. or). Jeśli zdanie logiczne „not all animals living in water are fishes” oznaczymy literą p, a zdanie logiczne „area of triangle equals side of triangle squared” oznaczymy literą q to zdanie p∨q będzie brzmiało: „not all animals living in water are fishes or area of triangle equals side of triangle squared”. Alternatywa jest fałszem tylko wtedy, gdy oba zdania 2 Tablica prawdy (ang. Truth table) dla koniunkcji (układ tabelaryczny przedstawiający czy zdanie wynikowe będzie prawdziwe we wszystkich możliwych kombinacjach zdań p i q) składowe są fałszem, gdy jedno lub oba zdania alternatywy będzie prawdą wówczas alternatywa jest prawdziwa, dlatego przykładowe zdanie powyżej jest prawdziwe mimo, że zdanie q jest fałszem. Alternatywę możemy nazwać odwrotnością koniunkcji, co wywnioskować można patrząc na tablice prawdy dla alternatywy:

Pokaż załącznik 26925

https://www.staszic.edu.pl/wp-content/uploads/2020/07/logika_esej.pdf - to polecam każdemu kto ma wątpliwości w interpretacji zakładów oraz tym, którzy uważają, że matematyki nie używają.
No teraz to już jest wszystko Mega Proste ;)
 
Do góry Bottom