>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
A tak spytam, co Zawiercie gra ostatnio? W palnik w LM po bezbarwnej grze. Z Katowicami się skompromitowali. Z Będzinem również szału nie było, a to podobnie jak Bielsko zespół 1-ligowy (kadrowo). Nie wiadomo co dalej z Urosem, a zespół ewidentnie jest od niego uzależniony. Nie wiem jaki jest jego stan zdrowia. Wygrać powinni, ale czy warto ich grać po takim lichym kursie?
Gdzie Będzin a gdzie Bielsko Biała... grałem też -17.5 w temacie moim ale to chwalenie się po typie sobie odpuszcze. Bielsko Biała to nadaje się na środek tabeli pierwszej ligi, regularne sety do 15, do 14 do 10 dziś nawet w pałe dostali. Nie ma sensu komentowania tego spotkania, mówiłem że granie czegokolwiek w strone gospodarzy to bezsens bo to amatorzy dostający w pałe jakby byli kobietami dosłownie te sety bo jaka męska drużyna dostanie set do 10 z Zawierciem mającym takie problemy i bez Urosa? żadna, jednak BB to inny level umysłu...
 
power30 18K

power30

Forum VIP
To jest ogólnie fenomen, że Bielsko z takim śmietnikiem na przyjęciu ugrywa 2 sety. Kompletnie wyszło mi z głowy, że Urbanowicz poszedł do drugiej włoskiej.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Co robi Winiarski i gdzie jest Kwolek? 😅
Winiarski to sabotażysta a nie trener, wybitny siatkarz ale w trenerce mu nie poszło jak można wygrać z drużyną z Bielska Białej którą każdy leje do 15 w setach, gdzie sami wygrali drugiego do 10ciu (DO 10CIU HAHA) i stracić dwa sety masakra. Z Berlinem jedzie na wyjazd i dostaje manto 3:0, co się dzieje z tą drużyną? nie mam pojęcia, ale tego trenera na miejscu włodarzy bym sobie odpuścił jak nie chcą zostać rozjechani jak walec w LM i nie stracić pozycji w lidze bo tracenie punktów tak jak dziś to nic tylko fenomen po prostu to się gdzieś w kalendarzu powinno zapisywać żeby wygrać sety do 19 i do 10ciu a potem przegrać dwa następne :LOL: myślał że samo mu się to wygra? to się przeliczył i dalej kwolek na rezerwie nawet jak nie szło co za gość haha no takie jajca mogą spowodować przegranie nawet drużyn tak faworyzowanych, ale kto tutaj jest w głowie Winiarskiego i jego tajny plan na mecz zna :unsure:

tak się kończy lekceważenie druzyny i jakiejkolwiek to nie gra na piaskownicy tylko gra w PlusLidze i o tym Winiarski zapomniał, przegrał dwa sety z dostarczycielami punktów i się skompromitował tyle w temacie. To nie jest trener, żaden normalny trener nie wystawia rezerw w meczu jakimkolwiek i z kimkolwiek jeśli chce wywieźć pewne 3 pkt. Mi już nie zależało na żadnym z typów z tego meczu, ale umówmy się że Winiarski wygrał dwa sety tym wirtuozom z Bielska Białej :LOL:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
power30 18K

power30

Forum VIP
Winiarski to sabotażysta a nie trener, wybitny siatkarz ale w trenerce mu nie poszło jak można wygrać z drużyną z Bielska Białej którą każdy leje do 15 w setach, gdzie sami wygrali drugiego do 10ciu (DO 10CIU HAHA) i stracić dwa sety masakra. Z Berlinem jedzie na wyjazd i dostaje manto 3:0, co się dzieje z tą drużyną? nie mam pojęcia, ale tego trenera na miejscu włodarzy bym sobie odpuścił jak nie chcą zostać rozjechani jak walec w LM i nie stracić pozycji w lidze bo tracenie punktów tak jak dziś to nic tylko fenomen po prostu to się gdzieś w kalendarzu powinno zapisywać żeby wygrać sety do 19 i do 10ciu a potem przegrać dwa następne :LOL: myślał że samo mu się to wygra? to się przeliczył i dalej kwolek na rezerwie nawet jak nie szło co za gość haha no takie jajca mogą spowodować przegranie nawet drużyn tak faworyzowanych, ale kto tutaj jest w głowie Winiarskiego i jego tajny plan na mecz zna :unsure:

tak się kończy lekceważenie druzyny i jakiejkolwiek to nie gra na piaskownicy tylko gra w PlusLidze i o tym Winiarski zapomniał, przegrał dwa sety z dostarczycielami punktów i się skompromitował tyle w temacie. To nie jest trener, żaden normalny trener nie wystawia rezerw w meczu jakimkolwiek i z kimkolwiek jeśli chce wywieźć pewne 3 pkt. Mi już nie zależało na żadnym z typów z tego meczu, ale umówmy się że Winiarski wygrał dwa sety tym wirtuozom z Bielska Białej :LOL:
A w jakich meczach ma rotować składem? Grają na 3 frontach. Kovacevicia ciągle katowali i skończyło się kontuzją pleców. Jedynie mi szkoda, że Dulski gra dość mało i promowany jest kolega z reprezentacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
A w jakich meczach ma rotować składem? Grają na 3 frontach. Kovacevicia ciągle katowali i skończyło się kontuzją pleców. Jedynie mi szkoda, że Dulski gra dość mało i promowany jest kolega z reprezentacji...
rotuje się jak się ma kim rotować, on nie ma kim rotować, Dulski parametry i zasięg okej ten atakujący nic do niego nie mam, ale kto ma atakować z lewego skrzydła? bez najlepszego przyjmującego który mógłby zostać i nic by się nie stało jakby wygrali 3:0 to gośc wpuszcza rezerwy i traci punkty, to jest kompromitacja i każdy fan zawiercia łapie się na głowe jak się na to patrzy. Każda strata punktów w lidze to zawsze jest na koniec jakiś rodzaj problemu, a tutaj mamy strate z drużyną którą każdy leje do 15 w setach regularnie i dziś Zawiercie pewnie też zrobi handicap gemowy, a nie zdobęcie 3pkt :LOL: to są jaja po prostu :)

Ktoś tam grał +19.5 na gospodarzy ostrzegałem przed tym typem i się sprawdziło bo BB dostaje regularne manto nawet do 10ciu jak widać im się udało, ale sam też z tego meczu miałem typ i też się nie popisałem :LOL: dobrze, że o niczym mi to nie ważyło, ale Winiarski oddał punkt swoją głupotą i taka jest niestety puenta
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
power30 18K

power30

Forum VIP
rotuje się jak się ma kim rotować, on nie ma kim rotować, Dulski parametry i zasięg okej ten atakujący nic do niego nie mam, ale kto ma atakować z lewego skrzydła? bez najlepszego przyjmującego który mógłby zostać i nic by się nie stało jakby wygrali 3:0 to gośc wpuszcza rezerwy i traci punkty, to jest kompromitacja i każdy fan zawiercia łapie się na głowe jak się na to patrzy. Każda strata punktów w lidze to zawsze jest na koniec jakiś rodzaj problemu, a tutaj mamy strate z drużyną którą każdy leje do 15 w setach regularnie i dziś Zawiercie pewnie też zrobi handicap gemowy, a nie zdobęcie 3pkt :LOL: to są jaja po prostu :)
To miałeś przykład konsekwencji braku rotacji w przypadku Kovacevicia. PLS spadł sufit na łeb dopuszczając do 16 zespołów. Masa kontuzji mięśniowych zawodników wynikająca z przeciążenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Kolejny raz potwierdza się zdanie że w sporcie wszystko jest możliwe 😉 nawet przegrywając 0:2 i drugiego seta do 10. Dziś mi Bielsko zaimponowało że nie położyli się całkiem, fakt Zawiercie mocno pomogło. Zagranie sezonu Hanes(dzień konia), plecami do siatki i atak dyszlem dający pkt gospodarzom 🙆‍♂️🤣
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ostatni raz daje ostrzeżenie, następnym razem odpoczniecie sobie od forum skoro nie potraficie merytorycznie rozmawiać co niektórzy.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ostatni raz daje ostrzeżenie, następnym razem odpoczniecie sobie od forum skoro nie potraficie merytorycznie rozmawiać co niektórzy.
W pełni się z tym zgadzam, jak ktoś nie ma czegokolwiek rzeczowego do napisania tylko prowokacje i czekanie na potknięcie jakiegoś gracza (z reguły mnie :LOL:) to niech nie pisze nic i tyle.

ja dziś zagram jeden mecz z siatkowki i upatrzylem sobie oczywiście:

ZAKSA -6.5 (1.68) fortuna taa no normalka, nie ma tam gracza na drugiego przyjmującego a tak się grać w siatkówke na poziomie nie da, Bednorz był niezbędny a dziś nie zagrał i mamy tego rezultat, wczoraj zdjęcie Kwolka i mamy rezultat. Przyjmujący to podstawa każdej drużyny jeden bedzie jebał przyjęcia seryjnie i nie kończył z lewego to się posypie cały zespół i tyle :)

Kędzierzynianie po przyjściu Bednorza zapchali dziurę które psuła im cała gre czyli drugiego przyjmującego i zapchali ją naprawdę poważnym i ogarniętym zawodnikiem który ma już za sobą treniningi z chyba najlepszym trenerem świata Alekną w Zenicie Kazań, Zenit byle gracza nie ściaga do swojej drużyny i Bednorz ma potężny potencjał i ja go widze obok Semeniuka i Leona w kadrze Polski jako zmiennika pierwszoplanowego tej kapitalnej pary z Perugii. Dziś grają z Warszawą... każdy widział jak ta druzyna na Torwarze gra z dramatycznie grającą Skrą bez swoich najlepszych zawodników i prawie tam przegrali 2:3 co jest naprawde kalectwem i to kompletnym biorąc pod uwagę, że Skre leje nawet nasz Ukraiński zespół który nie prezentuje wielkiej siatkówki a co najwyżej solidną. Także licze na pewne zwycięstwo Kedzierzyna i naprawdę rywal jest do odprawienia z kwitkiem bez większych trudów, jak zagrają na swoim poziomie mogą nawet nie oddać seta Warszawie gdzie Tillie na którgo tak liczyli nie gra nic nadzwyczajnego a atakujący Weber to taki młot siła razy ramie, mają poteżne problemy z przyjmowaniem trudnych serwisów a ZAKSA z właśnie trudnego serwisu słynie i nie widzę tutaj szans na większą walkę ze strony gospodarzy. Tak uważam a jak będzie czas pokaże ;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Lwów - CERRAD ENEA CZARNI RADOM
Typ: CERRAD ENEA CZARNI RADOM Kurs: 4.40 STS

Kursy wystawione na to spotkanie są kompletną abstrakcją. Szanse na zwycięstwo Czarnych Radom są zdecydowanie większe niż wynikałoby z szacunków bukmachera. Co prawda sytuacja Barkomu Każany Lwów w tabeli jest zdecydowanie lepsza od Radomia, ale możliwości obu zespołów są do siebie bardzo zbliżone. W mojej opinii to Czarni Radom dysponują lepszą kadrą. BBTS, czyli ich bezpośredni konkurent w walce o utrzymanie ugrał w tej kolejce jeden punkt, co tym bardziej powinno zmotywować Radom do osiągnięcia zwycięstwa. Spotkanie z Lwowem jest idealną okazją do przełamania fatalnej serii siedemnastu porażek pod rząd. Można by powiedzieć jak nie teraz, jak nie z Lwowem to kiedy i z kim.
Porównanie składów:
Atak:TUPCZII - SCHULZ
Rozegranie: YENIPAZAR - Nowak
Przyjęcie: Kvalen, Firkal - ŁUKASIK, FIRSZT, RUSIN
Środek: Shchurov, Smoliar - LEMAŃSKI, TAMMEMAA
Libero: Kanaiev - MASŁOWSKI


Porównując personalia zespołów wynika, że zespoły są na bardzo bliskim poziomie, w dodatku ze wskazaniem na Radom. Kursy wskazują na coś kompletnie innego. To oczywiście moja subiektywna opinia, odnośnie potencjału zespołów. W ostatnich spotkaniach Czarni Radom musieli sobie radzić bez swojego najlepszego gracza, przyjmującego Piotra Łukasika. Na szczęście w tak ważnym spotkaniu będzie mógł zagrać.
Kwestia motywacji również zdecydowanie powinna być po stronie gości żądnych przełamania. Natomiast Lwów już spokojnym utrzymaniem + bez szans na play-offy.
Siłą Radomia są również zawodnicy środka bloku. Lemański pomimo fatalnego sezonu Radomia to w tym sezonie gra na fantastycznych procentach w ataku. Do tego Estończyk Timo Tammemaa to również gwarancja solidności. Jeszcze sezon temu w pierwszym składzie Resovii walczył o medal Plus Ligi. Atakujący Damian Schulz to również bardzo mocny punkt zespołu. W obwodzie na ataku pozostaje w razie czego świetny serwismen Gąsior.
Podsumowując czynniki jak dla mnie faworytem spotkania są zawodnicy CERRAD ENEA CZARNI RADOM. Kurs 4.40 jest niewyobrażalnie zawyżony i chętnie go pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2924
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Normalka, ZAKSA potrzebuje drugiego przyjmującego bo patologie jaka odstawiają te kasztany których nazwisk nawet nie wymienie po secie dostanym do 13 od Warszawy przebija chyba nawet poziom przyjmujących Zawiercia jak nie ma Kwolka i Kovacevica, uj zagrałem za wcześnie info że nie ma Bednorza nigdzie nie widziałem i taki to rezultat a idź pan w ... z taką grą

licze dzis na zagraniczne zespoły, wyjątkowo bo tak to PlusLiga raczej szła bez większych zarzutów, ale niestety ZAKSA dziś nie podołała bez Bednorza ta drużyna to środek tabeli. Wyniki robił im Semeniuk, ale już dawno wyniki robi w Perugii i niech tak zostanie bo sezon reprezentacyjny zbliża się wielkimi krokami, jeszcze zaraz tylko Play Offy LM i wszystkich lig i pomału trzeba mysleć jak tu układać skład pod reprezentacje Polski bo to jest najważniejsze ;)
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Normalka, ZAKSA potrzebuje drugiego przyjmującego bo patologie jaka odstawiają te kasztany których nazwisk nawet nie wymienie po secie dostanym do 13 od Warszawy przebija chyba nawet poziom przyjmujących Zawiercia jak nie ma Kwolka i Kovacevica, uj zagrałem za wcześnie info że nie ma Bednorza nigdzie nie widziałem i taki to rezultat a idź pan w ... z taką grą

licze dzis na zagraniczne zespoły, wyjątkowo bo tak to PlusLiga raczej szła bez większych zarzutów, ale niestety ZAKSA dziś nie podołała bez Bednorza ta drużyna to środek tabeli. Wyniki robił im Semeniuk, ale już dawno wyniki robi w Perugii i niech tak zostanie bo sezon reprezentacyjny zbliża się wielkimi krokami, jeszcze zaraz tylko Play Offy LM i wszystkich lig i pomału trzeba mysleć jak tu układać skład pod reprezentacje Polski bo to jest najważniejsze ;)
Przecież to Śliwka do spółki z Kaczmarkiem spartolili 1 set ZAKSIE, a potem w 2 partolili raz po razie. Bez Bednorza byli na czwartym czy piątym na miejscu, strasznie demonizujesz brak przyjmującego.

Kolega wyżej widocznie odleciał stawiając na równo Tupchiego oraz Schulza. Jeden z najgorszych atakujących na podwyższonej piłce. Chłop istnieje tylko na rozegranej piłce. Zresztą m.in. jego dyspozycja jest odzwierciedleniem punktów Radomia.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Przecież to Śliwka do spółki z Kaczmarkiem spartolili 1 set ZAKSIE, a potem w 2 partolili raz po razie. Bez Bednorza byli na czwartym czy piątym na miejscu, strasznie demonizujesz brak przyjmującego.

Kolega wyżej widocznie odleciał stawiając na równo Tupchiego oraz Schulza. Jeden z najgorszych atakujących na podwyższonej piłce. Chłop istnieje tylko na rozegranej piłce. Zresztą m.in. jego dyspozycja jest odzwierciedleniem punktów Radomia.
Nie no leworęczni zawodnicy z Ukrainy to poziom wyżej od komediantów z Radomia, aczkolwiek po tym co wczoraj zrobiło Zawiercie to nie zdziwi mnie już nic - tak w tym meczu będę stawiał na zdecydowane zwycięstwo Tupchiego (i spółki) - przecież reprezentanta Ukrainy który na MŚ się pokazał nawet z bardzo dobrej strony i na szybkiej piłce to zamiata + ma świetny serwis gdzie ten kapeć Szulc do niego... + jeszcze Mauricio 50 letni grubas. Radom to pośmiewisko tej ligi razem z Bielsko Białą nie powinni grać w tak mocnej lidze jak PlusLiga i niech spadają do drugiej klasy rozgrywkowej bo oczy bolą jak się patrzy na ich gre

co do mojego stawiania przyjmujących na wysokim szczeblu jeśli chodzi o potencjał druzyny to tak...na wysokiej sytuacyjnej piłce najcześciej się gra do lewego to po pierwsze, po drugie przyjęcie, bez przyjęcia nie chodzi gra, rozgrywający nie ma jak gubić bloku i się robi problem bo ile można atakować na wysokich piłkach 5-6 może 10 razy a potem już druzyna siada i dostaje do 13 jak dziś. Chyba że ktoś ma Leona czy Semeniuka w składzie to sobie może grać na wysokich piłkach :LOL: ale niestety nie ZAKSA w tym sezonie. Niech Bednorz wraca bo coraz mniej mi się podoba spotkanie w Lidze mistrzów między zawierciem a kędzierzynem, może to nie być dobra wizytówka dla plusligi
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mauricio to już w Rzeszowie jest :)

Edit:

Ogólnie tak patrząc na przekrój 1 atakujących Plus Ligi, to chyba jedynie Romać jest jeszcze gorszy od Schulza.
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Przecież to Śliwka do spółki z Kaczmarkiem spartolili 1 set ZAKSIE, a potem w 2 partolili raz po razie. Bez Bednorza byli na czwartym czy piątym na miejscu, strasznie demonizujesz brak przyjmującego.

Kolega wyżej widocznie odleciał stawiając na równo Tupchiego oraz Schulza. Jeden z najgorszych atakujących na podwyższonej piłce. Chłop istnieje tylko na rozegranej piłce. Zresztą m.in. jego dyspozycja jest odzwierciedleniem punktów Radomia.
Czytaj uważnie
"Porównując personalia zespołów wynika, że zespoły są na bardzo bliskim poziomie, w dodatku ze wskazaniem na Radom. Kursy wskazują na coś kompletnie innego. To oczywiście moja subiektywna opinia, odnośnie potencjału zespołów. "

Znam statystyki. Słowem klucz jest tutaj moja subiektywna opinia. Nie statystyki, a moje zdanie i opinia o tym, że te dwie ekipy mają atakujących o bardzo zbliżonym potencjale. Który z nich poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa to już dowiemy się jutro
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
power30 18K

power30

Forum VIP
Czytaj uważnie
"Porównując personalia zespołów wynika, że zespoły są na bardzo bliskim poziomie, w dodatku ze wskazaniem na Radom. Kursy wskazują na coś kompletnie innego. To oczywiście moja subiektywna opinia, odnośnie potencjału zespołów. "

Znam statystyki. Słowem klucz jest tutaj moja opinia. Nie statystyki, a opinia o tym, że te dwie ekipy mają atakujących o bardzo zbliżonym potencjale. Który z nich poprowadzi swoją ekipę do zwycięstwa to już dowiemy się jutro
No ten zbliżony potencjał to już paradoks, jeśli chodzi o atakujących. Nie odniosłem się do Twojego typu. Tak więc też radzę czytać uważnie :)
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Dla Cb lepszy jest Tupczii, dla mnie Schulz, normalna sytuacja. Każdy ma prawo do swojego zdania, proste
Problemem Radomia zdecydowanie nie jest postawa Schulza. Akurat on i środkowi swoje robią
 
Do góry Bottom