>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2022/2023

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Już bym tak nie przesadzał bo generalnie to nie wydaje mi się że nasza liga jest słabsza niz za tamtych czasów. A wręcz przeciwnie myślę, że możliwe ze nawet mocniejsza. Skra jest w dołku ale mamy trzy zespoły które są moim zdaniem na ten moment topowymi a juz na pewno personalnie (Resovia , Zaksa , Jastrzębski). Mamy też czwarte Zawiercie które także jest czymś więcej niż Europejskim średniakiem. Nie ma kursow na win w LM (a przynajmniej ja nie widzę) ale składowo to ja mocniej widzę tylko Perugie i Lube Civitanova (i moze Trentino ale dla mnie Zaksa i Jastrzebski sa mniej wiecej na poziomie Trentino i szkoda że Resovii nie ma bo też by się do topki zaliczała). Z tym że te dwa włoskie kluby które są personalnie mocniejsze to nie są mocniejsze na tyle że byłbym w jakimś ciężkim szoku jakby z nami przegrali. Myślę że kursowo nikt nie bedzie wiecej mocniejszy. Oczywiscie wojna trochę w tym pomogła ale jesteśmy z pewnością 2 ligą świata a od zespolu top 1 na swiecie myślę że dzieli nas mniej niż za czasów tej "wielkiej" Skry. Uważam też że problemy Skry przeminą niebawem (Resovia też jeszcze niedawno borykała się z problemami).
Mamy 3 zespoł typowe już teraz , mocnego średniaka + zespol ktory pewnie problemy niedlugo pokona i wroci do topu.
Z tym Barkomem bym też za bardzo nie tragizował bo są na 12 miejscu na 16 drużyn...
Poza tym dwa lata z rzędu nasz klub wygrywał LM.
Czasy wielkiej skry to moim zdaniem gorsze czasy polskiej siatkowki niz obecnie
zespoły włoskie są przede wszystkim trzy a nie dwa a Trentino to obecnie poziom wyżej niż Lube które po prostu ogrywa młodych którym stara się pomagać swoją magiczną sypą De Cecco, ale wychodzi to koszmarnie ostatnio a Trentino przejeżdża się po rywalach jak walec nie mówiąc o Perugii bo to już na innej orbicie drużyna po prostu i dla mnie zwycięsca Ligi Mistrzów jeśli nie przeszkodzi Trentino w jakimś ultra dobrym spotkaniu, ale będę inwestował pieniądze w Perugię do konca sezonu bo są po prostu niebywale mocni i warto to robić nawet na handicapy w lidze, ostatnio nie pokryta średnia linia ale tylko przez dekoncentracje i zlekceważenie zmiażdżonego rywala z 24:17 na 24:21 to im się zdarza takie coś może raz na 3 sezonie zrobić i uwalić handi hahaha

w kazdym razie Perugia nie do ruszenia, Trentino z Bednorzem ZAKSA może ograć, Jastrzebie niestety ale ja tutaj spisuje na małą porażke jesli cos sie nie zmieni w ich grze, ewidentnie brakuje Wiśniewskiego na środku i tyle Toniutti niema klasowych środkowych a dzisiejsza siatkówka tego nie wybacza, trzeba mieć tą bankową szóstke i żadnych wad naprawdę żeby grać z takimi zespołami. Matey to drugi Tietiuchin i jeszcze na ataku naprawde co on wyczynia to się ręce składają same do oklasków, on był gwiazdą Bułgarii już na MŚ w 2006 gdzie Polska była rewelacją i tak zaciekawiła młodzierz, że mamy to co mamy teraz, myślę że tamtem turniej to po prostu załatwił, tą ciekawośc - kiedyś w Polsce aż tak to popularne nie było, jednak baty w Lidze światowej się dostawało regularnie i naweet Świderski który raz dostał gracza sezonu Lega Pallavolo A1 niestety tego nie ratował aż przyszedł 2006 rok i się zrobiło, wtedy niesamowity mecz z ruskami i Szymański który zmienił Gruszke ojj nie zapomni się tego to już prawie 20 lat za 3 lata styknie a mam to przed oczami jak dzis, na zawsze do zapamiętania nieszczęśliwa śmierć Arka Gołasia który jechał akurat podpisać kontrakt do Włoch i zginął w wypadku samochodowym na zawsze w pamięci mistrzu środka siatki...
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Mam takie wrażenie, że jak zaczęła się poważna gra o play-off to zaczęły się trząść ręce co niektórym zawodnikom, patrząc na Nysę, Luk, Skre czy dzisiaj Slepsk...
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
hahaha a jednak, miałem próbować ten wysoki kurs na gospodarzy z rana do tasiemaka to się człowiek bał - ślepsk to żadna rewelacja, ale że sobie z lubinem nie poradzili jednak zaskoczenie lekkie taj brek jeszcze trwa więc można obejrzeć do konca, ale i tak nawet te dwa sety stracone to już strata punktów które mogą ważyć potem o wejściu do PO
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Tak to jest jak sie podaje fake newsy na tematy kadrowe danego zespolu. Zmylilo mnie ze Lublin nie ma rozgrywajacego i niestety wtopa...
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
komentatorzy powiedzili ze ten rozgrywający idzie do Olsztyna ale po tym meczu :p powinne być minusowe punkty reputacji za wprowadzanie wbłąd, no ale wiadomo każdy sam decyduje, co nie zmienia faktu, ze oglądało się trochę to jak damską siatkówke, wroty akcji serie pkt po 8 itd... przecież to istne jaja :) jednak trzeba samemu weryfikować dogłebniej , bo kurs śmieszny a nawet blisko nie było :)
 
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
komentatorzy powiedzili ze ten rozgrywający idzie do Olsztyna ale po tym meczu :p powinne być minusowe punkty reputacji za wprowadzanie wbłąd, no ale wiadomo każdy sam decyduje, co nie zmienia faktu, ze oglądało się trochę to jak damską siatkówke, wroty akcji serie pkt po 8 itd... przecież to istne jaja :) jednak trzeba samemu weryfikować dogłebniej , bo kurs śmieszny a nawet blisko nie było :)
Dopóki nie zobaczę oficjalki na stronie klubu/Facebooku lub w systemie zawodników to nie uwierzę, bo sam się ostatnio przejechałem na Gałkowskiej odchodzącej z Bydgoszczy 😉 Bieniek to już miał grać w Chinach, teraz 99% Zawiercie od nowego sezonu a jescze za 2 msc bd zmiana..
 
Ostatnia edycja:
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Nawet przy zalozeniu ze nikt nie odszedl z zespolu to i tak nie dalo sie przewidzieć tego co sie dzisiaj stalo ... oglądałem wiele meczy obu zespolow a w szczególności dwa ostatnie Lubina w calosci gdzie grali katastrofe... to jest sport i rozne rzeczy się zdarzają... bywa
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Nawet przy zalozeniu ze nikt nie odszedl z zespolu to i tak nie dalo sie przewidzieć tego co sie dzisiaj stalo ... oglądałem wiele meczy obu zespolow a w szczególności dwa ostatnie Lubina w calosci gdzie grali katastrofe... to jest sport i rozne rzeczy się zdarzają... bywa
W pełni się zgadzam :)ale dziś Suwałki dla mnie tym meczem pożegnały się z play off :)Biorąc pod uwagę wczorajsze stratę pkt przez skre i ze zostało już chyba 7/8 kolejek te 2 pkt stracone mogą okazać się kluczowe .

W mojej opini dziś zawalił mecz Krasnolud któremu często niestety wydaje się ze jest drugim Luciano de Cecco którym nigdy nie będzie . Nie dość ze jest dziura w bloku to jeszcze nie jednokrotnie ponosi go wyobraźnia . A trenero nawet na chwile nie wpuścił drugiego sypacza..Także na własne życzenie dziś Suwałki przegrywają mecz który nie mieli prawa przegrać .
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Trzeba wyhaczać kolejne mecze
Stal Nysa vs Luk Lublin 2 1,90
Nysa w odwrocie , coraz gorsza dyspozycja wzgledem poczatku sezonu, za to luk na ostatnie 12 meczy mamy 10 wygranych. Pod koniec roku Lublin ogral Zakse i Jastrzebie a juz w 2k23 Olsztyn , Katowice i Bielsko (i porażka z Zawierciem). Nysa rowniez ostatnio grała z Olsztynem i doznała porażki prezentująć się znacznie gorzej niż Lublin.
Gdyby pominąć obecną formę zespołów to personalnie oceniam Lublin i Nyse na podobnym poziomie (gorszym niz Olsztyn) ale wydaje mi się że tutaj Lublin patrząc na ostatnie mecze jest faworytem i pewnie wybroni się przed spadkiem poza strefę play off

Barkom vs Radom 1 1,57
Tutaj krotko , bez analizy .Dla mnie typ dość pewny... Radom już jest całkowicie w dołku psychicznym po 17 porażkach z rzędu. Ukraincy walczą do upadłego o każdy punkt co im nie zawsze wychodzi ale na Radom w zupełności powinno wystarczyc
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Bielsko - Zawiercie (19,5) 1 1,52 STS

Spory handicap na gospodarzy, którzy podejmują będącą w lekkim dołku Wartę. Zawiercie gra w ostatnim czasie bardzo dużo, co odbija się na dyspozycji fizycznej. Do tego dochodzi nie do końca sprawny Uros, bez którego ten zespół sporo traci. Bielsko musi walczyć w każdym meczu o punkty, żeby myśleć o prześcignięciu beznadziejnego Radomia i utrzymaniu w PlusLidze. Spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania niż sugeruje to podany handicap.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Bielsko - Zawiercie (19,5) 1 1,52 STS

Spory handicap na gospodarzy, którzy podejmują będącą w lekkim dołku Wartę. Zawiercie gra w ostatnim czasie bardzo dużo, co odbija się na dyspozycji fizycznej. Do tego dochodzi nie do końca sprawny Uros, bez którego ten zespół sporo traci. Bielsko musi walczyć w każdym meczu o punkty, żeby myśleć o prześcignięciu beznadziejnego Radomia i utrzymaniu w PlusLidze. Spodziewam się bardziej wyrównanego spotkania niż sugeruje to podany handicap.
Zobacz jakie sety potrafi robić Bielsko Biala... ostatnio do 16,15 i 12 z Lukiem Lublin OMG ludzie to już zakrawa o śmieszność ta drużyna, aczkolwiek kibicuje Ci, żeby typ wszedł ale na moje lepiej było zagrać niskiej handi na Zawiercie które jest w lekkim dołku ale czas się z tego dołka wyciągać i kompromitować z BB nie można jak chce się cokolwiek ugrywać czy to w naszej mocnej lidze czy to w LM, które też jest celem przecież tego zespołu

ja zagrałem skromne -1.5 seta na gości (1.13) fortuna jakby to kogoś interesowało i to jest taki typ z rangi powinno być 1.01 bo to pewniak jak uj strzelił, nie jakieś tam puchary cev tylko liga w kórej gra się na mega poważnie, scandicci mnie przewiozło ostatnio na niższym kursie ale to kobiety i puchar niższej rangi, faceci takich jaj nie odstawiają, tym bardziej w lidze i to z drużyną ktora powinna grać w niższej klasie rozgrywkowej i nie wiem czy w 1 lidze by byli liderem nawet z taką patologiczną siatkowką jaką odstawiają :LOL:
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
23 kolejka Plusligi:

Bielsko - Zawiercie
Hcs [-2,5] Zawiercie 1,57 STS Tak to jest jak się wygrywa seta do 10 i na pewniaczka ściąga Kwolka🙆‍♂️
Cupkowic - 7,5 pkt 1,75 STS zwrot

Czerwona latarnia ligi podejmuje u siebie mocno eksploatowany w ostatnim czasie zespół Zawiercia. Nie spodziewam się jakiegoś emocjonującego spotkania. Typ underowy na Cupkovica, głównie ze względu na jego problemy z mięśniem dwugłowym od kilku spotkań. Na 8 spotkań, które rozegrał tylko raz z Barkomem przebił tą granice(9 pkt).

Warszawa - Kędzierzyn
ZAKSA 1,42 STS
Hcs [-1,5] Zaksa 1,80

Mecz kolejki na Torwarze przy komplecie kibiców. Warszawa pod wodzą trenera Grabana gra solidną siatkówkę. Zaksa po przybyciu Bednorza stała się ekipą kompletną i umie wygrywać ciężkie mecze. W Projekcie musieliby wszyscy zagrac świetne spotkanie a mam wątpliwości czy atakujący Weber dźwignie ten mecz.

Nysa - Luk Lublin
4 set Tak 1,42
Nysa 1,85

Mecz za tzw '6' pkt w kontekście play-off. Nysa po 3 ciężkich meczach wyjazdowych wraca do swojej hali. W 1 spotkaniu wygrał Luk 3:1. Kluczem w tym meczu może być postawa Włodarczyka, który ostatnio troszkę pod formą a i jest na rzeczy gra w przyszłym sezonie właśnie w Nysie. Nie zdziwie się jeśli w tym meczu będzie tie-break.

Slepsk-Skra
Skra 1,50 STS
4 set Tak 1,45 STS

Kolejny z ważnych męczy w kontekście play-off. Suwałki już nie grają tak dobrze jak w 1 rundzie, co potwierdzają ostatnie spotkania. W Bełchatowie zmiana trenera na Gardiniego i próba ratowania sezonu. Myślę że efekt nowej miotły może zadziałać i Skra zagra dobre spotkanie.

Barkom - Radom
4 sety TAK 1,62
Hcs Lwów [-1,5] Typ Radom 2,60

Patrząc na grę obu zespołów typ że ugra Radom 2 sety mocno kontrowersyjny. Ale będąc na miejscu Czarnych szukałbym punktów dla pewnego utrzymania właśnie z zespołem, który już nie gra o nic.

Cuprum - Katowice
Katowice 1,77
4 set Tak 1,42

Z Cuprum oficjalnie na zasadzie wypożyczenia do Olsztyna powędrował rozgrywajacy Pająk. Cuprum zostaje z dwoma bardzo młodymi rozgrywajacymi. Katowice ostatnio przełamały się Zawierciem i wydaje mi się że pójdą za ciosem w tej kolejce.
 
Ostatnia edycja:
U 26,8K

undertaker87

Użytkownik
Zgadzam się, że 16 drużyn to przegięcie. Przecież liga włoska która jest o ile bogatsza sobie na to nie pozwala. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie tym, że Polsat chce czymś zapychać swój program i tak wtedy mogą truć dzień w dzień jakimiś meczami typu Katowice vs Suwałki i to nie raz w tygodniu o 21 gdzie na trybunach jest wtedy 100osob a ile razy się człowiek wkurzy jak zamiast puścić jakiś topowy mecz ligi włoskiej widzisz mecz typu Bielsko Biała vs Stal Nysa nie ubliżając nikomu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zgadzam się, że 16 drużyn to przegięcie. Przecież liga włoska która jest o ile bogatsza sobie na to nie pozwala. Spowodowane jest to tylko i wyłącznie tym, że Polsat chce czymś zapychać swój program i tak wtedy mogą truć dzień w dzień jakimiś meczami typu Katowice vs Suwałki i to nie raz w tygodniu o 21 gdzie na trybunach jest wtedy 100osob a ile razy się człowiek wkurzy jak zamiast puścić jakiś topowy mecz ligi włoskiej widzisz mecz typu Bielsko Biała vs Stal Nysa nie ubliżając nikomu.
Była liga włoska na Polsacie Sport, ale janusze siatkówki nie oglądają nic poza polskimi dramaciarzami typu katowice jakieś czy bielsko biała o której aż żal sie wypowiadać

jest masa drużyn które po prostu grają na takim poziomie, że nie przystoi to Pluslidze a nikt Lega Pallavolo A1 nie będzie oglądał z januszy siatkówki jakich pełno w Polsce, bo to "zagraniczniaki" więc lepiej ogladać jak Radom z 50 letnim Mauricio się kompromituje w każdym meczu ehhh patola ja bym grosza nie postawił na BB dlatego też ostrzegałem kolege, bo Zawiercie jak zagra na poważnie może ich zlać niemiłosiernie

PS. jak będzie zobaczymy, ważne żeby mu weszło skoro już zagrać - kibicuje każdemu aby zarabiał na bukach, szkoda że mi nikt nie kibicuje a hejterów za plecami mam z 10ciu jak nic którzy mówią że to pół forum, ale pół forum to nie kilka osób, na szczęście prace i wkład w ten dział ludzi którzy piszą wartościowe posty doceniają użytkownicy dając reputacje :) co jest bardzo miłe po prostu i nie powinno służyć chwaleniu się ale odróżnieniu wartościowych użytkowników od tych mniej
 
power30 18K

power30

Forum VIP
A tak spytam, co Zawiercie gra ostatnio? W palnik w LM po bezbarwnej grze. Z Katowicami się skompromitowali. Z Będzinem również szału nie było, a to podobnie jak Bielsko zespół 1-ligowy (kadrowo). Nie wiadomo co dalej z Urosem, a zespół ewidentnie jest od niego uzależniony. Nie wiem jaki jest jego stan zdrowia. Wygrać powinni, ale czy warto ich grać po takim lichym kursie?
 
Do góry Bottom