>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
Skra - Zaksa 2.40 Unibet 4/10

Zawodnicy Skry (głownie reprezentanci Polski) są w bardzo słabej formie. Gram mistrzów Polski wyglada przez to słabo. Grają ze słabym przyjęciem (w statystykach tego nie widać, ale takie jest moje subiektywne odczucie), Zatorski jeszcze nie pokazał swoich możliwości. Na razie jest bardzo niepewny w przyjęciu. Atak zespołu również wygląda słabo, gdyby nie Kurek lub Wlazły grający bardzo nie równo to zespół wyglądałby dramatycznie co chodzi o atak. Razi też w oczy duża liczba błędów własnych. Zaksa natomiast zaczęła bardzo spokojnie, pewne wygrane 3:0, co prawda ze słabymi zespolami, ale styl zwycięstw był dobry. Bardzo dobrze w ataku prezentuje się Świderski, swoje robi Ruciak, Jarosz gra nierówno, ale swoje pkt też dokłada. Od strony taktycznej mecz będzie wyglądał ciekawie. Stelmach zna większość zawodników Skry z kadry, ich słabe oraz mocne strony, tak samo Zagumny. Mecz powinien byc ciekawym widowiskiem. Ja większe szanse na zwycięstwo daje Zaksie i kurs 2,40 wyglada bardzo ciekawie.


Fart - Olsztyn 2.00 Unibet 4/10

Beniaminek z Kielc prezentuje sie bardzo słabo. Wygrał co prawda jeden mecz ale było to na życzenie samej Delekty, która stawała i oddawała pkt seriami. Olsztyn natomiast zaczyna grać coraz lepiej, pokonał nawet w wyrównanej walce Częstochowę. Dobra robotę wykonuje Toobal na rozegraniu. Podobać może sie również Cedić -serbski środkowy. Skrzydłowi na razie bez jakiś wielkich fajerwerków, grają to na co ich stać, jednak nad przeciętność sie nie wznoszą. Mimo wszytsko ten przeciętny poziom powinien spokojnie wystarczyć na Kielce, które są najsłabszą ekipa w lidze i jeżeli nie zajmą ostatniego miejsca to dla mnie zaskoczenie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutko.

AZS Politechika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa​

Drużyna z Częstochowy powinna być mocna przede wszystkim na własnej hali, gdzie często panuje znakomita atmosfera. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć w Warszawie. Podopieczni Trenera Kardosa powinni rozpocząć w składzie: Fabian Drzyzga(Rozgrywający) - Bartosz Janeczek(Atakujący) - Krzysztof Gierczyński i Dawid Murek(Przyjmujący) - Łukasz Wiśniewski i Piotr Nowakowski(Środkowy) - Michał Dębiec(Libero). Skład młody, ale wzmocniony dwoma bardzo doświadczonymi zawodnikami na przyjęciu. Najgroźniejszą bronią Częstochowy powinien być Bartosz Janeczek. Bartek jest co raz pewniejszy w swoich zagraniach. Na pewno musimy jeszcze poczekać na optymalną formę Dawida Murka. Wrócił po bardzo ciężkiej kontuzji i chwała mu za to. Krzysztof Gierczyński zagrał świetnie w poprzednim spotkaniu. Powinien być pewnym punktem drużyny. Bardzo podoba mi się środek drużyny z Częstochowy. Piotrek Nowakowski zrobił spore postępy. Dużo dał mu na pewno pobyt z reprezentacją i występy na Mistrzostwach Świata. Łukasz Wiśniewski w przyszłości również powinien znaleźć się w reprezentacji. Dynamiczny, szybki, inteligentny. Na dodatek posiada bardzio trudną do przyjęcia zagrywkę.

Drużyna z Warszawy na własnym parkiecie pokonała już zespoły Jastrzębskiego Węgla i Resovii Rzeszów. Nowi zawodnicy na pewno poznali już tą halę i powinni czuć się na niej bardzo pewnie. Trener Panas według mnie rozpocznie w składzie: Bartłomiej Neroj(Rozgrywający) - Robert Prygiel(Atakujący) - Michał Kubiak i Zbigniew Bartman(Przyjmujący) - Marcin Nowak i Ardo Kreek(Środkowy) - Damian Wojtaszek(Libero). Jak na razie drużyna z Warszawy we wszystkich spotkaniach rozpoczynała na pozycji atakującego z Oleksandrem Statsenką. Dzisiaj powinien chyba rozpocząć Robert Prygiel, któy wchodząć z ławki w dwóch ostatnich spotkaniach pozostawił po sobie dobre wrażenie. Najważniejsi zawodnicy znajdują się na przyjęciu. Zbigniew Bartman powinien być celem, w który będzie zagrywać drużyna z Częstochowy. Mocny i dynamiczny w ataku. Z przyjęciem miewa spore problemy. Michał Kubiak to człowiek, który na parkiecie zostawia serce. Olbrzymi zapał do gry i ogromna ambicja. Słabe warunki fizyczne nadrabia sprytem, skocznością, dynamiką. Fajny zawodnik, który powinien znaleźć się w kadrze. Warto wyróżnić jeszcze Damiana Wojtaszka. Ten chłopak pod okiem Trenera Panasa znakomicie się rozwinął i cały czas nad sobą pracuje. Bardzo fajnie radzi sobie w przyjęciu i rewelacyjnie ustawia się w obronie.

Myślę, że drużyna z Warszawy ma w swoich rękach, jeden olbrzymi atut. Jest to serwis. Wszyscy zawodnicy z podstawowego skłądu biją bardzo mocno z wyskoku. W dwóch spotkaniach na własnym parkiecie (3:1 z Jastrzębskim Węglem i 3:2 z Resovią Rzeszów) zaserwowali aż 21 asów serwisowych.

Propozycje:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.50 Unibet ⛔
AZS Politechnika Warszawska -1.5 (Sets Handicap) @ 2.00 Unibet ⛔

Pamapol Wielton Wieluń - Delecta Bydgoszcz​


Jak na razie drużyna z Wielunia gra po prostu bardzo słabo. Dwa sety i jeden malutki punkick to dorobek tej ekipy po 3 kolejkach. Nie sądze, żeby dzisiaj podopieczni Trenera Marszałka zdobyli punkt w starciu z Delectą. Drugi sezon dla beniaminka jest najcięższy. Rywale poznali już jego mocne i słabe strony i dla nikogo nie będzie już zaskoczeniem. Wieluń powinien rozpocząć w ustawieniu: Andrzej Stelmach(Rozgrywający) - Mikołaj Sarnecki(Atakujący) - Serhiy Kapelus i Dmytro Babkov(Przyjmujący) - Martin Blanco Costa i Maciej Zajder(Środkowy) - Robert Milczarek(Libero). Spodziewałem się, że grę ciągnąć będzie Serhiy Kapelus, który poprzedni sezon może zaliczyć do udanych. Na razie jednak prezentuje się bardzo przeciętnie. Na pewno sporym wzmocnieniem dla tej drużyny jest obecność w składzie Martina Blanco Costy. Argentyńczyk nie jest jakimś rewelacyjnym środkowym, ale na potrzeby zespoły z Wielunia powinien wystarczyć.

Drużyna z Bydgoszczy strasznie faluje. Z trudnego terenu w Częstochowie udało się wywieźć 2 punkty. Wyjazd do Kielc był kompletnie nie udany i podopieczni Trenera Wspaniałego wrócili bez zdobyczy punktowej. W niedzielę po wyrównanym spotkaniu (Dwa sety rozstrzygały się na przewagi) Bydgoszczanie pokonali Olsztyn 3:0. Trener Waldemar Wspaniały powinien dzisiaj skorzystać z następujących zawodników: Michal Masny(Rozgrywający) - Dawid Konarski(Atakujący) - Antti Siltala i Martin Sopko(Przyjmujący) - Andrzej Wrona i Wojciech Jurkiewicz(Środkowy) - Krzysztof Andrzejewski(Libero). Najważniejszą rolę w zepsole odgrywa Fin, Antti Siltala. Znakomicie wyszkolony technicznie zawodnik. Spokojny, opanowany w swoich zagraniach. W przyjęciu na pewno lepszy od Martina. Może się również podobać jego zaangażowanie i żywiołowe rekacje po zdobyciu punktu przez jego drużynę. Drugą ważną postacią jest Michal Masny. Słowak już w ZAKSIE pokazywał, że potrafi bardzo dobrze prowadzić grę swojej ekipy. Michal sporo gra środkiem. Na środku Wojciech Jurkiewicz, który w poprzednim spotkaniu został zmieniony przez Cervena i Andrzej Wrona. Wojtek jest jednym z lepiej blokujących zawodników. Bardzo dobrze czyta grę przeciwnej drużyny.

Delecta w tym sezonie poległa już na terenie Farta Kielce. Jeżeli chcą się liczyć w walce o czołowe lokaty to spotkania z takimi zespołami po prostu muszą wygrywać za 3 punkty. Mocna zagrywka i skuteczny blok w połączeniu z dobrze prowadzoną grą przez Masnego może ten sukces zapewnić.

Propozycje:
Delecta Bydgoszcz @ 1.72 Unibet ⛔
Delecta Bydgoszcz -1.5 (Sets Handicap) @ 2.40 Unibet ⛔

Fart Kielce - Indykpol AZS UWM Olsztyn​


Drużyna z Kielc sprawiła sporą niespodziankę pokonując na własnym parkiecie ekipę z Bydgoszczy. Nie widziałem tego spotkania, więc ciężko stwierdzić co przesądziło o zwycięstwie beniaminka, a w jakim elemencie zawiedli Bydgoszczanie. Trener Daszkiewicz powinien rozpocząć dzisiaj w następującym ustawieniu: Maciej Dobrowolski(Rozgrywający) - Sławomir Jungiewicz(Atakujący) - Xavier Kapfer i Piotr Łuka(Przyjmujący) - Robert Szczerbaniuk i Miłosz Zniszczoł(Środkowy) - Adam Swaczyna(Libero). Maciek Doborowolski wybitnym rozgrywającym nigdy nie był. Jest to zawodnik przede wszystkim bardzo solidny. Nie preferuje jakiejś szczególnie szybkiej gry. Sławomira Jungiewicza widziałem w akcji tylko raz i ciężko cokolwiek o Nim napisać. Pierwsze skrzypce powinien grać Xavier Kapfer. Były reprezentant Francji posiada raczej skromne warunki fizyczne, ale nadrabia świetną dynamiką i &quot;skokiem&quot;. Również technika u tego siatkarza stoi na bardzo wysokim poziomie. Często podrywa zespół do walki, żwyiołowo reaguje po udanych akcjach. Partnerem w przyjęciu jest Piotrek Łuka. Doświadczony i bardzo waleczny zawodnik. Umiejętności nigdy nie miał nadzwyczajnych, ale właśnie ambicją i charakterem sporo nadrabiał. Doświadczenie na siatce Roberta Szczerbaniuka to ogromna wartość dla zespołu. Miłosz Zniszczoł, który jest drugim srodkowym na pewnoi sporo się od popularnego &quot;Benka&quot; nauczy.

Drużyna z Olsztyna nie może być zadowolona ze swojego startu w PlusLidze. Beznadziejne spotkanie z ZAKSĄ, zwycięstwo z Częstochową na własnym parkiecie i porażka 0:3 z Bydgoszczą. Szczególnie ta ostatnia porażka mogła rozzłościć zawodników. W dwóch partiach mieli swoje szanse na ugranie seta, ale zabrakło chłodnej głowy. Akademicy z Olsztyna powinni rozpocząć w ustawieniu: Kert Toobal(Rozgrywający) - Marcel Gromadowski(Atakujący) - Paweł Siezieniewski i Samuel Tuia(Przyjmujący) - Vladimir Cedić i Dawid Gunia(Środkowy) - Marcin Mierzejewski(Libero). Dużo w tej drużynie zależy od rozgrywającego z Estonii, Kerta Toobala. Kert bardzo fajnie wprowadził się do zespołu i już teraz widać, że będzie bardzo mocnym punktem tej ekipy. Świetnie gubi blok rywali i bardzo często korzysta ze środkowych. Vladimir Cedić i Dawid Gunia świetnie radzą sobie w ataku. O ile postawa Cedica nie jest zaskoczeniem to skuteczność Dawida Guni jest lekką niespodzianką. Widać, że przy Toobalu Dawid może się rozwinąć. W zespole Trenera Mariusza Sordyla jest troszkę kłopotów z atakującym. Marcel Gromadowski, który niewątpliwie posiada spory potencjał jak na razie zawodził. Bił bardzo mocno, ale przede wszystkim przed siebie. Może dzisiaj &quot;zaskoczy&quot;. Jeżeli znów będzie grał słabo jego miejsce zajmie leworęczny Wojciech Winnik, który jak na razie również radził sobie średnio. Paweł Siezieniewski to kolejny siatkarz, który chyba jeszcze nie jest w najwyższej formie. Strasznie męczy się w ataku. Samuel Tuia, który występuje u boku Pawła wyraźnie się rozkręca. Francuz jest bardzo skoczny i dynamiczny, posiada mocną zagrywkę z wyskoku. Olsztyn będzie miał dużo pożytku z tego zawodnika.

W zespole z Olsztyna drzemią spore rezerwy. Będą mocni przede wszystkim na własnym parkiecie. Dzisiaj Akademicy wybierają się do Kielc i liczę przede wszystkim na zwycięstwo i poprawienie własnej gry. Stać ich na znacznie lepszą grę. Drużyna z Kielc nie dysponuje jakąś szczególnie mocną czy trudną zagrywką. Jeżeli podopieczni Trenera Sordyla będą dobrze przyjmować to Kert Toobal automatycznie zacznie korzystać ze środkowych. Wtedy otworzy się gra na skrzydłach.

Propozycje:
Indykpol AZS UWM Olsztyn @ 2.00 (1.72) Unibet ⛔
Indykpol AZS UWM Olsztyn +1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ⛔

Analiza pisana wczoraj i jak widać kursy troszkę się zmieniły.

Jeszcze wczoraj kursy prezentowały się następująco:
Fart Kielce - 1.72
Indykpol AZS UWM Olsztyn - 2.00

Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Drużyna z Bełchatowa trochę niespodziewanie doznała pierwszej porażki w PlusLidze z drużyną Resovii Rzeszów. Dzisiaj na pewno będą chcieli zmiazać plamę po sobotnim, zupełnie nieudanym spotkaniu. Trener Nawrocki według mnie postawi na nastepujących zawodników: Miguel Angel Falasca(Rozgrywający) - Mariusz Wlazły(Atakujący) - Michał Winiarski i Bartosz Kurek(Przyjmujący) - Marcin Możdżonek i Daniel Pliński(Środkowy) - Paweł Zatorski(Libero). Nie będę się rozpisywał na temat tych zawodników. Jeżeli chodzi o personalia jest to chyba optymalne zestawienie ekipy z Bełchatowa. Najsłabszym punktem tej drużyny jest chyba Trener Nawrocki. Średnio radzi sobie chyba z zawodnikami. Widać to na przerwach kiedy zawodnicy wydają się nieobecni. Coś czuję, że niedługo jego miejsce zajmie Trener Daniel Castellani. Mariusz Wlazły według mnie w końcu powinien wziąć się ostro do roboty. Ma sporo do powiedzenia, a ostatnio prezentuje się raczej słabo. Szanuję tego zawodnika i żałuję, że nie wyjechał za granicę do lepszej ligi, w której musiałby ostro zapieprzać, żeby zacząć mecz w wyjściowym składzie. Swoją drogą kibice z Rzeszowa w pewnym momencie krzyczeli w stronę Mariusza &quot;Rozpłacz się !&quot; kiedy próbował dyskutować z sędziami. Bartek Kurek, który ma oromny potencjał również powinien spróbować swoich sił we włoskiej lidze. Marcin Możdżonek to kolejny zawodnik, który za dużo mówi, a za mało robi. Ostatnio w jednym z wywiadów uderzał w metody treningowe Trenera Travicy. Jak się okazało były one skuteczniejsze od metod treningowych Trenera Nawrockiego.

Ekipa z Kędzierzyna szybko złapała swój rytm gry. Pomimo kilku zmian w zespole dosyć szybko wszystko się &quot;dociera&quot;. Trener Stelmach w dzisiejszym spotkaniu powinien rozpocząć w następującym składzie: Paweł Zagumny(Rozgrywający) - Jakub Jarosz(Atakujący) - Sebastian Świderski i Michał Ruciak(Przyjmujący) - Jurij Gladyr i Patryk Czarnowski(Środkowy) - Piotrek Gacek(Libero). Ogromnym atutem tego zespołu jest i będzie Paweł Zagumny. Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie. Wszystkich zawodników z podstawowego składu (Oprócz Gladyra) zna z reprezentacji, więc na pewno łatwiej było mu już w pierwszych spotkaniach prowadzić grę ZAKSY. Michał Ruciak to zawodnik cholernie solidny, który nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dobrze radzi sobie w przyjęciu i pomimo słabszych warunków fizycznych dobrze wypada w grze w ataku. Potrafi również &quot;kopnąć&quot; z zagrywki. Sebastian Świderski to kapitan i lider tego zespołu. Widać, że strasznie zależy mu na grze. Kolejny mocny punkt to Patryk Czarnowski. Nie jest jakoś świetnie wyszkolony technicznie, ale bardzo fajnie radzi sobie na siatce. W ataku już w poprzednim sezonie pokazał, że sporo potrafi. Szybko porusza się wzdłuż siatki.

Ciekawi mnie w kogo zawodnicy z Bełchatowa będą celować w polu serwisowym. Będą chcieli wykluczyć jednego z przyjmujących ? Czy może większość piłek będzie leciała w kierunku Piotrka Gacka, który mistrzem w przyjęciu na pewno nie jest ? W ekipie z Kędzierzyna jest coś takiego jak team spirit. Wydaje mi się, że w ekipie Mistrza Polski takiego ducha drużyny brakuje. Widać to było w spotkaniu z Resovią kiedy to nawet po wygranych akcjach brakowało radości i entuzjazmu. Drużyna z Bełchatowa przegrywała ostatnimi czasy rzadko. Kiedy Skra przegrała dwa spotkania pod rząd w PlusLidze ? Na pewno nie w sezonach 2008/2009 i 2009/2010. Liczę, ze to nastąpi dzisiaj.

Propozycje:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 2,20 Unibet ⛔
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle +1.5 (Sets Handicap) @ 1.63 Expekt ✅


CZERWONO SIĘ ROBI ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Wiem, ze juz pozno, mam mało czasu, lecz szybko cos skrobnę ????

Mecze AZSow od dawna konczyły sie piecioma setami. Dzisiaj nie powinno być inaczej. Przewiduję 3-2 dla Częstochowy, bo Czewa się przełamała w koncu, a Wawa gra na &quot;swoim&quot; obecnym poziomie - równo, a to wróży 5 setów.✅

W Kielcach nie widze innego rozstrzygnięcia niz wygrana gości. Jesli chodzi o dokladny wynik to mysle, ze bedzie 3-1 dla Olsztyna. Kielce nie sprawia tym razem niespodzianki.⛔

W Wieluniu widze zwyciestwo gospodarzy. Moze to lokalny patriotyzm, ale w koncu Wielun sie przełamie. W Kielcach Bydgoszcz potrafiła przegrac to dlaczego nie przegraja w Wieluniu? 3-2 dla Wielunia.✅

W hicie kolejki przewiduję 3-1 dla Bełchatowa. Moze Kedzierzyn gra super, ale Skra w koncu załapie swoj rytm, bo kiedys musi. Bede oczywiscie kibicowac Swidrowi i spółce, ale obiektywnie win gospodarzy.✅

W Jastrzebiu widzi mi się overek, czyli 3-2 dla gospodarzy lub 3-2 dla gości. Nie moge się zdecydowac, ale widzi mi sie tutaj długi mecz. Blizej mi do wygranej gospodarzy chyba.✅

Pozdro Wojtas :cool:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Mówcie co chcecie, Fart Kielce przegrywa na wyjazdach wyraźnie, ale u siebie są bardzo mocni. 1 i ostatni raz obstawiłem przeciwko nim we własnej hali ????. Nasza liga jest nieobliczalna ;/ jeszcze AZS Politechnika Warszawska dostaje lanie od akademików z Czewy....
W następnym meczu Reska-Fart chyba Kielczanie nie będą mieli takiego farta i mam nadzieję, że szybko będzie 3-0. Zaksa- Jastrzębski też chyba faworyt jest wyraźny reszta to pomieszanie z poplątaniem :-(
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Jak narazie PLS to loteria. Większą skuteczność miałbym gdybym losował kto wygra, a nie robił analizy i śledził statystyki. Mam nadzieję, że to syndrom początku sezonu i niedługo sytuacja się ustabilizuje. Do póki to nie nastąpi to nie radzę grania czegokolwiek.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzębie +2,5 1.65 unibet✅
Nie wiem skad taki wysoki kurs na ugranie chocby 1 seta przez Jastrzebian. Ogromnej przepasci pomiedzy dwoma zespolami to ja nie widze, ostatnio Jastrzebie pokazuje sie z dobrej strony (2-3 ze Skra i Resovia i oba mecze mogli wygrac szczegolnie TB ze Skra gdzie Skra glownie wygrala dzieki ogromnej ilsoci bledow Jastrzębian w tym 6 zepsutych zagrywek...). O poszczegolnych zespolach nie bede sie rozpisywal bo kazdy zna personalia, nadmienie tylko ze Zaksa jest mocno uzalezniona od gry Jarosza, gdyz sam Swiderski nie moze przyjac na siebie calej gry (widac to bylo w meczu vs Skra, gdzie jego gra mocno falowala i sety wygrane byly setami gdzie Jarosz spisywal sie bardzo dobrze). Szczerze jesli ten typ nie wejdzie to koncze z podawaniem tutaj typow bo to co sie ostatnio dzieje to jakas masakra.
 
A 4

alex123

Użytkownik
co na weekend?ja myślałem o resovii na 3-0 ale fart pokazał w środe że cos w siatke jednak graja,ale czy to wystarczy na urwanie seta kandydatowi do wielkiej trójki,do tego dołozyłbym skre bełchatów,po meczach z klasowymi drużynami przyjdzie im sie zmierzyc z niebezpieczną częstochową,wlazły i spółka jednak powinni sobie poradzic na tym ciężkim terenie
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
info z forum Rzeszowa
3-0 @ 1,60 w expie mamy obecnie oraz under 142,5 pkt @ 1,65 w betcliku, trzeba brac
za chwile wiecej o spotkaniach
==================================================
Dobra to skrobniemy jeszcze cos odnosnie naszej rodzimej ligi panów :grin:

Czestochowa-Bełchatów
Zaczne od meczu w Czestochowie. Jak juz pisałem wyzej miałem grac +2,5 Azs, jednak po dluzszym zastanowieniu się odpuszczam to, bo denerwuje mnie ta sprawa z Klubem Kibica Czestochowy. Nadal czuje, ze Czewa u siebie postawi przynajmniej trudne warunki belchatowianom i uwazam ze tego seta czy dwa powinni ugrać. Blizej mi do wygranej Skry, gdyz cały czas jest to klasowy zespol, ktory powoli sie rozkreca. Widac, ze Wlazły wraca do formy, Falasca sie na razie dobrze trzyma. Zastanawia mnie tylko kto wyjdzie na przyjeciu, Baku + Winiar czy Baku + Kurek czy moze Winiar + Kurek? Najblizej mi do 1 lub 2 opcji i Nawrockiemu pewnie tez. Bardzo duzo szumu robi sie wokol Zatora, ale ja bym nie histeryzował, bo to dopiero poczatek i on musi sie wkomponowac w ten co jak co gwiazdorski sklad. Wczesniej gral z rowniesnikami, było mu na pewno duzo łatwiej. Jest on swietnym libero, wiec poradzi sobie. Zeby nie przedluzac, Skra powoli sie rozkreca, po pojedynkach z najmocniejszymi ekipami maja przed soba teraz slabsze ekipy i nie ma innej opcji, zeby tracili punkty, bo juz wystarczajaco potracili z czołówką. Co do Czestochowy, to w Polonii sa strasznie mocni, ostatni raz przegrali tutaj 0-3 bodajze w 2008 roku z Olsztynem, ktory im w tamtym okresie strasznie nie lezał. Bede bardzo zdziwiony jesli Czewa nie ugra seta. Gierek gra jak za dawnych lat, powrot na stare smieci dobrze mu zrobił. Murek(ostatnio MVP w WWA) odbudowuje sie i zaczyna grac swoje. Zastanawia mnie tylko dyspozycja Fabiana, bo on cos falował ostatnio z tą formą, ale zobaczymy. Sercem za Czewa, ale obiektywnie wiadomo...
Bełchatów 3-1 ✅

Bydgoszcz - Warszawa
Ciekawy pojedynek jesli chodzi o &quot;tajemniczosc&quot;, bo nie mozemy byc pewni jaka dyspozycje zaprezentuja obie ekipy. Moze niektorzy beda zdziwieni, ale ja typuje tutaj zwyciestwo Warszawy. Kursy juz pospadały, a ze pisze dopiero teraz o tym meczu to juz inna kwestia. Bydgoszcz ostatnio blamaz w Wieluniu, a Warszawa po dobrym poczatku z Czestochowa przespała 2 pierwsze sety, w 3 sie obudziła i starczyło jej koncentracji do stanu 12-8 w 4 secie. Pozniej grali juz tylko akademicy z Czestochowy. Obie ekipy przegrywały, jednak to w Warszawie widze wiekszy potencjal, oczywiscie maja gorace glowy i sa młodzi, ale maja swietnego trnera, ktory nad tym wszystkim potrafi zapanowac. W Bydgoszczy niewyrazny Wspanialy gada tylko utarte teksciki typu &quot;jest dobrze&quot; &quot;jest zle&quot; &quot;gramy panowie&quot; i sobie tak chodzi. Jak zespol gra dobrze to ok, a jak zle to widzielismy co sie stalo w Wieluniu. Personalnie sklady nawet porownywalne, do tego Warszawa zawsze lezała Bydgoszczy. Jednak ten sezon to zupelnie inny sezon dla Warszawy. Mecz o 6 punktów, bedzie pewnie zaciety. Jednak ja mimo wszystko typuje wygrana gosci.
Warszawa 3-1 v 3-2 ✅

Rzeszów - Kielce
Powinno byc szybko, gładko i bezbolesnie. Rzeszowianie nie daja zadnych szans przyjezdnym, sa lepsi od nich w kazdym siatkarskim elemencie. Apropo skladow, to Rzeszów bez Grozera, Jozefackiego i prawdopodobnie jeszcze Cernica. Kielce natomiast bez swojego podstawowego rozgrywajacego-Dobrowolskiego. Tyle na ten temat, bo wiecej pisac nie trzeba.
Rzeszów 3-0 ✅

Olsztyn - Wieluń
Kolejny mecz o 6 punktów, bo wiadomo ze te ekipy beda walczyc w strefie 7-10, nie oszukujmy sie. Wielun moze byc postrzegany jako najslabsza ekipa ligii, ale trzeba sobie cos wyjasnic. Grali z takimi ekipami jak Rzeszów, Kedzierzyn i Czestochowa. Porazki z tymi zespołami były wkalkulowane, wiec nie ma co ich roztrzasac oraz od razu skreslac wielunian. Po ostatnim meczu z ekipa na swoim poziomie, pozwolcie ze tak to nazwe, Wielun okazal sie bezsprzecznie lepszy i rozgromił przeciwnikow. Tym razem przyjdzie im sie zmierzyc z Olsztynem, ktory rowniez jest skazywany na dol tabeli po ostatnich slabych meczach. Nie zdobycie zadnych punktow w Kielcach czy Bydgoszczy to bardzo duze wpadki. Patrzac na to, ze te punkty beda im w koncowym rozrachunku bardzo potrzebne to dzis maja noz na gardle i musza wygrac. Jesli dzisiaj przegraja to ich sytuacja bedzie tragiczna. Strefa 7-10 bedzie dla mnie wygladac tak: Kielce, Wielun, Olsztyn, Bydgoszcz. A wiec na razie Olsztyn ma 0 pkt. Wielun ma lepsza sytuacje, ale to i tak tylko 3 pkt roznicy. Widzimi wiec, ze dla obu ekip to mecz o 6 a moze i nawet o 9 punktow. Jednak trenerowi Sordylowi sie petelka juz zaciska na szyji, a Wielun po ostatnim sukcesie troszke &quot;odzył&quot;. Ja typuje zaciety mecz, czyli 5 setów. Co do zwyciezcy to blizej mi do wygranej przyjezdnych.
Wielun 3-2 lub Olsztyn 3-2 ⛔

O Kedzierzynie mi sie juz nie chce pisac, napisze jak cos jutro. Typuje 3-1 dla Swidra i społki.


Pod te analizy:
Skra -1,5 @ 1,606 7/10 pinn ✅
Kedzierzyn -1,5 @1,45 7/10 exp
Rzeszów 3-0 @ 1,60 9/10 exp ⛔
Warszawa +1,5 @ 1,526 7/10 pinn ✅
Warszawa @ 2,07 3/10 pinn ✅
Wielun +1,5 @ 1,877 4/10 pinn ⛔
Wielun @ 2,74 2/10 pinn
⛔
oraz combos
Skra + Mosto + Wielun +2,5 + Wawa +2,5 + Rzeszów under 160,5 pkt @ 2,50 10/10 uni ⛔

pozdro :grin:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Delecta - Warszawa
Typ : Warszawa @ 2,070
Pinnacle ✅1:3
Wielu mówi, że porazki Delecty to zaskoczenie, ale mnie wcale one nie dziwią bowiem w Bydgoszczy mają słaby skład i słabego szkoelniowca, którego czas już minął najwyraźniej. Już w poprzednim sezonie pisałem nie raz, że warsztat Waldemara Wspaniałego robi się irytujący. Wystarczy posłuchac co mówi graczom na czasie. &quot;Do góry tą piłke nooo&quot;, &quot;obij ręce nooo&quot; itp itd.
Indywidualnie zdecydowanie bardziej przemawia do mnie skład Politechniki. Kubiak z Bartmanem bardzo dynamiczna dwójka przyjmującym gdzie po stronie Delecty mamy Siltale i Pieczonke lub Sopko, którzy nie grają na stabilnym poziomie. W ataku Szymański, którego zwolennikiem nigdy nie byłem tak samo jak Prygiel, ale oni akurat wydaje się, że nie zaczną od początku bo Konarski wygryzł Grześka, a u Panasa zaczyna najczęściej Ukrainiec Statsenko.
Warszawa lepiej zaczęła sezon. Wygrała z Jastrzębskim i Resovią, ale przegrała z Częstochową i ZAKSą. Tak więc początek był bardzo wymagający dla tej drużyny i bilans 2-2 trzeba uznac za dobry.
Delecta może i wygrała z Częstochową i Olsztynem, ale porażki z Wielnuniem czy Fartem pokazują tylko to o czym pisałem na wstępie. Może i oba zespoły mają po 5pkt w tabeli to ja uważam iż faworytem jest ekipa Warszawska i tak też zamierzam postawic ;)

Z pozostalych dzisiejszych meczów chcialbym by akademicy z Częstochowy ugrali cos ze Skrą, ale typowac tu nic nie zamierzam.
Resovia rzeczywiście powinna 3-0, ale nie stawiam bo kursy mnie nie satysfakcjonują.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Delecta ma raczej jakis syndrom, gdyz w poprzednim sezonie, a takze i 2 lata temu ulegali oni w Pucharze Polski grając vs Wielun. Zdarzaly sie tez mecze wygrane, lecz chyba wiecej bylo wtop niz wygranych. Co do meczu z Fartem to tam istotne byly 2 przestoje Bydgoszczan, a z nich oni sa bardzo znani. Zauwazylem ze w tym sezonie Delecta jest druzyna wlasnej hali, czy tak bedzie dalej nie wiem, zdrowy rozsadek obstawialby Warszawę, jednak ja nie tykam meczu.
 
ste 21

ste

Użytkownik
Zgadzam sie z Robsonem,mysle ze nawet w 4 setach zakonczy sie ten pojedynek...

Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawa
Typ: AZS Politechnika - 1,5 seta @ 2.9 Betsafe ✅

O godzinie 14.45 rozpocznie sie inauguracja 5 kolejki spotkan siatkarskiej Plus Ligi.
Meczem rozpoczynajacym serie spotkan jest Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawa.
Obie druzyny sa ,,obok siebie&#39;&#39; w tabeli. Gospodarze na 8 a goscie na 7 lokacie.
Ciezko jest porownac mecze Delecty u siebie a AZS na wyjezdzie, bowiem bydgoszczanie rozegrali dotychczas jeden mecz na swoim terenie pokonujac 3:0 (20;29;28 ).Jak widac byl to wyrownany pojedynek,co do akademikow rowniez rozegrali jeden mecz na wyjezdzie ,przegrywajac 1:3 z pretendujacym do zlota ZAKSA.W ostatniej kolejce spotkan Delecta przegrala na wyjezdzie z Pamapolem 0:3 (-21;-16;-18 ) a Politechnika ulegla we wlasnej hali akademikom z Czestochowy 1:3 (-22;-21; 22;-23).Obie druzyny doznaly porazek w tych meczach.Dzis jedna z druzyn rozpocznie serie zwyciestw,a druga bedzie kontynuowac passe porazek.Ja stawiam ,ze to druzyna Panasa bedzieta ,ktora wygra to spotkanie.Po ostatniej wspomnianej porazce u siebie beda chcieli sie zrehabilitowac i wygrac pierwszy mecz na wyjezdzie w tym sezonie.Pomoze w tym forma zawodnikow ,mowie tu glownie o Kubiaku Bartmanie,nie zapominajac o Statsenko czy Pryglu.
Delecta...? W jej skladzie na ta chwile wyrozni sie tylko Siltalla ,ewentualnie Konarski i Masny,ale to wszystko.Druzyna gosci jest bardziej poukladan pod tym wzgledem,posiada wieksza liczbe zawodnikow grajacych na dobrym ,rownym poziomem.Te czynniki sadze ze przesadza o wygranej AZS w dzisiejszym spotkaniu.

Inne typy godne uwagi:
Delecta-AZS under 205.5 @ 1.5 Betsafe 9/10 ✅
Kapfer-Akhrem @ 3.55 Betsafe 5/10 ✅
Tuia-Gromadowski @ 1.85 Betsafe 7/10 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska​


Drużyna z Bydgoszczy zawodzi. Zgadzam się z Robsonem w kwestii słabego szkoleniowca. Czasy Trenera Wspaniałego już minęły. Siatkówka cały czas idzie do przodu, a Trener Wspaniały został w miejscu. Prowadzone przez niego czasy są po prostu żenujące. Takie uwagi to mogą otrzymywać dzieci w podstawówce czy gimnazjum. Czy Delecta ma słaby zespół ? Na pewno nie jest to skład, który będzie walczył o medale, ale w porównaniu do innych zespołów nie wyglada to wcale źle. Najmocniejsze punkty to oczywiście Antti Siltala i Michal Masny. Całkiem przyzwoicie spisują się również środkowi.

Drużyna z Warszawy bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Ostatnie dwa spotkania to jednak porażki. Trener Radosław Panas ma ciekawych, bardzo ambitnych siatkarzy na przyjęciu. Bartman jak na razie w ataku nie radzi sobie najlepiej. Jest to na pewno spowodowane sporą ilością piłek, które musi przyjmować. Michał Kubiak - świetny chłopak. Tak jak pisałem ostatnio. Kluczem do zwycięstwa Akademików z Warszawy będzie dyspozycja w polu serwisowym. Goście dzisiejszego spotkania mają spory potencjał w tym elemencie. Podopieczni Trenera Panasa w pierwszej kolejności powinni celować w Martina Sopko, który przyjmuje kiepsko. Jeżeli wyeliminują tego zawodnika z gry, warto spróbować zagrywki w Siltale, który ciągnie grę w ataku w Bydgoszczy.

W poprzednim sezonie Delecta miała olbrzymie kłopoty w swojej hali. W obecnym sezonie nie radzą sobie na wyjazdach. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało dzisiaj. Mecz powinien być wyrównany. Kurs na drużynę z Warszawy zachęca do gry na ten zespół.

Propozycje:
AZS Politechnika Warszawska @ 2.00 Unibet ✅
AZS Politechniak Warszawska +1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Indykpol AZS UWM Olsztyn - Pamapol Wielton Wieluń​

Kurs na drużynę gospodarzy może nie zachwyca, ale Akademicy z Olsztyna powinni być mocni na własnym parkiecie. Pokazali już to wygrywając w hali Urania z Akademikami z Częstochowy. Pomimo porażki z Fartem Kielce nadal uważam, że ta drużyna w końcu konkretnie &quot;zaskoczy&quot;. Widziałem ich dwa spotkania i naprawdę mają spory potencjał. Na razie popełniają jeszcze sporo błędów własnych i w zespole jest sporo nieporozumień. Być może wynika to z braku zgrania ? Na pewno świetnymi zakupami są Samuel Tuia, Kert Toobal i Vladmir Cedić. Marcel Gromadowski na razie nie zachwycił. W drużynie prowadzonej przez Trenera Sordyla brakuje mi trochę mocnej, trudnej, regularnej zagrywki.

Wielunianie pozytywnie zaskoczyli w spotkaniu z Delectą. Nie widziałem spotkania, ale w statystykach wypadli bardzo dobrze. Podobnie jak drużyna Indykpolu punktować będą w większości na własnym parkiecie. W ostatnim spotkaniu świetnie wypadł Marcin Lubiejewski, który wskoczył do pierwszego składu kosztem Mikołaja Sarneckiego. Sporo było również grania przez Martina Blanco Costę, który zanotował bardzo dobrą skuteczność. Spore wzmocnienie ekipy z Wielunia.

Tak jak pisałem. Kurs na drużynę z Olsztyna nie zachwyca. Wydaje mi się jednak, że Olsztyn posiada lepszą drużynę i lepszych zawodników na poszczególnych pozycjach. Zobaczymy jak to przełoży się na wynik dzisiejszego spotkania.

Propozycje:
Indykpol AZS UWM Olsztyn @ 1.42 Unibet ✅
Indykpol AZS UWM Olsztyn -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

Tytan AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów​


Według mnie zwycięstwo Skry w tym spotkaniu i to za 3 punkty nie będzie żadnym zaskoczeniem. Drużyna Trenera Nawrockiego bardzo dobrze zaprezentowała się w spotkaniu z ZAKSĄ (Swoją drogą świetne spotkanie.). Do dobrej formy wraca Mariusz Wlazły. Świetnie radzi sobie kiedy jest w pierwszej linii i dostaje szybką piłkę do prawego skrzydła. Na razie średnio wygląda to na podwójnym czy potrójnym bloku. Swoje w ataku robi oczywiście Bartosz Kurek. W tym elemencie raczej nie zawodzi. W poprzednim sezonie najsłabszym zawodnikiem Skry był Libero, Piotrek Gacek. Wydawało mi się, że gorzej być nie może. Na razie młody Paweł Zatorski jednak zawodzi. Może przez to, że jest spięty ? Trudno powiedzieć. Właśnie w Pawła celują z zagrywki zawodnicy przeciwnej drużyny.

Częstochowa jak to Częstochowa. Nieobliczalna. Wznosząc się na wyżyny może wygrać z każdym, ale może też przegrać z każdym. Sporo zależy od postawy Bartosza Janeczka. Dostaje mnóstwo piłek i musi je kończyć. Trener Kardos ma parę bardzo fajnych środkowych. Piotrek Nowakowski i Łukasz Wiśniewski są dynamiczni i bardzo szybcy. W meczu z Warszawą dobre spotkanie rozegrał Dawid Murek. Był w miarę skuteczny w ataku. Fabian Drzyzga to przyszłość polskiej reprezentacji. W tym sezonie widziałem tylko jeden jego występ i akurat wtedy grał przeciętnie. W tym chłopaku jest jednak spory potencjał. Gra odważnie, szybko i kombinacyjnie.

Skra po porażce z Resovią była bardzo zmobilizowana i odniosła ważne zwycięstwo z ZAKSĄ. W poprzednim sezonie w tej hali zawodnicy z Bełchatowa doznali porażki 0:3. Dzisiaj nie liczyłbym na to.

Propozycja:
PGE Skra Bełchatów -1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ✅


Widziałem, że STE podał ciekawe Typy H2H. Również sprawdziłem sobie takie Typy w Betsafe i mam kilka propozycji.

Bartosz Kurek - Dawid Murek @ 1.35 ⛔
Serhiy Kapelus - Marcin Lubiejewski @ 1.55 ⛔
Robert Szczerbaniuk - Miłosz Zniszczoł @ 1.45 ✅
Grzegorz Kosok - Robert Szczerbaniuk @ 1.60 ⛔
Krzysztof Gierczyński - Dawid Murek @ 1.40 ✅
Vladimir Cedić - Dawid Gunia @ 2.40 ✅
Mariusz Wlazły - Bartosz Janeczek @ 2.35 ⛔
Martin Sopko - Antti Siltala @ 1.75 ⛔
Martin Sopko - Dawid Konarski @ 1.60 ⛔
Michał Kubiak - Zbigniew Bartman @ 1.55 ⛔
Marcin Nowak - Ardo Kreek @ 1.60 ⛔

Typy H2H dla zabawy ????
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel​


Faworytem jest oczywiście gospodarz jutrzejszego spotkania, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Drużyna prowadzona przez Trenera Krzysztofa Stelmacha doznała jak na razie tylko jednej porażki (Skra Bełchatów 3:2 ZAKSA). Mózgeim tej drużyny jest Paweł Zagumny. Doskonale prowadzi grę, w dobrych momentach wykorzystuje środkowych. Widać, że świetnie rozumie się z Sebastianem Świderskim. Sebastian jak na razie prezentuje się świetnie. Trzyma bardzo wysoki poziom w ataku. Michał Ruciak jak zwykle solidny. Trudno się do tego siatkarza o coś przyczepić. Kuba Jarosz z Dominikiem Witczakiem doskonale się uzupełniają. Patryk Czarnowski nie zapomniał jak się skuteczie atakuje. Jurij Gladyr to dla mnie czołowy środkowy PlusLigi. Świetny zawodnik. Piotrek Gacek jak na razie wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji.

Drużyna Jastrzębskiego Węgla najmocniejsza będzie oczywiście na własnym parkiecie. W jutrzejszym spotkaniu ekipy prowadzonej przez Trenera Prielożnego jednak nie skreślam. Przede wszystkim w dobrej dyspozycji jest Lukas Divis. Przyjmujący ze Słowacji może być jedną z czołowych postaci w PlusLidze. Dysponuje dobrą zagrywką, bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu i jest niezwykle dynamiczny w ataku. Często również korzysta z zagrań technicznych. Drugim przyjmującym jest Benjamin Hardy. Australijczyk lepszy już nie będzie, ale obecny poziom wystarcza na Naszą Ligę. Bardzo fajnie grę prowadzi Grzesiek Łomacz, który z sezonu na sezon jest lepszym zawodnikiem. Świetnie przyspiesza grę do skrzydeł. Szkoda, że w słabszej dyspozycji na razie jest Igor Yudin. Mitja Gasparini, który jest jego zmiennikiem chyba nie byłby w stanie pociągnąć gry swojego zespołu. Na środku mamy Bartka Gawryszewskiego, Adama Nowika i Łukasza Polańskiego.

Mam nadzieję, że zespół Jastrzębskiego Węgla nawiąże walkę z drużyną ZAKSY. Wygranie jednej partii jest jak najbardziej w zasięgu przyjezdnych. Czy pokuszą się o coś więcej ? Liczę na TB.

Propozycje:
Jastrzębski Węgiel +2.5 (Sets Handicap) @ 1.65 Unibet ✅
Jastrzębski Węgiel +1.5 (Sets Handicap) @ 2.65 Unibet ✅

Jeszcze dorzucam H2H. Typy dla zabawy.

Sebastian Świderski - Lukas Divis @ 2.30 ✅
Jakub Jarosz - Igor Yudin @ 2.20 ⛔
Bartosz Gawryszewski - Adam Nowik @ 1.60 ✅
Benjamin Hardy - Lukas Divis @ 1.50 ✅
Jurij Gladyr - Patryk Czarnowski @ 1.90 ⛔

Betsafe
 
B 0

baran

Użytkownik
Kedzierzyn Kozle vs Jastrzebski Wegiel
Typ: Kedzierzyn Kozle - -2.5 Seta
Kurs: 2,60 :eek:
Po takim kursie to aż grzech nie próbować, inne buli oferują na to zdarzenie kursy w okolicach ~2,10 a bet365 daje aż 2,60 a typ jest bardzo prawdopodobny. Zaksa gra w tym sezonie świetnie, przegrali tylko ze Skrą i to jeszcze sędzia niemalże odebrał im wygraną w Tie Breaku gdy przy stanie 13-13 nie odgwizdał przełożenia rąk przez możdzonka powinien być MP dla Zaksy a był dla Skry... kadrowo Zaksa jest o wiele lepsza od JW który bardzo się osłabił przed sezonem Zagumny, Swiderski, Jarosz czy Czarnowski stanowią o sile tej ekipy i liczę że dzisiaj bez problemu pokanają JW
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Jastrzębski tez przegral ze Skra w TB 2-3, a te powazne oslabienia jednak nie sa tak widoczne z racji bardzo dobrej gry Divisa, który w pełni spełnia rolę zastępcy Abramova. Większym osłabieniem jest na pewno dziura na pozycji środkowego, oraz postać trenera, chociaż z tym bym się wstrzymal gdyz narazie popelnil jedna duzą gafę w meczu vs Warszawa i jest to dopiero początek sezonu, wiec po raptem paru meczach nie mozna dokonac obiektywnej oceny.
 
B 0

baran

Użytkownik
Kedzierzyn Kozle vs Jastrzebski Wegiel
Typ: Kedzierzyn Kozle - -2.5 Seta ⛔
Kurs: 2,60 :eek:
Po takim kursie to aż grzech nie próbować, inne buli oferują na to zdarzenie kursy w okolicach ~2,10 a bet365 daje aż 2,60 a typ jest bardzo prawdopodobny. Zaksa gra w tym sezonie świetnie, przegrali tylko ze Skrą i to jeszcze sędzia niemalże odebrał im wygraną w Tie Breaku gdy przy stanie 13-13 nie odgwizdał przełożenia rąk przez możdzonka powinien być MP dla Zaksy a był dla Skry... kadrowo Zaksa jest o wiele lepsza od JW który bardzo się osłabił przed sezonem Zagumny, Swiderski, Jarosz czy Czarnowski stanowią o sile tej ekipy i liczę że dzisiaj bez problemu pokanają JW
to co się stało w pierwszym sęcie to po prostu skandal, sędziowie w trakcie trwanie seta podarowali dla JW aż 3 punkty, gdyby nie oni to pewnie wynik wyglądał by inaczej, a najlepszy był błąd gdy zawodnik JW atakował metr od bloku i nawet się nie cieszył tylko spuścił głowe a sędziowie przyznali punkt dla JW to po prostu są jakieś żarty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom