>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Siatkówka, Plusliga godz: 14:45
Asseco Resovia Rzeszow- Zak Sa Kedzierzyn Kozle
typ: 2/2 (zwyciezca pierwszego seta/zwyciezca meczu)
2.60
Gamebookers
Analiza
Dziś w drugim spotkaniu polfinalowym playoff Resovia Rzeszow na wlasnym parkiecie podejmie siatkarzy z Kedzierzyna Kozla. W pierwszym spotkaniu, wczoraj triumfowala druzyna z Kedzierzyna po pieciosetowym pojedynku. Druzyne z Rzeszowa przed decydujacymi pojedynkami spotkal niesamowity pech. Ze skladu Resovii wypadla ich glowna armata w ataku Georgi Grozer, ktory nie zagra juz do konca sezonu. W ataku Resovii wystepuje teraz Tomasz Józefacki, ktory jednak w tym sezonie sporadycznie pojawial sie na boisku. W najwyzszej dyspozycji nie jest rowniez posiadajacy juz polskie obywatelstwo, Alekh Akhrem, ktory wczorajsze spotkanie rozpoczal na lawce rezerwowych. Podobnie środkowy Wojciech Grzyb, który rowniez we wczorajszym spotkaniu wchodził tylko z ławki. W Kędzierzynie też nie wystapi prawdopodobnie gracz pierwszo-szostkowy w rundzie zasadniczej Jakub Jarosz, jednak wczoraj znakomicie zastapil go Dominik Witczak, ktory zostal MVP pierwszego spotkania pomiedzy tymi zespolami. Zak Sa byla wczoraj zespolem lepszym od Rzeszowa, bardziej poukladanym. Po stronie Kedzierzynian jest rowniez doswiadczenie Pawła Zagumnego czy Michała Ruciaka. W Rzeszowie występują natomiast zawodnicy rozpoczynający dopiero swoją karierę tacy jak podstawowy rozgrywający Baranowicz czy Mateusz Mika. Dla Kędzierzynian ogromnym handicapem napewno byloby przywiezienie dwoch zwyciestw z Rzeszowa do wlasnej hali. Podopieczni Krzysztofa Stelmacha napewno beda dzis maksymalnie skoncentrowani, aby wykorzystac problemy Resovii i powiekszysc prowadzenie w serii do stanu 2-0.
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Witam.Dziś bardzo ciekawe spotkanie decydujące o utrzymaniu w Plus Lidze.Olsztyn podjemuje Fart Kielce.Stan rywalizacji 2-1 dla Olsztynian, jednak każdy z 3 poprzednich meczy był meczem walki.Dziś stawiam na Fart, ponieważ uważam ich za lepszą ekipę.Dowiedziałem się dziś z pewnego forum, iż prezes Mirosław Szczukiewicz za utrzymanie się w lidze obiecał zadownikom Fartu bardzo wysoką premię.Napewno ejst to dodatkowa motywacja.Jak dla mnie Kielce mają o wiele lepszy skład.Mają min. Amerykańskiego libero-Richiego Lambeurna,mistrza olimpijskiego, i zrobią wszystko, aby ten pozastał(bo jeśli przegrają to spadną do niższej ligi i zawodnicy odajdą z klubu).Mają też bardzo dobrych francuzów: Kapfera i Castarda(w ostatnim meczu zdobył 33 pkty).Olsztyn oprócz Gromadowskiego posiada moim zdaniem mało skutecznych zawodników.Moim zdaniem tacy zawodnicy jak:Kapfer,Castard,Sopko,Łuka, Szczerbaniuk,Dobrowolski czy Lameurne,ograją ekipe z Kielc.Stawiam na doświadczenie z młodością.Polecam typ po kursie w granicach 2,30 na Fart, a także typ na wygraną pierwszego seta i całego meczu prze Kielczan po kursie 3,60(taką opcję można zagrać w Fortunie)
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Jeżeli Fart przegra to jeszcze nie spada z ligi. Czekać go będą spotkania z Wieluniem o prawo gry w barażach z drugą drużyną I ligi. Tak więc do spadku jeszcze wbrew pozorom daleka droga. Ja dzisiaj stawiałbym na gospodarzy. W końcu zagrali trzy spotkania na przyzwoitym poziomie. Chciałoby się rzec, że lepiej późno niż wcale. Akademicy powinni wykorzystać szansę jaka przed nimi się otworzyła i należałoby zakończyć rywalizację już dzisiaj. Nastroje w zespole bojowe. Jak będzie ? Zapraszam na transmisję o godz. 18-00 do PS.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów​


Zacznę od wczorajszego spotkania, które w wykonaniu rzeszowskiej ekipy było po prostu beznadziejne. Opóźniony refleks Trenera Travicy i idiotyczne zmiany to nic nowego, więc wczoraj nie byłem zaskoczony.

Resovia przeszła obok wczorajszego spotkania. Dużo prostych, głupich błędów. Mało agresji, zaangażowania. Charaketer został w Rzeszowie.

Dzisiaj Trener Travica będzie miał nóż na gardle i podejrzewam, że rozpocznie spotkanie z Grozerem w wyjściowym składzie. Czy to dobrze ? Przekonamy się po spotkaniu.

Nie sądze, żeby ZAKSA zagrała gorzej niż we wczorajszym spotkaniu. Dlaczego ? Ich gra wczoraj nie wyglądała jakoś świetnie. Grali przyzwoicie i to po prostu wystarczyło. Podopieczni Trenera Stelmacha świetnie prezentowali się w bloku i w obronie. Współpraca w tych elementach wyglądała bardzo dobrze. Róźnicę zrobił oczywiście Paweł Zagumny, który uruchamiał środkowych w bardzo dobrych momentach.

Resovia również tak słabego spotkania zagrać nie powinna. Wczoraj bardzo niedokładnie rozgrywał Michał Baranowicz. Na dodatek siatkarze ZAKSY &quot;czytali go&quot; jak otwartą książke. Tomasz Józefacki pewnego poziomu nie przeskoczy. Na Podpromiu zagrał dwa dobre spotkania, wczoraj było kiepsko, ale Tomkowi nie mogę nic zarzucić. Cały sezon spędził w kwadracie dla rezerwowych i nie ma się co dziwić, że może mu brakować ogrania. Czegoś więcej kibice mogą oczekiwać od Ryana Millara i Mateja Cernica. Właśnie w takich spotkaniach tacy zawodnicy powinni pokazywać swoją klasę. Po raz kolejny zagrali bardzo przeciętnie.

Mam nadzieję, że po tym sezonie z zespołem pożegna się Trener Travica. Mam już dosyć minimalizmu, bezsensownych zmian i tego, że nie potrafi szybko reagować na boiskowe sytuacje. Beznadziejna forma Buszka to również jego zasługa.

Według mnie Resovia jest w stanie doprowadzić do 5 spotkania. Siatkarze ZAKSY na pewno od początku spotkania rzucą się na Rzeszów i będą chcieli juz dzisiaj przypieczętować awans do finału Plus Ligi. Czy im się to uda ? Przekonamy się o godzinie 17:00.

Propozycja:
Asseco Resovia Rzeszów @ 2.40 Unibet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Ja po wczorajszym meczu zdecydowałem się zagrać na ZAKSE -1,5 seta. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Tie breaka w Kędzierzynie dzisiaj nie przewiduję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 11

mody18

Użytkownik
Fart Kielce (0) - Pamapol Siatkarz Wielun (+1,5) - 1,65

Więc tak, trener Farta Kielce nie będzie mógł skorzystać z gry Ludo Castarda, który zerwał na treningu ścięgno Achillesa. &quot;To poważne osłabienie Farta. - Ludo był ostatnio najlepiej punktującym i najskuteczniejszym w ataku zawodnikiem naszego zespołu (...) &quot;. Pamapol udowdnił, że w siatkówkę grać potrafi, nie ustępując znacznie Jastrzębskiemu Węglowi. Choć przegrali, podjęli ambitną walkę: 3:2 (25:15, 25:21, 26:28, 25:19). Natomiast z drugiej strony Fart musiał uznać wyższość zespołu z Olsztyna, przegrywając trzy kolejne potyczki. Nie sądzę, aby Fart był na tyle dobrym i zmotywowanym zespołem, aby wygrać tutaj jakoś pewnie. Dla mnie wisi tutaj pojedynek na cztero lub pięcio setowy bój.


Asseco Resovia Rzeszow - AZS Czestochowa - 1,25

Co tu dużo pisać. Do zespołu po kontuzji wraca Grozer, co daje motywacje dla kolegów z zespołu, choć wiadomo, że nie jest w swojej 100% formie. Gra na własnej hali, wspaniały doping swoich kibiców, pełna mobilizacja po przegranej z ZAKSĄ, no i jak dla mnie Asseco jest o klase lepszą drużyną od AZS - są to dla mnie zdecydowanie przeważające argumenty żeby zagrać na zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów.


A jakie są Wasze przemyślenia na dzisiejsze spotkania? Zapraszam do dyskusji.
 
M 1

miro950

Użytkownik
Fart Kielce - Pamapol Siatkarz Wieluń - 2,25
Pamapol mimo, iż przegrał rywalizację z Jastrzębskim Węglem, to jest faworytem w tym spotkaniu, a pierwszym na to argumentem jest fakt iż bilans meczów jest korzystny dla Wielunian, którzy wychodzą na boisko w pełnym składzie w przeciwieństwie do Farta Kielce w którym Ludo Castard zerwał ścięgno Achillesa, a co najważniejsze był to jeden z najlepiej punktujących zawodników tej drużyny, który był dość uniwersalny, grał na ataku oraz na przyjęciu. Mój typ to pewne zwycięstwo Pamapolu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Pamapol udowdnił, że w siatkówkę grać potrafi, nie ustępując znacznie Jastrzębskiemu Węglowi. Choć przegrali, podjęli ambitną walkę: 3:2 (25:15, 25:21, 26:28, 25:19)
Jesli już piszesz jakieś wyniki, to sądzę że obiektywniej byłoby napisać wynik wszystkich meczów tej rywalizacji a były one następujące:
Jw - Wielun 3-0
Wielun - Jw 2-3
Jw - Wielun 3-1
Z tego co napisales wynikalo ze jeden mecz zadecydował o wyniku końcowym co jest nieprawdą.
Natomiast z drugiej strony Fart musiał uznać wyższość zespołu z Olsztyna, przegrywając trzy kolejne potyczki
Z tego wynika zas ze Fart przegrał 0-3 co znów nie jest prawdą, gdyż:
Fart - Olsztyn 3-2
Olsztyn - Fart 3-2
Fart - Olsztyn 1-3
Olsztyn - Fart 3-2
Jak widać po wynikach, rywalizacja ta była zdecydowanie bardziej zacięta, aniżeli Jastrzębskiego z Wieluniem.
Zgodzę się że kontuzja Castarda ma duży wpływ na drużynę kielecką, jednakże warto zauważyć że pojawił się on w Farcie jakoś w drugiej połówce sezonu, a wcześniej Fart również radził sobie całkiem dobrze grając z Łuką na przyjęciu. Moje zdanie na temat meczu jest takie, że pomimo niekorzystnego bilansu Kielczan w meczach z Wieluniem, to oni wyjdą zwycięsko z tego pojedynku, jednakże jako że mecze drużyn z dołu tabeli są często mocno nieprzewidywalne to typu tego nie proponuję &quot;oficjalnie&quot;, jedynie napisałem własne zdanie.

Odnośnie Resovi i Częstochowy, to biorąc pod uwagę to co grały w półfinałach, to zdecydowanie z lepszej strony pokazała się Czewa (Murek kontuzjowany za niego gra Gradowski), Resovia to co zagrała w KK, bylo dość leciwe, Grozer z 3-tygodniową przerwą też w zbyt dobrej formie nie jest. Czewa dość mocno dała się we znaki Skrze urywając łącznie 2 sety, a w 2 innych przegrywając na przewagi, tak więc spacerek dla Skry to nie był. Mecze tych dwóch ekip w całym sezonie cechowały się, bardzo mocną walką i sądzę że dziś będzie podobnie (+ przewaga rozgrywającego na korzyść Częstochowy; ) ).
Częstochowa +1,5 @ 2.4 2/10j✅
over 185,5 @ 2.2 3/10j✅
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Spotkanie to rozpoczyna walkę o mistrza PlusLigi. Mecz w Bełchatowie i to jest już dodatkowy handicap dla gospodarzy. Mecz powinien być pełen walki i ładnej siatkówki, bądź co bądź, to finał!
Skra - wiadomo, bardzo silny skład, duże doświadczenie i ogranie, szeroka ławka. Pokonanie Bełchatowian na własnym terenie wydaje się być niewykonalne. Skra od kilku ładnych lat dominuje w naszej lidze i trudno jakiemukolwiek klubowi zbliżyć się do ich poziomu. Przecież zdobyli w ostatnich 6 latach... 6 tytułów Mistrza Polski. Stoją przed szansą na kolejny tytuł i śrubowanie rekordu. Łatwo być nie powinno, być może nie zagra Michał Winiarski z powodu problemów ze zdrowiem (angina).
Drużyna z Kędzierzyna-Koźle ma bardzo duży potencjał. Pozyskali na ten sezon dwóch czołowych reprezentantów Polski - Zagumny, Świderski - niestety ten drugi wypadł ze składu już na samym początku. Do tego jest Kuba Jarosz, Tine Urnaut i Idi, którzy często nie potrafią &quot;wejść&quot; w mecz, ale jak już im się to uda to są praktycznie nie do powstrzymania. Zespół ma naprawdę bardzo duży potencjał i z każdą kolejką sezonu notuje progres. Do tego ostatnio prezentują fantastyczną formę. Dowodem są słowa Grozera, który zdecydowanie przyznał, że ekipa ZAKSY po prostu była dużo lepsza w tym dwumeczu. Zapomniałbym o najważniejszym. Kędzierzynianie mają fantastycznych środkowych - to co potrafi zrobić Czarnowski, a zwłaszcza Gładyr - coś fantastycznego. Do tego mam nadzieję, że nie wyjdą zestresowani, bo przecież to nie oni są faworytami, co pokazują choćby bukmacherzy.
W tym sezonie te drużyny grały ze sobą 4 razy - za każdym razem wygrywała bełchatowska Skra. Jednak aż 3 mecze z tych czterech kończyły się tie-breakami. Walka będzie ogromna i liczę na ładny mecz. Z taką formą Kędzierzyn musi coś ugrać.
Jeśli przegrają 3-0, to powtórzę typy na ZAKSĘ jutro, bo play-offy rządzą się swoimi prawami.
Moje propozycje:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle +2.5 --- 1.65 @ 7/10 ✅
Over 160.5 --- 1.65 @ 6/10 ✅
Będzie tie-break --- 5.50 @ 1/10 ✅

WYNIK: 2-3 (103-109)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Skra - Zaksa
Jeśliby brać pod uwagę wyłącznie to co w/w zespoły grały w półfinałach, to szanse byłyby w miarę wyrównane. Jednakże Skra już wiele razy pokazywała, że jeśli stawka meczu jest wysoka, to nie zostawia rywali żadnych złudzeń co miało miejsce chocby w PP wygranym 3-0 własnie z Zaksą.
Wiadome jest że w Skrze nie wystąpi Winiarski, jednakże Antiga może go na pewno dobrze zastąpić, więc nie uwazam aby było to duże osłabienie. Z kolei w druzynie Zaksy cały czas na pozycji atakującego gra Witczak, ktory dla mnie jest bardzo przeciętnym zawodnikiem i nie mam zielonego pojęcia czemu gra on w pierwszej szóstce.
Podsumowując tę krótką analizę, sądzę że wynik tego meczu będzie podobny jak pierwsze starcie Skry z Częstochową w Bełchatowie, gładko przegrane przez Czewę, pomimo że wiem że między drużyną częstochowską a kędzierzyńską jest niemała różnica jesli chodzi o poziom gry. Aby łatwo ograć Zaksę wystarczy włączyć mocną zagrywkę i uniemożliwić bezproblemową grę przez środek co wg mnie Skrze się uda wykonać.
Skra -1,5 @ 1.42 unibet⛔
Skra -2,5 @ 2.43 pinnacle⛔
@Falasca słabo.. a Zagumny i Idi kapitalnie
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
A jak widzicie dzisiejsze spotkanie Resovii z Częstochową ? Myślicie , że Czewa powalczy znowu o zwycięstwo w tym spotkaniu czy po wczorajszym boju, dzisiaj już Reska wygra zdecydowanie 3-0 lub 3-1 ?
Kurs na +1,5 dla czewy jest 2,11 więc zachęcający mocno. Tylko pytanie, czy po porażce w TB wczoraj dzisiaj chłopaki nie wyjdą trochę zniechęceni . Może z drugiej strony, uwierzą , że można tu urwać wygraną i dzsiaj znowu powalczą na całego .
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Drugi mecz finałowy. Wczoraj niespodzianka, goście wygrali po tie-breaku i są teraz w niezłej sytuacji.
Nie będę nic pisał o drużynach, bo można poczytać o tym w postach wyżej. Przede wszystkim nastawienie. Skra jest pod ścianą, musi wygrać to spotkanie, bo dwa następne mecze to wyjazdy do Kędzierzyna. Coś czuje, że dziś wyjdzie Winiar. Nie mam nic przeciwko Antidze, bo to znakomity siatkarz i profesor siatkówki, ale swoje lata już ma i to czasem widać - forma już nie na tak wielkim poziomie. Winiar potrafi ruszyć drużynę, znakomicie obija blok i fantastycznie sam blokuje, często w pojedynkę. Do tego jeśli podłączy się Kurek z Wlazłym - ZAKSA nie będzie miała nic do powiedzenia.
Kędzierzyn zapewne teraz wyjdzie całkiem na luzie. Mają przecież zwycięstwo na terenie rywala - zrealizowali plan. Wszystko zależy od przyjęcia, wczoraj było bardzo dobre, do tego parę razy sami po celowali zagrywką graczy Skry. Gladyr wczoraj znów pokazał klasę. Fantastyczny mecz Gumy (dostał zresztą nagrodę MVP spotkania). Do tego bardzo ładna gra Idiego i Gacek też się uwijał w obronie. Witczak i Jarosz wchodzili wzajemnie za siebie, różnie to bywało.
Co musi zrobić Skra wg mnie? Przede wszystkim zmniejszyć % przyjęcia rywali. Mają w swoich szeregach przecież Falasce, Wlazłego, Winiarskiego czy nawet Możdzonka z tym swoim &#39;dziwnym&#39; flotem.
Moje propozycje:
Skra wygra --- 1.15 @ 9/10 ✅
Skra -1.5 --- 1.45 @ 5/10 ✅
WYNIK: 3-1
 
V 8

vengo

Użytkownik
Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
typ 1
kurs 1,60
stawka 10/10
Unibet



Trzecie spotkanie PO przy wyniku 1:1 i w hali Kędzierzynian.
Co tu się rozpisywać, jeżeli to spotkanie Skra przegra to będzie w bardzo niekorzystnej sytuacji, bo następny mecz również jest w hali gospodarzy. Jestem pewien,że Nawrocki odpowiednio zmotywował zawodników- jakby nie patrzeć tytuł mistrzowski z numerem 7 pod rząd fajnie by się prezentował.
Odnośnie gry. Każdy kto oglądał mecz nr 1 widział na boisku inną Skrę. To nie był regularny poziom zawodników z Bełchatowa. O porażce zdecydowało &quot;wstrzymywanie ręki&quot;, a więc atak ze słabą siłą, zbyt wiele bojaźliwych plasów, czytelna i przewidywalna wystawa piłek. Poniżej umięjętności.

Mecz nr 2, a szczególnie 2 pierwsze sety, to ta prawdziwa Skra.
Aż przykro się oglądało, jak Zaksa dostaje baty.
3 set to rozluźnienie i powtórka z pierwszego meczu z przegranych setów.
4 set (oprócz końcówki) to znowu Skra.

Mecz nr 3 widzę widzę następująco.

Skra nie pozwala Idiemu szaleć na siatce ustawiając skuteczny blok, jak w drugim spotkaniu.
Blok jest wyczulony i pewnie ustawiony na ataki Ruciaka, który bardzo często obija blok.
Niestety nie da się w wielu przypadkach ustawić bloku na wystawy Zagumnego do Gladyra lub Czarnowskiego, którzy atakują w tempo przez środek często też z przesuniętych.
Tutaj jednak widzę przeciwwagę w ataku Możdżonka, który podobnie punktuje.
Często blok Skry sięga piłek Witczaka i Jarosza,tutaj widzę szanse na przechwyt piłki.
Niepokoją mnie niestety ataki za 3-go metra Wlazłego. Tam często jest blokowany, bo zagrywka na niego nie jest szybka i blok Zaksy ma szanse ustawić 3 pary rąk na wysokim zasięgu. Poza tym jest to firmowe zagranie Wlazłego i przez to bardzo czytelne. Mam nadzieję,że wiele takich piłek nie dostanie lub co gorsza , jak to się ostatnio zdarzało &quot;pod siebie&quot;, bo rywal takie piłki przechwytuje.
Nie wiem w jakim stanie jest m.dwugłowy Kurka, ale jego ostatnie ataki też za często były gaszone.
Mam nadzieję,że trochę pogra Winiarski.
Szansę Skry widzę w pewnych i dynamicznych atakach.
Do tego potrzebny jest Falasca.
Z tego co usłyszałem na przerwach, Nawrocki nie używał eufemizmów wobec niego i pozostałych zawodników.
Motywacja od trenera jest,zatem Falasca dobrze będzie rozgrywał ;).
Zagrywka Skry to ważny i stabilny element,tutaj nie widzę wahań formy Bełchatowian oczywiście na korzyść Skry, bo Wlazły i Falasca punktują.
Zaksa w tym fragmencie wg mnie sporo odstaje. O ile Ruciak coś zaserwuje, o tyle Czarnowski i Gladyr psują na potęgę.
Na siatce Daniel Pliński robi jak zawsze swoje.
Mam nadzieję,że Nawrocki uczulił swoich na flopy Zaksy pomiędzy dwóch zawodników i plażowe zagrywki Idiego i Czarnowskiego.
Antiga przy swojej ostatniej skuteczności też swoje dołoży.
Obawiam się tylko jego plasów, które Zaksa może sięgnąć, ale przy różnorodności wyprowadzanych przez niego ataków mogą być nie do odczytania.

Wszystko zależy jednak od motywacji zawodników Skry - przy swoim normalnym poziomie są 2 sety przed Zaksą.

Suma sumarum nie widzę innej możliwości, jak zwycięstwo Skry.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
1) Jak już niżej wspomniałeś mecz jest w KK więc typ powinieneś zmienic na Skra Bełchatów - 2.
2) &quot; Niepokoją mnie niestety ataki za 3-go metra Wlazłego. Tam często jest blokowany, bo zagrywka na niego nie jest szybka i blok Zaksy ma szanse ustawić 3 pary rąk na wysokim zasięgu. &quot;
Z tego co mi wiadomo to Mariusz Wlazły gra na pozycji atakującego i nie odbiera on zagrywki rywala
3) Mam nadzieję,że Nawrocki uczulił swoich na flopy Zaksy pomiędzy dwóch zawodników i plażowe zagrywki Idiego i Czarnowskiego.
No tak, Flop to może byc w Pokerze, Flot - to &quot; pozornie lekka, techniczna zagrywka &quot;.
Bardzo fajnie kolego, że masz chęci na pisanie takich czy innych analiz, wiec chce ci pomóc!
Prącie Cię Bardzo o zasięgniecie podstawowych teoretycznych informacji na temat sportu jakim jest: Piłka Siatkowa!
Słowniczek siatkarski:
1) http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-01-10-slownik-siatkarski-czesc-i
2) http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2011-01-11-slownik-siatkarski-czesc-ii-zwiazki-frazeologiczne
 
V 8

vengo

Użytkownik
Bardzo szlachetne z Twojej strony Panie Czepialski ,że potrafisz łapać za słówka, które są mało istotne :]
Skra gra na wyjeździe -napisałem o tym.
Jak Tobie przeszkadza kolejność drużyn, to bardzo mi przykro, jesteś w wielkim dramacie.
Żeby Ci ulżyło to poprawię &quot;zagrywka na Wlazłego&quot; na &quot;wystawę do Wlazłego&quot; -lepiej ?
Mój drogi,mało mnie obchodzi, jak pisze się &quot;pozornie lekką zagrywkę&quot;.
W transmisjach słyszę flop bez wyraźnego &quot;t&quot; i tak to piszę.
Nie wiem,czy zawodnik,czy dziennikarz zrobił błąd, ale w wypowiedzi Ruciaka też pojawia się flop :
[URL='http://www.sports.pl/Siatkowka/Polska-Grecja-na-zywo-Sledz-spotkanie-Polska-Grecja-na-zywo-,artykul,57534,1,892.html']http://www.sports.pl/Siatkowka/Polska-Grecja-na-zywo-Sledz-spotkanie-Polska-Grecja-na-zywo-,artykul,57534,1,892.html[/URL]

Jak juz mnie miszczuniu wyedukowałeś boldami to pytam teraz, gdzie jest Twoja analiza meczyków? ????

______

Gystlik nie powinno się przypadkiem pisać Gustlik ?
:mrgreen:
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Kolega powyżej napisał całkiem ciekawą analizę, aczkolwiek wg mnie pominął akurat najważniejszą postać Skry od której co ciekawe zależeć będzie baardzo dużo. Chodzi o Antigę, który musi trzymać z Zatorskim przyjęcie (Kurek do przyjęcia ma może z metr boiska ???? ). W 1. meczu przyjęcie szło całkiem nieźle Antidze (50% poz / 33% per), jednak atak już słabiej 33%. W drugim meczu z kolei przyjęcie 75%/32% a atak 50% i zasłużone MVP spotkania.
Dlaczego od Antigi ma tak dużo zależeć?
Gdy Antiga jest wyłączony z ataku z powodu słabszego przez niego przyjęcia, od razu do ataku zostaje raptem Wlazły i Kurek, a jesli Kurek jest w drugiej linii to tylko Wlazły i mamy 3-trojny blok. Z kolei w przypadku gry Antigi na poziomie 2. meczu mamy atak z srodka, atak z wykorzystaniem Antigi, badz Wlazly czy Kurek, co mocno ułatwia sprawę Falasce. Nadmienię że Antiga przez 2 mecze był mocno celowany zagrywką (1. mecz 52 przyjęcia, 2. mecz 28). Sądzę że Wlazły, Falasca, Zatorski i środkowi poniżej jakiegoś poziomu nie zejdą i stąd sądzę że bardzo dużo będzie zależeć od postawy dwóch przyjmujących Skry oraz siły zagrywki, która jest jednym z najważniejszych elementów w siatkówce.
Poperam typ na Bełchatów.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Tak wiem , zaraz moj post zostanie usuniety. Chcialbym sie czego dowiedziec o skladach Czewy i Reski na dzisiejszy mecz? Groozer bedzie juz gral od poczatku ? Nikt nic nie pisze o tym meczu. Z mojej strony wydaje mi sie że zwycieży Reska i zakonczyc rywalizacje o brązowy medal.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Tak wiem , zaraz moj post zostanie usuniety. Chcialbym sie czego dowiedziec o skladach Czewy i Reski na dzisiejszy mecz? Groozer bedzie juz gral od poczatku ? Nikt nic nie pisze o tym meczu. Z mojej strony wydaje mi sie że zwycieży Reska i zakonczyc rywalizacje o brązowy medal.
Jasne, że powinien grać bo w podstawowym składzie występuje już od ostatniego meczu z ZAKSĄ. Bez osłabień dadzą sobie spokojnie radę w tym meczu. Wczorajszy artykuł ze sport.pl przekonał mnie że są bardzo zdeterminowani do wywalczenia tylko brązowego medalu. Może nie są w najlepszej formie czołowi zawodnicy z Rzeszowa ale dysponują na tyle lepszym składem i szerszym więc sądzę że dadzą radę!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom