>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
W 100 % zgadzam się z typami PhillipSa co do spotkań Częstochowy z Warszawą i Rzeszowa z Jastrzębiem.

Tytan AZS Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska​

Czym Tytan AZS Częstochowa może pokonać Warszawę ?

Podopieczni Trenera Kardosa znajdują się obecnie w Tabeli na 2 pozycji. Podejrzewam, że przed sezonem raczej nikt takiego obrotu sprawy się nie spodziewał. Trzeba jednak przyznać, że zawodnicy z Częstochowy grają po prostu dobrą siatkówkę. Ostatnie 4 spotkania w Plus Lidze zakończyły się ich zwycięstwem w stosunku 3:0. W wyjściowym składzie Tytana jest kilku młodych, ale już ogranych zawodników. Za rozgrywanie odpowiada Fabian Drzyzga, który już za jakiś czas powinien na stałe zadomowić się w reprezentacji. Na przyjęciu dwóch doświadczonych zawodników. Dawid Murek wnosi dużo spokoju na parkiet. Często zdobywa punkty z bardzo trudnych, sytuacyjnych piłek. Krzysiek Gierczyński obok Bartka Janeczka dostaje najwięcej piłek w ataku i jego skuteczność może się podobać. Mocny jest również środek w tym zespole. Łukasz Wiśniewski i Piotrek Nowakowski są po prostu świetni. Dobrze czytają grę, szybko przemieszczają się wzdłuż siatki. Ogólnie spora ilość punktowych bloków. Bartek Janeczek jest co raz pewniejszy w swoich zagraniach. Na początku kariery w Plus Lidze było to raczej typ &quot;jeźdźca bez głowy&quot;. Teraz widać, że potrafi wykorzystać blok rywali i przede wszystkim utrzymać kierunek w ataku.

Czym AZS Politechnika Warszawska może pokonać Częstochowę ?

Warszawa to również swego rodzaju zaskoczenie. Przed sezonem połączyli się z Jadarem Radom i ściągneli kilku zawodników. Mało osób spodziewało się tego, że ta maszynka odpali. Ciekawe czy dzisiaj od początku spotkania wyjdzie przyjmujący Michał Kubiak. Ostatnio miał problemy z mięśniami brzucha. Michał to wulkan energii. Bardzo dynamiczny, skoczny siatkarz. Pomimo słabszych warunków fizycznych jest mocnym punktem w ataku. Zbyszek Bartman to przede wszystkim zawodnik ofensywny. Raczej w niego będzie kierowana większa część zagrywek zespołu z Częstochowy. Ma problemy z przyjęciem, ale w ataku gra bardzo dobrze. Szkoda tylko, że po kilku złych zagraniach szybko się &quot;blokuje&quot;. Maikel Salas kiedy grał w zespole z Radomia jakoś szczególnie się nie wyróżniał. W Warszawie jak na razie wygryzł ze składu Barłomieja Neroja i co ważne, gra po prostu bardzo dobrze. Ostatnio w spotkaniu z ZAKSĄ zgarnął nawet statuetkę dla MVP spotkania. Na pozycji atakującego występuje doświadczony Robert Prygiel. Inteligentny, ograny zawodnik. Potrafi obijać ręce rywali. Na środku siatki duet Ardo Kreek - Marcin Nowak. Gra Estończyka może się podobać. Dynamiczny i bardzo szybki w ataku. Ostatnio chyba było troche problemów z dogadaniem się z Salasem. Marcin w ataku jest niezwykle skuteczny. Nie skacze już tak wysoko, ale potrafi zdobywać punkty. Pewny punkt w swoim zespole.

Spodziewam się przede wszystkim twardego spotkania. Obie drużyny dysponują trudnym serwisem. Podobnie jest z grą w bloku. Bardzo ważną rzeczą według mnie będzie to czy wystąpi Michał Kubiak. Ostatnio za niego grał Wojtek Żaliński i wtedy to w niego były kierowane zagrywki rywali. W przyjęciu radził sobie przyzwoicie, ale w ataku było po prostu słabo. Nie wspominałem o pozycji Libero. Wydaje mi się, że lekką przewagę może mieć Warszawa. Michał Dębiec grający w Tytanie jest solidnym zawodnikiem. Damian Wojtaszek zrobił spore postepy w porównaniu z poprzednim sezonem. Bardzo dobrze przyjmuje zagrywkę i świetnie radzi sobie w obronie.

Podobają mi się słowa Trenera Panasa, które były wypowiedziane chyba przed spotkaniem z Bełchatowem. Wydaje mi się, że Trener Panas ma dobry kontakt z zawodnikami. &quot;Powiedziałem dzisiaj chłopakom w szatni, że koniec z wygrywaniem meczów, które musimy wygrać. Nic nie musimy. Siatkówka ma nam sprawiać radość, mamy się tym bawić i myśleć pozytywnie. Źle gra się z „wypełnionym plecakiem”.&quot;

Propozycje:
AZS Politechnika Warszawska +2.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ✅
AZS Politechnika Warszawska +1.5 (Sets Handicap) @ 2.40 Unibet ⛔

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel​


Typy bez analizy:
Jastrzębski Węgiel +2.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔
Jastrzębski Węgiel +11.5 pkt. (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs


Delecta Bydgoszcz - Pamapol Wieluń​



Spotkanie 13 kolejki Plus Ligi Panów. Delecta Bydgoszcz o godzinie 17 podejmie u siebie w Hali Łuczniczka przy ulicy Toruńskiej Pamapol Wieluń, czyli szósta ekipa obecnego sezonu podejmie przedostatnią. Delecta po słabym początku sezonu, porażkach z Wieluniem i Kielcami na wyjeździe teraz próbuje się odbudować i wspiąć na miejsce gwarantujące udział w Play-Offach. Za rewanż w Kielcach Chemik wziął srogi rewanż rozprawiając się z Fartem 3:0 bez problemu. Teraz czas na Wieluń, z którym również przegrał 0:3. Jednak drużyna z Bydgoszczy spisuje się co raz lepiej. Wygrana z Jastrzębskim 3:1, Resovią 3:1, Olsztynem 3:2 w hali Urania oraz z Kielcami 3:0 potwierdzają dobrą formę siatkarzy Delecty. W ostatnich meczach przegrali tylko z będącą w znakomitej dyspozycji Częstochowie i Zaksą, z która Chemik wygrywał już 2:1, by ostatecznie przegrać 2:3. Natomiast Wieluń po 12 kolejkach zajmuje dopiero 9 lokatę z dorobkiem dwóch zwycięstw. Ich bilans na wyjeździe wygląda następująco: 1-5. Gwiazdą drużyny z Bydgoszczy jest w ostatnim czasie Martin Sopko, który w porównaniu z zeszłym sezonie gra o niebo lepiej. W przyjęciu spisuje się ostatnio bardzo dobrze, częściej mu wychodzą mocne zagrywki, i gdyby nie to, ze Łuczniczka jest wysoka, to by zdobył kilka ładnych oczek dzięki swojej atomowej zagrywce. Znakomitym jokerem w drużynie prowadzonej przez Waldka Wspaniałego jest Dawid Konarski, który jak tylko wejdzie na Grześka Szymańskiego spisuje się wspaniale. Zagadką w wyjściowym składzie bydgoszczan jest pozycja rozgrywającego, z którą wiąże się również pozycja środkowego. Jak zagra Masny to na środku będą grali Jurkiewicz i Wrona. Natomiast jak w wyjściowym składzie zobaczymy Piotrka Lipińskiego to na środku zagra Cerven i ktoś z dwójki Polak. Wszystko to spowodowane regulaminem, mówiącym, że w wyjściowej szóstce może być tylko 3 obcokrajowców. Jeśli chodzi o zawodników z Wielunia to przyjadą oni tutaj według mnie tylko po ewentualny jeden punkt. Sądzę, że Delecta bez żadnych problemów wygra dzisiejsze starcie z Pamapolem. Uważam, że ulubieniec bydgoskich kibiców Stasiu Pieczonka ich nie zawiedzie i poprowadzi bydgoską ekipę do 7 wygranej w tym sezonie i umocni się na 6 lokacie.

Moja propozycje:
Delecta Bydgoszcz(-2.5) @ 1.85 Betsafe


Czy Delecta odniesie wyraźnie zwycięstwa w starciu z Pamapolem?..
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

AZS Częstochowa - AZS Warszawa

Mecz zaraz, więc nawet czasu nie ma na dłuższą analizę. Częstochowa w wysokiej formie. Zrównała się punktami ze Skrą, ale ma jeden mecz więcej od bełchatowian. Dzisiaj do hali Polonii przyjadą akademicy ze stolicy. Podbudowani ostatnią wygraną z Zaksą goście będą chcieli również powalczyć z częstochowianami. Gwiazdą gospodarzy jest w tym sezonie Fabian Drzyzga, który gubi blok często, dając swoim partnerom z ekipy czysta siatkę albo pojedynczy blok. ostatnie trzy mecze Częstochowy zakończyły się wynikiem 3:0 dla akademików. Natomiast Warszawa po znakomitym początku sezonu stracili trochę na swojej świetności i grają co raz gorzej. Jednak w ostatniej kolejce można było zauważyć kolejną zwyżkę formy u gości dzisiejszego meczu. Uważam i Salas i spółka są w stanie powalczyć nawet o wygraną
Moja propozycje:
AZS Warszawa (+2.5) @ 1.42 Betsafe

Akademicy z Warszawy jadą na Jasną Górę po 3 oczka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Emocje z turniejem w Katarze juz opadly, wiec czas przeniesc sie na krajowe parkiety. Dzis rusza ostatnia przed finałowym turniejem runda Pucharu Polski. PP jest to jedyna szansa dla innych druzyn(piszac innych druzyn mam na mysli wszystkie procz Skry), aby bezposrednio awansowac do LM. Ta runda to tylko jeden mecz, rewanzu nie bedzie, wiec trzeba sie sprezac i wygrac ten jeden, dajacy awans do finalu, mecz.





Zacznijmy moze od najwiekszego przegranego tego sezounu, bo juz chyba tak mozna pisac o Węglu. O czwórce mogą już raczej zapomnieć, wiec ich jedyną szansą na zakonczenie sezonu z jakas zdobycza jest wlasnie PP. Są rowniez obroncami tytulu, to do czegos zobowiazuje. Ostatnio pasmo porazek, jednak jak naszykuja forme na ten turniej to mzoe byc bardzo ciekawie z ich strony. Nowy trener i nowe wyzwania przed nimi, musza gonic. Niech walczą. A Wielun? Dla nich to tez jedyna szansa, ale pamietajmy, ze w tamtym roku odpuscili PP na rzecz punktow w lidze, ktore im Bydgoszcz oddala. Atmosfera moze i lepsza, ale gra nie, wynikow brak. Jastrzebie to wygra.


Kolejny mecz to pojedynek Kielc z Gorzowem. Kielce na fali wznoszaej, przepasc jaka jest miedzy ligami to duza przepasc. Dlatego nie widze szans na wygrana gorzowian. Moze ugraja tam seta czy dwa, ale to wszsytko. Kielce awansuja do finalu PP, a tam dostaną łomot od wyzej &quot;notowanych&quot;.


No i chyba perełka dzisiaj, mianowicie Warszawa. Warszawa, ktora jest zaraz po Czestochowie najwiekszym zaskoczeniem ligii in plus. Po pokonaniu Węgla i Kedzierzyna zaimponowali mi, nie powiem, bez Kubiaka, a sobie radzą. Do tego Kubiak juz powoli wraca. Bartman sie ogarnał po slabym poczatku ligii i teraz wszystko funkcjonuje jak trzeba w tej druzynie. Radek Panas to oczywiscie ladnie poskladal i mamy fajnie grajacy team. Tutaj podobna sytuacja jak z Weglem, WWA wie, ze raczej wyzej niz 4 miejsce to oni nie zdobeda w lidze, wiec PP jest dla nich duza szansa. Tym bardziej, ze PP rozgrywany jest u nich. Nie wypada gospodarzom nie byc w finale. Moze jakos sie dogadaja z Olsztynem? Dzisiaj Olsztyn pusci mecz, by za tydzien Wawa odpuscila troszke w lidze? Olsztynowi są bardzo potrzebne punkty w lidze, w pucharze i tak wiedza, ze nic nie ugraja, wiec po co maja jezdzic na PP i tylko tracic czas, niech skupią się na lidze, bo ich sytuacja wygląda tragicznie.




A więc dzis WWA + Kielce + Węgiel
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maszot 16

maszot

Użytkownik
AZS UWM Olsztyn (1.5) - AZS Politechnika Warszawa (0)✅(0:3)
Typ: 2
Kurs: 1,55
Olsztyn gra tragicznie. Na tyle, że prezes klubu na antenie Polsatu Sport wypowiada się, że brakuje im jaj. Nie sądzę, że w tym meczu powinniśmy liczyć na ich przełamanie. Co więcej - Polibuda na pewno ma aspiracje do zdobycia Pucharu Polski. Sądzę, że mają środki ku temu a przeciwnik nie jest zbyt wymagający. W Warszawie wynik 3:0 padł łupem gospodarzy i tym razem powinno być podobnie.
Do tego typu nie przekonuję tak pewnie, bo Olsztyn może u siebie odpalić z kopyta. Ostatnio dostali naprawdę srogie lanie i nie zdziwię się, jeśli się przebudzą.
Merytoryczne uwagi jednak wskazują AZS Politechnikę Warszawę.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
:siata:Fart Kielce - Asseco Resovia
Beniaminek Plusligi podejmować będzie Resovie. Fart w tym sezonie zaskakiwał ale jak do tej pory nie sprawił niespodzianki na miarę pokonania Resovi i moim zdaniem nie zrobi. Resovia w tym roku nie sprawiła nie zaszkoczyła jeszcze ani razu na tyle negatywnie aby przegrać z zespołem na poziomie Farciarzy co prawda stracili punkty z Pamapolem ale to była strata tylko jednego punktu i miało to miejsce dość dawno bo był to pierwszy mecz sezonu. Kielce w ostatnich dniach niespodziewanie ulegli 1 ligowemu GPTS-owi Gorzów 2-3 ta porażka na pewno nie wpłynie pozytywnie na morale drużyny przed konfrontacją z dużo wyżej notowaną drużyną. Resovia w ostatnich dniach miała sporo wolnego i powinni być bardzo dobrze przygotowani do tego meczu co prawda przerwa nie zawsze dobrze wpływa na drużynę ale biorąc pod uwagę obecne tempo ligi to bardziej ✅ niż ⛔. Sovia dzień później mierzyć się będzie z bardzo mocną Skrą ale to bardziej plus niż minus bo w takim wypadku powinni rozegrać ten mecz bez kalkulacji od pierwszej do ostatniej piłki. i Każda strata punktów podopiecznych Travicy była by tutaj myślę że nie tylko dla mnie niespodzianką sporego kalibru.
Typy:
Resovia Win @ 1.20✅
Resovia -1.5 seta @ 1.50✅

:siata:pGE Skra Bełchatów - Tytan AZS Częstochowa
Spotkanie Lidera i wicelidera Polskiej Ekstraklasy o tyle pozycja Skry nie jest żadnym zaskoczeniem o tyle miejsce zajmowane przez Akademików z Częstochowy jest nie lada sensacją. Skra w tym roku w Pluslidze nie ma sobie równych idzie jak burza której nie da się zatrzymać i ta burz nie powinna się też zatrzymać jutro. Częstochowianie w tym sezonie bardzo dobrze potrafią wykorzystywać słabość rywala pokazali to w meczach z Kędzierzynem, Reszowem itd... ale prawda jest taka że Bełchatowianie praktycznie tych słabości nie mają dlatego też nie daje jutro AZS-owi żadnych szans na pokonanie obecnych mistrzów Polski. Skra jest w formie nie ma problemów ze składem wszyscy zawodnicy są w pełni zdrowi a każdy wie jaką Skra ma ławkę nawet jak jeden zawodnik ma słabszy dzień to na ławce siedzi w gotowości równie dobry zmiennik. Inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Skry 3-0 3-1 będzie dla mnie dużą sensacją.
Typy:
Bełchatów Win @ 1.12✅
Bełchatów -1.5 seta @ 1.35✅
:siata:AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz
Chyba najciekawsze spotkanie 14 kolejki Plusligi. Mecz o przysłowiowe 6 punktów i na pewno ten kto z tego meczu wyjdzie zwycięsko znacznie przybliży się do udziału w Play-offach. Oba zespoły w ostatnich tygodniach prezentują się przyzwoicie. Nie mniej jednak trochę lepiej wg mnie prezentują się podopieczni Radosława Panasa. W tym meczu już raczej na pewno od pierwszych akcji na przyjęciu w AZS-ie zobaczymy Michała Kubiaka który w ostatnich kilku spotkaniach był wyłączony z gry z powodu kontuzji ile znaczy ten Zawodnik dla Wawy chyba nie muszę pisać. AZS na przestrzeni całego sezonu bardzo dobrze prezentuje się na zagrywce mają w tym elemencie bardzo duży potencjał i to on może jutro okazać się kluczem do sukcesu gdyż Bydgoszczanie największy problem w tym sezonie mają z przyjęciem co zwala na nich kolejną lawinę problemów... Mecz będzie rozgrywany na Warszawskim Torwarze gdzie AZS nie zwykł przegrywać (Chyba że po drugiej stronie siatki są siatkarze Skry). W ubiegłym sezonie właśnie na tej hali Akademicy odprawili Delecte w 4 setach w tym sezonie w Bydgoskiej hali górą również byli Warszawianie spotkanie też ostrzygło się w 4 setach. Walki w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć ale myślę że to Warszawianie po raz kolejny pokonają Delekte.
Typ:Warszawa Win @ 1.50✅
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
AZS Politechnika Warszawska vs Delecta Bydgoszcz
AKO. 1.50 ✅


Politechnika w przedświątecznej kolejce została okradziona przez sędziów w meczu w Częstochowie. Gdyby nie te błędy i jedna fantastyczna seria Murka na zagrywce, to Politechnika wygrałaby tamto spotkanie. Ale były święta, dawno o tamtym meczu zawodnicy zapomnieli, w międzyczasie rozbili Olsztyn w Pucharze Polski, także jest dobrze. Kubiak już zdrowy i gotowy do gry. Jest dobra atmosfera, jest dobra forma i powinno być zwycięstwo. W Warszawie przegrali tylko ze Skrą, więc własna hala i właśni kibice to duży atut Warszawskiej drużyny. Delecta gra dużo poniżej oczekiwań, grają nierówno, mają częste przestoje w grze. Więcej atutów po stronie ma drużyna Politechniki i to oni powinni odnieść zwycięstwo.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Fart-Resovia
Jak dla mnie kursy wystawione na ten mecz sa troche nie zrozumiale.Rozumiem ze resovia jest tutaj zdecydowanym faworytem ,ale jak dla mnie farciarze w tym meczu pokrzyzuja plany druzynie z Rzeszowa.Na papierze zdecydownie wiekszym potencjalem dysponuje Aseco ,ale to tylko na papierze podobnie bylo z Jastrzebiem i Warszawa.Wlasna hala bez watpienia sprzyja beniaminkowi z Kielc wygrali w niej 4 mecze przegrywajac tylko 2 i to 1 ze Skra na inauguracja Plus Ligi,i z Wieluniem mecz ktory powinni zakonczyc w 4 setach 24-19 i 18-12 w 3 i 4 secie .Glownym atutem Fartu oprocz wlasnej hali bedzie napewno francuz Kapfer rewelacja ligi,i to na nim bedzie spoczywac najwieksze obciazenie w ataku.Francuz dysponuje bardzo dobra zagrywka jest motorem napedowym w swojej druzynie jesli dzis zagra na swoim normalnym poziomie to resovia moze miec naprawde ciezkie zadanie aby wywiezc z Kielc komplet punktow.
Kielce Win kurs 4.00
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ciekawa kolejka, a ja czuje sie juz dobrze, wiec cos skrobne ... :p



Na pierwszy ogien pojdzie Jastrzebie, czyli zaraz po Olsztynie największa klapa tego sezonu. Co sie z nimi stało to chyba anwet oni sami nie wiedzą, ale coz poradzic, nie zawsze wszystko idzie tak jakbysmy tego chcieli. Zajmują mijesce w strefie spadkowej i maja minimalne szanse na wydostanie sie z niej i granie w strefie 6-10. Zostało 5 kolejek do konca zasadniczej i przez te 5 kolejek muszą kolokwalnie mowiac natrzaskać jak najwiecej punktow, a przeciwnikow nie mają łatwych. Dzis pierwszy trudny rywal, mianowicie Kedzierzyn. To jest rywal z tycvh trudnych, ale latwych dla Węgla. Oni mają na nich patent i wygrywają praktycznie wszystkie spotkania z nimi. Jesli mowimy o dołku Wegla to trzeba też wspomnieć o niedawnym dołku Kedzierzyna. Ktory dołek większy? Zobaczymy już dzis. Przewagą Węgla procz wlasnej hali i patentu na Mostostal jest również to, że grali ostatnio z Wieluniem w PP i wygrali przegrany mecz, a to bardzo moze podbudowac taka druzyne, ktra stara sie wrocic do gry. Dodatkowo maja w tym PP wlasnie Zakse i to Zaksa powinna sie tych dwoch meczów obawiać, a nie Węgiel.


Węgiel @ 2,05 8/10 pinn




Skra vs Azs - hit kolejki, ktory nie będzie pokazywany w tv. Gra lider z viceliderem, a Polsat spi. Wiem, ze transmisje zostały rozpisane przed sezonem, ale na taki mecz mozna sie dodatkowo zmobilizowac i zorganizować mecz w tv. Dlaczego tego nie zrobiono, nie wiem. Moze przewidują słaby mecz? Moze za szybki mecz? Kto wie. Azs ma dzisiaj male zsanse na zwyciestwo i nawet nie doszukuje sie niespodzianki. Jak dla mnie ugraja maks seta. Skra jest w odpowiedniej formie cały czas, a Azs moze sie troszke spalic tym liderowaniem. Chciałbym oczywiscie, zeby to Czestochowa wywiozla komplet punktow z Bełka, ale trzeba patrzeć realnie. Dlatego całym sercem za Azsem, jednak rozum za Skrą. Kursy liche na ten mecz. Jesli miałbym typowac to chyba -2,5 @ 2,16 jakas mniejsza stawką.




Kolejne ciekawe spotkanie rozegra sie w Kielcach. Farciarze, ktorzy u siebie graja fenomenalnie podejmą Rzeszow, ktory gra roznie, zalezy jak lezy, jak to mowia. Jednak czesciej gra dobrze. Dzisiaj po odpoczynku pewnie tez zagraja dobra siatkowke, jednak ja upatruje tutaj ciezkiej przeprawy dla nich. Mam nadzieje, ze nie tylko ja przeczuwam zaciety mecz. Kielce u siebie pokazały już wielu ekipom, ze nie maja czego szukac w ich twierdzy. Tylko Skra i Wielun - czyli najlepsze ekipy ligii :grin: wywiozły punkty z gorącego terenu. Dzisiaj wyzwanie dla Rzeszowa, ograc beniaminka po raz drugi w tym sezonie i wspinac sie powoli w gore tabeli. Te punkty sa bardzo potrzebne Resovii, pozniej juz nie bedzie takich &#39;łatwych&#39; rywali jak Kielce. Z drugiej strony Kielce wyjątkowo wysoko jak na beniaminka, maja realne szanse na strefę 6-10, apetyt rosnie w maire jedzenia, jednak oni wciaz mowia, ze tylko utrzymanie w tym sezonie ich interesuje. Pan Marszałek, ktory zapowiadał europejskie puchary w Wieluniu, powinien sie od nich uczyc pokory i skromnosci :grin: Suma sumarow ja dzis za Kielcami i pod nie typuję.


Kielce +1,5 @ 2,69 2/10 pinn




Mecz w Warszawie oraz mecz w Wieluniu odpuszczam. Polibuda niby w super formie i nie powinna miec zadnych problemow z pokonaniem Bydgoszczy. Dodatkowo Bydgoszcz duzo lepiej spisuje sie w weekendy. Ale sport to sport i kto wie czy nie wyjdzie mecz ala Resovia - Delekta. Ja przeczuwam 5 setow, a jak wiadomo tb to loteria i nie podejmuje się typowania zwycięzcy.
Co do Wielunia z Olsztynem to mam mieszane uczucia, wyzej cenie jakos caly czas Olsztyn, ale Wielun ostatnio sprawił mi miłą niespodzianke stawiajac bardzo ciezkie warunki Weglowi w PP. Olsztyn puchar odpuscil tak jak przewidywalem, ale z Wawa i tak nie mieliby szans wiekszych w takiej dyspozycji w jakiej sie obecnie znajduja. Potrafia urwac 2 sety Kedzierzynowi np, a nie potrafia ugrac seta Kielcom. Sinusoida totalna. Jak dzis zagraja? Wychodzi na to, ze Wielun slabo, a Olsztyn dobrze. Pojedynek na noze, o 6, a moze nawet i 9 punktow. Jesli miałbym typowac to chyba bardziej w strone Olsztyna, ale czy z kompletem punktow to sam nie wiem. Oby nie.




U kobiet rowniez ciekawa kolejeczka.

Tak zwane bankery Muszyna i Bks, jednak chciałbym, zeby Bks stracił punkty i odpuszczam ich mecz. Co do Muszyny to zastanawiam sie tylko czy lepiej czysty win czy hc mocniej, bo to, ze wygraja to jestem spokojny.

W meczu Dąbrowy smiało można MKS -2,5 grać. Z kim jak z kim, ale z Rumia to nie powinny miec zadnych problemow. Tym bardziej, ze sa po dwoch porazkach z wyzej notowanymi rywalkami i trzeba sobie poprawic nastroje.



to tyle, pozdro Wojtas :cool:
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Popieram w pełni typ Wojtasa na Farta Kielce +1.5
Sam miałem grać na Resovię, jednak kilka czynników sprawiło, że odpuściłem. A więc tak, Kielce przed świętami pokazali się z dobrej strony, 2 zwycięstwa, w tym pierwsze swoja wygrana wyjazdowa - pewien przełom. Trzeba wziąć pod uwagę też, że Resovia już jutro gra bardzo ważne spotkanie ze Skrą Bełchatów i jak sam trener Travica zapowiada granie 2 szóstkami - Ponieważ gramy dzień po dniu, a jedno spotkanie jest trudniejsze od drugiego, mam w planie wystawienie dwóch drużyn. Do tego Fart gra u siebie, a na własnym terenie są niezwykle groźni. W pierwszym meczu tych drużyn, Resovia nie bez problemów uporała się z dzisiejszymi gospodarzami, wygrała 3-1. Wtedy w drużynie z Kielc nie zagrał jednak atakujący L.Castard. Mecz zapowiada się bardzo interesująco.
Pachnie mi tu tie-breakiem, aczkolwiek sam w typowaniu odpuszczam to spotkanie, ponieważ mój bukmacher niestety nie przewidział póki co handicap&#39;ów na to spotkanie... :|
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Nawet jeśli Resovia miała by wystąpić dziś w najmocniejszym składzie, to i tak nie miałbym przekonania do tego, że rozbili by gospodarzy w 3 setach. Skoro jednak trener Travica zamierza pożonglować trochę składem, to najodpowiedniejszym typem na ten mecz wydaje mi się over 177,5 pkt w Gamebookers. Linia dosyć nietypowo ustawiona, bo by ją przekroczyć potrzeba 4 w miarę równych setów. Myślę, że o te co najmniej 4 partie nie powinno być trudno, bo Resovia nie jest tak mocna, żeby tak szybko rozprawić się z Fartem ani tym bardziej tak słaba, by przegrać z kretesem. Jedyną wątpliwość pozostawia ilość punktów w poszczególnych setach, ale tu mam nadzieję, że zobaczymy dość wyrównany mecz. Gospodarze z pewnością &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;, bo u siebie są postrachem faworytów, o czym przekonały się już między innymi Polibuda czy Jastrzębie. Bez wątpienia liderem drużyny jest Xavier Kapfer, od którego mimo, że jest przyjmującym a nie atakującym, zależy najwięcej jeśli chodzi o atak. Jeśli on zawiedzie, to próżno szukać drugiego zawodnika, który był by w stanie pociągnąć drużynę do przodu. Swoją cegiełkę dokładają Łuka z Benkiem i Zniszczołem, ale temu zespołowi wyraźnie brakuje klasowego atakującego.
Co do Rzeszowian to do końca nie wiadomo w jakim składzie przystąpią do meczu, ale moim zdaniem jaki by on nie był, to doskonale wiadomo, że i w kwadracie nie brakuje dobrych graczy. Granie na wygraną Resovii jest według mnie ryzykowne i raczej po 1,25 nie warte nerwów, dlatego wybrałem inną opcję, w moim przekonaniu bardzo prawdopodobną.
KS Kielce v Resovia Rzeszów - Powyżej 177,5 pkt # 1,85 PartyBets, Gamebookers ✅ (183 pkt)
Do powyższego zakładu dołożyłem sobie jeszcze wygraną Politechniki, bo choć Delecta odniosła aż 3 zwycięstwa z rzędu nadal nie wierzę w tę ekipę. Nie ma chyba bardziej nierówno grają drużyny w Plus Lidze niż panowie z Bydgoszczy. Pierwszy z brzegu przykład to ostatni mecz z mocarzami z Wielunia, kiedy to potrafili wygrać 1 seta do 14, by zaraz przegrać następnego do 15. Rozstrzał większy niż w meczu kobiet. Stąd też brak mojej wiary w stabilizację gry podopiecznych Wspaniałego. Za to niezwykle podoba mi się gra Politechniki, która trochę niespodziewanie dołączyła do grona 6 najlepszych drużyn ligi. Kolejnym zaskoczeniem jest to, że najlepszym jej zawodnikiem jest Michał Kubiak, a nie typowany przed sezonem Zibi Bartman. Kubiak miał niedawno problemy z kontuzjami i w poprzednim meczu z Czewą nie zagrał od początku, ale jak tylko wszedł pokazał swoje największe atuty, czyli niezłe przyjęcie, dobry atak i atomowa zagrywka. Jeśli dzisiaj Wawa zacznie z nim w pierwszej szóstce to nie powinno być wątpliwości, który zespół jest lepszy. Bez niego będzie trudniej, ale i tak wg mnie, to gospodarze wygraja ten mecz.
AZS Politechnika Warszawska v Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska # 1,42 PartyBets, Gamebookers ✅ (3-0)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​


Drużyna Jastrzębskiego Węgla ostatnie 4 spotkania w Plus Lidze przegrała. Dzisiaj zmierzą się z ZAKSĄ, z którą dosyć często ostatnimi czasy wygrywali. Forma Jastrzębskiego jest daleka od ideału. Cały czas równy, dobry poziom trzyma tylko Lukas Divis. Mitja Gasparini ma spore wahania formy. Atakuje cały czas w jednym tempie. Zazwyczaj bije bardzo mocno. Przydałaby się zmiana rytmu ataku. Może się podobać gra Bartka Gawryszewskiego w bloku. Porusza się bardzo szybko przy siatce. Nie wiem co myśleć o Trenerze Bernardim. Na pewno był wielkim siatkarzem. Jako Trener jeszcze nic nie osiągnął. Według mnie w Jastrzębiu przydałby się ktoś, kto wszystko spokojnie by poukładał.

ZAKSA ma swoje problemy. Skład wygląda bardzo dobrze, a gra jest daleka od ideału. Świetnie wygląda środek siatki. Duet Gladyr - Czarnowski spisuje się dobrze w bloku. Bardzo skutecznie prezentują się również w ataku co po części jest zasługą Pawła Zagumnego. Paweł to świetny rozgrywajacy, ale ostatnio grał trochę słabiej. Dodatkowo wydaje mi się, że jego zachowanie na parkiecie może psuć atmosferę. Ciekaw jestem jaka para przyjmujących rozpocznie to spotkanie. Osobiście wystawiłbym Idiego i Urnauta. Tine ma znacznie większą siłę w ataku od Michała Ruciaka. A w ostatnich spotkaniach trochę brakowało tej siły na skrzydłach.

Szykuje się wyrównane spotkanie. Faworytem według mnie jest Jastrzębski Węgiel. Atut własnego parkietu i dobra gra z ZAKSĄ ostatnimi czasy przemawia na ich korzyść. Jastrzębski dodatkowo gra pod presją. Musi wygrywać kolejne spotkania, ponieważ czołowa szóstka co raz bardziej się oddala. Dzisiaj liczę na zwycięstwo podopiecznych Trenera Stelmacha. Powinni przełamać złą passę spotkań z Jastrzębskim Węglem. W poprzednim spotkaniu &quot;dzień konia&quot; miał Mitja Gasparini. Teraz nie liczyłbym na to. Argumenty czysto sportowe są po stronie ekipy z Kędzierzyna. Swoją drogą to liczyłem na trochę większy kurs na gości.

Propozycja:
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 1.72 Unibet ✅

AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz​


Polibuda w tym sezonie strasznie mi się podoba. Przede wszystkim widać, że zawodnicy tworzą zespół. W sporcie bardzo ważną rzeczą jest charakter i właśnie mają go zawodnicy z Warszawy. Przede wszystkim świetną robotę wykonuje para przyjmujących Michał Kubiak - Zbigniew Bartman. Jakoś nigdy nie byłem fanem Zbyszka, ale ostatnio co raz bardziej się do niego przekonuje. Świetnie spisuje się w ataku. Gorzej jest na przyjęciu, ale wystarczy przyjąć piłkę na 3 metr. W Warszawie ma kto kończyć z wyższych piłek. Podoba mi się jego ambicja, walka do końca i to, że zostawia serducho na parkiecie. Jeżeli chodzi o podejście i charakter to Michał prezentuje się podobnie. Przyjmuje chyba troszkę lepiej od Zbyszka. W ataku przede wszystkim wykorszystuje swoją dynamikę i skoczność. Dysponuje regularną, trudną zagrywką.

Ostatnio brakowało Miśka na parkiecie. Dzisiaj być może rozpocznie w wyjściowym składzie. Jeżeli tak to byłby to spory atut Polibudy. Delecta zupełnie mnie nie przekonuje. Ostatnie 3 spotkania wygrali, ale jest to ekipa nieobliczalna. Potrafią zagrać dobrze i potrafią zawalić na całej linii. W pierwszej rundzie w Hali Łuczniczka zwyciężyła Politechnika. Dzisiaj na Torwarze, przed własną publicznością również zwycięstwo powinni odnieść podopieczni Trenera Radosława Panasa. Kurs już trochę spadł.

Propozycja:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.42 Unibet ✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nie rozumiem troche tego dlaczego aż tyle osób wypatruje niespodzianki w Kielcach. Prawda Kielce pokonały u siebie Jastrzębie i Warszawę ale poziom tych drużyn zdecydowanie odstaje od tego co prezentuje Resovia. I tez wątpie aby Travica wystawił aż tak mocno rezerwowy skład bo prawda jest taka że liczą się punkty a na pewno punkty łatwiej bedzie zdobyć z Kielcami niż z Bełchatowem ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
TB w Kielcach to raczej czysta mrzonka, ok Kielce gra dobrze u siebie i to nawet bardzo dobrze, jednakże główną siłą pociągową Kielczan jest osoba Xaviera Kapfera oraz rozegranie Dobrowolskiego. Wystarczyło to na padakę Jastrzębskiego, ktory zostal rozgromiony 0-3 w Rzeszowie. Urwanie seta przez Fart będzie ich wielkim sukcesem.
Z kolei mecz Jw i Zaksy, pomimo ze rownież widzi mi się tu zwycięstwo Kędzierzyna, radziłbym ominąć jeśli chodzi o poważne typowanie. Zaksa ostatnio nie powala, w Warszawie prawie nie grał środek, a gra przez środek w drużynie Zaksy jest bardzo ważna. Z kolei Jw ma sposob na Zakse jednak to co gra Jastrzębie jest tragiczne.
Widzę że ciut za pozno napisalem tego posta bo mecz Farta juz sie zaczął...
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Wrocilem wlasnie z meczu farta no i niestety porazka 1-3.Adas Swaczyna dzis zagral katastrofalne spotkanie [zostal zmieniony prze Luke na libero].Resovia upolowala Kieleckiego libero zagrywka i to glownie dzieki temu odskakiwali na poczatku kazdego z setow .Brawa dla farciarzy naleza sie tylko za 3 sey wyciagniety ze stanu 19-24 to bylo cos wspanialego ,no ale coz w Kielcach sam kapfer meczow nie wygrywa,dzis dobre zawody zagral jego rodak castard ale to za malo na dobrze zorganizowana ekipe z Rzeszowa
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Skra - Resovia over 160,5 pkt 1.6 unibet✅
Od wczoraj kurs na Resovie +2,5 strasznie spadl (1.65-&gt;1.4), za to kurs na over 160,5 jeszcze jest calkiem niezly. Co tu duzo mowic spotkanie szlagierowe, jednak ja tu nie widzę jakiejs ogromnej przewagi Skry, na dodatek buki kurs na Skre mocno zaniżyły. Kompletnie nie widzi mi się 3-0 dla Skry, a ich ostatnie mecze pokazują że są w dobrej formie, ale nie takiej jak parę tygodni temu (wczoraj ledwo unikneli TB z Czewą). Na dodatek kontuzji nabawił się Możdżonek i będzie to jakaś strata dla Skry na pewno. Liczę na spotkanie na wysokim poziomie i TB, może Resovia pokusi sie nawet o zwycięstwo. Wczoraj przeciwko Fartowi zagrał drugi skład, więc pierwsza szóstka jest na pewno bardzo wypoczęta i w pełni sił. Wiadome jest że Skra celuje w MP i nie będzie nic odpuszczać, jednakże wczorajszy mecz również był tak samo ważny i żadnego nokautu na przeciwniku nie było.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Skra - Resovia over 160,5 pkt 1.6 unibet
Od wczoraj kurs na Resovie +2,5 strasznie spadl (1.65-&gt;1.4), za to kurs na over 160,5 jeszcze jest calkiem niezly. Co tu duzo mowic spotkanie szlagierowe, jednak ja tu nie widzę jakiejs ogromnej przewagi Skry, na dodatek buki kurs na Skre mocno zaniżyły. Kompletnie nie widzi mi się 3-0 dla Skry, a ich ostatnie mecze pokazują że są w dobrej formie, ale nie takiej jak parę tygodni temu (wczoraj ledwo unikneli TB z Czewą). Na dodatek kontuzji nabawił się Możdżonek i będzie to jakaś strata dla Skry na pewno. Liczę na spotkanie na wysokim poziomie i TB, może Resovia pokusi sie nawet o zwycięstwo. Wczoraj przeciwko Fartowi zagrał drugi skład, więc pierwsza szóstka jest na pewno bardzo wypoczęta i w pełni sił. Wiadome jest że Skra celuje w MP i nie będzie nic odpuszczać, jednakże wczorajszy mecz również był tak samo ważny i żadnego nokautu na przeciwniku nie było.
To nie prawda że wczoraj grała 2 szóstka..chyba że Asseco Resovia: Millar, Buszek, Akhrem, Kosok, Józefacki, Ilić, Ignaczak (libero) oraz Baranowicz, Grozer, Mika nazywasz 2 skladem. Obie drużyny będą zmęczone...Reska moze urwac max jednego seta. Mozdzona moze spokojnie zastapic Kłos. Skra nie musiała nigdzie jezdzic bo te dwa mecze maja u siebie, Resovia z Kielc do Bełchatowa..dobry typ na ten over ale czuje cos 3-0 ...Wczoraj Winiarski i Wlazły nie grał od początku wiec dzisiaj moga zagrac;)
Skra -2,5 @ 2,2 Betgun
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Skra -2,5 @ 2,2 Betgun
Co do typu, to moim zdaniem szanse na to, że Skra odpali a największą mocą i wygra 3-0 są 50/50. Z całym szacunkiem, ale Resovia to dalej tylko Resovia i nawet 80% Skry powinno wystarczyć, więc Skra -2.5 @ 2.7 w Unibecie to zdecydowane value.
 
sower 0

sower

Użytkownik
Ja natomiast w betssonie znalazłem dość interesujący kurs, nie wiem czy buk się pomylił czy co ale rzadko w siatce się coś takiego zdarza. Mianowicie jest handicap na Skre -1 szacowane na 1,5. Zazwyczaj jest -1,5 także ja biorę to w ciemno, Resovia na pewno jest w stanie ugrać seta ale czy dwa? Jeśli tak to mam zwrot.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
To nie prawda że wczoraj grała 2 szóstka..chyba że Asseco Resovia: Millar, Buszek, Akhrem, Kosok, Józefacki, Ilić, Ignaczak (libero) oraz Baranowicz, Grozer, Mika nazywasz 2 skladem. Obie drużyny będą zmęczone...
Potocznie mowi sie o tzw drugiej szóstce, a dla mnie drugi rozgrywający, atakujący i przyjmujący pod taką juz się kwalifikują, w koncu drugiego libero ma bardzo malo druzyn, zas srodkowi nie sa tak bardzo obciazeni jak chocby przyjmujacy.
Kompletnie nei zgodze sie ze obie druzyny beda zmeczone, gdyz to Wlazly i Winiarski musieli ratowac Skre, gdyz pierwszego seta Novotny i Kurek nie pociągneli, z kolei w Kielcach Grozer czy Cernic na boisku pokazywac sie nie musieli. Wiadome jest ze Czewa a Fart to kolosalna roznica jednakze rezerwowi Skry rady sobie nie dali. Jedynym zmęczeniem dla Resovi bedzie w tym przypadku przejazd z Kielc do Bełchatowa (mam na mysli oczywiscie tych co nei brali udzialu w meczu).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom